Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung topic

Hozzászólások

(#51) qwertz0 válasza xyzikeee (#50) üzenetére


qwertz0
csendes tag

A tiedre ez off topic, de érdekelne!

A legutóbbit már nem tudom szerkeszteni CORE Prime mobilom van, te is tapasztaltad a kikapcsolási, töltési problémát?

Folyamatosan keresek csak INGYEN: használható és hibás mobilokat pl. E65, 3310 Budapesten.

(#52) xyzikeee válasza qwertz0 (#51) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Szia!
Az eredeti aksi akkor kapcsol ki ha vakuzok a telefonnal. Vettünk bele egy új Samsung aksit amivel meg 30% körül kapcsol ki minden előrejelzés nélkül. A probléma tehát nekem is fennáll. Sok mindent próbáltunk már, megvárni míg kikapcsol és kikapcsolva feltölteni aztán bekapcsolni, vmi Battery recovery progit is néztünk.
Most jön a hard reset.

(#53) qwertz0 válasza xyzikeee (#52) üzenetére


qwertz0
csendes tag

Szerintem ez nem bug, ez feature ennél a Samsung modellnél!

Az enyémet kb. 3 hónapja vettem, használtan.

Az is felvetődött bennem, hogy simán túl erős vakut tettek bele, amit felsőbb kategóriásba szántak.

Viszont egy automatikus értesítés még tényleg elfért volna a telefonban!

Én a beépített Intelligens Kezelőt használom, meg a Play Áruházból a Total Commandert, amihez alul hozzá lehet adni több app cache mappáját is, ugyanis kb. 650-700 MB szabad tárhely körül még gyorsabban merül az akku.
(vagy csak olyanok az appok, nem tudom.)

- A másik, ami kényszerből megszokható, az az, hogy minden egyes appot 2-3-szor is kell törölni, mert a teljes törlés helyett a Samsung logót kell nézni kb. 2 percig...

[ Szerkesztve ]

Folyamatosan keresek csak INGYEN: használható és hibás mobilokat pl. E65, 3310 Budapesten.

(#54) xyzikeee válasza qwertz0 (#53) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Szia!

Tegnap megvolt a hard reset. Smart Switchel mindent kényelmesen vissza tudtam varázsolni rá, az sms-ektől kezdve a névjegyeken át, a képket, mindent. Az SD kártyát kivettem a telefonból hard reset előtt így ami azon volt az megmaradt.

Most a telefon gyorsabbnak tűnik, nem csoda hisz több mint 2 éve volt használatban szval rakódott rá sok szemét. Emellett vakus fényképezéskor nem kapcsol ki a telefon legalábbis egyelőre. Ez a régi akuval.

Most majd vissza lesz téve az új aksi, megnézni hogy 30% nál kikapcsol e váratlanul továbbra is vagy sem.

(#55) qwertz0 válasza xyzikeee (#54) üzenetére


qwertz0
csendes tag

A Smart Switch az appokat is visszarakja pont azzal a verzióval és minden beállítással?

Hány %-nál NEM kapcsol ki a vaku miatt?

Nekem kb. 40% körül kapcsolt ki.

[ Szerkesztve ]

Folyamatosan keresek csak INGYEN: használható és hibás mobilokat pl. E65, 3310 Budapesten.

(#56) xyzikeee válasza qwertz0 (#55) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Sajna nem 40% nál néztük a vakut hanem jóval amgasabbon.
Ez a Smart Switchelsőre elég hasznosnak tűnik. Azt nem tudom hogy az appok minden beállítást megtartanak-e. De sztem nem.

(#57) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!

Van régebbről egy samsung u800 telefonom, most elővettem, rég nem használtam, azóta kártyát is cseréltem, tenném bele a másik kártyát és a telefonzár kód meg is van, de sajnos a sim-kártyazár kód nincs, így nem lehet beüzemelni a másik kártyával a telefont.
Van erre valami megoldás, hogy ezt a sim-kártyazárat nullázzam, módosítsam valahogyan? (sajnos a gyári visszaállítás ezt nem nullázta ki)

(#58) kizio


kizio
csendes tag

Sziasztok!

