Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) Silent77 válasza Sutee89 (#13549) üzenetére


Silent77
veterán

Talán a Logi G430.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13552) Sutee89 válasza Silent77 (#13551) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Köszi a választ.
A "talán" jelen esetben mit jelent? "Ha muszáj ezek közül, akkor legyen a G430?" vagy "Annyira jó mindegyik, hogy nem is tudok választani, de legyen a G430" :DD

(#13553) Silent77 válasza Sutee89 (#13552) üzenetére


Silent77
veterán

Inkább az első. :DDD
Asus-t nem ismerem, trust élből felejtős. A 2 logitech viszont sztem jó.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13554) Sutee89 válasza Silent77 (#13553) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Köszönöm.
Logitech-kel eddig csak jó tapasztalataim vannak (egér, hangfal, kormány), szerintem maradok "márkahű". Megvárom ezt a black friday őrületet, aztán jövőhéten kipróbálom őket élőben.

(#13555) Tsebacsi válasza Sutee89 (#13554) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

G430 ezek közül, szigorúan!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13556) lasarus1988


lasarus1988
tag

Sziasztok!

Nem igazán idevaló kérdés, de nem találtam jobb helyet.

Munkahelyemre kellene egy mikrofonos vezetékes headset. A fő kritérium, hogy egy darab jack dugóval (talán kombinált jack-nek hívják - mikrofons és hangszórók is egy csatlakozón vannak) tudjon csatlakozni.

Semmi másra csak Skype hívásokra lenne használva, az értékhatár olyan 5000Ft körül mozog.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#13557) FireFoxer


FireFoxer
tag

Üdv,

Logitech G430 vagy SHARKOON Xtatic SR ?
Az utóbbival kapcsolatban van tapasztalata valakinek ? :)

bakfitty...

(#13558) takessz


takessz
senior tag

Sziasztok cs gora érdemes lenne e megvenni Creative Fatal1ty HS-800 Jack jó lehetne hallani a trapot vagy tudtok az árába ajánlani olyant ami cs go jó lenne előre is köszönöm!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13559) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Ajánljatok kérlek egy zárt, nagyméretű, USB terméket, 20K-ig bezárólag.

A TS-ben agyvérzést kapok, hogy minden belépésnél állítanom kell a fülesen, mert egyszer visszhangzok, másik pillanatban már nem...elegem lett a vezeték nélküli megoldásokból. :(((

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13560) F.B.I. válasza F.B.I. (#13559) üzenetére


F.B.I.
veterán

Esetleg ő megfelelő lenne? Ez zárt ha jól látom? Elég hangerőt biztosít usb keresztül? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13561) F.B.I. válasza F.B.I. (#13560) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vagy inkább ez a Logitech G230?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13562) Tsebacsi válasza F.B.I. (#13561) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

MIndkettő jó lehet neked, a Kraken ugye kicsit extrémebb, a Logi kicsit a konzumabb vonalat képviseli. Ne aggódj mindkettő kellően hangos!

(#13558) takessz Nem értem túlzottan a kérdést, de cs go-ra jó lehet a Fatality 800-as, csak éppen sima stereo lesz, semmi extra.

(#13556) lasarus1988 Passz :(

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13563) Tsebacsi válasza FireFoxer (#13557) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem egy kategória a kettő, az SR egy öszvér, jó pc-hez, konzolhoz, stb, míg a 430 inkább PC gaming. Én az utóbbit mondanám, ha nem akarod semmi máshoz használni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13564) takessz válasza Tsebacsi (#13562) üzenetére


takessz
senior tag

ÉS mennyire megbiztató füles illetve milyen hangással rendelkezik jó basszus stb stb..??

