Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) neduddki válasza DrSoul (#100) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ma nincs is nekije botja............... bebeeeeeeeeeeeeeee:-)))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#102) DrSoul


DrSoul
őstag

Tehát?

Mindig az X jelöli a pontot...

(#103) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

E-Connect a legjobb (www.e-connect.hu)

(#104) DrSoul


DrSoul
őstag

Srácok!
Fogok venni néhány cuccot, szerintetek hol? (újakat!)
A topic szerint a megbízhatók a Magicomp, Users, E-Connect...

Az ár is számit nálam, nem fontos, hogy a boltos ''megöleljen'', de ne is vágjon át!
Öszintén kérek segítséget, tehát főleg tagoktól, senior-tagoktól stb.
Nem azért, mert nem hiszek az újoncoknak, de az lehetne most regisztrált boltos is... :DD
Lehet, hogy nem találok meg mindent egy helyen... Szerintetek nem nagy gáz?
Csak a gari miatt: ha pl. problémát tapasztalok a VGA kártyánál, visszamegyek a boltba, ott azt mondják (pl.), hogy rossz az alaplap (amint mondjuk pont nem tőlük vettem)!

Amik kellenének: Abit NF7 rev2.0; AMD XP 1700+, vagy 2200+ (még nem tudom) jó steppinggel, olcsó márkás (pl Samsung) memória (talán 2x256 PC2700 vagy 3200, még pénz függő), Ati R9100 vagy 8500LE gyors memmel (3,6 ns vagy esetleg ha van, 3,3-as), DTK táp (300W talán elég lesz).

Azt hiszem, mindent leírtam.
A Magicomp közel van hozzám, Bluefishnél jók az árak, de rosszakat is mondanak mostanában róluk...

Kiváncsiságnak még, sokszor olvasom azt, hogy emberek vesznek új kártyát (pl. VGA), aztán problémás, visszaviszik és az új is problémás... Én eddig használtan vettem: ennyi a selejt az új között?
Ezért is kéne egy megbízható bolt, ahol nem selejtet (mások által visszavitt, nem teljesen működő cuccokat ) sóznak rám!!!

Őszintén segítséget kérek, tudom hogy van itt sok tisztességes boltos is, akkor ne kiméljetek!

Mindig az X jelöli a pontot...

(#105) warmaster válasza Alvin_ti4200 (#103) üzenetére


warmaster
aktív tag

+1 szavazat e-connect

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#106) AND1 válasza DrSoul (#104) üzenetére


AND1
őstag

1 szavazat a Magicompra :)

(A PC DIRECT-et ismered? (http://www.pcdirect.hu) Valamelyik nap arra jártamegy ismerősömmel és benéztünk. Meg vettünk 8cm-s ventiket. Nagyon korrekt, kultúrált helynek tünik.Eladók is rendesnek tünnek, eldiskuráltam velük a házakról :) (tervezek újat venni mostanság)Nekem az áraik is bejönnek.Szal nekem ez a 2 kedvenc boltom mostanában...)

Egy régi PH-s.

(#107) sequator


sequator
senior tag

én az AMP-ra és a PC-Directre szavazok, tőlük vettem már mindenfélét, és mindig készségesek voltak, ha nem volt valamijük akkor délutánra, másnap délelőttre megszerezték, ja és mindkettő elég olcsó, és a garanciával sem problémáztak(bár csak egyszer kellett ez ügyben keresnem őket)

Sautia

sequator

(#108) mura81


mura81
senior tag

Győrben kisebbek top 3: T&S, BitBolt, Smiley
Győrben nagyobban top 2: MOD, Média Comp,

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#109) TheVeryGuest válasza DrSoul (#94) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

A Users-ben nem indul újra a garancia csere után, tehát ilyen alapon :(((.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#110) Andrew Boy


Andrew Boy
csendes tag

Ha valaki Gödöllő környékén HP patront/tonert vagy írható CD-t akar venni a legolcsóbban, az menjen az S-CEM Pro-ba (Dózsa György út 58.)