Volna egy Samu S4 em még az őskorból , eddig jól működött de minap érdekes hibák léptek fel benne.
Ha Bekapcsolt állapotban van nem engedi tölteni, ha kikapcsolod percenként rezeg és nem írja ki az aktuális akku % -ot, de ha bekapcsolod pár óra után akkor láthatóvá válik a tényleges töltötség.
Ezeken felül néha úgy gondolja , hogy töltődik anélkül, hogy hálózatra lenne csatlakoztatva, teljesen érthetetlen.

Szerintetek mi lehet a baj ?
Köszönöm a segítő válaszokat !

Kizio

(#59) Viktor0610 válasza kizio (#58) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kaphatott folyadékot?
Nem koszolódhatott be a csatlakozó? (Nem használt fogkefével ki lehet takarítani. :) )

Samsung Galaxy A54

(#60) Chrystall


Chrystall
senior tag

Sziasztok!

Samsung S4 telefonnal lenne olyan gondom, hogy a portré módban felvett videóit ha elküldöm valakinek Facebook Messengerben vagy Viberen, a célszemély hibásan kapja meg: a videó továbbra is álló keretben van, de maga a videó 90 fokkal el van forgatva és összenyomva landscape módba. A videókat ha a saját telefonomon nézem vissza, nincs velük probléma. Csak miután elküdtem. Van valakinek valami ötlete, hogy ezt hogyan lehetne orvosolni? Most az elérhető legújabb rendszerfrissítés van fenn.

(#61) vg


vg
addikt

Segítsetek már. Van egy samsung s8 telóm, felment rá a 9-es android és a tárcsázónál mikor hívok valakit villog az adott telefonszám és a Hungary felirat. Idegesítő és gagyi. Hogy lehet ezt átállítani?

(#62) .Szaki. válasza vg (#61) üzenetére


.Szaki.
addikt

Itt kérdezd, hátha tudnak segíteni. :)

(#63) Ellia


Ellia
addikt

Sziasztok!

Van egy céges Samsung J5 2017-es telefonom amibe beletört a 3,5 jack dugó. Valakinek van ötlete, hogy lehetne kiszedni szerviz segítsége nélkül?

(#64) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Nem tudja esetleg valaki, hogy a Samsung garancia Európa-szerte érvényesíthető-e? Pl. Németországban vásárolt Samsung telefont lehet-e az itthoni Samsung boltban gariztatni, vagy itthon vett telefont Németországban?

(#65) nickrivers


nickrivers
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Galaxy A70-em, ami ugye Dual SIM-es. Az első kártyahelyen van egy SIM amiről telefonálok, a másikon pedig egy olyan SIM a mobilnetem van.
Az a problémám, hogy telefonálás közben nem tudok mobilnetet használni (WIFI-t igen, de tudom, hogy az más rendszer). Van erre valami megoldás, hogy egyszerre tudja használni a két SIM-et a telefon? Mindkét SIM Telenor-os.

Előre is köszi!

(#66) edeleny


edeleny
őstag

Sziasztok!
Adott egy Samsung A50 telefon. Aktivitásmérőt szeretnék hozzá csatlakoztatni! Amit kinéztem Honor Band 4/5, vagy a Mi Band 4. Lehet ezeket párosítani vele?

Illetve létezik hasonló árkategóriában olyan, ami párosítható a Samsung Health alkalmazással?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#67) Kender23


Kender23
aktív tag

Üdv. Nekem egy Samu Galaxy A71 telóm van.
Az elején még jelzett, mikor az akku feltöltésre került, de az utóbbi hónapokban nem. Be lehet ezt állítani valahol? :R

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#68) melija


melija
friss újonc

Most vettem nemrég egy a20s-t, imádom, egyetlen bajom vele, hogy nincs benne NFC :(

(#69) atisr


atisr
csendes tag

Sziasztok,
Olyanok véleményét szeretném kikérni akik igazán képben vannak, ezért jöttem ide :R

Vásárlás előtt állok és a Samsung Galaxy S10 és Samsung Galaxy S20 FE között nem tudok döntést hozni. Gsmarena-n már összehasonlítottam Őket (így az okés, hogy S20 FE kisebb felbontással bír, illetve műanyag a hátlapja), de hátha tudtok jó érvekkel szolgálni valamelyik mellett vagy ellen.

