Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42751) Napfénysüti

Na megvan az új rekordom, 6 kill Hetzerrel de a csapatom béna volt és kikaptunk. :(

Més que un club!

(#42752) Gyuri27 válasza Napfénysüti (#42751) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem volt béna. Csak szeretnek játszani. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#42753) D.Orion válasza Fel (#42750) üzenetére


D.Orion
veterán

Nos igen. Minkét map nagyjából szar. Province különösen katasztrofális, rosszabb, mint Malinovka, mert ott legalább a hegyre fel lehet menni. Province-on úgy lehetne segíteni, hogy ha szétnyújtanák és raknának a közepébe meg a két szélre egy egy dombot némi várossal, vagy erdővel. Ez így eléggé lehetetlen map. Nem tudom minek tesztelik a mapokat, ha mindig ez van. 7.3 "japán" map nem tudom mennyire lesz használható mivel a játékban a sok sok zöld közül csak a bokrok amik ténylegesen álcáznak ha jól tudom. Mondjuk nem tudom mit csodálkozunk mikor a wargaming lehetőséget ad arra, hogy platoon-bna 3db Batchat összeálljon és a lsita tetejére dobja őket...

Geopala: Milyen vga/videókártya van a gépedben? Jellemzően ATi X800 vagy régebbi kártyákkal jön elő. Valaki mindjárt linkeli rá szerintem a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#42754) madstunt válasza Fel (#42750) üzenetére


madstunt
addikt

fakno
en szeretem ezeket a mappokat es igenis lehet medekkel jo csatakat vivni csak sokan nem tudjak a par trukkjet a mapnak. sokkal jobban orulnek ha a sand riverst vennek ki

(#42755) Fel válasza Geopala (#42749) üzenetére


Fel
addikt

Állítólag ez a megoldás: [link]

madstunt: A "Live Oaks" mappal nincs semmi bajom, de "Province"-nál már rezeg a léc.. Bár ennél is inkább tankja válogatja, hogy mivel tudok és mivel nem tudok ott érdemben beleszólni a csatározásba.

[ Szerkesztve ]

(#42756) jahrn válasza vhw (#42727) üzenetére


jahrn
senior tag

Na megneztem. Igazat megvallva az a T-54et legalabb annyira idegesito volt nezni mint az IS-4et.

(#42750) Fel Province szerintem maradhat, csak legyen nagyobb meretu es a csapatok kezdjenek a bazison ne fent a hegyen...

[ Szerkesztve ]

(#42757) Geopala válasza Fel (#42755) üzenetére


Geopala
csendes tag

Köszi:) :R

(#42758) forras2 válasza Geopala (#42749) üzenetére


forras2
őstag

Én "anno" ezt kaptam segítségnek. :K
Bár nálam nem műkcött, nem tudtam megcsinálni :( Igaz nálam hiányzott az english értelmezés hiánya is.

[ Szerkesztve ]

(#42759) Murder3 válasza D.Orion (#42753) üzenetére


Murder3
addikt

egyáltalán nem xar..
a 2 legpocsékabb map az a swamp és komarin..de ott van még el halluf is..
provincen sztem jól el lehet lenni fentről lehet snipolni és le kel menni a házakhoz onna meg meg ritkítani egymás majd ha feljut az eggyik csapa t a hillen és nem fogytak el a dombon akkor onnan meg lehet nyerni.
ettől campinovak százszor xarabb és kemperebb pálya...

(#42760) Geopala válasza Fel (#42755) üzenetére


Geopala
csendes tag

Felraktam, de nem javította ki.
Azért köszi a segítséget.:):R

(#42761) jahrn válasza Murder3 (#42759) üzenetére


jahrn
senior tag

A Swamp szerintem teljesen jo, bar a bal oldal elonyben van. Komarinon meg lehetne sekelyebbe tenni a vizet es jarhatova tenni a harcjarmuveknek.
Live Oaks a vasuti oldalon teljesen jo, masik oldalon kene kis atdolgozas.
Szerintem a Province a leggyengebb a mapok kozul, de kis munkaval lehet belole ertelmes mapot csinalni.

[ Szerkesztve ]

(#42762) Viper26


Viper26
nagyúr

??

iPhone 14 | FR955

(#42763) Iron Funeral válasza jahrn (#42761) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha kétszer ekkora lenne Province akkor jó lenne, így nem nagyon értékeli semmi tankom azt, hogy oldalba lövik amikor éppen elhagyom a kezdő helyet.

