Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42201) bundilolo válasza fsb1000 (#42199) üzenetére


bundilolo
tag

Azt hittem van valami spéci módszer, titkos fegyver, ezek szerint nincs. :(

(#42202) virkir válasza Mewryck (#42200) üzenetére


virkir
veterán

Pontosan.
Mindig szabatosan, célzottan megszólítva a baromnak kell írni ilyeneket.
A csapat általában csak minden második körben érdemli ki ezt és a hasonlókat cuzammen.
Látszik velem még nem kerültél sokadik értelmetlenül bukó körbe :D nem is értem, hogy én még egyszer nem kaptam chat ban-t amióta játszok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42203) Paul119 válasza virkir (#42202) üzenetére


Paul119
addikt

örülj neki én már 4en túl vagyok :DDD ,zsidózásért járt a leghosszabb chat ban.. asszem 2hét :D :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42204) #21346560 válasza Paul119 (#42203) üzenetére


#21346560
törölt tag

Vajon miért?! :DDD

(#42205) Mewryck válasza virkir (#42202) üzenetére


Mewryck
tag

a héten már retkes f@sz is voltam (egy másik magyar játékos),mert állítólag beálltam az IS elé amikor pont tüzelt(tényleg kaptam lövést hátulról,tényleg a csapattárs IS lőtt meg,a dolog pikantériája,hogy már jóval előtte le voltam láncolva...)

másik magyar kolega retkes cig@ny,kussolj és egyéb hasonló szavakkal gázolt bele "érzékeny" lelki világomba...

nekem is vannak rossz szériák,ha már nem bírom, egy-egy noob-ot eleresztek,de ennyi,többi már szóban megy :DDD

szerk.:mehetünk pár kört,ha lesz valami hang alapú kommunikáció,akkor ne fáradj a gépeléssel :DD

[ Szerkesztve ]

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#42206) Paul119 válasza #21346560 (#42204) üzenetére


Paul119
addikt

én nem értem, hol a szólás szabadság? :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42207) bullseye


bullseye
addikt

engem elég keményen lemagyarozott egy román gyerek. mondhatni felüdülés volt a szokásos hazai viszonyok után...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#42208) madstunt válasza Mewryck (#42205) üzenetére


madstunt
addikt

a héten oneshotoltam sajna enis sajatot a live oakson, van ez igy. mondjuk mikor foglaltam es facehugolta egy vk3601 a hetzerem ugy hogy nem tudott sebezni, sot valszeg lebenitottam mert derpgunnal 2t beleeresztettem de o nem lott egyszerse, 80 szazalek foglalasnal erre a barat grille mellelo es oneshotolta a hetzerem
akkor ideges lettem :DDD

(#42209) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Szép befejezés ez mára

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#42210) madstunt válasza ollie (#42195) üzenetére


madstunt
addikt

en meg par napja josoltam bagolys*ggszőrből hogy elvileg mikor a merkúr és a szaturnusz együtt áll és a csatkai kancsalszűzmáriát megnyalom akkor emailben jönni fog :D

(#42211) Murder3 válasza Mewryck (#42200) üzenetére


Murder3
addikt

én rengetegszer beírom..most felőlem rakhatsz screen shotot, nem tagadom...

erre újabban szoktam rá amióta kb a játék hónapokig szivatóágra rak...

mondjuk még nem kaptam csat bannt..én néha már csak arra várok vajon mikor kapom meg.. :DDD

(#42212) Murder3 válasza Mewryck (#42205) üzenetére


Murder3
addikt

egyébként nem szoktam személyre írni ezeket(direkt csapatra írom, én ilyen helyzetekbe általába ignorálom vagy noob vérpistinek titulálom), csak nagyon ritkán mikor nagyon felidegesít a tehetelenségével(pont, hogy általába én nem szoktam csapattéársaakt se kilőni csak ritkán:D)

1 nap prem kód

[ Szerkesztve ]

(#42213) Atlantis válasza Antonius1978 (#42177) üzenetére


Atlantis
veterán

Szép...nekem is ez az ágyú van fent, de nagyon pontatlan, cserébe lassan is tölt...nem nagyon szeretek az IS-sel menni. Ezzel az ágyúval közel kell menni az ellenhez, de ahhoz meg kissé gyenge a páncél. Én jobb szeretek IS-sel TD-módban, hátulról vadászni, no erre ez az ágyú tökéletesen alkalmatlan.