Teljes a választék és nagyon rendesek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

You can live without Windows, but it doesn't help.

(#111) DrSoul


DrSoul
őstag

Köszönöm a hozzászólásokat, tehát megint nem tudom...
Sokat E-connect-et mondanak, de Magicomp is van... :(((
Akkor most melyik?
Vagy kicsit itt, kicsit ott?
Elöző üzenetembe leírtam, miket akarok venni: ha mindet megtalálom 1 helyen (pl. E-connect), akkor ok, de ha nem?
Pl. ott a VGA kártyák csak 4-5 nanosec.-osak, vagy nincs XP 1700+...
Csak példa. Mit javasoltok?

Mindig az X jelöli a pontot...

(#112) DrSoul válasza DrSoul (#111) üzenetére


DrSoul
őstag

Senki több? :O

Főleg a VGA kártya a gond, szerintem jó 8500LE-t vagy 9100-asat már nehéz találni... Hol lehet?!? :O :O :O

Mindig az X jelöli a pontot...

(#113) DrSoul


DrSoul
őstag

Senki se segíííííííít!!!!!!!!!!

:O :O :O :O :O

Mindig az X jelöli a pontot...

(#114) Lunatic


Lunatic
aktív tag

Másnál se műkődik az e-connect? Vagy csak nálam vacakol vmi?

Careful with that axe, Eugene! ...

(#115) PB 22


PB 22
tag

Lap stúdió / Kassák lakótelep-Árpád-híd
Kis ismeretségem van, velem baromi rendesek,
de...
Ha idegen megy oda is mindent kézbe adnak,
és nekem komplett konfigot 2 nap alatt rendelték, hozták.
Az egyik eladó kicsit p..cs, de jó indulatú és bármit megtesz.
Ésszerű kereteken belül persze....:D

Összefoglalva én jónak minősíteném.

Egy negatív példa:
HB Computers nagyker / Reitter F. u.
Minden föllapátolt selejt náluk van, és fapofával eladják,
majd két hétig szívatnak a bevizsgálással, újat
ritkán adnak cserének, inkább germóznak a javítással.

Azt mondta jó! Nem. Az mondtam jónak tűnik...

(#116) GigabyteFan válasza DrSoul (#113) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

1700+ -t kapsz az Alien Computerben szerintem ...

üdv

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#117) maniac


maniac
senior tag

Sziasztok!
En is ajanlanek nehany boltot Bp-n:
-Bluefish :nagyon korrekt ar es kiszolgalas (sztem a legolcsobb bolt a varosban)
-Aqua :egy-ket cuccuk olcsok, de nagyon atvagjak az embert:Vettem egy 256-os ''markas'' memoriamodult (leglabbis azert fizettem es azt kaptam elmeletileg). Na most a memoriamodul(ami 133Mhz-esnek volt feltuntetve) csak 100-on ment :((( .
-Mistral :ha van ismerose a boltban akkor azt is kapja amit kert, de olcso cuccaik vannak

Egyebkent ha az ember uj gepet akar venni, akkor erdemes elmenni 2-3 boltba. Igy sporoltam haveromnak 12000 Ft-t. Sajnos ez van :(

(#118) zrubi


zrubi
senior tag

Valaki vásárolt már tőlük:
http://www.varazspalca.hu/

Kinéztem egy-két cuccot, de nem ismerem őket...
Hogy állnak a garanciális kérdésekhez, meg ilyenek...

zrubi.hu

(#119) Wishbone


Wishbone
csendes tag

Hali!
Nem tud valaki segíteni szeretnék venni egy Hercules 9700 vagy egy Connect 3d 9700!Nem tudjátok hol lehet ezeket kapni Pesten ?

(#120) Break


Break
aktív tag

Szombathely és környéki tapasztalatok ... ?????

''Tedd, vagy ne tedd, de soha ne próbáld......'' by Yoda (Birodalom visszavág)

(#121) hahaha


hahaha
tag


Udv!

A heten osszefutottam a legaranyosabb eladoval, akivel sztech boltban eddig talalkoztam!

