Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Bubu79


Bubu79
addikt

Dunaújvárosban merem ajánlani a Unitel Team boltját - korrekt kiszolgálás, megbízható szállítás és garancia érvényesítése esetén is maximálisan pozitív tapasztalatok :)

Lehet, hogy nem a legolcsóbbak a városban, de hacsak tehetem mindig Náluk vásárolok, mert beváltak :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#302) strebacom válasza Gvad (#300) üzenetére


strebacom
senior tag

A Cellcom nagyon jó bolt korrektek mindenben, a gariztatás szuper..... :C :C

Forever Cellcom!!!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#303) Gvad


Gvad
csendes tag

D-audio. Ennek a boltnak is egy piros pont,bár nem kifejezetten számtech bolt,de jó cuccaik vannak,aki audiómnániás :) Du 1 körül megrendelés. Telefonos egyeztetés + e-mail. Du 3-kor feladták a cuccot!!!
(postának marha nagy piros pont!! Pécsi bolt -> Tiszántúli megrendelés laza kb 400km) Másnap 11-12 körül kézben a cucc,ezen komolyan +lepődtem.

(#304) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Nagy pirospont " vepe " kollegának, türelmes, segitőkész jófej eladó. Szivből ajánlom akárkinek :R

(#305) finest


finest
őstag

A Voxcomputerről van valakinek tapasztalata? [L:www.woxcomputer.hu][link][/L]

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#306) Xaero88 válasza finest (#305) üzenetére


Xaero88
tag

Sonarbox tagunknak pirospont a vásárlásért :)

(#307) Mappa


Mappa
addikt

Juventus Team ez nagy ker. igaz de tapsztalat esetleg ????

nem kötelező megadni

(#308) Mappa válasza Mappa (#307) üzenetére


Mappa
addikt

már lényegtelen :D

nem kötelező megadni

(#309) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Sziasztok Vip-phone ban vásárolt már valaki esetleg ? Milyen ez a cég ? bármilyen vélemény érdekel köszi ! :R :R

(#310) 14adam


14adam
addikt

hy [link]computerbox-ról mi a véleményetek ?vásárol már valaki ott?

[ Szerkesztve ]

(#311) Béló válasza PredatorNo1 (#309) üzenetére


Béló
aktív tag

Hello
vettem ott egy mobilt még régebben tönkrement a kamerarésze: 1 honapon tul akarták megcsinálni!(a törvényileg előit 30 nap miatt: gyakorlatilag az alkatrészcsere 2 hét alatt lezajlott volna más helyen...)
Nem szoltak h mi a helyzet én hivtam őket a 4. hét után, bementem ráfizettem és vettem egy másikat ez azota is működik.
Rohadt lassu és gyenge kiszolgálás. ( a függetlenként meghirdetett telóról kiderült h trémobilos...)
Bunkó "személyzet": 3 napo belül votlam erre kitalálta h használt termékek vásárlásakor a törvényileg előirt 3 napos csere/visszafizetés nem érvényes...
Soha többé nem vásárlok ott!!

Ami sokkal jobb nála: XXL gsm: még sohasem volt velük problémám.

(#312) PredatorNo1 válasza Béló (#311) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Értem remélem nem lesz velük gondom:) Jobb mint a pixmániával szenvedni, ill a XXL nem ad rá 2 év garit !
Üdv

(#313) Béló válasza PredatorNo1 (#312) üzenetére


Béló
aktív tag

hali
ha az nem gyártoi garancia(pl.nokia/samu) akkor csak 6 honap teljeskörű és +18 honap szoftvergarancia: nekem is a boltban mondták meg...és ez szerintük 2 év általános garancia: no comment :(

de azért sok szerencsét a vételhez!

(#314) Maci 1986


Maci 1986
csendes tag

Sziasztok!

Szépen lassan gép vásárlásba kezdek. Mielőtt a konfigot megálmodnám előtte egy megfelelő boltot keresek.
Sok ismerősöm az Ipon-t ajánlotta, de az ipon topicjába sok negatív tapasztalatot olvastam. Esetleg tudtok olyan boltot ami tényleg: ügyfél-orientált; nincs probléma a garanciális dolgokkal; vállalnak saját konfiguráció összerakását, tesztelését; lehetőleg Budapestit nagy választékkal. Egyszóval olyan mint az ipon csak nincs róla ilyen sok negatív tapasztalat. Nem baj ha kicsivel drágább mint társai, nekem a korrektség ennyit megér.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#315) Béló válasza Maci 1986 (#314) üzenetére


Béló
aktív tag

Birdpc: ahányszor vettem tőlük vmit még nem volt problémám velük. egyébként itt a ph-n is fennvannak!
Rufusz: ez sem rossz csak a kiszolgálás...kissé lassú
Aqua: semmiképpen: bunkók, lassúak, 100millios adóhátralék :U
Ezek mindegyike a Móricz Zsigmond körtérnél van: ezekben vásárolgattam eddig.

