Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) otps


otps
aktív tag

Sziasztok!

A két bolt közül melyiket ajánljátok nagy értékű mobiltelefon (iFón, fóliás, 27% magyar áfa) mégis kedvezményes beszerzésére?

http://timeoffice.hu/ - Telegdi Sándor E.V. - a saját bőrét viszi a vásárra!

http://www.laptopexpressz.com/

Szempont a bizalomépítésben, hogy a boltok Budapest területén - ha nem is a belvárosban - fizikailag megközelíthetőek. Az megvan, hogy azért olcsók, mert nem magyar, EU-s nagykerből szerzik be a portékát. Garanciánál okénak kell lennie.

(#652) laychi


laychi
veterán

Üdv.
MagiComp mennyire megbízható bolt? vásárolt ott valaki? Kellett gariztatni valami cuccát?

(#653) Mika1227 válasza McSpy (#649) üzenetére


Mika1227
őstag

Engem is ennek a boltnak a megbízhatósága érdekelne!? [link]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#654) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Szerintetek a PCX megbízható bolt? Tényleg azt postázzák ki, amit rendelek és nem valami vackot? Illetve a gariztatással valami negatív vélemény?

(#655) pd válasza IMIIKE1998 (#654) üzenetére


pd
tag

Nekem soha nem volt velük problémám, elég olcsóak, csak kicsit drágán szállítanak. Egyszer volt garanciás ügyem velük, az flottul ment.

(#656) IMIIKE1998 válasza pd (#655) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi. A debreceni Multimediatower-rel kapcsolatosan van valakinek tapasztalata? Mivel debreceni vagyok, félek, hogy becsapnak a pcx-esek a postázással. Pl: nem azt küldenek, nem raknak bele garilevelet... És nem szeretnék 50-60 k-t vagy többet bukni :/

[ Szerkesztve ]

(#657) otps


otps
aktív tag

Elég halott ez a topik; vagy nem úgy működik.

Az a neve, hogy a "A jó boltok topicja"; ehhez képest az ide író emberek 90%-a csak kérdezi, hogy egyáltalán jó-e a bolt.

Ajánlás: legyen olyan topik, hogy "Ajánljatok boltot!/Jó ez a bolt?"

(#658) IMIIKE1998 válasza otps (#657) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Támogatom, sajnos tényleg ki van halva, mint a "Rossz boltok" topikja.

[ Szerkesztve ]

(#659) otps válasza IMIIKE1998 (#658) üzenetére


otps
aktív tag

Oké. És ki rendelkezik jogosultsággal, hogy létrehozza?

(#660) Thawne


Thawne
csendes tag

Ezekről a boltokról vélemény? Főleg a garis része érdekel. PC alkatrészeket akarok venni.

Zóna Computers
iway
Compker
first computer
PLANET Számítástechnikai Szaküzlet
Edigital
PCDiszkont

pcx, ipon, pcland,aqua tudtommal megbízhatatlanok garis ügyben.

(#661) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok!

Erről a listáról: [link] ti melyik boltot ajánlanátok inkább? :F (A listához még hozzájön 1: mediashop.hu)

Ami fontos az a garanciális ügyintézés. Nem tudom erre a termékre milyen gari jár, jó lenne, ha bolti lenne. (A Media Markt kilőve, mert már 2 hete megrendeltem tőlük, de azóta se bú, se bá és valószínű, hogy kedden lemondom a rendelést, nem várok tovább tök feleslegesen.) Fontos a bolt megbízhatósága.

Várom a válaszokat és köszi! :)

(#662) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Újabb kérdés: ebből [link] a boltból rendelném ezt a terméket. Meghibásodás esetén a garanciát hogyan érvényesíthetem? Ez esetben is a SONY márkaszervizbe kell eljuttatni és nem a boltnak visszaküldeni? És ha a márkaszervizbe kell, akkor melyikbe, csak a budapestibe lehet vagy lehet a debrecenibe is, konkrétan ebbe: [link], elvileg ez hivatalos, bár a Sony oldalán nem találtam semmiféle infót a szervízekről? :F

[ Szerkesztve ]

(#663) aclandiae


aclandiae
senior tag

Beírom ide is:

"Sziasztok!

mobilwebshop.com megbízható bolt? Nem sok infót találtam róla."

(#664) sanzi89


sanzi89
addikt

PCX-hez kedvezményes szállítási kuponok:

"Kérjük fogadd el ezt a két ajándék kupont, mellyekkel 30.000 Ft felett a szállítási díj felét, 60.000 Ft felett a teljes szállítási díjat elengedjük, ha 2015. július 15-ig feladod rendelésedet.

