Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) nRu3 válasza F-ECT$ (#149) üzenetére


nRu3
addikt

Akkár hisszed akkár nem az amerikai árlistákon még mindig annyiba kerül ha átt számitom forintra:F de ez nálunk valamiért olcsobb ami nem baj:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#152) petey válasza nRu3 (#150) üzenetére


petey
tag

nagy kaland ha nincs benne kijelző.
nem? :)

(#153) petey válasza F-ECT$ (#149) üzenetére


petey
tag

megyen az még lejjebb is :) de akkoris kecsegtető az ára..ahhoz képest amivel riogattak minket :D

(#154) F-ECT$ válasza nRu3 (#151) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak azt akartam érzékeltetni, hogy 1 hónap alatt sikerült leesnie az áraknak elfogadható szintre :)

Dive ever, work never.

(#155) nRu3 válasza petey (#152) üzenetére


nRu3
addikt

Engem a kijelző pont hidegen hagy , ha a fataly laphoz is járna amugyse használnám.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#156) nRu3 válasza F-ECT$ (#154) üzenetére


nRu3
addikt

:) tudom

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#157) karicska


karicska
tag

Majd meglátjuk mi lesz!

Már alig várom a hétfőt még 4-t kell aludni addig, és remélem meg lesz minden hétfőn!

"Welcome to the real world"

(#158) nRu3 válasza karicska (#157) üzenetére


nRu3
addikt

Remélem meg is érkezik hétföre, és nem azt a választ kapod hogy ŐŐŐ ÉÉÉ ÁÁÁ hát még nem érkezett és nem tudjuk mikor kapunk ilyen lapot:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#159) karicska válasza nRu3 (#158) üzenetére


karicska
tag

Azt mondták, hogy attól a nagykertől kértek árat akiktől minden héten szoktak hozni cuccokat!

Eddig még nem játszották el a bizalmamat, remélem nem is fogják!
Jövő hétre igérték a cuccokat aztán remélem nem pénteken hozzák!

"Welcome to the real world"

(#160) nRu3 válasza karicska (#159) üzenetére


nRu3
addikt

Csak a gonosz és az iritség szólt bellölem:DDD

És a tápot hogy oldod meg? mert a lapon 24pines atx van?

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#161) F-ECT$ válasza karicska (#159) üzenetére


F-ECT$
titán

A rediben azt mondták, hogy jövő hét közepe/vége, szóval a hétfőben nem reménykednék...

Dive ever, work never.

(#162) karicska


karicska
tag

Olyasmiről hallottam hogy van 20/24-s átalakító veszek egy olyat és kész, vagy nincs ilyen?

"Welcome to the real world"

(#163) karicska


karicska
tag

Köszi hogy felhívtad rá a figyelmemet, inkább nézek 24 tűst aztán nem kell átalakítót keresnem!

"Welcome to the real world"

(#164) haxy


haxy
tag

hát nem tom.
Kéne lapot cserélnem, de nem akartam prockot meg tápot cserélni.
Viszont ha csak lapot cserélek ako egy elavult gépböl csináltam egy másik elavult gépet.

azthiszem várok egy picit. mig elbirja a bukszám.

Ez van.

(#165) nRu3 válasza karicska (#163) üzenetére


nRu3
addikt

Sokan azt mondják nem feltétlenül kell azt a 24 pint kitölteni hogy elég a lapnak a 20-as táp is , én ennek nem hiszek mivan ha emiatt lesz instabil :F nem véletlenül van a lapon atx2 -es csatoló akkor talán ilik azt is használni hozá.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#166) karicska válasza nRu3 (#165) üzenetére


karicska
tag

Osztom a véleményed, ha már rá van rakva valami akkor az nem poénból van!

Ennek örömére: ATX12V 2.0 410W CHIEFTEC 12CM 24TŰS

Asszem ilyet veszem!
Remélme elég lesz a 410W!

"Welcome to the real world"

(#167) F-ECT$ válasza karicska (#166) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is chieftec-et vettem, bár abból szvsz 420w-os van, nem 410-es ;)

Dive ever, work never.

(#168) nRu3


nRu3
addikt

Minda kettö van a 410W és a 420W-.os is atx2 ,csak az egyikban 12cm venti van 420w-osban 2x8cm venti van.
És szerintem böven elegendők ezek a tápok hisszen chieftec :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#169) petey válasza karicska (#166) üzenetére


petey
tag

simán elég, nekem Coolink 400Wos lesz, 3200 A64+X800Xl-hez + Fatalitty lap, szal ölég lesz, hacsak nem fogsz mail szervert üzemeltetni otthon :D

(#170) karicska válasza petey (#169) üzenetére


karicska
tag

World Of Warcraft és Counter Strike 1.6 server tervezek egyszerre futatni 128MB SD RAMMAL:DDD



(Áááá, csak hülyültem, nem tervezek semmi nemű server fenntartását)

Főleg az vezetett az upgrade-hez, hogy egyre több játék nem ment full graphon szaggatás nélkül:( De majd most fog;]

"Welcome to the real world"

(#171) nRu3 válasza karicska (#170) üzenetére


nRu3
addikt

Milyen procit raksz bele?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#172) karicska válasza nRu3 (#171) üzenetére


karicska
tag

3200+-st ha minden jól megy akkor Winchester magos

"Welcome to the real world"

(#173) F-ECT$ válasza petey (#169) üzenetére


F-ECT$
titán

Mennyi volt és milyen márkájú az X800XL?

Dive ever, work never.

(#174) Gorneck


Gorneck
titán

Van már vkinek ilyen deszkája??

