Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) Silent77 válasza thomeef (#13700) üzenetére


Silent77
veterán

Én 5:50-kor, direkt ezért. :DDD
Végül is csak kávéfőzöt, könyvet, órát vettem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13702) Silent77 válasza thomeef (#13698) üzenetére


Silent77
veterán

Én is megrendeltem. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13703) h1mpi válasza Silent77 (#13702) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én Iphone 5s-t vettem 109-ért és Boch kávégépet féláron. :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#13704) Silent77 válasza h1mpi (#13703) üzenetére


Silent77
veterán

Arról lemaradtam, igaz annyira nem is izgatott, de eladásra vettem volna. :B
Még egy kávéfőzőn én is gondolkozom, 20000ft 27 helyett.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13705) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Én se bírtam ki.

(#13706) h1mpi válasza Silent77 (#13704) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én már el is adtam :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#13707) takessz


takessz
senior tag

Tudtok erröl a füllesröl valamit??Elöre is köszönöm!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13708) Silent77 válasza takessz (#13707) üzenetére


Silent77
veterán

Creative Tactic3D Alpha inkább.

h1mpi: Jól tetted! :C

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13709) torma1981 válasza F.B.I. (#13695) üzenetére


torma1981
veterán

Szia. Én is vettem de van G35. Lesz nekem is eladó egy. :P

(#13710) peter.tamas


peter.tamas
csendes tag

Hello!

Szeretnék venni egy fejhallgatót, mindenképp mikrofonosat, mert nem szeretnék egy külön mikrofont tartani.

Leginkább ha játszok, akkor LoL-al(League of Legends), mással nem szoktam. :)

Ami fontos, hogy emelett zenére is jó legyen(leginkább elektronikus zene, főleg sok basszussal, pl trap..).

Árban 10.000ft körül gondolkodok, de ha azt mondjátok, hogy megéri, mert sokkkkkkal jobbat kapok 15.000-ért, akkor más a helyzet.

Nincs túl nagy elvárásom, van itthon egy Akai erősítőm, Wharfedale hangfalakkal, az megmarad arra, mikor zenét akarok. De mivel főút mellett lakok, és beszűrődik a kinti zaj, szeretném, ha hangos lenne a fejhallgatóm.

Gondolkodok azon is, ha azt mondjátok megéri erre a felhasználásra is, hogy beszerzek használtan egy G35-öt, de csak akkor, ha egy korrekt példányt találok 15.000-ig. Az a felső plafon. :)

(#13711) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Nem szarral gurigáznak, már meg is jött a HyperX. :D

(#13712) FireFoxer válasza Meridius11 (#13711) üzenetére


FireFoxer
tag

na és azt kaptad amit vártál ? :)
Nekem is mára írták hogy érkezik.. :)

bakfitty...

(#13713) Silent77 válasza Meridius11 (#13711) üzenetére


Silent77
veterán

Én is azt várom! :K
Rendesen dobozos, minden benne van?

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13714) h1mpi válasza FireFoxer (#13712) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vasárnapi szállítás? Nem is hallottam még ilyet. :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#13715) Silent77 válasza h1mpi (#13714) üzenetére


Silent77
veterán

emagnál van.
Nekem is új. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13716) Meridius11 válasza Silent77 (#13713) üzenetére


Meridius11
aktív tag

Igen, épségben, bontatlanul, minden tartozékával jött a cucc.

A fejesre sincs panasz, masszív darab, nincs semmilyen recsegés/nyikorgás, arra allergiás vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#13717) Silent77 válasza Meridius11 (#13716) üzenetére


Silent77
veterán

Ennek örülök.
Most hívott, 5 perc és hozzám is megjön.
Ha olyan mint a Takstar pro 80, akkor imádni fogom.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13718) FireFoxer válasza h1mpi (#13714) üzenetére


FireFoxer
tag

hehh :D meg is érkezett. Érdekes ,hogy szállítanak ilyenkor, bár én örülök neki a legjobban. Már csak haza kell érnem ,hogy teszteljem.

bakfitty...

(#13719) Silent77 válasza FireFoxer (#13718) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is megjött. :C
Kezdődik a bejáratás.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13720) Zoley3


Zoley3
tag

Látom páran berendelték a HyperX-et,ilyen áron nem is csodálkozom,mert jó vétel volt :DDD
Enyhén meglepődtem,hogy reggel csörög a futár hogy itthon vagyok-e..lol

Nem rossz kis füles az biztos :K

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13721) FireFoxer


FireFoxer
tag

Megkezdődött a "bejáratása" a HyperX Cloud-nak. Minden elismerésem, már most nagyszerű hangokat szólaltat meg.
:))

bakfitty...