(#316) Maci 1986 válasza Béló (#315) üzenetére


Maci 1986
csendes tag

Köszi! Ez a Birdpc elégé szimpatikus, majd még töprengek :)

[ Szerkesztve ]

(#317) lúzer válasza Blero2 (#292) üzenetére


lúzer
veterán

PCX ajánlott!

ingyenes szállítás (50k felett), összeszerelés és gyors!
korrekt

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#318) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a Part Nero GSM illetve az Origo GSM mennyire megbízható boltok? Eddig csak szolgáltatónál vettem mobiltelefont, nem szeretnék pofára esni.

(#319) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

mobilmania.hu-ról rendelt már valaki?

(#320) vp.isti


vp.isti
csendes tag

Üdv! Most készülök a PCX-ről egy komplett általam összeállított gépet rendelni, azt szeretném kérdezni, hogy mennyire gyorsan hozzák ki, kb hány nap? Gyorsabb vagy lassabb az ilyesmi itt mint az Iponnal? melyik a gyorsabb? köszi a válaszokat

Ez nem egy telefon, ez Nokia

(#321) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Na ha már jó boltok akkor had írjak ide is. Bovito a bolt neve (bovito.hu meglepő módon :DDD ). A samu hdd megadta magát. Bevittem és cserélve lett azonnal. Dióhélyban ennyi. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#322) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

az lenne a kérdésem ha ma reggel 9-kor rendeltem egy procit 49k-ért iponban de délután 2kor már 52-ért volt fenn akkor mennyiért fogják átadni nekem holnap? Annyiért amennyiért rendeltem a procit vagy az "új" áron?

(#323) jetimokus


jetimokus
tag

2 bolt:
Budapest - Itpont (bár már egy ideje nem működik, nem tudom mi lelte de a honlapjukon is ki van írva hogy határozatlan időre felfüggesztették a kereskedelmet

Computer-M : Akárhányszor voltam eddig mindig 2 méteres mosollyal jöttem ki. Nem lehet elmagyarázni, aki gondolja, menjen be és megtapasztalja.

(#324) jetimokus válasza jetimokus (#323) üzenetére


jetimokus
tag

Azt elfelejtettem hozzátenni hogy a Computer-M egy szombathelyi bolt. De a legjobb tapasztalataim onnan származnak.

(#325) GrandeP


GrandeP
őstag

Sziasztok!

Nagyon tudom ajánlani Kecskeméten Dexteréket.... precízek, olcsók, nem vernek át, bármit beszereznek, és hozzáértők dolgoznak ott....

A honlap sajnos olyan amilyen, nem interneten értékesítenek.... : :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#326) Ariadne válasza Tommmmka (#322) üzenetére


Ariadne
őstag

Annyiért kell megkapnod, amennyiért megrendelted.
De hogy ezt miért a jó boltok topikba, azt nem értem. :U

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#327) Chapel


Chapel
addikt

Üdv!

Havernak rakok össze egy komplett gépet olyan 140-150k értékben (monitor nélkül) és fontos neki h egy helyen legyen véve (mert láma a géphez :DDD ) szal tudtok ajánlani egy boltot pesten ahol korrektek és nincs probléma a garanciával sem?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#328) Ariadne válasza Chapel (#327) üzenetére


Ariadne
őstag

Nekem az Aliennel vannak jó tapasztalataim garancia téren, évek óta náluk vásárolunk. És megadják a többéves garanciákat is szinte mindenre. Viszont egy nagyobb gond is van velük: ha nincs az a cucc, amit szeretnél, baromi nehézkesen szerzik be, és hajlamosak mindig jövő hétre ígérni... :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#329) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Üdv.

Épp új gépet tervezek összerakni, alkatrészenként. Leginkább csak nagyobb, jónevű boltokból szándékozok vásárolni, nem baj hogy picit drágább mint mondjuk egy utca kis pcbolt. Számít a garancia meg a megbízhatóság. Régebben a bluefish-t favorizáltam :)
Most valószínüleg az Aqua lesz az elsődleges beszerzőhely. Mit szóltok? Eddig csak kisebb dolgokat vettem de nagyon pozitív benyomás volt, meg ismerősök is dícsérik.

Lehet egy két dolog (ház talán) lenne iPon ból is. Az milyen?

