Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41501) fsb1000 válasza Bobyjack (#41487) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nálam is a T32 a legeredményesebb T8 és nekem is azzal van az XP csúcsom.
Valóban nagyon jó a torony páncélzata, rengeteget arctámadóztam vele és kihasználtam az emelkedőket is. Néhány szituban szinte kilőhetetlen volt
De.. továbbra is úgy érzem a teste könnyen átlőhető egy IS3-hoz, de még KT-hoz képest is.
Az a nem mindegy, hogy 300m felett szinte minden lepattan az IS3-ról, a T32 meg átüthető egy t7-es löveggel is.
Közelről már árnyáltabb a kép.

(#41502) Djuree válasza D.Orion (#41494) üzenetére


Djuree
félisten

fura ez a játék. ha nagyon közel vagy simán lepattan minden. én is lőttem IS-3-al más kisebb tankot, minden pattant, míg nagyobb távolságból simán viszi :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41503) whatnot válasza fsb1000 (#41478) üzenetére


whatnot
őstag

IS-3 nincs még, nem is lesz még jó ideig.
Amúgy atira néven futok.
És nem kell azzal szaladgálnom, elég szembe találkoznom velük. KT jobban pattintgat, ha nem tudod rendesen eltalálni az alsó lemezét.

(#41504) D.Orion válasza Simulacrum (#41500) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez a kettő se rossz leírás. 1 2

(#41505) madstunt


madstunt
addikt

en ezt amugy ertem hogy a WoT nem is akar szimulator lenni de ha egy 5 szazalekos pershingbe 4 lovest 88asbol belelovok es mindegyik atmegy, mitobb critical, akkor abbol a retkes HPbol le kene vennie

(#41506) CactuS válasza madstunt (#41505) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még mindig nem. Nem minden modul sérülés - critical - jár HP veszteséggel.

E8 kör:
 
Victory!
Battle: Fjords 2012. április 8. 19:00:58
Vehicle: M4A3E8 Sherman
Experience received: 1 483
Credits received: 29 844
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class

Bár szerintem azért, mert be tudtam szorítani egy T28at és fullról legyaláztam szerencsétlent.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41507) madstunt válasza CactuS (#41506) üzenetére


madstunt
addikt

igen, tudom, ez csak fustolges. tudom jol akkor en is kevesebb kort ernek vegig de szivesen becserelnem hogy legalabb ne idegesito marhasagokon bukjak

(#41508) zalman90


zalman90
őstag

no comment :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#41509) Djuree válasza zalman90 (#41508) üzenetére


Djuree
félisten

ezt én is szeretem :DD
kv vs. pz III/IV. esélyes :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41510) zalman90 válasza Djuree (#41509) üzenetére


zalman90
őstag

itt a marder2 és a t28 a lényeg :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#41511) Murder3 válasza fsb1000 (#41457) üzenetére


Murder3
addikt

mint általába az orosz tankoknak...

t5,t6,t7,t8 de még t9 főleg miután jön az orosz patch és t10 meg főleg nagyobb.

(#41512) Djuree válasza zalman90 (#41510) üzenetére


Djuree
félisten

jah :DDD az is komoly. az MM az megint alkotott :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41513) Atlantis


Atlantis
veterán

T82 a 105-ös ágyúval valami fergeteges...rá kell érezni, de nagyon élvezem vele a játékot. Már rég elit, de nincs szívem eladni. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41514) jahrn válasza Iron Funeral (#41497) üzenetére


jahrn
senior tag

Azzal nincsen gond, nem igazan szeretek hatul kempelgetni :) Es harc kozben is folyamatosan helyet valtoztatok ha lehetseges.
Szerintem kene neki egy kis max spd, traverse spd meg gun depression buff.

Az elso 5 csata utan ezeket a skilleket adtam a lenyeges szemelyzetnek:
Commander: Recon (gyakran ellovik az optikat)
Gunner: Snap Shot
Driver: Smooth Ride (+FotM acc)

Top T8 hvy: szerintem ilyen nincsen, az dont h kinek melyik fekszik jobban. Ugyanakkor a magam reszerol company-ban a t32-t preferalnam, igaz december ota nem mentem vele.

