Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41201) Djuree válasza emre (#41199) üzenetére


Djuree
félisten

ezt most nem vágom. IS-4 -ből hogy lesz IS-8? IS-4 megy t10-re és t9-re kapunk IS-8-at? mivelhogy az IS-8 jobb, annak kéne t10-nek lennie....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41202) Antonius1978 válasza emre (#41188) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos te tudod, de lehet kesobb megbanod, hogy elszalasztottad ezt a lehetoseget...
Ugy emlekszem felaron olyan 650-750 ezer korul van.Legfeljebb 1 hetig tobbet jatszol mire meg tudod venni az IS7-et.
Ha meg elszalasztod, akkor viszont jatszhatsz 2 hetig mire osszeszeded ra a zsozsot :D

(#41203) emre válasza Djuree (#41201) üzenetére


emre
veterán

kb ilyen lesz az új tech treeeeeeeeee De ezen már változtattak, pl. a 252-es prem lesz, oda kerül az IS-8.

Antonius

A hétvégén eldöntöm mi legyen. ;)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41204) Antonius1978 válasza emre (#41199) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez az uj javitas mikorra varhato ?
Van kb 21 ezer SZTP-m, lehet atugrom a T-28-at es egybol KV-t veszek, en is szeretnek ingyen tankot :DD :C
Sot, ha lenne ra ido, akkor meg a KV-3-ra is ragyurnek ;]
Ket ingyen tank meg mindig jobb mint 1 :R

UI : oke, majd ertesits, tuti osszeakadunk, vagy radirok es megkerdem.

[ Szerkesztve ]

(#41205) Blom válasza emre (#41199) üzenetére


Blom
aktív tag

sok minden hallok a fiúktól itt a gyárban.
van aki azt mondja, hogy a 7.3 csak év vége felé lesz.
most itt szeretném megkérdezni, hogy mikorra várható a 7.3?
én azt mondtam nekik, hogy a hónap végére várható [link]

(#41206) stark4


stark4
tag

Üdv mindenkinek! ha érdekel valakit wot-os klán az iroj nekem!

(#41207) virkir válasza Blom (#41205) üzenetére


virkir
veterán

Az csak cukkolás volt.
Tudtom szerint a szuper teszt már megy, lehet a jövő héten jön a nyilvános is és a hónap végére, május elejére a patch.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41208) Blom válasza virkir (#41207) üzenetére


Blom
aktív tag

akkor én tudtam jól nem ezek a guminyulak.
most akkor a KV-3 és az IS-4 prémium tank lesz csak aranyért lehet megvenni?
vagy nem értelmezem jól a képet???

(#41209) stark4


stark4
tag

am nem tudjátok véletlenül hogy a német TD-k mikor jönnek?

(#41210) Napfénysüti válasza emre (#41199) üzenetére

Frankó, KV-m van már KV2 toronnyal. Akkor ez elvileg azt jelenti hogy kapok egy KV2-őt meg egy új helyet ingyen?
Jó lenne. :)

Més que un club!

(#41211) virkir válasza Blom (#41208) üzenetére


virkir
veterán

Ó máj gád...
Kb. ezerszer le lett írva, hogy...
Összefoglalva címszavakban.:
KV-ért jár KV-1 és ha megvan a nagy torony kapsz KV-2-őt
KV-3-ért jár T-150 és KV-3 megy T7-be
IS-4-ért kapsz IS-8-at és megy át T10-be

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41212) Blom válasza virkir (#41211) üzenetére


Blom
aktív tag

oké értek mindent köszönöm.

(#41213) macipajti válasza virkir (#41211) üzenetére


macipajti
tag

Kicsit gyagya vagyok :F ha jól értelmezem ha van 1 KV-m buditoronnyal meg egy KV-3-as kapok két bónusz helyet a garázsban, ha a két régieket eladom ?
Vagy csak lecserélik a tankokat?

