Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29151) medium84 válasza BBéci (#29150) üzenetére


medium84
aktív tag

jééézus... :W

(#29152) virkir válasza BBéci (#29150) üzenetére


virkir
veterán

Pár dolog...
Ha nem lenne meg, jelenleg kishazánkban a magáncélra letöltött audió, videó tartalom nem számít wareznak.
Aztán te majd ugye megfinanszírozod a sok egyéb szart ami szerinted elengedhetetlen a nappaliba, ha valaki megnézne egy sorozat epizódot, esetleg megfejeled egy moziszobával is.
Ugye?
Ja nem mert csak addig könnyű amíg máséval verjük a csalánt.
Aztánmeg az tartson huszonyolc távirányítót akinek hét anyja volt, nekem elég az amit a tv-hez adtak.
Manapság azért már nem akkora elvárás, hogy egy okostévének csúfolt valami tudjon hálózatból filmeket lejátszani. a tocsiba meg menjen ahova én gondolom.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29153) BBéci válasza medium84 (#29151) üzenetére


BBéci
titán

Sarkítottam, túloztam, de kiakadok attól, hogy egyesek a tévéjüket nem képmegjelenítőnek tekintik, pedig egyértelműen az, hanem médiaközpontnak.
Mellesleg nálam a házimozi erősítőhöz csatlakozik merevlemezes DVD-felvevő, CD-játszó, Blu-ray játszó és médialejátszó. Plusz van sztereó erősítőm, kazettás deckem és SVHS videomagnóm is a hifiállványon. Mindenre célhardvert használok, mert tapasztalatom szerint azok biztosítják az elvárt minőséget és kényelmet. Az sem zavar, hogy a dohányzóasztalomon 10-12 távirányító sorakozik. Elférnek.

(#29152) virkir
A tévék lejátszási képessége, akár USB-s adattárolóról, akár hálózatról, egy rakás sz@rt ér. Már csak azért is, mert nem képesek a 23,976, sem a 24 fps-es lejátszásra. Az olyan filmeket "pulldown"-nal, 60 hertzen játsszák le. Akinek hat anyja volt, az nézzen úgy filmet.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#29154) nightshadow


nightshadow
veterán

Samsung Smart TV System 2015 Review [link]
Panasonic TX-50CX700B review [link]

[ Szerkesztve ]

(#29155) #94529552 válasza gahor72 (#29147) üzenetére


#94529552
törölt tag

Meg lehet érteni a bosszúságod. Nem gondolná senki, hogy ilyen szarvashibákat vét a Toshiba, egyébként meg úgy tudom, hogy haldoklik a tévés üzletága. Mi lesz most az L7335-el, szintén megy vissza?

(#29156) FerNandor


FerNandor
őstag

sziasztok,
van egy LG 32LH2000 LCD tv. jó pár éves már, de hibátlanul megy és még fóliás. ;] 1-2 éve "meghekkeltem" az én LG plazmámat is és ezt az LCD-t is. Aktiváltam a THX mozi módot meg ilyenek.

Ezen az LCD-n van USB bemenet, amit csak a szervíz "használhat". Azt is lehetett aktiválni, úgy emlékszem a titkos menüben. Kérdésem az lenne, hogy aktiválható-e, hogy pendrive-ról lejátsszon filmeket? Ha igen, milyen formátumot vinne?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#29157) dokee78 válasza nightshadow (#29154) üzenetére


dokee78
félisten

Van rá esély,hogy a tavalyi Smart széria is megkapja az új Smart rendszert?

(#29158) gyeniko válasza #94529552 (#29155) üzenetére


gyeniko
őstag

Sony azzal "lőtte lábon" magát először, amikor a piaci igényeket nem felismerve (vagy éppen felismerve, de elutasítva) töretlenül gyártotta a "buta" DVD és CD lejátszókat, amelyek nem játszották le az írott lemezeket (vagy bizonyos fajtáikat), csak a gyáriakat. Gondolom, hogy nem én voltam az egyetlen, aki más gyártónál keresett megoldást. Mire föleszméltek, értékesítési volumenben messze elhagyták őket a koreaiak. Részben ma is így gondolkodnak, látszik is a számaikon.
A "globális" átlag fogyasztó igenis igényli a gyorsan, jól használható smart és média lejátszó funkciókat a TV készüléken. Én azt gondolom, hogy a 2 nagy koreai gyártó értékesítési számai is ezt igazolják vissza, mert - ha lehet hinni az itteni hozzászólásoknak - a kép minősége önmagában nem terelheti feléjük a sok-sok milliónyi vásárlót. Persze, a globális fogyasztók nem ezen a fórumon szocializálódnak...