Szerintem meg még mindig Prokhorovka a legrosszabb map a rengeteg bokorral meg a sz*r spotting rendszerével a játéknak.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42764) jahrn válasza Iron Funeral (#42763) üzenetére


jahrn
senior tag

En is irtam h legyen nagyobb.
Province nagy hibaja h a volgy kozepso reszeben majhogynem csak a light-ok szamara van fedezek, med/hvy ott csak akkor tud elorenyomulni ha mar elbillent a merleg nyelve. A brawler tankok szamara az a terkep remalom, a konnyebb jarmuveknek meg majhogynem csak a 2 felvezeto ut jarhato - azokat meg siman be tudja loni 1-2 TD/hvy vagy ha valamelyik csapat lejuttat egy SPG-t a volgy tuloldalara akkor az.

[ Szerkesztve ]

(#42765) Murder3 válasza jahrn (#42761) üzenetére


Murder3
addikt

live oaks szerintem jó így ahogy van, van városi harc meg lehet kerülgetni is...

(#42766) D.Orion


D.Orion
veterán

Annyira bírom mikor kétszer egymás után frontban telibever az M103 2x470dmg-s lövésével. Bezzeg én a saját M103-om tankommal még 450-et sem tudok sebezni...

Hogyan lehet tudatosan javítani a dmg értékeket? Ötlet? :F Azon kívül, hogy weak spotra lövünk, mert én csak arra lövök másra nem is.

M103 első alkotása:

[ Szerkesztve ]

(#42767) Murder3 válasza jahrn (#42764) üzenetére


Murder3
addikt

nem igaz heavykkel meg medekel is el lehet bújni:D
a házak takarnak szinte teljesen és annyira ők se jönnek ki mert akkor nagyon láthatóak és a másik oldal leszedegeti őket..

pl is,vk45a ezekekl általába megyek el völgybe lassabb tankokkal maradok snipolni...vk3002db-vel is jól el lehet ott lenni..
t1 heavyvel így mentem high tierbe(t8) az eddigi legtöbb xp-emt meg az eggyik legdurvább kört(modnjuk t1-el nem sok volt de mm szerint nekem nem sok keresni valóm lett volna ott)

[ Szerkesztve ]

(#42768) Murder3 válasza D.Orion (#42766) üzenetére


Murder3
addikt

semmivel..
ha úgy dönt bármikor elnyeli mind1 hova lősz:D
a többi meg a félkarú rablón múlik:)

(#42769) erikke17


erikke17
őstag

Úgy szeretlek WG akarom mondani utállak! Ma összeszámoltam 20-at lőttem, ebből kettő sebzett, a többi ment az éterbe vagy 0 Dmg, szép nem? Aztán ne legyen dühös az ember..
A legjobb hogy ahol jókat lőttem és jól jött volna a XP 5X szorzóval pont hogy a szupercsapatvolt és vesztettünk.. Bezzeg azt meg megnyertük ahol kör elején ház mögül kiszedett egy type, ő is kapott 2x 0dmg-t :W

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#42770) D.Orion válasza Murder3 (#42768) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez szomorú. :(

Eléggé rendhagyó alkalmazása az IS3-nak, de most bevált. Induláskor valamiért támadt egy jó előérzetem a csapatom iránt.

Victory!
Battle: Steppes 2012. április 14. 17:04:06
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 585
Credits received: 40 881
Battle Achievements: Master Gunner, Reaper(Utolsó 4 lövésem 4 kill-t jelentett, sajna mindig csak a végső lövésre értem oda. :DDD )

Végre ez is megvan, bár eddig se lőtte senki a tornyom, csak a frontot:
Researched:
Turret 'IS-3' researched. Undistributed experience spent: 14 481. Free Experience spent: 144.

[ Szerkesztve ]

(#42771) jahrn válasza Murder3 (#42767) üzenetére


jahrn
senior tag

Latom ertelmezesi problemaid vannak, szal magasfoku muveszeti kepesegemmel bejeloltem neked a volgy kozepet:

Ott max a T-50-2 tud elbujni
Amint megprobalsz eloretorni ott massal, a hazak mogott bujkalok szarra lonek.

[ Szerkesztve ]

(#42772) scavy válasza Fel (#42731) üzenetére


scavy
tag

Nah, hát akkor ezt tudva bekapcsolom a recordingot és elkezdek csinálni 1 összevágott videót, és erre csak biztatni tudok másokat is. Ha már ekkora patkányok hogy nem hiszik el, pedig beszélgettem magyar csatornán többekkel mindenkinél ez van..

