Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) podog


podog
csendes tag

Kérek egy piros pontot karczt társunknak.
Megbízható, becsületes eladó.

(#502) klemenczke


klemenczke
csendes tag

satyusz-nak nagy pirospont,közben a terméklinket nem találom...De gyorsan olcsón fain cumót kaptam,ez a lényeg...

http://prohardver.hu/privat/satyusz/listaz.php

A számítógép nem kívánságaid, hanem utasításaid szerint működik! http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#503) klemenczke


klemenczke
csendes tag

satyusz-nak nagy pirospont,közben a terméklinket nem találom...De gyorsan olcsón fain cumót kaptam,ez a lényeg...

http://prohardver.hu/tag/satyusz.html

A számítógép nem kívánságaid, hanem utasításaid szerint működik! http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#504) bebka


bebka
csendes tag

Omega81 kartársnak piros pont:
http://hardverapro.hu/apro/western_digital_60gb_ide_pata_elado/hsz_1-50.html

(#506) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

a lambdacomputer-ről [link] tudtok valamit, mert a honlapjuk sumákol, a helyszinen már a cégtáblának sincs nyoma.......

(#507) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Engem is érdekelne, hogy mi történt Lambda Computerrel...

Heyho.

(#508) g@bo válasza xxSanchez (#507) üzenetére


g@bo
nagyúr

medöglött a bolt. emailra se válaszol egyik tuskója se, egy kiskerrel kevesebb. kishagytam a simlist...

(#509) x360elite


x360elite
őstag

Sziasztok.

Szerintem a két legjobb bolt (ha PC-ről van szó) az Aqua és a Users. Konzolban pedig a konzolok szervize... Persze mindenki maga dönti el.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#510) FFnF válasza g@bo (#506) üzenetére


FFnF
csendes tag

Engem is érdekelne, mi lett velük. Volt bent náluk rendelésem, mikor eltűntek és vagy 6-700 ezer HUF értékű (vegyesen céges, saját és családtagoknak vásárolt) hardverem garis hozzájuk. Emailre nekem se válaszoltak, a telefonjuk is ki van kapcsolva.

(#511) g@bo válasza FFnF (#510) üzenetére


g@bo
nagyúr

állitólag feldobták őket a nav-nál, egy másik web boltocska, de ha nem lett volna vajci a fül mögött, gondolom nem ment volna le a roló.

az üzletre kiirták a gmail os cimüket, hogy ott lehet érdeklődni, esetleg garis gond miatt, de nincs válasz, ebből kifolyólag egy alja féreg csapat.... egy dolog hogy bedőltek, de még lapitanak is, mert már nincs haszon? ennyit róluk.

(#512) FFnF válasza g@bo (#511) üzenetére


FFnF
csendes tag

Az szép. Mondjuk árajánlat kérésekre még működő állapotukban is basztak visszaírni :DDD

(#513) x360elite


x360elite
őstag

Sziasztok.

Nem régen vettem a KONZOLSTUDIO-ban egy "Batman Arkham City Collector's Edition"-t. A szomorú az volt számomra, hogy itthon kibontva a gyűjtői változathoz járó zene letöltéshez szükséges kód nem volt a csomagban. Hívtam is őket... Azt mondták, hogy az lehetetlen. DIREKT AZ ÉN KEDVEMÉRT kibontottak egy másik új játékot, hogy megnézzék, hol is kellene megtalálnom. El is mondták, de mire én felvettem velük a kapcsoltatot, addigra a legkisebb zugot is átnéztem a csomagban... Természetesen ott sem volt, ahol ők javasolták, hogy nézzem meg. Ezek után felvették a kapcsolatot a nagyker.-el és a türelmemet kérték. Mondtam, hogy természetesen várok, hisz nincs más választásom és ők is normálisan állnak a dologhaz, így én is ezt teszem. Kb. egy hét után (ma) felhívtam őket és szomorú hírt közöltek velem. Ezt sajnons a nagyker sem tudja pótolni. :(

Majd a srác a telefonban feltette a sorsdöntő kérdést. "Használsz LIVE-ot"? Mondom: igen. - Jó - válaszolta és felajánlott egy 3 hónapos Xbox Live előfizetést kárpótlásként, amit el is fogadtam.

