Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) lord_m válasza lesaux (#1149) üzenetére


lord_m
senior tag

Mint látható, ez a felnőttek között semmit sem jelent. Eddig nem nagyon élt a lehetőségekkel, melyeket kapott, és sztem sem üti meg a szintet. Bár ezzel nincs egyedül...

Most olvasom, h. Huszti lemondta a válogatottságot, mert bizionytalannak érzi a helyét a kezdőben. Azért, besértődni, mert nem biztos, h. kezdő lesz..háát... Bár sztem is a ott a helye, de nehogy mán a befőtt tegye el a nagymamát... :F Lehet, h. más is van a háttérben.

Ja, és Aug. 22.-én jönnek az Olaszok egy barátságos meccs erejéig. :C

[Szerkesztve]

(#1152) bagyulajuve válasza ftc (#1147) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hivatalosan ilyen nincs, visszalépett az óbudai csapat (persze pénz fejében) és mint legjobb kieső feljutottunk, legalábbis így emlékszem

Resistencia eterna

(#1153) ftc


ftc
nagyúr

Vége mindennek ....ennyi volt visszakerültek azok akik nem dolgoztak semmit sem az elnőkségbe....jön az üzlet ujra fazékhoz akarnak ülni.....

(#1154) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Eltörte a egy paraszt a sípcsontom Hollandiában. :(( Gólt azt legalább lőttem.

Szerintetek melyik a legjobb sípcsontvédő? Ami a lehető legnagyobb felületen véd?

I am having fun staying poor.

(#1155) peterszky válasza bagyulajuve (#1152) üzenetére


peterszky
őstag

Ez az egyik legrosszabb szabály szvsz. Miért nem jut fel az NBII-ből a második,harmadik,stb, ha az első nem válallja. Aki kiesett az essen is ki.

Egyébként a DVSC megvásárolta az indulási jogot annak idején, ezt ma már nem lehet megtenni, mert volt valami szabálymódosítás.

Drizzt: jobbulást!

What else you gonna do on a Saturday?

(#1156) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Elég szar, hogy Huszti nem fog játszani. Nem le volna szabad lemondania a válogatottságot, akármilyen sérelem érte. A főnök az Várhidi, még ha szakmailag megkérdőjelezhető az h Husztit nem akarja játszatni, csak csereként számít rá, holott az egész szezonban jól játszott.

Drizzt! én is jobbulást kívánok neked!

Resistencia eterna

(#1157) lesaux


lesaux
veterán

Megjelent ma egy cikk az nb1.hu-n, a nyugat.hu-ból idéznek benne.
Arról van ugye szó, hogy a Haladástól levontak 11 pontot. Ezt a döntést a Hali megtámadta, de egy pontot se kapott vissza. Közben meg a Felcsút érdekesen nyeri meg a mérkőzéseit. Ki is gyűjtött a cikk szerzője pár rendkívül szerencsés meccset.

1. forduló: Felcsút - Pápa 1 : 1
A Felcsút gólját Földes szerezte a 92. percben. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a Felcsút az 55. perctől emberelőnyben játszott.

3. forduló: Soroksár - Felcsút 1 : 3
A 69. perctől játszott emberelőnyben a Felcsút, ekkor Hegedűst állította ki Berger.

7. forduló: Haladás - Felcsút 2 : 2
2 : 0-s Haladás-vezetésnél, a 44. percben közvetett szabadrúgáshoz jutott a Felcsút. Földes a sorfal mellett ellőtte a labdát, az a hálóban kötött ki. Solymosi megadta a gólt.

8. forduló: Felcsút - Balatonlelle 3 : 2
A győztest gólt a 91. percben szerezte a Felcsút SE.

11. forduló: Integrál-DAC - Felcsút 1 : 3
A 88. percen 1:1 volt az eredmény. Gólszerzők: Szirtesi (88.), Farkas (90.)

12. forduló: Felcsút - MTE 2 : 0
A 29. percben kiállította Kovács Zs. Csintalant, a 11-est Földes rúgta a kapuba, 1 : 0. A 42. percben Kertészt is kiállította a bíró, az újabb 11-est Domján értékesítette. Ezek után két mosonmagyaróvári játékos megsérült, így már csak 7 mezőnyjátékosa volt a vendégeknek, de így sem tudott gólt rúgni a Felcsút.

A 88. percben már csak 6-an maradtak az óváriak - így Kovács lefújta a meccset, aminek eredményét jóváhagyta az MLSZ.

Soós Imrének, a MOTIM edzőjének a nyilatkozata a meccs után: ''Az ellenfél még 6 játékosunknak sem rúgott gólt. A játékvezetőről sokat elárul, hogy az egyik asszisztens még kezet sem fogott velünk.''

