Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) zetorg


zetorg
aktív tag

van nekem egy aqua garis 7800gt-m.lassan 1 éves, január 19-éig garis.
a blokkon 81000Ft szerepel.

ha most ez véletlen tönkremegy ( :B ), mennyi pénzt vásárolhatok le?
mik erre a törvények?

(#252) Ariadne válasza zetorg (#251) üzenetére


Ariadne
őstag

Mondjuk itt [link] jobb helyen lenne a kérdésed... Meg pár válasz is van már ott rá. ;)

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#253) Mania


Mania
senior tag

Zalaegerszegen ajánlom:

Foramax[link] - gyorsak, olcsók és korrektek,eddig bármit kértem max. 3 napon belül itt volt.

GlobalIT[link] - szintén jók az árak, de nem a gyorsaságukkal fogtak meg



[Szerkesztve]

(#254) zetorg válasza Ariadne (#252) üzenetére


zetorg
aktív tag

:R
köszi, megvan :)

(#255) Zewa


Zewa
senior tag

SziasztoK! Pécsen esetleg tud vki jo boltot ajánlani? én za A&H ba járok de csak azért mert ott van ismeretség.. :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#256) Messa


Messa
tag

FIGYELEM!!!

Ferenc Körúti USERS-et kerüljétek,ma baxtak át egy FSP táppal, holnap megyek reklamálni.

Time is the fire in which you'll burn.

(#257) Messa válasza Messa (#256) üzenetére


Messa
tag

Másik eladó volt,de vissza adták a pénzem, a Users közelébe sem megyek többet az tuti :W

Time is the fire in which you'll burn.

(#258) Pet_i


Pet_i
senior tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy miért van már egy hete karbantartás alatt a Mikland honlapja? Ugye nem zártak be?

(#259) Arnold2


Arnold2
őstag

Ki mit tud erről a boltról? [link]
Márciusban készülök náluk hagyni 77e Ft-ot.
S most gondoltam leinformálom őket.

(#260) adalbert1


adalbert1
veterán

Upp a topicnak:

Vásárolt már vki. a pcland nevű helyen, mert ha igen ,akkor érdekelne a véleménye, se itt ,se a rossz boltok topicjában nem találta a kereső...

[Szerkesztve]

(#261) truba


truba
tag

:))

(#262) Ariadne


Ariadne
őstag

Egy uppot a topicnak, hátha nyílt az utóbbi időben valami tuti csoda új üzlet. :D

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#263) Kolcsi


Kolcsi
csendes tag

Hello! Én a Pixel Kft-ről szeretnék néhány elismerő szót írni. Kb. 2 éve vettem a 3t-nél egy Tagan tápot, amihez Pixel garancia járt. A táp idén nyáron megadta magát. A 3t-s srácoknak nehezen ment a garanciajegy kitöltése, valahogy nem szerepelt rajta, hogy pontosan mennyi ideig is érvényes a jótállás. Én úgy emlékeztem, hogy 3 év, de azért felhívtam őket. Az mondja a srác, hogy hát szerinte 2 év, de amúgy meg a Pixelhez vigyem, mert az az ő garanciapapíruk. Megkérdeztem a Pixel fórumában, hogy ők mennyi garanciát adtak rá. Másnap jött a válasz, hogy 3 év. Elmentem hát hozzájuk a rossz táppal. Elmondom mi a gond. Srác ránéz a tápra, beleszagol, mondja, hogy nem ez az első, ami megadta magát. Igazából Zalman 360-as tápot tudnak adni helyette. Mondom, az nem gond. :) Majd kiderül, hogy a 3t-nél vettem. Erre mondják, hogy hát igazából ezt a 3t-hez kellene vinnem, de megoldjuk a dolgot, ők majd elrendezik a 3t-vel! Mondtam nekik, hogy azért fénymásolják le a 3t-s számlát a garancia mellé, nehogy beléjük kössenek. Ami a legjobb, hogy azonnal adtak egy új Zalman tápot, 3 év garanciával!
Ezek után még megnéztem néhány egeret a boltban. Srác egyből mondta, hogy üljek le a kiállított gép elé és próbáljam ki mindegyiket, aztán ha találok egyet, ami tetszik, akkor jöjjek vissza bármikor.
Összességében nagyon korrektek voltak, és elképzelhető, hogy nem a legolcsóbbak, meg inkább ilyen speciális dolgokat lehet náluk kapni, mindenkinek ajánlani tudom őket.

