Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138701) #78687232 válasza hackeeeee (#138693) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nekem az új UT-nál leesett az állam rendesen, talán az volt az egyetlen ue4-es játék ami igazán meglepett.

Más, most akkor a game pass mellett lesz lehetőség külön címeket kölcsönözni?

(#138702) hackeeeee válasza #78687232 (#138701) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az új UT-t még pc-n próbáltam ki, talán lassan 1 éve, nem tudom azóta, hogy áll.

Igen, úgy néz ki ez lesz.

Véleményem szubjektív...

(#138703) RudY válasza hackeeeee (#138702) üzenetére


RudY
addikt

Sokat nyomtam vele, de maradt pre-alpha, az utolsó blog bejegyzés és patch pedig: June 28, 2017 :O
Szerintem a Fortnite miatt ezt is félretették, pedig jöhetne box-ra is, de egér+bill nékül biztos maxigáz lenne.

(#138704) hackeeeee válasza RudY (#138703) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor azóta nagyjából semmi sem változott.. Remek. :(

Véleményem szubjektív...

(#138705) Csapoati válasza s7evcsenko (#138689) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hogyne lehetett volna kölcsönözni játékokat. Még Magyarországon is ment a dolog, én pl a Fővárosi Szabó Ervin könyvtárakból kölcsönöztem ki a jobbnál jobb cuccokat 2002-2003 környékén.

Maga az ötlet pedig nagyon jó, ha lesz ilyen Xbox-ra is, én élni fogok vele. Engem a GTA-k meg ezek se kötnek le sokáig, kipróbálni meg drága a vásár, lemezessel meg nem szeretek bohóckodni (elmenni érte, lemezpörgetés, utána eladás).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#138706) AMD Power


AMD Power
titán

Ma estig bírta a szilikon tok a kontrolleremen. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138707) S e t h


S e t h
nagyúr

Múltkor playstationos kollégáim kiröhögtek, amikor xboxot vettem, hogy majd vásárolhatom a kontrollerbe az elemeket.
Most már értem miről beszéltek.
Nem vagyok hardcore gamer, de jönnek az üzenetek elég szépen, hogy cserélni kéne elemet.
Van vmi ajánlott tölthető elem, vagy más megoldás?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#138708) gduck válasza S e t h (#138707) üzenetére


gduck
addikt

Hát nekem elem sose volt a kontrollerben! Amit adtak hozzá azt mindig másban használtam :D

Én ilyet használok Eneloop 1900mAh

UI: PS kontroller fénnyel működik? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#138709) Csapoati válasza S e t h (#138707) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Panasonic Eneloop, vagy ugyanaz olcsóbban Ikea Ladda néven.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#138710) hackeeeee válasza S e t h (#138707) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Energizer Lithium, ha rendes elemet szeretnél.. A többit hagyjuk. Ehhez képest semmi. Ezzel, tükörreflexes géppel több 100 képet el lehet lőni.. (tapasztalat) a legtöbb sima elemmel be sem kapcsol a gép.

Vagy, akku, pl. Eneloop.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#138711) zzola válasza S e t h (#138707) üzenetére


zzola
félisten

Nekem Ladda és Eneloop van. Megbízhatóan működnek, Eneloop töltővel töltöm őket.
Vagy gyári akku, az kisebb kapacitású, de használat közben is tölthető...

[ Szerkesztve ]

(#138712) Jovanny2 válasza lmno (#138700) üzenetére


Jovanny2
őstag

Volt már itt valakinek ilyen. Ha jól emlékszem a cache ürítéses reset megoldotta. Ha nem, akkor állítsd lentebb a felbontást aztán vissza.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#138713) negyven2


negyven2
veterán

Epic Games Shows Tech for “Next-Gen Digital Humans” and Impressive DXR Raytracing Demo at GDC

Azért durva mire képes az Unreal engine real-timeban!