(#13722) Silent77 válasza FireFoxer (#13721) üzenetére


Silent77
veterán

Lassan 5 órája járatom, de már is jobb. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13723) atee


atee
őstag

Akik eddig nem tudtak vagy nem akartak 50+ ezret költeni rá!
[link]
Most, hogy kifutò lett már el lehet gondolkozni rajta!

D-day 2002-01-04 01:54

(#13724) Cseri0058 válasza Silent77 (#13722) üzenetére


Cseri0058
őstag

Minek kell bejáratni? :O

(#13725) h1mpi válasza atee (#13723) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Komoly ára lett :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#13726) atee válasza h1mpi (#13725) üzenetére


atee
őstag

Jò vètel ennyièrt itthoni garival. Picit olcsòbb volt kintről, de ha akkor itthon ennyi akkor itt veszem meg.

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#13727) Zoley3


Zoley3
tag

Aki HyperX Cloud-ot vett az megtudja mondani,hogy volt gumidugó benn a mikrofon helyén?

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13728) Cseri0058 válasza Zoley3 (#13727) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nekem van benne.

(#13729) Zoley3 válasza Cseri0058 (#13728) üzenetére


Zoley3
tag

Kösz a választ! Akkor nálam valahogy kihagyták,mert én mikor kibontottam nem volt benne :(((

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13730) bombibmw válasza atee (#13723) üzenetére


bombibmw
veterán

:Y
Még jó,hogy idejében visszavittem az 52k-s darabomat.
Holnap utalják vissza a lét. :D
Ennyiért viszont nagyon jó áron van és nagyon is megéri,mert tényleg minőségi és kiváló hangzású darab.

(#13731) Silent77 válasza Cseri0058 (#13724) üzenetére


Silent77
veterán

A membránok lágyulnak, ezáltal változik picit a hangzás. Hangfalra is igaz. Nem muszáj hisz ahogy használod úgy járatódik, de ezzel meggyorsítod. 24-48 óra járatás, de ezt márka válogatja. Pl a beyeremnek 300 órát írtak.

Nekem is volt benne dugó, viszont az nem tetszik, hogy kivehető, mert könnyen eltűnik nálunk. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13732) Cseri0058 válasza Silent77 (#13731) üzenetére


Cseri0058
őstag

Értem. Köszi a választ! :)

(#13733) CsonkaImo válasza bombibmw (#13730) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Miért vitted vissza? Mi nem volt jó?

(#13734) bombibmw válasza CsonkaImo (#13733) üzenetére


bombibmw
veterán

[ Szerkesztve ]

(#13735) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

A fülesem a DPD raktárában van az emag szerint és a csomagkövető szerint is reggel 8 óta. Szerintetek van rá esély hogy ma ki jön Budaörsre?

(#13736) FireFoxer válasza Szeszkazán (#13735) üzenetére


FireFoxer
tag

Nekem előtte 2 SMS is jött előző nap , hogy mikor hozza a futár.

bakfitty...

(#13737) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Sziasztok,
Xbox One-hoz szeretné fejhallgatót venni, pár óra utánaolvasás után ezt a kettőt találtam:
Astro, Turtle Beach , mindkettő One-hoz lett tervezve. Leírások/tesztek alapján ezeket az előnyöket//hátrányokat találtam:
Astro: komolyabb minőség, kényelmesebb viselet, jobb hangzás, viszont drágább, sokkal rosszabb a mikrofonja (ezt nem értem miért), illetve kábel kell a chateléshez.
Turtle Beach: olcsóbb, nagyon jó mikrofon, teljesen vezetékmentes,viszont valamivel gyengébb hangminőség (nyilván nem számottevően), és állítólag sokkal kényelmetlenebb mint az Astro(ez az ami legjobban zavar).
Az Astro most akciós, kicsivel több mint 70 ezerért itthon van, a TB 50 ezer a KSZ-ben (ami a kinti 230 USD/EUR-hoz képest nagyon jó ár)
A kényelem miatt az Astro-hoz húz a szívem, viszont zavar a mikrofon minősége, nem tudom melyiket válasszam..?
Köszi a segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

(#13738) F.B.I. válasza bulikavagyok (#13737) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem tudom, hol írták, hogy rossz a mikrofonja, konkrétan volt itthon A30, A40 és mindkettőnek hibátlan volt a mikije, semmit nem lehet behallani, amit melletted 1 méterre mondanak, ami a mostani fullos Tactic3D Omegámnál és a régebbi Sennheiser PC320-nál nem volt elmondható. Szerintem nem követtek el semmilyen hibát az A50-nél maximum az olcsó nem gyári átvezető kábel vagy a joy rossz csatlakozója okozhat hibát xbox esetén PS4-nél nincs ilyen probléma.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13739) bulikavagyok válasza F.B.I. (#13738) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Amazonon, illetve pár hasonló oldalon olvastam véleményeket, ott panaszkodtak többen eleinte. De úgy tűnik ezek csak egyedi problémák lehettek.
Te hol vetted egyébként? Mert a német hivatalos oldalon ma akciós áron adják, így lehet, hogy megveszem. Ha jól értem 2 év gari van rá, és adott esetben ők állják a postát is. Erről tudsz vmit?

