Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138501) StLui válasza csabamigo (#138500) üzenetére


StLui
veterán

Minek veszed meg kétszer családon belülre?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#138502) akooos válasza l.skywalker (#138497) üzenetére


akooos
veterán

Arra nem adok pénzt, ott van a vault tényleg, majd onnan lekapom nemsokára :)) Így is megvettem múlt héten a Far Cryt, de nem tudom, mikor fogok vele játszani :DDD Szeretnék újból 17-8 éves lenni, arra nem lehet valamit venni Szingapúrban? :D

(#138503) csabamigo válasza StLui (#138501) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Külön boxon vagyunk és mással "homeolok"!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#138504) hackeeeee válasza parandroid (#138498) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ő... Jah lehet. :DDD

Division nem rossz ennyiért.. Lehet, hogy a kiegészítőkre rámászok, mert az nem rossz.. :) Abból Nekem a sima van, még 2016 végén vettem meg cdkeys-en.. Titanfall hasonló, mondjuk azt is közel azonos áron vettem még annó.

Véleményem szubjektív...

(#138505) l.skywalker válasza csabamigo (#138500) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ha egy gépen vannak a profiljaitok, akkor mindenki játszhat vele. Szóval nem éri meg duplán kiadni érte ha családban vagytok.

Gyerek gépén be tudsz lépni a saját profiloddal és amikor ő játszani akar egy olyan játékkal ami neked megvan, akkor engedélyt kér a gép tőled, te belépsz a profiloddal indításkor és felteszi a kérdést a rendszer, hogy egyszeri vagy többszöri alkalommal adsz-e neki engedélyt.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138506) WinZol


WinZol
aktív tag

Mikor várható a tavszi akció?

Jól gondolom, hogy Húsvét környékén.

(#138507) csabamigo válasza l.skywalker (#138505) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi az infot ,már mindegy megvettem így nem kell engedélyezgetni és csak ezeröccá volt...
Igaz 2x de ez még belefír

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#138508) StLui válasza csabamigo (#138503) üzenetére


StLui
veterán

Áh, ismerős, ezért sincs még külön box, amúgy hónapok óta megint nem játszom, persze arra fogom, hogy gyereknél van a box :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#138509) AMD Power válasza vonSux (#138482) üzenetére


AMD Power
titán

En pl a Dead Space nyomom most. 2008 jatek. De nem erzem rajta!! Nem ugy mint pl a Bad Company-nal ami szinten 2008 evjarat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138510) SütiGTi válasza WinZol (#138506) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Tavaszi akció ekkora hóban???? :F :DD

(#138511) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap jól beégettem magam a supportnál...
Felhívtam őket, hogy nem megy a GS zombiez meg Space. A hölgy pötyögött egy sort, azután közölte, hogy az alapjátékot is megkell venni a kiegészítőhöz. :DDD
Mobilon ezek külön, önálló játékok, a franc se gondolta, hogy itt nem. :B
Arra is felhívta a figyelmem, hogy mielőbb aktiváljam Microsoft revard point fiókomat, ha sokat vásárolok, mert kedvezményekre beválthatom.
Erről van valakinek bővebb infója?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#138512) Ti Bo válasza icemad (#138511) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Magyarországon nem működik a Microsoft Reward rendszer ha jól tudom.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#138513) akooos


akooos
veterán

Sziasztok!

Garancián kívüli javítást (controller) vállal a microsoft? Vagy jobban járok ha veszek egy újat inkább?
Beakad az RB és a B rajta, sima fehér One S kontroller.

(#138514) Ti Bo válasza akooos (#138513) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Garon túl is javítanak, de horror áron. Ki ne dobd, szerintem csak egy alapos belső takarítás kell neki, max az RB gomb cseréje.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#138515) icemad válasza Ti Bo (#138512) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, az lemaradt, hogy Hollandiában élek. A fiókot sikerült is aktiválnom, kaptam is pár pontot. Ahogy elnézem, egy új játék vásárlásánál kb. annyi pontot ad, amiből kijön egy fizetős dlc. Egész jónak tűnik, remélem Magyarországon is bevezetik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#138516) szimszonos válasza wazo (#138452) üzenetére


szimszonos
őstag

Szia!Érdeklődnék mennyibe sikerült venned 3 hónapos Game Passt?