(#264) finest válasza adalbert1 (#260) üzenetére


finest
őstag

PCLandról: Vásároltam többször és gariztattam is náluk már egyszer egy alaplapot. A gariztatás kicsit időigényes volt, bár a téli szünetben történt, így annyira nem rovom fel. Amúgy rendben volt minden.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#265) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Na akkor az ipon-ról. Megrendeltem egyik nap a cuccot. Másnap telefon lehet érte menni egy óra után.
Nagyon gyorsak és udvariasak. Nagy piros pont nekik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#266) szeva000


szeva000
addikt

A Lord Computer milyen színvonalat képvisel?Onnan akarok vásárolni,de nem merek még:)

(#267) Ndruu válasza szeva000 (#266) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Lord?
Kétszer vásároltam eddig tőlük (Logitech Z-3e és Samsung 940BW), mindkétszer barátságos vevőkkel találkoztam. A kiszolgálás megfelelő volt. Gyorsak is ráadásul.
Én bátran merem ajánlani. A garanciát is megfelelően intézik (bár még nem kellett náluk gariztatni, de a garipapírokat rendesen kitöltik).
Ha bármi kérdésed akad, akkor felteheted nekik, szívesen válaszolnal, tényleg rendesek. Az egyik legkorrektebb cég Pesten.

(egy problémám van csak velük, hogy messze vannak...:D de ez már az én bajom...)

Parkoló van.

Harrrr!!!!

(#268) szeva000 válasza Ndruu (#267) üzenetére


szeva000
addikt

neten akarok én is rendelni tőlük,nekem meg 200km-re van :)
Amúgy az ipontól szoktam rendelni,őket merem ajánlani mindenkinek.Igaz egy alaplap gariztatásnál ki kellett verni a balhét,hogy 3hónapra kicseréljék,de minden rendben volt.Korrektek nagyon.

(#269) Ariadne válasza szeva000 (#268) üzenetére


Ariadne
őstag

Igaz egy alaplap gariztatásnál ki kellett verni a balhét,hogy 3hónapra kicseréljék,de minden rendben volt.Korrektek nagyon.

Hmm, némi ellentmondást érzek itt... ;) Ahol balhét kell kiverni, az nem lehet nagyon korrekt hely, ahol minden rendben. Venni mindenhol frankón lehet, a gariztatás, na ott ütközik ki, milyenek is valójában.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#270) szeva000 válasza Ariadne (#269) üzenetére


szeva000
addikt

itt a fő gond az volt,hogy a nagyker kiküldte a lapot az msi-nek és azok cserélték gyakorlatilag.Csakhát nekem ez nagyon kellemetlen volt,de ők már a végén felajánlották hogy ha 1héten belül nem jön meg a lap,akkor megoldjuk másképpen,de szerencsére pont megjött.Itt fel sem vetődött az,hogy nem akarták volna cserélni.Csak azt nem tudom,hogy ilyenkor mit tehet a bolt is,ha a nagyker miatt késik a csere,mert én csak őket szidhatom

(#271) Ariadne válasza szeva000 (#270) üzenetére


Ariadne
őstag

Akkor ez így azért elég korrekt valóban. Egyébként ilyenkor - és mindig - csak a kiskert szidhatod, mivel egyedül velük kötöttél szerződést, velük állsz jogviszonyban, hivatalosan a nagykerrel, de még a márkaszervizzel sem. Ezért fontos jó kiskernél venni a dolgokat. :)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#272) ent9hc


ent9hc
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Engem az ITPont nevű bolt érdekelne, vásárolt-e már valaki náluk s ha igen mik a tapasztalatok?

THX

(#273) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali!
link
Valaki rendelt már innen?Meg lehet bennük bízni?választ köszönöm

(#274) nemi válasza szeva000 (#266) üzenetére


nemi
tag

3 eve csak tölük vásárolok. Korrektek, garanciális ügy is volt már(wincsi), pillanat alatt megoldodott.

