Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138801) Chumlee válasza gabi182 (#138748) üzenetére


Chumlee
senior tag

Halo MCC, jó pár CoD . Az MW-rel online is tudtok ketten játszani.

[ Szerkesztve ]

(#138802) ImpersonatoR válasza zzola (#138800) üzenetére

Nem tudom mekkora de nem ér semmit a patch.
Tegnap megvettem g2a rol (5500 Ft korul megy most) de nagyon vadállat (negatív értelemben) meg mindig ilyen 22 fps X- en.

Mondjuk ugyanolyan halk a gép szerencsére mint a többi játéknál, mert páran írtak, hogy pubg alatt megjön a hangja az X-nek

[ Szerkesztve ]

(#138804) Chumlee válasza zzola (#138800) üzenetére


Chumlee
senior tag

4,5gb

(#138806) #78687232 válasza hackeeeee (#138720) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én azt mondom, ennél a műfajnál kötelező lenne hallgatniuk a fanokra, máskülönben pont a kemény magot veszítik el. Persze valahogy új játékosokat is találni kell, de rossz irányba mentek és a lassú fejlesztési idő sem tett jót a címnek. Xboxon még talán a Halo / GoW szériában van aréba jelleg, érdemes azokra fókuszálnia a műfaj kedvelőinek.

(#138807) Thusor válasza Chumlee (#138804) üzenetére


Thusor
őstag

Az a baj, hogy a PUBG esetében mintha a teljes játékot szedné le mindig. Első alkalommal mikor kijött XBOX-ra akkor is ilyen 4 GB körül töltött le, és most is minden frissítéskor.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#138808) Chumlee válasza Thusor (#138807) üzenetére


Chumlee
senior tag

Én nem haltam bele ,bár tény ezt IS orvosolhatnák .
A hitboxon állítottak valamit ? Kicsit olyan érzésem van .

(#138809) adrian94


adrian94
őstag

Jott egy update (700 valahany mb). Miutan ujra indult a gep betolt es teljes fekete kepet latok! Az elejen az xbox logot latom meg ha hosszan nyomom a kontrolleren a feher gombot, de semmi mast.. Mit tudok ezzel csinalni vagy mi lehet az oka?

(#138810) hackeeeee válasza #78687232 (#138806) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem voltam HC UT gamer, de emlékszem rá, hogy mi mennyit toltuk LAN-on annó, és versenyeken is mekkora játék volt. Szerintem érdemes lett volna véghez vinni a folyamatot, lásd Quake Champions.. Szerintem ennek is lett volna akkora sikere, mint annak lett.. De lehet, hogy ezt az Epic-nél másképp gondolták.

Akár még Esport-ra is vihető lett volna, akár csak a Halo, a Gow nem tudom van-e ilyen téren. Szerintem.. De, ez van.

Véleményem szubjektív...

(#138811) Alex197502 válasza adrian94 (#138809) üzenetére


Alex197502
újonc

Szia!
Itt nézz körbe hátha segít.....

https://support.xbox.com/hu-HU/xbox-one/console/system-updates-solution

[ Szerkesztve ]

(#138812) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Defiance2050 Zárt béta feliratkozás: [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138813) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ez mennyire gyakori hiba , vagy mi ez? pc körben nem jelent túl jót rz, memória hiba lehetne, de asszem csak ennél a játéknál csinálja ilyen durván és viszonylag sokszor is

Xbox One: bandymnc

(#138814) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sea of Thieves értékelések

Cheat Code Central - 82/100
Xbox Tavern - 73/100
Attack of the Fanboy - 70/100
Fandom - 60/100
CGMagazine - 55/100
Angry Centaur Gaming - Várjunk egy leárazásra

Live-Die-Respawn

(#138815) Ti Bo válasza bandi0000 (#138813) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Gpu probléma szokott lenni, nem?