(#70) Atter_71


Atter_71
csendes tag

Sziasztok, véleményetek érdekelne, hogy inkább egy új Samsung Galaxy A41 80eFtért vagy egy használt de újszerű S10e 95eért érdemes megvenni? Köszönöm! :)

(#71) atisr válasza Atter_71 (#70) üzenetére


atisr
csendes tag

Az S10e minden tekintetbe jobb választás (Az A41 hardver és kamera fronton is bőven alul marad), itt igazából az a kérdés, hogy mennyire használt az a S10e. A rizikó azért mindig ott van, egy használt telónál, még ha kívülről nem is ütött-kopott.

(#72) s.roland93


s.roland93
csendes tag

Szép napot!

Egy olyan problémám lenne, hogy a régi telefonom kijelzője betört és használhatatlan,közben le is merült és be se tudom kapcsolni, így nem tudtam kimenteni belőle a számokat(és nem is szinkronizáltam a névjegyeket a Googleval, így most arra gondoltam, hogy lehet e olyat, hogy excel táblából(mivel abban megvannak a számok egy része) inportálom be?
Olvassgattam róla, de sajnos nem találtam ilyet, kérlek Titeket segítsetek :R

(#73) gabormgp


gabormgp
senior tag

Sziasztok!
Muterom elfelejtette a jelkódját a Galaxy A50-én..
Új vagyok az android világában.
Viszont próbáltam már a gomb kombinációs hard resetet,de valami pdp backup finished hibaüzit dob.A Google nem találja a telefont.
Esetleg mivel,milyen PC-s programmal tudnám visszaállítani alapértékekre a telefont?
Hálás köszönet!

(#74) simnori


simnori
újonc

Sziasztok!
Néhány napja vettem egy Samsung Galaxy A52s 5G telefont. A korábbi Huawei telelfonomon lehetséges volt beállítani, hogy bizonyos alkalmazások csak Wifiről működhessenek, mobil internetről ne. Erre van valamilyen beépített funkció a Samsungokban is? Sehol sem találom. Az adattakarékos üzemmód csak a háttérhasználatot tiltja le. Előre is köszi a segítségeteket! :)

(#75) bzoz


bzoz
csendes tag

Sziasztok.
Reménykedek kicsit itt hátha tud valaki segíteni.

Adott egy Samsung A50, amit sajnos sikerült elejteni és nincs kép, így nem tudom feloldani.
Szeretném legalább a képeket megmenteni a telóról valahogy, de ugye a windows meg a samsung smart switch sem fér hozzá a lezárt telóhoz.

Odáig eljutottam, hogy a samsungos findmyphone-al elvileg sikerült feloldanom, de így sem érem el és a smart switch pl azt mondja, hogy engedélyezzem a fájl átvitelt.

Eddig elég volt feloldani a telót és már hozzá is fértem, engedélyezés már régen megtörtént.

Köszi

(#77) sisi22


sisi22
tag

Nagyon halottnak tunik ez a forum, azert megprobalkozok egy megjegyzessel, hatha... :B

Azt vettem eszre, hogy Samsung mobiloknal a fenykepezesi resz egy ideig tokeletesen mukodik, majd egy ido elkezd szorakozni, hogy tovabbra is tuelesre allitja a fokuszt, majd egyre nagyobb mertekben elallitja, es az eletlen kepet exponalja.

Nagyon szoftveres dolognak tunik, igy akarjak ravenni az emberkeket, hogy mindig ujat vegyenek?

