Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) pohár válasza baluka26 (#17000) üzenetére


pohár
félisten

fáradjon, de előbb azért nyerjenek mert kell a mixemhez :D
de jó a szó :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17002) Integra válasza Integra (#16997) üzenetére


Integra
titán

bravo, 1:1, eszem megáll... :(((
jövő szezonra a fél banda remélem már máshol lúzerkedik, ez így nem mehet tovább...

este viszont bayern-dortmund rangadó:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17003) Boxer001 válasza Integra (#17002) üzenetére


Boxer001
veterán

Örülj, hogy nem kaptak ki. :)
Hajrá Dortmund.
Egyébként este Gombi-Alekosz rangadó. :D

(#17004) Integra válasza Boxer001 (#17003) üzenetére


Integra
titán

elég szomorú, hogy ennek örülni kéne, én nem teszem, ha falábúak, akkor falábúak és pusztuljanak, ezekkel is az a baj, hogy túl jól vannak fizetve és basznak focizni. tudod hogy néz ki a parkolójuk edzéskor?! nem azért mert sajnálom tőlük, de könyörgöm, focizzanak már, mert ez a legalja, hogy k'lautern ilyet csinál, de a st paulis zakó is... szénné vannak fizetve, bentley, ferrari meg r8 meg fasztudjamivel járnak most aztán semmi teljesítmény..
gyalázat.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17005) Tomics válasza Integra (#17004) üzenetére


Tomics
addikt

kifogtak egy rossz sorozatot :)

Este Gombi VS Alekosz :K

PH! addikt since 2004

(#17006) Boxer001 válasza Integra (#17004) üzenetére


Boxer001
veterán

Igen, ez tényleg gusztustalan, hogy ilyen pénzeket keresnek, és nem képesek teljesíteni, nem sül le a bőr a képükről...nem hogy alázattal lennének.

(#17007) vikvuk válasza Integra (#17002) üzenetére


vikvuk
aktív tag

17p 1:2

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#17008) Boxer001 válasza baluka26 (#17000) üzenetére


Boxer001
veterán

Kifáradtak, csak 4-et rúgtak.
Nem lehet rossz ez a német rangadó...vezet a Dortmund.

(#17009) Integra válasza vikvuk (#17007) üzenetére


Integra
titán

hujj, majdnem egyenlítettek, de les volt

müller... ez elég parádé eddig, 25 perc hajtás:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17010) Ijk válasza peterszky (#16995) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez a Prekler gyerök... Tipikus kte meccs volt, nem a fradi nyert, hanem mi veszítettünk. Egyébként Rósa egy ütemmel előbb csúszott oda, tehát a védőnk bármi mást csinál nincs gól. A 11-es meg igen véleményes, szerintem a világon máshol nem fújják be, de tavaly ugyanígy beszoptuk az Üllői úton, akkor is olyan büntetőt fújt ellenünk a bíró, hogy még a fradi játékosok sem értették mivan. Egyébként meg a második félidő első perce (felső léc) után közünk nem volt a mérkőzéshez, Prekler rossz csere volt, a négereink meg szétfagytak. Ez egy X meccs volt szerintem, amit a bíró döntött el.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17011) Napfénysüti

Kaposvár... Hogy lehet így kikapni? :U

Més que un club!

(#17012) baluka26 válasza Boxer001 (#17008) üzenetére


baluka26
veterán

Jó az, Chelsea pihen a hétvégén :K
Münchent szépen elintézi ma a Dortmund :DD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17013) Integra válasza baluka26 (#17012) üzenetére


Integra
titán

szép lebőgés volt robbenestül, riberistül, müllerestül, gomezestül.... :))

ez se rossz, lesz pár álmatlan éjszakája:DD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17014) pohár


pohár
félisten

Barca és Real nyerjen már ma :U
Barca eddig igen halovány, mmm :o

Messi, na végre :C

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17015) baluka26 válasza Integra (#17013) üzenetére


baluka26
veterán

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD
pohár: Barka meccsnél tuti izgalmasabb a VV, szóval azt nézem :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17016) pohár


pohár
félisten

na látom a Juvét Di Vaio szépen elintézte, kezd kissé vicc lenni ez a csapat :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17017) lvnt válasza pohár (#17016) üzenetére


lvnt
őstag

Az biztos, hogy nem irigylem a Juve-drukkereket. Egy ideje már nem néztem egy Juventus-meccset sem, most megtettem. Nem kellett volna. Rosszabb a helyzet, mint hittem. :(

(#17018) pohár válasza lvnt (#17017) üzenetére


pohár
félisten

Realnak is gratulálni tudok, minden pénzem rajtuk volt, erre egy retkes gólt nem bírnak lőni, hát komolyan mondom... :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17019) Tomics válasza pohár (#17018) üzenetére


Tomics
addikt

nem baj, 7 pont előny :))

PH! addikt since 2004

(#17020) Boxer001 válasza baluka26 (#17012) üzenetére


Boxer001
veterán

Chelsea remélem jövőre újra a régi lesz :F

Nem gondoltam, hogy a Bayern nem is tud gólt lőni a második félidőben, szép volt Dortmund.

