Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) harry


harry
veterán

Kedvenc boltjaim:
Aqua - gyors kiszolgálás, jó a garis ügyéntézésük is (visszavették lesarkazott VGAmat is);
Demostudió - ha valami nincs raktáron, akkor gyorsan hozatnak. pl egyszer volt olya, h sehol sem találtam gépházat (pénteken, és hétvégére kellett volna), hívom őket, mondja, h nincs... de délutánra tud hozni, ha az megfelel. modom jó :) ma is kellett volna valami, mondta, h 2 óra mulva meg van.
Demand 2000 - a bolti kiszolgálás/hangulat remek, jó fej az eladó, segítőkész. igaz nem én vásároltam, csak elkísértem haveromat. a lényegen nem változtat. másik haverom tápjával volt gáz, visszavitte, kipróbálták és egyből adtak neki egy másikat.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#152) Pet_i válasza aer (#148) üzenetére


Pet_i
senior tag

A Users nekem is nagyon pozitív volt, legalább 1/4 órát tesztelgették a tft-met pixelhiba után kutatva mielőtt átadták volna. :C

Ja: a budai AMPban is viszonylag rendesek szoktak lenni és nagy grat a budai Macropolisos eladóinak segítőkészségéért!

[Szerkesztve]

(#153) White Tiger


White Tiger
tag

Én a múlt héten hétfőn vettem egy dvd-olvasót a Neuron Kft-nél. Bővebben: link

Maximálisan meg vagyok velük elégedve. Ez a meghajtó (AOpen 1648/AAP Pro) elég kevés helyen kapható. [off] Előtte pont az AMP-ban rendeltem meg, igaz, a pestiben, hát... Nem akarok off lenni, de ÉN mondtam meg nekik, h melyik nagykerben tudják beszerezni... Ezt is úgy, h én érdeklődtem nálauk telefonon, h megvan-e már... És ennek ellenére úgy látszik mégse sikerült nekik, mert még mindig nem hívtak/írtak, h meg van. Na mind1. [/ff]

Szóval ezt én pénteken rendeltem meg, felhívtam őket, mondták h azért küldjek egy mailt is, küldtem, és hétfőn délelőtt jött a válaszmail, h mehetek érte :C Így kell ezt csinálni!
Udvariasak voltak, rendes számlát adtak, az olvasóval minden rendben volt (eddig, kopp-kopp), dobozban minden benne volt. Mikor ott voltam, épp akkor egyeztettek egy másik vevővel, aki egy laptopot rendelt, h most vinnék ki (!), és h megfelelő-e az időpont, nagyjából fél óra amig odaér... Mindent udvariasan, normál hangnemben. Meglepő volt, h vannak még ebben az országban olyan kereskedők, akik tényleg Vevőnek kezelik az embert. Még a hapsival is el tudtam beszélgetni kedélyesen az időjárásól
:D Hiába no, akkor volt az a fene nagy hóvihar, vigyáztam h el ne vigye a kezemből a kicsikét :) De szerencsére dobozos volt, ezért annyira nem kellett félteni :)

Szóval én meg vagyok velük elégedve, csak ajánlani tudom.

Ami nem öl meg, az erősít.

(#154) LKW


LKW
tag

Itt nálunk a Gardex, aki említést erdemel. Bármiről van szó, anyagról, segitségről, bármiről, mindenben és azonnal segit a srác, pedig egyedül van, és sokszor nagyon elvan havazva. Ja és a lényeg. Javitás fillérekért, vagy ingyen, észosztás pedig haveri alapon.:C

Minden hepe után jön egy hupa

(#155) Szatír


Szatír
aktív tag

Tapasztalataim:
Az agyondícsért E-connect szerintem nem olyan jó hely. Bementem 2 srác a gép előtt, egy idősebb úr középen üldögélt.
Plex 716-t szerettem volna venni, előtte még nem jártam náluk. Persze szokás szerint árlistán ,már szerepel...
Bementem,köszöntem, nagy nehezen felnézett rám az egyik gyerek, ''nemá'' érzéssel az arcán. Elmondom mit szeretnék..srác mondja,hogy nincs még az országban, csak karácsony után-január stb..rendelésre...stb...
Erre a középen ülő úr elkezd kontrázni, hogy így úgy amúgy..nem is vele beszéltem.
Megköszöntem, elmentem. Másnap megvetettem a Ramirisben :D
A Digital extrem-nél nem mindig vannak tisztában a raktárkészletükkel..menedzser típusú pofa / gondolom vezető / nekem tesz sziveséget,hogy megnézi a gépben mi, mennyi, van-e.. Persze 512/500 kingmax hrdcore nincs raktáron csak a-data..mire odaértem az árukiadáshoz volt / véletlen azt adta oda a kiszolgáló....nyeltem egyet és visszadtam.../ mert van még PARASZTBECSÜLET