SU-85 meg mintha még rosszabb lenne, mint valaha: nagyon sok lövésem tűnik el nyomtalanul, holott telibe kéne találnia az ellent. Persze még mindig üt, ha betalál, de sokat romlott vele a találati arányom.

Szerencsére T-82 mindenért kárpótol. :) Nagy lendülettel nekiálltam az amerikai TD-ágnak, de ezt a kis dögöt nincs szívem eladni, pedig kéne a garázshelye, hogy tovább tudjak lépni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42214) Freddy TNT válasza ollie (#42195) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Hmmm MESTER ! Tényleg lett mára kód :D Igaz holnap utánt mondtál de mára megjött :D

[Bonus Code]

(#42215) Antonius1978 válasza D.Orion (#42191) üzenetére


Antonius1978
addikt

Keso este mar el is kezdodott : 5 kor alatt sem tudtam a 2x-t megcsinalni a T43-ra.Hagytam is a busba es kileptem.Igaz, kozben meg lementem az eddigi legjobb koromet a T-28-al, 7 kill, 20 ezer penz, 1000 TP folott.Nem 2x-es kor.
Na azt nehez lesz elernem az atlag 1000 TP-s koroket, habar lehetseges amint az adatok mutatjak nehez tankkal.A legjobb KV13-as csatakban is legfeljebb 8-900 TP-t kaptam.
A MM tegnap 3x rakott be top tanknak az IS-el :)

(#42216) Antonius1978 válasza Atlantis (#42213) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat a 122es loveget inkabb kozelharcban lehet hasznalni az teny.
Eloszor en sem szerettem, mert hozzaszoktam a 100mm-es agyuhoz (T-34/85+T43), de kezdem megkedvelni, tegnap 10-11 csata alatt gyujtottem kb 4500 TP-t, meg 7 ezer TP kell a gyorsabb 122-eshez.Amugy kesz rohej, hogy 74% a talalti aranyom, igaz ebben benne vannak a 100mm-s korok is.Nem tudom azt hogyan lehet megnezni, hogy kimondottan a 122essel milyen talalti aranyt ertem el.Amugy imadom, hogy 7-8-as neheztankokba belevertem 350-380-as sebzest :)

Az SU85-el keves kort mentem, az is lehet hogy azt az egyetlen egyet, amit ide betettem, de igen nalam is elofordul hogy eltunik a loves ha messzebbre lovok, vagy a szoras miatt az ellenseges tank mellett megy el :)

T-82 : szamomra az ugynevezett csodafegyver :) A gyors 57mm-eressel tavolrol csak ugy kaszalod az ellent :) Csinaltam vele 3 Halonen-t is :)
2x eladtam mar, de 3x-ra is visszavettem :) Igaz hanyagolom mostanaban, mert mas tankok vannak eloterben, es azt hiszem, hogy megint el kell adjam, ugyanis a felaras cuccokbol be akarok vasarolni amig megtehetem.Orvendek az 1 napos premiumnak, meglatom hogy melyik tankot fogom hasznalni a penzszerzeshez - azt amelyik jol sebez es nem is halok meg benne hamar.

(#42217) KaLeun válasza virkir (#42202) üzenetére


KaLeun
senior tag

Én már kaptam egyet... :P

Cila

(#42218) Drenadar


Drenadar
veterán

Csak nekem fagyasztja ki a gépet ez a játék? Már mindenféle stress testet lefuttattam és nem fagyott le tőlük, csak a WoT képes rá... a modok képesek lehetnek erre?