Thx

(#330) nRu3


nRu3
addikt

az alienél a notik árainál "Ajánlott Listaár" is szerepel a nettó és bruttó ár előtt , az az ár kinek van? vagy mien ár? mert szimpatikus ár

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#331) szimcsi


szimcsi
senior tag

Valaki rendelt már innen? [link]
Itt elég kedvező áron találtam egy általam rendelni kívánt komponenst, bár igy is nagy pénz és nem nagyon szeretnék befürödni vele. Ezért ha valaki ismeri esetleg a boltot, írja már meg hogy megbízhatók e vagy milyenek. köszönöm

XP

(#332) szimcsi válasza szimcsi (#331) üzenetére


szimcsi
senior tag

Vagy innen esetleg? [link]

XP

(#333) Ariadne válasza szimcsi (#332) üzenetére


Ariadne
őstag

Pixmanianak külön topikja is van itt. ;)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#334) runner 125 válasza szimcsi (#332) üzenetére


runner 125
nagyúr

Innen inkább ne. ;)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#335) szimcsi válasza runner 125 (#334) üzenetére


szimcsi
senior tag

Jaja, azóta már én is informálódtam hasonlókról. :)

XP

(#336) zsolt1129 válasza szimcsi (#335) üzenetére


zsolt1129
addikt

Én még nem rendeltem innen soha,de ahogy elnézem a kommenteket nem is nagyon fogok :C

(#337) szimcsi válasza zsolt1129 (#336) üzenetére


szimcsi
senior tag

Pixmania még olyat is ír, hogyha tőlük rendelsz, de közben ugyanazt a terméket máshol meglátod olcsóbban, akkor kifizeti a különbözetet. :)

XP

(#338) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok!
A PCX.hu-ról mi a véleményetek?
Thx

(#339) Fucsi


Fucsi
tag

Sziasztok!
Debrecenbe kéne menni.... :) Egy ismerősöm megkért, hogy segítsek neki gépet venni, de sajna nem tudom h Debibe melyikek a jó üzletek. Tudnátok írni párat?
Előre is köszi.
Üdv!

(#340) Fucsi válasza Fucsi (#339) üzenetére


Fucsi
tag

Olvasgattam :DDD Úgyhogy ez a Multimediatower talán elég is lesz.
Üdv.

(#341) tomatos


tomatos
aktív tag

Ceo számítástechnika Szombathelyen a Széchenyi utcában, ajánlom mindenkinek. Segítőkészek és profik dolgoznak itt.

[ Szerkesztve ]

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#342) Fecogame


Fecogame
veterán

pcx.hu

woxcomputer.hu

Róluk nagyon jó véleményem alakult ki, gyorsan, és pontosan szállítanak! És már nem egyszer rendeltem tőlük, talán nem is véletlenül ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#343) Szólista


Szólista
senior tag

Megszünt az Alien Computers! Átvette a Bird Computer. link :Y :Y
Ritkán vásároltam náluk,de egy normális üzlet volt,kár értük. :O

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#344) Ariadne válasza Szólista (#343) üzenetére


Ariadne
őstag

:Y Sokat vásároltunk az Alienben, de ha képesek összeállni a Bird PC-vel, ami a hírhedt Bulefish utódcége (a BF egyik alapítójáé, ha jól nézem az e-cegjegyzeken), akkor ezennel lemondtam a velük való együttműködésről. Még a Bird székhelye is megegyezik az egyik ex BF üzlettel, na köszönöm, ebből nem kérek. De kár érte... :W

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#345) andy83


andy83
aktív tag

i-store.hu és dvdpapa.hu

Nekem velük kapcsolatban van pozitív tapasztalatom, gyorsan és pontosan szállítanak, és az árak is többnyire nagyon jók. Már többször rendeltem tőlük, ha vmi nekem beválik, akkor nem nagyon szoktam máshová menni... :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#346) aKicsi


aKicsi
újonc

A Modding Computerrel jó tapasztalataim voltak. Ha valami kérdésem volt, szívesen elmagyarázták, ha esetleg nem tudták rá a választ, akkor utánanéztek és visszaszóltak. Szerintem eléggé képben vannak és segítőkészek. A rendeléseimet is hamar megkaptam. Nem a legolcsóbbak de legalább értenek hozzá. Garancia ügyintézéssel kapcsolatban nincs sok tapasztalatom velük. Eddig egy pendriveom ment tönkre, amit egész hamar cseréltek.

(#347) Biznisz Elek válasza Ariadne (#344) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

Megy ám a kombinálás ezerrel, csak a tényekről nincs fogalmad mint mindig. :(((

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#348) Mateuszkusz


Mateuszkusz
csendes tag

Hello!

Miskolcon melyik boltot tudnátok ajánlani?

(#349) Zanik


Zanik
addikt

Nem tudja véletlenül valaki mi van a Redtower-rel??? Vasárnap rendeltem tőlük, kaptam visszaigazoló e-mailt is, viszont azóta semmi hír róluk. Próbáltam velük e-mailben, és telefonon is felvenni a kapcsolatot, de lehetetlen elérni őket. A webáruházuk sem működik pár napja.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#350) Ariadne válasza Zanik (#349) üzenetére


Ariadne
őstag

Ha jól sakkoztam ki a honlap alapján, a World PC Kft. működteti, a cégjegyzék szerint él és virul, reméljük nincs nagy gond. De meg tudod nézni te is itt, ingyenes e-cegjegyzek.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.