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13565) Tsebacsi válasza takessz (#13564) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez nem olyan füles, aminek kimondottan jó lenne valamije. Átlagtermék, hiszen 10k körül van. CS-re jó, zenére/filmre elmegy. Mivel jackes, gondolom simán alaplapi hangkártyáról hajtod meg. Ne várj tőle csodát.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13566) takessz válasza Tsebacsi (#13565) üzenetére


takessz
senior tag

Van 5.1 es hangkártyám nem alaplapi!! De 10000 alatt melyik az a füles ami jó lenne még?? ezen kívül várnék ajánlatokat!!!!!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13567) Tsebacsi válasza takessz (#13566) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Fatality vagy a TT eSport Shock, vagy még olcsóbban esetleg a Sharkoon Rush.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13568) takessz válasza Tsebacsi (#13567) üzenetére


takessz
senior tag

Rush-t kinyírtam sajna de néztem egy Ilyen Sharkoon-t vagy esetleg Ez a Sharkoon-ra gondoltál

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13569) Tsebacsi válasza takessz (#13568) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A rush core az újabb kiadás. Ha a sharkoon-t veszed azt vedd amelyik jobban tetszik, égbekiáltó különbség nincs ebben az ársávban.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13570) KisApám


KisApám
addikt

Valaki ismeri a NATEC GENESIS HX88 fejhallgatót?
Valódi 7.1-es!
Érintőpanelos vezérléssel... :Y

26 000 Ft-ból kijön!

Gondolom minimum hozza a LOGITECH G430 Virtuális 7.1-es szintjét... :F

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#13571) ( V )


( V )
veterán

sziasztok,

eddigi megbízható kis fülesemen (Plantronics gamecom 780) 2 év használat után a trágya műanyag rész elengedte magát:

itt ahol "szépen" berajzoltam pirossal

úgyhogy már nagyon elegem van a műanyag fejesekből, hogy az amúgy hibátlanul működő hardver dobható ki mert nem lehet javítani a sz*ros műanyag részét.

kérdésem: melyik gyártó fülese készül "rövidtávon" nem erodáló anyagból, vagy rendelkezik olyan garanciával ami ilyen esetben kicserélik úgy ahogy van?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#13572) Tsebacsi válasza ( V ) (#13571) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Azt hiszem a creative rage és a corsair fülesek már fém pántosak (a creative tuti).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13573) atee válasza ( V ) (#13571) üzenetére


atee
őstag

A Siberia Elite fèmpántos!

D-day 2002-01-04 01:54

(#13574) ( V ) válasza atee (#13573) üzenetére


( V )
veterán

faja, ilyesmire gondoltam, csak úgy a max 30K-s kategóriában! :D

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#13575) takessz válasza Tsebacsi (#13569) üzenetére


takessz
senior tag

Aham és 10 körül nincs fém felépítésű füles véletlen vagy amiket eddig írtál azoknál picit jobb 10-15 között??

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13576) ( V ) válasza Tsebacsi (#13572) üzenetére


( V )
veterán

hát ahogy elnéztem ezekben mind műanyag a váz, és max a sín a fém :(

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#13577) Meklod válasza KisApám (#13570) üzenetére


Meklod
tag

Olvastam róla külföldi tesztet.
Az írták,hogy szépen szól a 7.1,de "mély szegény".
Filmezéshez,zenéhez nem annyira jó, viszont jól elkülönülnek a hangok és fps játékokban még akár jó is lehet....bár én a "mélyorinetált" fejhallgatókat szeretem inkább,úgyhogy ezt kihagynám.....
Tiamat 7.1 hangzást biztos nem kell várni tőle..... :)

(#13578) FireFoxer válasza Tsebacsi (#13563) üzenetére


FireFoxer
tag

Ha nem akarom semmi máshoz használni akkor inkább az SR ? :D Pont azt írtad hogy az több mindenhez jó :D ... vagy én értettem félre ?

bakfitty...

(#13579) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok!

Mint mindenki aki ide ír nekem is elkélne egy kis segítség egy jó gamer füles kiválasztásához.
Ár: 20 ezer Ft környéke (rugalmas vagyok max 5 ezer ft ig, ár/ teljesítmény függvényében)
Hangkártyám: a szokásos alaplapi ([link]

Játékokhoz(FPS,TPS, autós játékok) és filmekhez kellene 5.1 vagy 7.1 (ha van értelme)

Elvárásaim: Kényelmes , hosszú élettartam.
Volna egy szempont aminek nagyon jó volna ha valahogyan ,akár újabb nem drága kiegészítővel is de működne ez pedig az xbox one kompatibilitás. Nem feltétel ,de jó volna a távoli jövőre gondolva.

Köszönöm előre is.

