Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

''Szeretnék egy olyan topicot nyitni, ahol a fociról könnyedén lehetne beszélgetni klubhovatartozástól függetlenül! :)
Tippelgetnénk, és latolgatnánk az esélyeket, persze ha érdekel valakit!
Olyasmit szeretnék, mint a bizonyos sportcsatornán - a nap témája műsor.''


Heskey E.

És ez már a második rész! Csak könnyedén, egy baráti társaságban!

Előzmény:
A fociról könnyedén, egy baráti társaságban - Archívum [link]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2) lord_m


lord_m
senior tag

akkor bejelentkezem az új totyikba is.. :)

hogy On is legyek:

Van már vmi konkrétum Gera átigazolásával kapcsolatban? Mert az angol lapok vasárnap már tényként közölték a klubcserét, de azóta csend van... :F

(#3) Chili7 válasza lord_m (#2) üzenetére


Chili7
őstag

'boro?

(#4) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Remilit is elhívta tesztre a Luton, így az átigazolási időszakban már 4 magyart teszteltek.

I am having fun staying poor.

(#5) Chili7 válasza lord_m (#2) üzenetére


Chili7
őstag

gera honlap: ''Angliai források szerint az utóbbi időben megrekedtek a tárgyalások a WBA és a Middlesbrough között: Gera Zoltán ügyében az elmúlt három napban nem igazán történt előrelépés.
A beszámolók szerint ennek az az oka, hogy távol állnak az álláspontok a magyar játékos átigazolási díjáról. A birminghami klub állítólag 3,5 millió fontot kér Geráért, a Boró viszont ezt nem tartja elfogadhatónak. ''


(#6) ftc válasza Chili7 (#5) üzenetére


ftc
nagyúr

nyáron ingyen mehet majd....

(#7) Beerwolf válasza ftc (#6) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Azért jobb lenne ha, most menne...

(#8) ftc válasza Beerwolf (#7) üzenetére


ftc
nagyúr

igen jobb lenne de a WBA-nak szüksége van a pénzre minőségi igazolásokra....sztem eladják..

(#9) Beerwolf válasza ftc (#8) üzenetére


Beerwolf
senior tag

igen de jó játékosokra is ;)

(#10) Chili7 válasza Beerwolf (#9) üzenetére


Chili7
őstag

Hosszabbítani biztos, hogy nem fog! Tehát most jobban megéri 2-3M€, mint fél év múlva 0€.

(#11) Chili7


Chili7
őstag

Na, kiesett a R.Madrid a spanyol kupából (is).
Capello a helyén, és megerősítve az általa képviselt irányvonal. A szurkolók mondjuk soha nem látott szidkozódása, dobálózása pillanatnyilag nem érdekli a vezetőséget.
Beckham, Ronaldo megalázása, a nézhetetlen antikombinatív produkció eddig egyedülálló. Sem Luxemburgo, sem Caro, stb nem mert (vagy nem akart) ilyen drasztikus eszközökhöz nyúlni, de mst sem jobb.
Sőt! Szerintem rosszabb. A tisztogatást már valóban (sokkal korábban) meg kellett (volna) lépni, de azért így, - eredménykényszer alatt ezekkel a fiatal új játékosokkal nem tudom, hogy hogy várják el a külömböző címeket. Minusz : 1 db Zidane, 1db Beckham, Ronaldo, (Figo, Raúl, Salgado, R.Carlos funkcionalitásában ugyan ez a kategória). Van helyette Higuaín, Gago, meg mittomén' hogy hívják. Ezek a játékosok biztostehetségesek, de rövidtávon nem oldják meg a Real gondjait. Egyszerűen kiesnek mindenhonnan!
Capellonak meg egy olyan csapat való ahol - nem 70000 ember előtt, hanem 15000 ember előtt elég ''nem kikapni, nem muszáj győzni'' elv elfogadható. - azt hiszem Zambrotta mondta.

(#12) L|zsidoboz válasza Chili7 (#11) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Az lenne a vicc, ha végül bajnokok lennének...

Good to be good, but better to be lucky.

(#13) Beerwolf válasza Chili7 (#10) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Ja, vágom. szvsz eladják...

(#14) lord_m válasza Beerwolf (#13) üzenetére


lord_m
senior tag

Gera állítólag kezdő lesz a Leeds ellen. Elvileg jövő héten folytatódnak az egyeztetések.