(#42219) Atlantis válasza Antonius1978 (#42216) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet visszateszem a 100-as ágyút az IS-re, azzal se szerettem, de legalább néha volt vele kill-em.

Én a 105-össel szeretem a T-82-t, félek, a T-40-en már nem fog így működni az esetlegesen magasabban sorolt csaták miatt. A T-82 legveszélyesebben KV-t kaphat ellenként, amit jobban tudok vele sebezni, mint újabban a SU-85-tel. Szerencsés esetben két lövés egy KV vele. :) A mumus inkább a PzIV.

Egyébként a múlt esti problémámra visszatérve: újratelepítettem ugyanazt a VGA-drivert és tegnap egyszer sem fagyott ki. A különbség, hogy most angolul tettem fel és nem magyarul...ez ennyit jelentene?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42220) Eagle16


Eagle16
addikt

M-62-T2 ágyú stat. (még lehet hogy változni fog persze)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#42221) bullseye válasza Eagle16 (#42220) üzenetére


bullseye
addikt

amúgy igen jónak tűnik, de a pontosságon még faraghatnának, még ha az új számítás szerint is van, meg orosz a cucc, akkor is...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#42222) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Érdekes csapatokba rakott ma is az MM.

Ebben a csatában sikerült az egész csapatnak rajtam kívül kilőnie 3 tankot. Végig passzívak voltak, csak a 2 TD jött nekem segíteni és sikerült is hátba támadni az ellent. Az M2 med végignézte a dombon csücsülve a bázisunk elfoglalását.

Ugyanez a pálya, másik tankkal. Az összes top tankunk egy kupacban a dombon csücsülve várja, hogy az arty megsimogassa őket.

Előttük a hummelal: Prokhorovka pálya. A csapatból senkinek sem jut eszébe, hogy elfoglalja a dombot (az ellennek igen). Mindenki kuksol egy bokorban és várja, hogy egyesével végezzenek velük...

És ezeket nem kezdő játékosok csinálják, de most komolyan, több ezer csata után hogy a büdös pics@ba nem ragad rájuk semmi kis taktikai érzék?!

(#42223) Paul119 válasza Eagle16 (#42220) üzenetére


Paul119
addikt

ez lenne majd az is4en?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42224) Eagle16 válasza bullseye (#42221) üzenetére


Eagle16
addikt

Ez az előző rendszerben 0,33 lett volna...ennél már hova pontosabb?? Főleg ha figyelembe veszed hogy szovjet ágyú, és azoknak az egyik hátránya elvileg a pontatlanság.

Paul119: igen

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#42225) emre válasza Antonius1978 (#42216) üzenetére


emre
veterán

Az IS a 122-essel töltésgyorsító, és fejlett célzórendszer nélkül elég kaki, de utána egy álom lesz. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42226) Murder3 válasza Eagle16 (#42220) üzenetére


Murder3
addikt

megint minek ekkora pen-t adni neki..
kész balfaxok "dolgoznak" ott...

(#42227) Plokijuma válasza emre (#42225) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Ha jól sejtem IS-3-ra is hasonló kominácó javalott + venti. De javítsd ki, ha tévedek.

Úgy érzem be fogok vásárolni az "occó' és ákcíjós" kiegészítőkből. :))

[ Szerkesztve ]

(#42228) Atlantis válasza emre (#42225) üzenetére


Atlantis
veterán

Mondjuk nekem sincs rajta, de próbát megér.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42229) emre válasza Plokijuma (#42227) üzenetére


emre
veterán

Nekem töltésgyorsító, venti, és WAR van fenn a hármason.

De az akció, vagy a 7.3 után valószínűleg a venti helyét MK2-es célzórendszer veszi át.
A weet ammor rack-ot még mindig igen hasznos dolognak érzem a tankon, bár az utóbbi időben legalább olyan gyakran a lövegemet lövik ki, mint régebben az ammo rack-et.
Egyébként ezzel mostanában nem tudok értelmes kört menni, van olyan csatám hogy nem sebez 300 felett a BL9.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42230) virkir válasza Mewryck (#42205) üzenetére


virkir
veterán

Ha szakaszba megyünk akkor azért általában moderálom magam meg ott szóban megbeszéljük ha kretén tehetségtelen csapatokat fogunk ki.