Az Users.
Van egy kezdő ''kölök'' ott. 2 hónapja még én raktam be a dobozokba a házakat amiket vettem mert nem ment neki. Múltkor a pultban ült, és míg beszéltem hozzá ő emailezett, vagy fórumozott, vagy mittomén....elég gáz..
Jó helyen van, áraik sem túl vészesek gyakran járok oda...

Computergalaxy
Eleinte voltak ''rossz'' érzéseim, de amióta gyakrabban járok rájöttem,hogy nagyon normális brigád. Közepes ár, normális kiszolgálás..

Már nem a legolcsóbb helyeket keresem, mert nem biztos,hogy 1-200 forintért megéri átutazni a várost.

Pláne ha megszivatnak és mire odaérek érdekes módon ''elfogy''...
A usersben és a Galaxyban amit eltetettem mindig megkaptam...le a kalappal...

Dolgoztam kereskedelemben ,elég is volt. De egy dolog amit sokan nem vesznek észre:
- Törvényileg elő van írva,h a M.o.-n kereskedelmbe bocsátott árucikkeken fel kellene tüntetni magyarul pár dolgot....kevés árun van így...
Egyszer tudja ezt meg a felügyelőség.... :C

Osztozzatok és uralkodjatok... Fido (1987-2005) soha nem feledlek

(#156) Szatír


Szatír
aktív tag

Valamit kihagytam....gondolom másnak is nyomja a bögyét, én spec. rohadtul utálom,hogy árlistában / ami elvileg online és fel is van ez rajta tüntetve / van készleten alkatrész, és mikor odamész sehol semmi.....

Ez szerintem kimeríti a vásárló megtévesztését.......elvileg ezért bűntethetnének is....

Persze ki kell,írni,hogy - tájékoztató jelleg- és minden meg van oldva...

Brrrrrrrrrr.....

Osztozzatok és uralkodjatok... Fido (1987-2005) soha nem feledlek

(#157) Apol77


Apol77
tag

Nem tudom volt--e szó erről a boltról a topicban, véletlenül akadtam rá a Gubó Computers Kft-re. Voltam min a 2 üzletükben, jó véleményem van róluk.
Korrektek, ha valami nincs akkor megrendelik, határidőre hozzák. Ami igen kellemes meglepetés volt, hogy külön felhívják a figyelmet hogy a doboz nem tartalmaz pl nyomtatókábelt. Mindenben segítőkészek. Vettem egy vinyót, és a számlán nem volt egyértelműen rajta a 3 év gari. Másnap visszamentem, egyből adtak egy külön garipapírt. Árban szerintem nagyon jók, szerintem. Ha a kiszolgálás minőségét vesszük, akkor meg pláne.
Szóval csak jókat tudok mondani róluk. Nem vagyok az emberük :DD

Honlapjuk: Bővebben: link



[Szerkesztve]

(#158) newman2000


newman2000
csendes tag

Mistral: szervíz egy katasztrófa. Viszont igaz, hogy árlistájuk online, az ember nem esik pofára, ahogy én már (nem részletezem de az) összes többivel megjártam. Mer'hogy amit keresek (-pedig volt, hogy előtte telefonon leegyeztettem, hogy ne vetődjek árnyékra...) - ''igen persze csak most nics raktáron, de van mindössze (''X''+3000)-ért nagyon jó ez meg az. Én meg ott állok, hogy akkor mi a francnak költöttem a telefonra, miért is utaztam 3/4 órát, stb. ha kocsival akkor benzinpénz is. Ekkor gyors számolás; ha a másik üzletbe elmegyek, az időben pénzben mibe kerül, megvegyem-e mégis azt a sz@rt, amit egyébként eszem ágába sem lett volna. ;]


[Szerkesztve]

Nagy igazság; főleg pofonok esetében, hogy adni jobb, mint kapni.