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#138714) hackeeeee válasza negyven2 (#138713) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem semmi, csak ezek nagyrészének nyoma sincs sehol a játékos világban.. :(

Helyette jönnek a TF2 kinézetű karakter hegyek..

Elég sokmindent prezentáltak már az Engine megjelenésekor, abból sem lett nagyon semmi.. Oké, lehet, hogy a techológia ott van a jétékok alatt, csak közel sem úgy néznek ki, mint arra számítanának, amikor meglátják az UE4 logót.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#138715) #78687232 válasza S e t h (#138707) üzenetére


#78687232
törölt tag

Azt hiszem ilyet vettem és kikapcsoltam a rezgést. Én szó szerint rá tudok függni órákig, ennek ellenére is így két hetente cserélek elemet.

Hackeeeee: ezzel úgy vagyok, hogy általában az engine fejlesztői tudják leginkább kihasználni, az Epic meg mostanában nem igazán fog a Fortnite-on kívül mással foglalkozni.
A fentebb említett UT map, Outpost. Így sajnos nem jön vissza ugyanaz mint játék közben. Bárcsak lenne egy jó aréna cím xbox-ra, régen volt Unreal Championship.

[ Szerkesztve ]

(#138716) Mister_X válasza S e t h (#138707) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Persze, mert sokkal jobb kétórás kényszerszünetet tartani, amíg tölt a DualShock/tartani csak emiatt egy másik kontrollert/5m-es USB-t használni, mint tíz másodperc alatt elemet/akksit cserélni. Én monitoron használtam a PS-eim, tehát nonstop kábelen lógott.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#138717) vonSux válasza Mister_X (#138716) üzenetére


vonSux
őstag

Azért annak is kemény élete lehet, aki egy seggel folyamatosan lemerít egy ds4-et :DDD Annak jobb is ha kap egy kis kényszerpihenőt.

(#138718) dobobazsy válasza csipesz80 (#138690) üzenetére


dobobazsy
őstag

én is tegnap próbálkoztam be vele de kb negyed óra után kiléptem mert fogalmam sem volt mit kéne tennem :F
gondolkodtam is rajta, hogy beírjak, hogy én vagyok-e a buta, hogy nem jövök rá. az angolom se valami pro, így meg aztán végképp nem ment

(#138719) DaveHutt válasza S e t h (#138707) üzenetére


DaveHutt
őstag

Veszel Eneloopot, aztán te fogsz röhögni a PS-es kollégákon, a dupla annyi üzemidővel (kb. 20 órát bírnak ezek az akksik).

(#138720) hackeeeee válasza #78687232 (#138715) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, szerintem ha ezt befejezték volna, ezzel is elég nagyok kaszálhattak volna, akár ingame fizetéssel, vagy akár úgy, hogy nem F2P lett volna, hanem minimális összegért megvevős..Én nagyon vártam ezt annak idején, hogy csinálnak valami régi hangulatú UT-t.

Véleményem szubjektív...

(#138721) Zoleee83 válasza DaveHutt (#138719) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ezzel vitatkoznék azért, bár nem túl rég én is így gondoltam. :D
Mennyire jó hogy nem kell állandóan akksit cserélni mert beépített akksis. PS kontrollert rádugom mikrousb-re amikor kikapcsolom, és mire kell mindig fel van töltve, soha sincs lemerülve, soha nem kapcsol ki játék közben.
A DIM meg a beépített hangszóró az érintős résszel pedig nagyon sokat ad a játékélményhez. :K
(pl GTA-ban ha rendőrök üldöznek piros-fehéren villog, millió gesztus az érintős részen, effekt hangok a kontroller hangszóróból, stb.)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#138722) Ti Bo válasza S e t h (#138707) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Én az Ikea-s LADDA akkukat használom, amit anno itt ajánlottak többen is (made in Japan és több forrás szerint eneloop), ha nagyon nyüstöljük a gépet akkor is kb 2 hetente töltöm, pedig már két évesek lassan.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#138724) JamesHun válasza Steelheart2 (#138679) üzenetére


JamesHun
addikt

meg sokan végigpörgetik a singlet és eladják és vesznek egy másik használtat
De ebből meg a Sony / MS nek nincs haszna, akkor miért támogassa?