Eagle16
Ez mind szép és jó de engem inkább az izgat, hogy mivel kell majd ezt kifejleszteni mi lesz a 8-as meg az ST-1 középső ágyúja.
Mert ha D25T-vel akkor úgy felejtős az az ág ahogy van.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42231) Timyyy válasza Eagle16 (#42220) üzenetére


Timyyy
őstag

Megy az orosz teszt szerver?

(#42232) Antonius1978 válasza Atlantis (#42219) üzenetére


Antonius1978
addikt

En mar biza nem teszem vissza a 100mm-est.Amugy is csereberelnem kellett, T-43-ra fel a 122-es rovidet, igy megkaptam a 100mm-est, azt meg tettem az IS-re :)
Amugy is fenyegetobb az a loveg, legalabbis tier 7-ig.Amugy tegnap Himmelsdorfon Maussal akadtam ossze a halalfolyoson, nem tudtam atloni, igy johetett a RR loszer, 2x100 sebzest sikerult vele csinalnom kb mielott kilottek.

T82 : nem sokat hasznaltam a tarackot rajta, mivel lassan repul a bazi nagy lovedek...igaz az elejen jopofa volt hogy egyes tankok egy lovesre elpukkantak, de nem igazan szerettem.
Lehet aztan meg megprobalom :)
Igen ? 2 lovessel ki lehet szedni egy KV-t ?az is jo lehet.Mondjuk en a gyors agyuval a torony oldalat szoktam loni, azt mindig atviszi.Ha szembol van, akkor mar jobban kell celozni, es ott nem tuti az atutes.

EMRE : hat nem tudom hogyan birom osszekaparni azt a hatalmas osszeget, ami a felszerelesekre kell.Mert sok tankra kellene...legalabb 2 milla felaron is, most hogy emlitetted a celzasgyorsitot :)
De majd megoldom :) Most van kb 450 ezrem, T82+T-28 eladasa utan kapok kb 130 ezret, az mar 580, mar csak 1,4 milla fog kelleni :)
Hetfon szulinapom van, kiveszek 2 szabadnapot, hetfon beutom az premiumos kodot reggel, es akkor kb 15 ora fog majd a rendelkezesemre allni ejfelig, hogy penzt gyujtsek :)

(#42233) emre


emre
veterán

Az akciósan vett KV13-at meg lecserélem egy akciós T43-ra. :U
Az a 13-as szerintem egy semmit sem érő tank, mondjuk közel nem volt még fullos, de szerintem eccerűen semmire nem elég jó.

Hát most én is költekezek rendesen, veszek 1-2 felszerelést, hogy adott esetben ne legyek megszorulva miatta.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42234) ollie válasza Murder3 (#42226) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ja, egy tier 10-es tanknak minek a nagy pen...

***

(#42235) Atlantis válasza Antonius1978 (#42232) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem egyszer sikerült már KV-t leszednem vele. Mire odafordult, hogy honnan is jött a puszi, már kapta is a következőt. Persze ehhez az elsőnek oldalról kell érkeznie.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42236) Antonius1978 válasza emre (#42233) üzenetére


Antonius1978
addikt

Meg fogod banni, de ne legyen igazam.Nekem az osszes tank kozul ami a kezem kozott megfordult (a Hetzer,Stug,Jpz4-re mar nem emlekszem tul jol, de akkor meg nem is tudtam feleannyira sem jatszani mint most) ez nem jon be igazan.Igaz csak 92% a legenyseg, semmi felszereles nincs rajta, meg a legjobb motor sincs kifejlesztve, es nem is fogom mert azt majd kapom az alap T44-el (meg kb 60 ezer tp kell a T44-hez).
Szoval eleg rosszul jatszom vele, annak ellenere hogy ugy emlekszem 50% a nyeresi aranyom vele, de tegnapi 5 vesztes csata utan biztos esett.Ugy tekintek ra, mint egy jobb T-34/85-re, de mivel magasabb csatakba tesz be vele, egyszeruen nincs eselyem.
Vagy tul eros ellenfellel kerulok vele szembe, vagy pedig a csapat benasaga miatt megyek olyan helyre amit vedeni kellene, ott viszont tobb erosebb ellenfel jon, igy hamar kihalok :)