[ Szerkesztve ]

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#41214) virkir válasza macipajti (#41213) üzenetére


virkir
veterán

pf...
Kvázi tagnak már illene használni a keresést is.
Nem csere lesz hanem kapsz plusssssz 3 tankot meg garázshelyet.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41215) macipajti válasza virkir (#41214) üzenetére


macipajti
tag

Jóvan na :B
Meg nem szívódott fel rendesen a KV, iszok még egyet :DDD

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#41216) emre válasza macipajti (#41215) üzenetére


emre
veterán

Ilyenkor kv?
Inkább kapjál be valamit...ö izé egyél valamit

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41217) Paul119


Paul119
addikt

nekem is kell egy ilyen dög
Victory!
Battle: Live Oaks 2012. április 6. 10:53:10
Vehicle: Object 704
Experience received: 1 091
Credits received: 42 597
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class
ez prémium nélküli sajna:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41218) fsb1000 válasza Simulacrum (#41169) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyilvánvaló. Leginkább akkor megyek arctámadózni, ha van aki oldalról tudja lőni azt akit lefogok. Nem azért, hogy ott álljak 1 percig tiszta célpontként.
----
Amúgymeg... az alacsony HP-sokat kell kilőni randomban is, mindegy ki amortizálta le addig. Ennek oka hogy csökkenjen az ellenfél tűzereje. A 10 HP-s ugyanakkorát lő mint a fullon lévő. Szerintem nem kell haragudni, morogni, ha valaki "ellopja" a killt, és bátran löni kell azt az ellent aki ki van jelölve.

(#41219) Paul119 válasza fsb1000 (#41218) üzenetére


Paul119
addikt

így van úgy sem a killért kapod a zsét meg a tpt
más:érdemes megfigyelni az ügyes bandát milyen terülj terülj asztalkát csináltak nekem nyam nyam :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41220) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Győzelem!
CsataLakeville 2012. április 6. 11:02:34
JárműKV-3
Szerzett tapasztalat: 1 999
Szerzett kredit: 48 054
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász

Prémes eredmény, még ezen a dögön is a KV 107-ese van, én eléggé használhatónak érzem tier 6-ban is.

Lenne egy kérdésem a 7.3 patch-csel kacsolatban. Ha nekem van egy elitté fejlesztett KV-m 100%-os legénységgel és patch előtt visszaküldöm a legénységet a barakkba, a tank ott marad üresen. Ezután futtatom le az upgrade-et, ilyenkor a KV-2 amit kapok a KV helyett az kap 100%-os legénységet, a barakkban pedig ott lesz a KV eredeti legénysége?

(#41221) CptMisi válasza Paul119 (#41219) üzenetére


CptMisi
őstag

Szóval téged nem idegesít, hogy 1 kéne a Topgunhoz, leviszed 10% alá, és 5 tank lő rá hirtelen, pedig előtte csak te lőtted. :U :)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#41222) Paul119 válasza CptMisi (#41221) üzenetére


Paul119
addikt

nem igazán , pl ha meg menti vele az életemet akkor meg pláne, nem vagyok én irigy :D
na ez a szörnyeteg vajon mire fog hajazni? bár gyanítom ő is papír kutyuli lesz:U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41223) KaLeun válasza Paul119 (#41219) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azért nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mi lesz a végső kiforrott stratégia ezen a mapon.... :F
Mert most még csak ilyen"szárnypróbálgatás" szerű meccsek vannak.

Cila

(#41224) fsb1000 válasza intercell (#41182) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gratulálok, neked nagyon szép statod van 2K csata után: [link]

Az eff érték csak egy mérőszám, amit a Wot-ban rögzitett stat adatok alapján számolnak.
A játékos eloszlás alapján (+ exhas) 1200-as értéktől számít valaki jónak és 900 alatt gyengének, de ez nem feltétlen mérvadó mindenkire, hiszen konkrét tankon kéne nézni a statot vagy méginkább a játékát, a valós hasznosságát.
A magas Winratiód is alátámasztja, hogy jó játékos vagy méghozzá támadó stilussal, ami a spot és foglalás értékből látszik. Ebből lehet következtetni arra, hogy van hatásod a csatákra. (az átlag 49% a tied 53%) Szerintem csak a találáti arányon kéne javítani 6-10%-ot.
Úgy gondolom 2K csatánál az átlag eff 1000 környékén jár... de sokan 900 alatt tengődnek. Szerintem én is alatta lehettem, csak akkor még nem volt eff számítás vagy nem ismertük.

