Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sirály69


sirály69
őstag

Multipoint hiánya miatt nekem sajnos felejtős.... :O :O :O :O

Szerver Hosting Debrecenben

(#2) beno52


beno52
tag

Szívesen kipróbálnám egymást után ezt és az XM4 fejhallgatót :)

(#3) postásbazsi


postásbazsi
csendes tag

Más tesztekben azt írják, hogy lehet wireless tölteni. Most akkor lehet vagy nem?

(#4) ShadowX válasza postásbazsi (#3) üzenetére


ShadowX
őstag

Szétszedős képeken láttam, hogy van benne tekercs a bölcsőben, szóval elvileg kellene tudnia a vezeték nélküli töltést.

(#5) hemaka válasza postásbazsi (#3) üzenetére


hemaka
nagyúr

Lehet. [link]

(#6) BBorg


BBorg
tag

A szivacsos illesztékről írtakban kételkedem. De azért sejtem, hogy a Sony csúcsfülesben kicsit jobb szivacs lehet, mint az általam tapasztaltban. Van ugyanis egy Koss SPARK PLUG fülhallgatóm, amit csak kíváncsiságból vettem (senkinek nem ajánlom 300 Ft felett, az alatt is csak cipófűző alternatívának használnám a kábelét poénból). Azon egy nagy szivacsos anyagból készült illeszték van (amelyből adtak két egyforma méretűt), ami sokkal rosszabbul zár mint egy szilikongumi harangos Senheiser vagy Creative, és pár óra (2~3) után fájni kezd tőle a fülem, ami szilikon esetén 10 óra után sem következik be.

(#7) Schuler888 válasza BBorg (#6) üzenetére


Schuler888
senior tag

A hiba az on keszulekeben van

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#8) odani


odani
tag

80 + 20% = 96 :))

(#9) dudi


dudi
senior tag

vajon telefonálni vagy értekezleten milyen lehet? ezt nem találtam meg a tesztben.

szerk. pl erkélyen vagy parkban mennyire hallatszik be a háttérzaj, vagy metrón, autóban rendben hallható maradok-e?

[ Szerkesztve ]

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#10) Decske válasza dudi (#9) üzenetére


Decske
aktív tag

Nekem az előző generációs xm3 van, nem panaszkodtak még, hogy nem hallanak.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#11) vicze


vicze
félisten

3 het használom.

"A fülesek mérete és ergonómiája szinte tökéletes, nincs hiba a kialakításban, és mivel kellően apró, így végre a kisebb fülkagylóval rendelkezők sincsenek teljesen kizárva a zenehallgatásból."
Ez elég WTF? Ez a füles gigantikus, konkrétan. Épp 6 TWS-nél tartok de van aminél 2x nagyobb és nehezebben is. A kialakítása miatt a stabilitása se olyan mint egy kisebbnek.

"Fontos megjegyezni azonban, hogy az LDAC-ot külön kell aktiválni a Sony Headphones alkalmazásban"
Nem kell külön aktiválni, ha a készülék támogatja automatikusan azt fogja használni, akár app nélkül is.

"emiatt aktiválhatjuk az AAC-s kommunikációt"
Nem az AAC aktiválható.
Két szem opció van, Priority on Sound és Priority on Stability. A hogy ezek melyik codec-et eredményezik, teljesen a adó készüléktől függ.

"A szoftver felülete kissé elavult, stabilitása olykor kétes"
Nem kell szépíteni, kezelhetetlen szar. Almenük almenüjének az almenüje, tabok, lenyílók új ablak. Totális káosz. :( 2éve sokkal értelmesebb volt.

FW frissíteni amúgy mindenki jó nagy türelemmel álljon neki. Mikor figyelmeztetett, az app hogy 1óra is lehet azt hittem vicc, de lemértem és 38perc alatt sikerült összehoznia, elég elképesztő. :F Egy Samsung Buds kb. 5perc alatt lefrissül.

(#12) kovimester válasza postásbazsi (#3) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia!
Tulajként mondom, hogy lehet!
Simán tudtam tölteni a Samsung wireless töltövel, a Note10+-mal is!

