Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42701) freelancer válasza virkir (#42693) üzenetére


freelancer
tag

Nem veszem magamra, ahhoz mar tul sokszor vedtem egyedul egesz szarnyat (ki is nyirtak szinte mindig), az az igazsag, hogy az esetek nagy tobbsegeben sok 100+ csatas jatekos kb annyi profizmust mutat mutat mint akinek van 9k+ harca.
Pelda, reggel ficko egetvero ratig-el bejott csataba (megneztem, CW-n is jol allnak, meg stat szerint is top figura) osztotta a eszt ezerrel (de o nyekkent eloszor), a sok "low rating noob" meg hozta a meccset gyozelemre.

10-14 ember jatekat nem "bacca el" senki, mert 10-14 terep ismero jatekos "csodakra" kepes. Ilyen is van. No offense please.

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#42702) Timyyy válasza virkir (#42693) üzenetére


Timyyy
őstag

:DDD :DDD

(#42703) homeless09


homeless09
őstag

Gyerekek hótt esélytelen vagyok új löveggel is, amcsi t34 egy lövésre kiszedett.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42704) D.Orion válasza homeless09 (#42703) üzenetére


D.Orion
veterán

Milyen tank ez? :F 500dmg a max sebzése a T34-nek.

Más.: Szégyen: 28. csatámban:

Victory!
Battle: Mines 2012. április 14. 13:25:48
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 285
Credits received: 35 374
Battle Achievements: Mastery Badge: III Class

15xp a BL9

(#42705) homeless09 válasza D.Orion (#42704) üzenetére


homeless09
őstag

Panzer IV, 75mm-es löveggel (nem a mozsár), meg sem sebzem a T6-osnál nagyobb tankokat, csak nagy ritkán.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42706) Gyuri27 válasza D.Orion (#42704) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván kapott egy ammot. Ott meg mindegy mennyit sebez a flinta.

homeless09: 4 75-s ágyúból lehet választani. Melyikről beszélünk?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#42707) D.Orion válasza D.Orion (#42704) üzenetére


D.Orion
veterán

30. csatánál elkezd működni a tank? Vagy én kezdek vele jól játszani? :F Másik IS3 BL9-e kétszer pattant rólam, pedig csak ~150 méterre volt, igaz a lehető legjobb helyen álltam, de teljesen frontban feléje.

Victory!
Battle: Arctic Region 2012. április 14. 13:36:03
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 519
Credits received: 47 550
Battle Achievements: Mastery Badge: II Class

Csata után:
Researched:
Gun '122 mm BL-9' researched. Undistributed experience spent: 22 428. Free Experience spent: 21 572.
Purchased:
Gun '122 mm BL-9' (1 item(s)) purchased successfully. You have spent credits: 178 500.

homeless09: PzIV-re L/70 az igazi ágyú. Anélkül nem jó az a tank. L/70el a KV már nem kihívás. T1HT-t is hülyére lehet vele lőni. Ha szerencséd van, akkor a T6os VK szériát is meg tudod vele szedni.

[ Szerkesztve ]

(#42708) Iron Funeral válasza homeless09 (#42705) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Igazából minden 8as tank kirak téged erőfeszítés nélkül, sőt, a KV-3(Tier VI) még fejlesztett toronnyal is ki tud pöckölni egy lövéssel, hogy a trollcannonos KV-t ne említsük meg.

Trollcannon

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42709) homeless09 válasza D.Orion (#42707) üzenetére


homeless09
őstag

Még elég fapados, de rajta leszek a fejlesztésén :)

r1E3S3E7T: trollcannon? :F az milyen? :DDD

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42710) Murder3 válasza Iron Funeral (#42708) üzenetére


Murder3
addikt

németek nem igen tudják egylövéssel kirakni t9 alatt a pz4-et:D
sőt még egy pz3-at se biztos h kitudnak... :DDD
na ezt pakolják szépen bele t5-re
LOL-traktor-100
:C

[ Szerkesztve ]

(#42711) Iron Funeral válasza Murder3 (#42710) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Erőfeszítés nélkül != egy lövés. Mert ne mondd már, hogy egy KTnak erőlködnie kell, hogy kilőjön egy PZ IV-et.
De ha itt tartunk akkor a Ferdi kipöcköli egy lövésből :P

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42712) vbbb válasza homeless09 (#42709) üzenetére


vbbb
őstag

152mm-es rövid csövű...biztosan láttál már olyat.