Bementem a csepel plazaban levo uzletbe, es volt ott egy nagyszakallu, oszulo bacsi. Pont ugy nezett ki, mint amilyennek a unixon edzodott idosebb (bocs!) korosztalyt elkepzeljuk. Raerzett, h inkabb csak erdeklodom, es nem tukmalt ram semmit. Korrektul elmondta, h melyik vga huto mit tud; mindezt kedvesen es fanyar humorral.
:-)

hahaha

''Dehát kezetfogtunk!!!''

(#122) tkesy válasza Dworkyll (#35) üzenetére


tkesy
őstag

Ja-ja, a budai Silvercomp :C
Teljessen egyetértek, úgyhogy még 1 szavazat nekik....

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#123) b0unCe


b0unCe
aktív tag

Pécsieknek ajanlom a tpcompot. jo hely jofej eladok .es azert ertik a temat. pecsen asszem magasan :D vagyis alacsonyan a legolcsobbak.:C

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#124) Alvin_ti4200 válasza Wishbone (#119) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

E-connect esetleg

(#125) b0unCe


b0unCe
aktív tag

ajanlom a tp compot. jo hely olcso arakkal.:))

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#126) K.O.


K.O.
tag

A Mistralt nem ajánlom. Nekem is volt már garancia problémám velük. Rossz hűtőt adtak és nam vették vissza.

(#127) erdoke válasza basiC (#42) üzenetére


erdoke
titán

Az merre van? Milyen áraik vannak Pesthez viszonyítva?

A legjobb aláírás a héten

(#128) Dorian


Dorian
félisten

Budán ajánlom a Mikland-ot, Pesten meg a Users-t. Mind a kettővel jó tapasztalataim vannak.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#129) varzo válasza Dorian (#128) üzenetére


varzo
tag

Hát a Userst nem biztos hogy ajánlanám, mert bár írják hogy válaszolnak emailra,de én már vagy 3napja várom hogy válaszoljanak egy emailemre...

(#130) ZCoyote válasza K.O. (#126) üzenetére


ZCoyote
őstag

Csatlakozom a Mistrállal kapcsolatban, csak nekem PenDrive-val.:(((

Romani ite domum.

(#131) _George válasza KovacsUr (#44) üzenetére


_George
senior tag

bizony létezik...
nagyon cool cég, csak légkondi nincs, de ezt is elmagyarázta a srác hogy azért mert az épület műemlék és nem engedi a polg.hiv....
szvsz is cool...

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#132) K.O.


K.O.
tag

Tudtok olyan boltot ahol sok monitor (sőt mégtöbbet) meglehet nézni egymás mellett (persze bekapcsolva :) ). És olyan háttér el amiből tényleg letud szűrni az ember jó infokat, mert a Media-ban benyomták a sját reklámukat, ami elég gyorsan változik, ráadásulnem szinkronban ment a különböző monitorokon és még a VGA is sz@r volt. :O

(#133) K.O.


K.O.
tag

Senkinek semmilyen hozzászólása?

(#134) JC válasza erdoke (#127) üzenetére


JC
tag

Az MMT szerintem is korrekt hely.
A Szent Anna utcán vannak az ERSTE Bank mellett a Piac utca és a Sumen utca között.
Az árlisájuk letölthető az oldalukról:
http://www.satrax.hu/multimediatower

(#135) Heskey E.


Heskey E.
tag

A jó bolt: MagiComp ! ...szerintem :)

A feleségem azt állítja, hogy bármikor megver a Scrabble nevű játékban. Azért ahhoz nekem is lesz egy-két szavam!

(#136) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Újabb szavazat az AMPre. Ma sajnos volt egy gariproblémám (sajna nem ott intézik, ahol a vásárlás volt), viszont a srácnak mondtam, hogy Memtest, szó nélkül cserélte a memóriamodult. Eddig minden ok vele.

