Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) ftc


ftc
nagyúr

azért elég vicces,hogy PSV-ben 2 gólt is a védő rugott :D

csatáraik nincsenek?

(#602) Chili7 válasza L|zsidoboz (#590) üzenetére


Chili7
őstag

Nem arról van szó, hogy ennyit ér az inter egy erősebb csapat ellen, hanem hogy ez az oda-visszavágós rendszer, ezzel az idegenben lőtt ''gólnál is gólabb'' góllal, - na meg napjaink taktikára alapuló focijában a csapatok közti különbségek nem látszanak meg az eredményben/továbbjutásban.
Az az igazság, hogy ez a rendszer a gyengébb csapat kezébe adja azt a fegyvert, hogy könnyedén riogatja az erősebb ellenfelét egy idegenben talált 2x annyit érő góllal. Tulajdonképpen ez a véleményem többek közt a lyon-roma párharcról is.

(#603) truba válasza ftc (#601) üzenetére


truba
tag

Csak egyet rúgott-másikat sztem inkább gyorsan elfelejti. :W
De most egy is elég volt. :C

[Szerkesztve]

(#604) ftc válasza truba (#603) üzenetére


ftc
nagyúr

az is gól volt s tőle :D

mondjuk ritka az ilyen..majdnem kiejtette csapatát :D

volt egy olyna érzésem,ha hosszabitás lenne akkor az Arsenal megy tovább



Celtic-et meg sajnálom :(

(#605) truba válasza Chili7 (#602) üzenetére


truba
tag

könnyedén riogatja az erősebb ellenfelét egy idegenben talált 2x annyit érő góllal.

Ez így nem teljesen igaz nem ér 2X annyit csak-nagyobb súllyal esik a latba.De ettől még egy gól az egy marad. :P

(#606) truba válasza ftc (#604) üzenetére


truba
tag

Celtic-et én is-a Milan most nem mutatott semmit önmagából. :O

(#607) ftc válasza truba (#605) üzenetére


ftc
nagyúr

én inkább vissza hoznám a régi klasszikust...az idegenben lőtt gól is ugyanolyan lenne mint az otthon lőtt gól....

ha nem dőlne el két meccs alatt egy semleges helyszinre vinném a meccset és ha ott se akkor arany gól.... semmi 2x15 min és ha az se hozna eredményt akkor 11-ek....

jobb lenen a foci és lehet nem érné meg nekik ikszre focizni mert a pénzt amit a meccs hozna adományokra forditanám..

(#608) mr.ki válasza ftc (#607) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Evvel csak egy a baj, hogy mikor játsszanának???? Nincsen idő újabb meccsre.

Roma-nak gratulálok, Mancini gólja szemetgyönyörködtető volt :C
Továbbá ''gratulálok'' a madridnak is, bebizonytották megint, hogy mit is tudnak.Bayern:C
Arsenal meg azért esik ki,mert könnyelmű, nem igaz hogy egy csomó helyzetből képtelenek gólt lőni. Mikor tanulják már meg végre??? :(
Inter meg nagyon hozzá szokott,hogy mostanában megnyernek minden meccset, csak nem a madrid a példaképük?

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#609) truba válasza mr.ki (#608) üzenetére


truba
tag

Arsenal meg azért esik ki,mert könnyelmű, nem igaz hogy egy csomó helyzetből képtelenek gólt lőni. Mikor tanulják már meg végre???

néha semmi sem sikerül.... :F

(#610) Chili7 válasza truba (#605) üzenetére


Chili7
őstag

Te is láthattad, hogy az az egy gól nem egy gól!
Legalább is 1-nél többet ér. Nyilván nem kettőt!
Kérdezd meg a Barcát, Reál-t, Inter-t.

(#611) venember83 válasza mr.ki (#608) üzenetére


venember83
nagyúr

Bayern is xarul jatszott, a tovabbjutason kivul nem volt minek orulni... Internek orulok, karorom rulez ;] Arsenalnal henry mondta, h ha valamit lehet szepen is csinalni, akkor megprobaljak ugy, valszeg ezert szivnak evek ota. Madrid meg megerdemelte, h kiesett, nem igaz, h nem latta Capello, h nincs 1 jatekmester... Ki kell mondjam, hianyzott pl 1 Beckham, Zidane.