(#13) postásbazsi


postásbazsi
csendes tag

Talán mostmár a többi gyártó is használja majd a jobb minőségű bt kodekeket.

(#14) vicze válasza kovimester (#12) üzenetére


vicze
félisten

Ezt nem is értem miért marad ki. :F

[ Szerkesztve ]

(#15) drkaputt


drkaputt
csendes tag

Azért a telefonálási minőségről egy-két mondat beleférhetett volna...

(#16) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

"a fülünkről fotós mintát készítő 360 Reality Audio segédlet"
Ez mire jó?

(#17) vicze válasza HThomas (#16) üzenetére


vicze
félisten

Semmire. :D
Nagyszerű gimmick, hogy azt hidd valami AI majd jól kielemzi és tökéletesre állítja a hangot, de értelme 0 :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Plug Life válasza vicze (#17) üzenetére


Plug Life
senior tag

„gimik” 😂

(#19) vicze válasza Plug Life (#18) üzenetére


vicze
félisten

Tessék angolul sokkal jobb. :P

(#20) kovimester válasza drkaputt (#15) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Saját tapasztalat:
A rossz vélemények ellenére nagyon jó a hívás.
Tökéletesen értenek BKV, utcán; szélben.
Az ANC itt is működik elég szépen tompítja a külső zajokat, és a szelet.
Eddig akikkel telefonáltam nem.panaszkodtak, hogy rosszul értenek.

és igen kellet volna pár sor, mivel az előd nagyon rossz volt...

(#21) tabletta


tabletta
tag

Van, hogy hívás közben váltok telefonról fülesre, de eddig senki nem reklamált, hogy változott a hang minősége.
Aldis (?) aztali lámpa talpába épített vezeték nélküli töltővel is működik.
Napi szinten használom, szeressük! ;)

(#22) LurkerSheik válasza ShadowX (#4) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Wireless töltésre ki sem tér a szerző az egészen humoros.

Nem lett rossz de nem érzek semmi átütőt benne.
XM3 dealbreaker volt a QI hiánya, így maradt az airpods pro.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#23) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

100 ropi egy ilyen???
Aszem szarul keresek. Illetve csak egy ilyen kiegészítőre nem fogok kidobni ennyit. Esetleg ha a zenehallgatás mellet még elvisz A-ból B-be is. :W

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#24) Phülöp


Phülöp
addikt

Szivacs témához: ezek ilyenek, kopnak, fogynak. Hetente egyszer langyos vízzel átmosva nagyjából megduplázható az élettartamuk.
Nekem a KLIM szivacs vált be, évente elmegy belőle egy dobozzal.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#25) BennyRay válasza vicze (#11) üzenetére


BennyRay
tag

Vicze1, én is nagyon nézegetem ezt a fülhallgatót, ezért hadd érdeklődjem, 3 hét használat alapján is ismét megvennéd magadnak?

(#26) Viktor0610 válasza LurkerSheik (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Benne van a cikkben: "Nem maradt ki a Qi töltési lehetőség sem, tehát vezeték nélkül, akár egy megfelelő mobil hátlapján is feltölthetjük a tokot."
Amennyiben 19:10 óta került bele, nem szóltam. :DDD

Xiaomi 13T

(#27) vicze


vicze
félisten

Meg, elég egyértelműen. Viszonylag kevés hátránya van, az app az egyik, a méret a másik, de ezen kívül szinte semmi.

(#28) LurkerSheik válasza Viktor0610 (#26) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Jaja valamikor uppolta a szerző.
Helyreállt a világ rendje! :C :DD
Funkcionális ez a szivacs téma, de ez úgy fog elterjedni h szar, foszlik. 14 napon belül józsika vissza is szórja a webshopba majd.
meg kissé bumszli ez a forma, de legalább egyedi, nem tucat airpods koppincs.

Önkéntelenül is hasonlítom az Airpods pro-hoz, a szilikontól is beizzad a fülem ilyen gatyarohasztó melegben.
Múltkor véletlen megszagoltam a gumiharangot és valami kellemes illata van ennyi idő után is.
Nem tudom milyen szilikon ez :DDD

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#29) BennyRay válasza vicze (#27) üzenetére


BennyRay
tag

Nagyon köszönöm!

