Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Chili7 válasza Kicker (#1850) üzenetére


Chili7
őstag

Ennyi éhes szájat betömni....! Heti 2M Fontba simán belekerül.

(#1852) venember83 válasza Chili7 (#1851) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkabb Abramovic es a szurkolok szajat kene mar betomni 1 BL trofeaval... ;)

(#1853) lesaux


lesaux
veterán

www.nb1.hu
Piros, azaz kiemelt hír:
Újra az NB I-ben a Fradi!
Budapest, augusztus 4., 22.05 Információink szerint aláírták az erről szóló szerződést.


Maga a cikk pedig arról szól, hogy a futsalcsapat indul az NB 1-ben. Szerintem ez az újságírás legalja. Ennél lejjebb már nincs. Jó az nekik, ha rákattintanak a hírre? Ettől lesz erekciójuk? Bazmeg, az emberek ha ilyen híreket olvasnak, káromkodva keresik az X-et a jobb felső sarokban. Taszít, undort kelt ez az eljárás.

(#1854) Chili7 válasza lesaux (#1853) üzenetére


Chili7
őstag

Én is kicsit mérges lettem, de sajnos teljesen általános eset ez.

(#1855) venember83 válasza lesaux (#1853) üzenetére


venember83
nagyúr

Hehe, vicc... Media celja nem az objektiv tajekoztatas? Hat ez se nem objektiv, se nem tajekoztato, ez sima megtevesztes. Pedig mar en kezdtem picit orulni, dehat ez van. Legalabb ha aprilis elseje lenne :U

(#1856) ftc válasza lesaux (#1853) üzenetére


ftc
nagyúr

nb1.hu mindig a FRADI lejáratása a cél

(#1857) Chili7 válasza lesaux (#1853) üzenetére


Chili7
őstag

Eszembe jutott!
Volt egy cikk az origón, hogy ''százezerért kelhet el egy iwiw meghívó''.
Gondoltam, h de jó, eladom én is. :D Megnyitom a cikket, az azt írja, h vaterán árverezik az iwiw mwghívót. Kikiáltási ár 1 Ft.
Na azóta nem hiszek el semmit elsőre a cím alapján. :(((

(#1858) Kicker


Kicker
senior tag

:U

hétvégén volt egy MU-Chelsea Comunity Shild, illetve egy Lyon-Auxerre meccs /amiket néztem/.

De jó volt végre egy kis focit látni...

Lyonba a Keita miket nyomat???? Iszonyat vétel! Van egy csapattársamm kajak ilyen a mozgása, csak ő nem profi... pl a 3 kötény amit zsinórba nyomott, na csapattársam dettó megcsinálta, teljesen így... :Y

Eurosport 2-t milőbb intéznem kell, vagy netről tölteni az angol bajnokikat... :O :O :O :O :O :O angol bajnokit akarok...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1859) L|zsidoboz válasza Kicker (#1858) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

inkább arról mesélj, mit játszott a chelsea... ;]

Kieta gyanítom, hogy jövőre már nem a francia bajnokságban fog játszani...

Good to be good, but better to be lucky.

(#1860) venember83 válasza L|zsidoboz (#1859) üzenetére


venember83
nagyúr

Hat Chelsea elmehetne gyakorolni van der Saarral a tizenegyeseket :DDD Mindkettonek nagyon jot tenne :))

Peche van a MU-nak a kupa megnyeresevel, hisz igy (hagyomany szerint) nem lesznek bajnokok. Kulonben vicces volt, h a Chelsea csatar nelkul jatszott (serulesek miatt), meg azt se ertettem, h Lampard minek jatszott, serult volt es semmit sem mutatott... Megis vegigjatszotta a 90 percet.

