Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) venember83 válasza Kicker (#500) üzenetére


venember83
nagyúr

Terry bacsi nem kellett volna annyira lehajoljon, nem volt szandekos az arsenalos reszerol se, F1ben versenybalesetnek hivjak az ilyet... Bar Terrynek mostanaban kijar serules szempontjabol. Bar nem szeretem a Chelsea-t (meg semmilyen kimondott sztarhajhasz klubot), de Lampard es Terry szimpatikus egyenisegek ;)
mod: serules: [link]

[Szerkesztve]

(#502) Kicker válasza venember83 (#501) üzenetére


Kicker
senior tag

Terry ment a labdára, a srác meg izomból kiakarta vágni a labdát... értem, sajnos ilyen előfordulhat... mondjuk utána szvsz Diaby azért kérte a cserét, mert egy ilyen eset után játszani még félórát.... Chelsea nem hiszem hogy sztárhajhász/Sheva az egyetlen.../, mivel még éretlen /habár kétség kívül drága játékosokat vesznek/, Ballack ingyé jött a kihívás miatt, jó megkapja a heti 100rudit angol fontba, de hát nem lehet kicsinyesnek lenni... :DDD Carvalho, Ferreira meg szükséges erősítés volt anno... persze megint magam fele húz a mancsom, de hát ..... Lampard egyébként direkt oltotta Fabregast, ebben szinte biztos vagyok... kíváncsi lennék pontosan mit mondhatott... /voltam élőben CHelsea-Arsenalon és ott is beszólt mindig valakinek, de épp annyit, hogy a másik idegesedjen be.../ tény és való, emblematikus figurák... miért nem tehetem meg hogy havonta kiutazzak egy-egy meccsre.../válasz is van -> nem vagyok milliomos/

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#503) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ahogy így elnézem az időjárást, nem lesz ma Újpest-Honvéd.

I am having fun staying poor.

(#504) truba válasza Drizzt (#503) üzenetére


truba
tag

Ennyire rosz a helyzet? :F

(#505) Drizzt válasza truba (#504) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mostmár szerintem nem, ha valakit érdekel, akkor goto Sport2, elvileg lesz meccs. Szerintem nem olyan parea a helyzet, de délelőtt erősen esett.

I am having fun staying poor.

(#506) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Holnap asszem 18.30-tól Eurosport: Uerópa-Afrika U18, magyarok: Németh, Dudás.

I am having fun staying poor.

(#507) truba válasza Drizzt (#506) üzenetére


truba
tag

Úgy legyen-figyeljen fel rájuk a világ :Y

[Szerkesztve]

(#508) ftc


ftc
nagyúr

hm a lilák nyertek :(:(

(#509) Chili7 válasza Kicker (#500) üzenetére


Chili7
őstag

Egyébként Terry fejének lerúgásáért miért nem adtak 11est?
Szerintem Lampardot és Fabregast is ki kellett volna állítani. Ahhoz hogy igazságos legyen a szitu Adebayor-t meg nem, de hát gondolom beszólt valamit.

Wengert nem igazolják az eredmények? Egyelőre nem. De képzeld el ezt a csapatot a következő 1-5 éven belül?

(#510) Drizzt válasza Chili7 (#509) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem egyértelmű, hogy nem akarta fejberúgni Terryt, illetve bár szar a youtube minősége, azért úgy látom, hogy a labdát eltalálta előbb. Sajnálatos az eset, de teljesen benne van. :(

I am having fun staying poor.

(#511) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ferenczi megint gólt lőtt! :Y Ezek tényleg benttartják a Barnsleyt! :DDD

I am having fun staying poor.

(#512) Chili7 válasza Drizzt (#510) üzenetére


Chili7
őstag

Nem is azt írtam, hogy fejbe akarta rúgni! :(((
Ki mondta neked, hogy akkor jár 11es, ha direkt volt? :F

(#513) Drizzt válasza Chili7 (#512) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Youtube-on úgy láttam, hogy elrúgta a labdát is, s a fejét is, de először a labdát érte el, és ez is volt a szándéka, így nem volt az eset szabálytalan. Én így láttam, de nem egyszerű kivenni a Youtube-on, hogy tényleg mit is talált el először.