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#29159) tgeeb92 válasza krx21 (#29149) üzenetére


tgeeb92
tag

esetleg 55"ös Philips is van amelyik jól sikerült? 2014-es?

(#29160) nightshadow válasza dokee78 (#29157) üzenetére


nightshadow
veterán

Csak a korábbi 7-es-8-as sorozatú Evolution Kit-es tévék tudják megkapni.

[ Szerkesztve ]

(#29161) lorinser válasza tgeeb92 (#29159) üzenetére


lorinser
senior tag

A 7xxx sorozatból az FHD-k, ezeken kívül a bármelyik 8xxx-es (pl. a 55PUS8809). A Philips topikban vannak akik a 6809-et is dicsérik.

De lassan már nem igen kapni őket mert itt vannak a 2015-ös TV-k illetve még érkeznek (a 8-9000-es sorozat).

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#29162) vargalex válasza FerNandor (#29156) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Én egy 37LH3000-et használok 2009 óta. Először az USB hack-et csináltam meg. Így a rá csatlakoztatott eszközről lejátszik mindent, amit az LH5000/LH7000-es széria (azaz JPG, JPEG, MP3, DAT, MPG, MPEG, VOB, AVI, DIVX, MP4, MKV, TS, TRP, TP kiterjesztéseket).

Később ráraktam az LGMOD-ot, így USB-s LAN adapterrel hálózatról (samba, NFS, DLNA) is képes ezeket lejátszani.

Alex

(#29163) szata.68


szata.68
senior tag

Sziasztok!

Tesóm szeretne TV-t venni,és megkért,hogy nézzek utána picit én is.
A kritériumok: legalább 60" , gyors csatornaváltás

Ahogy látjátok nem akar semmi 4k-t,meg plusz dolgokat,inkább csak egy jó nagy, normális TV-t.
Főleg tv nézésre használja majd,meg pár film,sorozat, néha Playstation.
A tervezett keret 3-400 ezer Ft. Találtam pár modellt,ami belefér ebbe az árba (pl LG 60LB650V) csak kérdés,hogy ajánlottak-e,vagy inkább többet kell rászánni?

Köszi szépen előre is aki segít!

(#29164) krx21 válasza tgeeb92 (#29159) üzenetére


krx21
nagyúr

Biztos... De a Philips eket nem ismerem...

(#29165) gahor72 válasza #94529552 (#29155) üzenetére


gahor72
aktív tag

Szia!

Nem viszem vissza mert nagyon szép a képe,és ami ritka a hangja is tök jó.(Fel is szabadult egy LG soundbar)

Egyébként meg a használatijában benne van minden,nem zsákba macskát vettem,csak Én balga azt hittem,ha az L5 le játssza,akkor a jobb,drágább L7 is,szóval nincs hibája.

Van media player nézzük azon keresztül,vagy a hálóban a LG LM640s-t.

Kinéztem magamnak egy Qnap TS-251-es NAS-t.ezen van HDMI port is,úgyhogy kiváltja a mostani NAS-t és a media playert is.

Annyi a távirányító,hogy keresgetnem kell mit mivel,hogyan.

Abban bízok,hogy majd az oroszok kitalálnak valami,úgy is a spájzban vannak mindig. :D

üdv

(#29166) Ciccuka válasza nightshadow (#29160) üzenetére


Ciccuka
veterán

És melyik új TV-kbe fog bekerülni, amik olcsóbbak 150-nél?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#29167) nightshadow válasza Ciccuka (#29166) üzenetére


nightshadow
veterán

32J5500
43J5500

[ Szerkesztve ]

(#29168) FerNandor válasza vargalex (#29162) üzenetére


FerNandor
őstag

Szia, nagyon köszi a linkeket.

a miénk verziószáma 3.75, így maradt a távirányítós hack. de megtaláltam a saját leírásomat itt a fórumon (a régi topicban) és a távkapcsolót is megtaláltam szerencsére. úgyhogy már aktiváltam is, mindjárt próbálom! És úgy látom, hogy tulajdonképpen az 1080p-t is viszi, elég jó. Ez is 2009-es amúgy.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#29169) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Írtam 17 webshopnak, ahol a legolcsóbbak az árak, ebből 8 válaszra se méltatott (1 munkanap alatt). Gondolhatjátok akkor, hogy garanciális vagy bármi más probléma esetén milyen készségesek lehetnek.

