Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) antikomcsi válasza Gaby (#495) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Na, ne parázz már, :DDD nyugodtan dőlj, hátra, bele fog férni, a lap normál atx szabvány.
Ahogyan említették, már írtam, de írom mégegyszer, hogy egy 7700-as zalman sehol nem lóg le a lap felől, így akkor is beszerelhető, ha a táp alja közvetlen a lap tetejénél van. Viszont a ram hűtő ekkor nem beszerelhető cpu hűtő bordája miatt. De a borda alatt a ram modulok ''szerelhetőek'' maradnak, még a foglalathoz legközelebbi is, csak kicsit ferdén kell közelíteni.

(#502) antikomcsi válasza t_ferenc (#499) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nincs mit, így az én gépemben mentek, és remélem, hogy mennek majd a Tiédben is, de ez csak próbával derül ki!

(#503) Gaby válasza antikomcsi (#501) üzenetére


Gaby
tag

Köszike :DD

Már csak azt nem tudom hogy várjak e venicére, megéri e, miben lesz jobb, vagy vegyem meg a winchester magos 3200+ -t. Közöm nincs ezekhez az sse3 stb hez. Emiatt nem raktam össze a gépet véglegesen. :((

XBOX One Gamertag: DEELG

(#504) t_ferenc válasza antikomcsi (#502) üzenetére


t_ferenc
őstag

nekem bepusztul a gépem, ha a bios által beállított időzítéseket megváltoztatom. tehát akkor marad a csere egy adata-ra.

if you fall seven times, stand up eight

(#505) nRu3 válasza t_ferenc (#504) üzenetére


nRu3
addikt

Az A-data ram alapba AMD barát egymásal valahogy szép dolgokat tudnak müvelni:) A kingmax és társai inkább intöl:U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#506) antikomcsi válasza Gaby (#503) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Aztán ha meglesz a velence, akkor lesz másik proci amire várhatsz, úgyhogy szerintem vedd csak meg nyugiban a winchit, és használd, esetleg lecserélheted majd egy kétmagosra.

(#507) antikomcsi válasza t_ferenc (#504) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Hát ez szomorú, és 500, normálisan megy legalább szinkronban?
Mit tud 8x250 mellett?

(#508) nRu3


nRu3
addikt

Holnap megveszem '' a lapot'' legalább lesz kis párnám amig nem lesz meg hozá a vidkari:)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#509) antikomcsi válasza nRu3 (#508) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Adjak kölcsön egy s3 triót addig? :D

(#510) nRu3 válasza antikomcsi (#509) üzenetére


nRu3
addikt

:R:P

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#511) nRu3


nRu3
addikt

Megvetem , igy most már én is birtokosa vagyok a lapnak , csak használoja még nem :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#512) antikomcsi válasza nRu3 (#511) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

És hányszor csomagoltad már ki, és vissza, a szép fekete dobozába? ;]:C

(#513) Gaby válasza nRu3 (#511) üzenetére


Gaby
tag

Gratula a laphoz. Én 2 hét múlva veszem, remélem még kapok :DD

XBOX One Gamertag: DEELG

(#514) nRu3 válasza antikomcsi (#512) üzenetére


nRu3
addikt

:))miota haza értem vele 2x de azota nem pakoltam vissza:D
Amint beszerzem a venice procit hozá , megyek egyböl veszek vidkarit hozá és rakom is össze.
nem is gondoltam hogy ilyen magas doboza van , a teszteken ahol be van mutatva a lap és köritése ez nem vehető észre.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#515) nRu3 válasza Gaby (#513) üzenetére


nRu3
addikt

:R tegnap este nézegetem az aqua oldalát és van készleten:D 38500 bruttó:C
ma reggel 10.10-kor már ott voltam 1db volt , és már megint nincs készleten de lesz nekik még.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#516) antikomcsi válasza nRu3 (#514) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Igen, mert két emeletes :D , és az felülről nem látszik.
Ilyen olcsón vetted, én meg kicsengettem érte 39.000.- Ft-ot. :)
Egyébként, hogy fogsz ma aludni? Álmodban látod majd felpörögni a ventiket az új lapon! :DDD

(#517) nRu3 válasza antikomcsi (#516) üzenetére


nRu3
addikt

Aludni könyen fogok. Egyébként a ventiket már felpörgetem, a chipset hűtövel nincs gond szerintem halk (persze kérdés hogy a lap menyi feszt ad neki és akkor már milyen hangja van):F az otes hűtöt is lekaptam az is halk viszonylag , a ram hűtöt én sem fogom használni mert a zalmantól nem fog elférni nekem se .

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#518) antikomcsi válasza nRu3 (#517) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A lap annyi feszt ad a chipset hűtőnek ahogy beállítod. Nekem nincs rajta, de ha jól rémlik 6-12V-ig adja neki a feszültséget, hőmérséklet függvényében.

