Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nRu3


nRu3
addikt

Ha tud valaki valami árat akkor thx?!:U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#52) nRu3


nRu3
addikt

Itt lehett kapni Bővebben: link[kép]

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#53) PetX


PetX
aktív tag

Advanced Durability mi ?!
Tehát ha AN8-at veszel akkor ratyi kondenzátorokkal veszed a lapot, de ha Fatál verziót akkor kapom a minoseget!?!? Nekem nagyon nem teccik ez az új Abit politika!!!
Ne értsetek félre, nekem is Abit lapom van és meg vok vele elégedve, de ez akkor sem teccik! :(((

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#54) nRu3 válasza PetX (#53) üzenetére


nRu3
addikt

Advanced Durability mi ?!:F az meg mi:F
de nem is érdekel úgy is a fatált fogom majd megvenni.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#55) PetX válasza nRu3 (#54) üzenetére


PetX
aktív tag

Advanced Durability-t értsd azon, hogy nem raknak rá ''made in china'' (azaz ratyi :D ) nevu kondikat csak ''made in japan'' ami tényleg nem ua, de akkor sem dobja meg az árat 10000ft-al!!!! :(

[Szerkesztve]

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#56) nRu3 válasza PetX (#55) üzenetére


nRu3
addikt

azért ez elég durva sporolás lenne az abit részéröl ,de a 10e ft különbség nem csak emiatt van .

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#57) Max6


Max6
tag

Valaki tudja hogyan lehet kideríteni egy nforce 4 alaplapról hogy ismeri-e a CNQ-t.
Mert eddig egyetlen lapnál sem láttam / az an8 -nál sem /.

(#58) engusz


engusz
veterán

Az Expert-ben tényleg vannak AN8-ak. Sima és Fatal1ty-s is. Ezen kívűl majd jön az AN8-V és az AN8 3rd-Eye.

Szerintetek a sima AN8-on is rajta lesz az OTES hűtés, ami hűti a processzor körüli alkatrészeket? Nem lelek sehol sem olyan képet, ami bekukkantana az OTES alá. Kíváncsi vagyok, hogy a van-e borda alatta, vagy csak vakítanak a műanyag légterelővel és a két hangos ventivel...

Egy ilyesmi képnek örülnék: Bővebben: link

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#59) nRu3 válasza engusz (#58) üzenetére


nRu3
addikt

Ilyesmi képet látam nem tudom segit-e valamit Bővebben: link az abit honlapján elvileg mindegyik lapján rajta van az OTES így.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#60) engusz válasza nRu3 (#59) üzenetére


engusz
veterán

Köszönöm, ebből a negyedik kép segített egy picit. Egyébként pedig az Abit honlapján talán az is ki van írva, hogy nem végleges lapokról van szó, ezért a képekről ne vonjunk le következtetéseket.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#61) nRu3 válasza engusz (#60) üzenetére


nRu3
addikt

Ez igy is van ha jobban megnézed a képet és össze hasonlitod az abit oldalán lévő képet elsőre azt lehett észre venni a model tipus felirat elhelyezések különböznek.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#62) antikomcsi válasza engusz (#58) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szia!
És, hogyan tud egy mezei halandó az expertben vásárolni?

(#63) nRu3


nRu3
addikt

Ipon-ba is megveheted ot kapni Bővebben: link

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#64) engusz válasza antikomcsi (#62) üzenetére


engusz
veterán

Ez a mezei halandó csinál egy céget magának, ahol megjelöli érdeklődési körnek a számítástechnikai alkatrészek forgalmazását. Majd regisztrálja magát náluk. Gondolom ez egy járható út. :)

De egyébként pedig meg kell tőlük kérdezni, hogy melyik kisker vitt tőlük ilyen lapokat. Nekem ez több nagykernél bejött már. Eddig 5-ből 4-től kielégítő választ kaptam a kérdéseimre.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#65) antikomcsi válasza nRu3 (#63) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Köszi, néztem a linket, már csak idő kéne, hogy elmenjek.
Bár lehet, hogy várni kéne, hogy több legyen belőle több helyen, viszont akkor fent áll a veszély, hogy nem lesz. Szóval nem tudom mit tegyek. Arra lennék kíváncsi, hogy az expertben, vagy más nagykerben mennyibe kerülhet? Megéri-e ezért bővíteni a tevékenységi kört, vagy elhanyagolható a különbség.