(#15) ftc válasza lord_m (#14) üzenetére


ftc
nagyúr

31. az utolsó nap ameddig eladhatják szal jan 31. 23:59:59 sec
utánna Gerából nem látnak egy vasat sem...mert hiába van +1 évre joga a WBA-nak ha arról 2 félnek kell döntenie...és Gera menni akar...sztem érthető miért

(#16) venember83


venember83
nagyúr

[link]
Del Piero 500adik meccse a Juventusban :R

(#17) brazilok


brazilok
csendes tag

Mit szoltok a mai mecs hez?Elég durva volt.

Hajrá Ronaldinho

(#18) Drizzt válasza brazilok (#17) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ja. Tisza Tibi az isten, a Senecnek is kettőt lőtt!

I am having fun staying poor.

(#19) Beerwolf válasza brazilok (#17) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Elég sok meccs volt ma...

(#20) mr.ki válasza venember83 (#16) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Ráadásul gólt is lőtt. :DDD ( hanyadikat is? :) ).
A védelmünk sajnos elég ratyi, ezt a Boumsong-ot v. kit sűrgősen ki kell rugdosni a keretből.


Amit Gerával csinál a WBA az egyszerűen szemétség szerintem, de leglább nyáron már biztosan lesz hová mennie ha most nem is sikerül eligazolnia. Ilyen az üzlet... :(

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#21) brazilok


brazilok
csendes tag

ÜDV.
Bocs téleg igazad van.Elfelejtetem a csapatok nevét ki írni.Liveer Pool vs Chelsea.

Hajrá Ronaldinho

(#22) R3ĐßuŁŁ válasza brazilok (#21) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Sajnos nyert a liverpool :( Én a chelsea-nak szurkoltam,de Pennant góljánál felállt a szőr a hátamon:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#23) Beerwolf válasza R3ĐßuŁŁ (#22) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Ugyanezen a véleményen vok, én is Chelsea győzelmet vártam, de azért a Pennant gól tetszett :R
Bár hozzáteszem a másik sem volt azért csúnya...

(#24) R3ĐßuŁŁ válasza Beerwolf (#23) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Pennant-nak ez volt az első gólja a szezonban! Szerintem emlékezetes elsz neki! :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#25) brazilok válasza R3ĐßuŁŁ (#22) üzenetére


brazilok
csendes tag

ÜDV
Én is ugy szint a Chelsea-nek durokoltam.De nem Chelsea is vagyok hanem Bracelonás vagyok.De még lesz egy veresége a bl döntö mecsen a Bracelona elen. :DD

Hajrá Ronaldinho

(#26) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Sanyi 34 hónap után újra gólt lőtt bajnokin!!! :R :Y ;]

I am having fun staying poor.

(#27) R3ĐßuŁŁ válasza brazilok (#25) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Úgyis megveri a Chelsea a Barcelonát! De azért még kiehet bármelyik csapat a döntő elött szóval nembiztos,hogy Chelsea-Barcelona döntő lesz! Deha ilyen döntő lesz akkor a Chelsea fog nyerni:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#28) R3ĐßuŁŁ válasza Drizzt (#26) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Milyen Sanyi? :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#29) mr.ki válasza Drizzt (#26) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Ezaz!!! Már csak ez kellett hogy ma nyugodtan tudjak aludni :D ( a szerencsétlen :DDD ,na visszafogom magam hiszen mégiscsak gólt lőtt csatár létére ;] )

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#30) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Udv mindenkinek immaron Spanyolorszagbol!

Sajna meccseket nem nagyon tudok nezni, csak kcsmaban es csak spanyol meccseket, azok kozul is csak Barca ill Real meccseket adnak. Sztem a mgyarok sokkal jobban szeretik a focit! Ez nem vicc, pedig ezeke itt sokkal jobb. :F
Orulok Del Pieronak, grat az 500. meccshez foleg, hogy golt rugott es golpasszt adott :R . Remelhetoleg a az Atletico-Real meccset eloben tudom majd megnezni, febr 25-en :Y , probalnak nekem jegyet szerezni, de valszeg csak feketen lehet majd, horribilis aron, ca 200 euroert. Nem baj, 1x elunk!
Majd a masodosztalyu Salamanca meccsekre kijarok, az csak 10 euro, bar ket het mulva fognak csak itthon jatszani. elvileg az Ejido fog jonni, ahol Eger Laci is jatszik, majd kiabalom neki, ha felepul es jatszik, hogy ''hajra loki!'' :)) . (mj a hazai bajnoksagban a Lokinak szurkolok, grat nekik a teremfocitornan elert tovabbjutashoz). Ma a Barca meccset neztem meg, csutortokon pedig a helyi Real szurkoloi klubban, Real-Betis kupameccset. Ez a Gago es Higuain gyerek nagyon ugyes, meg Ramos volt meg aki kitunoen jatszott, ill Robinhonak is jol ment.