Leszerepelt valamint nem ajánlott webshopok listája:
• Multitech Electronics S.R.L. www.multitech.hu info@multitech.hu
• High Digital Kft. www.digitalszalon.hu info@digitalszalon.hu
• Webonline Kft. muszakishop.hu info@muszakishop.hu
• Műszakiplaza Kft. pcdreamshop.com info@muszakiplaza.hu
• AVBOX Kft. ledtvcenter.hu info@ledtvcenter.hu
• AVBOX Kft. avbox.hu info@avbox.hu
• Laser-M Bt. www.tvudvar.hu info@tvudvar.hu
• Laser-M Bt. www.muszakiudvar.hu info@muszakiudvar.hu

Fontos, hogy aki TV-t akar venni az jól fontolja meg hol veszi, mert hivatalos gyári garancia helyett értéktelen bolti garanciát adnak a legtöbb helyen.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#29170) FerNandor válasza FerNandor (#29168) üzenetére


FerNandor
őstag

nagyon szuper! kipróbáltam egy bdrippel és simán viszi, szuper. nagyon orulok neki. anyáék használják már egy ideje, hogy tőlem "megörökölték" és ez így eléggé leegyszerűsíti a dolgokat.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#29171) nightshadow


nightshadow
veterán

Panasonic TX-65CR852B review [link]

(#29172) Dave567 válasza blakey (#29114) üzenetére


Dave567
addikt

Tökéletesen egyetértek, és szerintem vagyunk itt jó páran.
A tapasztalatlanok meg higgyenek amit akarnak...

29128 Lorinser: Örülj neki hogy nem látod, ne is akard mert nem jó ám az. ;)

[ Szerkesztve ]

(#29173) urobee


urobee
tag

Sziasztok!
Mindenhol jót hallok a Samsung UE40H6400-ról.
Tudtok esetleg ajánlani valamit, ami versenyre kelhet vele?
A 3D nem feltétel, ár max130k.

Itt [link] találtam neten elég jó áron, ingyen szállítással, 2év garival és ajándék hdmi kábellel.
Van valakinek tapasztalata ezzel az üzlettel kapcsolatban?
Köszönöm a válaszokat!

(#29174) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Adott egy Sencor SLE 3212M4 tv. Azt állította az értékesítő, hogy samsung a belseje.
Eddigi tapasztalatok alapján egy sansung tv -k képe éles.
Gyanítom tv műsor esetén számottevő különbséget nem fogok látni HDMI ,vagy SCART kábel között.
Van tapasztalata valakinek az említett típussal, vagy akár a márkával?

(jobb választás lett volna : Thomson 32HU4223, vagy Samsung UE28J4100AWXXH? Esetleg ennek a kettőnek sem lesz élesebb a képe és élethűbbek a színei?)

[ Szerkesztve ]

(#29175) Ciccuka válasza ANDROID??? (#29174) üzenetére


Ciccuka
veterán

Toshiba 40L5435DG van hasonló árban, de mindenképp alatta lehet tudásban és minőségben is.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#29176) ANDROID??? válasza Ciccuka (#29175) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez tuti nekem szól? :U

(#29177) Ciccuka válasza ANDROID??? (#29176) üzenetére


Ciccuka
veterán

urobee-nek ment :B

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#29178) gahor72 válasza Ciccuka (#29175) üzenetére


gahor72
aktív tag

Nekem volt pár hónapig L5435DG.

Az egyik legszebb képű tv a középkategóriában.Igaz,hogy tönkre ment (pixel),de történt már más márkával is ilyen.

Egyszerű,elég gyors a menüje,lejátszik mindent hálózaton IS,NAS-ról,aktív 3d,2db szemüveggel.

Nekem nagyon bejött,kérdés kinek mire kell.

üdv

(#29179) urobee


urobee
tag

Köszi mindkettőtöknek! :)

(#29180) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#29174) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#29181) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Új TV-t szeretnék venni, kb 200-250 ezres árban (max). A mérete 49-50", fontos a LAN és a wireless sound sinc megléte, és szép képe legyen. Elsősorban LGben gondolkodtam, és kacsintgatok az UHD felé (öcsémnek van 55-ben, a HD adások egész jók, tudom, olyan nem lesz mint a 4k-s video). Két kiszemeltem van, de szívesen fogadok ezekhez pro/kontra véleményt, vagy egyéb javaslatot! (Jah, és a 3D nem kitétel)

LG 49UF7787
LG 49UB850V

(#29183) #94529552 válasza ANDROID??? (#29174) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ők(Sencor, Thomson) itt nem nagyon ismert és ajánlott tévék, a helyedben én nem kísérleteznék velük. Inkább egy Sony, Samsung, LG, vagy Panasonic 32"-ost keresnék, pl. jó ára van a Panasonic TX-32C300E LED Televízió

melan Az LG topikban [link] érdemes tájékozódni ezekről a tévékről + a hasonló UB820V-830V-ről is.