(#13580) Tsebacsi válasza FireFoxer (#13578) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az SR multifüles, konzolhoz és PC-hez is, a 430 meg only PC tudtommal. A logi háttérben és minőségben kicsit jobb vétel.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13581) sulu1701 válasza Tsebacsi (#13580) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Szóval akkor inkább jobb vétel lenne a Logitech G430? Tudja valaki pontosan ,hogy hány év garancia van rá? Mert láttam már 1 évet de a loginál 3 évet írnak.
Az Xbox One kompatibilitásra esetleg megoldás lehet ez: Xbox One sztereó fejhallgató-adapter [link] ??

(#13582) Tsebacsi válasza sulu1701 (#13579) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezt javaslom. Más nagyon nincs, vagy pedig veszel egy 5k körüli adaptert és egy sima fülest.

Vigyázz ami jó 360-hoz, nem biztos, hogy jó a One-hoz is,

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13583) KisApám válasza Meklod (#13577) üzenetére


KisApám
addikt

A Tiamat 2x annyiba is kerül (nem 26 000 Ft, hanem 55 000 Ft - nekem TÚL SOK) - annak annyiért legyen is hangzása!!!

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#13584) sulu1701 válasza Tsebacsi (#13582) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Köszi!
Hagyom a fenébe Xbox kompatibilitást nem gondoltam volna ,hogy ez nincs megoldva egyszerűen.
Tehát ha csak a PC marad akkor jó választás lenne a G430? Ha 15-20 ezer között kéne választani mit ajánlanál?

(#13585) Tsebacsi válasza sulu1701 (#13584) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

g430, TT eSPORT Shock One, Asus echelon, stb.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13586) atee válasza sulu1701 (#13584) üzenetére


atee
őstag

Vagy Siberia V2

D-day 2002-01-04 01:54

(#13587) Sutee89 válasza sulu1701 (#13581) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Én épp tegnap vettem G430-at MM-ben, két év gari van rá. Egyenlőre nagyon tetszik, ha USB-vel dugod a gépre, akkor a Logitech Gaming Software-rel jól testre lehet szabni. Erőteljes a basszus, tiszták a magasak és hosszú távon is kényelmes. Bár nekem ez az első "gamer" fülesem, nem nagyon tudom összehasonlítani semmivel, de szerintem most az akciós MM-áron megéri.

(#13588) s_roland válasza Sutee89 (#13587) üzenetére


s_roland
tag

Én is ezzel a fülessel szemeztem a MM-ban. Én szigorúan usb-vel használnám, csak 1-2 youtube-os teszt alapján nem volt meggyőző (halkabb, zajos stb..). Filmnézésnél, játéknál mennyire jó a térhangzása, az irányok jól beazonosíthatók (usb használatával)? Nagyon megköszönném, ha írnál egy véleményt ezekről :)

(#13589) KisApám válasza Sutee89 (#13587) üzenetére


KisApám
addikt

akciós MM áron? Mennyi az?
On-line rendeltem 2 hete!!! Ott 20 000 alatt van.
On-line még mindig azt hazudja az MM, hogy 3-5 munkanap alatt leszállítják. L/sz/rt...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#13590) Meklod válasza KisApám (#13583) üzenetére


Meklod
tag

Sajnos tényleg drága,de ha szerencséd van ki lehet fogni jó állapotú,használtat is 30-35 között,akkor inkább az.....
Egyébként a Tiamat is csak játékhoz és 5.1/7.1-es filmekhez jó. Stereoban elvérzik.... Zenék már-már élvezhetetlenül rosszul szóltak rajta.... Viszont ha megfelelő a jelforrás (7.1) ,akkor tényleg hozza a "mozis" élményt. A térhatás messze jobb volt ,mint akármelyik másik virtuális 7.1-es fejhallgató által produkált "kamu surround"...

s_roland: Én külső hangkártyával használok egy G430-at és meglepően jól szól,szinte hozza a g930/g35 szintet (nagyon hasonló a hangzásuk).Elég kiegyensúlyozott a hangja,nem halk és nem is zajos.
Bár én a saját hangkártyájával még nem próbáltam,de sok panasz nem volt arra sem,ahogy olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#13591) sulu1701 válasza Sutee89 (#13587) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Szia!