Már két boltjuk is van :)

(#275) Bencus88 válasza Bencus88 (#273) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na megrendeltem tőlük:kép

(#276) Bencus88 válasza Bencus88 (#275) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Itt is van a pulcsi karácsonykor már használhatom is:D

(#277) nemi válasza Bencus88 (#276) üzenetére


nemi
tag

Éredekes, nekem tetszik is meg nem :D

(#278) Bencus88 válasza nemi (#277) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nagyon állat ám felprobáltam ijjj mondom lenne már karácsony:D De van többféle is.Mondjuk Magyarországon ezeket nehéz beszerezni ebay-en érdemes rendelni
ez hogy tetszik?kép

(#279) KubanitoS válasza piqla (#240) üzenetére


KubanitoS
veterán

A Bird tényleg "jóféle" :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#280) Bencus88 válasza nemi (#277) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nézz google-ban bape meg baby milo termékeket és mondj véleményt.Nekem ezek a márkák jönnek be

(#281) nemi válasza Bencus88 (#278) üzenetére


nemi
tag

Feher fekete jobb :)

(#282) Chapel


Chapel
addikt

Hali!

A4TEAM-ről tudunk valamit? Boráros téren vannak a duna üzletházban,ott vennék egy rakat dolgot,és érdekel milyen a hírük!

thx,üdv.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#283) tkesy válasza Chapel (#282) üzenetére


tkesy
őstag

Nekem eddig 2 ismerősöm is vásárolt ott, nme kis értékben, nme volt semmi gondjuk a bolttal.... Szerintem nyugodtan vásárolhatsz náluk...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#284) Ariadne


Ariadne
őstag

Hoppá, mit olvastam a múlt heti hvg-ben: a Ramiris Rubin Zrt. és vele karöltve a Partner Computer, illetve a Focus és VLR Computer Kft.-k 17 milliárdos pénzmosási ügybe keveredtek, az újság szerint a Ramiris volt a központ, előzetes letartóztatások is történtek. :Y Szóval csak óvatosan vásároljatok, mert ha bebizonyosodik, amivel vádolják őket, akkor nem lesz, aki elvégezze garanciális ügyintézést ezeknél a cégeknél...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#285) vati válasza Chapel (#282) üzenetére


vati
senior tag

Csesztek válaszolni egy, az aktuális árlistájukban szereplő termék iránt érdeklődő mailemre (kapható-e), pedig a read receipt visszajött, hogy elolvasták. Legalább annyi, hogy bocs, kifogyott. Más cégek pedig válaszoltak ugyanarra a mailre. (pl. iPon, Alien - csak hogy ontopic maradjunk)
Ez egyfajta kulturális előszűrő nálam, amin az a4 megbukott, így közelebbit nem tudok róluk. Lehet csak azért, mert tőlem messzi van a Boráros tér.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#286) qwertzz


qwertzz
csendes tag

Óriási piros pont BandiT-nak! ;) Vásároljatok nyugodtan tőle.

(#287) dantej


dantej
tag

Hatalmas Piros pont Brekk-nek!! :)) :)) :))
Nagyon korrekt eladó!!
Megbízható és nem utolsó sorban villámgyors!!
Egy álmomat váltotta valóra :Y :C :R :R

''Tedd vagy ne tedd de soha ne próbáld!!''

(#288) Yooha


Yooha
aktív tag

Én Debrecenben, a MultiMediaTower-ben vettem minden informatikai alkatrészt. Meg vagyok elégedve, a kiszolgálás jó, a garanciális ügyeket korrekten intézik. Konkrétan egy LG DVD-író romlott el, felküldték Pestre, de 1 hét alatt nem érkezett válasz, hát adtak egy újat helyette - papírokkal persze.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#289) Maximinus


Maximinus
csendes tag

Pécsen a Trisch mesterúr nemrég nyitott itt a PH-n.
Mindenkinek nagyon tudom ajánlani, gyors, pontos, és elsősorban nagyon korrekt úriember. (nembeszélve a finom KV-ról amivel megkínált)
Nagy-nagy :)) jár neki!!!

A bombázó repülőgép találati pontossága nagyon jó. Mindig eltalálja a földet.

(#290) greatchaos


greatchaos
addikt

lingvin

korrektek, segítőkészek az eladók. türelmesek, nem ingerültek. a szervíz korrekt, gyors, rugalmasak.
nem mellesleg olcsó

csak ajánlani tudom

__________________________________________________________________________

bluefish kecskemét:

bementünk 3-n (ismerőseimmel) vásárlási szándékkal, állt is előttem egy srác. kinéztem a termékel, árban meg is felelt. egy genius home theater 5.1 5000w pmpo. korrekt. a sárcok személyes hétvégi sztoryjaikat osztották meg egymással. beszélgettünk mi is, 10 perc után kimentünk, magunk után becsaptuk az ajtót. azóta sem voltam ott. nem is fogok

[ Szerkesztve ]

(#291) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

Helló mindenki!
Pc Gear-t szeretném idelistázni. :)
Korrekt, segítőkész eladó. Holott nem is személyesen beszéltem vele csupán mail
és msn. Első osztályú informálásban részesültem és nem oltott le az illető amikor
napról-napra zaklattam szegényt a mivana XXX-számú rendelésemmel.
Ami nem is egy nagy összeg volt.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Maximális tiszteletem az üzletnek és a hozzáállásnak!
PC GEAR!