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#138816) bandi0000 válasza Ti Bo (#138815) üzenetére


bandi0000
nagyúr

igen, akár memória is, de ps en is volt hasonló egyik játénál de nem ilyen durván

Xbox One: bandymnc

(#138817) turikoczka válasza oriic (#138814) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Kicsit szigorúnak érzem... :/

(#138818) MasterMark válasza zzola (#138792) üzenetére


MasterMark
titán

Nem csak, hogy nem korrekt, de a Genfi egyezmény szerint háborús bűn a kollektv büntetés... :DDD

Switch Tax

(#138819) Def26 válasza oriic (#138814) üzenetére


Def26
félisten

hát ezekről még nem is hallottam. :D valami nagyobb nevű oldal nem tesztelte?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#138820) oriic válasza Def26 (#138819) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát, ahogy olvasom a többi oldalnál egyelőre még készülnek a tesztek de:

Metro – “As far as we’re concerned a pirate’s life is definitely for us.”

Destructoid – “If your gut is telling you Sea of Thieves looks too light on content to last you all that long, you’re best off waiting and seeing.”

US Gamer – “At its best, it’s like a pirate role-playing adventure. At its worst, it’s tedium and trolling.”

TechRaptor – “Once the novelty of being a pirate and going on one fetch quest after another wears off, there ceases to be anything left to bring people back”

Live-Die-Respawn

(#138821) samu74 válasza fenergie84 (#138766) üzenetére


samu74
addikt

Kényelmes dolog,két kontroller egyszerre tölthető és nem kell kiszedegetni az elemet/akksit.
Az 576-ból vettük,4 hónapja kb. éjjel-nappal a dokkolón van játék után.Egy töltéssel 6 óra játék biztosan megvan.Mondjuk a dokkolón a visszajelző led egy kisebb szobát bevilágít. :)

-----------

(#138822) bandi0000


bandi0000
nagyúr

most egyszer az assassinsba ia volt ilyen zöld vacak, ez hiba lenne? szervizeltessem sztetek?

Xbox One: bandymnc

(#138823) Dadpool válasza bandi0000 (#138822) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Egy hdmi kábel cserét probalnék mindenképpen.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#138824) Ti Bo válasza bandi0000 (#138822) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Ha még garos, akkor mindenképp!

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#138825) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok
Következő a probléma egy Xbox one s 500gbal, bármilyen játékot indítunk , elkezd a jatek tölteni (pl. Fortnite-nal bejön a loading screen és a csík eljut a végéig, majd 2mp fekete kép mintha indulna, de kilép a homera), mindegyik visszadob a home képernyőre. Most a fortnite települ újra, kiváncsi vagyok mi történik. Egy kivétel van: forzahorizon 3. Az megy gond nélkül. Valakinek volt már ilyen ?

(#138826) hackeeeee válasza sagesz93 (#138825) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem akkor csinál ilyet, amikor nem látja a külső HDD-t, és ugye arra van telepíve a játék.

Véleményem szubjektív...

(#138827) Ragnar95 válasza mike1334 (#138796) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyik legmegosztóbb rész lett, legtöbb ember vagy egyáltalán nem szerette és ki se játszotta vagy egyszerűen imádta :D Én előbbi kategóriába tartozom, engem is zavart, hogy a klasszikus AC elemek hiányoztak belőle (főleg a városban háztetőkön közlekedés), cserébe a hajózást nagyon gyorsan meg lehetett unni szerintem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#138828) Poplacsek válasza Ragnar95 (#138827) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Én meg a második kategóriába tartozom. A Unity-vel kezdtem, majd a Black Flag-et toltam ki, most pedig az Ezio Collection megy a II. résszel Boxon + PC-n tologatom a III-at. Eddig a 4 részből nálam a Black Flag volt a legjobb, nehezen szoktam meg a Unity után, de 4-5. nekiállást követően már nagyon tetszett és eddig ez az etalon. Két napja megjelent a Rogue is XBOX One-ra, be is fogom húzni az első leárazásnál. :K

[ Szerkesztve ]

(#138829) r.levente75 válasza Poplacsek (#138828) üzenetére


r.levente75
addikt

Nálam az origins volt az első a sorozatból. Utána valószínű az unity jön majd remélem nem bánom meg.