I am having fun staying poor.

(#514) R3ĐßuŁŁ válasza Kicker (#500) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szóval nyert a chelsea? jeeeeee:D Én ma láttam az 1. félidőt:D akkor 1-1 volt walcott és drogba góljaival :P

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#515) Drizzt válasza R3ĐßuŁŁ (#514) üzenetére


Drizzt
nagyúr

[link]

További lényeges jelenetek.

[link]

Terry sérülése.

I am having fun staying poor.

(#516) R3ĐßuŁŁ válasza Drizzt (#515) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az igen! :Y :Y Ilyen fejest kaptam volna ottmaradtam volna.... :(

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#517) Chili7 válasza Drizzt (#513) üzenetére


Chili7
őstag

lehet, hogy igazad van, de nekem úgy rémlik, mintha kirúgással folytatódott volna a játék.

(#518) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Lesz mostanában valami rangadó vagy ilyesmi?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#519) Chili7 válasza R3ĐßuŁŁ (#516) üzenetére


Chili7
őstag

Ő is ott maradt :D . Viccet félre téve, elégé szarul esett így tévén keresztül is.

(#520) Kicker válasza Chili7 (#509) üzenetére


Kicker
senior tag

elképzelem az Arsenalt egy két év múlva --> eladnak játékosokat, kiöregednek játékosok, vesznek újakat, ki kerül megint pár fióka, aztán a nagy jövő reménye él tovább, de gyakorlatban nem lesz semmi... ;] ;] persze, megint gecizek at Arsenallal, de a jelenben kell eredményeket elérni, hogy a múlt dicsőséges legyen, nem pedig reménykedni a dicső jövőben.... szvsz... amúgy minden elismerésem az Ágyúsoké, jó csapat, méltó rivális!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#521) truba válasza Kicker (#520) üzenetére


truba
tag

Szeva
Az Arzenalnak van dicső múltja-szép fényes.A Chelseanak mije van? momentán jelene de sztem ez sem sokáig. Régebben szeretem a játékot mit játszotak,de mióta csak a lé dominál egy kalap sz@r az egész.
Ja és mellesleg meg nézzél már utána hol vannak a jobb fiatal játékosok az ányúsoknál vagy a kékeknél. :R :R :R

(#522) Kicker válasza truba (#521) üzenetére


Kicker
senior tag

látom sikerült azért mégis kihúznom a gyufát, pedig nem akartam...

Arseanal múltja: nem akarok ezzel foglakozni, elismerem van s kész

Chelseanek mije van? hát van 5 friss trófáéja az elmúlt 2 és fél évben, mondjuk... a múltjuk tény nem oly patinás, de most írjuk a történelmet...
csak a lé dominál? az inkább a Real M, nem gondolod? van lé is, de eredmény is párosul mellé, és most jön a duma hogy ennyi pénzzel bárki, bárhogy épít csapatot, na persze anyám meg űrhajós.... amennyi pénze van Orosz tesónak, annyi munka is van a Chelsea mögött, és ezt igazolja a két és fél év termése... a játék eredmény orientált, elismerem, de Drogba, Lampard, Sheva villanás, Makelele mozdulatai, Essien gyorsasága, Terry, Carvalho kettős iszonyú védő munkája szerintem azért elismerésre méltó... :U

fiatalok?

Robben, SWP, Diarra, Mikel, Kalou, Essien sem egy öreg róka... azért vannak nálunk is ígéretes fiatalok...

mondom, hazabeszélek, meg geci is vagyok a riválissal szemben..