(#30) HThomas válasza vicze (#17) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Zseniális feature! :K Instára lehet küldeni rögtön utána a fülfotókat? :D

(#31) moleculez válasza vicze (#11) üzenetére


moleculez
veterán

Ehhez a kommenthez hasonlítva az egyébként korrekt hangvételűnek ható cikk szinte média bullshitnek tűnik. :F
Teszt alapján tetszik, ez a komment pedig visszaránt a hideg valóságba.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32) vicze válasza moleculez (#31) üzenetére


vicze
félisten

Ez kb. az összes negatívuma. Őszintén szólva az SW-t nem látod gyakran, ha nem kapcsolgatod az ANC beállításokat túl sűrűn. SW frissítés túlélhető, csak tényleg WTF...

A méret az igazi hátránya, meg ha nincs csillió gumiharangod, és a gyáriak nem jók.(ez nálam nem probléma.)

A hangja pedig kifejezetten jó, nagyon szépen lőtték be a DSP nincs codecek közt EQ különbség, mint a kínai társaknál (és igénytelen nem kínaiaknál), nagy többség még különbséget se fog hallani a codec-ek között.
ANC best in class. Esetileg lehet, hogy van olyan helyzet, ahol más készülék jobb ANC-t nyújt, de még minding Sony nyújt egyedül olyan adaptív ANC-t ami a legtöbb helyzetben jó vagy jobb bárki másnál.

(#33) moleculez válasza vicze (#32) üzenetére


moleculez
veterán

Van AirPods Pro-m, és nyakig az Apple ökoszisztémában nem is tervezek váltani, azonban figyelemmel követem a versenytársakat. Nekem ez a design annyira nem jön be, inkább az AP konzervatívabb kialakítását preferálom egy kis szárral. Mennyire ül stabilan a fülben? Írtad, hogy nehezebb mint sok kollegája. Nyilván ez egyénileg eltérő, de nekem pl az AP Pro egy aktív ugrálós edzés során is stabilan ül, hozzá sem nyúlok szinte.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34) kovimester válasza moleculez (#33) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.

Közepes haraggal használom. Elég stabilan ül a fülbe. Igaz "tutorial" résznél megnéztem, hogy ajánlják a behelyezést.
Ha úgy rakom be akkor stabil, sima séta lépcsőz, rágozás közben is.

(#35) vicze válasza moleculez (#33) üzenetére


vicze
félisten

A kialakítása miatt az aksi gyakorlatilag a levegőben lóg(nem a fülkagyló alján ül meg mint a többségnél), és így ha sportolsz akkor lifeg, mivel lifeg csúszik ki. Nyilván ezért adtak szivacsot mert az igen stabilan tartja, de azért a mozgás mértékétől függően ki fog csúszni egy idő után.

Még két dolog. Nincs find my bud, ez elég fájó a kategóriában megint. Illetve nincs deep sleep, tehát tok nélkül simán lemerül 1nap alatt, ráadásul kikapcsol teljesen amíg meg nem mozdítod, így nem is működhet "find my bud"(szerk: Kikapcsolás állítható, 3. fül negyedik almenüjét kell csak lenyitni, mondok csodálatos ez az app). Szóval kikapcsolva merül le 1nap alatt ami szerintem elég gáz. Samsung Buds ott maradhat hetekig és alig merül és folyamosan kapcsolódva is van közben, és működik a find my buds.
+egy apróság, de rohadt lassan kapcsolódik. Tehát kiveszem berakom egyiket berakom másikat és 1-2mp mire hallom, hogy connected. Ehhez képest egy Buds mire a fülembe kerül már zene megy, és a Buds még csak nem is különösebben gyors kapcsolódású... Nyilván nem a világ vége de konkurencia ebben jobb sokkal.

