Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

PCX ajánlott online rendeléshez?

(#602) pd válasza castiels (#601) üzenetére


pd
tag

Nekem nem volt velük gond egyszer sem. Általában PickPackra szoktam rendelni, úgy olcsóbb.

(#603) moszkvai2


moszkvai2
csendes tag

Sziasztok!

Mobiltelefont szeretnék venni, melyik online boltból érdemes rendelni ahol megbízhatóak?

(#604) pit stop


pit stop
addikt

Electro Park-ról valakinek van valamilyen tapasztalata? :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#605) nobiand


nobiand
aktív tag

Erről hallott már valaki: appletrafikker.unasonline.eu

(#606) ittakary válasza nobiand (#605) üzenetére


ittakary
nagyúr

Inkább ne... Hallod 3GS 55ezerért? Amikor 20at ér? 5770-es VGA 60ezerért? 12ezret ér kb!! erre ott van az iPad 4 128GB 130ezerért amikor ér vagy 160at :D... ez MI

(#607) nullzero válasza ittakary (#606) üzenetére


nullzero
tag

Hello!
iPhone vétel előtt állok, az alábbi boltokról szeretnék infót:

Fusion Mobil Westend
MobilMester Ferenc körút
Leila 5 Keleti
Lux GSM
Emelet GSM
Sultan GSM

Melyik a megbízható, és melyik nem az?
Se átverve nem szeretnék lenni, se lopott telefont vásárolni.

(#608) ittakary válasza nullzero (#607) üzenetére


ittakary
nagyúr

EGYIK JOBB MINT A MÁSIK :DDD

nem akarnál valami tényleg megbízható helyről venni? iCenter, iSamurai stb :)

(#609) nullzero válasza ittakary (#608) üzenetére


nullzero
tag

Hát olcsóak, az biztos. :)
Szóval mind átverős, lopottat árulós, kivétel nélkül?

(#610) CoolBoy323 válasza castiels (#601) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ajánlott, amennyiben nem kell a garancia!

(#611) mikersz1


mikersz1
senior tag

Hali.
Edigitalnál lehet kérni a rendelést a boltba? Ha igen, akkor ezt a rendelésnél tudom kérni?
Köszi.

(#612) pd válasza mikersz1 (#611) üzenetére


pd
tag

Igen, személyes átvételt kell választani, és akkor kiválaszthatod, hogy melyik üzletben szeretnéd átvenni a rendelést.

(#613) Tompie


Tompie
őstag

Hali!

Telefon vásárlásra tudtok megbízható boltot? Ahol a garanciális ügyintézéskor is korrektek?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#614) ittakary válasza Tompie (#613) üzenetére


ittakary
nagyúr

Extreme Digital
iPon Computer
Apple.com

(#615) pd válasza Tompie (#613) üzenetére


pd
tag

Nekem az Euronicsszal is jó tapasztalataim vannak.

(#616) Tompie


Tompie
őstag

Köszönöm

(#617) dragonfx


dragonfx
veterán

Nem tudom melyik boltban erdemes. Venni.de a pcland egy jó bolt.olyan 5* .os barna gadzsi ván ott. :-D :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#618) buca84


buca84
őstag

Melyik boltot ajánlanátok? Aqua vagy Ipon?
Ezt a két terméket szeretném megvenni:
- ssd
- hdd

Az Ipon-nál az ssd-re 3 év van az Aqua-nál csak kettő.

Melyiknél jobb a garanciális szolgáltatás?

[ Szerkesztve ]

(#619) pd válasza buca84 (#618) üzenetére


pd
tag

Szigorúan garancia tekintetében talán az iPonnal jobban jársz a garanciafutár miatt, mivel Szombathelyen egyiknek sincs üzlete. Pickpackra rendelve is jár, és akkor nem drágább a szállítás az Aquáénál sem.

Egyébként garanciális ügyintézéssel nekem mindegyik bolttal csak pozitív tapasztalatom van, szóval bátran választhatod bármelyikből a cuccot.

(#620) buca84 válasza pd (#619) üzenetére


buca84
őstag

Köszi!

(#621) Henrico válasza pit stop (#604) üzenetére


Henrico
tag

Elektro Park - Hengermalom utcai üzletükben vásároltam.. eladó segítőkész volt. Nyomtatót vettem, ott volt a legolcsóbb..
Egész addig flottul ment, amíg a papírmunkáról volt szó.. aztán jött a szöveg, hogy az üzlet hátuljában adják ki (ugyanúgy belül).
Nem akartam elhinni, hogy állnak már előttem 8-an...
Gondoltam hamar végzünk.. no.. ezalatt a hamar alatt már arra is rákérdeztem, hogy elállhatnék e az egésztől és kérem vissza a pénzem.
EGY ember adta ki a cuccokat, aki mosógép esetén pl ki is vitte.... addig esetleg odaszédült EGY másik ember és foglalkozott a többi szerencsétlennel...
Nagy szám, hogy megvesznek előtted egy qrva nagy TV-t.. előszedik.. (ez sem egyszerű, nehezen lelnek rá) kibontják, a kedves vevő pedig végig vizslat minden mm2-t hiba után kutatva... be is köt minden légykakiba...
(jó rendben, drága, joga van hozzá, tegye.... de addig a többi szerencsétlen csak néz maga elé és vár.. nem rángatnának oda valaki mást addig...) :(((