A problémámat ugyan nem tudták megoldani, de a gesztus, amit felém tettek mutatja, hogy mindent megtettek azért, hogy sikerüljön és emberien rendeződjön a dolog. Tehát bátran fogok tőlük vásárolni továbbra is. Megbízható és segítőkész kis csapat.

LE A KALAPPAL A ELŐTTÜK. Lévén nem teljesen az ő hibájuk volt, de mégis a lehető legkorrektebbek voltak. :R

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#514) jaden918


jaden918
csendes tag

Helló!
erről a blotról mit tudtok? megbízható?

http://www.pcoutlet.hu/

jaden918

(#515) Legic88


Legic88
csendes tag

Sziasztok, és aki a lambdacomputernél vásárolt azokkal mi lesz? Nekem ramom úgy néz ki behalt, és még garos. Sok cuccot vettem ott, barátaim is onnan rendeltek rendszeresen. Azt meg nem fogom lenyelni, ha így ugrott a gari! Ilyen esetben nem veszi át valaki a garanciás cuccokat? Pl nagyker

(#516) x360elite válasza Legic88 (#515) üzenetére


x360elite
őstag

Szia Legic88 !

Senki sem veszi át a garis ügyintézést abban az esetben, ha a boltot felszámolták és nem pedig megvette egy másik cég. Az egyetlen megoldás, hogy a nagyker.-hez bemész az adott bolt számlájával és reméled, hogy rendesek lesznek. Hiszen Ők egy teljesen más számlát adtak ki a kisker.-nek, mint amit a kisker. adott neked. Abban az esetben ha jó fejek, akkor serial number alapján megnézik, hogy garis-e a cucc. Szerintem így lesz :K . Ha viszont parasztok, akkor elhajtanak egy nagyon egyszerű "Mi nem Önnel állunk szerződésben" szöveggel. Próba szerencse.

Sok sikert.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#517) Legic88


Legic88
csendes tag

Na igen, beszéltem egy barátommal ő is ezt monda. Az meg szép meló lehet kideríteni melyik nagykerből hozták a cuccot. Nincs más választásom, lenyelem, veszek máikat. Több száz embernek lehet oda garis cucca, cégeknek is stb. Az elég kemény dolog lesz ha mindenki beszívja aki nálluk vásárolt.

(#518) x360elite válasza Legic88 (#517) üzenetére


x360elite
őstag

Ez így van. Azonban azt is vedd számításba, hogy nem minden alaktrész fog tönkre menni. :N Te most pont beszívtad vele.

Ha gondolod akkor próbáld meg felhívni ezeket a nagyker.-eket és diktáld be az S/N-t:

Ramiris Rubin ZRT
Compactive
CompExpress
Expert Computer
Kelly Tech.
Multimedia
AlphSonic (na ha pont náluk vették, akkor gáz van, mert tetű, féreg banda)
Esetleg még az Aqua Computer

Hátha szerencséd lesz.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#519) g@bo válasza x360elite (#518) üzenetére


g@bo
nagyúr

kihagytad a Hardverker-t, ahol a lambdás aljadékok még vásároltak. aztán ki tudja még hol.

(#520) x360elite válasza g@bo (#519) üzenetére


x360elite
őstag

Így van. :R

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#521) mexel


mexel
veterán

Nem akarom a PCX-et a rossz boltok listájához írni, első vásárlásom, de nem tudom a jóhoz kellene-e.
A proci amit rendeltem, 200ft-al többe került. Nem a 200ft a lényeg, hanem hogy nem annyiért kaptam amennyiért rendeltem. Az eladó srác azt mondta nem látja a mailt, én pedig ott nem akartam belépni a mailjaimhoz, de más áron kaptam. Nem vitáztam mert az összeg kicsi, de mindenesetre érdekes.
A másik: a számla egyben garipapír is, de a termék neve mellett nem tüntetik fel a száriaszámat, vagy sorszámot, vagy bármi azonosítót. Azt mondják, ők intézik a garit és majd tudják. Ezzel én nem vagyok megnyugtatva, mert én viszont nem tudom igazolni hogy valóban ott vettem-e az adott terméket. Egy kis eszmecsere után új számlát kaptam amire kézzel bepötyögték minden termák gyári számát.
Még egy javítást kértem, ugyanis az egyik termék amit 3 év garral hirdetnek, nem volt a számlán és kis betűkkel oda van írva, hogy aminél nem tüntetik fel ott 1 év. Ezt szintén javíttattam hogy valóban 3 évvel kapjam.
3 tétel volt összesen, de volt pár hiba. A garitól már félek ha valami gond lesz.
Nem biztos hogy ezen apróságok miatt még egyszer oda megyek vásárolni, bár jók az árak.
Pozitív: emailban segítőkészek és rugalmasak.
(lehet hogy semmi gond nem lett volna a szériaszámokkal, de így megnyugtatóbb.)