[ Szerkesztve ]

(#41515) Murder3 válasza fsb1000 (#41465) üzenetére


Murder3
addikt

na kis magántapasztalat..
is-3 páncélzata elég kemény szerintem és nagyon pattogós de a frontját átlehet lőni csak figyelni kell h azt a részt lődd meg ami számodra kedvezőbb.

szóval tegyük el 1v1-be folyamatosan átlövitek egymást ugye....
a gond nem is az h nem lövöd át hanem h a te ágyúd nagyon alul teljesít...
a német 320-as sebzés nagyon unfair t9-es ágyúkhoz képest...
nekem van vele 450-460(csatám) mármitn a rövid és hosszú 105-össel eggyütvéve és én annak örültem ha egy meccsen 300 fölött lőtt folyamatosan vagy nem is folyamatosan de ne 250-eket..van mikor folyamatosan 250 alatt lő...
400-akat nagyon nagyon ritkán lehet vele lőni és akkor most nézzük az orosz 390-es sebzésű ágyúkat amiknél meg a 300 alatti sebzés a legeslegritkább és az szinte végig képes 350-es masszív sebzéseket leadni és sokkal gyakrabban lő 400 felett.
és ez az ami nem midn1.
és azt se felejtsük el hogy az is3 meg úgy általába az orosz tankok főleg a heavyk nagyon gyakran szimplán elnyelik a lőszert.

alacsonyabb profilja miatt megint előnybe van közelrharcba sokkal pattogósabbak a torony lőhetetlen.
sokkal nagyobb harcértéke van az is-3akank mint egy kt-nak.

(#41516) whatnot válasza Murder3 (#41515) üzenetére


whatnot
őstag

Távolról viszont KT pontosabb.
Viszont igen, ez egy orosz fejlesztésű játék :)

(#41517) Murder3 válasza fsb1000 (#41478) üzenetére


Murder3
addikt

t32 szvsz a legjobb t8 heavy..

whatnot:jagpanther sztem a legjobb t7 német vonalon.és az eggyik legjobb td igaz páncél nulla de legalább normálsian tud sebezni és gyors is.

kt-t soha nem értettem h a fenébe nehéz vkinek átlőni...

(#41518) Murder3


Murder3
addikt

na elit lett a kt...
T9-hez kéne kb 5 milla nekem van 2 millióm....
melyikre érdemesebb az e-50-re vagy az e-75-re rámenni?
mármint melyiket egyszerűbb használható állapotba hozni?

(#41519) Bobyjack válasza fsb1000 (#41501) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Valóban könnyebb átlőni az alját. De nagy szerencse, hogy te mondod meg hova állsz a tankkal. :) Mindig igyekezni kell olyan helyekre állni, ahol az adott tank jó tulajdonságait ki tudod használni. :)

(#41520) Fel válasza Murder3 (#41518) üzenetére


Fel
addikt

Egyértelműen E-75.
Az E-50 a kupac kaki alapon. De igazából mindaddig ratyi, míg nem lesz meg rá minden, bár én még így is utálom... Legszívesebben eladnám és visszavenném a KT-t, vagy a Panther 2-t.

(#41521) Snooker


Snooker
senior tag

A KV-ra mi kell, hogy kapjak érte slotot??? rákell rakni a trollcanont vagy elég ha a depóba meg van?

(#41522) Bobyjack válasza Snooker (#41521) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A nagy torony (KV2) legyen rajta.

(#41523) Murder3 válasza Fel (#41520) üzenetére


Murder3
addikt

igazából az a bajom az e-50-el hogy amennyi xp-t azzal grindelni kell az nem igaz.
a top ágyú tetszetős mert egy jó gyors nagyot lövő ágyúnak és német vonalon nem sok ilyen van:D
viszont a 128-as ágyú nagyon xar:S

mondjuk én minden t8-as tankom megtartomenm készülök eladni semmit:D

[ Szerkesztve ]

(#41524) #56230144


#56230144
törölt tag

Kifejlesztettem Hetzer-t délelőtt,és egy hihetetlenül jó tankot kaptam 64000 creditért!Átlag 4 ölésem lett,a (Tankokkal,artyval) átlagban 1 helyett...Akinek volt StugIII-ja,az megírná nekem,hogy jobb-e mint a Hetzer?Mert azon gondolkodok,hogy Elite szintre fejlesztem ki a kis Hetzeremet :DD :)

(#41525) fagylalt


fagylalt
senior tag

Valaki leírná nekem, hogy hogy működik a TS? Mit kell csinálni, hogy menjen (az alapoktól)?

Nagyon megköszönném, mert fogalmam sincs, hogy megy, viszont szükségem lenne rá. :R :R :R

(#41526) Murder3 válasza #56230144 (#41524) üzenetére


Murder3
addikt

jobb mert gyorsabb és az l/70 nagyon jó lesz rajta érdemesebb azzal használnod majd mint a pontatlan 105-össel.