Szóval szerintem vicc..
Tehát ha vásárolni mész, nézd meg előtte, mennyien állnak sorba...... HÁTUL.... :W

[ Szerkesztve ]

(#622) tozo86


tozo86
tag

Sziasztok!
Olcsó számtech boltot keresek Budapesten, lehetőleg a Nyugati pályaudvar környékén, ill. max 3km-es körzetében.
Tudnátok ajánlani ilyet? Köszönöm

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#623) asvald


asvald
senior tag

Heló!

erről a boltról tud esetleg valaki valamit?

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#624) sphe


sphe
senior tag

Sziasztok! Volt a prohardveren itt egy cikk, hogy melyek a legmegbízhatóbb számítástechnikai boltok. Arról szólt, hogy pár kérdést elküldtek névtelenül PC boltoknak és kihirdették, melyek voltak a legnormálisabbak arajanlat és hozzáértés terén . Nem tudja valaki hova lett az a cikk? Egy jó gépet szeretnék.

(#625) sphe


sphe
senior tag

Ajánljatok légyszi olyan helyet Budapesten ahol korrektül jó konfigot ajánlanak a nulláról úgy, hogy odafigyelnek az emberre még ha nem is HDD volt a jele oviban.

(#626) hunbandit


hunbandit
csendes tag

Sziasztok.
Nekem egy közepes gépem van.
Asrock lap, I5 3.3Ghz ,SSD+HDD, MSI GTX480 egy pár venti és itt Hajdúböszörményben nem érzek elég szaktudást ahhoz, hogy beadjam.
(Vagy csak nincsen jó pc-s ismerősöm mind1-is.)

Mert már voltam 1-2 helyen itt a városomban és adtak a szarnak egy pofont.

Apróbb konfigurálni való dolgok vannak.
Lehetőleg debreceni pc szervizeket mondjatok már.
Köszönöm.

(#627) Dency01


Dency01
aktív tag

PCX.hu-ról tudnátok mondani valamit? Mert régi hsz-ekben csak szidták, azóta javult valami? Épp rendelnék tőlük.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#628) pd válasza Dency01 (#627) üzenetére


pd
tag

Nekem semmi gondom nem volt velük. Olcsón szállítanak, jók az áraik, garancia is rendben van (ha jól emlékszem, lehet valami spéci garanciális ügyintézést venni nem olyan sokért).

(#629) Dency01 válasza pd (#628) üzenetére


Dency01
aktív tag

Jaja, épp a speckó garancia miatt rendelnék tőlük, egy monitor lenne a kiszemelt 30 napos pixelgaranciával.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#630) pd válasza Dency01 (#629) üzenetére


pd
tag

Monitorra szerintem mindenképp megéri a plusz a pixelgaranciáért, főleg ha nem személyesen veszed át. Nekem két vásárlásnál már megkímélt egy élettartamon át pixelhibával szemezgetéstől. :K

(#631) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A Bestmarkt-ról sem itt, sem a rossz üzletek topikjában nincs egy szó sem.
Tudtok róla vmit?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#632) atis86


atis86
csendes tag

Sziasztok!
Melyik boltól érdemes rendeli pc konfit.
Ipon vagy PCX?
Mind a két oldalon összeraktam egy komplett gépet összeszereléssel kéne,+ monitor.
Hol rakják korrekten össze a gépet,és ha baj van melyiknek jobb a garis ügyintézés.

Asrock Fatal1ty H97 Performance, Intel Core i7 4790, ASUS R9 280 DC2T, Kingston Hyperx 4*4 GB, FSP Raider 750, Zalman Z11 Plus

(#633) pd válasza atis86 (#632) üzenetére


pd
tag

Összerakással kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, garanciális ügyintézésben nekem csak pozitív tapasztalatom van mindegyik üzlettel kapcsolatban. Szerintem nyugodtan választhatod azt, amelyik olcsóbb.

Talán valaki ír valamit összeszereléssel kapcsolatban is, bár itt szerintem nem sokan akadnak, akik nem maguk rakosgatják össze, még ha egész gépet vesznek is.

(#634) shteer válasza atis86 (#632) üzenetére


shteer
titán

PCX-ből csak akkor, ha később nem számítasz gariztatásra. Ipon ebből a szempontból milliószor korrektebb és stabilabb - még ha nem is gyorsabb.

..szerintem jónak tűnik

(#635) No.01


No.01
őstag

Letezik ma budapesten megbizhato GSM bolt ahol nem trukkoznek es nem akarnak atverni? Sajna rossz tapasztalat az van, de orulnek ha talalnek egy megbizhato boltot aki tan meg jovore is ott lesz es nem a kiskapukat keresik ill mondjak azt, h te vagy a hulye ha visszamesz reklamalni...