(#138517) akooos válasza Ti Bo (#138514) üzenetére


akooos
veterán

Akkor lehet inkább szétszedem, úgy is van másik is.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#138518) Ti Bo válasza akooos (#138517) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Nincs mit! A B gomb majdnem biztos, hogy csak kosz miatt akad, az RB pedig néha elkopik, néha pedig csak át kell forrasztani a 4 lábát (ha ez sem oldja meg akkor jöhet a gomb csere).

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#138519) HartgeH3-2.8 válasza Def26 (#138471) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Köszönöm uram :R

Közben google szerint, érvényes Gold nélkül nem használható a capture funkció ;]
**Xbox One's Game DVR function require Xbox Live Gold membership**

Cink

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#138520) sting2


sting2
addikt

Sea of Thieves vélemények?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#138521) oriic válasza icemad (#138515) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Evek ota varjuk, de sose vezetik be szerintem. :(

Live-Die-Respawn

(#138522) parandroid válasza icemad (#138515) üzenetére


parandroid
nagyúr

Németeknél is működik, köszi a tippet. Bár ahogy nézem, inkább arról szól a dolog, hogy használd minél többet az ő szolgáltatásaikat (binget nagyon nyomják pl), és azért jönnek a pontok. Vásárláskor eurónként egy pont jár, böngészéssel, keresésekkel, kvízekkel napi 180-at lehet összegyűjteni. Egy 5 eur-s kuponhoz pedig kell 5350 pont. Aztán lehet, hogy a szintlépésekkel ez az ár majd csökken. Viszont akár pontokkal, akár anélkül lehet nyereményjátékokra nevezni (minél több pontot szánsz rá, annál nagyobb esélyed van a nyerésre - elvileg).

Szerk.: Na, a mai 180 pont meg is van. :DDD Megjelenik egyébként a pontszám a MS saját oldalain, jobboldalt felül, a saját neved, és avatarod mellett.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#138523) Ti Bo válasza parandroid (#138522) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Nyilván nem világmegváltó dolog, de poén lenne ha itthon is működne.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#138524) Xanax88 válasza sting2 (#138520) üzenetére


Xanax88
tag

Nagyon hiányzik neki egy jó matchmaking vagy valami...
Ha nincsenek haverok akkor csak a szerencsétlenkedés megy.
Harmadik próbára is csak külföldiekkel és csak balf@szokkal dob össze.

Aztán lehet én nem tudok valamit.
De egyenlőre nagyon úgy néz ki, hogy egy összeszokott csapat nélkül bukós.

Pedig reménykedtem, mert iszonyatosan bejön a koncepció.

Meg kicsit üresnek hat és az a kevés dolog is átláthatatlan. Bár ezt ne vedd alapul, kb 2 óra után mondom...

+ én nagyon kicsinek érzem a pályát... azthittem a béta után azért ez változni fog.

Igazából én hasonló játekokban képes vagyok órákig ellenni a semmivel... zenélgetek, táncolok, közben irl bontom a söröket :) szóval ez sem lesz rossz, a hangulata megvan hozzá, hogy már csak egy online sörözés miatt is belépjek ha úgy alakul.

[ Szerkesztve ]

Krisz

(#138525) pzstm válasza Xanax88 (#138524) üzenetére


pzstm
titán

matchmaking megy, idiütákat bárhol kifoghatsz, ha nem használ valaki in-game chatet vagy nem hív partyba akkor ki is lépek...tegnap egy PC-s orosz sráccal majdnem 3 órát elvoltunk. Teljesen jól

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#138526) Xanax88 válasza pzstm (#138525) üzenetére


Xanax88
tag

Menni megy. Nekem is, nem is azzal van a baj, kb 2mp alatt talál legénységet.
De értékelném ha lehetne legalább régióra szűrni vagy valami.
Nem vagyok rossz angolos, de beszélni nem beszélek. Ergo nekem fontos lenne... szerintem csak a gyári parancsokkal csetelve nem az igazi...
Voiceból meg így ki vagyok zárva. Tudom egyéni probléma.
De értékelném, ha ezzel kezdenének valamit.