(#42713) Murder3 válasza Iron Funeral (#42711) üzenetére


Murder3
addikt

de egy lövésből nem megy csak kv,kv3,is,kv1s-->

ha egm szigorúan vesszük a ferdi az nem is t8 hanem t9 mert ugye elvileg a td-k is egy szintel feljebb sorolja a rendszer meg a fejlesztők is ahogy ugye a light-ok meg a az artyk is vannak.

am azon fogok én csodálkozni ha a dieckermax,sturer emil,nashorn olyan ágyú statokkal bekerül.
jó h kb midn 1 lövés lesz a legtöbb tankank mert annyira nem lesz páncéljuk, de azért t7-en t10-es ágyú meg t5-ön a 105 l652 az elég nyalánkság:D

persze tudom van ott su-85 nevezetű vmi is ami kb ugyan ennyit lő...

(#42714) homeless09 válasza Murder3 (#42713) üzenetére


homeless09
őstag

pont az imént szedett ki egy KV egy lövésből :DDD igaz oldalról elkapott a kis kötsög.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42715) Iron Funeral válasza Murder3 (#42713) üzenetére


Iron Funeral
őstag

De én nem is mondtam, hogy egy lövésből kilövi...
Btw. legutóbb amikor néztem a Ferdimnek ugyanolyan MM értéke volt mint egy tier VIII heavynek.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42716) Murder3 válasza Iron Funeral (#42715) üzenetére


Murder3
addikt

de mivel nincs t10 td így azokat eggyel feljebb kell érteni tierbe :DDD (meg amúgyis olyan ágyúakt kapnak pl ferdi ha nem t9-es féleség lenne akkor nem kapná meg a t10-es ágyút.)

(#42717) Iron Funeral válasza Murder3 (#42716) üzenetére


Iron Funeral
őstag

De most mit szenvedsz? Ferdiand tier VIII oda van írva fekete-fehéren, nem tier IX vagy X. Igen egyel nagyobb a battle tier spreadje mint egy heavynek, és kit érdekel? Ugyanúgy összekerül a kis 5ös szutykokkal mint egy heavy.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42718) Murder3 válasza Iron Funeral (#42717) üzenetére


Murder3
addikt

akkor ennyi erővel artyt is modnhatánk az meg már mennyitől képes one shotolni?

rendes tank nem tud a németktől biztosan one shotolni egy t3-as tankot akár.
mert t8-as tanjaikon azágyúk minimum sebzése 244 és nem ritkán lő 300-att a 320-as átlag sebzés.

de ha t8 td nem jó akkor mondom h egy t7-sem tudja biztosan one shotolni mert azok rendelekznek t8-as fegyverekkel kb német vonalon.

(#42719) Iron Funeral válasza Murder3 (#42718) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Beza tier IV NÉMET arty simán oneshotolja az ötös tanokat, sokszor hatos tankokat is, erre nem képes más nemzet artyja. Ja várj te nem ezt akartad kihozni belőle :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42720) L-e-f-i-e válasza virkir (#42693) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Miért veszed magadra? :DDD

Most ha 2 hülye összeveszik akkor hiába magyarázzák egymásnak a maguk igazát....

Mind2 oldalon van igazság, idegesítő ha egy jó csata egy két debilen megy el, mert egy kis játékérzékkel könnyen nyerhető lenne sok-sok bukott kör...és persze nyilván sokaknak ez az életük, vagy legalábbis a fő hobbijuk...őket még meg is értem, de el kell ismerni vannak sajna akik csak trollkodnak, vagy egyszerűen nem tudnak játszani, nos egy ezért te idegbeteggé válhatsz az rajtad kívül másnak nem fáj, de ha mérhetetlen igazságtevő hajlamodat csak tk-zásban tudod kiélni akkor nem vagy különb egy bázison kempelő noob-nál...sőt :D

=^-^=

(#42721) #56230144


#56230144
törölt tag

Ellenség csapatában 7 KV!!!!