(#159) caleb


caleb
aktív tag

Hali.

Nekem a Mistrallal semmi bajom nem volt igazán.Összesen kétszer látogattam meg a szervizt.Először egy vga miatt,letesztelték náluk ment,nálam nem.Pénzt visszaadták.
Második táp nem ment,ott találtam egy bunkót,de le is szereltem egyből.Kicsit megemeltem a hangom,és kicserélték szó nélkül.
Árlistájuk szuper,mellette képek,adatok.Áraik közepesek,még elmegy.

Az élet jó a világ nem!!!

(#160) EG0 válasza caleb (#159) üzenetére


EG0
aktív tag

Miiii, visszadták pénzt? Ez melyik mistr@l? :C

(#161) caleb válasza EG0 (#160) üzenetére


caleb
aktív tag

A központi. Váci út-i.

Az élet jó a világ nem!!!

(#162) Ganger


Ganger
aktív tag

Személyes tapasztalatok:

Extrem digital: rendelem tőlük komplett gép alkatrészeit, helyszínen mondják van minden raktáron, csak két dolog hibádzik, megrendelik és a hét vége körül felhívnak.
Na akkor tíz nap múlva hívom őket, hogy mi van? Nem tudtak szerezni mást kell választanom(természetesen csesztek felhívni, hogy mi van)
Jó akkor változtatás, közben ugye mi van a többivel-kérdem én?
Minden más le van már foglalva eladni nem adják el, az én nevemre félre van téve.
Hét vége fele talán lesz valami. JÓ. Hívom őket megint. A faszi közli, hogy HAT alkatrész hiányzik még. Ez meg hogy lehet kérdem én?
Hát nem tudja. Jó, akkor újra az egészet. At eredmény három alkatrészt meg kell rendelni, mert nincs raktáron. Jó, mikor? Hét közepe fele (változatosság kedvéért). Jól van. felbasztam az agyam olyan szinten, hogy kedden lemondtam az egészet a francba. Felhívtam az Aquát, és az Amp-t, ott se volt minden,de délutánra megszerezték. Öt óra alatt elintézték azt amit a digitalosok nem tudtak elintézni több, mint két hét alatt. A tft monitort félúton már megvettük máshol, nem bírtam még egy rendelésükre várni.

Nem baj, vazzeg, ha a digitalnak ilyen jól megy, hogy egy több, mint kétszázezres rendelést le se szarjanak ám legyen. Ha én vezető lennék arrafele, tuti, hogy szépen levonnám az ilyet a dolgozók béréből.
Ez nem szolgáltatás, ez lószar!
Senkinek sem ajánlom őket.
Már régebben is, mindig ide oda küldtek, mert ő nem tudja nem ér rá, stb.

Ezután meg... bekaphatják.




[Szerkesztve]

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#163) orbano válasza Szatír (#156) üzenetére


orbano
félisten

Legtöbb helyen ki van írva, és azt is mondják, hogy ha venni akarsz valamit, előbb telefonálj!!!

A vér nem válik VAZZE!™

(#164) orbano


orbano
félisten

Valaki vásárolt már olcsopc.hu-n? SENKINEK NEM AJÁNLOM!

barátom járt ott:

1. nincs bolt, mindent máshonnan vásárol össze
2. a barátomat cca. 6x akarta átvágni az árakkal
3. előtte való nap 2 órát vártunk a srácra, hogy bejöjjön a boltba (előre meg volt beszélve, hogy megyünk)

A vér nem válik VAZZE!™

(#165) perempe


perempe
addikt

Egerben érdemes próbálkozni náluk:
Bővebben: link

* Brahms: 4. szimfónia *

(#166) fradi81


fradi81
veterán

Szeged: IDC
Szinte csak itt lehet venni spéci cuccokat és olcsón. pl mx510 10500ft máshol 14

moto g72, Ninebot d28e

(#167) caleb


caleb
aktív tag

Gondoltam már rég látogattuk ezt a topicot,így újra FEL!!! :Y

Az élet jó a világ nem!!!