(#1861) sh4d0w válasza venember83 (#1860) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Ez a Chelsea így nagyon gyengusz lesz, ha ezt nyomják a bajnokságban is, esélyük nem lesz a bombaerős MU ellen... ami nem baj :)

Mikor indul a Serie A, ki tudja?

https://www.coreinfinity.tech

(#1862) Kicker válasza sh4d0w (#1861) üzenetére


Kicker
senior tag

bombaerős MU :Y

Szerintem a Pool idén beszerzi a bajnoki címet, az MU és az Arsenal annyira nem lesz jó. a Chelsea dobogós lesz. ;]

ja és idén szerintem valamely kiscsapat felnő a feladathoz, és beleszól a fenn említett 4-es harcába...

Egyébként meg ez a Rooney egy malacképű káromkodó tökfej. Mást nem tudok mondani. A tehetségét ilyen viselkedéssel lerombolni. Áh. Ahogy Ronaldo meg a nagy arcával rombol sokat... különben egy verhetetlen csapat lenne az MU. de ez a két játékos egyszerűen nem igazi csapatember. Ahogy pl a CHelsea-ben mindenki beáll a sorba, úgy kettejüknél ezt nem érzem. Rooney-Ronaldo duónak szezononként 50 gólt kéne MINIMUM lőni...

szerk: Keita :R

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1863) sh4d0w válasza Kicker (#1862) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Kiscsapatok kevesek lesznek; minden évben felröppen vmelyik neve, hogy ''nah, talán ők'', de aztán az eredmények mindig azt mutatják, hogy ez a 4 csapat magasan a többi fölött van.

Rooney: ha láttad volna, hogy anno az Evertonban mit engedett meg magának, akkor nem írnál róla ilyeneket.
Ronaldo: lásd Rooney. Még mindig soxor önző, de lényegesen kevesebbszer, mint amikor a MU-ba került. Akkoriban csak örökölni lehetett tőle a labdát, esetleg csapattársként lerúghattad, hogy hozzájuss a labdához, most már hajlandó passzolni is. Egyébként a csapattársak is tehetnek róla, mert amikor edzésen Ronaldo nekiáll trükközni, Scholes, Giggs és Neville azonnal felrúgják, mint pipi a lószart, így aztán a meccseken éli ki magát.

https://www.coreinfinity.tech

(#1864) venember83 válasza sh4d0w (#1861) üzenetére


venember83
nagyúr

25/26 Augusztus. Chelsea azert volt gyengusz mert kemenyen sujtja oket a seruleshullam.

Kicker: mit tudsz arrol, h a Chelseatol a Real meg akarja venni 40 milla euroert a Robben-Ballack kettost? Valami valasz erkezett mar? Ballack es Robben mar megegyezett a Reallal, a nemet pl fele penzert elmenne a spanyol bajnokhoz, szoval csak a Chelsean mulik.

[Szerkesztve]

(#1865) sh4d0w válasza venember83 (#1864) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Tényleg érdekli a páros a Realt. Ballack nem való oda, ahol észfoci kell (ezért szvsz a Realban sincs keresnivalója), Robben meg több játéklehetőséget akar. Persze az utóbbiban benne van az is, hogy nagyon sérülékeny, ergo nem lehet rá számítani...

https://www.coreinfinity.tech

(#1866) venember83 válasza sh4d0w (#1865) üzenetére


venember83
nagyúr

Spanyol bajnoksagban viszont nem is szoktak annyira megserulni a jatekosok, mert nincs annyi meccs es nem annyira durvak a ''szerelesek'' se.

Viszont jo, h uj edzoje van a Realnak, tamado focit kedveli a mester elvileg, igy meg akar elvezetes meccseket is jatszhat, ki tudja.

Elvileg Malouda-t Mourinho direkt Robben helyere hozta, szoval elvileg ha kap erte vmi jo ajanlatot, akkor mehet.

Ballack meg depresszios lett Angliaban, igy nyilvanvalo, h el akar huzni a *csaba onnan. Ballack azert tud iranyitgatni, bar arra ott van Guti a Realnal, ideje lenne ot is ''felfedezni'', mielott ugy jarnak mint Morientessel, aki mindenhol eszmeletlenul jatszott, kiveve a Realban.

