Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) joe2005


joe2005
senior tag

www.asusnotebook.hu 8
E-digital 8,5
avplanet 8,5

"Have you tried turning it off and on again?"

(#352) X Factor


X Factor
addikt

AV planetről , és digitalkoról vélemény?

Make things work

(#353) joe2005 válasza X Factor (#352) üzenetére


joe2005
senior tag

Én pontoztam személyes tapasztalat alapján, e-digital többször vettem fényképezőgépet, av planet házimozit vettem. Gyors korrekt kiszállítás semmi gond nem volt.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#354) Ariadne válasza joe2005 (#353) üzenetére


Ariadne
őstag

Egyszer próbálj garanciális ügyet intézni az e-digitalos fényképezőgépeddel kapcsolatban pl... Persze azon túl, hogy egyes termékeknél nem veheted igénybe a márkaszervizt (pl. Fuji fényképezőknél korábban így volt), hanem nekik kell visszavinned, és ők küldözgetik hónapokig külföldre garanciáztatni.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#355) joe2005 válasza Ariadne (#354) üzenetére


joe2005
senior tag

Lehet, hogy igazad van, de a kis canon nem hibásodott meg. Próbálok úgy választani terméket, aminek helyben (Pécs) van márkaszervize, vagy gyári garanciás, tehát független a kereskedőtől. Esetleg mázlim van és nem romlik el. Persze nem így jártam a pannonnál vásárolt SE (2 év gari) telcsivel elvittem a szervizpontba 2 hét kicseréltek ezt-azt (papíron), majd ugyanaz a hiba vihetem megint vissza és játszadozhatok 2-3 hétig, amíg visszaküldik. De ez másik topic.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#356) Ariadne válasza joe2005 (#355) üzenetére


Ariadne
őstag

Na emlékeim szerint a Canon cuccokat sem tudod a márkaszervizbe vinni, mert ott nem veszik be, épp ez az, amire figyelni kell (legalábbis egy-két éve még ilyeneket árultak). Maguk szerzik be ezeket, nem a hivatalos utakon, ezért ha gond van, külön küldözgetik vissza, márkaszerviz nem intézi az ügyet. Ez konkrét példa egyébként, drága fényképezővel, a srác megnyerte a pert, amikor elállt a szerződéstől az e-digital több hónapos küldözgetése után... Egyébként jók, de csak olyan terméknél, amit saját márkájának garanciájával értékesítenek. De tényleg off.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#357) joe2005


joe2005
senior tag

syaky, ha valaki szereti a késeket, bicskákat.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#358) yoleeka


yoleeka
tag

Sziasztok!

Érdekelne pár személy véleménye az AVPLANET nevű boltról. Neten rendelnék tőlük egy [Samsung bd-p4600] nevű terméket, de mivel nem egy helyen olvastam a PIXMANIA.COM-ról sok rosszat ezért kicsit bizonytalan vagyok a dolgot illetően. Szeretném kikérni a véleményeteket, mivel az a 65k amivel megrövidítenének nem kevés összeg számomra, így fontos lenne hogy ne verjenek át. Mindenhol máshol a termék 100k körüli árban végződik. Pixmania-t mar teljesen kilőttem a sok negativ vélemény hatására... AVplanet-ben még bízom, de nem szeretnék pórul járni.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#359) joe2005 válasza yoleeka (#358) üzenetére


joe2005
senior tag

Én már vásároltam náluk házimozit korrekt volt, futár hozta fizettem és kész. A garancia nem tudom hogy működik náluk, még nem volt ilyen problémám, országos szervizhálózat aztán kész.

[ Szerkesztve ]

"Have you tried turning it off and on again?"

(#360) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

Lehet hogy nem ide kéne írnom, de melyek Debrecen legjobb számtech boltjai? Szükségem lenne pár új hardverre.