Vagy annyi, hogy ne fixen összedobjon x emberrel, hanem legyen valami hub, egy kocsma vagy valami ingame hely, ahol egymásratalálnak az emberek, groupokba lehetne verődni vagy ilyesmi.
Nekem ez a 'nesze 3 random ember' dolog kicsit szúrja a szemem.

[ Szerkesztve ]

Krisz

(#138527) RudY válasza sting2 (#138520) üzenetére


RudY
addikt

Sea of Thieves
Sajnos én csak szólózni tudok/fogok, így is többször szünetelni kell, így csak szívna miattam egy csapat. Hajózás, tájékozódás simán megy, kigyúrom magam és elkapok néhány nagyobb hajót... vagy nem :DDD
Kikapcsolódásnak nem rossz, főleg pörgősebb gamák után, úgyhogy bejön.

[ Szerkesztve ]

(#138528) pzstm válasza Xanax88 (#138526) üzenetére


pzstm
titán

régióra szűr alapból a szerver, nos az annyit tesz hogy európa...franciákkal, németekkel, oroszokkal simán összedobhat...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#138529) Xanax88 válasza pzstm (#138528) üzenetére


Xanax88
tag

Na az már nem rossz.
Akkor csak szerencsetlen voltam eddig.
Ezt nem tudtam, így azért nem annyira kilátástalan a dolog :)

Krisz

(#138530) bulikavagyok válasza sting2 (#138520) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem bejön a játék, óriási élmény, gyönyörű és élkepesztően hangulatos az egész -tehát nagyon kellemes csalódás. Bár igazából semmilyen elvárásom nem volt vele kapcsolatban, az összes bétát kihagytam, plusz a róla szóló híreket sem nagyon olvastam. Egyedül a várható játékidőt tudnám felhozni negatívumként, mert ebben a formában nem hiszem, h 50 óránál több lenne benne. De mivel, h mostanában amúgy sem játszok ennyit egyik játékkal sem, így ez számomra nem igazán jelent problémát. Nálam simán 9/10-es a játék!

Játszottam haverral, egyedül és random emberekkel is, kis hajóban soha nem volt problémám senkivel. Ma teszteltem egy nagy hajót is, ott random játékosokkal már tényleg elég nagy volt a fejetlenség. De hát erre valók a barátok. :D

Xanax88: Minden multi játékkal ez a helyzet nagyjából. Próbálj ismerősökkel játszani, vagy keress egy klubbot ahol összejöhetsz más magyar játékosokkal. Ha nincs ilyen, csinálj! :D

[ Szerkesztve ]

(#138531) Xanax88 válasza bulikavagyok (#138530) üzenetére


Xanax88
tag

Jó, de más multis címnél letojom, mert altalában agyatlan lövöldözés.
Itt azért fontos az összhang :)

Előbb egy fél szigetet felástunk... mert a térkepes kolléga képtelen volt használható információt adni... vagy csak jó helyen ásni...
De legalább az is jó moka volt :)

Na mindegy is, majd lesz valahogy, fel nem adom az biztos, mert jó kis cucc, majd kialakul.

[ Szerkesztve ]

Krisz

(#138532) pzstm válasza Xanax88 (#138531) üzenetére


pzstm
titán

minden CooP-nál akkor mondjuk így ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#138533) bulikavagyok válasza Xanax88 (#138531) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mondanám, h toljuk együtt, de jelenleg katasztrofális a netem, ma még partiba sem tudtam belépni. :W

[ Szerkesztve ]

(#138534) Xanax88 válasza pzstm (#138532) üzenetére


Xanax88
tag

Coopot max akkor tolok, ha van osztott kepernyő és asszonyt is érdekli... sajnos nem sok ilyen cím van mostanában...
De épp emiatt nem szoktam idegenekkel azt sem erőltetni.

Krisz

(#138535) l.skywalker válasza Ti Bo (#138523) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Talán eljut ide is:

Microsoft Rewards program coming to more European countries

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138536) oriic válasza l.skywalker (#138535) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olaszok és Hollandok kapták meg most legutóbb. Szerintem ha így halad, akkor következő Xbox-ra talán hozzánk is eljut. :D

Live-Die-Respawn

(#138537) HKorn válasza l.skywalker (#138535) üzenetére


HKorn
addikt

GS pontokkal mikor lehet majd kezdeni valamit, arról nincs hír?