(#66) nRu3 válasza antikomcsi (#65) üzenetére


nRu3
addikt

Tényleg ennyire sietős:D nem tudsz várni mondjuk 1 honapot hogy adigra kijön valami teszt is(tényleg jó e alap),és 500ft-al olcsobb is lesz:DDD

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#67) nRu3


nRu3
addikt

De itt is megkérdezem a lapon 24pin es táp csatlakozo van , a mostani tápom meg 20pin-es akkor mi van ? Új táp is kell?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#68) antikomcsi válasza nRu3 (#66) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nemtudom, olyan magabiztos vagyok........vagy mégsem? :D Lehet várni kéne, csak nehéz, mert már november óta várok. 500Ft, az nem számít 634,50-ért már megérné. ;]
Viszont ami miatt lehet, hogy várok az csak az E0-ás A64. (Nem tudom mit jelent, az E0, és mire jó az SSE3, de olyan jól hangzik!) :C

(#69) antikomcsi válasza nRu3 (#67) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Vagy új táp, vagy 24/20-as átalakító!

Én azért kinéztm egy coolermaster-t Bővebben: link ezzel csak elketyeg.

(#70) nRu3 válasza antikomcsi (#68) üzenetére


nRu3
addikt

' E0' az meg mi a gyík:DDD

Én ezel a lapal kb 2 hónapot fogok várni:(( mert mindenféleképen FX procit rakok bele adigra csak lehet kapni már kis hazánkban , X800széria ,és csak adigra lesz mind a kettöre pénzem rá remélem :((

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#71) Krissz


Krissz
csendes tag

Szerintem ezzel az alaplappal még sokat kell
várni,mire megéri megvenni.
Legalább a V2.0 -ig!
:DD
/lásd nf7 széria/

(#72) Findzs


Findzs
addikt

egyetertek krisszel az abitra jelemzö, hogy mindig a masodik generacios a végleges jo lap
PL:nf7-nf7 v 2.0 , kv8 pro-kv8 pro v1.1, stb

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#73) nRu3


nRu3
addikt

lehet de az inteles fatal lap még most is v1.0 és semmi gond velük álitolag.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#74) Findzs


Findzs
addikt

a kv8 pro 1.0 val sem volt gond megis jott az 1.1 ami meg jobb
stabilitas tuning ilyesmi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#75) nRu3


nRu3
addikt

és kb szerintetek menyi idő mulva lesznek kb a köv. verzio?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#76) Findzs


Findzs
addikt

nf7 eseteben 2-3 honap volt a valtas
kv8pro nal 3-4 sajna
azert tudom ilyen pontosan mert en is boltban dolgozom

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#77) nRu3


nRu3
addikt

a kb 2-3 hónap azal nekem nincs is bajom , kb akkor akkarok lapot cserélni , de 4 hónap vagy még több is:F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#78) Findzs


Findzs
addikt

a kitartas meghozza a gyumőlcset
olcsobb kiforotabb lesz es addigra lesz hozza ujabb bios is
megeri varni en is olyat akarok, mar most megvehetnem de varok
turelem an8 at terem :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#79) nRu3 válasza Findzs (#78) üzenetére


nRu3
addikt

és azt megkérdezhetem melyik boutba vagy ?:U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#80) Findzs


Findzs
addikt

en meg ezen is elgondolkodom : www.prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=11371
igy nem kellene vgat cserelnem olcsoban megusznam es ez is nf 4 es lap
na majd meglatjuk

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#81) Findzs


Findzs
addikt

aaa videken vagyok nyiregyhazan

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#82) petey válasza nRu3 (#66) üzenetére


petey
tag

yep, teszt az jó lenne
csak mikor máááá :DDD sztem én is várok 1-max 2 hónapot. főleg pénzhiány végett....hehe :U

(#83) petey


petey
tag

jah a másik. az AN8-V és 3rd eye miben lesz más? tudja valaki?