Szállításfelező kupon 30.00 Ft felett: PHU0715

Ingyenes szállítási kupon 60.000 Ft felett: DPQ0715

Küldd tovább a levelet Ismerőseidnek is, hiszen a kuponok korlátozás nélkül többször is felhasználhatóak a megadott határidőig és értékhatár felett. "

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#665) marc.loedi


marc.loedi
csendes tag

Sziasztok!

PCX vagy Compker? Főleg a garanciáztatás érdekel, PCX-ről olvastam jót is, de egészen botrányos történeteket is garanciáztatással kapcsolatban, igaz ezek a bejegyzések 2013 végén keletkeztek. Azóta történt valami (pozitív) változás?

Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#666) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok

merevlemezt vásárolnék. Az iponnál 5 évet adnak a WD Blackre, de ebből a bolt intézi a garit mind az 5 évig?
Vinyót szabad az iponnál vásárolni? Jól intézik a
garit? nincs vele baj?
azért kérdem mert a merevlemez gariztatása nem mindennapos dolog.
A boltot ajánlották itt de hosszútávú, főleg gariztatásról nem sok szó esett és ez azért nem egyszerű.

link a termékről ( bocs, telóról irok )
https://ipon.hu/webshop/product/
wd_black_1tb_7200rpm_64mb_sata3_wd1003fzex/529613

(#667) marc.loedi válasza tpeter77 (#666) üzenetére


marc.loedi
csendes tag

Tudtommal az iPon borzasztó, ha gariztatásról van szó. Legalábbis mindenhol ezt olvasni, úgyhogy a biztonság kedvéért én máshol venném.

(#668) Czvik2.0


Czvik2.0
tag

Nagy piros pont az Aqua-nak. Múlthét hétfőn irtam e-mailt hogy behalt a tápom...fél óra múlva jött a válasz hogy másnap jön érte a futár. Tegnap hivtak hogy cserélik...nem is szórakoztak..normálisak voltak..ma meg már meg is jött :)

(#669) castiels


castiels
addikt

Ha a pcx-től rendelek jár a dobozba a garijegy és a szamla?

(#670) canniball válasza castiels (#669) üzenetére


canniball
nagyúr

Bár sosem rendeltem onnan, de az mindenhol kell hogy járjon.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#671) Eagle16 válasza castiels (#669) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem, e-mail-ben küldik el.

"5. Miért nem kaptam számlát?

Kaptál, csak elektronikus formában küldtük el az átvételi értesítő levélhez csatolva. A számla 2013. évi szabályok szerint lett kiállítva, aláírás és bélyegző nélkül is hiteles, kinyomtatva elszámolásra alkalmas. A garancia igazolásához elegendő a számla számra vagy rendelési azonosítóra hivatkoznod."

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#672) castiels válasza Eagle16 (#671) üzenetére


castiels
addikt

Köszönöm, végülis mindegy ha emailben küldik , ki lehet nyomtatni.. Vagy ez gond?

(#673) Eagle16 válasza castiels (#672) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem gond, ha kell, akkor kinyomtathatod utólag is bármikor.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#674) castiels válasza Eagle16 (#673) üzenetére


castiels
addikt

de számla és garijegy külön külön ugye?

Jó ez a PCX egyébként vagy inkább IPON?

[ Szerkesztve ]

(#675) Eagle16 válasza castiels (#674) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem legutóbb külön-külön volt a kettő, küldtek egy számlát, meg egy garancialapot is.

Én a PCX-től rendeltem már jó párszor, nem volt probléma sosem. Gyorsak, jól nyomon lehet követni, hogy hol tart a rendelés. Most éppen van egy garanciális ügyintézésem is náluk, múlthét elején küldtem nekik vissza egy videokártyát. Meglátjuk meddig tart :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#676) castiels


castiels
addikt

Az Aqua megbízható?

(#677) Czvik2.0 válasza castiels (#676) üzenetére


Czvik2.0
tag

igen nekem most volt náluk gari...szó nélkül cserélték a tápomat 1 héten belül garancia futáral.