[ Szerkesztve ]

(#42722) homeless09 válasza #56230144 (#42721) üzenetére


homeless09
őstag

Az szép :D

Az imént egy körben - a játék korrektségét emelve - a legkisebb szintű tankok T5ösek voltak, és berakott a csapatunkba egy T1-es LTrachtort :D Mindenki ott sokallt :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42723) #56230144 válasza homeless09 (#42722) üzenetére


#56230144
törölt tag

:C :C :W Az kemény.

Elkezdtem elindulni az amcsi anti-tank vonalon,szerintetek jó döntés volt? (Fő cél a hellcat)

[ Szerkesztve ]

(#42724) homeless09 válasza #56230144 (#42723) üzenetére


homeless09
őstag

De túlélte és győztünk! :DDD Ő volt a kulcs! :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42725) #56230144 válasza homeless09 (#42724) üzenetére


#56230144
törölt tag

xDDD :DD :DD :DD :DDD

Hellcat egyébként szerintetek jó tank?

[ Szerkesztve ]

(#42726) D.Orion


D.Orion
veterán

Képekben nézzétek a helyezkedést, csapatok és az idő múlását:
1 2 3 4

BL9 adta is az áldást. Első 28 csatában szívtam a sD25T-vel a T10 csatákban, mióta megvan a BL9 még egy darab T10et nem láttam, nemhogy 4db-ot. :U

Victory!
Battle: Mines 2012. április 14. 14:52:54
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 575
Credits received: 53 544
Battle Achievements: Confederate

Tiger II nagyon sokat tett. Egyedül fogta a másik oldalt mikor már majdnem mindenki lehalt a szigetről. Aztán benézett középre is, rám is meg utána a vízben előretört. Ha én kaptam 1.500xp-t, akkor ő 2.000xp-t tuti zsebre rakott.

(#42727) vhw válasza virkir (#42681) üzenetére


vhw
addikt

Amennyiben valakit érdekel a tegnap virkir által említett IS4-es játékos (aki ugye csak játszani szeretett volna) Annak most itt a replay is (link)

Az előadás első perceiben természetesen engem lehet látni bénázni, majd egy profi T54 szemszögéből figyelhetjük az eseményeket. Pár pillanatra feltűnik egy alaposan szétcincált T20-al marked_one kolléga, s végül eljutunk főhősönkhöz. Kellemesen múlatja az időt a bázison, már egy tockost bekapott valakitől, ami merő rejtély, mert fél pályán túl nem jutott ellenséges tank, főleg olyan ami át is lőhette volna... Mondhatnánk azt is, hogy bátran védte az artyt, na de mitől?
Majd az utolsó percekben csörögve-csattogva megindul, hogy felfedezze Mines rejtett szépségeit, eljut a faluig, át a hegy túloldalára, és páratlan dolognak lehetünk szemtanúi; killt szerez, méghozzá nem is akármilyet, egy nemes Ferdi esik áldozatául (lábjegyzet; a statjátból kiderül, hogy csak minden 3dik csatában szerez killt hősünk. Tekintve tankjának felszereltségét; IS4 fejlesztett torony + 122es ágyú ez valóban tiszteletre méltó teljesítmény!)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42728) #21346560


#21346560
törölt tag

Lenne egy gyors kérdésem!
Meg tudok valakit hívni a játékba?
Nem találok sehol arra utalást, hogy hol kaphatok "invitáló kódot".
Azt már megtaláltam hogy hova lehet beírni az invitáló kódot, csak honnét tudok szerezni?