(#84) Krissz válasza nRu3 (#73) üzenetére


Krissz
csendes tag

Igen,lehet hogy az inteleseknél így van,/nem ismerem/
de az AMD -s lapjaira nem ez a jellemző
az ABIT -nál!
Sajnos.:O

(#85) nRu3 válasza petey (#83) üzenetére


nRu3
addikt

A négy lap között a különbség a AN8 és AN8-V és a 3rd eye változat sima nForce4, mig a Fatal1ty AN8 az nForce4 ultra chipes.Az AN8 ban van IEEE1394 mig a AN8-V ben nincs, 3rd eye van hozá az a külsö kijelzö

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#86) nRu3 válasza Findzs (#81) üzenetére


nRu3
addikt

Csak azért kérdeztem ha pesti lettél volna megsugatad volna már van újabb verzio amitt lehett kapni.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#87) petey válasza nRu3 (#85) üzenetére


petey
tag

ólrájt köszi, csak me úgyis Fatalitty lapot akartam és a kíváncsiságom kellett kielégíteni :D

(#88) nRu3 válasza petey (#87) üzenetére


nRu3
addikt

Én is a fatal lapot választom , ha már veszek akkor a jobbikat veszem

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#89) Rufi


Rufi
csendes tag

Hali

Kérdés: A 3th EYE AN8 ugyanaz mint a fataliti csak nincs hozzá az a felesleges rami bizbaz?

(#90) nRu3 válasza Rufi (#89) üzenetére


nRu3
addikt

Egy nagy különbség van a , 3rd eye változat sima nForce4, mig a Fatal1ty AN8 az nForce4 ultra chipes.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#91) Rufi


Rufi
csendes tag

Hát akkor b****ák meg külön kell venni a 3th eye izét. Az olyan korrekt cucc :) mozog rajta minden féle dolog ez kell nekem :)

(#92) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Nem hiszem, hogy ezeknél a lapoknál kéne tartani az 1.0 verziótól. Ami szükséges azokat már kikisérletezték az előző lapokon, ez ''csak'' más chip készletet és cpu tokozást kap, és a memoriák vezérlését ráadásul a proci végzi. Így szerintem itt már kizárt pl a 200 fsb stabilitási problémája illetve olyan dolgok ami volt pl. az NF7 1.2 és v2.0 között. Gyakorlatilag olyan technikákat használ az abit, ami már kiforrottnak tekinthető.

(#93) Krissz


Krissz
csendes tag

Azért én inkább várok a második revízióra.
Jobb félni mint megijedni!:DD

(#94) antikomcsi válasza Krissz (#93) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem is tudom, én egyfolytában félek, hogy elfogy mire mennék megvenni! :DD
Meg attól is, hogy 2db ddr500-as kingmax hardcore-t akartam belerakni, erre olyanokat hallok róla, hogy nem nagyon szereti az A64, erről tudtok valamit? Valyon milyen lehet ezzel a lappal?

(#95) nRu3 válasza antikomcsi (#94) üzenetére


nRu3
addikt

Az hülyeség hogy az A64 nem szereti kingmax hardcore-t, de akkor rakj bele A-data ramokat:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#96) Krissz válasza antikomcsi (#94) üzenetére


Krissz
csendes tag

Szerinted érdemes ilyen lapot venni?
Én most akarok A64 -et venni/S939/,de azért
egy kicsit félek V1.0 -ás lapot venni.:F
Főleg most,hogy mint a neten írják a csőd szélén van ABIT!
Pedig az abittal nagyon meg vagyok elégedve/nf7-s v2.0/
de az ilyen hírek hallatán elbizonytalanodtam.:(
Talán más gyártótól kéne alaplapot venni!/ASUS,MSI,CHAINTECH,EPOX/
:O

(#97) nRu3 válasza Krissz (#96) üzenetére


nRu3
addikt

Elkéne már felejteni ezt a abit-csöd témát, atol mert valaki elsikasztota ott a pénzt és ado csalásokat csinált atol még renbe lehett hozni a céget. Meg ha az abit futoszalagon gyártyja és fejleszti az újabb termékeit az nem a halál jele.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#98) nRu3


nRu3
addikt

Már lehet kapni a lapot az e-connect ben is:) Bővebben: link

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#99) petey


petey
tag

ja ez a csőd téma baromság, azért nem oan pici cég az ABIT hogy ennyire gallyrategyék. ahhoz túl sok pénz és a cég presztizse forog kockán. szal no para....

(#100) petey válasza Krissz (#96) üzenetére


petey
tag

érdemes-e? csak ilyet érdemes..erre várunk már mióta :DD
ebből sztem biztos nem lesz v1-2-3-x széria mint volt az NF7essel. én azt mondom vágj bele, én is azt teszem.

már majdnem MSI lett és na mondom megnézem az Xpert honlapját és mit látok?
hétfőn jön a lap, mit lap....LAP!!!! azóta itt a vigyor az arcomon...és milyen lesz később majd kiderül :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.