Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138951) Janusz001 válasza parandroid (#138949) üzenetére


Janusz001
őstag

Nálam levélben sikeres rendelés leadást ír, a webes felületen meg beszerzésre vár. Sokat amúgy sem fűztem hozzá, de hátha valakik megkapják.

(#138952) modflow


modflow
veterán

De amúgy nem törölhetik nem? Hisz ezt írja:

Árgarancia szolgáltatásunk keretében, amennyiben a rendelés leadásától egészen a számla kiállításáig a termék ára időközben csökken, Téged a kedvezőbb áron szolgálunk ki. Árnövekedés esetén természetesen nem kell magasabb árat fizetned az adott termékért.

(#138953) zzola válasza modflow (#138952) üzenetére


zzola
félisten

De.

"3.4. Amennyiben a Szolgáltató minden gondossága ellenére hibás ár kerül a Weboldal felületére, különös tekintettel a nyilvánvalóan téves, pl. a termék közismert, általánosan elfogadott vagy becsült árától jelentősen eltérő, esetleg rendszerhiba miatt megjelenő "0" Ft-os vagy "1" Ft-os árra, akkor a Szolgáltató nem köteles a terméket hibás áron szállítani, hanem felajánlhatja a helyes áron történő szállítást, amelynek ismeretében az Ügyfél elállhat vásárlási szándékától."

[ Szerkesztve ]

(#138954) modflow válasza zzola (#138953) üzenetére


modflow
veterán

Értem. Akkor ez törlés lesz! :D

Amúgy se akartam venni. :D

[ Szerkesztve ]

(#138955) parandroid válasza modflow (#138952) üzenetére


parandroid
nagyúr

Az a kérdés, hogy mi nagyobb veszteség nekik? Az 1 milkás GVH bírság a nem létező akcióra, vagy kiszolgálni 10-15 vevőt, és bukni az áron? Akinek azt írja, hogy rendelés alatt, ott valószínű, hogy készlethiányra hivatkozva visszamondják, ezt megtehetik.

Zzola: Ebből ezzel nem fognak tudni kimászni, mert nem az árat írta el, hanem egy 51%-os kedvezményt adott rá, amire nem tudja ráfogni, hogy teljes képtelenség, mert rendszeresen vannak ilyen nagyságrendű akciók.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#138956) AMD Power


AMD Power
titán

Gold Live Április! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138957) zzola válasza parandroid (#138955) üzenetére


zzola
félisten

Legyen igazad! :) :R

(#138958) HKorn válasza AMD Power (#138956) üzenetére


HKorn
addikt

Wow, ez most elég jó, mindkét One játékot ki akartam már próbálni.

Run&Ride

(#138959) zzola válasza AMD Power (#138956) üzenetére


zzola
félisten

Éljen éljen! :))

(#138960) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Rendeltem egy x-et én is. Hajrá srácok! Jövő heten helyzet jelentés :DD

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#138961) Gombinyó válasza parandroid (#138955) üzenetére


Gombinyó
őstag

Igen, csak ez most azért szokatlan, mert ez valós akció. A szoktak lenni akciók pedig a felárazzuk majd visszakciózzuk normál árra akciók :D

(#138962) DaveHutt válasza AMD Power (#138956) üzenetére


DaveHutt
őstag

Max Payne 2 BC-s?

(#138963) MunezXBK válasza AMD Power (#138956) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez most faja. Nemrég akartam Orit venni, de jó, hogy nincs időm játszani és halogattam. :DD

(#138964) Bogyi007 válasza AMD Power (#138956) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az Ori mindkét változata megvan, azon kívül viszont minden okés ebből. Köszi Ms! :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#138965) oriic válasza AMD Power (#138956) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megvan mindegyik, de jó cuccok nagyon.

Live-Die-Respawn

(#138966) hackeeeee válasza AMD Power (#138956) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Addig agyaltam az Isolation-ön, hogy meglesz ingyen, szuper.. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#138967) NoMagix válasza zzola (#138942) üzenetére


NoMagix
addikt

wow! :Y köszi! :R
Beálltam a rendelős sorba, kíváncsi vagyok, hogy mikor törlik!
Véletlen még a szülinapomra is megérkezhet! ;]

[ Szerkesztve ]

(#138968) oriic válasza AMD Power (#138956) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, nagyon nincs fent sehol a kép az ismert oldalakon, szerintem ez fake lesz.