(#138830) s7evcsenko válasza Ragnar95 (#138827) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nem lehetett a háztetőkön közlekedni? Ez biztos?
Nekem úgy rémlik, hogy ugráltam rajtuk, csak nem volt ez a köteles odahúzos.
De az is lehet, hogy már keverem a hárommal. :B
Nem abban vannak azok a csilingelő levelek, amiket utol kell érni a tetőkön futva?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#138831) Madoc válasza r.levente75 (#138829) üzenetére


Madoc
veterán

Időrendben kellett volna haladni, a játék változott, fejlődött az évek során. A régebbi nem lesz olyan jó sohasem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#138832) NB2 válasza s7evcsenko (#138830) üzenetére


NB2
aktív tag

Persze lehetett közlekedni, de nem voltak akkora városok mint pl mikor olaszhonban ugrálgattunk. Itt a hajózáson volt a szerep. Én nagyon szerettem, de egy idő után unalmas volt, főleg amit a kolléga említett, a hajózás és a csata lett egy idő után sematikus.

(#138833) sagesz93 válasza hackeeeee (#138826) üzenetére


sagesz93
addikt

Itt nincs hozza külső hdd, csak a belső tároló. Most töltött le 65%ot és indítható a játék, de nem indul el továbbra sem... hibás lehet a belső hdd? Nem lett megmozditva a gép, semmi különös behatás nem történt.

[ Szerkesztve ]

(#138834) r.levente75 válasza Madoc (#138831) üzenetére


r.levente75
addikt

Ettől tartok én is. Mielőtt az originst megvettem az unityt csak próbáltam, de az bejött. A grafikát biztos nem fogja überelni egyik sem visszafelé, de talán majd a stoty.

[ Szerkesztve ]

(#138835) rsanyi20


rsanyi20
tag

Lassan tényleg jöhetne a Bill-egér kombó. Kiprobáltam a haveromnál a PUBG-t Boxon, mert még én nem vettem meg, de nekem ez kontrolerrel annyira nem a legjobb... Megszoknám, de a PUBG-hez jól jönne a bill-egér. Ha meg is lesz, megveszem a játékot abban a pillanatban mellé, addig felesleges hacsaknem találok egy jóárasított helyet ahol megtudom venni :DDD
Egyébként meg szerintem egész jó lett a konzolos port is véleményem szerint :))

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#138836) Def26 válasza rsanyi20 (#138835) üzenetére


Def26
félisten

ott a xim. Tökéletesen viszi az fps játékokat.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#138837) Chumlee válasza rsanyi20 (#138835) üzenetére


Chumlee
senior tag

A bugoktól ,a lassan betöltő textúráktól és a hitboxtól eltekintve ! :P ;]

(#138838) mike1334


mike1334
veterán

Látom a hozzászólásokból, hogy nem csak nekem "csalódás" a Black Flag...alapvetően azért nincs vele nagy bajom, illetve főleg nem ezzel a játékkal van kifejezetten bajom. Ami a kisebb gond, az az, hogy annyira dícsérték a játékot, hogy többet vártam. Ami nagyobb, az meg nem kifejezetten a BF hibája, hanem az open world játékok többségéé. Úgy tűnik, hogy egy hatalmas teret és szabadságot ad, csak közben az igazi tartalom hiányzik belőle...repetitív játékmenet, ugyanaz minden, csak úgy tűnik, hogy változatos. El lehet vele lenni, azóta is játszok vele esténként, de nem nyújt maradandó élményt. Kb mint a Shadow of Mordor, az annyira üres volt, hogy abba is hagytam. Kezdem azt hinni, hogy nem valók nekem az open world játékok, inkább egy scriptelt lineáris játék. Azokban nincs nagy újrajátszási lehetőség, de mondjuk ezt se venném elő újra, csak, ha "kalózos" hangulatom van. (Vannak ilyen obligát játék kategóriák, amikből muszáj 1-1 játékot beszerezni, hogy legyen mivel játszani, ha olyanja van az embernek, kalózos, "kovbojos", hősi fantasy, gengszteres, világháborús, autós, vámpíros, verekedős, sci-fi/űrhajós...stb., pl biztos vagyok benne, hogy ha jön a west world 2. évada, akkor nagyon fog viszketni az agyamban egy pont, amit csak a rdr2 megvásárlása tud majd csillapítani :D ).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#138839) M@no válasza mike1334 (#138796) üzenetére