Válaszotokat előre is köszönöm.
krypton

(#361) yoleeka válasza krypton (#360) üzenetére


yoleeka
tag

Lehet hogy többre mész ha a Debrecen adok-veszek totyikban kérdezel rá ezekre a dolgokra, ott lehet előbb kapsz választ... Már ha van ilyen topic persze. :)

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#362) syler


syler
aktív tag

Sziasztok. Nos én is megosztom egy mai tapasztalatomat, amilyet még nem tapasztaltam. Van egy gépem aminél valami hiba van. 5 nap alatt végül is kiderítettük, hogy valami a memóriával /CSX/ nem stimmel. Nem akarom a történetet leírni mert kissé hosszú lenne. Csak annyit, hogy memtest szerint nem hibás a RAM. Nos bevittem a boltba, mondták, hogy tesztelik 2-3 nap múlva szólnak kb. Na mondom nekem nagyon kéne a gép. Erre a tulaj kivett a saját gépéből a triple channel corsair twinx memóriákból és mondta, hogy használjam addig csak vigyázzak rá. Hozzá teszem ez a memória sokkal sokkal drágább mint amit én bevittem. Szóval nagyon jó a segítőkészség. Mondjuk az árak nem a legolcsóbbak de nem is annyira vészes. Modding computer az üzlet neve ami a Bazilikával szemben van:) Örülök, hogy van ilyen bolt is.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#363) varsam


varsam
őstag

Üdv!
Én is egy jó tapasztalatomat írom le, mégpedig a Pixel Rendszerház Kft. nevű számtech boltról.
Hihetetlen gyorsak!
Kedden délután fél 4kor rendeltem tőlek a webáruházon keresztül egy egeret valamint egérpadot és másnap - azaz szerdán - délben már megérkezett a csomag. Ilyen még nem volt, hogy kevesebb mint 24 órán belül kézhez kaptam volna valamit is, pedig én Pécsett lakom! Szóval nagyon tudom ajánlani a boltot mindenkinek, akinek számít a gyorsaság, kevés ilyen van manapság.

[ Szerkesztve ]

(#364) rayman2006


rayman2006
tag

Hello
A PCX-ről mi a véleményetek?
Érdemes onnan vásárolni nem volt senkinek semmi gondja velük?

(#365) Ariadne válasza rayman2006 (#364) üzenetére


Ariadne
őstag

Annyinak utánanéztem, hogy a webáruház mögött lévő cég valóban létezik és nem áll felszámolás, végelszámolás alatt. A garanciális feltételeik némileg messze járnak a szabályostól (ahogy a webáruházak zöménél sajnos), a jogszabály alapján netes, telefonos rendelésnél kötelező elállási jogról egyetlen szót sem ejtenek, vagyis ez alapján 3 hónapon át vissza lehet küldeni a megvásárolt termékeket indoklás nélkül, postaköltség bukó ilyenkor, de kötelesek visszaadni az eredeti vételárat. Ezt ők persze nyilván nem tudják...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#366) pd válasza rayman2006 (#364) üzenetére


pd
tag

Üdv! Én már vásároltam tőlük Fehérvárról postával, és volt szerencsém garanciáztatni is náluk. Nem volt semmi gond egyikkel sem, miután nekik megjött, amit rendeltem, másnap már megkaptam. Garanciánál neked kell állni a visszaszállítást, ha hibás volt és javították/cserélték, ingyen küldik vissza.

(#367) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

Mobil vásárlása előtt állok és érdekelne a tapasztalatotok, hogy melyik boltot ajánlanátok? Ha minden igaz a hétvégén lesz aktuális!

Vagy olyan, ami különösen jó, megbízható garanciális ügyekben is?

Van olyan, akit minden esetre kerüljek el?

Kimondottan érdekelne a véleményeket ezekről a boltokról:
PartNero
MGSM
XXL GSM
VIP GSM
Újmobilok
Újtelefonok

Hátha van tapasztalatotok ezekről?

Előre is köszi!
-----------------------
Bocs a duplázásért, de bedobtam a "Fekete listás boltok" topicba is!

[ Szerkesztve ]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#368) Taru válasza TooN (#367) üzenetére


Taru
tag

TooN: Az XXLGSM-nek volt anno egy PC részlege (nem jut eszembe a neve, de már akkor is volt náluk mobil). Náluk vettem anno a laptopom, nagyon gyorsak, rugalmassak megbízhatóak voltak, semmi gondom nem volt velük. A lapim nem volt hibás és így nem tudom milyenek garanciális ügyben.

A többiről sajna nem tudok semmit.

----

Más: Tudd valaki bármit is erről a MobilX, online boltról? Esetleg vásárolt már valaki tőlük (és megkapta a teméket, pont azt és jót és működőt)? Memória bővítésen gondolkoztam és találtam náluk igen olcsón 17,375Ft-ért 2x2gb Corsair 1066 MHz-s Dominatort, ami az árösszehasonlító oldalak szerint kb 10k-val alacsonyabb mint máshol.