Tegyél bele egy relatív olcsó 3000+ -t, és adjál neki! ;]

(#519) nRu3 válasza antikomcsi (#518) üzenetére


nRu3
addikt

Most már ha enyit vártam a lapal , akkor már kivárom a venice magos procit , föleg hogy itt a ph-n már mintha tudd valaki hozni, talán már jövö hétre is;] és adok neki

egyébként te a régi müködö vinyot adtad hozá vagy új vinyot telepitetél fel teljesen?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#520) antikomcsi válasza nRu3 (#519) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Csak egy új 160-as sata-t tettem rá, nekem ez bőven elég, én nem tátolok biztonsági másolatot 324 dvd-ről a merevlemezemen. ;] Itt nincs probléma a sata-val sem, felismeri minden gond nélkül. Már lehet kapni sata II lemezeket, szerintem azt tegyél bele, elvben gyorsabban végez több esetleges lemezműveletet egy időben.

(#521) nRu3 válasza antikomcsi (#520) üzenetére


nRu3
addikt

Majd késöbb kicserélem sata2-s vinyora , de most marad a hagyományos sata vinyó, csak abban parázok hogy simán felismeri-e majd a vinyó (az xp ) az új lapot és simán elég lesz rá frisiteni az nforce4 drivereket, tudom elvileg simán megy ,de egésségesebb lenne az új vinyó:F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#522) antikomcsi válasza nRu3 (#521) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem kell új vinyó, de a régidre új xp-t telepítenék, sőt, még formáznám is.

(#523) Gaby válasza antikomcsi (#522) üzenetére


Gaby
tag

Én a Pclandtól veszem, van készleten, Venice mikor lesz? Azért nem vettem meg, mert egyszerre veszem a lap + prc + vga + ramot

XBOX One Gamertag: DEELG

(#524) Gaby válasza Gaby (#523) üzenetére


Gaby
tag

nekem is 160as sata van :DD

XBOX One Gamertag: DEELG

(#525) FlasH-BacK válasza nRu3 (#521) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Szerintem próba cseresznye alapon nézd meg! Ha nem megy, akkor se kell leformázni a vinyót (az csak a töredezettség miatt lenne jó) ,csak rápakolsz egy új xp-t.

(#526) nRu3 válasza antikomcsi (#522) üzenetére


nRu3
addikt

10gb céges adatot nem szeretnék leformázniúgy nem szeretk formázni inkább új vinyó akkor már :F
ha már új vinyó meg sata2 , ha venék új vinyot akkor amelyik azt a CNQ-t támogatja de azt álitolag a biosban engedélyezni kell hogy müködjön, tudod hol mert átnézegetem a könvecskét de ott erröl semmit nem találtam:( ,de ezt a CNQ-t álitolag minden nforce4 lap tudd

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#527) nRu3 válasza nRu3 (#526) üzenetére


nRu3
addikt

na jó most már alszok mert az írásom már gáz , én sem tudom mit irtam:C:F:Y

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#528) antikomcsi válasza nRu3 (#526) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A sata II-k már tudják ezt a lemez kezelést, nem kell tenni semmi különöset.
Te tudod, de azt a 10 gigát át teheted egy másik vinyóra, vagy kiírod, és akkor lesz róla biztonsági dvd-d! :)
Aztán visszarakhatod. Én megszokásból mindig formázom azt a merevlemezt, ahova rendszert telepítek. Ártani nem árthat, és olcsóbb, mint egy új hdd. :)

(#529) nRu3 válasza antikomcsi (#528) üzenetére


nRu3
addikt

na majd meglátom hogy cselekszek, egyenlöre 2alkatrész kell nekem, és akkor lehet majd tesztelni a lapot, mitt hogy hogyan:)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#530) nRu3


nRu3
addikt

Egyébként már hivatalosan is létezik az abitnak SLI-s lapja ha valakit érdekel, persze nálunk még nem kapni Bővebben: link

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#531) Gaby válasza nRu3 (#530) üzenetére


Gaby
tag

Aha már kb 1-2 hete kint van az ABIT oldalán, engem a SLI nem érdekel, a guru panel tetszik, de számomra az is felesleges, mert a házam ugyanezt tudja, még lehet többet Casetek CK-1020 5C. Tehát maradok a normál Fatal1tynél

XBOX One Gamertag: DEELG

(#532) nRu3 válasza Gaby (#531) üzenetére


nRu3
addikt

csak azért linkeltem mert valaki mintha kiváncsiskodot hogy mikor lesz az abit-nak is sli lapja:U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#533) Gaby válasza nRu3 (#532) üzenetére


Gaby
tag

Semmi baj, nyugodtan

XBOX One Gamertag: DEELG

(#534) Darken válasza antikomcsi (#528) üzenetére


Darken
aktív tag

én azt kérdezném, hogy a A64-es cuccod, milyen házba van bepakolva?

http://darken.hu

(#535) antikomcsi válasza Darken (#534) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szia!