Meglatjuk, nagyon varom a fejlemenyeket, remelem a Juvenal is hoznak meg 1 jobb jatekost, mert azert ennel picit tobbre szamitottam, jo jatekosok jottek, de egyik se igazan 1 ''vilagszam'', persze lehet, h olasz fociban nem is kell akkora vilagrengeto jatekos...

(#1867) Chili7


Chili7
őstag

Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet itthonról jegyet rendelni a Barcelona meccsire? A barca oldalán a netes buy egy kódot kér. Amim nincs.

(#1868) Tibiajax válasza Chili7 (#1867) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

És nem is lesz. Amíg nem regisztrálod magadat klubtag-nak a leírtak alapján. Sajna, ez van. Itthon egy-hét utazási iroda szervez fociutakat, bajnokikra és bl-meccsekre, de nem 20filléres történetek. Én év elején néztem, egy normál barca-bajnoki olyan 70-80k magassága, 2 éjszaka+szállodával, a real elleni, ami hát ugye belegondolni is durva h milyen lehet élőben, az 200k :DDD
...
Lehet gyűjtögetni.. :(((

(#1869) Chili7 válasza Tibiajax (#1868) üzenetére


Chili7
őstag

Nekem megvan a Costa Brava-i nyaralásom, csak egy szűz legy kellene a Barca-Inter meccsre.
Miért írja az oldal, hogy membereknek 19-68€, publicoknak meg 25-90€?

(#1870) snecy


snecy
senior tag

Nem vagyok TV-közelben, hogy tartja magát a III.osztályú Burghausen a Bayern ellen?

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1871) Kicker válasza snecy (#1870) üzenetére


Kicker
senior tag

majdnem nyertek... szegény magyar srác... elsőnek odaáll, nekifut, puff, kapufa...

belepislantottam a skót bajnokiba, mintha gyorsítva mozogtak volna... :U

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1872) Kicker válasza Chili7 (#1869) üzenetére


Kicker
senior tag

mert ez így van...

3 esélyed van.
1. nyereményjátékozol mint egy hülye, hátha te nyersz erre a meccsre jegyet.
2. rokonságot kötsz klubhoz közel álló személlyel /elveszed a lányát stb/
3. /ami a legvalószínűbb/ jegyüzér. tegyél félre 150 eurót, várj ki, a meccs előtt pár perccel vedd meg a jegyet, akkor már talán nem annyira drága és megúszod 100 euróból... olcsóbban kizárt bejutni.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1873) Chili7 válasza Kicker (#1872) üzenetére


Chili7
őstag

És ezt a 25€-ós jegyet miért nem lehet megvenni? A Barca oldalon hirdetik! Gondolom a tagoknak 19, akárki másnak 25. Vagy nem? [link]
Vagy szerinted már teltház van azért nem tudom megvenni?
Azt írod, hogy ''mert ez így van''. Ezt mondom én is 25€-rt jegyet szeretnék venni. Itthonról!

(#1874) snecy válasza Kicker (#1871) üzenetére


snecy
senior tag

Hát kár érte..
Belenéztem én is a skót bajnokiba, hát nem fogom nyomon követni az biztos, elég felejthető.
Kicsit meglepett hogy ha a földön fetreng egy játékos sérülés miatt, egyszerűen nem rúgják ki a labdát..

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1875) L|zsidoboz válasza snecy (#1874) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

azért nem rúgják ki, mert elvileg már nem kell, a bírónak kellene megszakítani a játékot.

Good to be good, but better to be lucky.

(#1876) Kicker válasza Chili7 (#1873) üzenetére


Kicker
senior tag

én angol tapasztatomból indulok ki.

