Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) XenHai


XenHai
senior tag

félre ment kérem törölni.

[ Szerkesztve ]

(#452) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Hatalmas pirospontot érdemel Syracusa17 a hangszórós bizniszünk miatt, teljesen korrekt eladó, egyből írt vissza, ajánlani tudom :R

(#453) csibe1 válasza vsgaborr11 (#452) üzenetére


csibe1
addikt

Ezt ebbe a topikbakellett volna.
Nem igaz,hogy ennyire nem bírnak körülnézni az emberek,minden aprónál ott a link. :W

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#454) Csádám


Csádám
tag

Hatalmas piros pontot szeretnék kérni VidaZolinak. Minden cucc tökéletes, gyorsan postázott.
Megbízható eladó!

(#455) Rhqminfo


Rhqminfo
csendes tag

Üdv!

Szeretnék érdeklődni a Lambda Computer felől.
Elég jó áraik vannak és, vennék tőlük pár alkatrészt de szeretnék előtte vmi véleményt hallani róluk.

(#456) Gabró


Gabró
tag

iWayban már többször vásároltam, de még nem csalódtam. Mindig időben szállítottak minden alkatrészt. Az árak általában nem a legjobbak, de a közelében szoktak lenni.

(#457) Doris Lune


Doris Lune
tag

Hatalmas piros pont zenész88 felhasználónak a sikeres üzletért. Pontos, megbízható emberke.Köszönöm! :R

(#458) dferee


dferee
tag

Sziasztok!

Én a Notebook.hu val kapcsolatban szeretnék véleményt írni, azon belül is az Allee-ban lévő üzletről és azon belül is Csilláról :) Csupa jót tudok mondani, a hozzáértésüktől engem percek alatt meggyőztek, valóban mindent megtesznek a vevőért nekem belopták maguk a a szívembe.

Most voltunk ott az Allee iskolakezdési akciót megnézni és akkor tértünk be hozzájuk, mert tesóm gyerekének laptopot akar venni. Hozzáteszem h 8 éves a kölök :DDDDD

Jó fejek voltak a gyerekkel is eljátszadoztak én ilyen nagyon ritkán látok Magyarországon sajnos.

(#459) Hollydream válasza dferee (#458) üzenetére


Hollydream
újonc

Szia!

8 éves kis srácnak vesznek a tesódék laptopot? :D Az kemény! :)) Laptopokra van iskolakezdési akció?
Allee-ban mondjuk mindig van valami, nem tudtam még úgy bemenni oda, hogy ne lett volna valahol valami akció..

(#460) dferee válasza Hollydream (#459) üzenetére


dferee
tag

Igen. n is kikészültem tőle dehát nem lehet elég korán kezdeni :D
És ráadásul az Alleenak a marketingje is elég jó mert tele van a város plakátjaikkal.

Laptopra nincsen az azért elég durva lenne :)

Csak ezek az üzletek szerepelnek az akcióban:
Üzletek

(#461) Delafinchi válasza dferee (#460) üzenetére


Delafinchi
újonc

Az komoly! Korán kezdi a kis srác! :)))
Allee-t szeretjük, elég sokat járunk oda, bár én csak kajálni, meg mozizni szoktam ott, nem nagyon vásárolok plázákban. :)

(#462) Kerio


Kerio
őstag

Nagy piros pont Zzzalan fórumtársnak.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#463) lamasz


lamasz
tag

Jár a piros pont Füge007 kollégának, korrekt vásárló volt! :)

(#464) podog válasza lamasz (#463) üzenetére


podog
csendes tag

Egy nagy piros pont fry74 társunknak.

(#465) fry74 válasza podog (#464) üzenetére


fry74
csendes tag

Nagy piros pontpodog vásárlónak!!!

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=fry74

(#466) M.W.H


M.W.H
aktív tag

piros pontot kérek ezért a prociüzletért, gom -nak korrekt eladó.

[ Szerkesztve ]

Mad W. Highflyer

(#467) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Baszki kurva jó! Egy ember elkezd itt piros pontokat adni a többi meg követi :)

Amúgy van valakinek tapasztalata a GSMline-al?
[link]

(#468) PyCos


PyCos
tag

Piros pont [Lavad] kollégának a korrektsége és gyorsasága miatt.

[ Szerkesztve ]

A térerő legyen Veletek ... és a vizeskulacs!

(#469) Lavad válasza PyCos (#468) üzenetére


Lavad
tag

Kérem törölni ! Nem ide kellet volna ...

(#470) takkert


takkert
tag

Hello!
Ezt a boltot ismeri valaki http://www.digitaltrend.hu?

(#471) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Komoly, hogy ennyien összekeverik ezt a topicot a pirospontossal :N

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#472) urgelacko


urgelacko
csendes tag

Küldenék egy pirosat ken26-nak a gyors és gördülékeny üzletért.