Az eff érték képlete:
Eff =
AvgKill *(350-Lvl*20) +
AvgDemage*(1,5/Lvl + 0,2) +
AvgSpot*200 +
AvgDef*150 +
AvgCap*150

[ Szerkesztve ]

(#41225) Paul119 válasza KaLeun (#41223) üzenetére


Paul119
addikt

szerintem ez is olyan lesz mint malinovka.. mindenki kempel a másik oldalon csak ez nem akkora map hogy el lehessen sunnyogni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41226) CptMisi válasza Paul119 (#41222) üzenetére


CptMisi
őstag

Hát jó neked, hogy te olyanokkal csatázol, akik megmentik az életed... Én sem irigy vagyok, de az, hogy ugyanazt a tankot nézzük, és ő csak akkor lő, mikor már egy lövés neki, az szánalmas... És lehet mondani, hogy biztos töltött, csak amikor ezt egy viszonylag gyorsan töltő tank csinálja, akkor gáz... Bár meg lehet magyarázni, másik tankból átrakta az 50%os legénységet, nem képezte át, ellőtték a töltőt és az ammoracket, és azért töltött olyan sokáig. :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#41227) fsb1000 válasza CptMisi (#41221) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bár nem tőlem kérdezted, de engem sem idegesít.
Egyrészt nem nagyon nézem a plecsniket, másrészt én is csak akkor hagyom meg a kill-t ha valaki kifejezetten erre kér, vagy szakaszban úgy játszunk, hogy valakinek meglegyen a plecsni vagy egy Maus. Szóval ha előlem veszik el a 6. killt azt elfogadom morgolódás nélkül, mert ez a játék "rendje" - szerintem.
Persze ha van rá lehetőség én is szeretem kilőni a 6.-at... alacsony a kill/csata mutatóm, van mit javítani rajta.

[ Szerkesztve ]

(#41228) Djuree válasza CptMisi (#41221) üzenetére


Djuree
félisten

topgun akkor is lesz 4523x ha nem figyelsz rá, nekem is van már jópár, amúgy meg nem kapsz érte semmit sem :U ha a top gun érne 5k xp-t, akkor jó, de így....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41229) Paul119 válasza CptMisi (#41226) üzenetére


Paul119
addikt

amúgy azt figyeltem meg hogy eu és usa szerveren totálisan más a mentalitás hallgatnak az emberre ha pingelek valahova , multkor nem egyszer volt olyan hogy a maus konkrétan megkért hogy használjam őt fedezéknek és bújak el mögötte amikor fogllunk, vagy kv3 látta hogy is4el bajban vagyok és oda jött fel fogni a lövést én így ki tudtam lőni az ellent és nyertünk

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41230) -vitya- válasza -vitya- (#41157) üzenetére


-vitya-
őstag

srácok, be voltam rúgva. ennyi. tejfakasztottunk. józanul nem írok ilyen erőszakos posztot :D

-=Витя=-

(#41231) CptMisi válasza fsb1000 (#41227) üzenetére


CptMisi
őstag

Na...Nem azt mondom, hogy ha van 5 killem, akkor mindenki álljon meg, hogy nekem meglegyen a hatodik. Nem várom el, hogy ha már több perce küzd vele, akkor azt nekem hagyja; hogy megvárják, míg én átvánszorgok a fél pályán. De ha addig nem lőtte, amíg le nem sebeztem 10%ra, akkor ne lője már ki, mikor már csak egy kell neki. :U Vagy akkor lője végig, és ha úgy jön ki, hogy az utolsó lövés az övé, hát nem baj, örülök, hogy nyertünk legalább; de hogy direkt arra vár, az ... :U

Paul119: na ez a különbség...Tegnap T34-gyel felmentem Mines-on középre, mert rajtam kívül csak egy m103 ment fel, de ő teljesen, én meg a sziklánál maradtam. Megjelent 2 T9 tank a szikla túloldalán, a szigetről lőtt egy M103, Panther2, hátulról 13 90... Elindult fel a két T9, egyikbe belelőttem, de ennyit tudtam, aztán legurultam fedezékbe. Erre beírja az M103unk, hogy kösz, meg írta a hülyeségeit. Amikor meg nyomtam, hogy Help!, akkor senki nem segített, de még az arty sem lőtt volna rá a felmenő tankokra.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#41232) Timyyy


Timyyy
őstag

Látom a PROVINCE mapról folyik a társalgás, épp ide illő a most lefutott köröm AMX 13 75-tel, odaadom nektek, lessétek meg, napi epic win megvolt, 5 killel zártam, és üres tárral. Replay

(#41233) -vitya- válasza -vitya- (#41230) üzenetére


-vitya-
őstag

tegnap éjjel részegen mentem az IS4-el kettőt, mert gondoltam kipróbálom, hogy milyen"xar" lett...

mindkettő bukta volt, de nem a tank hibájából.

