Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42501) D.Orion válasza bozont (#42500) üzenetére


D.Orion
veterán

Akkor az Tiger P-ig elég nagy szívás lesz. Persze PZ IV is jó ha nem két KV van ellened.

[ Szerkesztve ]

(#42502) L-e-f-i-e válasza -vitya- (#42499) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Azzal hogy hozzávágott egy követ nem tudom mit akart demonstrálni, de még jó hogy lepattant :DDD

=^-^=

(#42503) Napfénysüti válasza Balesz1899 (#42498) üzenetére

Én még szenvedek vele. Mondjuk legalább fürge. De ezzel el is mondtam az összes jó tulajdonságát. :D
A PZIV ugye sokkal jobb lesz? :U

Més que un club!

(#42504) -vitya- válasza L-e-f-i-e (#42502) üzenetére


-vitya-
őstag

bizonyította, hogy kő ellen véd. ezt kiterjesztve, néhány tegyük-fel-hogy állítást felhasználva, be lehet bizonyítani, hogy atomtámadás ellen is véd :P

-=Витя=-

(#42505) D.Orion


D.Orion
veterán

Mégis hogy a jó isten nyilába lő belém 775hp-t egy kicseszett M103??? 1vs1 volt a csata legvégén. Én full hp-n voltam! Lövése után 725hp-ja maradt a T34 tankomnak!!!! 775hp-t sebzet bele a lövegpajzs mellé!! Ez megér egy reportot!

[ Szerkesztve ]

(#42506) Timyyy


Timyyy
őstag

2. új tankom ma a SU152 mellett az ARL44. Ekkora egy rakás szart rég láttam, mint ez. :(((

(#42507) ollie válasza vhw (#42485) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem jó, akkor rájönne, hogy a többi nemzet sem jelent instant wint.

(#42505) D.Orion: valszeg HE-vel lőtt, az át is ütheti a T34 páncélját, ha nem a lövegpajzsot találja el.
Vagy pont egyszerre találtak el ketten.

(#42499) -vitya-: váááááá, még csak be se horpadt!

[ Szerkesztve ]

***

(#42508) jahrn


jahrn
senior tag

Lorraine ma vegre elhagyta a bolcsodes korszakot, megszereztem ra az elso motort meg a jobbik 90mm-t. Igy mar egesz jokat lehet menni, es mostmar nem gyorsulnak le az OBJ704-ek sem :D .
Most rahajtok masodik motor-track-100mm-harmadik motorra.

(#42509) Napfénysüti válasza Timyyy (#42506) üzenetére

Ejnye. :D

Més que un club!

(#42510) Balesz1899 válasza Napfénysüti (#42503) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Jobb (legalábbis nekem sokkal jobban tetszik, az na-t egyből eladtam, ahogy lehetett, a PzIV pedig már 300 csata felett jár) :) Az már med, nem várják el, hogy öngyilkos legyél, a legnagyobb ágyúval pedig már szépen sebez (valamelyik nap egy T34-nek adtam meg az utolsó pár szöget a koporsójába).
A KV-k és a Stugok a kedvenc célpontjaim vele.

(#42511) virkir válasza jahrn (#42508) üzenetére


virkir
veterán

A motorokat hagyd a legvégére ráérnek a legfontosabb az ágyú a 100-as legyen fent minél előbb.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42512) CptMisi


CptMisi
őstag

Vicces gyerekek ezek a moderátorok. :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#42513) Napfénysüti válasza Balesz1899 (#42510) üzenetére

Na király akkor lehet a következő pár napban rágyúrok hogy meglegyen rá az xp meg a lóvé. :R

Més que un club!

(#42514) Balesz1899 válasza Napfénysüti (#42513) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Azért csodát attól se várj, ráadásul stock-ként ugyanúgy semmire sem jó :)
Ha a tierjébe sorsolja az MM, akkor nagyon szeretem, ha a nagyok közé, akkor ezzel is csak csipkedni tudsz (bár legalább tudsz :D )

(#42515) pocok28 válasza CptMisi (#42477) üzenetére


pocok28
tag

Nem nyitja le a tech tree-t.
Régebben sokat használtam, jól működött.
Csak linkeket látok az oldalon:
mail.ru
liveinternet
GoHa
Wargaming
:W

Explorer9-ből nézem.
Tegyek fel Firefox-ot? :F

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#42516) L-e-f-i-e válasza Timyyy (#42506) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Hajaj akkor húzz bele mert ha eléred az M4-et, azonnal csúcsszuper tanká fog változni :)

Én szerettem az ARL-t, úgy átlagosan, de ami utána jön az M4, na az tényleg egy nulla...még 40k xp az amx 50 100, de kb csak a duplákat megyek vele, így elég lassan halad... :)

=^-^=

(#42517) bullseye válasza L-e-f-i-e (#42516) üzenetére


bullseye
addikt

rosszabb, mint a b1 volt?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#42518) pocok28 válasza pocok28 (#42515) üzenetére


pocok28
tag

Megoldódott!