(#612) mr.ki válasza venember83 (#611) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Valóban az 1. félidő után nem igazán volt meggyőző a Bayern. Következő fordulóban valószínűleg kihullanak, de a madrid ellen ennyi is elég volt ;]
'' Internek orulok, karorom rulez''- én próbálom türtőztetni magam ;]
Mellesleg Del Piero 211 gólos már :R

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#613) venember83 válasza mr.ki (#612) üzenetére


venember83
nagyúr

Azert vicces, h visszajott Ottmar Hitzfeld s ott vannak a legjobb 8 kozott. Tudhat valamit ez a pasi. Mondjuk nincs kizarva, h inkabb BL-re koncentralnak, miutan kemenyen elszurtak mar a bajnoksagot, kivancsi leszek mi lesz.
Hu milyen gyonyoru lenne ha eljutna 250ig, csak sajnos ketlem, h meglesz :(
Lyon kiesett, Roma dontos? Megerdemelne, Spallettivel (asszem o az edzo) szep tamado focit jatszanak, s olaszok, szoval hajra :C
mod: edzo neve helyesen leirva :P

[Szerkesztve]

(#614) Kicker válasza ftc (#607) üzenetére


Kicker
senior tag

nem azért, de a feltételek egyenlőek, 11 ember, a szabályok tisztázva vannak, gólt kell rúgni, aztán heló... egyszerű játék a foci.... jó ez a rendszer, amióta ez van megy a szekér, a sportban nem kell változtatni, pláne nem a fociban, jók ezek a szabályok, mindenkire érvényesek...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#615) ftc válasza Kicker (#614) üzenetére


ftc
nagyúr

csak gólt kell rugni

pl legyen két csapat x,y

otthon kezd az x

1:1

idegenben kezd az x

0:0

holott egyik csapat sem jobb a másiknál....és az y jutott tovább azért mert gólt lőtt ellenfele otthonában....sztem a gól az gól mindegy,hogy hol rugják...

(#616) Kicker válasza ftc (#615) üzenetére


Kicker
senior tag

hát te mindketten tudatában vannak, hogy ez a szabály!!!! és ennyi előnye lehet a csoport elsőnek, mondjuk itt a legjobb 8ba megint sorsolnak, de akkor is, tudják, hogy idegenbe sokat ér a gól, míg otthon nem szabad gólt kapni...


hoppáááááá:


Milan-Bayern, Roma-Manchester, PSV-Liverpool, Chelsea-Valencia a párosítás jujjj de izgi....

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#617) brownus válasza ftc (#615) üzenetére


brownus
veterán

a gól az gól, de csak nem mindegy hol rúgják.. én magamból indulok ki, engem idegenben kurvára idegesítene az, hogy azt kiabálják a fülembe, hogy buzi XY kihagyod, stb, stb... és kihagyja. mert 50ezer ember csak arra gondolt ott, és ordította is. nem mindegy sztem, hiába profik. viszont a 11eseket megszüntetném, legyen akár hosszabítás is, aranygól, tökmindegy, de 11esekkel kikapni vagy nyerni az már igazságtalan. akkor fussanak addig míg bírnak és rúgjanak 1 gólt.

XY helyén bekem volt, sry, kivettem:) ne személyeskedjünk itten:)

[Szerkesztve]

(#618) L|zsidoboz válasza Chili7 (#602) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

A lyon játékosokat sztem az is nyomasztotta, hogy még sosem jutottak tovább az első körből. Szerencsére ez most sem sikerült. :DDD
Internek meg sztem most ütött az vissza, hogy az olasz bajnokságban nincs igazi ellenfele, és félgőzzel is toronymagasan nyeri a bajnokságot.

Good to be good, but better to be lucky.