42

(#137) Adrian Mole válasza Adrian Mole (#136) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Tegnap Kékhallal is pozitív tapasztalatom volt gariztatás és kiszolgálás terén. Csak a rend kedvéért írom, meg azért, hogy az éremnek bizony két oldala van.
Másik dolog, hogy a noname memóriagyrtók elmennek a fenébe: gyakorlatilag az egy héten belül megvett modulok 50%-a volt sz@r. Több boltból, több fajta. Ez viszont nem a kiskereskedő hibája...

42

(#138) Lord Zero


Lord Zero
addikt

nah
csak kipréselek magamból néhány dícsérő szót ;]

digitalmind, a nyugati körül
az áraik figyelemreméltóak
ha visszaviszel vmit, nem az a namiafaszvamá tekintet fogad - kifejezetten segítőkészeknek látszanak (mondjuk a szervizes mester állítja ugyan, h a 400as samsung ramok jó, ha mennek 400on, annál feljebb szóba sem jöhet - mind1, ő így tudja :DDD, nem láthatta, h pl nálam simán 450et mentek)
zokszó nélkül cseréltek tápot, ramot, még1x ramot, ráadásul ezek nem is áruhibásak voltak, csupán én elégedetlenkedtem (jogosan :DDD) - szóval le a kalappal, magam is meglepődtem

pffff, ennyi nyáladzó duma után mit mondjak még? vmi negatív is kellene...
jah, mistralba soha! ;]
ott 1. a vevő hülye köcsög 2. a vevő teljesen nulla számtechből 3. a vevő nem tudja mit akar, az eladó tuti jobban tudja, mit akar a vevő az eladótól
4. áááágggr,
ja ez nem az a topic..

nem, mindegy

(#139) Doviziozo válasza Lord Zero (#138) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Én Kecskemétről tudok nyilatkozni!
Mustár - idióták, egy srácot kivéve
Kékhal - le se sz**ják az embert, flgmák
Lingvin -ez nem egy nagy hálózat része, csak egy boltjuk van, mégis nagyon olcsó, gari-t remekül intézik, és még kedvesek is.

A digitalmind-ról én is csak jókat hallottam a haveroktól.

Forza Rossoneri!

(#140) Pet_i


Pet_i
senior tag

Kivételesen pozitív tapasztaltokról tudok beszámolni a Kékhallal kapcsolatban (sok negatív után). Tegnap vettünk egy új vga hűtőt a 9600xt karimra, mivel az 1 éves hűtés tönkrement rajta. Sajnos a 2700Ft-os - amúgy bizonyára kitűnő - Thermaltake hűtő iszonyatosan hangosnak bizonyult, olyan porszívó jellegű hangja volt, nem lehetett kibírni. Sajnos az alaplap biosában nem lehet állítani se a ford.számát, se a feszültséget és a Speedfan nevű progi sem segített. Ma visszavettem a szervízbe (Bluefish Nagyenyed), ahol a szervízes srác nagyon készségesen belefabrikált a régi levett hűtőbordába egy új Cooler master ventit és a boltban pedig minden előzetes kérés nélkül visszaadták az 1000Ft különbséget, amennyivel az új venti olcsóbb volt, mint a Thermaltake és megköszönték a vásárlást! Nagy gratula nekik, úgy tűnik javulnak. Csak így tovább!:C Tanulhatna tőlük a Mistral...

(#141) nRu3 válasza Pet_i (#140) üzenetére


nRu3
addikt

Tanulhatna a nyugatinál lévő kékhalál is!

Eddig a legnormálisabb állandó kiszolgálást a Aqua ázsiacenterben kaptam,igaz már féléve nem jártam arra:(

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#142) Pet_i válasza nRu3 (#141) üzenetére


Pet_i
senior tag

Én a Macrodánál az Attila úton. Bennük még soha nem csalódtam.:)

(#143) PrinczA


PrinczA
őstag

szvsz a http://www.blcomputer.hu/ Bővebben: link a legjobb, árba, gari intézésbe, kiszolgálásba, ... !!!