M@no
tag

Én még csak az AC II-ig jutottam el. A Black Flaggel kb 10 percet játszottam, hogy kipróbáljam. Most a Chronicles: Indiával ökörködöm, ha van időm és kedvem hozzá.
Úgy érzem néha, hogy túl sok játékot vettem meg, mert azt hittem kevés lesz. :C :C

(#138840) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Gold-osok 03.28. 09:00 óráig ingyen játszhatnak a The Elder Scrolls Online-nal. 80 GB, XOXE.

(#138841) AMD Power válasza zzola (#138753) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem a Aldis 2500mAh van. Kb masfel hetene toltom oket.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138842) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Előtölthető a Way Out - éjféltől start (ill. ha valaki a világ keletibb felén vette meg akkor már játszható is)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138843) mike1334 válasza M@no (#138839) üzenetére


mike1334
veterán

Én is így jártam, hirtelen vettem egy csomó játékot. De most megfogadtam, hogy nem veszem semmit, míg mindennel nem játszottam, amit megvettem...megvárnak a játékoka, még olcsóbbak is lesznek :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#138844) Pew


Pew
tag

Az xbox one támogatja a billentyűzetet és egeret (játékokban)? Ha nem várható ez a közeljövőben? (Neten össze vissza infókat találtam csak róla) Vagy csak azokkal a drága “átalakító usbHUB szerű” kütyükkel lehet?

(#138845) AMD Power válasza mike1334 (#138843) üzenetére


AMD Power
titán

Ez pontosan igy van. Foleg most az EA Access-t nyomom. Ki tudja mikor erek a vegere. A Gold jatekok meg a BF vett jatekok meg el sem indultak a gepen egyszer sem. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138846) l.skywalker válasza Pew (#138844) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Alapvetően támogatja és alapvetőn úgy van átadva a devkit a fejlesztőknek, hogy ez az opció ENGEDÉLYEZVE van. A fejlesztő döntése, hogy ezt "bekpacsolva" hagyja vagy kikapcsolja. Eddig elenyésző játéknál lehet arról tudni, hogy van benne támogatás (pl. Minecraft Béta talán)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138847) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Segítsetek!
Adott egy Xbox One S 500-as konzol, hozzá adott Forza 3 kóddal. A kód fel is lett használva, a játék ment gond nélkül. Aztán sikerült a gyerekeknek valamit csinálni a profillal és nem lehet belépni. Hiába hoztunk létre másik profilt, és használjuk azt, ott már értelemszerűen nem megy a kód.
Az alap profilra váltva azt írja, hogy "Enter your passkey". Hogyan tudnánk a Forza 3-at visszaszerezni? Mert ez így elég gáz, hogy járt a géphez, és sikerült tönkre vágni. Semmi kedvem nincs újra megvenni. :W

(#138848) AMD Power válasza Pew (#138844) üzenetére


AMD Power
titán

Remelem ez soha nem fog bekovetkezni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138849) l.skywalker válasza NoOne1976 (#138847) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem kell újra megvenni. Beállítottatok egy passkey-t amire senki sem emlékszik ezek szerint. Holnap fel kell hívni a supportot (fent összefoglaló) és ők segítenek unlockolni a fiókot.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138850) szimszonos válasza hackeeeee (#138763) üzenetére


szimszonos
őstag

Én Vartát vettem 2600 mAh és 30 órát vígan elmegy.Akcióban 1490ft/2db volt,először 1 csomaggal vettem,kipróbáltam utána vettem is még 2 csomagot.2 controllerbe + nem árt még 2db elem tartalékba.Idáig ez a legjobb újratölthetős elem amit használtam.Bátran ajánlom mindenkinek,német minőség.Volt 4 db-os is 1990ft az "csak" 2100mAh volt,de az is jó ár nagyon.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.