(#17021) baluka26 válasza Boxer001 (#17020) üzenetére


baluka26
veterán

Idén legyen meg a 3. hely, és minél jobb hely a BL-ben :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17022) Bibby válasza Boxer001 (#17020) üzenetére


Bibby
addikt

Drogba szerintem lép jövőre.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#17023) Integra válasza Boxer001 (#17020) üzenetére


Integra
titán

91 óta nyertek először münchenben:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17024) baluka26 válasza Bibby (#17022) üzenetére


baluka26
veterán

Ki van zárva, nincs aki megvenné ilyen idősen annyiért, mint amennyit ér, ráadásul kap rendesen játéklehetőséget.
Hétvégén játszott 120 percet még jó, hogy nem játszott a BL meccsen, ő sem lesz fiatalabb...

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17025) Tibiajax válasza Integra (#17023) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Chapuisaték se nyertek annak idején ott?

(#17026) lvnt


lvnt
őstag

Egy kis hangulatkeltő videó a mai döntőhöz. Ugyan, sokan mondhatnák, hogy ez "csak" egy Carling Cup-döntő, ennek ellenére, gondolom, minden Arsenal-drukker egyetért velem abban, hogy nagyon fontos meccs lesz, tekintve az utóbbi hat sikertelen évet.
Bárcsak Cesc is ott lehetne a srácokkal, és felemelhetné azt a kupát.

(#17027) pohár válasza lvnt (#17026) üzenetére


pohár
félisten

igaz minden szavad, hajrá srácok :C :R

na vajon tud emberhátrányban fordítani a Parma? ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17028) lvnt


lvnt
őstag

Na, akkor én átadom magam annak a leírhatatlan érzésnek, amelyet egy kupadöntő kelt egy drukkerben, és persze az ilyenkor szokásos minőségi sörnek. Hiányzott már, így több, mint három év után.
Hajrá, Arsenal!

(#17029) Boxer001 válasza pohár (#17027) üzenetére


Boxer001
veterán

Hagyjad már az olasz focit... ;]
Liverpool szépen kikapott.

Hajrá Birmingham! ;]

(#17030) pohár válasza Boxer001 (#17029) üzenetére


pohár
félisten

milyet fogsz koppanni ;]

hopp, Hajnal rúgta a Stuttgart 2. gólját, emberhátrányban :))

áá megint ez a retkes pocok vezeti a meccset, na akkor lesz pár megbotránkoztató húzása :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17031) Boxer001 válasza pohár (#17030) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem fogok, mert tudom, hogy az Arsenal a jóval esélyesebb, miért koppannék?
Most intették lesre a B.-t, egyáltalán nem volt az, aztán még a kapus el is buktatta a csókát...nem számít. :D

(#17032) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Amauri... :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#17033) pohár


pohár
félisten

anyám :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17034) Boxer001 válasza pohár (#17033) üzenetére


Boxer001
veterán

Na mi van, csak nem betalált a Birmingham? ;]
Messze még a vége...de azért csak nem gondoltátok, hogy könnyen fogják magukat adni. :U

(#17035) pohár válasza Boxer001 (#17034) üzenetére


pohár
félisten

na mi van, csak nem betalált az Arsenal? ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17036) Boxer001 válasza pohár (#17035) üzenetére


Boxer001
veterán

Futnak az eredmény után? ;]
Egy Birminghamet aztán nagyon kemény lenyomni. ;] Majd ha a Barca-t kiverik idegenben (vagy legalább X), akkor azt mondom, hogy ez igen. :K

(#17037) Bibby válasza Boxer001 (#17036) üzenetére


Bibby
addikt

Miért, az hogy otthon megverték az már nem is eredmény? :K

Ελευθερια η θανατος

(#17038) Boxer001 válasza Bibby (#17037) üzenetére


Boxer001
veterán

A Barca nem akart unalmas visszavágót játszani, ezért átengedte ezeknek a suhancoknak a meccset. ;]

(#17039) Tomics válasza Boxer001 (#17038) üzenetére


Tomics
addikt

Jól beszélsz ;]

Hajrá Birmingham !