D.Orion , ez a kép amit linkeltél ez jól látom IS-7 upper hull? Mert akkor az gordiuszi csomó kibogozásával egyenértékű feladat megfejteni hogyan is ütötte át az m103 ágyúja. :D

[ Szerkesztve ]

(#42773) D.Orion válasza scavy (#42772) üzenetére


D.Orion
veterán

Én benne lennék abban, hogy létrehoz valaki egy topikot a wot fórumon és oda feldobáljuk a replay-eket amiben 0dmg-s hit-ek vannak. Minden replay mellé leírnánk előre, hogy összes lövésből mennyi lett 0dmg.

A képen egy IS3 frontja látható. :B IS7 tank jelenleg csak álom.

[ Szerkesztve ]

(#42774) vhw válasza Viper26 (#42733) üzenetére


vhw
addikt

Nem kaptál te véletlenül chat bant?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42775) silentstar. válasza jahrn (#42771) üzenetére


silentstar.
csendes tag

már bocs, de hülye az aki arra megy.
az egyetlen esély, hogyha a középső sáv két végén, a két zászlónál mennek le, de egyszerűen be is szorul oda mindenki. Se hátra, se előre. Nagyon gagyi ez a map, sehol nem lehet észrevétlenül Heavyvel átmenni a másik oldalra, de lassú meddel is nehéz :U

(#42776) joergie


joergie
őstag

Breaking News!
Defeat
Battle: Arctic Region 2012. április 14. 17:36:00
Vehicle: T34
Experience received: 1 005
Credits received: 101 385

Mondtam már hogy kivan az összes p*csöm a hétvégi extra adag retard nyomorult balf*sszal?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#42777) bozont


bozont
veterán

Nah ez egy elég jól sikerült kör lett asszem:
Victory!
Battle: Erlenberg 2012. április 14. 17:39:47
Vehicle: KV-3
Experience received: 7 825 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 36 161
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Boelter's Medal, Top Gun

:C

(#42778) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tier 8 behoz szakaszban egy tier 5-öt és tier 2-őt. Gondolom ez nagyon "fun" volt nekik.

(#42779) D.Orion válasza joergie (#42776) üzenetére


D.Orion
veterán

100K nagyon szép vesztes csatáért, gondolom üresre lőtted a tankod. :R

Az előbb 6 percen át írtam a nyomorult ARL44 és VK3001P-snek, hogy mozduljanak már meg, mert ki fognak szedni engem... 20 lövést bírt ki az IS3 tankom, már csak KV és VK3601H volt velem szemben de aztán leküzdötték a 36hp-mat 0hp-ra. Utána aztán kikeltem magamból és a világ minden nyelvén elküldtem őket a fenébe legozni. Csata elején beálltak E2-be és meg se mozdultak onnan! :W

szymemer ARL44-el stat: 79csata/15elpusztított tank, 49%-os találati arány!

medico VK3001P-vel: 58csata/28 elpusztított tank, 58%-os találati arány! Ja és persze van neki: LÖWE, TYPE59, T34(ezt is vette)! :W

Dobi 562: Ez melyik mod amit használsz?

[ Szerkesztve ]

(#42780) Dobi 562 válasza D.Orion (#42779) üzenetére


Dobi 562
addikt

(#42781) D.Orion válasza Dobi 562 (#42780) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszönöm. A player rating mennyire pontos? Ezt hogyan frissítik? :F 7órája került fel az új ahogy elnézem.

Ha találkoztok Conry nevű játékossal, akkor tapadjatok a tankjára, mert az előző csatában M26-al 8 kill-t nyomott. :C Nagyjából én sebeztem és tereltem a figyelmet ő meg osztotta a gyilkos lövéseket, aztán később visszamentem bázist védeni és 4 kill-ig jutottam ő meg az ellenfél bázisánál 8ig. :DDD

Victory!
Battle: Sand River 2012. április 14. 18:13:19
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 623
Credits received: 51 435
Battle Achievements: Sniper

[ Szerkesztve ]

(#42782) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

srácok, tudja vki, h mi az a kis háromszög az elit legénység egy-egy tagja mellett?
mármint asszem azoknál van ilyen, ahol crew training fut
a 100% felirat mellett van egy kis felfelé mutató sárga nyíl
azmiaz?

- no es importante -

(#42783) fagylalt válasza Dobi 562 (#42780) üzenetére


fagylalt
senior tag

Telepítésük hogy megy ezeknek?

(#42784) Dobi 562 válasza D.Orion (#42781) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én a 2.0-ás verziót használom, a többi az béta. Olyan 2 hetente frissül kb. az adatbázisa.

(#42783) Divi27: Letöltöd és van readme-je mindkét modnak. A hardicont ugyanúgy, mint az összes többit. A \World_of_Tanks\res_mods\0.7.2\ megfelelő mappáiba bemásolod ami kell.