CHelsea-Arsenal

jegyértékesítés 28 nappal a meccs kezdése előtt, ahogy lehetett jegyet venni neten 1 órán belül el is fogyott mind a 42ezer jegy. és amúgy is első héten csak member-es vehettek volna.. utána halandók is..

szerintem ez Barcánál is így lehet, vagy hasonlóan. Különben káosz lenne. Derbire, rangadóra KÉPTELENSÉG jegyet venni, nekünk, halandó embereknek. ha nem így van, akkor én kérek elnézést...

snecy:
én se fogok rászokni a skót focira, az egyszer biztos... :DDD mindenesetre a városi derbi hangulat átjött, küzdöttek mint állat... ;)

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1877) Chili7 válasza Kicker (#1876) üzenetére


Chili7
őstag

Barcelonában probléma, hogy a bérletesek nyári szabadságuk miatt nincsenek otthon és nem mennek meccsre. Ergo üresen maradnak a helyeik. Van is valami ''székprogram'' erre.
Errefelé gondolom nem esnek hanyatt az Intertől, és amúgyis valami tingli-tangli bohóckodós meccs szerintem. Bajnokira szerintem is esélytelen.

Ha nem sikerülne jegyet venni, akkor szerintetek ott is beengednek az utolsó 5-10 percre, mint itthon? Csinálnék néhány képet.

(#1878) Kicker válasza Chili7 (#1877) üzenetére


Kicker
senior tag

ja most felkészülési meccsről beszélsz?? jaaaaaaaaaaaaaaa hát szerintem oda be lehet jutni...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1879) Chili7 válasza Kicker (#1878) üzenetére


Chili7
őstag

Csak nem tudom, hogy hogy tudok jegyet szerezni.

(#1880) bagyulajuve válasza Chili7 (#1879) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én most próbáltam a linken, sikerülne csak a visa kártya, meg személyes adataimat kellene már csak megadnom

Event
FC BARCELONA
Venue
CAMP NOU - ESTADIO FC BARCELONA
City
Barcelona
Country/Province
Barcelona
Day
Wednesday, 29 August 2007
Session
22:00 - fc barcelona - fc inter milan

Tickets
1 (gols baix 1ª)
Area
gol sud b.nike
Seats
Sector 1022:

Row B, place 011

Tickets
No.
Price/ticket
Price
(€)
(€)
GOLS BAIX 1ª
1
x
25,00
25,00

Service charges
1
x
2,00
2,00

Total amount (VAT included)
27,00

[Szerkesztve]

Resistencia eterna

(#1881) Tibiajax válasza bagyulajuve (#1880) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

wow. És hogy írják, ha lekapják a lóvét a kártyáról, postázzák a ticketet? Vagy ott veszed át? :F

(#1882) bagyulajuve válasza Tibiajax (#1881) üzenetére


bagyulajuve
addikt

vinni kell a bankkártyát meg az útlevelet (személyazonosító) és a pénztárnál át lehet venni a jegyet. én is így csináltam mikor az Atletico meccsre mentem

Resistencia eterna

(#1883) Chili7 válasza bagyulajuve (#1880) üzenetére


Chili7
őstag

Köszi! Már megy mekem is. Már csak az assznyt kell meggyőzni.

(#1884) priusz


priusz
aktív tag

Hülyét kapok ettől a Kistulokitól, hogy nem fér be a keretbe Koman és Huszti :W
Egyáltalán neki miért kell beleszólni a válogatott keret összeállításásba?
Ja megvan a megoldás: magyarország az 1szeres válogatottak országa mert így el lehet adni nagyobb pénzért a játékost, gonolom az elnök úr szép jattot kap a manegerektől....

Könnyu dolog bölcsnek lenni. Csak gondolj valami butaságra, aztán ne mondd ki!

(#1885) L|zsidoboz válasza priusz (#1884) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

egyszer magát is megbüntethetné már, pl. 5 percig nem vesz levegőt... :)
nem tudom, ha lenne sansza a válogatottnak a selejtezőkön, akkor is megmerné-e ezt csinálni...

Good to be good, but better to be lucky.

(#1886) Tibiajax válasza Chili7 (#1883) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Irigyellek! Majd mesélj, milyen volt, meg jöhetnek fényképek is, ha hazajöttök!
:R

(#1887) Kicker válasza priusz (#1884) üzenetére


Kicker
senior tag

én még midnig azt mondom, jobb ha haza se jönnek...

Elfsborg-Debrecen meccset mely tv adja? Mondjuk erősen meggondolom, hogy nézzem-e...