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#78) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Szép napot

Lehet vak vagyok, esetleg a Google-t nem tudom használni de valaki tud power bank-os tokot sima note20-hoz? Ultrához dob csak a google

(#79) #16377600 válasza pelgrim_v1 (#78) üzenetére


#16377600
törölt tag

Létezik hozzá,de magyar oldalon nem nagyon fogsz már találni. AliExpresst érdemes lehet megpróbálni,pl. ezt.

(#80) thotzoltan


thotzoltan
tag

Sziasztok! Lehetséges Samsung Galaxy J5 Dual Sim (SM-J510FN) telefon belső tárhelyeként használni SD kártyát?

(#81) Selynelar


Selynelar
aktív tag

Üdv Mindenkinek!
Gondolkodom,hogy leváltanám az S20+-omat S22+-re. Tetszik a 22-es széria. Szerintetek megéri váltani?
Vagy annyival nem hoz többet az S20+ nál?
Egyébként mennyi az igaz abból,hogy a hálózaton maradás az elmúlt 2 szériával problémás volt? Melegedés mennyire jellemző 22-es szériára? (Jelen esetben S22+)
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#82) Roger Smith válasza Selynelar (#81) üzenetére


Roger Smith
csendes újonc

Szerintem megéri ,azért csak 2 generációs váltás,de pl 21 ről 22 re nem érné meg.

(#83) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Hogyan tudnék leíratkozni samsung hírlevélről?Egyszer sok évvel ezelőtt volt samsung telóm,de már jó pár éve nincs ezért leíratkoznék róla mert bosszantó hogy mindenig jön.

(#84) Lugi01


Lugi01
tag

Sziasztok!
Arra szeretnék választ kapni, hogy ha egy telefon (S22 széria) támogat 2 nanosim kártyát + 1 esimet, akkor ezeket egyszerre is tudja? Tehát 3 telefonszámot kezelni egy készülékben?
Köszi

(#85) Roger Smith válasza Lugi01 (#84) üzenetére


Roger Smith
csendes újonc

Egyszerre kettőt ,v 2 nanosimet v 1 nano és esimet.

(#86) Lugi01 válasza Roger Smith (#85) üzenetére


Lugi01
tag

Köszi, kár érte. :)

(#87) PETEE78


PETEE78
senior tag

Sziasztok, A40-es telefonhoz tudtok ajánlani olyan appot vagy headsetet, aminek a mikrofonja érzékenyebb, hangosabban veszi a jelet mint a gyári vagy átlagos fülesek mikrofonja? Angolozáshoz használom és sokan panaszkodnak, hogy nem hallják rendesen a makogásom.
Segítségeteket előre is köszi!

You are being revived

(#88) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Sziasztok

Telefonom Note20

Másodállásban futárkodom. Eléggé fontos így a GPS. Tudjuk jól hogy az érintő kijelző nem igazán barát az esővel. Van valami módja / app rá hogy az érintő panelt teljesen kikapcsoljam miközben maga a kijelző továbbra és belapcsolva marad, ergó a gps-t továbbra is látom és mondjuk valami oldalsó gombra újra bekapcsol az érintés része?

(#89) Lugi01


Lugi01
tag

S22 Ultra esetén van értelmezhető megoldás, hogy rögzíteni a hívásokat?

(#90) Joachim21


Joachim21
senior tag

Lesz ebből egy újabb akku botrány? Mindenesetre érdekes. :F

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#91) Tom1939


Tom1939
őstag

Előkapartam a régi telefonokat (iphone előtt 2 samsung volt), és a note 9 még rendben, de az előtte lévő A szériás elől hátul szétesve és felpuffadva... Lehet hogy a note 9-et is kihajítom...

(#92) dokee78


dokee78
félisten

Jó reggelt.

Yettel kínálatából vásárolnék Samsung készüléket.

Galaxy A33 volt az első gondolatom,de nincs benne AOD.