Tobb erv is szol a KV13 mellett, elmondom : gyors, kicsi (pl tegnapelott bokorban megbujva periszkoppal felszerelve kiszurtam vagy 4 tankot, akiket megsorozott a tuzersegunk), jol lehet vele manoverezni foleg ha van sebesseghatarolo kikapcsolo kutyud, meg eros a pancelja, pattogos.A legfobb erv, azonban a creditszorzoja : igaz nincs feltuntetve, de en kb 0,9 vagy 1x-es szorzora tippelek, mert jol adja a penzt atlag csataban is.A T43-e viszont ki van irva = 0,7. Szoval ha jo kort mesz is, kevesebbet hoz a konyhara.

(#42237) Timyyy


Timyyy
őstag

Prémium ON, SU152-ra fel!!

(#42238) Mcray válasza Antonius1978 (#42236) üzenetére


Mcray
senior tag

Premiummal vesztes körben iszonyat kevés sebzéssel (T-34 pontos, gyors lövege), kaptam 20 000 pénzt. El sem tudom képzelni mennyit hozna egy olyan kör ahol már érek is valamit

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#42239) Zeratul


Zeratul
addikt

HELP! Nem tudok felszerelést venni, hiába nyitom le a megfelelő ablakot és és választom ki, nem veszi meg, nem rakja fel.

(#42240) emre válasza Antonius1978 (#42236) üzenetére


emre
veterán

A pénzt megkeresem a KV-val vagy a SZU85-el, és minek menjek vele ha nem élvezem úgy a játékot, mint a fent említett kettővel. Már azt a 7k free xp-t is sajnálom amivel kifejlesztettem rá a láncot, semmivel nem lett fordulékonyabb. :(
De nem fogom elkapkodni az eladást, megszorulva nem vagyok, mert a T43 már a garázsban, és annyit költöttem, hogy az IS7 megint elég messzire került.
A KV13-at meg amúgy is akciósan vettem, annál kevesebbet nem fog érni. Ráadásul csak 4,5k xp kell a toronyra, ezt a hétvégén lehet megcsinálom, majd meglássuk utána milyen lesz a 122-essel.

A T-34/85-el igenis lehet piszkálni a nagyok bajszát is. :K
kép :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42241) Eagle16 válasza virkir (#42230) üzenetére


Eagle16
addikt

Bl-9 lesz szerintem...majd valószínű hogy D-25T-t raknak be mi? :)

Timyyy: nem megy még, ez a kép a szupertesztről van gondolom.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#42242) whatnot válasza Murder3 (#42212) üzenetére


whatnot
őstag

Na, ez kellett.
Persze pont ezen a hétvégén nem érek rá, de hétfőn még talán meg lehet tolni. Vagy holnap.

(#42243) vhw válasza bullseye (#42221) üzenetére


vhw
addikt

Az M58 (amerikai) egy mekkora OP köcsög ágyú volt még ezelőtt (a maga 269es penjével meg 400as dmg-vel) Most meg az IS4 (tudjátok az a köcsög OP 9es tank, ami bizonyára kap egy kis armor és HP buffot) kap még egy ettől is hajszálnyival jobb ágyút, de reszelni kéne még kicsit a pontosságán.

Nem értem én ezt komolyan...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42244) Zeratul


Zeratul
addikt

Közben megoldódott a problem.