Gorneck#1239

(#175) nRu3 válasza Gorneck (#174) üzenetére


nRu3
addikt

Úgy néz ki néhány embernek ezen a héten már lesz ilyen lapocskája:(((

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#176) fasyrt


fasyrt
őstag

őőő... Fasza lapnak néz ki ez a fatality, csak ezekkel a buzi otesekkel van bajom az apró ventikkel... Ugye a ramos otes-t tuti le lehet szedni, mert ugye vhogy be kell tenni a ramokat, de a másikat? :U Akinek van ilyen lapja plz írjon vissza vmit erről (is)... THX

(#177) Gorneck válasza nRu3 (#175) üzenetére


Gorneck
titán

Remélem, mert nem akarom haverom belehajtani úgy egy lap megvételébe, hogy szar az egész!

Gorneck#1239

(#178) nRu3 válasza Gorneck (#177) üzenetére


nRu3
addikt

Ezért kell nem sietni, és egy kicsit várni mert kaptunk igéretet valamilyen élménybeszámolokat a lapról.:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#179) nRu3 válasza fasyrt (#176) üzenetére


nRu3
addikt

A ramos otest nem kötelező használni csak extra a tuning örülteknek:DDD a másik otes venti ami a kondikat hüti azt is lelehet szerelni álitolag de ebben nem vagyok biztos ,de ha tul hangos lesz akkor egyszerüen rákötöm egy venti szabályozora és letekerem minél halkabb fordulat számra(ha ez persze lehetséges)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#180) F-ECT$ válasza nRu3 (#178) üzenetére


F-ECT$
titán

Most telefonáltam a redinek, ahol azt mondták, hogy a héten jön az áru, de hogy melyik nap azt még nem tudják :U

Dive ever, work never.

(#181) nRu3


nRu3
addikt

A kereskedök most már tényleg elgondolkozhatnának hogyha valamitt feraknak az árlistára akkor azt be is tudják szerezni és nem csak igérgetni hogy majd jőn címszóval....:F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#182) F-ECT$ válasza nRu3 (#181) üzenetére


F-ECT$
titán

Figyi ez előrendelés, és azt vállalják, hogy 3 héten belül meghozzák a cuccokat. Általában 1 hét szokott lenni, és még abból sem csúsztak ki, szóval még kicsit korai a sírásod... ;)

Dive ever, work never.

(#183) nRu3 válasza F-ECT$ (#182) üzenetére


nRu3
addikt

legyen igazad , de én már vártam alkatrészre 6hetet:Y igaz végülis megkaptam csak adigra máshol is megvehetem volna olcsoban is:F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#184) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Hali!

Valaki el tud már minket kápráztatni, azzal, hogy érzékien leírja, hogyan emelte ki lágyan az új kedvencét a dobozából? :DD:DD

(#185) F-ECT$ válasza antikomcsi (#184) üzenetére


F-ECT$
titán

qrvára nem, mert még nem jött meg :O

Dive ever, work never.

(#186) nRu3 válasza karicska (#166) üzenetére


nRu3
addikt

ezt az előbb olvastam a bölcsek mondták:DDD Bővebben: link

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#187) Gorneck válasza nRu3 (#178) üzenetére


Gorneck
titán

Sohasem voltam az a kapkodós fajta...szal várok! MSI lenne, de én inkább az Abit-ra teszem a voksom, annak ellenére, hogy A64 alá az a lap a nyerő!

Gorneck#1239

(#188) nRu3 válasza Gorneck (#187) üzenetére


nRu3
addikt

Most asus-om van s754 és s939-re akkarok váltani és én is abitra kacsingatok az msi-re megoszlanak a vélemények ezért inkább kihagyom, abit lapjaim voltam és megvoltam elégedve velük, tehát ABIT:D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#189) fasyrt válasza F-ECT$ (#185) üzenetére


fasyrt
őstag

Mostanra már megjött? :))
Na siess már...

(#190) F-ECT$ válasza fasyrt (#189) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha ma meg is jön, az csak délutánra lesz a kezemben ;)

Dive ever, work never.

(#191) fasyrt válasza F-ECT$ (#190) üzenetére


fasyrt
őstag

Van még bő 1 órád! :P

(#192) F-ECT$ válasza fasyrt (#191) üzenetére


F-ECT$
titán

Eddig nem jött emil a reditől :(

Dive ever, work never.

(#193) fasyrt válasza F-ECT$ (#192) üzenetére


fasyrt
őstag

Ne is emil jöjjön, hanem A LAP ! :C :))

(#194) antikomcsi válasza F-ECT$ (#192) üzenetére


antikomcsi
veterán

Na?
Hogy állunk?
Így :DD vagy így :O
:F

(#195) Gorneck válasza F-ECT$ (#192) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor I.J. van! :(

Gorneck#1239

(#196) nRu3


nRu3
addikt

Mikor lesz már ilyen lapja valakinek :F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#197) petey válasza nRu3 (#196) üzenetére


petey
tag

majd ha bemész a bótba és azt momdod: csókolom, Fatalitttty lap van? persze tessék, -köszönöm. majd hazamész és beüzemeled. voálá

:D :D :D

(#198) nRu3 válasza petey (#197) üzenetére


nRu3
addikt

Az még legalább egy hónap amig már talán készleten lesz egy két boltban de inkább néhány hónap fog eltelni ahoz.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#199) F-ECT$ válasza Gorneck (#195) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ja :(

Írtam redinek, hogy aktivizálják magukat, majd bekopizom a választ...

Dive ever, work never.

(#200) antikomcsi válasza F-ECT$ (#199) üzenetére


antikomcsi
veterán

Semmi? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.