Firefox-al működik. :DD

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#42519) jahrn válasza virkir (#42511) üzenetére


jahrn
senior tag

Igazad lessz, ez a tank - az amx 90-nel ellentetben - alapvetoen alkalmatlan flankernek, az volt a hibam h annak probaltam hasznalni (mondjuk a stock gunnal mast nagyon nem tehetsz). A masoik agyuval inkabb supporternek tunik, + az aim time is elegge gazos. Valszeg lecserelem a coated optics-ot egld-re ( venti van meg rajta a harmadik helyre meg vert stabot teszek ha meglessz a track)

Mindettol fuggetlenul kellett ra az elso motor asap, mert a 40km/h-t sem erte el vegsebessegben.

[ Szerkesztve ]

(#42520) Timyyy válasza bullseye (#42517) üzenetére


Timyyy
őstag

A B1 volt a kedvencem francia heavy ágról, ne viccelj. Olyan mint a német pz B2 (ilyenem is van). OPFOS :DDD Steel wall fosó, stb... :)

(#42521) alpihun


alpihun
senior tag

Csupán a változatosság kedvéért valaki segítene 1-2 dologban. az előző 2 problémát még megoldottam valahogy, de itt most már tényleg tanácstalan vagyok.
BT-2 tankot kimaxoltam, pénzem is van sok (mármint a saját kategóriámban, 170 k körül). Kéne vegyek egy nagyobb tankot.BT-2 vel a meccsekben általában top tank vagyok, tehát ha újítok biztos, hogy felsőbb kategóriába kerülök a matchmaking rendszerben.
Milyen tankot vegyek. A BT-2 stílusában nézelődnék (közepes páncél, erős motor, lassú, de erős ágyú (a semiautomatic és aumotmatic vízipisztolyokat nem szeretem)).
Játékstílusom nem is kemper, de nem is rusher, az a középkategória, amikor bokorról bokorra haladok és zoommal szedem a tankokat.
A BT-7 36k körül van, milyen lenne? Esetleg más ajánlat orosz-amcsi vonalon?

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#42522) bozont válasza alpihun (#42521) üzenetére


bozont
veterán

A BT-7 is nagyon jó, igazából ugyanaz mint a BT-2, csak feltupírozva. De ha bejön neked a scout játékstílus, akkor elindulnék a T-50 és T-50-2 felé.

(#42523) Flatron710


Flatron710
tag

Tud valaki segíteni nekem abban a témában, hogy milyen helyre/címre/elérhetőségre lehet küldeni videókat vagy replay fájlokat? Vannak WoT videók, ahol a sniper, megszálló, stb... kategóriákban mutatnak be kis jeleneteket. Oda szeretnék "nevezni". Elérhető ez egyáltalán Eu szerveren?

Ilyen videókra gondolok:

http://www.youtube.com/watch?v=MkMfqBJtQGc

Előre is köszi a válaszokat!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#42524) L-e-f-i-e válasza bullseye (#42517) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Egen...a B1-el legalább el lehetett bohóckodni hiszen majdnem mindig top tanknak tesz, de ezzel szívás, pedig adtam neki időt, és hát nem azt mondom hogy full használhatatlan mert az nem igaz..csak tier7 heavyként ez kb elégséges, nagyon kell hozzá a jó csapat, hogy M4-el tarolni tudj.

=^-^=

(#42525) bullseye válasza Timyyy (#42520) üzenetére


bullseye
addikt

hát a B2-t én is szeretem, de a b1 kicsit lő, a páncélja saját tierben is max közepes és a lassabb, mint a Mouse. Ellenben berakja T5-ök közé... valahogy nem élveztem az eddigi meccseket.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#42526) Atlantis


Atlantis
veterán

Valami még mindig nem kerek: időnként fogja magát, megmerevedik a kép, majd egy másodperc fekete képernyő után megy minden tovább. Ez olyan 6-7 sec összesen, persze közben széjjel lőnek...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42527) Drenadar válasza Atlantis (#42526) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem meg nem jön vissza... kimerevedik, és kifagy... és semmi megoldást nem találtam rá. Csak a restart. Szóval te jobb helyzetben vagy, de ha megtaláltad rá a megoldást, dobhatnál egy privátot.
Vicc, hogy egy ilyen game kifagyasztja a gépet, miközben a crysis semmi gondot nem okozott, de még a Prime95 se...

(#42528) Atlantis válasza Drenadar (#42527) üzenetére


Atlantis
veterán

Új a jelenség, tegnap pl.: egyáltalán nem volt gond...amik akkor kezdődtek, mikor Ati kártyát tettem a gépbe. Előtte NVidiával semmi baj nem volt. A nyomorultak írhatnának végre tisztességes drivert.