[ Szerkesztve ]

(#36) moleculez válasza vicze (#35) üzenetére


moleculez
veterán

Ez alapján a thread alapján, és követve az "ami nem romlott el, azt ne javítsd meg" elvet, akármilyen jól szól, mindenképp marad az AP Pro. :B

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#37) arn


arn
félisten

En meg mindig kernem vissza a jacket… zenet hallgatni ezen ugyse lehet rendesen, masra meg rohadt draga. A ket evvel ezelotti telomhoz adtak fulest, most meg koltsek x szaz eurot ugyanarra ficsorre. Koszi apple, hogy ezt igy kitalaltad.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#38) Skynet258


Skynet258
veterán

A képen a szivacs már most foghíjas, nem tudom mennyi idő alatt lett ilyen de nem fest jól. :U

https://geekpulse.hu

(#39) vicze válasza Skynet258 (#38) üzenetére


vicze
félisten

3hét után semmi baja, eddig. Az hogy Sony nem kínál jelenleg semmilyen opciót újra, nem éppen user barát.

A bevonatos mint ez, 6-8 hónapig szokott kitartani.

[ Szerkesztve ]

(#40) korpicschess válasza vicze (#39) üzenetére


korpicschess
veterán

Ahogy például a Samsung meg a Huawei sem, mindezt úgy, hogy a füleseik csöve full nem standard, szóval érd be a gagyi Alissal, ha találsz pótot.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41) opr válasza arn (#37) üzenetére


opr
veterán

Xperia telefont kell venni, azokon ujabban van jack csati is. Vagy normalis vezetek nelkuli fejhallgatot, azok is tudnak szepen szolni, bar teny, hogy nem olcso az ilyen.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#42) sagit


sagit
addikt

Nagy figyelemmel várom az új iPhone bejelentést, reménykedek egy új BT codecben amit az apple music miatt lesznek kénytelenek meglépni, de ha mégsem akkor maradok droidon, és ő lesz a befutó. A Sony wi1000x-em nagyon szeretem, de kisebbre váltanék

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#43) marosizoli67


marosizoli67
újonc

Üdv
Segítségeteket szeretném kérni fülhallgató vásárlása elött állok sony WF-1000XM4 és airpods pro között gondolkodok . Iphone használnám . Melyiket ajánljátok főleg sportoláshoz .Multipoint hiánya mit takar ? válaszokat előre is köszönöm

(#44) vicze válasza marosizoli67 (#43) üzenetére


vicze
félisten

Vedd meg az Airpods-ot nem származik semmi előnyöd abból ha ökoszisztémán kívül vásárolsz.
XM4 hangzása jobb (persze ez egyén függő továbbra is), más előnyei pedig nem lesz csak hátránya.

(#45) blueye válasza vicze (#44) üzenetére


blueye
veterán

Mondjuk ez eleg komoly elony :)
Ki kene probalnia de ez pont nem konnyu (foleg a Sony eseteben gondolom).

(#46) Mezcal válasza vicze (#44) üzenetére


Mezcal
addikt

XM4 hangzása jobb más előnyei pedig nem lesz csak hátránya.

Tehát pont a lényegben jobb. Úgy mondod, mintha két tévénél az egyikre azt mondanád, hogy a képminősége jobb, de... hát pont az a lényeg. LoL

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#47) vicze válasza Mezcal (#46) üzenetére


vicze
félisten

TWS-ek nem elsősorban a hangzásról szólnak, ezek nagyon erősen technológiai eszközök, aminél hiába jó egy tulajdonság ha a többi használhatatlan.
Az meg hogy melyik füles hangképe fog jobban tetszeni teljesen egyéni preferencia és nem egy mérhető dolog.
XM4 egy poluárisabb hangképet kapott mint a Airpods Pro, így a többségnek az fog tetszeni.
Egész mellesleg meg nem ég és föld különbségről van szó.

(#48) bbmt


bbmt
senior tag

Nekem jelenleg airpods pro van, de már váltottam androidra iphone-ról.
Működik a zajszűrés androidon is, de kíváncsi vagyok arra, hogy mekkora a különbség zajszűrés tekintetében köztük.

A kanál a gyengék villája

(#49) sony68


sony68
csendes tag

Sikerült a Szegedi Mediamarktban megvásárolnom :) Köszönöm SONY! Köszönöm JAPAN!

(#50) blueye válasza sony68 (#49) üzenetére


blueye
veterán

Ennyire jo aron adtak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.