13. forduló: BKV - Felcsút 0 : 2
Varga A. öngóljával a 72. percben szerzett vezetést a Felcsút, majd 5 perc múlva ki is állították a hazaiak védőjét. Egy percre rá már csak kilencen voltak a hazaiak, de ekkor már 0:2 volt az eredmény.

14. forduló Felcsút - Celldömölk 1 : 0
Gólszerző: Földes a 87. percben.

15. forduló: Kaposvölgye - Felcsút 0 : 2
Az I. és a II. félidő utolsó percében rúgták a góljaikat a vendégek.

17. forduló: Felcsút - Hévíz 1 : 0
Gólszerző: Földes a 86. percben, 11-esből.
Glázer Róbertnek, a hévíziek edzőjének nyilatkozata: ''Végig a megbeszéltek szerint játszottunk, de 14 ember ellen ez kevés volt!''

24. forduló Felcsút - Budaörs 1 : 0
A 45. perctől emberhátrányban játszott a Budaörs.

25. forduló: Dunaújváros - Felcsút 0 : 1
Gólszerző: Farkas a 88. percben.
A 85. percben Vad II kiállította a dunaújvárosiak kapusát, így az utolsó 5 percre a csatár, Szepessy állt be a kapuba - ekkor tudott csak gólt rúgni a Felcsút.

26. forduló: Felcsút - Integrál-DAC 2 : 0
Gólszerző: Földes (16.), Domján (80.)
Kiállítva: Kottán (40.), Orovecz (90.) - mindkettő az Integrálból.

Preszeller Tamásnak, az Integrál DAC edzőjének nyilatkozata: ''A kiállítás döntőnek bizonyult. Míg az ellenfél játékosai szabadon beszélhettek, nekünk még kérdezni sem volt szabad. Most nem nyerhettünk.''


Ami még érdekes: azt írja egy srác az nb1.hu fórumán, hogy a Haladás egy szabályosan leigazolt, saját ifikorú játékost játszatott kétszer 45, egyszer pedig 1 percig. Ezért a 11 pont levonás.
Ti erről mit tudtok? Ha ennek akár csak a fele is igaz, én nagyon sajnálom a Halit. 7 ponttal vezetne a csapat, ha nincs ez az ügy.

(#1158) lord_m válasza ftc (#1153) üzenetére


lord_m
senior tag

Jellemző...A vén f... Jakabházy, Takács megint szervezkedett.. :W Ők tényleg csak ahol lehetett keresztebe tettek a klubnak, Fradit Féltők Társasága címszó alatt... :F Semmi keresnivalójuk nem lenne ott!
Bízom benne, h. Dámosy mégis jelölteti magát elnöknek, és meg is szavazza az elnökség többsége!

(#1159) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Gondolom már mindenki tudja a hírt,de aki még nem annak tessék. :) [link]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1160) L|zsidoboz válasza lesaux (#1157) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

17. forduló: Felcsút - Hévíz 1 : 0
Gólszerző: Földes a 86. percben, 11-esből.
Glázer Róbertnek, a hévíziek edzőjének nyilatkozata: ''Végig a megbeszéltek szerint játszottunk, de 14 ember ellen ez kevés volt!''
ez a nyilatkozat nagyon ott van. :))

Good to be good, but better to be lucky.

(#1161) ftc válasza lord_m (#1158) üzenetére


ftc
nagyúr

elméletileg jogilag megtámadják az egészet....

(#1162) lord_m válasza ftc (#1161) üzenetére


lord_m
senior tag

Ezt most nem igazán értem... kik támadnak meg és mit?

(#1163) peterszky válasza lesaux (#1157) üzenetére


peterszky
őstag

Biztos ez az érdeke az NB I-nek:
Haladás: átlag 5000 néző talán <--> Felcsút: átlag 200 néző :C

What else you gonna do on a Saturday?

(#1164) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Valami pletyka arról nincsen, hogy kb. mit fizettek Némethért, s Simonért?

I am having fun staying poor.

(#1165) ftc válasza Drizzt (#1164) üzenetére


ftc
nagyúr

sztem 200 misinél többet nem kaptak értük....

(#1166) Drizzt válasza ftc (#1165) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ezt én kétlem. Arról volt szó, hogy 1 éve a dinamo 1 milliót ajánlott euróban, s szinte azonnal visszautasították. Szerintem inkább 3 millió euróról lehet szó. Bár mind1, hogy mit gondolunk. :) Az lenne érdekes, hogy mikor derül majd ki ez konkrétan?

I am having fun staying poor.

(#1167) ftc válasza Drizzt (#1166) üzenetére


ftc
nagyúr

3 milió eu? az kb 482 800 000

anyniért megvehették volna az egész MTK felét...