(#168) Cardinella


Cardinella
aktív tag

Digitalmind Hungary Kft.
Kresz Géza utca 21.
1132 Budapest

Tegnap este 18-kor, zárás előtt, elvittem a bad sectoros HDD-m a szervizükbe; ma reggel nyitás után 1 órával visszahívtak telefonon, hogy mehetek a csere áruért. Nálam ezt jelenti a Szolgáltatóipar.:)

(#169) Lord Zero válasza Cardinella (#168) üzenetére


Lord Zero
addikt

nálam is favorit - Bővebben: link

nem, mindegy

(#170) _cirmos_ válasza Szatír (#156) üzenetére


_cirmos_
őstag

ki az a Fido? :U

(#171) jamez


jamez
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy jó gépet összerakatni.
Az alkatrészeket még csak összeválogatom, de az összerakást már nem vállalom.

Keresek egy olyan megbízható boltot/embert aki jó minőségű elfogadható árú cuccokat tud beszerezni és a garancia ideje alatt (1-3 év) sem tűnik el a ködben.

Jöhetnek az helyek! :)

Köszi

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#172) nRu3 válasza nRu3 (#141) üzenetére


nRu3
addikt

az ázsia centerben még ott van a srác, és ő normális
a szervizel pedig volt szerencsém a király utcába és csak jót monhatok szerencsére:R

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#173) B.T.


B.T.
csendes tag

www.pcland.hu

Az árai nem túl magasak (nem is túl alacsonyak)
Nagyon nagy az árukészlet, gyors a futár. (nem mindenki BP-i)
A kis vidéki boltoknál olcsóbb.

Többször vásároltam már náluk.

(#174) Biaggio


Biaggio
őstag

up a jó kis topiknak

Még nincs késő, hogy a karácsonyra szánt hardvereket jó helyről szerezzük be, ajánljátok ti is a kedvenc boltotokat :))

(#175) Azazello- válasza Ganger (#162) üzenetére


Azazello-
senior tag

''Ha én vezető lennék arrafele, tuti, hogy szépen levonnám az ilyet a dolgozók béréből.''

az esetek 80%-aban nem a dolgozo tehet rola, hogy egy aru nincs meg, nem tudnak rendelni stb... es az, hogy megigerik, hogy tuti lesz, az pedig az esetek 99%-ban a fonok parancsa!!

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#176) jerry311


jerry311
nagyúr

Menjetek aliencomputersbe! [link]
Kicsi aranyos bolt a király utcában, már ami a helyet illeti.
Értenek hozzá. Nem kell hetente új eladókkal ismerkedni.
Korrekt társaság (ha beküldöd hozzá ''Feribá-t'' [link], őt sem fogják átverni).
Sok minden más mellett szerintem már a fentiekből is érezhető, hogy hosszútávra terveznek.

UI: nem tudom, hogy csinálják (vagy nekem van szerencsém?), de ebbe a boltba még nem kellett semmit sem visszavinnem, mert nem működött vagy meghalt.

(#177) Ariadne


Ariadne
őstag

Pro: Szeged, Perfekt PC, Vadász utca. Évek óta hozzájuk járunk, volt már hibás cucc is, abszolút korrektek. És még tanácsot is adnak, sőt volt, hogy az egyik cucchoz adtak kölcsön (!) cd-t, mert valami nem stimmelt a szoftveres oldalon. :R

Kontra: Szeged, Excalibur (kifizeted, de nem teszik bele); Bluefish, különösen Teréz krt-i központi üzlet, ügyvezetőstül (hamarosan indítom ellenük a pert a pénzemért, mérhetetlenül idióták, szemtelenek és 0 ismerettel rendelkeznek a jótállási szabályokról); és természetesen Mistral...

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#178) _XXXXX_


_XXXXX_
tag

Magicomp: Küldtem egy mail-t nekik pénteken még aznap válaszoltak 1 jó pont. (sajnos nem szállítanak ki árút vidékre csak pest környékére)
e-connect: Azt írják az oldalukon hogy karbantartás miatt zárva van nem tudja valaki mikor nyitnak? vagy csak én nem látom hol van kiírva?

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#179) finest válasza _XXXXX_ (#178) üzenetére


finest
őstag

Az e-connect kb fél éve karbantartja az online rendeléseket...