Resistencia eterna

(#31) Drizzt válasza R3ĐßuŁŁ (#28) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ez gondolom nem kérdés: A SANYI!!! :D
[link]

Íme. Itt fentvan ezen a Bentexen egyébként az első selejtezős köre az U19-nek is összefoglaló szinten.

I am having fun staying poor.

(#32) ftc válasza Drizzt (#31) üzenetére


ftc
nagyúr

pff üres volt a kapu? :DDD

(#33) Beerwolf válasza Drizzt (#31) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Whoaah...:DDD

(#34) mr.ki válasza bagyulajuve (#30) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Gratula :) ,érezd jól magad! :)

Csak pontosítás képpen,Deal Piero 2 gólpasszt adott :D ,nem is akármilyeneket :R [/]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#35) bagyulajuve válasza mr.ki (#34) üzenetére


bagyulajuve
addikt

van egy linked a golokhoz?
koszi

Resistencia eterna

(#36) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Balogh Béla a Cardiffnél 5 napos próbajátékon. Ösülnék, ha még az MTK egy ideig egyben maradna, s esetleg bejutna a BL-csoportkörbe, vagy túl nehéz ellenfél esetén az Uefába. Mondjuk lehet a fiatal új neveltek között akad pár császár 16 éves védő is, akivel tudnak helyettesíteni. Meglássuk. Mindenesetre látok reményt a válogatott, illetve a klubszinten is a felemelkedésre.

I am having fun staying poor.

(#37) ftc válasza Drizzt (#36) üzenetére


ftc
nagyúr

én is látok csak nem a hazai szakemberek kezei között..

MTK-ról megvan a véleményem..össze vásárolják a legjobb tehetségeket megfontolás után...Ezt nem nevezném utánpótlásnak...

(#38) R3ĐßuŁŁ válasza Drizzt (#31) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ja ez a sanyi :C :DD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#39) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Hogy hívják a fiatal magyar játékost aki az Interbe játszik? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#40) Chili7 válasza R3ĐßuŁŁ (#39) üzenetére


Chili7
őstag

Filkor Attila.

(#41) R3ĐßuŁŁ válasza Chili7 (#40) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

És van egy magyar ember akit a liverpool tesztel.:D neki mi a neve? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#42) Beerwolf válasza R3ĐßuŁŁ (#41) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Dudás Ádám talán de sztem inkább nem ő mintha az Arsenallal lenne kapcsolatban...

(#43) R3ĐßuŁŁ válasza Beerwolf (#42) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én úgy hallottam,hogy a liverpool teszteli. Vagy mégse?:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#44) Drizzt válasza R3ĐßuŁŁ (#41) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Simon András.

I am having fun staying poor.

(#45) Drizzt válasza Beerwolf (#42) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Dudást jóval korábban tesztelte a Pool, akkor nem igazolták le, s azóta hosszabított a Győrrel, asszem 2009-ig. Nem rossz játékos amúgy.

I am having fun staying poor.

(#46) R3ĐßuŁŁ válasza Drizzt (#44) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Thx! :R Most elég jók fiatal magyar labdarugók. lehet,hogy szép jövő áll előttük?:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#47) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Buzsáky megint gólt lőtt.

I am having fun staying poor.

(#48) jootomy válasza R3ĐßuŁŁ (#46) üzenetére


jootomy
tag

Bizony szép jövő. Köszönhető az egyre jobb nemzetközi kapcsolatoknak, kezdenek felfigyelni megint a szakemberek és a klubbok hazánkra, gondolok itt pl. Angliára.

http://www.vadoctanya.hu ~ ha egy kis kikapcsolódásra vágysz...

(#49) Chili7 válasza jootomy (#48) üzenetére


Chili7
őstag

Így talán lehet egy versenyképes válogatottunk 2010-2012re.

(#50) Drizzt válasza Drizzt (#47) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Buzsákyt nem értem miért olyan ismeretlen idehaza, szerintem lassan meg lehet kockáztatni, hogy Gera szintjén áll:
[link]

Coventry elleni meccsének mozdulatai. Ráadásul picit másabb jellegű középpályás, mint Gera, úgyhogy jól kiegészítenék egymást a pályán. Mostmár ideje lenne stabil válogatottnak lennie!

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.