(#473) Domxc


Domxc
senior tag

ConsoleCorner. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#474) waithEard válasza Rhqminfo (#455) üzenetére


waithEard
őstag

Lehet, hogy késő, de csak jót tudok róluk mondani. Lambda Computer Legalább egy millát otthagytam már az évek során. (Sok gépet építek :) )
Garit is intéztem náluk többször is, kiváló volt a hozzáállásuk. Mindenkinek ajánlom őket.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#475) northbr!ght válasza waithEard (#474) üzenetére


northbr!ght
csendes tag

Kuldenek egy pirospontot HunD18-nek. Koszonom!

"Ne csak hidd, hanem tudd is!"

(#476) HunD18 válasza northbr!ght (#475) üzenetére


HunD18
csendes tag

Kérnék egy pirosat northbr!ght kollégának hogy az alábbi terméket jó magyar valutára cserélhettem vele. :R :C

(#477) waithEard


waithEard
őstag

Urak! Ez a megbízható boltok alias üzletek topikja!
Az egymásnak küldött jóságokat nem ide kell betenni!

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#478) sniper777


sniper777
csendes tag

Piros Pont Arany1 felhasználónak :P

[ Szerkesztve ]

(#479) DiceBlade


DiceBlade
aktív tag

Tegnap érkezett meg a csomag amit a PCX-től rendeltem, abban az időben amikor mondták.
Ma kibontottam, és nem az a tápegység volt a csomagban mint amit rendfeltem, és a számlán is az a táp volt amit rendeltem. Írtam nekik e-mailt, elnézést kértek, és kedden küldik a futárt a táppal, ezt meg vissza kell nekik adni
Hibáztak, de korrekten javítják, így szerintem belefér a jó boltok listájába :K

(#480) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy olyan mobil boltot, ami megbízható, és kapni náluk SE Xperia Pro-t "pirosban"? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#481) Endless


Endless
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék ajánlani egy nagyon jó számítástechnikai boltot és szervízt Budapesten a VI. kerületben az Oktogonnál (Teréz Krt.33):
Bővebben: Nedal

[ Szerkesztve ]

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#482) Chiller


Chiller
őstag

Sziasztok, electrobolt.eu-ról van valakinek valamilyen véleménye?

(#483) XaraX válasza DiceBlade (#479) üzenetére


XaraX
addikt

PCX.-el kapcsolatban...
Rendeltem 2x4 giga ramot 02.14.-én, mivel sürgős lett volna, bolti személyes átvétellel.
Vártam az e-mailt-t, mikor mehetek érte.
16.-án kaptam, hogy 20.-tól átvehetem a pick-pack ponton.
Telefont ragadtam rögvest, hogy ugyan mely pick-pack ponton is kellene átvennem, mire némi értetlenkedés után( "hát, ott, ahova rendelte"), közölték, hogy a budaörsi Auchan áruházban az Inmedio üzletben.
Ok, benyeltem, igaz, az optimális esethez képest bőven csúszásban volt a dolog, de legyen.
Jött szombaton az újabb e-mail, már a pick-pack központtól, hogy megérkezett a cucc, átvehetem.
Ok, elmentem érte, hazaviszem,és kiderül, hogy a gyári értékekkel el sem indul a win, xmp-vel hibázik az első percben.
Hétfőn délelőtt telefon, elmondom, mi a helyzet, mondják, hibás, juttassam be.
Kedden visszaküldtem a ramokat, feleségem 2 utcányira dolgozik onnan, így vele.
Tehát az átvételtől számított 3 munkanapon belül.
Hazajött, közölte, átvették a szervizben, és közölték, továbbküldik valami szervizbe.
Nézem az átvételi lapot, "Vásárlás" 2011.11.10, ez van ráírva.
Másnap írtam nekik, jelezvén, hogy nem stimmel valami, egyben felhívva a figyelmüket, hogy 3 munkanapon belül a feltételezett hiba azonnali kivizsgálása illet meg, és bizonyítottság esetén a csere.
Amennyiben ez nem lehetséges náluk, élni kívánok az elállási jogommal.
Erre válasz annyi érkezett, hogy adminisztrációs hiba történt a vásárlás idópontjával kapcsolatban, a vásárlás dátuma 2012.02.16.
Írtam választ, miszerint ok, megértem, viszont véleményem szerint nem a számla dátuma, hanem az átvételé, és udvariasan felhívtam a figyelmüket a tényre, hogy feltehetően elkerülte a figyelmüket a levelem második fele, ami a 3 napos dologról szólt.
Erre már csak másnap kaptam választ, miszerint "A számlára csak azt a dátumot tudjuk írni amikor tőlünk elszállításra kerül a termék az átvétel napját mi nem tudjuk mikor lesz.
A hibás termékét szervizbe továbbítottuk a cserét várjuk."
Most itt tartunk, kedden lesz 2 hete, hogy megrendeltem, elvileg másnap nálam kellett volna lennie.
Ehhez képest használni még nem tudtam.
Hirdetik, hogy 14 napon belül elállási jogod van náluk, kíváncsi leszek, hétfőn személyesen fogok bemenni.
Első vásárlásom volt náluk, és egyben az utolsó is, sok jót olvastam a boltról, kár, hogy Én ebből semmit nem tapasztaltam.
Halkan jegyzem meg, bárhova vittem ramot garanciaidőn belül bármikor, azonnal bevizsgálták, és cserélték.
Nem találtam rossz boltok topicját...