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#523) truba válasza Kicker (#522) üzenetére


truba
tag

Látom elfogult vagy, :F az tény hogy a saját bajnokságukban eddig majdnem mindent hoztak de hát könyörgöm nemzetközi szinten?egy kalap sz@r az egész. ;]
Oké elismerem hogy a pénz nem minden és sok munka van a csapatban-de hát a bl-ben is piritani kéne valamit nem gondolod?
A fiatalokról meg annyit hogy ezek közül hány saját nevelés?Ne erőlködj a számolásban megmondom egysem. :O :O :O Hidd el ez késöbb még hiányozni fog! :W

(#524) Kicker válasza truba (#523) üzenetére


Kicker
senior tag

nem hiszem, hogy ez számít, a fociban minden kiszámíthatatlan... szóval akárki nyerhet, 90 percre kell feltüzelni a playereket... BL-ben ez duplán sőt hatványozottan számít, ahol ugye kissebb csodák történnek, mint pl tavaly a MU kiesett, avagy a Villarreal menetelt, stb... ott azért nehéz vitézkedni, inkább a szerencse dominál.. lásd Pool-Milan döntő, ahol lefocizták a Poolt, aztán fordult a kocka...

de maradjunk annyiban, hogy elfogult vagyok...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#525) Chili7


Chili7
őstag

Én sem vagyok éppen elfogult az arsenal-chelsea kérdésben, de had' irom le a véleményem:
A chelsea kész játékosokat vett, akikkel ha nem nyer bl-t Murinho - máris hatalmas nyomás lesz rajta. Abramovicsnak nyilván ez hobbi, és nem pusztán üzlet, de a kifolyt miliárdok és az ''eredménytelenség'' láttán szerintem el kezd majd ''reálmadridosodni''.
Vesz majd egy egyel erősebb játékost a gyengébb helyére, és majd egyből ennek a hatását kéri majd számon. Mintha a egy focimeccs valami egzakt folyamat lenne.

Az arsenal, mint ahogy wenger is hajtogatja - távlatokban gondolkodik. Tinédzsereket vesz, nevel, és megtart. Nem az a jellemző, hogy haszon fejében továbbadják őket. Tény, mindenkit nem lehet visszatartani, de ha Henry kaliberű játékost sikerült, akkor van rá esély.

De ami a számomra a lényeg: Egy Arsenal meccset akkor is örömmel néz végig az ember, ha esetleg kikapnak. Mert szépen játszanak, szórakoztatanak. A Chelsea meccseiről viszont ez nem mondható el. Én például nem tudom végignézni, mert egy két egyéni villanástól eltekintve dög unalom. Pláne, ha megszerzik a vezetést.

(#526) truba válasza Chili7 (#525) üzenetére


truba
tag

A véleményed nagyon igaz.Respektálom :R

(#527) Face8814 válasza Chili7 (#525) üzenetére


Face8814
őstag

Én kicsit másképp közelíteném meg a dolgot. Nem vagyok elfogult egyik csapat irányába sem ( lévén 17 éve Milan fan vagyok :B ), de a Chelsea mérközéseit nem csak abból a szempontól érdemes/nem érdemes nézni, hogy hogyan játszanak, hanem hogy a csapatban lévő ''nevek'' miatt mindíg történhet valami olyan megmozdulás a pályán amit a szurkoló a meccs kezdetétől vár/várhat. Hozzáteszem nem alaptalanul.
Ezek a ''sztárok'' garanciát jelenthetnek mindíg egy szép megmozdulásra, ami még ha sz@r is a meccs, beszédtémát jelenthet napokra a szurkolók között. Ezen mozzanatok miatt is érdemes néznia talán jelenleg nem túl jó formában lévő topcsapatokat, hiszen eredmény, lehet hogy nincs de azok a pillanatok megérik a figyelmet. ( pl Margit-Bájern meccsen Beckham keresztlabdái valami zseniálisak voltak, holott a két csapat most csak vergödik a bajnokságban )
Ezért is van gyakran teltház a Chelsea és a Margit meccsein, jóllehet a Chelsea még nem nyert Bl-t, és a Real is csak botladozik!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#528) nunogomes


nunogomes
csendes tag

Sem az Arsenal, sem a Chelsea nem játszik olyan szép focit mint a :R BARCA! :R
Szegény Liverpool-t sajnálom, most két hétig abban a hitben élnek hogy továbbjuthatnak a BL-ben :DDD :DDD :D

Visca Barca! Visca Cataluna!
El Barca es más que un club!


