Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138751) MasterMark válasza fenergie84 (#138740) üzenetére


MasterMark
titán

Igen.

Switch Tax

(#138752) DaveHutt válasza Zoleee83 (#138721) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hát nem tudom. Minden játék után töltőre rakni, vagy két hetente egyszer akksit cserélni. Szerintem az előbbi macerásabb. Arról nem beszélve, hogy a kábelektől rosszul vagyunk már otthon, annyi van.

Offot befejeztem, örülök, hogy neked azért bejön.

(#138753) zzola válasza DaveHutt (#138752) üzenetére


zzola
félisten

10000 mAh-s akksid van? Nálam a 2500-as 5 napnál többet nem bír...

(#138754) fenergie84 válasza MasterMark (#138751) üzenetére


fenergie84
addikt

Köszönöm! :R

(#138755) S e t h válasza NB2 (#138747) üzenetére


S e t h
nagyúr

Most nem ennek a topiknak címezve, de ezen a fórumon nagyon szigorúan van véve az off.
Vannak témák ahol egy fél hozzászólás után, ami még kapcsolódik is a témához, azonnal jön a deus ex machina, mi meg nézünk, hogy ez miért volt jó.
Nagyon jó párbeszédek lettek így az enyészeté, amelyek senkit sem sértettek, bántottak, kivéve egy embert, aki törölni kezdett, amolyan túlkompenzálásos módon.
Közben tele van a fórum off topikokkal, de ez lehet tényleg cél?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#138756) S e t h válasza DaveHutt (#138752) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én most egy kicsit meg is akadtam.
Megy aksival is a kontroller?
Miben más ez mintha tölthető elemeket vennék?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#138757) x360elite válasza zzola (#138753) üzenetére


x360elite
őstag

Nekem 2400-as van, hogy csinálod az 5 napot? Ha 2 órát játszok naponta, akkor már a negyedik elején könyörög, hogy toljam már seggbe egy töltővel...

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#138758) hackeeeee válasza S e t h (#138756) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gondolom lehet akár gyártatni cellából akkut, csak nem fogja tölteni a controller.

Lényegében nagyobb üzemidő. Amennyiben ilyen. De most, hogy beszélünk róla, ennek lehet, hogy utána is nézek majd.

De van a gyári p&c kit, azt tudod tölteni controller-ben. Nekem sajnos elég gyorsan elfáradt.. (lényegében ez is 2 darab AA akku, csak 1 házba "építve, külön elektronikával".

x360elite: Nekem az 1900-as eneloop vígan kibír 1 hetet napi 2-3 óra játékkal.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#138759) MasterMark válasza S e t h (#138756) üzenetére


MasterMark
titán

Abban más, hogy tudod tölteni a kontrolleren keresztül is.

Switch Tax

(#138760) l.skywalker válasza S e t h (#138755) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudom milyen topikokban vagy jártas, de 1.: nem minden topikban van topikgazda, 2.: nem minden topigkazda ugyanolyan.

A kérdésedre a releváns válasz az Alapelvek III/10/9-es pontjában van.

Nem az OFF indokoltsága, hanem a mennyisége számít egy idő után.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138761) fenergie84


fenergie84
addikt

Az aksi téma engem is érdekelne.
Melyikkel járnék jobban, a eneloop (4db) és töltővel, vagy a fentebb linkelt Venom aksi+töltő állvány kombóval?

(#138762) x360elite válasza hackeeeee (#138758) üzenetére


x360elite
őstag

Akkor lehet, hogy rossz az akksim... :O Na nem baj, majd veszek másikat. Köszi.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#138763) hackeeeee válasza fenergie84 (#138761) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem bevállt az eneloop, nem is vennék mást. Bár előtte használtam energizer akkut is, az is jó volt, de az eneloop tartósabb..

Vagy sima elemből a linkelt Lithium-os, de persze, hosszabb távon természetesen jobban megéri az akku.

Véleményem szubjektív...

(#138764) MasterMark válasza fenergie84 (#138761) üzenetére


MasterMark
titán

Ezt csak te tudod eldönteni.

Én is Eneloopot használok, de csak mert ritkán játszok, és akkor egyáltalán nem merül le a kontroller mire pl. egy hónap múlva előveszem. Valamelyik nap pont kellett volna a PS4 kontroller, de csutkára volt merülve. :(

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#138765) hackeeeee válasza x360elite (#138762) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem biztos, nem vagyunk egyformák, nem egyformán , nem egyforma játékokkal játszunk. Nagyon nem mindegy, hogy mennyit, hogyan rezeg a controller.

Véleményem szubjektív...