(#678) devil-k


devil-k
nagyúr

Ahonnan érdemes vásárolni:

Ipon
Microstore
AV-MAX Kft.
Kácsa-Audio
Notebook
Conrad
Lejátszó.hu
Aqua
Stream Audio
AV-Shop

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#679) devil-k


devil-k
nagyúr

Ez a történet kb. 2 éve történt, de nagyon pozitív volt, így mindenképp megosztanám veletek. A Microstore webáruházról van szó:

Rendeltem tőlük egy komolyabb D-Link routert 37.000 Ft-ért. Jó szolgálatot tett, nem kellett vele bajlódni sosem. Egyszer konfiguráltam be és tette a dolgát, még a fóliát sem húztam le az oldaláról, annyira vigyáztam rá. Kb. 1 évre rá felújítás volt nálunk, így szét kellett szednem minden rendszert a nappaliban is. Amikor a routert szedtem szét, érezhető volt, hogy az egyik UTP csatlakozónál el van gyengülve az anyag és kitört belőle egy jelentős rész. Ez azért is volt furcsa, mert soha nem volt mozgatva, nem voltak a kábelek megfeszítve stb.

Felvettem a kapcsolatot a D-Link Magyarországgal akik pár levelezés után le akartak rázni azzal, hogy a fizikai behatásokra nem érvényes a garancia. S próbáltam volna elmagyarázni nekik, hogy nem történt fizikai behatás, vizsgáltassák meg nyugodtan az eszközt is. Közben az e-mail váltásokba bekerült a D-Link Magyarországi igazgatója és a Microstore ügyvezetője is, Balog Péter. A D-Link kirázta a nyakából a problémát, nem foglalkoztak tovább az üggyel, nem érdekelte őket, hogy egy komolyabb termékükben csak úgy, elgyengül az anyag.

Még aznap megkeresett e-mailben Balog Péter és azt mondta, hogy küldjem vissza a routert nekik, majd ők ezt megoldják a D-Linkkel és cserébe válasszak egy ugyanilyen árban egy másik eszközt a webshopból. Nos, egy Asus routert vettem és ráfizettem 13.000 Ft-ot. Azóta is kitűnő szolgálatot lát el. A Microstore nagyon gáláns és nagylelkű volt ezzel az ajánlattal, le a kalappal előttük.

Amit viszont megfogadtam és be is tartok:
Soha többet D-Link terméket!

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#680) donjohnson


donjohnson
addikt

végre találtam egy boltot, ahol volt raktáron a kiszemelt notebook töltő. csomó helyen hirdetik, de csak rendelésre. nem szeretem a rendelős boltokat. rendelni én is tudok e-bay-ről (ha nem sürgős). ha meg gyorsan kell valami, akkor legyen készleten és azonnal vihető.

szóval a mai pozitív tapasztalatos bolt, ahol a "raktáron" tényleg azt jelenti, amit kell:
http://www.notebook-alkatresz.hu/
SMA Rendszerház Kft.
1142 Budapest, Ungvár köz 5.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#681) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Van valakinek tapasztalata ezzel a bolttal? szamitogepszakuzlet.hu
Megbízhatóak, vagy kerülendők?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#682) Pityu Mester


Pityu Mester
csendes tag

Üdv!

Új gép vásárlását tervezem a közeljövőben. Ahhoz kérnék tanácsot, hogy ezt hol tegyem meg. Két olyan oldallal találkoztam a kereséseim során, ahol komolyabb gépösszerakó van, az egyik a PCX, a másik az ipon. Mindkettő esetében olvastam pozitív és negatív véleményeket is (egyik-másik kifejezetten lehangoló negatív vélemény volt). Ti melyiket ajánlanátok a kettő közül? Vagy esetleg egy másik lehetőséget?

(#683) donjohnson


donjohnson
addikt

Conrad Electronic, conrad.hu
Budapest, Teréz körút 23.
ajánlom a boltot, mert széles a választék, és mindig útba esik, ha kell valami elektronikai cucc.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#684) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Üdv mindenki!
Rendeltem az aqua-ból egy tabletet, adott áron, tegnap este. Jött is a mail, h fogadták a rendelést, ennyi és ennyi lesz szállítással.
Azóta (ma) feljebb ment a termék ára. Én ettől még a visszaigazolt áron kapom meg?

(#685) donjohnson válasza zolikaDB (#684) üzenetére


donjohnson
addikt

persze.
azon az áron kapod meg, amit az e-mailben is írtak.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#686) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Urak, az Aqua melyik futarceggel dolgozik?

(#687) canniball válasza zolikaDB (#686) üzenetére


canniball
nagyúr

Úgy emlékszem a Postával. Bár itt PostaPontról és GLS Flex Delivery szolgáltatásról is szó esik, lehet a postán vettem át és azért rémlik az.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#688) Zozz95


Zozz95
újonc

Sziasztok!