Utána gondolkodtam a Galaxy A53 5G,de azt mondták inkább az A52S legyen,viszont nem tudom van-e még a Yettelnél.

Kérdésem az lenne,hogy,ha nincs A52S akkor inkább az A53 5g,mint az A33?

(#93) Lilu64


Lilu64
csendes tag

Samsung Galaxy S21+ a bajom az hogy: két szám benne. az egyik szám tökéletesen működik, de a másikkal nem tudok hívást fogadni, mindenkinek azt jelzi hogy nem vagyok elérhető. Ami érdekes hogy én hívni tudok, és mobilinternet is működik. Ha esetleg valami megoldás lenne erre a hibára köszönöm

" Légy korrekt, megbízható és sikerül minden "

(#94) PLaci58


PLaci58
őstag

Hali. A12 és A71. Hogyan tudon a fényképeknél a dátumot, időt rátenni? Mármint, hogy látszódjon a fényképen. Nem találtam ilyet, csak a Samsungot írja rá.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#95) Thorim


Thorim
csendes tag

Samsung.com-on van vagy lesz most valami kihagyhatatlan akció?

(#96) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Samsung A52S 5G készüléket vennék.
Szerintetek melyik a szebb szín a fehér vagy a fekete?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#97) PLaci58 válasza csurgoi (#96) üzenetére


PLaci58
őstag

Attól függ. Temetésre jobb a fekete, esküvőre inkább fehér :D
Komolyra fordítva, a fehér elegánsabb, inkább nőknek javasolt, de kényes, könnyen koszolódik.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#98) PLaci58 válasza PLaci58 (#94) üzenetére


PLaci58
őstag

Úgy látszik valaki olvassa a Samsungtól a fórumot, mert a legutóbbi frissítéssel megoldották a dátum, idő vizjelet a képekre. :DD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#99) Fruzsy15


Fruzsy15
friss újonc

Sziasztok!

Egy "kis" segítséget szeretnék kérni. :S
(remélem, hogy jó helyre írok)

A telefonom bekapcsoló gombja letörött, és most nem tudom bekapcsolni. (már majdnem 1 éve letörött, de akkor nagynehezen sok sok sok próbálkozásra egy pici csavarhúzóval be tudtam kapcsolni, de most sehogysem sikerül. :()

A telefonom Samsung J7 2016
modelszám: (az aksi alatt ez van írva) SM-J710FN/DS

Mivel nincs bekapcsológombja így nagyon vigyáztam rá, hogy ne kapcsolódjon ki magátol, és le ne merüljön a telefon, de most sokat voltam kint a hidegben és lemerült. :(

Amint hazaértem rátettem a töltőre, és láttam hogy töltött (már 100%-os) de nem tudom bekapcsolni. Láttam youtubeon pár dolgot, hogy bekapcsológomb nélkül is be lehet kapcsolni, de nekem eddig nem sikerült. Lehet, hogy rosszul csináltam valamit.. :S

(hangerő gomb benyomva, közben rádugni a laptopra a töltőkábellel, és ugyanúgy benyomva tartva a hangerőgomb... De nekem nem történik semmi, csak mutatja, hogy tölt a telefon, és a %-ot) A másik megoldást amit találtam azt nem tudom használni, mert ahhoz be kellene állítani elősször a telefonon, hogy a számitógéppel valamilyen programmal be lehessen kapcsolni, de nekem az nincs beállítva, így az nem lesz jó. :(

Nektek volt már hasonló? Nektek milyen nyomógomb variációval sikerült bekapcsolni? : O

Tudom, hogy nem mai telefon, de van több nagyon fontos dolog rajta, sms-ek, amik nagyon nagyon fontosak lennének nekem és.. :(Szervízbe pedig nem szeretném vinni, mert van rajta pár dolog, amit véletlenül sem akarom hogy bárki is lásson.. Légyszi, ha volt már nektek hasonló, és sikerült megoldani, akkor... :( Előre is nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm!

(#100) totron


totron
addikt

Dilemmám van, illetve túl kevés mintám.

