Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10042) szasanyi


szasanyi
félisten

Megérkezett a noblechairs HERO székem. Összeraktam, kipróbáltam. Ezek az elsődleges tapasztalatok, talán érdekes lehet annak aki ilyenben gondolkodik. Az előző, Tesoro Zone Evolution (~80k) viszonyítva írom ezeket:

Pozitívumok:
- profin csomagolt, jó minőségű masszív kivitel
- egyszerűen és gyorsan összeállítható, minden pontosan illeszkedik ahogyan kell
- jól állítható minden irányban, igény szerint
- az előzőhöz képest jóval alacsonyabb minimum ülésmagasság (arról nem tudtam letenni a taplam, pedig 185 magas vok)
- a karfák és kartámaszok pontosan állíthatók és stabilan rögzíthető (bár a 4D miatt van pici lötyögése a kartámaszoknak, míg az előző esetén ez nem volt rügzíthető így a legkisebb mozdultra is kattant és fordult valamely irányba ami nagyon bosszantó volt)
- az állítható deréktámasz jó, párnára nincs is szükségem (fejpárnát eddig sem használtam bár az is van hozzá)
- a háttámla döntésére szolgáló mechanika is jobb, pontosan és könnyebben működik

Negatívumok (bár ez egyrészt időzőjelesen értendő, ill. az ár megítélése szubjektív)
- drága (jelenleg ~150k)
- a Hero PU bőr bevonata nem tűnik az árral arányosan jobbnak
- a tartóssága kérdéses, amitől az ár/érték arány lehet jobb vagy rosszabb (ez nyilván több hónapos, éves használat után lesz nyilvánvaló)
- az ár és a minőségi besorolás miatt kicsit karcsú a 2 év garancia

Megjegyzés: a Tesoro Zone Evolution előtt Genesis Nitro 550-et használtam 3 évig, ami minden tekintetben gyengébb kivitel volt (bár az nem nyekergett, recsegett). Azelőtt főnoki foteleket használtam nem gamer széket

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.