(#42245) whatnot válasza Antonius1978 (#42236) üzenetére


whatnot
őstag

Sajnos a KV-13 gyenge ágyúja lehúzza, amúgy jó lenne, első páncél brutál kemény. Ha jól emlékszem, 120as (több, mint a tigrisé, is-é) és döntött.
T-43nak viszont használható ágyúja van, sőt, T-44 ágyúja ugyanaz, csak kicsit jobb rof-ja van. Kicsit lehetne mozgékonyabb, de pl. skillekkel már egész jól megy, pedig csak 65%-on van a skill.

(#42246) Paul119 válasza vhw (#42243) üzenetére


Paul119
addikt

hat ez legalabb.cwn nem az lesz hogy szinte is7 par boszme spg, meg.egy ket med

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42247) Antonius1978 válasza Mcray (#42238) üzenetére


Antonius1978
addikt

Multkor premium nelkul - mar nem emlekszem hany ellent lottem ki, vegulis a sebzes szamit - a T-34-el rekordot dontottem, 30 ezer !!! penz jott :)

Emre : ha nem szukseges eladnod, akkor ne add el, varj meg vele :)
En kivancsi vagyok mit tudok majd csinalni a KV-val, kell meg vagy 6 ezer TP a kifejleszteseeig.Gondolom jol hozza a penzt, az SU85 is, de amugy gyenge gep, ovatosan kell vele jatszani, marpedig en unom, hogy olyan apro tankokkal nyomuljak, mar kivanom hogy utos jarganyokkal is apritsam az ellent :)
Kell csinalni egy olyan szakaszt, hogy 3 KV13 122mm-essel.Meg nem jott ossze, de kivancsi vagyok hogy mi lenne.Maganyos tanknak biztos halal az teny.
Te meg nalam is jobban tudsz akkor jatszani a T-34/85-el.Persze en is csinaltam hasonlo koroket, csak sajna ez nem altalanos, mert papir a teste.

Whatnot : en 2/3 aranyban a gyorsabb 85-os agyut hasznaltam, mert tankok moge kerulve gyorsabban lehet oket apritani.Multkor az uj olasz kicsi palyan osszeakadtam egy KV13-al, es nem tudtam kiloni, o viszont kilotte a jobb athatolasu agyuval az en KV13-at.
1/3 reszben meg a 122mm-est hasznaltam, de a fentebb leirt miatt visszavettem a 144 atutesu 85-st.
Inkabb felderitesre, atkarolasra es tavolrol lovoldozesre erdemes hasznalni.Kozelharcban is lehet apritani a dontott pancel miatt, mert pattog, persze nem minden tankkal erdemes ujjat huzni :D

(#42248) vhw válasza Paul119 (#42246) üzenetére


vhw
addikt

Nem feltétlen azzal van bajom, hogy ilyen értékeket kap egy tank. Csak a múltkoriban, mikor kijött a T110 mindenki hüledezett, hogy ilyet hogy lehet? mit képzelnek ezek? ilyen ágyú? ilyen páncél? ilyen mozgékonyság?
Jobb mint az IS7-é!
Mintha az IS7 lenne az etalon, attól jobbat nem lehet a játékba rakni, attól erősebb nem lehet egy tank.

Aztán ott volt a másik dolog, hogy ez az amerikai hulladék majd 270es pent kapott, miközben a németek meg 246os (meg 235ös) pennel kénytelenek rohangálni. (persze nekik ott a sok HP, meg páncélzat...)
Aztán itt ez a kép a leendő IS4 ágyújáról, és az az első reakció, hogy lehetne pontosabb...
(miközben mellette az IS4-nek azért marad páncélja is rendesen) Ez nem szúrja senki szemét...
Vagy csak még nem eszméltek fel eléggé a német fanboyok?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42249) ollie válasza vhw (#42248) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A páncélja rosszabb, mint az IS-7-é, az ágyúja meg a mozgékonysága cserébe valamivel jobb.

***

(#42250) Djuree


Djuree
félisten

csak nekem tűnt fel hogy az IS-4 erősebb tank mint az IS-7? páncélja sokkal sokkal jobb szinte mindenhol, ágyú ugyanaz. életben kevesebb, de ha felmegy T10-re akkor az is megnő.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.