(#522) tomp


tomp
félisten

Mi a véleményetek az AVPlanetről? A héten rendelnék egy fényképező gépet Pik-Pack átvétellel.

(#523) rayoliviero válasza g@bo (#506) üzenetére


rayoliviero
veterán

Onnan való egy i5 procim, 2,5 év gari lenne rá. Akkor a garanciát így el is buktam?

(#524) sampe


sampe
aktív tag

Bedőlt a Lambdacomputer?
Pedig megbízható boltnak hittem, mindig onnan rendeltem, majd a fél konfigom onnan van, hát imátkozhatok, hogy nehogy összecsinálja magát a cuccos. :O :(

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#525) rayoliviero válasza sampe (#524) üzenetére


rayoliviero
veterán

:(

(#526) Patás54


Patás54
csendes tag

Én nemrég vettem egy [steam gifet] Danih kollegától. A kolléga teljsen, rugalmas, korrekt és gyors. Ezekért és a sikeres üzletért szeretnék kérni egy piros pontot neki.

(#527) geckowize


geckowize
őstag

Hali!
Mediaplanet-ről mi a vélemény?

Lap, Ram, SSD, Házat rendelnék, több webshopból is néztem, és elég jó áron van egy két cucc
pl más webshopban 12k egy Corsair 8GB Vengeance Kit, itt 10k.
Az OCZ Vertex 3 meg a legolcsóbb között van (argepen levőkből), azaz 25k, máshol 28k és afelett...
Asrock 970 Extreme4 is máshol 25k, itt 23k. Kicsit gyanús, mert annyira nem néz ki profinak az oldal.

(#528) Patás54


Patás54
csendes tag

Szeretnék kérni egy piros pontotTmark27 kollégának a sikeres üzletért

(#529) AndrewTdi válasza Patás54 (#528) üzenetére


AndrewTdi
addikt

legalább a címet olvasd el rendesen! :)

A jó boltok topicja! - Hardverapró piros pontot NE ide írjátok!

[ Szerkesztve ]

(#530) jeni válasza sampe (#524) üzenetére


jeni
félisten

nem csoda ha egy autógarázsban árulták a cuccot-itt 2x vásároltam !
utána mentek át az Europarkhoz(ahhoz közeli boltba-a Tűzoltóság mellett)-oda már nem mentem be.

(#531) CactuS válasza sampe (#524) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sok jóra ne számíts. (Én se, onnan van VGAm még pár év garival, de már csak reménykedem, hogy nem döglik meg)

ALEATOR Kft. (Lambda Computer): Bírósági végrehajtás; NAV - Végrehajtási határozat.

A bírósági végrehajtás adatai:

Eljárás kezdete: 2012.10.30
A végrehajtást elrendelő megnevezése: APEH Dél-budapesti Adóigazgatósága Hátralékkezelési Osztály 4.
A végrehajtás megkezdéséről szóló értesítés dátuma: 2013.01.11.
Hatályos: 2013.01.11 - ...

Egyelőre a tulaj még nem ugrott át másik cégbe, de ettől függetlenül kétlem, hogy már bármiben is segítenének az egykori ügyfeleiknek.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#532) sampe válasza CactuS (#531) üzenetére


sampe
aktív tag

Szomorúan olvasom :(

Honnan érdemes egyáltalán netről rendelni, hardveres dolgokat? Iponon drága a szállítás, és nem is túl olcsó mostanság a bolt.
Javallatok?

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#533) tajati


tajati
aktív tag

Üdv!

Van tapasztalatotok Radium.hu -val?

t, :R

(#534) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!