(#41527) KaLeun


KaLeun
senior tag

Már kezdtem örvendezni, hogy vége a 2 napig tartó szopásnak... fantasztikus, hogy az éppen grindelt tankommal már 11%-ot esett a wr-om... :U

Cila

(#41528) Gyuri27 válasza KaLeun (#41527) üzenetére


Gyuri27
félisten

Melyik az?

Amd - Radeon - Ryzen

(#41529) Atlantis


Atlantis
veterán

Első tank ász jelvényem T82-vel...ennek azért most örülök. :)

Csak ez a kis dög 1%-ot javított a global win ratio-mon.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41530) fsb1000 válasza Atlantis (#41529) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat!
De igazából nem értem a jelvény feltételét:
99%-al kell több XP-nek kell lennie mint a többi játékosnak a csatában.
Abban a csatában elért XP vagy össz XP a tankra?

[ Szerkesztve ]

(#41531) Paul119 válasza Fel (#41520) üzenetére


Paul119
addikt

nekem tetszik az e50, mocsok jó löveg van rajta , elég fürge is, igaz kicsit magas, gyors heavy érzése van vele az embernek

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41532) Atlantis válasza fsb1000 (#41530) üzenetére


Atlantis
veterán

Kösz. Én se értem... :) Tiger-rel is van egy 1-esem, pedig béna vagyok vele szerintem. :F

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41533) Murder3 válasza Atlantis (#41532) üzenetére


Murder3
addikt

nekem már van asszem 3 tankász kitüntetésem is:D
de lehet több nem tudom.

(#41534) KaLeun válasza KaLeun (#41527) üzenetére


KaLeun
senior tag

AMX50 100... Megyek még pár kört aztán ha nem jön be akkor irány a Crimson:Steam Pirates.

Cila

(#41535) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Cliff 2012. április 8. 21:02:46
Vehicle: Jagdpanther
Experience received: 2 448 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 38 293
Battle Achievements: Mastery Badge: II Class
lehet ezzel jó köröket menni 105ös rlz :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41536) Djuree válasza Atlantis (#41529) üzenetére


Djuree
félisten

grat! itt sírsz hogy nem adod meg a neved mert szar a statod, oszt itt tankászkodsz nekem :DDD nekem pl. egy sincs :U muti csak azt a statot! :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41537) D.Orion


D.Orion
veterán

:B Ezt nem hiszem el, zsinórban a harmadik. Mai nap pedig már a 9.(ha jól számoltam) csatám, hogy 5kill-em van. Egyszerűen a hatodik sehogy sincs meg. :B És így se vagyok Master Tanker IS-el, csak 1. Class. Pedig aztán elég vaddisznó módon kell játszani az IS-el, hogy az M103-ba beleverjek szemből 2x400+ sebzést.

Ui.: Új perkek közül ezt a Clutsh Braking + DeadEye -t csak ajánlani tudom. Már mindkettő 100% és brutális vele a tank. Nem csak a fordulásra jó, de a végsebességet is hamarabb érem el, konkrétan 33km/h-ig tartom a lépést egy full motoros T-34-85-el. DeadEye pedig szerintem szintén működik, mert furán belassulnak az ellenfeleim egy egy lövés után. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41538) Atlantis válasza Atlantis (#41532) üzenetére


Atlantis
veterán

Jóvanna, én béna vagyok...:)

Ez abból is látszik, hogy magamnak válaszoltam. :)

Djuree:Maradjon csak titok. Azért azóta javult, már elérem az átlagost. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41539) Fel válasza fsb1000 (#41530) üzenetére


Fel
addikt

Korábbi hsz.
Egy adott tankkal megszerzett alap xp számít (nem számít bele a prémium 1,5-ös szorzója), és az, hogy adott időhatáron belül (1 hét), a kapott xp-vel hogy állsz a többi játékoshoz képest, akik ugyanezzel a tankkal mentek. Nem 99%-kal többet kell elérned, hanem meg kell közelítened az addig elért legjobb eredményt 1%-ra

Pl.: Tigrissel a legjobb eredmény 1000xp

Egy csatában összeszedsz 501 és 800 közötti xp-t, akkor a jutalmad egy Mastery Badge: Class III. Bagde
- 801 és 950 közötti xp-t --> Class II. Badge
- 951 és 998 közötti xp-t --> Class I. Badge
- 999 vagy ennél több --> Ace Driver (vagy Tanker?)

Ha új rekordot állítottál fel, akkor onnantól százalékosan ahhoz kell számítani a későbbi eredményeket.