SeriesX: JamesSHun

(#138726) Zoleee83 válasza Cobra652 (#138725) üzenetére


Zoleee83
addikt

Játéka válogatja, az hogy neked semmit nem ér az egy dolog, másnak meg hozzáad az élményhez.
Legalább adott a lehetőség.
Nem mindenki fejhallgatóban játszik, a DIM fényerőt meg lehet csökkenteni, de a box kontrollerén se lehet kikapcsolni a fényt az sokkal zavaróbb este a sötétben mikor fehéren világít...

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#138727) vonSux válasza Cobra652 (#138723) üzenetére


vonSux
őstag

Vihar a biliben. Szerintem meg ez is és az is élhető megoldás (tudom, használom mindkettőt). Csak megy ez a kényszeres, “ez biztosan jobb” hasonlítgatás (olyan komoly kérdés, hogy a generáció megjelenése óta nem lehet eldönteni ;] ). Én is játszottam kb egész nap, soha nem a kontroller állított fel a konzol mellől. Akinek meg annyira nincs más élete, hogy 0/24-ben játszik, meg vegyen még egy ds4-et vagy egy rakat akksit.

(#138728) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali sima mezei régebbi usb-s logitech controller működik xbox one-on?

(#138730) MasterMark válasza -=Vacsek=- (#138728) üzenetére


MasterMark
titán

Csak licencelt kontroller megy.

Switch Tax

(#138731) -=Vacsek=- válasza MasterMark (#138730) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

értem köszi a gyors választ. most nézegetem mibe is kerül egy új.. mi a külömbség a sima meg az S controller között?

(#138732) MasterMark válasza -=Vacsek=- (#138731) üzenetére


MasterMark
titán

Az S az tud BT-n is csatlakozni mondjuk PC-hez. Illetve van rajta jack csatlakozó is.

Switch Tax

(#138733) S e t h


S e t h
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, kaptam jó tippeket, itthon szeretném vásárolni, nem külföldről, várni akár heteket mire megérkezik, megnézem a javasolt termékeket.

Egyébként én is kilőttem a rezgést, de látványosan többet így sem bír.

Pár héttel ezelőtt vki linkelt vmi futurisztikus kinézetű tárgyat ebayről, mint vmi állvány, amire rá volt rakva a kontroller.
Nem jöttem rá mi az, nincs összefüggésben a töltéssel?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#138734) Ti Bo válasza S e t h (#138733) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Lehet kapni gyári (és utángyártott) akku pakkokat a kontrollerhez és az állvánnyal lehet tölteni, akár egyszerre kettőt is.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#138735) S e t h válasza Ti Bo (#138734) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tudnál esetleg linket adni ilyenhez? Köszi

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#138736) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Látom ma is off járvány van. Ezentúl törlöm a konzolboltos munkahely megszűnős és a PS DS témájú írásokat!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138737) Alexios válasza Cobra652 (#138729) üzenetére


Alexios
veterán

Hangszóró meg max akkor ér valamit ha csendben játszol és a tv adja a hangot. Akkor hallod. De ki játszik így?

Nekem mondjuk nincs ps4-em, de xboxal így szoktam játszani:D

(#138738) Csapoati válasza S e t h (#138735) üzenetére


Csapoati
nagyúr

[link]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#138739) Ti Bo válasza S e t h (#138735) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Bocsi, de fogalmam sincs hol lehet kapni, valaki biztos tud ebben segíteni! :R

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#138740) fenergie84 válasza MasterMark (#138732) üzenetére


fenergie84
addikt

A PC BT-hez elég egy sima, mezei BT adapter?