[Szerkesztve]

''Glory gives herself only to those, who have always dreamed of her!''

(#529) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, Európa-Afrika U18: 6-1.
65. percig Dudás, majd Németh játszott magyar részről. Gólunk nincs, egy gólpassza biztosan volt Némethnek, a 6.-nál, remélem 2 nap múlva több lehetőséget kap.

Mod: nemoff.

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#530) truba válasza Drizzt (#529) üzenetére


truba
tag

Reméljük tényleg játszik :C
Sztem elég egy értelmű mecs volt az,europaiak javára.

(#531) truba válasza truba (#530) üzenetére


truba
tag

Ahogy néztem az afrikaiak-nál nem voltak ott a a sztár csapatoknál játszó játékosok,ez elég furcsa felfogás :F
Ez azonban semmit nem von le EUROPA teljesítményéből.Csak gratulálni tudok a játékosoknak :R :R :R

(#532) Drizzt válasza truba (#531) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Így hirtelen a sztárcsapatokból nem igazán tudnék mondani u18-as afrikai játékost. :F
Csütörtök 11.00 visszavágó. Asszem meglesz a félévben az első hiányzásom előadásról. :)

I am having fun staying poor.

(#533) Chili7 válasza Face8814 (#527) üzenetére


Chili7
őstag

Amit írtál - a sztárok megmozdulásairól - az igaz. De miért ne lehetne emellett a játék is látványos.
Drogba pl sztem fantasztikus, de pl Henry is. Ezen játékosok villanásai mellett, a maradék 85 percben is néznék valamit.
A Real témával nem nagyon értek egyet. Tavaly én is szívesen néztem őket, de idén szinte végigkínlódom a meccseiket.

(#534) L|zsidoboz válasza nunogomes (#528) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én is szeretem a barcát, mégsem raknék sok pénzt arra, hogy továbbjutnak. :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#535) panel


panel
tag

Eladó umbro, adidas, puma, nike válogatott és klubcsapatok mezei XL-es és M-es méretekben 9000 forintért.
Lonsdale férfi és női ruházat is kapható - pulóverek, pólók, topok, sapkák, cipők.
Személyes átvétel Eger, Miskolc, Budapest. Posta van.
További infók priviben vagy emailben.


:R :Y :C

(#536) Kicker válasza nunogomes (#528) üzenetére


Kicker
senior tag

fogadjunk hogy nem megy tovább a Barca... ;] ;]

egy cimbim aszongya ha az Eto'o játszik, akkor elporolják a vörösöket... fogadtam vele egy sörbe...

HAJRÁ POOOL!

ja és GO CHELSEA!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#537) truba válasza Kicker (#536) üzenetére


truba
tag

Most kivételesen egyet értek veled,szerintem is kiesik a Barca,már pedig azért mert a hazai mecseket kötelező hozni minden csapatnak- a másikon pedig lehet ki-ki eredményt elérni.
De a 'Pool idegenben már rúgott két gólt-és most hazai környezetben lesz ahol saját játékát tudja játszani-míg a Barca kénytelen lesz hajtani ahhoz hogy legalább kiegyenlítsen.

(#538) Kicker válasza truba (#537) üzenetére


Kicker
senior tag

:)) thx az egyetértést...

reális alapon nézve igen, a Barcanak muszály valamit nyújtani idegenbe, de ha a Pool Barcelonaba befalazta a kapuját, otthon is be fogja, és kontrákból el mehet Bellamy, Kuyt kettős egyike...


más téma:

ma néztem Nemzeti Sportot, hogy Barnsleyban a hun társaink milyen jók... nagyon pozitív, tessék megmutatni!!! :B

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#539) truba válasza Kicker (#538) üzenetére


truba
tag


'ma néztem Nemzeti Sportot, hogy Barnsleyban a hun társaink milyen jók... nagyon pozitív, tessék megmutatni!!!' Sztem ott meg nem lehet lötyögni a pályán-ott más a hozzá állás mint itthon.Vagy játszól normálisan vagy mehetsz amerre akarsz.