(#138766) fenergie84 válasza hackeeeee (#138763) üzenetére


fenergie84
addikt

Értem :K

MasterMark: azért kérdeztem, mert sokan írtátok az eneloop-ot, hogy bevált. És kíváncsi vagyok, hogy a Venom mennyire jó választás.
Nyílván, ha van kellő infóm, jobban el tudom dönteni :R

(#138767) x360elite válasza hackeeeee (#138765) üzenetére


x360elite
őstag

Tényleg.... Kikapcsolom a rezgést és meglátjuk. Kösz a tippet. ;)

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#138768) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Én napi 8 órákat tolom heti 5 napban (na jó, nem mindig pörög játék, néha csak idle screen van, de azért javarészt megy valami). Kezdetben tölthető aksikat használtam, de 2 nap után mentek a töltőbe, így folyamatosan töltöttem 4-et és váltogattam őket. Aztán jött a karácsony és elvitték őket a gyerekek az új kütyükbe :D

Én pedig már korább is meguntam és USB-ről játszok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138769) hackeeeee válasza x360elite (#138767) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egy próbát megér esetleg. Úgy sokkal többet kellene bírnia. Valaki említett itt a múltkor rezgés nélküli üzemidőt.

Véleményem szubjektív...

(#138770) MasterMark válasza l.skywalker (#138768) üzenetére


MasterMark
titán

Hallod, azért dolgozhatnál is játék közben... :DDD

Switch Tax

(#138771) Steelheart2 válasza Cobra652 (#138723) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Vagy a masik megoldás egy dokkolo.Én már azt hasznalom jo ideje és most hogy betegeskedem,napi 6 ora játék után sem merül le.Ha befejeztem,visszarakom a dokkoloba és ennyi.:)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#138772) l.skywalker válasza MasterMark (#138770) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Amire tudtam makrót írtam :D Csak azt kell néznem ha valami elromlik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138773) zzola válasza x360elite (#138757) üzenetére


zzola
félisten

Nekem általában nincs meg a 2 óra/nap, lehet azért. Persze aktívabb használat mellett ez néha 2 nap...

(#138774) Csapoati válasza x360elite (#138757) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az én 2500-as Laddáim legutóbb 2 hetet bírtak, ez kb 15-20 órányi játék volt összesen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#138775) pzstm válasza Csapoati (#138774) üzenetére


pzstm
titán

no igen...valakinek ez másfél nap alatt összejön :DDD

múltkor mondta ismerős hogy kicsit kiégett a Monster Hunterrel és szünetelteti.....

mondom már ott jársz?

hát azt mondja két és fél hét alatt belement 180órácska azt hitte tovább bírja :DDD

No az ilyeneknek a bérléses megoldás aranybánya lesz ;) (már ha tényleg lesz)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#138776) vonSux


vonSux
őstag

A tegnapi Pubg frissítés után mintha egy fokkal stabilabban, kevesebb fps droppal futna a játék. Kivétel akkor, hogy ha ketten-hárman, viszonylag közelről egymásra lövöldöztök, mert akkor brutálisan leesik az fps (persze ez utóbbi lenne a játék lényege ;] , szóval van még bőven mit javítani a játekon).

(#138777) parandroid válasza Steelheart2 (#138771) üzenetére


parandroid
nagyúr

Hagyd, ez túl egyszerű, különben sem bírja 20 órán keresztül egyhuzamban, és az állandó rátöltögetések hetek alatt kinyírják a nimh akkukat (az enyém is már három éves, valószínű, hogy az utolsó 2,5 évben már nagyon a végét járja folyamatosan). Különben is, kinek van ideje mindig a helyére tenni a kontrollert? No meg otthon amúgy is van egy marék tölthető AA akku (nyilván ezért jön fel hetente a melyiket vegyem kérdés), és az különben is másra is jó (de akkor miért az xboxhoz veszi?). No meg az akkugyártóknak is meg kell élnie valamiből.

Asszem minden érvet lefedtem, ami legutóbb felmerült...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#138778) dobobazsy


dobobazsy
őstag

Sea of Thieves másoknál se megy? néztem egy streamet vagy egy óráig a játékról, aztán mire megjött a kedvem hogy szétnézzek én is beléptem a játékba, de ezt a temporarily unavailable (kiwibeard) üzenetet kaptam. :(((

(#138779) Sify válasza vonSux (#138776) üzenetére


Sify
senior tag

Mobilon (I8+) viszont elég szépen megy. Még van mit csiszolni a boxos változaton.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#138780) sugarforce válasza x360elite (#138762) üzenetére


sugarforce
őstag

ja az sanszos, hogy rossz, elég kevés az a 4 nap, napi 2-3 óra játékkal is.

(#138782) eL Geri


eL Geri
őstag

Sziasztok!