(#29184) truebaba8


truebaba8
tag

Hello,

hozzajutottam nagyon olcson egy ilyen 64 bites (android 5.1) box-hoz, ami tud hardveresen hevc kodolast 60fps-el.

Es szeretnek egy 4K felbontasu tévét is venni, igaz, hogy ha kizárólag az android boxrol szeretnék 4K tartalmat nezni (esetleg 4K 3d-t) , akkor eleg olyan tévét vennem, ami tudja a hdmi 2-t, de nem kell hogy tudja a hevc-t, vagy bármi mást (tehát egy belépő szintű 4K tévé)?

Nyilvány így 300e alatt kijönnék egy 49 colos 4K tévénél így.

köszi

-

(#29185) krx21 válasza truebaba8 (#29184) üzenetére


krx21
nagyúr

Én elösször elgondolkodnék, hogy belépő szintű 4K tv vagy komolyabb és esetleg nagyobb full hd?...
Érdemes figyelembe venni azt is, hogy a 4K-nak csak akkor van értelme, ha az jó nagy, mert különben nincs különbség. (persze az ülléspozicióhoz képest...) A harmadik, pedig milyen tartalom lesz rajta... Netes 4k-n kívül vajon mit tudnál nézni??? Persze a 4k a jövő, de én is nagyon dilemmázok, hogy még felesleges...

(#29186) BBéci válasza krx21 (#29185) üzenetére


BBéci
titán

Egyértelműen feleslegesnek gondolom. A többség még a full HD tévéjét sem használja ki, leginkább divikszet, jobb esetben DVD-t néznek rajta. No meg SD tévéadásokat is.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#29187) medium84 válasza BBéci (#29186) üzenetére


medium84
aktív tag

Egyáltalán nem felesleges, az ember nem 2 évre vesz meg egy 500.000-1.000.000 Ft-os TV-t.
Én nem tudom, Neked milyen ismerőseid vannak, akik "divikszet" meg DVD-t néznek, azt meg főleg nem értem, hogy Te hogy lehetsz bárhol is "szakújságíró" ilyen kommentekkel?

(#29188) Surda- válasza medium84 (#29187) üzenetére


Surda-
őstag

Szerény véleményem szerint is totál fölösleges.
Egyrészt nem vesz az ember akkora tévét,amin kijönne a különbség.
Akkor sem,ha milliomos,akkor sem veszünk fél falnyi tévét.
Másrészt senki sem sugároz 4k-ban,de tévék még csak forgatni se nagyon szoktak ilyen formátumban.
Harmadrészt sajnos ma már semmit sem terveznek pár évnél többre,azt se ami 1 millióba kerül.
Az sem fog neked 10évig szolgálni.
Mire a 4k elterjed a háztartásokban,addigra lesz új formátum,8g, vagy 16L,amiknek egyébként szintén semmi értelmülk nem lesz,de ilyen a marketing.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#29189) Dave567 válasza medium84 (#29187) üzenetére


Dave567
addikt

:W :W Te még mindig nem érted?
Azt elhiszem, hogy van itt 1-2 ember aki nem ért semmihez, de hogy Te is elkezd..... :(( :((

(#29190) medium84 válasza Surda- (#29188) üzenetére


medium84
aktív tag

Akkor lehet, hogy én vagyok a kivétel, de nekem megérte 2009-ben 50"-os FullHD TV-t venni, meg MA képes erősítőt, pedig akkor is azt szajkózta mindenki, hogy "minek az, mit fogsz nézni rajta?"
Ugyanez van most is, csak már a 4K-val.

(#29191) truebaba8 válasza krx21 (#29185) üzenetére


truebaba8
tag

szia,

tehat en is gondolkodoba estem , reszletesebben :
van egy 150 ezres vasarlasi utalvanyom az edigital.hu-tol, amit dec 15-ig el kell vasarolnom, mert elévül.
nameg, a gyerekeknél még katodsugarcsoves tv van.

Gondoltam, a nappalibol atteszem a 42 colos tevet hozzajuk (ami nem mostani darab, de nagyon jo meg, egy 42LG6000)

Szóval a nappaliba kellene egy új, és akkor már nagyobb 3D-s tévé, mert megmondom őszintén, nekem tetszik ez a technologia. Szivesen nézek 3d-ben rajzfilmeket.

A fejem pontosan 270cm-re van a tevetol, ezert gondolkodom a 49-50 colban, nameg a 42ütol akkor legyen mar kicsit nagyobb.

Es maximum 200 ezret fogok kolteni meg pluszban az utalvanyra, ez nálam a lélektani határ.