Feltételezem, hogy újszülött korukban a szemből nézett fehér az minden AMOLED-nél fehér. Mennyi idő után, milyen használat mellett szokta megadni magát az AMOLED fehérje? Cseréltem egy A5 2015-öt, befordító volt a sárgája már, meg hogy csak sréhen nézve tudott fehéret mutatni, erre egy A20-nál közel ugyanez fogad.:/ Többet vártam. Ti lecserélitek sárgulás okán a telefont? Nem szokás az ilyenről szólni?
Egy A8+-ra meg azt mondták, hogy patyolatfehér a fehér rajta (nem láttam). Van-e lineáris igazság ebben az egész sárgulásban vagy modellenként mások, hektikusan eltérőek a bekövetkezések időpontjai/görbék?

(#101) PLaci58 válasza totron (#100) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem lehet színhőmérsékletet beállítani? Rám is a szívbaj jött egyszer, mert tiszta sárga, meg sötét lett a kijelző, de kiderült, hogy én nyomtam félre 😀

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#102) totron válasza PLaci58 (#101) üzenetére


totron
addikt

De-de, lehet. Kék-végállásban van már és így úgy-ahogy elmegy, 6500 Kelvin magasságában értelmezve a "fehéret" (ami amúgy inkább a 8900 tájékán tanyázik a valóságban). Nem is számít hibának voltaképpen -memlítendő állapotnak viszont mindenképp - de én meg pont ebből az öregségi színjátékból szabadultam volna. Most aztán csöbör és vödör. Az Android 11, de a 70s években érzem magam a képi világ miatt, antiikszdé. Csak nem gondoltam volna, hogy 3 év alatt is el tudja érni ezt egy kijelző. Magamból kiindulva nehezen hihető, hogy az extulaja nem ezért adott túl rajta, persze biztosan nem tudhatom. Lehet egyáltalán használtan nem kékhiányos OLED-hez hozzájutni, érdemes így, ebben a formában kergetni ezt vagy elengedős?

(#103) PLaci58 válasza totron (#102) üzenetére


PLaci58
őstag

A71-et vettem használtan, semmi gond a kijelzővel.
Nincs bekapcsolva a sötét mód?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#104) totron válasza PLaci58 (#103) üzenetére


totron
addikt

Nincs. :(

(#105) totron válasza PLaci58 (#103) üzenetére


totron
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#106) PLaci58 válasza totron (#104) üzenetére


PLaci58
őstag

Most megnéztem, a "szemvédő" üzemmód sárgítja be.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#107) totron válasza PLaci58 (#106) üzenetére


totron
addikt

Öregszik a panel, annak megfelelően melyik szín ment ki az idők során szemből leggyakrabban sárgás, egyes esetekben pirosassal vegyült, nagy szögben oldalról zöldes, kis szögben megdöntve pedig a fehérhez legközelebb eső megjelenülés van. De olyanom is volt, ahol a zöld árnyalat volt az uralkodó aggság okán (szemből). Meg úgy egészében, a képeken is látszódóan (feketébe hajlóak) egy általános megfáradtság figyelhető meg ennél most. A szemvédő inkább pirosba hajló szolgáltatás és kikapcsolható, ez meg nem. Androidon szerintem elég esetlen, iPhone-oknál tényleges sárga, napfényt utánzó csak (az ott egy egészséges színeltoltás). Jól ismerem a jelenséget, az A5-ön néztem elég ideig. Szóval én is megnéztem. ;P :D :'( Jó volna összefésülni panelrevíziókat és modelleket a felhasználásokkal, hogy mennyire hektikus az elkerülhetetlen vagy mennyire kiegyenlített (fejlődik-e a dolog technológiája egyáltalán), vagyis inkább áll a felhasználás milyenségén, illetve mennyiségén a dolog vagy modell/panelfüggő inkább és így teljesen más élettartam, csúnyulás várható más és más modellek esetében. A fentiekből adódóan lefényképezve nem is feltétlenül látszik, szóval nehéz távolról választani, ennyi tanulság mindenképpen akad. Gondoltam ezeken túl vagyunk, de akkor nem egészen.