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#292) Blero2


Blero2
tag

A4Teamnál akartam majdnem komplett gépet venni, e-mailekre rendesen, gyorsan válaszoltak.
DE:

árajánlatot kértem tőlük a cuccra, meg is jött, de mindenhol 1 év gari szerepelt (lap, vinyó, videokari, stb...). Írtam vissza h ez most mi.
Válaszként sűrű bocsánatkérések közepette elküldte a garos árajánlatot, de minden terméknek emelkedett az ára a plusz garral (ami más cégeknél alap volt)

Más:

PCX webáruházról tud mondani vki vmit?
Írtam nekik mailt, hogy mennyi idő alatt tudják beszerezni a rendelendő cuccaimat, de válaszra se méltattak.

(#293) engusz válasza Blero2 (#292) üzenetére


engusz
veterán

Nálunk is előfordul, hogy nem válaszolunk, de ennek csak egy oka szokott lenni. Mégpedig az, hogy a levelező kliens (nálunk Thunderbird) elteszi a Szemét mappába a levelet. Volt olya, hogy egyből, de volt már arra is példa, hogy csak a kedves érdeklődő legutolsó levelét, amiben pl. konkrét rendelési szándékáról írt.

Két-három naponta nézzük a Szemét mappát, de így is sikerül néha elsíklani egy-egy levél felett. Ilyenkor nincs mit tenni, mi is sűrűn elnézést kérünk, aztán, ha nem túl késő, akkor cselekszünk.

Könnyen elképzelhető, hogy az általad említett PCX-nél is _esetleg_ a spam szűrő áldozatává vált a leveled.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#294) Blero2 válasza engusz (#293) üzenetére


Blero2
tag

Én is Thunderbird-et használok, de nekem még magyar nyelvűt, magyar email címmel nem jelzett spamnek, kivéve, ha beállítottam.
De ettől függetlenül természetesen nem egy megválaszolatlan e-mail alapján ítélek meg egy céget.
Csak kíváncsi voltam hátha valakinek volt hozzájuk szerencséje.

(#295) engusz válasza Blero2 (#294) üzenetére


engusz
veterán

Nálunk rengeteg jött-ment cég levele szűrve van, mert napi 20-30 darabot kapunk. Elképzelhető, hogy valamiért, ezek miatt, más levelét is kiszűri. Fogalmam sincs, hogy pontosan miként működik a Thunderbird spam szűrője.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#296) Pukkancs


Pukkancs
tag

Üdv, tudtok nekem valami infót adni az A4Team-ról? Egy alaplapot egy processzort és egy hozzá való hűttőt szeretnék ott venni, de nem ismerem a boltot, és hogy hogyan adják a garit.
A választ előre is köszi.

(#297) dany27


dany27
őstag

Hi

Szeretnék venni egy notit és usanotebooknál meg is találtam de tőlük nem hozattam még!
Ezért szeretném megkérdezni hogy utánvétel is kihozza e a futi?? mert azt nem írják az oldalukon....
Jah meg DHL-re mennyire lehet rábízni ilyesmit??
Meg egyébként mik a véleményeka boltról??

ELőre is köszi!

(#298) shtml válasza Pukkancs (#296) üzenetére


shtml
őstag

Én már sokszor sok mindent vásároltam náluk (személyesen) és korrektek voltak. Az egyetlen - nem kis - gond velük az, amit korábban már írt valaki, vagyis hogy a legtöbb árura alapból csak 1 év garanciát adnak. Felár ellenében megadják azt a garanciát, amit máshol alapból megkapok, de úgy már jóval drágábbak.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#299) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!
Valakinek tapasztalata van pesten a rufusz computerrel?

(#300) Gvad


Gvad
csendes tag

Cellkomnak egy piros pont. Megrendelés délután,és még fél óra sem telt el visszaigazolás emailben.2 nap múlva csomag megérkezett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.