(#619) truba válasza L|zsidoboz (#618) üzenetére


truba
tag

Ilyen szerintem nincs hogy valakit nyomaszt a felelőség csapat szinten.Sokan vannak a nézőket kell maximálisan kiszolgálni nem pedig beszarni mert huhuhu eddig eljutotunk.Ha jó csapat akkor játszon jól-ha meg nem akkor meg ennyire jut.Lásd LYON :F

Inter meg nem játszik jól mostanábban/egy-két éve/ bajnokságot csak úgy tud nyerni :F hogy a riválisok ilyen háttérbe szorultak./érdekes az inter a bunda botrányból kimaradt de,tegnap bekerült végre az ügyészség látó körébe/ :))

[Szerkesztve]

(#620) Chili7 válasza Kicker (#616) üzenetére


Chili7
őstag

''otthon nem szabad gólt kapni...'' - ez határozottan rosszat tesz a meccsnek, - nem met rohamozni a hazai csapat.
''idegenbe sokat ér a gól'' - ennek tudatában idegenben egy gyengébb csapatnak az sem gond, ha 2őt kap, mert tudják, hogy az otthon játszó csapat előnyt akar összeszorgoskodni, tehát az egész meccs alatt elég elmenni egy kontrával.
Sokkal nagyobb az esélye annak, hogy előbb találnak egy kontragólt, mint hogy erőből rúgjanak 3-at.

A 3 angol csapatnak elég jó esélyei vannak. Milan-Bayern? Bármi lehet!

(#621) Chili7 válasza truba (#619) üzenetére


Chili7
őstag

Inter nem játszik jól? Ezt hogy érted?
Tavaly-tavalyelőtt szépen játszottak, idén meg mocskosul eredményesen.

(#622) Chili7 válasza ftc (#615) üzenetére


Chili7
őstag

Pár éve volt ha jól emlékszem Inter-Milan 1:1, második meccs Mian-Inter 0:0.
Mivel mindkét meccs a san siro-ban volt, lényegéban az döntött hogy melyik csapat nevét írták előre. :) Na jó, azt hiszem félbe is szakadt.

(#623) truba válasza Chili7 (#621) üzenetére


truba
tag

Nem szép a játék stilusuk, nagyon a catanaccióra épül-de eredményesek azt azért elismerem. :R

(#624) ftc


ftc
nagyúr

Henry az idei szezonban már nem lesz ...gyomor és ágyéksérülés....

(#625) L|zsidoboz válasza Chili7 (#622) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

azt azért te is elismered, hogy ritka, hogy két olyan csapat találkozzon a BL-ben, akiknek azonos a stadionjuk. ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#626) venember83 válasza Chili7 (#622) üzenetére


venember83
nagyúr

Azert ne feledjuk, h ilyen esetben a nezok szamaban is latszik, h ki van otthon, tobb ''hazai'' nezo kap jegyet, vendegek mindig kevesebben vannak.

(#627) Chili7 válasza L|zsidoboz (#625) üzenetére


Chili7
őstag

Persze, ritka az ilyen, csak érdekességképpen írtam! És a nézők száma, és egyéb körülmények is más és más.
De ugyanez a rendszer az olasz kupában is. Ott azért ez megesik. Jól emlékszem, hogy régen a torino és a juve is egy stadionban játszott? Samp, genoa? Vagy rosszul emlékszem?

(#628) L|zsidoboz válasza Chili7 (#627) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Olasz kupában valóban elég sűrű, mert egy városnak általában egy első osztályú stadionja van. Samp és Genova egy stadionban? :F

Good to be good, but better to be lucky.

(#629) Chili7 válasza L|zsidoboz (#628) üzenetére


Chili7
őstag

Marassi.

(#630) Kicker válasza ftc (#624) üzenetére


Kicker
senior tag

szerintem elhagyja Londont, és angliát is, vagy Francia ország vagy spanyolország lesz az állomás...

amúgy Ashley Cole a ligakupa döntő után említette, hogy azért jött a Chelsea-be az Arsenaltól, mert kupákat akar nyerni... lehet Henry is ezért fog távozni.. :B

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#631) ftc


ftc
nagyúr

kikapott az MTK

az FTC nyert :C

(#632) skullman00


skullman00
csendes tag

A legjobb nagyaddöntős meccsről nem is beszéltek a Chelsea-Valencia :DD
Szerintem a legjobb meccs lesz mivel a Valncia a kedvenc csapatomra a Liverpool-ra hasonlit.
Nincsenek benne olyan nagyon nagy nevek mégis szépen fociznak.

(#633) ftc


ftc
nagyúr

Barca-Real

13 perc után

1:2

5.perc Egy balról érkező beadásba Thuram rosszul nyúlt bele, a labda Van Nistelrooy elé pattant, aki jobb belsővel - 17 méterről - a bal alsó sarokba lőtt, 0-1.