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#180) _XXXXX_ válasza finest (#179) üzenetére


_XXXXX_
tag

Eh...az gáz...azért thx

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#181) Ariadne


Ariadne
őstag

UP Hadd gyűljenek jó tapasztalatok, ne csak mindig a rossz jöjjön! :)

Apropó, Alienről más is jót hallott? Érdeklődöm, vásárolnék náluk, de korábbi rossz tapasztalatok miatt fontosabb a jó garis ügyintézés, mint az ár.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#182) oceanearth


oceanearth
őstag

Szaiasztok!

nem tudom, hogy ismeritek-e a Redtower nevű boltot a tüzér utcában, de sztem az egy igazán korrekt bolt. bemész nincs az mint a msutárban, hogy rád se szarnak, itt tényleg vevőként kezelnek és mindenben segítőkészek.
a másik dolog a szervíz. végre egy olyan szervíz ahol nem hozzá nem értő balfasz próbál valamit kezdeni a gépeddel, hanem egy normális szakember aki ért a gépekhez, ráadásul LIVE szervíz van, tehát látod, hogy mit mahinál az ipse.
sztem nagyon korrekt bolt és az áraik is azok

(#183) Dzsekó


Dzsekó
addikt

Elromlott a pendriveom a Redtowerben vettem. Visszavittem és gond nélkül kicserélték, nagyon rendesek voltak.

Most nézem hogy előttem is a Redtowerről írtak, nembaj akkor két+ oda. :)

[Szerkesztve]

(#184) Ariadne


Ariadne
őstag

Még, még mondjatok jó számtech üzleteket! :DD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#185) oceanearth válasza Dzsekó (#183) üzenetére


oceanearth
őstag

tényleg nagyon rendes arcok. én már csak oda járok

(#186) Ariadne válasza oceanearth (#185) üzenetére


Ariadne
őstag

A honlapjuk mondjuk nem túl informatív. Újak még?

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#187) Huma válasza Ariadne (#181) üzenetére


Huma
addikt

Én már vásároltam náluk. Jó helynek tűnik. A garanciális ügyintézéssel sincs baj szerintem. Visszavittem egy vinyót hogy nem műxik, elöttem megvizsgálták és működött. Mondták, hogy ott hagyhatom vizsgálatra de ha hibátlan akkor fizetni kell a vizsgálat díját. Inkább hazahoztam és azóta is működik.
Havernak komplett gépet vettünk ott (állítólag) csak azért nem dobták össze egy nap alatt mert pénteken mentünk (este hatkor) és kevesen voltak a boltban szombaton. Hétfő délutánra készen is lettek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#188) oceanearth válasza Ariadne (#186) üzenetére


oceanearth
őstag

nem. már asszem 6 éve nyomják. idáig teljesen jó volt a honlap, de most vmiért a PDF helyett elkezdték preferálni az xls árlistát és valami miatt csak 1-2 dfolog van benne, de sztem ez rövid időn belül megoldódik

(#189) ett


ett
aktív tag

Egy szavazat a User's-re. D-link routert vettem náluk, de áramszünet után meghalt valamiért. Visszavittem, ránézett az eladó és fél perc nézegetés után adott egy másikat, aztán már mehettem is az újjal haza. :))

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#190) DonCarlos


DonCarlos
csendes tag

Árunetben vettem eddig két gépet.
Ebből 2 rossz lett, 1 nap után.

Eddig kicserélték, de mi lesz ha nem.
Mit lehet tenni ?

(#191) Ariadne válasza DonCarlos (#190) üzenetére


Ariadne
őstag

Ha néhány részlettel megtűzdelve megkérdezed mondjuk itt [link], valszeg tudok válaszolni. :))

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#192) zion04


zion04
csendes tag

Hellosztok,

Nekem is volt kellemes meg kellemetlen tapasztalatom is:

Jó: egy egész konfigurációt vásároltam. N. rendesek voltak, összeszerelték meg tanácsokat is adtak. Szoval minden ok. később is visszajártam hozzájuk. Ez 2004 elején volt