[ Szerkesztve ]

(#41540) Djuree válasza Fel (#41539) üzenetére


Djuree
félisten

és ez örökre megmarad? vagy mondjuk 1 hónapig ott a badge, aztán elpárolog?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41541) Atlantis válasza Fel (#41539) üzenetére


Atlantis
veterán

Így már érthető. Ha új rekordot állítasz fel, azt megtudod valahonnan?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41542) Murder3 válasza Fel (#41539) üzenetére


Murder3
addikt

ez engem is érdekelne h hol tudom megnézni álítottam e rekordot mert van 1-2 ace tanker jelvényem

(#41543) KaLeun


KaLeun
senior tag

Mai nap: 11 csata, 7 vereség és 4 győzelem. Vagyis az elmúlt 3 nap alapján: 31 csata, 26 vereség és 5 győzelem. Még holnap megpróbálom, aztán ha nem jön be hagyom a fenébe az egészet.

Cila

(#41544) Fel válasza Djuree (#41540) üzenetére


Fel
addikt

Ez is benne van a hírben: "Qualification badges will not be taken back or decreased. If next time you play worse, the qualification badges will not be affected. If you receive Master Driver badge, then no other badges will be given to the specified vehicle. A vehicle only have the higher badge it obtained."
Azaz, nem. Nem tűnik el, nem "degradálódik", hiába érnek el más játékosok még jobb eredményt a tiédnél, vagy annál, amihez a tiédet korábban viszonyították. Ha valamelyik osztályos besorolásút kaptad, akkor azt később csak javítani tudod. Ha Ace Drvier-t, akkor azon már nincs mit javítani, ha elérsz egy újra egy legjobb +/-1% eredményt, akkor újra megkapod az Ace Driver-t.

Atlantis, Murder3: Szerintem sehonnan, mivel nem igen létezik olyan (nyílvános) gyűjtő/statisztika, ahonnan meg lehetne tudni az elért legjobb tankonkénti eredményeket. Játszol, teszed a tőled telhető legtöbbet, aztán ha Ace-t kapsz, akkor tudhatod, hogy most valami "hűdenagyot" alkottál :)

[ Szerkesztve ]

(#41545) fsb1000 válasza Fel (#41539) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi, ez érthető volt!

(#41546) vbbb


vbbb
őstag

5x pattantam utána 2 ghost bullet Löwe-vel oldalról is meg szemből is a 'játék' elejétől kezdve. KV3, IS3, Panther 2...WTF?? Azért ezt már ne...

(#41547) whatnot válasza Murder3 (#41518) üzenetére


whatnot
őstag

E-75 3,5milkó...

(#41548) Multikiller


Multikiller
tag

Én befejeztem mára! Egyre több hülye van ebben a játékban! Nem csak alsóbb osztályokban, T10-ben is akár! Tegnap Himmelsdorfban indult meg mindenki az emelkedőnek, pittyegek, hogy segítsenek, hülye gyerek beír, hogy morze és röhög! Ma meg top tank voltam a tigrisemmel Lakeville pályán, kértem az egyik arty-t, hogy segítsen a hágónál kilőni az észrevett ellent + vadul nyomkodtam a segítség gombot és pittyegtem a térképen, hogy hova. Gyakorlatilag egy m6, egy arty és én voltunk a szorosnál, egy tank bement magában a városba a többi marha meg középen megindult az ellenség táborába. :W Íram nekik, hogy menjenek mindkét oldalra semmi. Írtam, hogy ne legyenek lámák, kilövik az elsőt beragad a többi. Mi történt? Kilőtték mindent mi meg a végén hárman próbáltunk meg feltartani egy vagon KV-t és egyéb könnyű ellenfélnek nem nevezhető tankot. A végén kilőttek, de annyi tankot szedtünk ki kb. 2 perc alatt, hogy 3-an maradtak az ellenségtől. Ha lett volna még egy heavy tankunk simán nyerünk.
Kiábrándító az emberi butaság. Ok, hogy csak játék, de ne 70-es IQ-val tolják már az emberek a multis játékokat, menjen az ilyen inkább aknakeresőzni! :)
Bocs, a hosszúságért, de sokkot kaptam az elmúlt két nap meccsei miatt!

(#41549) Fel válasza whatnot (#41547) üzenetére


Fel
addikt

Igen, maga a tank annyi. De kell hozzá a 10,5-ös, a KT legjobb motorja, jobb rádió, legalább töltésgyorsító + venti + a legénység képzése. Szóval karcolja az már az 5-öt...

(#41550) Remus389


Remus389
veterán

ez a Grille fain, jókl lehet vele irtani még az alap ágyúval is

csak hülyék néha a csapattársak és nem védenek meg

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.