Run&Ride

(#138538) AMD Power válasza sting2 (#138520) üzenetére


AMD Power
titán

En a betaban jatszottam vele egy keveset. Erdekes egy jatek de engem annyira nem fogott meg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138539) Ti Bo válasza l.skywalker (#138535) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Ez elég jó volna! :R

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#138540) l.skywalker válasza HKorn (#138537) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az új avatar rendszer mellé fog bejönni valami. De pontosan mi azt nem tudom. Valami loot, cometics stb. dolog lesz az avatárhoz kötve.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138541) AMD Power


AMD Power
titán

Xbox-kontroller az új amerikai tengeralattjárón

Mik vannak! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138542) Mister_X válasza Xanax88 (#138531) üzenetére


Mister_X
nagyúr

User error, én épp soloztam egy órácskát, kincsestérképre ránéz, ásó elővesz - jackpot. Kétszer is ;] Kincsestérképet mindenki kap az aktív Voyage-ra (RB-vel veszed elő).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#138543) oriic válasza AMD Power (#138541) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ez annyira nem újdonság. [link]

Live-Die-Respawn

(#138544) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem jelenik meg március 30-án az Agony

Nincs új megjelenési dátum. :(

Live-Die-Respawn

(#138545) kerti008 válasza atee_13 (#138433) üzenetére


kerti008
aktív tag

Ra lehet kotni atalakitoval egeret. Keress ra: xim4-re. Negyedev vegen jon az uj xim kicsit olcsobb is lesz de ha jol emlekszem olyan $120 lesz. Plussz kell egy jo DPI-s eger hozza ami megdobja a koltsegeidet. Emlekszel meg a 3dfx-re 1997 korul? Na kb ennyi kulonbseg van szoftveresen a xim es a tobbi eger adapter kozott axim javara. Telefonod bluetoothon rakapcsolodik, letoltod a jatek profilokat, kivalasxtod melyik profit akarod hasznalni es bealitod az eger erzekenyeget , mar jatszol is. Egyetlen kulonbseg van a pc es a konzol xim-es eger hasznalata kozott hogy a konzolon limitalt a fordulasi sebesseg mig a pc-n nem. Ez profi counter strikosoknak szokott gondot okozni de az atlag felhasznalok eszre sem veszik. Szoval gondold vegig mert eger nelkul sokat kell gyakorolnod de bele fogsz jonni! A xim meg extra koltseg es mar nemsokara itt a hivatalos microsoft eger tamogatas is. (Evek ota igerik es a fejlesztokon mulik hogy engedelyezik-e) Letezik xim4 topic a prohardver forumon olvasd vegig.

[ Szerkesztve ]

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#138546) Xanax88 válasza Mister_X (#138542) üzenetére


Xanax88
tag

Na ezt jó tudni. Én a bétában csak soloztam, meggyőződésem volt, hogy csak annál van térkép aki felvette. Nem is kerestem :)
Mondjuk a másik 2 tagnak sem esett le, csak ástak mint a fene :)

Krisz

(#138547) zzola válasza oriic (#138543) üzenetére


zzola
félisten

Annyira nem, hogy drónókat is irányit box kontrollerrel haditengerészet és nem most kezdték azt sem...

(#138548) Ti Bo válasza zzola (#138547) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Ha már egyszer egy bevált és kiforrott technológiáról van szó, jól teszik. :K Anno mielőtt megvettem az első 360-am, nagyon tartottam a kontrollertől, a joy-ok nem szimmetrikus kialakítása miatt, de kb 3 perc alatt megszerettem.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#138549) atee_13 válasza kerti008 (#138545) üzenetére


atee_13
őstag

Emlékszem a Voodoo kártyákra akkoriban kezdtem jobban belefolyni a PC játékokba.

Lehet akkor várok még a vásárlással, mindenképpen ígéretesebb, ha gyárilag megvan a támogatás. :R :R :R

(#138434) Ti Bo :R

(#138550) Def26 válasza l.skywalker (#138535) üzenetére


Def26
félisten

pont most kaptam egy kódot onnan. vigye akinek kell

Forza motorsport 7 driver gear 3 suit
GQ7WW-WJCK4-CGMH6-TXHMG-Y44WZ

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.