Rossz: ujabb konfig. vásárlás és összeállítás 2005 vége, ugyanaz a bolt. Megrendeljük az alkatrészeket: max. 1 hét amíg megérkezik. Letelik 2 hét, közben folyamatos telefonálgatás, után az alaplapot meg a DVD írót sikerült beszerezniük. Nagy dolog mit mondjak, de egye fene a többit majd valahogy csak összeszedjük. Megyek a boltba: az alaplap tényleg megvolt de már nincs mert ''sürgösen kellet egy kollegának''. Furcsa, ha félre volt téve, akkor hogy lehetett mégis eladni?
Hab a tortán: az vállalkozásnbak 2 boltja is van Bp.-en. Mondom nekik: láttam az interneten hogy a másik boltban van olyan proci eamilyent szeretnénk, nem lehetne abból a boltból áthozni? Nem! Elmentem a másik boltban ahol előzőleg leegyeztettem, hogy van-e proci és fére teszik-e? Természetesen név, tel. szám stb. menjek mert félreteszik. Bemegyek a boltba , a srác beszélget a haverjával, kb 3 perc múlva odajön, mondom neki , hogy fére van téve nekem proci. Az kérdi, hogy mikor volt félretéve, mondom 1 órája. Proci nincs féretéve, de szerencsére még nem adták el.Mondom a másik boltban kértem hozzák át, oszt mondták nem lehet! Erre ő ezt meg miért nem lehetne? Hát ezt a kollegájától kérdezze, hogy ha egy zsebbe megy a lové akkor nem mindegy hol perkálok?

Ja és a bolt: USER'S.

Sajnálom, hogy így lerobbantak. Valamikor n. jók voltak :(( Igaz más srácok is vannak, lehet hogy ezek amatőrök még?

(#194) morp válasza Kalandor (#193) üzenetére


morp
aktív tag

áraik elég korrektnek tűnnek (és az árlistájuk is, a készletet tükrözi az aktuális árakkal nem úgy mint máshol :((( ). egyszer voltam náluk garis mp3 lejátszóval, cserélni nem tudták mert ugyanolyan nem volt raktáron, ezért felajánlották hogy levásárolhatom vagy visszaadják a pénzt (természetesen a pénzt választottam :DDD ), visszakaptam a teljes vételárat nem vontak le semmit :R . egy negatívum, hogy a bevizsgálásra 2 hetet kellet várni.

alien-ről valakinek tapasztalat? ott is 2 hét a gariztatás?

(#195) Ariadne válasza morp (#194) üzenetére


Ariadne
őstag

Aquáról sok rosszat hallottam, állítólag a Mistral egyik kiugrott emberéé, mindenesetre hasonló szintű a garis ügyintézésük - bár lehet, hogy változnak? Amit írtál, az teljesen OK.

Aliennél vásároltam kétszer is mostanában, garanciában tuti jók, eddig mindenre megadták, amit kell, ha megnézed az árlistájukat, szinte minden cucc 2-3 évvel jön. Ráadásul rögtön ugrottak, amikor telefonon érdeklődtem, más színű házat akartam, mint ami raktáron volt nekik, válasz: semmi gond, megnézem a nagykernél van-e... van, be is rendeltem kettőt, pont holnap megyünk hozzájuk, délután jöhettek érte... :R Bár tény, hogy garis ügyintézésem még nem volt náluk, remélem nem is lesz... :)

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#196) morp válasza Ariadne (#195) üzenetére


morp
aktív tag

én is meglepődtem az aqua-n:
1. adtak vissza pénzt
2. a teljes árat
de időközben eszembe jutott, hogy a számla cég nevére szólt, lehet hogy egy céggel nem merik megtenni amit egy magánszeméllyel?

az alien-be én is jobban bízok, csak tudni szeretném hogy mennyit kell várni a cuccra ha beadom gariba (sajna most aktuális :O )

(#197) Azazello-


Azazello-
senior tag

nah ne csak az aquat ajnarozzuk:

TZ Team Kft 16. keruleti kis bolt, araik magasak, de a szolgaltatassal 100%-ig meg voltam elegedve.

Partner-Computer Kft olcso, nagy valasztek, hozzaerto kiszolgalas, es van tobb boltjuk is.

senkinek sem kell bemutatni, eDigital, nagy valasztek, kiszolgalas kifogastalan, hozaerto eladok, tobb bolt.

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#198) morp válasza Azazello- (#197) üzenetére


morp
aktív tag

nem ajnároztam csak számomra meglepő volt (főleg kékhal és tsa-i után)

(#199) Azazello- válasza morp (#198) üzenetére


Azazello-
senior tag

nem rosszindulatbol irtam :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#200) morp válasza Azazello- (#199) üzenetére


morp
aktív tag

én sem :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.