Live-Die-Respawn

(#138969) KardosAttila válasza AMD Power (#138956) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Na ez most kiváló felhozatal, csak kár hogy mindet végigjátszottam már :/ az alien isolationt nagyon sokszor emlegették már külföldi fórumokon hogy esélyes lehet, az orira is lehetett számítani a közelgő új rész miatt.

(#138970) AMD Power válasza HKorn (#138958) üzenetére


AMD Power
titán

PS Plus az elmúlt 1-2 hónapban elég erős volt. Szerintem ez a válasz! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138971) KardosAttila válasza oriic (#138968) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Sajnos lehet hogy igazad lesz, én se találtam meg most hogy rákerestem. :(

(#138972) modflow válasza parandroid (#138955) üzenetére


modflow
veterán

Amúgy tök igazad van szerintem!!

Jövő héten majd közösen menjünk reklamálni mindannyian!!!! :)

(#138973) AMD Power válasza oriic (#138968) üzenetére


AMD Power
titán

Sanszos... :( Sehol nem találtam sajnos semmi hivatalosat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138974) IzI válasza zzola (#138942) üzenetére


IzI
senior tag

Épp venni akarok konzolt,remélem ki is hozzák :) bár belül tudom,hogy ez csak hiú ábránd.

(#138975) mike1334 válasza parandroid (#138955) üzenetére


mike1334
veterán

A "sima" boltnál van az a kötelezettség, hogy olyan áron kell adnia, ami ki van írva. A webshopokra a távol lévők között kötött szerződés szabályai vonatkoznak. A rendelés beérkezéséről szóló automatikus visszaigazolás nem minősül szerződéskötésnek. Egyszer már egy telefonnál valamelyik topicban végigvettük. Persze van, aki presztízsvesztés nelkül akarja megúszni, és odaadja olyan áron...hátha :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#138976) parandroid válasza mike1334 (#138975) üzenetére


parandroid
nagyúr

Akárhogy is, akinél átcsúszott a státusz ‘rendelésre’ rovatba, ott biztosan törlés lesz. A többiek még reménykedhetnek.

Amúgy ha jól rémlik, webshopokat is elmeszeltek a közelmúltban kamu akciókért, erre alapozva szerintem reális, hogy inkább bukik 80k-t gépenként (áfa, besz. ár miatt annyit sem), minthogy bevállalja a negatív hírverést. Már a készletre, nyilván, ahogy írtam, a többieket értesíti, hogy sajna elfogyott, az új beszerzésre már nem tudja tartani az árat.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#138977) l.skywalker válasza AMD Power (#138973) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már ne haragudj, de ha nem találsz semmi hivatalosat, akkor jogosan merül fel a kérdés, hogy:

Honnan szerezted a képet amit ide beraktál? (Ettől függetlenül még igaz is lehet, de azért valljuk be két ilyen cím egyszerre ritkán van a GwG kínálatában. Sőt, még 1 is :D )

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138978) l.skywalker válasza parandroid (#138976) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én 9-kor felhívom őket egy mondvacsinált indokkal (módosítani szeretném) - és akkor ki fog derülni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138979) mike1334 válasza AMD Power (#138956) üzenetére


mike1334
veterán

Remélem ez azt jelzi előre, hogy jön a Max Payne 3 is bc-be :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#138980) mike1334 válasza parandroid (#138976) üzenetére


mike1334
veterán

Simán azt mondhatja, hogy elfogyott. Az automatikus visszaigazoló emaillel nem jött létre szerződés. Mindig jön utána egy újabb email. De mondom, ne legyen igazam :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#138981) akooos válasza l.skywalker (#138977) üzenetére


akooos
veterán

Facebookos xbox one csoportban láttam én ma reggel. Lehetséges, hogy onnan.

(#138982) mike1334 válasza l.skywalker (#138977) üzenetére


mike1334
veterán

Facebookos xbox adás-vétel csoportban is kitette a csoportgazda, gondolom onnan van :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#138983) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Áh... Facebook. Így már mindent értek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138984) zzola


zzola
félisten

(#138985) parandroid válasza l.skywalker (#138977) üzenetére


parandroid
nagyúr

Azért az Oritól ne essünk hasra, kb mindenkinek megvan már, az összes akcióban 2-3k hufért osztogatták, az Alien játékról fogalmam sincs, mert engem teljesen hidegen hagy, bár ez a saját nyomorom. 360-as címeknél meg eleve csak a nagy klasszikusok érdekesek, ez itt két tizenkettő-egy-tucat játék (na jó, a max payne talán nem, de már vagy 10 éves az is), szóval ez alapján akár még valós is lehet. Amúgy is rendszeresen bekerülnek ide kamu, és nemhivatalos gwg-képek, szóval akkor sem lenne semmi, ha ez is valótlannak bizonyulna.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#138986) AMD Power válasza l.skywalker (#138977) üzenetére