(#138741) Zoleee83 válasza l.skywalker (#138736) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem értem miért kell törölni az OFF az OFF-ra van, konstruktív véleménycsere volt, senki nem hőbörgött...
Akksikról, kontrollerekről beszélgettünk pro és kontra, ha zavar tekerj tovább. :P

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#138742) interstate76 válasza Mister_X (#138716) üzenetére


interstate76
addikt

Nem kell 5 méteres usb kábel. Nálunk a kanapé mellett, amiről játszani szoktam, van egy konnektor, és ha lemerülnek az elemek a kontrollerben, akkor a telefontöltőm és egy 1 méteres usb kábel segítségével játszom tovább.
Tudom, hogy nincs mkinek a közelében egy konnektor, csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy nem okvetlenül a gépbe kell dugni a kontrollert. Ja, powerbank-ről is megy, és akkor konnektor sem kell. Van 2 olcsó kínai powerbank-házikóm, amikbe beletettem egy halott laptopakkuból kiszuperált 2-2 18650-es elemet, amik még mindig elképesztően sokáig bírják, és ha ezek fel vannak töltve, akkor ájulásig is játszhatok, nem merülnek le.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#138743) Siffredi válasza Cobra652 (#138729) üzenetére


Siffredi
senior tag

Lehet csökkenteni az xbox kontrolleren lévő led fényerejét? Ha igen, hogy?

Vagy félreértettem valamit?

(#138744) Gabesz84 válasza interstate76 (#138742) üzenetére


Gabesz84
őstag

(#138743) Siffredi:
szerintem szigszalaggal :) Ám hallottam olyat mintha az elite tudna ilyet...

PS kontrollerek híresek arról hogy nem hajlandóak csak úgy bármiről töltődni. Milyen töltőd van amivel tölt?

[ Szerkesztve ]

(#138745) interstate76 válasza Gabesz84 (#138744) üzenetére


interstate76
addikt

Sony telefontöltő. Azt ne kérdezd, milyen típushoz való eredetileg, mert most pl. egy Xiaomi telóhoz használom.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#138746) Siffredi válasza Gabesz84 (#138744) üzenetére


Siffredi
senior tag

A végén tényleg az lesz, mert néha majd' kisüti a szemem éjszaka...

(#138747) NB2 válasza l.skywalker (#138736) üzenetére


NB2
aktív tag

Szia!

Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem zavar, ha egy 2 órás szünet alatt iderittyentenek 60 hozzászólást (főleg ha munkaidőben vagyok :D ), de nagyon vékony a határ az OFF és az ON hozzászólások között. Ha most nagyon durva lennék, akkor a topic 80%-a mehetne az OFFba vagy hagyni kéne az egészet így ahogy van. Én totál kívülálló vagyok hozzátok képest, ti már itt sokan szinte barátok vagytok, nehezen lehet megállni, hogy offok bent ne maradjanak. Nem irigyellek, mert kemény meló egyrészt online lenni, másrészt eldönteni mi off és mi on, de szerintem ha nincs flame hagyni kéne, mindenkinek van görgője az egéren:)
Remélem nincs harag, főleg, hogy ez is off :C

(#138748) gabi182


gabi182
tag

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudtok-e nekem olyan játékokat mondani amitt ketten tudunk jatszani itthon.
Ilyenre gondolok mint pl overcoocked csak azt már unjuk.

Előre is nagyon köszönöm a választ!

(#138749) Bogyi007 válasza s7evcsenko (#138689) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hogy legális volt-e vagy sem azt nem tudom, de a kilencvenes évek elején igenis voltak kölcsönzők. Egyrészt helyben ott tudtál játszani a Super Nintendo, Sega, Atari gépekkel s haza is vihetted 24 órára a konzolt vagy játékokat.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#138750) Ti Bo válasza gabi182 (#138748) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Az összes Lego játék, Rayman például egész jók ketten játszogatva.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.