A héten menővé vált DirectX Raytracing technológiát az NVIDIA és az MS fejlesztette ki együtt.
Tök jó lenne ez Xbox One X-re is (mégiscsak MS), de jól sejtem, hogy az ottani AMD grafikus proci miatt ezt buktuk? :O

(#138783) MasterMark válasza eL Geri (#138782) üzenetére


MasterMark
titán

Jajistenem a sugarkovetes az egy elv, es nem valaki kifejlesztette...

Switch Tax

(#138784) pzstm válasza dobobazsy (#138778) üzenetére


pzstm
titán

Thursday March 22nd, 9am–12pm GMT
Saturday March 24th, 9am–12pm GMT
Tuesday March 27th, 9am–12pm GMT

Tessék olvasni, hivatalos csatornát nézni vagy a játék topikjába átfáradni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#138785) eL Geri válasza MasterMark (#138783) üzenetére


eL Geri
őstag

Tudom! Az egyetemen én még programoztam is opengl-ben ilyet :)
De most épp aktuálisan bemutattak erre egy sdk-t, api-kat, és rá is ugrott pár fejlesztőcég, pl. az új METRO, hogy ők ezt most használnák. De félek csak PC-n lesz elérhető... a jelen megoldás.

(#138786) MasterMark válasza eL Geri (#138785) üzenetére


MasterMark
titán

Ha meg tudod, akkor miért kérdezel hulyeseget...? :))

Switch Tax

(#138787) eL Geri válasza MasterMark (#138786) üzenetére


eL Geri
őstag

Gondoltam, háta valaki közületek hallott valami infót, hogy ezt a konkrét esetet megcsinálják XBOX-ra is. Mert engem érdekelne.
De mindegy, hagyjuk!

[ Szerkesztve ]

(#138788) l.skywalker válasza eL Geri (#138787) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ne aggódj, majd az Xbox One XX-ben lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138789) hati válasza #45553408 (#138781) üzenetére


hati
addikt

Ez jó 5let. Végül is mi vagyunk a PH!-ért, nem a PH! értünk.

[ Szerkesztve ]

(#138791) Steelheart2 válasza parandroid (#138777) üzenetére


Steelheart2
senior tag

:C Hát ezt jol megfogalmaztad. :) P&C kit nalam nem birt ki 4 honapot.Utanna vettem ezt a dokkolot és azota megelégedéssel használom.Elösször Wish-röl rendelltem eggyet,de az vicc kategoria.Nem ajánlom.Utanna Alzárol vettem ezt és ezzel semmi gondom nincs.Teszi a dolgát.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#138792) zzola válasza #45553408 (#138781) üzenetére


zzola
félisten

Kollektív büntetés? Nem lenne túl korrekt... :(((

(#138793) hackeeeee válasza #45553408 (#138790) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha akad egy vélemény itt, akár off, akár on, arra valszeg születni fog ellenvélemény is mivel van aki egyet ért, és van aki nem, mivel ugye nem egyformán vagyunk bekötve. Ez most itt jött elő, mert itt merült fel.

Szerintem ez a hardveres topic-okhoz képesti kellő hangvételű anyázáshoz képest még egész reális körülmények között zajlott le. (ha már színvonal..)

Tudom, hogy túltoltam a reakciót, ezért írtam is, hogy so sorry. Ha jár érte valami, jár érte valami.. Kb tökmindegy, vállalom. A topic-lakók az én reakciómra reagáltak, azért úszott el ez az egész.. Nem a topic-ot kell "bántani" ezért.

Itt engedjük is el ezt a témát, mert megint elmegyünk más irányba, feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#138794) s7evcsenko válasza l.skywalker (#138788) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez nem off? ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#138795) S e t h válasza zzola (#138792) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csinálni kell Xbox one off topikot, ott mehetne minden.:)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#138796) mike1334 válasza zzola (#138792) üzenetére


mike1334
veterán

Nem lenne példa nélküli...pár hónapja a jogász topikot szó nélkül bezárták. Mikor rákérdeztem, a moderálós topikban, hogy "szabad tudni, hogy miért zárták be?", azt a választ kaptam, hogy már nyitva...és megnyitották....

De hogy ON is legyek...csak nekem nem jön be annyira a Black Flag? Olyan sokan dícsérték, de nem nagyon más, mint a többi AC...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#138797) hackeeeee válasza S e t h (#138795) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Légy üdvözölve.

Véleményem szubjektív...

(#138798) s7evcsenko válasza mike1334 (#138796) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem nagyon bejött.
Mondjuk én azzal kezdtem az AC-s pályafutásom, lehet azért maradt meg bennem annyira.
A syndicate is bejött, főleg a hasfelmetszős kieg része.
Nekem meg a 3 nem tetszett annyira.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#138799) sugarforce válasza S e t h (#138795) üzenetére


sugarforce
őstag

Van offtopik.

(#138800) zzola


zzola
félisten

A BUGB-hez (PUBG) mekkora patch érkezett?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.