(#42729) Geopala


Geopala
csendes tag

Üdv!
Nem olvastam vissza hsz.-eket, szóval lehet, hogy van válasz a kérdésemre, de azért megkérdezem, vagyis inkább segítséget kérek.:)
Na szóval az lenne a problémám, hogy a 7.2-es patch óta most játszottam először, és mikor beléptem a csatába, a házakon, fákon és tankokon kívül minden teljesen fekete volt.
Remélem valaki tudja, hogy mit lehet vele csinálni, hogy jó legyen.
Előre is kösz a válaszokat. :R

(#42730) scavy


scavy
tag

Kérdezném tőletek, nektek is van ez az új ufo jelenség hogy eltalálod, bemondja, hogy penetration, majd 0 dmg? Elég idegesítő tud lenni, most kezdtem újra kb. 1 hete a játékot, de néha az őrületbe kerget ez. Régebben legalább elveszett a skuló, vagy lepattant és nem sebzett, de ez a szpíker borzasztó idegesítő. Sajnos a játék mechanics a WG Teamtől megszokott béka feneke alatti szinten ragad meg úgy látszik már jó ideje.

(#42731) Fel válasza #21346560 (#42728) üzenetére


Fel
addikt

Az "invite code", arra jó, hogy regisztráláskor beírd a megfelelő helyre, és cserében kapsz némi ajándékot: 1-3 nap prémium, párszáz arany, esetleg kisebb prémium tank.

scavy: Itt a hivatalos álláspont ezzel kapcsolatban:
"This may have been covered......
Q - Since the 7.2 patch the number of penetrating but '0' damage hits has increased become frustrating. This makes the game much less enjoyable. Is this to be addressed?
(Please don't tell me 'working as intended', the intention would therefore be flawed)."

OL: "How do you actually measure them? Is there some recorded statistics for that? Cause we dont have any evidence of this happening."

[ Szerkesztve ]

(#42732) #56230144 válasza vhw (#42727) üzenetére


#56230144
törölt tag

Én csak azt nem értem,ha valaki "csak játszani" akar,akkor menjen szakaszban haverjaival...És ott azt csinál amit akar,mert nem hátráltat senkit...maximum a haverjait.Pont ilyen szerencsétlen miatt lett ma szörnyü az előző harc végkimenetele...5k-t szereztem KV val,20k ment javitásra (Jól látjátok 20k) és kemény 27 tapasztalatot gyüjtöttem... :W

(#42733) Viper26


Viper26
nagyúr

Az alsó sáv garázsban mitől inaktív?Nem lehet csatornát választani / értesítéseket megnézni... :F :(((

iPhone 14 | FR955

(#42734) #21346560 válasza Fel (#42731) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezt sejtem köszi, csak meg szeretnék hívni valakit, milyen kóddal tudom meghívni?

(#42735) Iron Funeral válasza vhw (#42727) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Lehet, hogy az orvosa letiltotta az izgalmas dolgoktól, nem hibáztathatod őt 100% biztossággal :(((

;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42736) fagylalt válasza Fel (#42731) üzenetére


fagylalt
senior tag

Nekem pl. most volt ilyen, hogy bemondta a rádiós, hogy penetraiton és 0dmg sebzés. 3x is egymás után. :W

(#42737) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ne menjen fel az emberbe a pumpa. Senkiházi gyökér végig kempeli a kezdőnél a meccset. Nem csinál semmit. Utána beirja, hogy gg.
Ez is csak játszik. Szerencséje, hogy duplázos kör volt és gyakorlatilag nyertünk- Különben szétlőttem volna. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#42738) Fel válasza #21346560 (#42734) üzenetére


Fel
addikt

Ilyen kódokat promóciókkal osztogatnak/-tak itt-ott pc-s / mmo-s újságok, weblapok, amit a WG bocsájtott rendelkezésükre. Te nem tudsz ilyen kódot adni másnak, attól, hogy már regisztrált WoT játékos vagy.

[ Szerkesztve ]

(#42739) Chris0321 válasza #21346560 (#42734) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem lehet meghívni senkit. Regisztrál és kész.