1.: meghaltam 3 kiosztott lövés után, arty kikapott, jogosan, mert én voltam hülye, elbambultam a nyílt terepen

2.: kiosztottam a logger szerint 4765 sebzést, 3 killed, 5 damaged, már csak 3an éltek az ellenfélből, én éltem, és nem jutottam át a másik oldalra, hogy a foglalást megakadályozzam - ezt felfoghatjuk a tank hibájának, hiszen túl lassan gurult, így nem értem oda ;-) egyedül maradtam sajna...

szerintem nem vacak továbbra sem.

-=Витя=-

(#41234) fsb1000 válasza CptMisi (#41231) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze... igazad van. De hány olyan játékost látunk, aki csak bújik, támadáskor lemarad, bázis védésnél oldalt sunnyog, nem segít pedig full HP-n van, inkább végig nézi hogy két csapattársat 3-an leamortizálnak, és nem érti, hogy ö lesz a következő, ahelyett hogy 3 vs 3-ban lett volna esély.
Vagy alig élve eljutok az ellenfél bázisáig és hopp! hirtelen egy Amx50B leelőz full HP-val.
Hol volt eddig? jahogy.. papirtank, de 36%-os a túlélési aránya én meg noob vagyok mert csak 1/4-ét élem túl.

Ha mindezekért idegesíteném magam, akkor nem is játszanék, inkább ping-pongoznék vagy sakkoznék vagy mittudomén.

(#41235) Atlantis


Atlantis
veterán

Én se értem ezt a "fraghunter"-szöveget, szerencsére én még nem kaptam ilyen vádat senkitől. A halott ellenség a jó ellenség, nem tökmindegy, ki lőtte ki? Mivel a sebzésért jár a jutalom, senki nem lesz rövidebb azzal, ha más lő ki egy általam leamortizált ellent. Kitüntetések meg pláne nem érnek semmit, az ágyúcsőre fűzhetik mindet, mikor füstölgök a harcmező közepén...attól nem lesz jobb.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41236) virkir válasza -vitya- (#41233) üzenetére


virkir
veterán

Kifejlesztve lehet.
Na de stock-ként... ilyeneket bírok menni vele.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41237) CptMisi válasza fsb1000 (#41234) üzenetére


CptMisi
őstag

Így van. :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#41238) Fel válasza Djuree (#41201) üzenetére


Fel
addikt

Az IS-4 felkerül a lassabb heavy ág csúcsára, mert a készítők szerint többre érdemes, mint most T9-en.
Az IS-8 nem hiszem, hogy jobb lenne nála. Az gyakorlatilag egy módosított IS-3.

stark4: "am nem tudjátok véletlenül hogy a német TD-k mikor jönnek?" Később.. 7.4-ben jönnek majd a francia TD-k, SPG-k. 7.5-ben talán a szovjet TD-k. Így valószínű 7.6-ban jöhet a második német TD ág. Nyár vége/ősz eleje felé.

Paul119:
@#41222: Az egy AMX 68t lenne, amit végülis elvetettek a francia ág bevezetése előtt. Ez lett volna a T10 heavy. De megeshet, hogy ezt fogjuk viszontlátni, mint T8 francia prémium heavyt... Mivel nem oszcillálós tornya van, ezért valósznű nem autoloaderes.

@#41229: US szerón nem játszok, de oroszon igen. Ugyan nem sokat, de saját véleményem az, hogy jobb ott is a morál/hozzáállás, mint az EU-n. Ezek szerint, akkor kb. legalja az eu-s játékosfelhozatal összességében... Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

(#41239) Paul119 válasza Fel (#41238) üzenetére


Paul119
addikt

először azt hittem csak néha néha történik meg , de mikor 10ből 10x maradok egyedül segítség nélkül..:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41240) CactuS válasza Fel (#41238) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tudom, hogy fogjam be a pofimat, mert az amcsik most kaptak új ágat/tankot, de US ágon előfordulhat, hogy valaha lesz majd 2 heavy ág? Vagy náluk egyedül lesz 2 TD ág 1 heavy ággal?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41241) Scheffer válasza CptMisi (#41231) üzenetére