(#1168) Drizzt válasza ftc (#1167) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem egy nagy pénz európai léptékben, Benítez azt mondta, hogy az Ajax, meg a Real volt még velük versenyben a játékosokért, szóval szerintem ez az ár normális, majdhogynem kedvező lehet. Na mind1, remélem hamarosan többet jutunk. Addigis ma este nyerni kéne!!! CSak ezt a Tóth Balázst zavarnák már el...

I am having fun staying poor.

(#1169) ftc válasza Drizzt (#1168) üzenetére


ftc
nagyúr

Huszti lemondta szal :DDD 3-0 oda....

Én a komplett magyar futbal vezetést elküldeném a 3,14-ba

(#1170) Skipp


Skipp
senior tag

Átkapcsolok sport2-re, elkezdi kommentátor a szöveget, erre scrambled channel....
A felsőbb hatalom közbeszólt, nem akarja, hogy lássam, lehet azért, mert csúnya lesz.... :DDD

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#1171) ftc


ftc
nagyúr

Vezetnek a hazaiak! Egy jobboldali beadás után Bodornak nem sikerült felszabítania az ötösünkön, Gekasz szerzett labdát, majd a kapunknak háttal állva a tizenegyes pontnál Vadócz és Tőzsér között visszafordult és ballal fáradt lövést küldött Végh kapujánaknak alsó sarkába. 1-0




még 2 gól...

Tóth Balázs kapuralövési kísérletével szabadította fel a görög kaput no comment

[Szerkesztve]

(#1172) ftc válasza ftc (#1171) üzenetére


ftc
nagyúr

2-0 jobb ha kikapcsoljátok a TV-t....kivéve azok kik szeretik az önkínzást.

Most az onlne közvetités ferdit vagy tényleg egykapuznak a görögök?

(#1173) priusz válasza ftc (#1172) üzenetére


priusz
aktív tag

Tényleg. Hát a második gól az egy vicc volt. Félpályáról indulva besétált a görög és nem sikerült senkivel találkoznia.

Könnyu dolog bölcsnek lenni. Csak gondolj valami butaságra, aztán ne mondd ki!

(#1174) Zozzant


Zozzant
addikt

van még ilyen hogy magyar fociválogatott? lemaradtam:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1175) MaUser válasza ftc (#1172) üzenetére


MaUser
addikt

Áááá, dehogy. Még az 5 osztállyal felettünk játszók sem szoktak ennyire bonyomni minket kispályán. Persze biztosan ez a MESTER taktikája. :W

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#1176) ftc válasza priusz (#1173) üzenetére


ftc
nagyúr

ahogy online közvetitésen kivettem Hajnalon átment simán ő kergette ...de a védők ittak a kcsmában?

(#1177) Zozzant


Zozzant
addikt

fociban van olyan hogy pech:) de csak nálunk

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1178) priusz válasza ftc (#1176) üzenetére


priusz
aktív tag

Szépen belül alibiztek :W

Könnyu dolog bölcsnek lenni. Csak gondolj valami butaságra, aztán ne mondd ki!

(#1179) troland26


troland26
őstag

azt hiszem nem fogok magyar válogatott mérkőzéseket nézni nagyon sokáig :(

(#1180) lord_m


lord_m
senior tag

Nagyon is jól játszottunk, hisz a kapitány Úr is megmondta: ''voltak passzaink''. :DDD

(#1181) ftc válasza lord_m (#1180) üzenetére


ftc
nagyúr

tiszta alibizés lehetett a pályán....Matyi idején ilyen nem volt!

(#1182) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hát, ez a keret is rémesen gyenge. Én tényleg úgy vagyok, hogy asz U19-et küldeném fel. Ki fognak ugyan ők is kapni vélhetően, de nekik többet jelenthet ez az egész. Leginkább Csizmadia, Tóth, Vadócz a leggyengébb láncszemek.
Nemmellesleg mi a toszért van az, hogy hosszú évek óta ilyen szar taktikákat erőltetnek? Ha nincs csatársor, akkor nem lesz gól sem. :U

I am having fun staying poor.

(#1183) lord_m válasza ftc (#1181) üzenetére


lord_m
senior tag

Biza az volt, Tőzsérrel az élen...

Én sem értem, h. egy csatárral tulképp mit is akarunk kezdeni, aki ráadásul 4 védővel szenved a nyakán...

[Szerkesztve]

(#1184) Drizzt válasza lord_m (#1183) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na igen, Tőzsért kihagytam, hiba volt. :D Dzsudzsák pl.: összehasonlítatlanul jobb nála, legyen ő kezdő végre. Ennyit tud nyújtani ő is akármikor.

I am having fun staying poor.