(#13740) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Sziasztok.
Kraken 7.1 és a Kraken Pro közül melyiket ajánljátok?
7.1-et most 17-ért meg tudnám venni és a Kraken Pro is ugyan ebben az árban mozog. Néztem teszteket, a 7.1-nek a mikrofonja, meggyőzött, de nem tudom, hogy hangzásban is meg tudna.
Valaki próbálta már mind a kettőt? Pro volt már a fejemen, nekem tetszett, csak ugye az Stereo, nem 7.1 :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#13741) CsonkaImo válasza IntelKiller7 (#13740) üzenetére


CsonkaImo
addikt

A 7.1-es nem valós, tehát az USB-s adapter keveri a térhangzást, ha van egy jobbfajta dedikált hangkártyád akkor a Pro is tudja ugyan ezt. Ha nincs, akkor érdemes a Kraken 7.1-et venni.

Szerk.: Árához képest a mikrofon tényleg jó. :K

[ Szerkesztve ]

(#13742) F.B.I. válasza bulikavagyok (#13739) üzenetére


F.B.I.
veterán

Öcsémnek küldte el egy angol srác Skóciába, ebayen lett leütve, ő meg postázta nekem. Ha tudsz itthon venni, akkor meg kell venni. Konkrétan nem parázok a garanciák miatt ha nem full digitális fülesekről van szó, mert olcsón és korrekt minőségben van itthon fejhallgatószerviz.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13743) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Sziasztok!
Egy fulesel szeretnem meglepni magam karacsonyra, eddig az Asus orion PRO-t es a Steel Series Siberia V2 Le neztem,fontos lenne a ter hangzas, meg ha csak usb keveri, en az Asus-t favorizalnam. Tudtok valami okosat / kizarot ellene? Esetleg van jobb ebben az arban?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13744) bulikavagyok válasza F.B.I. (#13742) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Rendben, köszi az infót! :R
Dts, illetve DD közt van vmi érezhető difi, mert a TB dts, az Astro pedig DD amit találtam. Xbox One-on használnám csak.

(#13745) CsonkaImo válasza Micsurin (#13743) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Kettő közül a Siberiát választanám, rengetek pozitív vélemény van róla. Vagy ha a keret engedi akkor CM Storm Sirus 5.1 nagyon jó térhangzással és basszussal, ehez hangkártya sem szükséges mert a mellékelt konzol teljes mértékben kiszolgálja.

(#13746) Restless19 válasza CsonkaImo (#13745) üzenetére


Restless19
tag

üdv Szeretnék újitani magamnak valami fejest karira Steelseries siberia v2 frostblue/heat orange vagy Steelseries Elite amik tetszenek kiváncsian várom a véleményeket és ajánlásokat hátha valaki tapasztalatból tud sokkal jobb gamer fejhallgatót :R

Mentally sick, I'm meant to be rich But I'm the opposite, I pop the 5th and empty the clip No smile and the fucked up grin Profile with the scuffed up timbs Past the point of no return Blast the joint, ignore the burns Lost contact with reality Psychosis who the fuck wanna battle me!

(#13747) CsonkaImo válasza Restless19 (#13746) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem az Elite abszolút nyerő most 30-35k-ért. Inkább azt venném mint a Siberia-t.

(#13748) Micsurin válasza CsonkaImo (#13745) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szóval a V2 jó , tetszik is , eddig aV2 Frost Blue-t néztem , de az csak Stereo , sőt szinte az összes Stereo , és egy 30-nál nem szeretnék most többet kiadni :U Szóval pl egy Frosz Blue mennyire szól szépen játékokban ? MERT arra kéne :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13749) KisApám


KisApám
addikt

Nekem meg bejön a LOGITECH G430 Virtual 7.1 rendszere.
23 000 környékén van, megéri. Szerintem.
Gyerekkel leteszteltetve, forgott mint a ringlispil :K

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#13750) Micsurin válasza KisApám (#13749) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Man , you make my day , meg is van a befutó :R jó márka , jól nézz ki , tudja amit szeretnék :R

köszönöm :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.