A player rating-hez le kell tölteni a dokan library legfrissebbet, feltelepíteni. Ezután a xvm-full-2.0.zip fájl tartalmát bemásolod (felülírod) a World_of_Tanks mappába. Ezután wot-xvm-proxy.exe-vel futtatod a játékot. Ha a launcherrel együtt szeretnéd a modot futtatni, akkor fabrikálsz magadnak egy ilyen bat fájlt: wot-xvm-proxy.exe /launcher.

[ Szerkesztve ]

(#42785) D.Orion válasza Sixkiller6 (#42782) üzenetére


D.Orion
veterán

Gyorsított képzést kap. Több xp. Legközelebb általános kérdéssel kapcsoltban írd be a keresőbe, hogy háromszög. :DD

Dobi 562: Thx, fel is rakom.

[ Szerkesztve ]

(#42786) vhw


vhw
addikt

Próbált valaki mostanában nagy artyra töltésgyorítót venni? A store-ban szeretném előre megvenni az event ideje alatt féláron a cuccot, de nincs benne a listában (pedig az az opció is be van kapcsolva, hogy jelezze ki a lista a már meglévő, tankokra szerelt equipmentek számát, és hiába van már a M40/43-ra felpakolva egy rammer, nem szerepel itt)

Itt egy kép az esetről; link

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42787) joergie válasza D.Orion (#42781) üzenetére


joergie
őstag

:DDD Én csak supermariozni meg tetrisezni szoktam elküldeni őket. DE előtte uninstalállják a wot-ot :DD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#42788) Viper26 válasza vhw (#42774) üzenetére


Viper26
nagyúr

Miért kaptam volna?Kb annyit írtam ott, hogy most kezdtem a játékot...
Semmi olyan nem hangzott el, ráadásul harc közben tudok írni. :U
Kit kéne keresnem ezzel kapcsolatban?Ha meg a nagy semmiért ban jár, akkor... :W

iPhone 14 | FR955

(#42789) Sixkiller6 válasza D.Orion (#42785) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nem érted: csak a legénység egyetlen tagjánál van a kis háromszög... gyorsított képzést meg az összes kap ugyebár.

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#42790) L-e-f-i-e válasza Viper26 (#42788) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Akkor az vmi bug, chat bannál harc közben se tudnál irni.

=^-^=

(#42791) vhw válasza Sixkiller6 (#42789) üzenetére


vhw
addikt

Az a tag kapja meg a tank által szerzett xp-t amelyiknél ott a kis háromszög. (én is azt hittem, hogy azt az xp-t minden tag kapja, vagy egyenlően elosztva, vagy egyesével mindenki annyit kap, de ezek szerint csak a fejlődésben lemaradt kapja meg)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42792) D.Orion válasza Sixkiller6 (#42789) üzenetére


D.Orion
veterán

Te nem érted gyorsított képzésnél ő kapja a legtöbb xp-t. :U Igaz elírtam az előbb a ragot a szó végén ezért nem volt helyes a válaszom. Diszlexiával gyakran előfordul az ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#42793) Chris0321 válasza Sixkiller6 (#42789) üzenetére


Chris0321
addikt

De érti. Az a tag kapja a következő csata után a több xp-t mert le van kicsit maradva a többitől.

(#42794) silentstar. válasza D.Orion (#42792) üzenetére


silentstar.
csendes tag

Hupsz. elírtam, szerkesztve :D

[ Szerkesztve ]

(#42795) Arpee78 válasza vhw (#42786) üzenetére


Arpee78
senior tag

Fent, all nations

(#42796) Iron Funeral válasza vhw (#42786) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Próbáld meg, hogy átállítod a kompatibilásra, kiválasztod az M40et és szerintem ott benne kellene lennie.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42797) Viper26 válasza L-e-f-i-e (#42790) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor frankó nagyon, a személyzet tagjaira sem lehet kattintani, ki vannak "szürkülve." :U

iPhone 14 | FR955

(#42798) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Tegnap feltettem a játékot itthon és azóta kb. minden 5. meccs elkezdésekor kifagy a játék, ami kilépést jelent és indíthatom újra. Keresgéltem fórumon hátha találok megoldást de nem sikerült.
Van ötletetek miért csinál ilyet?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#42799) vhw válasza Arpee78 (#42795) üzenetére


vhw
addikt

Kösz, neked van igazad. Benéztem, hogy csak németre volt állítva a szűrő.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42800) Sixkiller6 válasza D.Orion (#42792) üzenetére


Sixkiller6
őstag

na így már értem. köszi, 8000 csata után is van új infó. thx

- no es importante -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.