(#108) PLaci58 válasza totron (#107) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem hallottam még az AMOLED elöregedéséről, de biztos létezik ilyen is.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#109) ferencz99


ferencz99
csendes tag

Sziasztok,

Ha valakit érdekel:
https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_s23_8_256gb_black_bontatlan-2ev_gar/hsz_1-50.html
https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_s23_ultra_12_512gb_black_bontatlan/hsz_1-50.html
https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_s23_5g_8_512gb_black_bontatlan_2ev/hsz_1-50.html

(#110) totron válasza totron (#107) üzenetére


totron
addikt

Időközben néztem unboxing videókat, új korában is dirty pinkként adja elő a fehéret (alapállapotban, vagyis kikapcsolt éjjeli szűrő mellett).

(#111) totron


totron
addikt

A20, Android 11, One UI 3.1, egy ideje, talán aegutóbbi frissítés óta? beragadó értesítésekkel küzdök, a szürke buborékos, képernyő alján operálóval. Nem gyengén idegesítő. Késik, beragad-ottmarad, eltakar billentyűzetet, egyéb infót, de középen is meg tud rekedni. Eltüntetési metódus sem egyértelmű, hogy mi, leginkább önálló életet él. Alkalmazástól független. Láttatok már ilyet?

(#112) Roger Smith válasza totron (#111) üzenetére


Roger Smith
csendes újonc

13 as android fut már egy ideje,alap telefontól nem kell sokat várni .
nem egy csúcs készülék,factory reset talán segit.

(#113) mika55555


mika55555
csendes újonc

Sziasztok,
mobiltelefon fólia vásárlás esetén mire érdemes odafigyelni?
Mely gyártók kínálnak jó minőségű megoldásokat? Inkább edzett üveg vagy inkább rugalmas fólia, etc?
Előre is köszönöm szépen!

(#114) Roger Smith válasza mika55555 (#113) üzenetére


Roger Smith
csendes újonc

Ne véghatót vegyél ,hanem olyat ami a telóra specifikus.
Az üveg jobban véd ,bár kicsit vastagabb meg kicsit drágább de jobban megéri.
pl baseus elég jó ár érték arányú,de néha a no name márkák se rosszak.

(#115) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, S21 5G.
Hogyan tudok hívásokat rögzíteni ? :F

De. Legális..

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#116) cog777


cog777
senior tag

Van valakinek A54-es telefonja?
Kulfoldon random dobalja el a halozatokat. telekom-on van ket telefonom azok jok, frissen vett Samu A54 reggel kiirta hogy nem tud csatlakozni a telekomhoz csak segelyhivas, este mar tudott :U csatlakozni.

Valami kompatibilitasi hiba? Vagy toronyhiba?

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#117) Peat76


Peat76
őstag

HELP PLEASE! :F :W
Samsung Galaxy a13 telefonról szeretnék megvenni egy témát a Galaxy Store-ban, de a harmadik bankkártyára is server hibát próbálja később üzenettel! Mi a gond.?
Nem hiszem el...valaki tud erre megoldást.?
Köszönöm szépen :R :R :R

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#118) Pedy1225


Pedy1225
tag

Sziasztok! S23 mellett használ valaki esimes okosórát? Milyet? A saját márkát érdemes venni? Kár, h azok csak 1 napot bírnak ki.

(#119) Chrystall


Chrystall
senior tag

Valaki nem tudja Samsung Note 20-ban hogy lehetne kicserélni a gyári Firmware-t másik gyárira? Van erre valami hivatalos program? Külföldi telefonom van, nem lehet teljes mértékben magyarra állítani, a kezdeti beállításnál pedig magyart ki sem lehet választani nyelvnek. Gondolom a külföldi szolgáltató Firmware-je van rajta, de magyar Firmware-t hogy tudok erre szerezni?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.