A wox is felfüggesztve... mi a fene. VGA-m onnan van, remélem nem krepál be :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#535) CactuS válasza ViZion (#534) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha róluk van szó: WOX Computer Kft, (Cégj.:01-09-985117), akkor egy régebbi negatív esemény van csak:

NAV - Végrehajtási határozat Hatályos: 2011.09.12 - 2011.09.16.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#536) ViZion válasza CactuS (#535) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, róluk van szó. Szerettem a boltot, bár 80% Iponban vásárolok, egyszerűen remek a kereső és szinte minden van, mindig (rendelésre építek konfigokat, szal. nem lehet várni napokat).
Csak fura, h bezárt, sztem jól mehetett nekik, itt is sokan ajánlották.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#537) CactuS válasza ViZion (#536) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát én csak annyit tudtam segíteni, hogy ránéztem, hogy nincsen semmilyen mostani végrehajtás a cég ellen, továbbá nincsen negatív - késedelmes - fizetési tapasztalat. (Legalábbis abban a rendszerben, ahol én nézem)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#538) marec1122


marec1122
senior tag

üdv

tud valaki valamit az mpzone nevű üzletről?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#540) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok

Igazábol nem tudom hova irjak ezért kérek segítséget itt.
Ram vásárlás előtt állok.Ki is néztem egy megfelelő GSkill-t.
A bökkenő az,hogy csak egy webáruház forgalmazza Pécsett, akikről nem hallottam még sem jót sem rosszat.
Állítólag van garanciafutár szolgáltatásuk is.Garit 100 évet/gyártó is lifetime/ adnak de nem a márkaszervìzbe, hanem rajtuk keresztül garifutárral.Kicsit félek, hogy eltünnek vagy hasonló.Nem tudom van e mögöttük tényleges üzlet, és hogy tavaly kezték, vagy 10 éve.A garancia, rugalmasság stb.érdekelne.Akinek van velül jó vagy rossz tapasztalata kérem írja meg.
Válaszaitokat előre is köszönöm.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#541) sampe


sampe
aktív tag

Sziasztok!

Bekövetkezett amitől féltem, a Lambacomputertől vásárolt P8P67-es típusú alaplapom bedöglött. 2011 júliusától számolva 3 év garancia van rá, mi a teendő?

Köszönöm

Üdv
Sampe

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#542) sanzik válasza sampe (#541) üzenetére


sanzik
senior tag

Én felhívnám, az asus magyarországi képviseletét vagy valami hasonlót,végül is a garanciát a gyártó adja.
A kisker szűnt meg, nem a garancia.
Gondolom a hibás cuccok valahol valamilyen formában a gyártóhoz kell,hogy visszakerüljön,nem a kereskedők felelnek azért ha valami elromlik,ők is csak tovább nyomják, egy láncszem a rendszerben ami most kimarad...

(#543) sampe válasza sanzik (#542) üzenetére


sampe
aktív tag

Felkerestem őket telefonon, a kolléga azt mondta, hogy a komponensekre nem vállalnak garanciát így.

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#544) c0nn0r válasza AndrewTdi (#529) üzenetére


c0nn0r
tag

Szia!

Akkor hova? Én fekete pontot kérnék egy illetőre, de nem találom a topicot.

:R

[ Szerkesztve ]

(#545) CactuS válasza Bacusuz (#540) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Magával az üzlettel kapcsolatban nem tudok segíteni, max annyit, hogy én tőlük vettem az Alpenföhn Brocken hűtőmet és másnapra már meg is kaptam, azóta is jól működik.

A cégről: 93 év vége óta léteznek (A létesítő okirat kelte), jegyzett tőkéje 3 MFt, 2010ben 5 millió, 2011ben 12 milliós árbevétele volt. Jelenlegi alkalmazottak száma 3 fő - volt 4 is, illetve 1 is -. Nincs behajtási megbízás a cég ellen, további nincs lejárt számlatartozása sem. Amennyire én látom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#546) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni egy olyannal kapcsolatban hogy vásároltam még a LambdaComputer-nél egy Asus P8P67Evo alaplapot ami úgy néz ki behalt ... :(

Garancia van még rá de a bolt megszünt .. mit tudok tenni ez esetben ? :F

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#547) Braddock


Braddock
őstag

Speedshop 5*
Le a kalappal előttük.

(#548) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Az Electro Market-ről mi a véleményetek?

(#549) apuc válasza RedBoyforCE (#377) üzenetére


apuc
őstag

Friss véleményt tudna írni valaki?

(#550) sz_abika


sz_abika
addikt

Sziasztok!

Vásárolnék a onemarket.hu honlapról..bármilyen információ erről a boltról? :)

köszi

PSN: xszabikax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.