Vagy csak abrandozom mert ilyen nincs? ;] :U

(#636) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Tudnátok megbízható webshopot mondani tv vásárlásra?

(#637) bebe159


bebe159
aktív tag

Sziasztok! Az Aqua Electromax-ból rendelt már valaki monitort? Valószínűleg onnan venném, csak nem tudom, hogy a pixelhiba garancia hogy működik. (Pl.: más boltnál +4-5000 Ft)

[ Szerkesztve ]

(#638) plokij válasza atis86 (#632) üzenetére


plokij
csendes tag

Én a PCX-nél szoktam vásárolni, ár ok. garancia OK. majd 3 éves msi alaplapomat kicserélték és kaptam újabb 3 év garit. Gépösszerakás 2- ből az egyik katasztrófális volt: hdmi csatlakozóba belógott a vas (alaplap ki-be) memóriát nem dual channelbe rakták, reklamáltam mailben de nem reagáltak semmit.

(#639) asvald


asvald
senior tag

Heló!

Valaki tud megbízható Military boltot/webshopot? Persze 100%-ra létezőt , megbízhatót ,ami rendelkezik üzlethelyiséggel

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#640) kerekfej


kerekfej
addikt

cellcom.hu és a www.aliencomputers.hu oldala hasonló

(#641) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Pcx-től rendeltem pár dolgot, milyen vèlemènnyel vagytok róla?

(#642) T-bag


T-bag
tag

Amikor komplett gépet raktam össze valahogy mindig az Ipon lett nálam a befutó árban is. Vagy a kívánt komponens a kisebb árukészlet miatt nem volt másik boltban elérhető és nem akartam két helyről rendelni.
Eddig minden garos cuccot kicseréltek bár néha kissé rágni kellett a fülüket. Csak legyetek higgadtak, kitartóak és akkor menni fog :)

[ Szerkesztve ]

(#643) 7Heads Drago válasza T-bag (#642) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Üdv
Ha jó és olcsó PC-t akartok őt keresétek itt a ph-n
gianni27
Össze ugyan nem rakja, de hogy nem lesz gondotok a garival az tutti.
Illetve ha jól emlékszek vannak neki komplett pc-jei is... aszem dell-ben... Ami ugye megint csak az egyik legmegbízhatóbb cuccok.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#644) Sztrapacska


Sztrapacska
csendes tag

PCX

A rossz boltok listájában érdeklődtem 1-2 hete itt, miként mehet a garancia dolog a PCX-nél, mivel elég rémisztő kommentekbe futottam bele a bolttal kapcsolatban, talán érthetően kicsit pesszimistán álltam hozzá az első garanciázásomhoz, ami 2x4 gb kingston rammal esett meg. Szombaton jelentettem be, hétfőn kaptam az e-mailt, miszerint másnap már jön is a futár, és elragadja tőlem az alkatrészt. Megtörtént kedden, szerdán írtam e-mailt a pcx garanciának érdeklődve, hány nap alatt zajlik ez, kaptam is a választ hamarosan, hogy 10-15 átlagosan. Már láttam a rémképeket magam előtt, miként fogok én asztalra csapni 15 nap múlva, amire végül nem került sor, a szervízbe szerdán, 14-én érkezett be, és tegnap már vissza is hozták írva előtte e-mailt a futár érkezéséről.
Nagy kő esett le a szívemről, mert tényleg rosszra számítottam, és hosszú e-mailezésre a céggel, de erre szerencsére nem került sor, így továbbra is fogok tőlük vásárolni :)

(#645) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Megbízhatóság, gond esetén (eleve hibás terméket kaptam, vagy később garanciáztatás ha ilyen adódna), ezek lebonyolításának idejében melyik jobb/ajánlottabb a két bolt közül, jelen pillanatban?
- Aqua
- Ipon

Olvasgattam vissza, eddig az jött le hogy Aqua drágább és Iponnál jobb a garis ügyekhez a hozzáállás. Kérdés, ez most is így van? Azért lenne fontos, mert a kiszemelt alkatrészek közül a ramra Aqua-ban 10 év garit vállalnak, Iponnál csak 3-at, és árban alig van 2-3 e Ft különbség a félkonfigot nézve.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#646) shteer válasza s3toraph (#645) üzenetére


shteer
titán

én egyformán ajánlom mindkettőt, náluk még nem volt gondom se garival se megrendeléssel

7Heads Drago: haha, tudnék mesélni régi tapasztalatok alapján

..szerintem jónak tűnik

(#647) s3toraph válasza shteer (#646) üzenetére


s3toraph
senior tag

Thy! :R

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#648) canniball


canniball
nagyúr

Hell!
A Bluechip-pel van valakinek tapasztalata? A beígért időben szállítanak-e, milyen a garis hozzáállásuk stb.?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#649) McSpy


McSpy
őstag

Az ujgsm bolt-l van valakinek tapasztalata?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#650) ZTE_luky


ZTE_luky
aktív tag

Sziasztok, SSD-t szeretnék venni, a három bolt közül melyik lenne a legjobb választás?
Aqua
Hardverker
BlueChip

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.