7.perc Messi ugrott ki a leshatáron a jobb oldalon, majd a 11-es pont magasságából ballal a hosszú sarokba csavart, 1-1.

12.perc Gutit buktatta Oleguer a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Van Nistelrooy értékesítette, 1-2.

ha igy folytatják :DDD ez egy gólzáporos meccs lesz

(#634) ftc válasza ftc (#633) üzenetére


ftc
nagyúr

3-3 lett.... jó kis meccse lehetett

(#635) lesaux válasza ftc (#634) üzenetére


lesaux
veterán

Nem nézted? Tényleg jó meccs volt, a második félidőben át is mentem a bátyámhoz egy kis Mekivel. :)

(#636) Chili7


Chili7
őstag

Messi zseniális volt.
A real korábban eldönthette volna a meccset, mivel emberelőnyben volt, de inkább tartották az egy gól előnyt. A végén be****ták.

(#637) ftc válasza lesaux (#635) üzenetére


ftc
nagyúr

nem nincs hol...meg készülök az irásbelis időszakomra csak 5 tantárgybol.....(belegondolva több mint 2000 oldal :O )

(#638) truba válasza ftc (#637) üzenetére


truba
tag

Kalappal :Y

(#639) Chili7


Chili7
őstag

TV bekapcs. Inter-Milan.

(#640) venember83 válasza Chili7 (#639) üzenetére


venember83
nagyúr

TV-bekapcs: Chelsea - Tottenham 2-3. A nem latott Barca-Real viszont meg mindig haborgok...

(#641) venember83 válasza venember83 (#640) üzenetére


venember83
nagyúr

Vege 3-3, ezt erdemli minden csapat amelyik visszahuzodik vedekezni!!!

(#642) adam182


adam182
csendes tag

belinkelem a legújabb videónkat, hátha szerzek vele vkinek pár vidám percet. hétfőn csináltuk egy hírtv-s forgatás közben.

[link]

üdv

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#643) brownus válasza venember83 (#641) üzenetére


brownus
veterán

én lemaradtam ezekről a meccsekről, barca-real jó volt biztos, most nézem, hogy a cselszi is 3-3at játszott. inter meg nyert a svéd góljával. még ilyet...

(#644) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Atleti! Atleti!
Estadio Vicente Calderon, Club Atletico de Madrid - Deportivo La Coruña 2-0, es eloben lathattam, oriasi elmeny volt :C

de voltam a Santiago Bernabeu-ban is, leultem a kispadra, a muzeumban is voltam
majd a heten valamikor toltok fel kepeket, miutan hazaertem

udv!

Resistencia eterna

(#645) venember83 válasza bagyulajuve (#644) üzenetére


venember83
nagyúr

na ugy :DDD

(#646) bagyulajuve válasza venember83 (#645) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jovore elugrom majd Torinoba, ha mar a Serie A-ban lesznek, egy Inter meccsre, hogy lassam hogyan tangaljak el a frissen feljutott Zebrak az intert

kar h Magyarorszagon ilyen elmenyben nem lehet resze egy focirajongonak

Resistencia eterna

(#647) Kicker válasza bagyulajuve (#646) üzenetére


Kicker
senior tag

kar h Magyarorszagon ilyen elmenyben nem lehet resze egy focirajongonak

amikor kinn voltam a CHelsea-Arsenalon, detto ezt mondtam, hogy egy magamfajta fociszerető rajongó magyar kisparaszt ilyet nem élhet át oly sűrűn... :( hozzá kell tenni, hogy ez a fajta rajongás nem alakulna ki, nem lenne ekkora élmény, ha mi is 6-7 éves korunktól ilyen meccsekre járnánk..

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#648) Yooha


Yooha
aktív tag

Ezt most ide muszáj:
DUNA TV ma este - Magyar szövetségi kapitány: ''A válogatott kapuja mindenki előtt nyitva áll'' Hát jó ezt tudni előre :D Persze biztos nem úgy értette...

[Szerkesztve]

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#649) ftc válasza Yooha (#648) üzenetére


ftc
nagyúr

csak légy rokon jelölt..légy kispados itt a helyed :D

netán jól megy kint? ide ne gyere :D

(#650) Drizzt válasza Yooha (#648) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igaz, hogy most kezdődik majd Blasz 3-as első tavaszi szeonom, de remélem behív. :) :D

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.