Scheffer
tag

Elég sok lejátszott csata és meg nem szerzett top gun után már teljesen hidegen fog hagyni, hogy kapsz-e vagy sem. :)

(#41242) L-e-f-i-e válasza virkir (#41236) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

l2p stock/= full :D

=^-^=

(#41243) intercell válasza fsb1000 (#41224) üzenetére


intercell
csendes tag

Köszi a kimerítő választ, nem is tudtam, hogy ennyi mindent ki lehet olvasni ezekből a statokból, kb szór szerint leírtad az általános harcmódomat :)

A találati arányomon tényleg lenne mit javítani, de ezt tanulni kell és fejlődni a kezdeti mindent lövök amit látok hozzáállásból, de hát ugye kis tankkal, gyors töltéssel bátrabban lövöget az ember (a foglalási/győzelmi "arab style" levegőbe lövöldözésről meg gyorsan le kell szokni :) )

KV-nál már én is kezdtem inkább biztosabb célpontra lőni csak, az IS és Tigris viszont szinte már megköveteli ezt.

Más: mostanában azt vettem észre, minta lassabban csorogna a pénz, még a KV-val is, valamint egyre kevesebbszer rak be top tanknak, másnak is van ilyen érzése, vagy csak pechesebbnek érzem magam?

(#41244) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A fraghunter témához szólnék hozzá. Nem tudom veletek már előferdült-e, hogy csiki-csukiztok, sebzitek az ellent, majd amikor 100-200 HP-ban van, felbukkan egy csapattárs aki eddig nem volt sehol, beáll a fegyveretek csöve elé és beviszi a kegyelemlövést. Általában így szokott összejönni a csapatsebzésem, mert pont a lövésem pillanatában gurul oda. Ha véletlenül kilövöm, természetesen én vagyok a noob, mert nem figyeltem eléggé.

Nem sajnálom azt az 1 kill-t ami nem nekem jutott, de ezt a viselkedést gusztustalannak tartom.

(#41245) sanya67


sanya67
tag

Itt is megkérdem:
Létezik olyan addon, ami általam kiosztott sebzést összegzi, méri egy adot csatában?

(#41246) marked one94 válasza sanya67 (#41245) üzenetére


marked one94
őstag

wot logger, vagy van az amit én csinálok, hogy megnézem a tankom sebzését csata előtt meg után, és kiszámolom :)

You'll Never Walk Alone

(#41247) -vitya- válasza sanya67 (#41245) üzenetére


-vitya-
őstag

wotlogger, google a legjobb barátod hozzá

-=Витя=-

(#41248) intercell válasza Dobi 562 (#41244) üzenetére


intercell
csendes tag

Ilyen már velem is előfordult, ezzel sajna nem lehet mi tenni. Én inkább azt nem szeretem, amikor beállok jó helyre, aztán elém állnak és takarják a célpontot és el nem mozdulnának semmi pénzért, amíg ki nem lövik őket, mondjuk így legalább fedezéket adnak :)

Meg a herokat, akik a csata végégi hátul bújkálnak, aztán amikor már csak 2-3 ellen van, hirtelen vérszemet kapnak, és beelőznek max HP-val, csillogó villógó tankkal az én 20%-os, sárga lánctalpas csotrogányomat, és kiszedik az artykat/foglalnak. :)

(#41249) L-e-f-i-e válasza Timyyy (#41232) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nekem tetszik a Province pálya, ezerszer jobb mint El halluf, csak meg kell tanulni hol hova kell menni, jelenleg agyag galamblövézet, mert fele azt se tudja honnan hova látni rajta..

=^-^=

(#41250) intercell


intercell
csendes tag

A http://wot-news.com-on azt látom a statjaimnál, hogy:

"Games Played: 2 081 7.10% 92.90%"

Ez most, ha jól értelmezem, azt jelenti, hogy a játékosok 92.9%-a kevesebbet futott, mint 2081 kör?

Azt hittem, hogy sokkal többnél tart az átlag, valamint, ha belegondolok, akkor Tier 7 és fölötte, akkor kb. biztos, hogy a maradék 7%-val találkozom csak mindig.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.