(#144) BOOSTER válasza Pet_i (#140) üzenetére


BOOSTER
aktív tag

Nagyenyednél lévő kékhallal kapcsolatban nekem sincs negatív véleményem...
Egy alkalommal mikor még lámer voltam akartam venni a Nagyenyedi kékhalban Ti 4200-at...Közlik hogy nincs és ami épp akkor volt azok vagy piszok drágák voltak vagy Fx5200...Én mondom hogy akkor adjon Fx5200-at erre elkezdi hogy az sokkal gyengébb és ne vegyem meg...Végülis lebeszéltek róla és így a Ti4200-at máshol vettem meg...A lényeg hogy a legtöbb helyen simán rámsózták volna az Fx5200-at és lett volna fej falba veregetése...
Vásároltam már sok helyen (Bluefish, Mistral, Users, stb)...
Azonban a gépem fődarabjainak nagyrészét egy Kaposváron (mert én Kaposvár közelében lakom) található kisebb üzletben vettem meg... A szervízben aznap összerakták a gépet...
Ráadásul úgy két hete visszavittem a cuccost mert a Samsung Combo drive szarakodott (csak PIO módban volt hajlandó menni)...Nos bevittem a cuccot és rögtön nekiálltak kideríteni mi lehet a gond persze hamar kiderült hogy csak szoftveres gond van Win reinstall megoldotta...A lényeg hogy ilyen korrertül kellene mindenhol hozzáállni a garis ügyekhez...
Az is igaz hogy nekem még nem volt atrocitásom szervizesekkel remélem nem is lesz... Ilyen szempontból szerencsésnek mondhatom magam KOPP-KOPP...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Mindenki hülye aki nem normális?

(#145) BOOSTER


BOOSTER
aktív tag

Szerintem a nagy üzlethálózatoknál a garis ügyek egy része csak csepp a tengerben és ezért nem foglalkoznak vele...

Mindenki hülye aki nem normális?

(#146) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

Én is hozzászólnék!

DigitalMind-ban vettem tápot és teljesen korekktek voltak!
Az árak is elég jók!! Szerintem ez egy jó bolt és jó helyen vannak!
Bővebben: link

A másik a mi már nem számtech, de mégis említésreméltó, az a SpeedShop alias Tököly GSM!! Lassan már 3 éve járok hozzájuk! Idáig még bármit vettem jó volt! Kedvesek és itt is korrekt a kiszolgálás, segitőkészség!!
Ja és messze a legjobb árakkal!! (Szerintem)
Bővebben: link

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#147) pofa


pofa
tag

A Digitalmind-ba 3x vittem vissza a procihűtőt mert hangosnak találtam, szó nélkül mindig adtak másikat, persze mindig másfajtát vittem tőlük, és ezután is azt mondták ha nem tetszik nyugodtam vigyem vissza!!!!!

(#148) aer


aer
tag

Users. Mindkét pesti boltjukban felkészült, kedves és türelmes eladók. Elég sok nagy boltot kipróbáltam, és ez az egyetlen, amire soha semmi panaszom nem volt.

PC-land. Jó internetes felület, korrektül inzéztek egy garanciális problémát a nagykerrel, jófej, de kissé túlterhelt eladók.

Volt egy hozzászólás, ami az Aquát méltatta. Az Aqua is kezd elmisztrálosodni, mint a Bluefish, szakmailag inkompetens eladókkal, pökhendiséggel.

(#149) erdeya


erdeya
senior tag

Győrben a compex-trade nagyon korrekt!

Már valahol elmondta, de: rendeltem 2400+ Sempront, mondták kedd.
Kedden nem jött, mondták szerdára OK. Másnap megyek, proci nincs. Csak 2500+ az is dobozos. Mondom, de nekem egy bizonyos hűtőre fáj a fogam. Mondják erre, sebaj, megkapom a 2500+ sempront meg a kiválasztott hűtőt 2400 árán. Na ez igen...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#150) #72042496 válasza aer (#148) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én is a User's-ben vásárolok, igaz, néha párszáz forinttal drágább a cucc, de legalább normális hangnemben beszélnek az emberrel, mindig segítőkésznek mutatkoztak, a garanciális problémákat is korrekt módon kezelik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.