[ Szerkesztve ]

(#484) Huron


Huron
tag

Piros pont jár lastfight fórumtársnak a kitűnő tápegységért!

(#485) lastflight


lastflight
csendes tag

Egy pirosat kérnék Huron fórum társnak,
DTK tápot vásárolt tőlem.

Korrekt, gyors üzlet volt. :C
Ajánlom mindenkinek.

lastflight

(#486) Nemesys


Nemesys
tag

Üdv!

Lehúzni is itt lehet? Ez a [szarházi] megbeszélt egy találkát és b*szott eljönni, álllítólag nem ez neki az első és még írni sem tud... :R

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#487) Sátán44


Sátán44
addikt

Tudtok nekem olyan számtech boltot mondani, ahol Nettós számlát állítanak ki? Szlovákiában élő és bejegyzett magánvállalkozó barátom szeretne gépet vásárolni. Ha jól tudom ilyenkor leellenőrzik az adott céget és ha valóban szerepel a nyilvántartásban, akkor ÁFA mentesen vásárolhat itt Mo-n, mivel nem ide adózik.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#488) szyLord


szyLord
csendes tag

Valakinek valami véleménye a http://www.pcoutlet.hu/ .
Eleg jó konfigok vannak, megéri innen rendelni?

(#489) Rob007


Rob007
újonc

Sziasztok. A "mindenolcso.hu" nevű bolttal kapcsolatban van valami
véleményetek? Egy használt gépet szeretnék tőlük venni.

(#490) darvak


darvak
senior tag

Hello!

Vélemények/tapasztalatok a boltokkal?

Gépmánia

IT-FUTÁR

Fixnotebook

(#491) Dany007


Dany007
veterán

Hi!

Tudna valaki segíteni a tapasztalatokkal melyik boltból vásároljak?

A lehetséges jelöltek a következők:

Nehagyjaki.hu

iPon.hu

Jóféle.hu

Elsődleges szempontok a garanciális ügyintézés gördülékenysége, illetve a szállítás.
Nehagyjaki.hu-ról már rendeltem 2 éve egy hűtőt. Elsőre úgy hozták ki, hogy be volt szakadva az oldala. Nem a csomagolásé, a hűtőé. Persze szó nélkül cserélték, de újabb 2 hetet kellett várni míg kihozták.

Szal ha van konkrét tapasztalat akkor szívesen várom.

(#492) Prelude01


Prelude01
csendes tag

Egy hatalmas FEKETE PONTot kérek FlashR kollégának ezért az átverős bizniszért:320 Gb HDD

Tudta,hogy S.O.S-be kell a vinyó-megis beszéltük hogy elküldi utánvéttel a mai napig nem ért ide.Megértettem volna ha ír ,hogy bocsi megvették személyesen-de b....ik írni.

(#493) bicsigabi


bicsigabi
tag

hello
kérek egy piros pontot 'hallari' fórumtársnak a korrekt gépeladásért!

(#494) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Mi a véleményetek a "Users rendszerház" nevű boltról? Nem túl sok véleményt láttam róluk, amik most készültek volna. Régebbiek közül sok jó volt (2009 környékiek) a rossz boltok topikjában, még régebbiek közül (2008 előtti) pedig sok rossz főleg itt, a jó boltok topikjában. :)
Szóval nem tudok róluk dönteni, hogy vásárlás, gariztatás terén milyenek.

[ Szerkesztve ]

(#495) hitman,


hitman,
őstag

Pc Diszkontról van véleményetek?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#496) sixx:am


sixx:am
csendes tag

Kérek egy pirosat pazsolt01 kollégának, ezért a remek gamepad-ért
Gyors, megbízható!
:)) :R

[ Szerkesztve ]

(#497) JarrekStar


JarrekStar
tag

Hatalmas PIROS-at érdemel reewer. A Kindle Touch tökéletes és minden rendben ment!

(#498) stefyY


stefyY
őstag

A XIV. kerületben vásároltam tavaly pár alkatrészt, kb. a gépem felét...és sehol nem találom őket, bár a nevükre se teljesen emlékszem..azóta bezárhattak?

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#499) nexusking


nexusking
aktív tag

ElectroMarket-tel van valakinek pozitív vagy negatív tapasztalata?

(#500) Tengri


Tengri
senior tag

Kérek egy pirosat fortune kollégának, egy a remek USB 3.0 Flash Drive 32 Gb SILICON POWER Marvel M01 Ice Blue pendrive-ért
Gyors, megbízható! És elnézést a késésért FORTUNE :))

[ Szerkesztve ]

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.