Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #102943 üzenetére

    Renato Sanches óriási flop eddig, kb olyan mint amikor minden akciót vagy poént ellőnek már az előzetesben és a film unalomba fullad. Bár most azért sem játszik mert combhajóval sérült zsinórban másodjára.
    Előbb január 6-án dőlt ki 20 napra, aztán hasonló okból márciusra írták a felépülését, de még tegnap sem volt keretben, ma pedig már áprilist írunk. Októberben belsőcomb miatt esett ki egy hónapra.

    Emlékszem egy Bayernes barátommal beszélgettünk róla. Nagy reményeket fűzött/fűztek hozzá, én pedig nem értettem mit látnak benne. Többször olvastam/hallottam, hogy a Bayern Predatora...
    Költséges igazolás volt és ha a Bayernnek nem kell, - pedig 4-2-3-1-ben megnézném Vidal mellett kettesben :DDD - akkor nehéz lesz nyereséggel elpasszolni mert még kakukktojás. Na jó, talán az egyik milánói megvenné, ők mindig mindenkit mostanában, de viccet félretéve még be is válhatna szerintem, mondjuk a kopasz keze alatt.

    Nem hinném, hogy a küzdős játék miatt nem tud kibontakozni. Jesé "úri" játékára értve oké, de Sanches a válogatottban csak a harcosságával mutatott valamit, 176cm tömény erő a srác, jó alkata van és nagyon vaddisznó, ketten alig bírták elnyomni. Itt 4-1-3-2-ben a hármas jobb oldalán játszott, de rendszeresen visszalépett.
    Szerintem (gyors) gondolkodásban nincs ott annyira és a posztját sem sikerült megtalálni, pedig annyi esze biztos van mint Vidalnak csak kevesebb a rutin és az önbizalom. Mentálisan tuti visszavetette, hogy nagy reményekkel ment egy Bayernhez, aztán lepattintották egy Swansea-ba, ezen a ponton elgondolkodik az ember a karrierjéről, és talán pont az a löket kell neki hogy újra valami nagyobb csapatban kapjon esélyt.
    Még semmi sincs veszve, a következő idény kezdetén lesz 21 éves, lehet tényleg jót tenne neki a Serie A, kölcsönben még a Romában is kipróbálnám hátha kineveljük Ninja utódát, aztán ha minden kötél szakad mehet egy Atalanta kaliberű csapathoz vagy Franciaországba.

    [ Szerkesztve ]

    ️🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." Roma Non Si Discute, Si Ama🧡️

Új hozzászólás Aktív témák