Ha van időd és lehetőséged meg persze kedved akkor írnál pár mondatot milyen is a kütyü. PL: anyaghasználat ,minőség,hangzás STB.
Nekem is ezek valamelyike lenne az első gamer fejes
Én most néztem az EMAG-on ott "csak" 22.900Ft ezressel rövidebb mint az MM .

Köszi mindenkinek a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#13592) torma1981 válasza sulu1701 (#13591) üzenetére


torma1981
veterán

Nem rég 20k-volt. Most nézem tényleg felvitték az árát.

(#13593) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Van egy már eleve használtan vett Syberia V2-m, és mostanában a füllhallgató bőr(?) fülvédők kezdenek "hámlani", vagy cserélni kellene, vagy, venni új fülest.
Van javítási lehetőség, van valakinek tapasztalata ehhez? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#13594) ( V ) válasza ( V ) (#13576) üzenetére


( V )
veterán

na végül egy G230-ast rendeltem, a Loginál legalább 3 év a gari és zokszó nélkül cserélik az anyagfáradást.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#13595) Sutee89 válasza sulu1701 (#13591) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Sajna felvitték ismét az árát MM-ben, én tegnap még 20-ért vettem.
Anyaghasználat: fém pánt, műanyag borítással. A párnák kb 100°-ban forgathatók, igényes kék textil borítás van a párnákon és a fejpánt belső felén, valamint a kábelen végig. A mikrofon behajtható, de nem szerelhető le. Van egy kis vezérlője, amin a hangerőt lehet állítani, illetve a mikrofont ki-be kapcsolni.
Alapból jack a vége, de adnak hozzá egy usb adaptert, amivel a Logitech Gaming Software-rel be lehet állítani az EQ-t, valamint a térhangzást finomítani.
Hangminőség: sztereóban valóban nem hasít (bár nem mondanám rossznak), de játékban már jobban kijön az előnye. Far Cry 4-gyel és Assetto Corsával próbáltam, mindkettőnél jól el tudtam különíteni a hangok irányát, minden frekvenciatartományban tiszta volt, még a nagyon mély basszusoknál is.
Filmek terén a Holnap határával próbáltam ki tegnap, harcjelenetekben és katonai bázison nagyon menőn szólt, átjön, ahogy elhúz előtted egy "helikopter".
Mivel nekem is ez az első ilyen fülesem, ötletem sincs, hogy hasonló árkategóriában van-e jobb.

(#13594) ( V ): Én is először a G230-at akartam, viszont MM-ben ugyanannyi volt, mint a G430 (nem is értem), és ez "csak" sztereó. Viszont menő, hogy így 3 év a gari.

[ Szerkesztve ]

(#13596) Sutee89 válasza Sutee89 (#13595) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Még annyi, hogy sztereó zene USB-vel valóban csúnyán szól, viszont jack-kel teljesen király.

(#13597) he7edik.


he7edik.
addikt

Vezeték nélküli gamer fülest keresek. A Creative fülesek milyen minőséget képviselnek?

Égő szöveg a flém vázon

(#13598) CsonkaImo válasza he7edik. (#13597) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Elmondható, hogy a Creative általában jó minőségű cuccokat gyárt. Az alsó kategóriában lehet némi anyagminőségi probléma. Viszont a hangzásra nem lehet panasz, mondom ezt úgy hogy kb 10 Creative terméken túl vagyok. Mai napig is többet használok teljes elégedettséggel. A vezeték nélküli technológiája is elég fejlett.

(#13599) he7edik. válasza CsonkaImo (#13598) üzenetére


he7edik.
addikt

Köszi! mennyire jó a virtuális 7.1 a normál stereohoz képest? Valóban érezni a virtuális teret körülötted?

Égő szöveg a flém vázon

(#13600) d1abLo válasza MrCsiT (#13593) üzenetére


d1abLo
senior tag

Nem nagyon tudsz vele hivatalosan mit csinálni. Vannak szakembörös megoldások mint pl: leveszed, bőrössel megcsináltatod és kétoldalúval visszaragasztod. Teszel rá szövetet stb. Ilyenekben tudsz gondolkozni csak sajnos, mert ennek nem levehető a párnája mint a h szériának.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.