Eddig a Panasonic TX-49CX750E es a LG 49UF8507 -et nezegettem, az ujabb 2015-os modellek gondolom decemberre még le is nyomják az áraikat, de aztán azt olvastam, h elég a belépő szint is tőlük, akár egy CX680 vagy még lejjebb, mivel én kizárólag android boxrol fogom használni őket 4k-ban

-

(#29192) Surda- válasza medium84 (#29190) üzenetére


Surda-
őstag

És modernnek számít az a 2009-es TV-ma?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#29193) AmunRa válasza medium84 (#29190) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Nagyon kevés ember vesz 1M körül TV-t itthon. A többség megvárja, az OLED áresést, addigra lesz értelme talán a 4k-nak is.

(#29194) zsiz válasza medium84 (#29187) üzenetére


zsiz
őstag

a kollega itt 300 ezer alatti 4K-ról beszélt, nem pedig 500 000 - 1 000 000 Ft-os tv-ről. ami azért valljuk be, nem mindegy - sem méretben, sem pedig minőségben. persze az is igaz, hogy egy 300ezres tévét sem azért veszünk, hogy 1-2 éven belül kidobjuk.

egyébként amit írt, android box-ot az egyáltalán elbírja a 4K-t (pláne a 4K 3D-t)? jó, a drágábbja biztos jobb mint az én kis 15 ezer forintosom.. de azért annyira nem acélosak ezek. mindenesetre én is inkább egy minőségibb FullHD-re szavaznék

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29195) medium84 válasza Surda- (#29192) üzenetére


medium84
aktív tag

Nem ez a jó kérdés.
Hanem az, hogy ha akkor vettem volna egy 32"-os HD Ready-t, akkor már rohadtul le akarnám cserélni. De ezt még vagy 4-5 évig megtartom, és azért tehetem ezt, mert akkor nem az átlagot, hanem felső középkategóriát vettem.
Remélem látod a párhuzamot. Ma már nincs értelme HD TV-t venni, hiszen nem 2 évre veszed.

(#29196) medium84 válasza zsiz (#29194) üzenetére


medium84
aktív tag

Persze, semmi értelme 40-50"-os 4K TV-t venni, ezért írtam, hogy 500.000-1.000.000.

(#29197) demmer123


demmer123
őstag

Ezzel lehet tisztítani led tv-ét?Vgy tudtok valami egyszerű megoldásokat?

[link]

(#29198) Surda- válasza medium84 (#29195) üzenetére


Surda-
őstag

Én HD plazmát vettem kb 3 éve, imádom :)
A kérdés szerintem az,hogy megéri-e most 4k-t venni,vagy mire elterjed a 4k,addigra konkrétan minden része elavult lesz a tv-nek?
A 4k-t évek óta várjuk,nem terjed.
Mire hétköznapi lesz,sokkal jobb tévék lesznek fele áron.
És mégegyszer a fő csapás, az átlagos nagyságú tévéken egyáltalán nem látszik a különbség, és nem vennék 50 -nél nagyobb tévét.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#29199) truebaba8 válasza zsiz (#29194) üzenetére


truebaba8
tag

Szia,

enyém sem került sokkal többe, 17e ($59) volt összesen.

http://www.geekbuying.com/item/R8-Android-5-1-4K-TV-Box-Rockchip-RK3368-Octa-Core-2G-8G-2-4G-5G-Dual-Band-WIFI-Gigabit-LAN-BT4-0-HDMI2-0-XBMC-348873.html

Ez HW-sen tudja a hevc-t : Main/Main10 HEVC/H.265 decoder
Nameg a gigabites net is jol jon majd.

Azért 50 colon 2.7 meterrol syerintem mar kiveheto a 4K es a fullHD kozotti kulonbseg.

Persze jo lenne 8 bit feletti, de inkabb 12 bites szin abrazolasu tevet venni, persze belépő szintben ez nem nagyon lehetséges.

HA a végén nem is 4K tévé lesz, de mindenképpen 3d-s, de akkor legalább 55 colos

[ Szerkesztve ]

-

(#29200) zsiz válasza truebaba8 (#29199) üzenetére


zsiz
őstag

mondjuk az enyém már régi, nem mostanában vettem. :) nincs is benne csak 2 magos processzor.
a 3D -bár sokan feleslegesnek tartják - nem rossz, én is szeretem, bár ritkán nézem, mert filmezni viszont nem annyira szeretek. de mióta megvan, 1-2 kivétellel csak 3D-s filmeket néztem.

mindenki arra költi a pénzét amire szeretné. de én tuti nem vennék 4K-t :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.