SF-561BK (SuperFlower)

Bővebben: link

oldalról

Bővebben: link

(#536) Darken válasza antikomcsi (#535) üzenetére


Darken
aktív tag

Ok. Kösz csak azért kérdeztem mert házat keresek
- 50 cm-nél magasabb
- elől-hátul 12 cm venti
- fekete és tetszik

Nagyon sokat megnéztem, de nem találok...

http://darken.hu

(#537) Gaby


Gaby
tag

antikomcsi, nincs véletlen kép a házadról belsőségekkel :) érdekelne hogy a zalman hogy feszít rajta, tudom hogy elfér megnyugtattál, csak látnám a lapot zalmannal.

XBOX One Gamertag: DEELG

(#538) Gaby válasza Darken (#536) üzenetére


Gaby
tag

Darken ajánlom a házamat én is, igaz elől 8cm hátul 9,2cm de méretekben szuper Bővebben: link

XBOX One Gamertag: DEELG

(#539) Darken válasza Gaby (#538) üzenetére


Darken
aktív tag

Köszi, de alap kikötés, hogy elől-hátul 12 cm ventik legyenek :)

http://darken.hu

(#540) antikomcsi válasza Darken (#536) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az enyémben ugyan csak hátul van 12-es venti, elöl 2db 8-as van egymás melett, ami pont jól hűti a hdd-t, és a belső árama, az nb47-et.

Azt hiszem a ck1026 viszont elől-hátúl 12-es ventis, ott csak az nem jön be, hogy a hdd keret keresztbe van, és elégge töri az áramlást.

(#541) antikomcsi válasza Gaby (#537) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Jó, majd küldök, ha már ennyire kéred. :DDD

(#542) Gaby válasza antikomcsi (#541) üzenetére


Gaby
tag

És mikor? Bele akarom élni magam minnél hamarabb :DD

XBOX One Gamertag: DEELG

(#543) Darken válasza antikomcsi (#540) üzenetére


Darken
aktív tag

Most Cooler Master Centurion házam van. Elől-hátul egy-egy 8 centis(+ alaplapi+vga+táp+proci ventik) => repülőgép turbina hangjával felér :D

1026-tal az a bajom, hogy kicsi(43.5 cm)

Akkor már inkább ez:Bővebben: link
Ezzel meg az hogy 90 fokban állnak a vinyók, ami szerintem a csapágyozásnak nem igazána tesz jót... vagy rosszul látom?

Ne de nem OFF-olom tovább a topicot.

[Szerkesztve]

http://darken.hu

(#544) Gaby válasza Darken (#543) üzenetére


Gaby
tag

lökjél rá valami potit amivel lentebb veszed a fordszámot, és máris halkabb vagy, én ezt teszem, annyi levegőt pedig járat amennyi elég

XBOX One Gamertag: DEELG

(#545) nRu3 válasza Darken (#536) üzenetére


nRu3
addikt

nekem ilyen van, fekete elöl-hátul 12cm venti Bővebben: link

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#546) antikomcsi válasza Gaby (#542) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szia!

Mondjuk, most átküldöm.

Hova, és mekkorába küldjem? 800x600, vagy 1024x768? Lehet nagyobb is a felbontás, csak akkor kevesebb fér.

(#547) antikomcsi válasza Darken (#543) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez a Te döntésed, én azért ezt választottam, amim van, mert belül nagyon kényelmes, és praktikus, (nekem) elől pedig megvan a megfelelő légbeömlő, porszürővel. Hiába van elöl nagy venti, ha nincs a ház eleje megfelelően kialakítva.

Elöl nekem két 8cm-es silentblade van, hátul pedig egy 12cm-es. A 8-asok alapon 1500-1600 környékén mennek, a 12-es 900-on. Így a 12-eshez, nem kell nyúlni, teljesen hangtalan. A 2 8 centist ha leszabályzod 1000-re akkor kb annyit szállít a kettő, mint a 12-es, és így már azok is hangtalanok, viszont jobban van elosztva, a hdd-t nagyon jól hűtik, és belül is marad egy ''csatorna'' ahol mehet a levegő az nb4re.

A tápom szintén egy 400-as superflower 1db. 12-es ventivel, ez is teljesen hangtalan, a cpu hűtőt gondolom nem kell bemutatni, jelenleg az asus vga gyári hűtője a ''leghangosabb'', de ez is az elviselhetőség határa alatt marad, és nagyon jól hűt.

Olyan értékeket mérek, amit mások a szép zalman hőcsöves hűtővel, játék után 55-56 fok szokott lenni a gpu.

(#548) antikomcsi válasza Gaby (#542) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Már elküldtem, de hibaüzenet jön a hotmail-es címedről.

(#549) Gaby válasza antikomcsi (#546) üzenetére


Gaby
tag

Hy! A hotmail címemre jöhet, ami meg van adva, köszike

XBOX One Gamertag: DEELG

(#550) antikomcsi válasza Gaby (#549) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Oda küldtem, 4.2Mega volt, de nem ment, át, valami hibaüzenet jött vissza a fiókodtól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.