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#17040) Boxer001 válasza Tomics (#17039) üzenetére


Boxer001
veterán

Vezetnek. ;]

(#17041) lvnt


lvnt
őstag

K*rvára megérdemeltük. Nevetséges.

Gratulálok a Birminghamnek. Külön meglepetés, hogy nem rugdosódva nyerték meg a meccset. Most senki lábát sem törték el.

[ Szerkesztve ]

(#17042) Boxer001


Boxer001
veterán

Mekkora lol ez az Arsenal. :DDD

(#17043) Tibiajax válasza Boxer001 (#17042) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát tényleg az

(#17044) Tomics válasza Boxer001 (#17042) üzenetére


Tomics
addikt

:C

PH! addikt since 2004

(#17045) baluka26 válasza Boxer001 (#17042) üzenetére


baluka26
veterán

:DD :DD :DD
Jajj, de jót nevettem az Arsenalon :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17047) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Az Arsenal egy lúzer csapat, azt hiszem, ezt most már ki lehet jelenteni.
Egy dologra jó, megverni legyőzni a Barcelonát.
Az égvilágon semmi másra.

(#17048) Bibby


Bibby
addikt

Elég siralmas látvány volt, ezek után kíváncsi vagyok mennyire lesz rend a fejekben. :U
Mondjuk a lúzer meg a nevetséges jelzőket túlzásnak érzem.

Ελευθερια η θανατος

(#17049) lvnt válasza Bibby (#17048) üzenetére


lvnt
őstag

Nekem van egy olyan érzésem, hogy záros határidőn belül elbukunk minden fronton.
És egyébként nem tudom, abban a pillanatban még rendesen vissza is fogtam magam, mikor a nevetségest írtam. És még mindig fenntartom.
Mindezt úgy, hogy még mindig a "szerelmem" a csapat, és soha sem tudnék elfordulni tőlük. Attól még lehetek kritikus velük szemben.

És akkor most némileg higgadtabban. Szczęsnyt a hibái ellenére sem írnám le. Már annál a kaszálásnál, a meccs elején is féltem, hogy ez még visszavetheti őt mentálisan, legyen akármilyen őrült és magaboztos, hogy az ő szavaival éljek. Még mindig őt tartom a number one-nak, és remélem, Wenger is így van vele.
Laurent végig magabiztos volt, egészen a 89. percig. Egyikőjük nyakába se varrnám a vereséget. Nagyban hozzájárultak a kudarchoz az együttes hibájukkal, de az egész csapat gyenge produkciója kellett a végkifejlethez.
RvP-t hiba volt szerintem lehozni, amennyiben nem ő panaszkodott sérülésre. Bendtnernek még mindig nem szélen van a helye, sőt néha azt is megkérdőjelezem, hogy egyáltalán a csapatnak szüksége van-e rá. Rosickynél már tisztább a kép. El kell engedni. Emberileg nagyon bírom, de soha nem lesz már olyan, mint a sérülése előtt. A karszalagra pedig főleg nem érzem "méltónak".
Jack, mint mostanában mindig, most is a csapat legjobbja volt. Nem is emlékszem rossz megoldására. Cesc távollétében inkább elől lett volna a helye, még azon az áran is, hogy akkor Denilsonnak kellett volna szűrőt játszania.

Az angol játékvezetés még mindig kritikán aluli, még akkor is, ha most kivételesen a mi javunkra tévedtek. Valamit kezdeni kell ezzel a többé-kevésbé globális problémával, mert én, sokakkal ellentétben, nem ebben látom a labdarúgás egyik szépségét.

A Barcelona elleni sikerre így is kevés esélyt láttam, de így meg még inkább a Katalánok továbbjutását várom. Ráadásul még ott van a Leyton elleni nagyon rosszkor jött újrajátszás is, és a Sunderland PL-mérkőzés pár nappal a Bajnokok Ligája- meccs előtt.
Hatalmas tett lenne kiverni őket. A mai és az elkövetkezendő hetek meccsei attól félek, Fabregas pályafutásában és későbbi döntéseiben is vízválasztó lehet.
Szeretném azt hinni, hogy nem olyan fontos ő a csapatnak, mint ahogyan a legtöbben gondolják, de sajnos lehet, hogy még annál is jobban.
Rajta és Robinon múlik az Arsenal sikere, illetve kudarca.

Szerk.: Ó, b*ssza meg! Csak most nézem, milyen hosszú lett. Nem szokásom a regényírás, csak most kibukott. Bocs mindenkitől.

[ Szerkesztve ]

(#17050) venember83


venember83
nagyúr

Ha már LOL, most néztem meg a Juve meccs eredményét. Kemény, nem igaz, hogy ez a keret ennyire képes, miután a milánói csapatokat már verni is sikerült... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.