(#42740) jahrn válasza Iron Funeral (#42735) üzenetére


jahrn
senior tag

Ha az orvos eltiltotta az izgalmaktol akkor miert nem jatszik inkabb My Little Pony MMO-t?

(#42741) L-e-f-i-e válasza Gyuri27 (#42737) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Olyan jó lenne ha angol fórumon lennénk, nem lenne neked se több problémád ezzel a játékkal! :DDD

=^-^=

(#42742) #21346560 válasza Fel (#42738) üzenetére


#21346560
törölt tag

Aha értem köszönöm, azt "reméltem" hogy ha beszervezek valakit, akkor (mint más játékoknál) esetleg kapok valami jutalmat... :R

(#42743) //Crouch//


//Crouch//
tag

Üdv!
Vettem a Tiger-re ventit+töltésgyorsítót*álcahálót. Amikor játszok a harcmezőn, akkor lent középen csak az álcaháló + a lőszerek ikonjai vannak kint... most akkor a másik kettő drága pénzért megvett cucc nincs használatban, vagy mi a helyzet?

(#42744) Gyuri27 válasza L-e-f-i-e (#42741) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet. Bár érdekelni akkor se érdekelne.
Nevetséges amit ezek a lidércek, játék cimén mit müvelnek. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#42745) D.Orion válasza Fel (#42731) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt nem mondod komolyan, hogy ezt nyilatkozták... :W

Azért ez még tőlük is eszméletlen nagyképűség. Ezt élő egyenesbe tuti nem merte volna mondani. 7.2 előtt volt egyáltalán ilyen, hogy: "Penetration!" felkiáltás? :F

[ Szerkesztve ]

(#42746) Iron Funeral válasza jahrn (#42740) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szükségtelen, én innen megmondom hogy egy apró ránc nem volt az arcán az egész meccs alatt :D

(#42743) //Crouch//: Csak azoknak az ikonjai vannak ott amik "bekapcsolnak" egy idő után, a másik kettő mindig aktív, egyébként dobd ki az álcahálót és rakj rá optikát vagy EGLD-t, a hálónak semmi haszna nincs egy heavy tankon, különösen Tigeren :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42747) Geopala válasza //Crouch// (#42743) üzenetére


Geopala
csendes tag

Nem volt felesleges, csak azok a cuccok mindig aktívak, ezért nem látod ott.

[ Szerkesztve ]

(#42748) Murder3 válasza D.Orion (#42745) üzenetére


Murder3
addikt

ezek ilyen válogatott idióták, az a vicc amit művelnek ezzel a játékkal..bugot enm tudnak javítani mert nem lehet...omg
...ez meg már olyan h mágjára velük...

(#42749) Geopala


Geopala
csendes tag

Valaki tud válaszolni a #42729-es hsz.-emre? Fontos lenne. :R

(#42750) Fel válasza D.Orion (#42745) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem komolyan gondolják... :U Overlord nem először írt hasonlót ezt a problémár firtató kérdésekre a Q&A-ban.

modra: Állítólag azért van, mert most már nincs megkülönböztetve a 0 sebzéses kritikus találattól. Kivették a kritikus sebzést jelző csilingelést, helyére a Penetration! felkiáltás került... A 7.3-ban visszatér majd a csengettyű --> Probléma megoldva!
----------------------------------

Province fanoknak:

Q: "Both new maps does not offer realistic useable ways to use maneuvers to win, they are both slugging maps. Like Komarin you move into a position early in a battle and the for the rest of the fight its a question of which side are able to be bored the most, they will win.
There are no ways to flank the enemy team or do a quick push in any area so the maps just become boring slugfests.
Province is by far the worst, the chat channels always get filled with hate messages to the map every time you are put there. The US map you can see that there were an intention to use the low water areas for maneuvers but they are too open to be used effectively, the enemy team can just camp and prevent any movement there.
"

OL: "Thinking of removing or changing the Province map." -- Nem ellenezném..

De ha már Province:

Victory!
Battle: Province 2012. április 14. 16:01:37
Vehicle: SU-100
Experience received: 5 505 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 26 238
Battle Achievements: Top Gun

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.