Viszont nincs személyes átvétel, mivel nincs bolt, de állítólag van iroda (legalább is képek róla), és van utánvét, no meg DHL-s szállítás. Ennek ellenére igen vonzó a memóra csak kicsitt tartok tőle, hogy átverés így kérek mindenkit, aki tudd róluk bármit is az írja meg hogy léteznek-e és ha igen megbizhatóak-e.

Előre is köszi (remélem ezúttal jó helyre írtam, előbbre a fölösleges és rosszhelyre nyitott topicért bocs :B ).

(#369) ^Boss


^Boss
őstag

félre ment, bocsi :D

[ Szerkesztve ]

(#370) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Nagy piros pont MongooseNX71 kollégának,hogy átvette a cuccot,és ami a legfontosabb:Időben!Csak ajánlani tudom,mint vevő :R

(#371) Tothgera30 válasza vsgaborr11 (#370) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szerintem ez nem ide kellene, hanem a "pirospontos topicba".

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#372) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Vett már valaki valamit a Cellcom Online-nál?
Egy piros és egy fekete pont eddig a számlájukon. (viszont a fekete is inkább csak szürke) :U

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#373) Ponya


Ponya
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék a www.pcoutlet.hu e-bolt után? Tud valaki valamilyen információval szolgálni róluk?

Üdv, p.

(#374) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egy hatalmas piros pont az E-digitalnak,mert kicseréltek egy olyan monitort amit nyertem de használni nem tudtam DVI hiányában! :C

(#375) Kal-El


Kal-El
senior tag

Hello!
Érdeklődnék az alábbi boltok megbízhatósága iránt (gondolok itt arra, hogy megfelelő árut küldenek e, jól működik e a garancia érvényesítés):
LambdaComputer
InterEvo
HardverKer
Bestmarkt
Cellcom

Ja és nincs valami topic, ahol az elkerülendő boltok listáját lehet megnézni, mert régen találtam egy olyat, de már rég volt és nem találom most?

[ Szerkesztve ]

(#376) Tálydi


Tálydi
senior tag

Janus Computer-ről valakinek?

Eeeeh, what’s up, doc?

(#377) RedBoyforCE


RedBoyforCE
csendes tag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata az alábbi boltokkal kapcsolatban?
- GSMline http://www.gsmline.hu/
- PartNero GSM http://www.partnerogsm.shp.hu/

Utóbbinál hogy lehet az LG GW620 csak 65eFt? Telefonba azt mondták, hogy magyar menüs, garanciás, mindene megvan, új készülék.

Köszi a válaszokat előre is!

Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

(#378) -Gabesz-


-Gabesz-
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Cellcom internetes boltról?
Idáig egy piros és egy fekete /inkább szürke/ az egyenlege.

thx

(#379) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Szeretnék NAGY PIROS PONTOT adni:

zachari kollégának ezért és a nagyon korrekt, segítőkész hozzáállásáért.

borsi kollégának egy itt nem szereplő VGA-ért, és a nála is tapasztalt szintén korrekt, gyors hozzáállásért.

(#380) #40835072


#40835072
törölt tag

Aqua computer szerintem jó bolt :)

(#381) Shao


Shao
csendes tag

Üdv!

Szeretnék egy piros pontot adni kuchera kollégának. Korrekt jó eladó. :C

(#382) Ariadne válasza Shao (#381) üzenetére


Ariadne
őstag

Khm, ez nem a piros pontos topik... :U Itt konkrét üzletekről van szó. Ha bele is olvastál volna, nem csak írsz, fel kellett volna tűnnie. :P

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#383) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

Piros pontot pakfongnak és Cadalnak a korrekt vinyó bizniszekért

biznisz közben kiderült hogy Cadalt meg ismerem vagy 15 éve :C

[ Szerkesztve ]

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#384) dr_ace


dr_ace
aktív tag

sziasztok
WD külső merevlemezt (1 vagy 1,5 terra) szeretnék venni Bp-en jó áron (25 alatt), melyik boltot/boltokat tudnátok ajánlani, amikről tudjátok hogy megbízhatóak?
köszi

szerk: különösen a hardverker érdekelne, ha tud róla vki vmit

[ Szerkesztve ]

(#385) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Üdv

Van valakinek tapasztalata akár jó akár rossz ezekkel a boltokkal?