(#540) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ma délután kupameccset játszott az Internazionale Primavera-csapata. Az ellenfél a Pescara volt, amely az odavágón 2-0-ra nyert az Inter ellen. Az elődöntő visszavágóját Milánóban rendezték, és a magyarok nagy örömére az Inter harmadik, továbbjutást jelentő gólját a csapat magyar középpályása, Filkor Attila szerezte.
A 18 éves játékos nem kapott helyet a kezdőcsapatban, ennek hátterében minden bizonnyal az áll, hogy a hétvégi bajnokit is végigjátszotta, majd az elmúlt napokban a nagycsapattal edzett.
Ám a második félidőben - amikor még csak 1-0-ra vezetett az Inter - beállt Filkor, mégpedig annak a Boumsongnak a helyére, akivel együtt meghívást kapott a felnőtt csapat keretébe az elmúlt hétvégén. A második félidő közepén Siligardi növelte az Inter előnyét. A gól jót tett a játékos lelkének, ugyanis Siligardi az első félidőben büntetőt hibázott, igaz, Litteri a 33. percben azért megszerezte a vezetést.
Már-már úgy tűnt, hogy marad a 2-0-s Inter-győzelem, és következhet a folytatás, amikor a 92. percben Filkor Attila egy csodaszép távoli lövéssel 3-0-ra alakította az eredményt, ami aztán a végeredmény is lett. Ez azt jelenti, hogy döntőbe jutott az Inter, amely tavaly a Milannal találkozott a fináléban, és hódította el a kupát. Most tehát a címvédésért mérkőzik a Juventus-Palermo párharc győztesével.

I am having fun staying poor.

(#541) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ma 11-től Eurosport, ma Németh kezdő lesz, remélem a posztján játszatják, s hozza ma a tudását. :)

I am having fun staying poor.

(#542) Kicker válasza truba (#539) üzenetére


Kicker
senior tag

ott van hozzá állás,itthon nincs...


Drizzt hsz-ére:


Filkor remélem az Inter lépcsőit végiglépegeti és 2 év múlva bekerül a nagyok mellé!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#543) Drizzt


Drizzt
nagyúr

40. perc, Proudnikov szabadrúgása kipattan a kapufáról, az üresen álló Németh bebelsőzi a labdát. ;) Európa-Afrika:1-0

I am having fun staying poor.

(#544) Drizzt válasza Drizzt (#543) üzenetére


Drizzt
nagyúr

91. perc: Dudás kap labdát jobb szélen, megtolja párszor, majd erőből ellövi a labdát a hosszú felé épp akkor, amikor védője utóléri, a labda a lécről bepattan a hálóba. Előtte egy szögletnél 2 méterről a bal kapufáról még kipattant labdája. Így 4-0.

I am having fun staying poor.

(#545) Kicker válasza Drizzt (#544) üzenetére


Kicker
senior tag

summázva?

Ki lőtt gólt, ki mikor ált be stb... :U :U

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#546) Drizzt válasza Kicker (#545) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Első félidőben játszott Németh, 40. percben a kapufáról kipattanó labdát az üres kapuba rúgta, ezen kívül nem sokat találkozott a labdával. Dudás a 75. percben állt be, egy kapufa+1 gól.
Ezen kívül még Proudnikov, meg Fischer lőtt gólt, s kiállítottak egy szenegáli játékost két sárga miatt.

[link]

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#547) Kicker válasza Drizzt (#546) üzenetére


Kicker
senior tag

na hát azért ez nem olyan rossz...

gratula :C

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#548) Drizzt


Drizzt
nagyúr

És Németh holnap már Nb1-es bajnokit játszik, bár valószínűleg a kispadon kezd. :R Nem lazsál. :)

I am having fun staying poor.

(#549) truba válasza Drizzt (#548) üzenetére


truba
tag

Jól játszot a tornán mindkét magyar-grat.hozzá :C

(#550) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

remelem jo focistakka valnak majd ezek a fiatalok es nem tunnek el ugy mint Sanyi es Imi

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.