AMD Power
titán

Xbox FB csoport a forrás.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138987) parandroid válasza mike1334 (#138980) üzenetére


parandroid
nagyúr

Azért azt a fejetlenséget, és kapkodást, ami mist zajlik náluk, azt nem irigylem. Valakinek lesz egy szar munkanapja így szombaton... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#138988) Bogyi007 válasza l.skywalker (#138977) üzenetére


Bogyi007
veterán

Várjunk csak erahurka a napokban Reddit-en már indított egy kamu Ps+ listát. Csak nem ő kavart be most Xbox Games with Gold lista ügyben is... :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#138989) l.skywalker válasza parandroid (#138985) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jó, hát akinek annyira kritikus a hozzáállása, hogy még a feltehetően fake GwG sem kelti fel a figyelmét, annak semmi sem lesz jó :D

De ha a feltüntetett játékok Xbox-on nézett közkedveltségét veszem alapul, akkor sem az Ori sem az Alien nem illik oda. A 360 már nálam nem mérvadó, de tény, hogy ha én lennék a GwG felelőse, akkor azzal kezdeném emelni az egész "fényét", hogy a legjobb 360-as játékokat kezdeném el ingyen adni. És később majd a jobb One-osokat.

De a tapasztalatom szerint ezek túl erősek a GwG-be. De! Mindig azt mondom, ne legyen igazam. Jöjjön ez, mert az Alien játékok mindig nagy kedvenceim voltak, az Ori-t pedig "mindenkivel" ellentétben nekem még nem sikerült beszereznem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138990) l.skywalker válasza Bogyi007 (#138988) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az a furcsa, hogy én majdnem 300 oldal híreit kapom instant - beleértve a Reddit-et és szinte minden kisebb régiós, német, olasz, francia oldalt. Amikor elkezdenek özönleni a fake GwG képek, akkor szokott előkerülni itthon is. De eddig minden más oldalon semmi sincs, csak a magyar FB csoportban :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138991) pzstm válasza AMD Power (#138956) üzenetére


pzstm
titán

Nincs meg hivatalos, torolheto...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#138992) Keksz válasza zzola (#138942) üzenetére


Keksz
senior tag

<törölhető>

Azért jó lenne ha 1x-2x bejönne 1 ilyen vétel is.

[ Szerkesztve ]

(#138993) Yahhher


Yahhher
aktív tag

Sziasztok.

Volt már szó az egyiptomi ms store-ról. Lett valami élhető megoldás az ottani vásárlásra?
Köszönöm.

Üdv B.

[ Szerkesztve ]

(#138994) zzola válasza Keksz (#138992) üzenetére


zzola
félisten

(#138995) Ramoskaa válasza zzola (#138994) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Újra rakták 160ezerre... :D

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#138996) hackeeeee válasza zzola (#138994) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Meglátjuk a rendelésekkel mi lesz. :)

Véleményem szubjektív...

(#138997) l.skywalker válasza zzola (#138994) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én most beszéltem velük. Kértem valami apró módosítást a rendelésben, de nem foglalkoztak vele, hogy mi az és mennyiért. Módosították és ennyi :D Persze egy mezei ügyfélszolgálatos nem is fogja valszeg azt mondani, hogy erre ne várjak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138998) Jovanny2 válasza hackeeeee (#138996) üzenetére


Jovanny2
őstag

Innen mennyien rendeltünk? Én 1. Ha megjön, akkor a Skorpió megy. :(

Amúgy egy kis update. Nagy nehezen tegnap feladták a múlt pénteken javított Skorpiót, ezzel párhuzamosan a garanciaidőm 2020.01.23-ról 2018.03.22-re módosult, és le is járt. Rájuk írtam, erre kértek számlát. Gondolom az alapján meg beállítanak 2019.11. havi garit. Köszi MS, most vettél el 2,5 hó garimat...

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#138999) dvtkfan válasza Jovanny2 (#138998) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Én pl 2-t, de ismerőseim is vagy 10et...szóval rövid időn belül akár 500-1000 rendelés is befuthatott... :C

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#139000) l.skywalker válasza Jovanny2 (#138998) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A read-only-kkal együtt biztos vagy 50-en.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.