(#1185) ftc válasza lord_m (#1183) üzenetére


ftc
nagyúr

Akik külföldön nyomják nem érdekli őket mert ugye alig kapnak ezért valamit...pedig ha azt nyujtanák amit kint akkor nem lenne gond...

Tőzsér egy külön téma....FRADI-ban nem nyomta jol,de valami láttak benne a görögök ott állandó kezdő és jol nyomja bekerül alig megy neki

(#1186) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

A 2. gólt szerintem direkt engedték belőni. Tőzsér szándékosan húzodott félre. Kapitányt akarnak buktatni. És igazuk is van. Ez a vezető réteg aki tönkretette a Magyar focit nem akar elhúzni a francban, hanem továbbra is belőlük akar pénz keresni. El tudom képzelni, hogy ez ellen lázadnak azzal, hogy direkt nem játszanak jól.

A fiatalok pontosan fel tudják mérni, hogy nem érdekük, hogy ezek a vezetők maradjon a Magyar fociban. Nem tudják segíteni a külföldre igazolásukat. Azért volt szükség Mattheusra, mert nagyobb nemzetközi figyelem irányult a focira és így nagyobb esély volt a külföldrejutásra.



[Szerkesztve]

(#1187) L|zsidoboz válasza VINIKOR (#1186) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

ez elég hihetetlen összeesküvés elmélet... :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#1188) Drizzt válasza L|zsidoboz (#1187) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Főleg hogy a csapatunkból majd mindenki külföldön játszik. :D

I am having fun staying poor.

(#1189) Apollo17hu válasza VINIKOR (#1186) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Ez hülyeség. A magyar válogatottról írsz. Tkp. lehet bármilyen válogatott, az országot képviselik, és aki szándékosan akarja leégetni, az szar ember. Még az sem lehet ok, ha nem tetszik az edző arca. Ennek a csapatnak a nagyrésze pedig még nem bizonyított, és maguk alatt is vágnák a fát, ha direkt bénáznának.

(#1190) ftc válasza Apollo17hu (#1189) üzenetére


ftc
nagyúr

sztem külföldön eleget bizonyitottak...Huszti nélkül nincs bal felfutó...

(#1191) Apollo17hu válasza ftc (#1190) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Huszti nem játszott, nem róla volt szó.
Aki meg játszott, és bénázott, az mit bizonyított? Bodor? Vadócz? (Csizmadia?)
Az, h külföldön játszanak, nem jelent semmit.

(#1192) L|zsidoboz válasza lord_m (#1183) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

1 csatár nem is lenne éppenséggel baj, ha az minőségi lenne, és a középpályán is lennének megfelelő támadó játékosok.
pl. nézd meg a rómát, ők is 1 csatárral játszanak, mégis elég hatékonyan támadnak...

Good to be good, but better to be lucky.

(#1193) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na mindjárt Szpari-Szolnok. A győzelem hatalmas lépés lesz a bajnoki cím felé. :)

I am having fun staying poor.

(#1194) Drizzt válasza ftc (#1167) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A skysports oldalán azt írják, hogy az átigazolási összeg titkos. Az lehet még valószínű, hogy kapott mondjuk 1 misi eurót az Mtk, s vannak még potenciális összegek mondjuk lőtt gólok után, vagy következő eladásból kapnak valamennyi százalékot, stb.

I am having fun staying poor.

(#1195) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

TEgnapi meccs szerintem nagyon gáz volt... ELejét meghajtották a Görögök és szarrávertek minket. Ha nagyon akarták volta kapunk 5-6 gólt. Első 20 percben akartak valamit és kész volt... Utána visszavettek. Hihetetlen a védelem... Akkor törtek át a védelmen amikor akartak. Kát,hogy a Gera nem lőtte be az elején a helyzetet:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1196) ftc válasza Drizzt (#1194) üzenetére


ftc
nagyúr

lehetséges,de nem valószinű...mvan ha ontják a golokat?

(#1197) ftc válasza R3ĐßuŁŁ (#1195) üzenetére


ftc
nagyúr

akkor nem 2-t kapnak hanem minimum 4-et...

(#1198) Drizzt válasza ftc (#1196) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ezt szerintem úgy szokták megadni, hogyha legalább x gól lő, akkor kapnak x összeget, vagy legalább x-szer játszik, akkor szintén kapnak x összeget, vagy övék a következő átigazolás 10%-a. Legalábbis komolyabb menedzser játékokban így megy. :D

I am having fun staying poor.

(#1199) R3ĐßuŁŁ válasza ftc (#1197) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

:DDD TEgnap elfelejtettem nézni az Angol-Brazil-t :O 1-1 lett a vége ugye?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1200) ftc válasza Drizzt (#1198) üzenetére


ftc
nagyúr

kaptak 1,5 misit azt jovan persze ejuroban....2 misit már sokalnm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.