Computer Imperium megbízható?
Rengeteg negatív kritikát olvastam róla (főleg régebbről) a garancia kapcsán, de nem tudom kiszűrni és nem akarom a következő két hónapomat azzal tölteni, hogy a gépem meg a pénzem után szaladgálok.

(#689) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Udv nektek!
Ha edigitalrol a neten keresztul rendelek valamit, es az uzletben veszem at, utana hany napig allhatok el a vasarlastol?

Mod: [link] Tehat ez abban az esetben is él, ha vki ajandekoz valamit, kibontjak, de pl nem tetszik az illetonek? (es nem borotva, fogkefe stb)

[ Szerkesztve ]

(#690) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Plusz egy az Aquának, egy Asus monitort vettem tőlük. Megjelent rajta két fehér folt, visszaküldtem gariztatni. Ugyan 1 hónapig tartott, de mikor írtam nekik, hogy most már szeretném visszakapni, egyből cselekedtek, írták, hogy cserélni fogják egy teljesen új készülékre és így is lett. Garancia újra indult. Szóval sokkal jobbak az iPon-nál ilyen téren, ahol csak a töketlenkedés megy.

Megyen!

(#691) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Hatalmas pirospontot szeretnék beírni a Compkernek!Nagyon korrektek garanciális ügyintézés terén!
Ezen felül gyorsan beszerzik a rendelt terméket, és kiváló áraik vannak! :)
Bátran ajánlom mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#692) bomb78 válasza A.P.I. (#433) üzenetére


bomb78
csendes tag

Compker? Soha többet. Regge 10-kor kinéztem egy videókártyát, 2 órával a később a boltban a kártya már 1000 forinttal drágább lett, mire leértem a kiadó ablakhoz, addigra meg 500-al olcsóbb. Természetesen nekem maradt a drágább ár. Azaz 2 óra alatt 3 ára volt a terméknek. Ők azt mondják, hogy 30 percenként frissül az oldal, és változnak az árak az éppen aktuálisra. Csak azt nem értem, hogy egy raktáron lévő terméknek hogy változhat az ára egy nap többször is.

(#693) CptAdamica válasza bomb78 (#692) üzenetére


CptAdamica
veterán

Valószínű, hogy euro árfolyam befolyásolja.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#694) t3tv3s


t3tv3s
tag

Sziasztok!
Turbado nevű céggel van valamilyen tapasztalotok? Elsősorban gariztatás érdekelne.

(#695) Dot


Dot
őstag

Hello!

Vásárol már valaki a www.mobilmarkabolt.hu-n? Valami tapasztatlat? Érdemes innen telefont rendelni? Gyanúsan jó áron vannak 1-2 telefon.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#696) itouchfan


itouchfan
senior tag

[Prémium PC] webáruházzal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#697) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Lattam, hogy a Pcx-nel tobbfele szallitasi lehetoseg van:
Coop, Mol, Pick Pack. Ezek erdekelnenek, hogy pl. ilyen pontokra merjek alaplapot, procit es memoriat rendelni? Nem serul meg?

A Pcx-nel azt neztem, hogy penzt szamolnak fel a dobozert. Lehet doboz nelkul is kerni. Nagyobb erteket kepesek lennenek ugy elkuldeni? :F

Tudtok meg olyan boltot, ahol ennyi szallitasi lehetoseg kozzl lehet valasztani, mint a Pcx-nel?

(#698) vass1024


vass1024
tag

Sziasztok! :)

Vennék egy használt gépet ami még garanciás. Computer Imperium-ból lett véve összeszerelve. Minden specifikáciot tudok, azokkal nincs is gond csak selejtes alkatrészektől félek (mint pl, Ipon vagy egyéb megbizhatalan boltok, hogy 1 hónap megy a cucc és helo aztán gariztatás egy pereskedéssel ér fel)

Szerintetek meg merjem venni?
Garanciáztatással van már tapapsztalat?

Üdv. Ádám :R

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#699) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Sziasztok!

Látom eléggé halott ez a topic, de azért felteszem a kérdésem: Merlinhardverrel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Korrekt boltnak tűnik, viszont a rossz boltos topicban van néhány hozzászólás amiben nem tüntetik fel jó színben, itt viszont semmi.(konkrétan csak az érdekelne, hogy a gariztatáshoz hogy állnak)

(#700) tnkrpd


tnkrpd
újonc

Hello!
Mobilvásárlás előtt állok.Vip-phone-ról mika tapasztalatok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.