[link]

ezt lessétek meg... :Y

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1888) ftc válasza Kicker (#1887) üzenetére


ftc
nagyúr

egyik se illetve fizetnie kell, hogy rtadion menjen

(#1889) bagyulajuve válasza Kicker (#1887) üzenetére


bagyulajuve
addikt

asszem semelyik, állítólag itt valahol lehet nézni: [link]

kb 10% esélyt látok a továbbjutásra, de remélem egy kisebb csodának lehetünk szemtanúi és továbbjutunk
Hajrá Loki!!


Az aláírásodról jut eszembe. Egyszer mikor magyarból fogalmazást kellett írni én nem írtam semmit se a lapra, gondolván hogy a helyesírásomra akkor 5-öst kapok majd. Hát sajnos a tanár bácsi nem így gondolta..... :))

Resistencia eterna

(#1890) lord_m válasza ftc (#1888) üzenetére


lord_m
senior tag

csak rádiós közvetítés lesz, az is csak a regionális adókon... :F Gratulálok annak, aki megszűntette a sportműsorokat a Petőfin, köztük pl. a körkapcsolást is!!! :((( :W :W

Chili7: nekem sem tetszik a Takács, Berki féle vezetés, de ez a ''folyton nem tetszik valami, ezért nem szurkolunk'', már tényleg unalmas... megjegyzem, meg kellett volna jelenni többen a közgyűlésen és szavazni...

[Szerkesztve]

(#1891) Chili7


Chili7
őstag

Nyílt levelet írtak a Fradi-szurkolók : A drukkerek illegitimnek tartják a jelenlegi vezetést.
[link]
A törpöm kivan ezekkel a szurkolókkal. Az antiszemitizmus és az ellenségeskedés állandóan előrébbvaló az ész-érveknél.

(#1892) Chili7 válasza Tibiajax (#1886) üzenetére


Chili7
őstag

Ok! Remélem minden összejön! Az asszony puhul! ;)

(#1893) Chili7


Chili7
őstag

Huszti és a Real? :Y
''A hírek szerint Bernd Schusternek, a Real Madrid vezetőedzőjének nagyon tetszett Huszti Szabolcs játéka. A királyi gárda 3-0-ra kapott ki barátságos mérkőzésen a Hannovertől, a németek magyar játékosa pedig parádésan játszott a találkozón. Vladan Filipovic, Huszti ügynöke elmondta, beszél majd Predrag Mijatoviccsal, a Real sportigazgatójával, hiszen a klub még mindig nem vett megfelelő embert a balszélre, és bár Huszti nem nagy név, egy próbát megér a dolog. Maga Huszti elmondta, Arnold Bruggink elárulta neki, hogy Ruud van Nistelrooyt lenyűgözte a teljesítménye és kijelentette, szívesen játszana együtt a magyar játékossal.'' < nb1.hu

(#1894) bagyulajuve válasza Chili7 (#1893) üzenetére


bagyulajuve
addikt

:U , hát nem tudom, de érdekes hír

Resistencia eterna

(#1895) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

[link]
a kib*szott sporttv-nek ezek a műsorok fontosabbak :((( , nem hiszem h sokba került volna közvetítés :((

Resistencia eterna

(#1896) L|zsidoboz válasza Chili7 (#1893) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

ha nem az nb1.hun lenne, talán még el is hinném. :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#1897) Carpio válasza bagyulajuve (#1895) üzenetére


Carpio
tag

Én támogatom a magyar foci kiűzését a tévéből, annak ellenére hogy focirajongó vagyok.
Ez egy vélemény.

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1898) nRu3 válasza Carpio (#1897) üzenetére


nRu3
addikt

nem vagy ezel egyedül

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1899) Carpio válasza Kicker (#1887) üzenetére


Carpio
tag

A legszebb linkelt srácban az, hogy alázattal játsza a focit. A Lyon jó vásárt csinált vele

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1900) bagyulajuve válasza Carpio (#1897) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem kötelező nézni

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.