http://topsales.luxmed.hu/

http://okdigital.addel.hu

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#386) kali


kali
legenda

sokadszor tapasztalom, hogy az aqua nagyon korrekt - külön köszönet a karinthy frigyes úti üzletben dolgozó srácoknak, akik nem csak vásárláskor, hanem garis ügyintézés során is segítőkészek, és olyankor is a vevő számára kedvező módon járnak el! (személyes tapasztalat!)
(igaz, aránylag sokat vásárolok ott, de akkor is le a kalappal előttük! :R )

(#387) LGabor001


LGabor001
tag

hali
egy piros pontot kérnék Kiss70 -nek
korrekt vásárló
részletre megvásárolta a laptopom, mindig időben fizetett
[link]

(#388) kali válasza LGabor001 (#387) üzenetére


kali
legenda

eltévesztetted a témát, ide írj; kivel_erdemes_uzletelni_topic

(#389) zzolika


zzolika
aktív tag

Sziasztok!
A supergamer.hu-ról mi a véleményetek? Vásárolt már itt valaki?

(#390) Bencus88


Bencus88
nagyúr

valaki tud valami biztatót mondani a boltról?

(#391) Sicilian


Sicilian
addikt

Sziasztok,

Nekem az Extreme Digit-el volt garis ügyem, korrektek voltak, minden rendben zajlott, semmi panasz nem lehet rájuk.Mondjuk meg kellett várnom a 30napos javítási időt, de végül cserélték a cuccomat, nem lehetett javíttatni.
Nekem pozitív volt velük a gariztatási élményem, a sok negatív véleménnyel szemben !!

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#392) jerry311


jerry311
nagyúr

Privnet kolléga boltjából vásároltam. Jó árakkal dolgozik, 110%-ban korrekt, vevőbarát hozzáállással. Mindenképpen ajánlom! :)

(egy Intel apot vásároltam tőle)

(#393) Maksifül válasza Sicilian (#391) üzenetére


Maksifül
senior tag

Pár gondolat fogyasztóvédő szemmel, hogy lássuk, mennyire"korrekt" az említett cég.

Nem tudom, milyen igényed volt /csere vagy javítás/, de 3 munkanapon belül kell nyilatkozniuk arról az általad támasztott igény teljesíthető-e? Tehát ha csak 30 nap után tudták megmondani, hogy nem lehet javítani a cuccot, akkor jogszabályt sértettek. Ahogy a "meg kellett várnom a 30 napot" kijelentés is jogi eltévelyedésre ad bizonyítékot, ugyanis évek óta nincs 30 napos javítási határidő. Úgy rendelkezik a jogszabály, hogy törekedni kell arra, hogy a kijavítást, vagy kicserélést legfeljebb 15 napon belül elvégezzék. Ha olyan vállalási határidőt tolnak elém, ami ennél több, és számomra az elfogadhatatlanul hosszú, akkor nem írom alá. Ha a kötelezett a javítást nem vállalja, vagy a megfelelő határidőn belül azt elvégezni nem tudja, mással megjavíttathatom, és annak a költségét tőlük követelhetem.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#394) privnet válasza Maksifül (#393) üzenetére


privnet
csendes tag

Meglepődtem egy picit, hogy "mi van???"... és akkor láttam, hogy ez nem a privnet-re szól. :C Mi magyarországi garizunk (cseregari vagy központi, amennyiben a gyártónak van ilyen Magyarországon) és az átfutás is a gyors szokott lenni.

Javaslom, hogy a továbbiakban, ha valamiről írtok, jót, vagy rosszat, tüntessétek fel a boltot is a szövegben, mert ez így a felhasználó részére, aki nem minden forúmbejegyzést olvas el, megtévesztő lehet. :F

Üdv: Miki

(#395) FehérHolló válasza privnet (#394) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem véletlenül van ott a fejlécben, hogy:
(#393) Maksifül válasza Sicilian (#391) üzenetére

Skynet is real. It's called Google.

(#396) EczkE


EczkE
addikt

Sziasztok!
Innen szeretnék majd gépet vásárolni. Valakinek van már tapasztalata akár pozitív akár negatív?

Asszem mindenféleképpen!

(#397) pH érték


pH érték
aktív tag

Szerintetek az ebolt megbízható?

(#398) Franklin


Franklin
addikt

pcx.hu-val mi történt, tudja valaki?

(#399) róbert gida válasza EczkE (#396) üzenetére


róbert gida
tag

Két Toshiba Laptopot rendeltem tőlük (magánszemélyként) minden rendben volt !Számla garancia original csomagolás pontos szállítás.Azt hiszem esztergomi cég !Minden oké volt.

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#400) runner 125 válasza pH érték (#397) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.