Nem tudok megoldást sajnos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42529) Viper26


Viper26
nagyúr

Épp most próbáltam ki a játékot, nem nagyon tudom, mit / hogyan kell benne, de igyekszem tanulni, mert eddig tetszik. :C

iPhone 14 | FR955

(#42530) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az előbb Himmelsdorfon nem hittem el amit láttam. Valamint tudatosult bennem, hogy a játékosok egy jó része még több ezer csata után sem tudja, hogy a tankjának a páncélja elöl valószínűleg erősebb mint hátul.

(#42531) bozont válasza Atlantis (#42528) üzenetére


bozont
veterán

Tisztességes drivereik vannak, bár persze attól még lehet hogy az a hiba. Le lett takarítva rendesen az nvidia driver? Lehet hogy maradt valami szemét utána és összeakad az amd driverrel.

(#42532) D.Orion válasza Dobi 562 (#42530) üzenetére


D.Orion
veterán

A játékosok 90% idióta ehhez a játékhoz, Ha IQ teszthez lenne kötve a játék telepítése, akkor nem lenne probléma.

(#42533) Remus389


Remus389
veterán

nem tudommi bajotok volt ezzel a Jagdpanzer 4-essel, van olyan jó mint a StuG

sőt ugye jobb is mert folyton lepattannak a lövedékek róla és az ágyúja hasonló vagy erősebb

és majdnem olyan gyors

még nincs meg a 88-as de már így is lehet irtani :)

és nem is rak be MAus-ok közé, sőt

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#42534) Iron Funeral válasza Remus389 (#42533) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mentél vele egy jó 10 kört már is megvan a véleményed róla? ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42535) Drenadar válasza Atlantis (#42528) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem Nvidiával csinálja és már egyre gyakrabban, nagyon idegesítő... :(

(#42536) Remus389 válasza Iron Funeral (#42534) üzenetére


Remus389
veterán

legútóbbi körben 2-t nyírtam ki, a mostaniban is egy P4-est és egy SU 100-ast

de nyírtam ki vele KV-t, meg hasonló nehéz tankokat is

és még nincs is meg a 88-as

és jópár lövedék lepattant a Jagdpanzeremről, a Stug-nak jóval gyengébb volt a páncélja de a fegyver az ugyanaz volt

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#42537) Dobi 562 válasza Remus389 (#42533) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jagdpantherral sem igen rak be Maus-ok közé. 150 csatám volt a Jagdpanzer IV-el, a végére kezdtem ráérezni, de megszeretni nem tudtam. A Jagdpanthert igen nagy minőségi változásnak éreztem után. Tulajdonképpen visszaadta a játékélményt amit elveszni hittem a Jagdpanzeres szenvedés alatt.

Egy időben annyira elegem volt belőle, hogy elkezdtem a szovjet TD ágat is vinni és a SU 76-85b-85 gépek egyszerűen nagyon jók!

(#42538) Viper26


Viper26
nagyúr

T1 Cunningham jó kezdésnek?Valamit választani kellett ugye.
Most ahhoz fejlesztem a dolgokat, már 2x eltaláltam valakit. :DDD
A detect hogyan működik?

iPhone 14 | FR955

(#42539) Remus389 válasza Dobi 562 (#42537) üzenetére


Remus389
veterán

legutóbbi 3 csatám eredménye a Jagdpanzer 4 + 75 mm löveg

2 és 2 és 3 elpusztított ellenséges tank, nem olyan rossz

nem tudom miért utáljátok, bár az is lehet a patch-el kicsit reálisabbá tették az erejét

a végére kezdtem ráérezni, nem tudom mit kell ráérezni, ugyanúgy kell használni mint a Stugot vagy a hetzert, csak azoknál erősebb a páncélja és az ágyúja

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#42540) L-e-f-i-e válasza Viper26 (#42538) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Azt nézd, hogy hova szeretnél eljutni, nézd meg az adatait, vagy melyik szimpatikus med - TD - heavy vonal közül válogathatsz a nemzetek között, de ugye nincs átjárás szóval gyorsabban fejlődsz ha már az elején kitaláltad mit akarsz, persze később több mindenbe bele fogsz kezdeni ugyis.

=^-^=

(#42541) CPT.Pirk válasza Remus389 (#42539) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én szeretem a JP IV-t, szemből szépen át lehet lőni, és gyakran kigyullad ettől.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#42542) KaLeun válasza _seth_ (#42457) üzenetére


KaLeun
senior tag

Fürge?! A Type... Fürge pl. a T-44, de az tényleg az. Type max. egy nehézhez képest az..

Cila

(#42543) vhw válasza D.Orion (#42532) üzenetére


vhw
addikt

90%
Tegnap olyan 100k játékos volt fent csúcsidőben, amiből mondjuk lenne 10k értelmes.
Na most ezt leosztva a normál hétköznapokra, amikor se event, se 5x xp, lenne vagy 2-3ezer játékos. Ebből nem lehet üzeletet csinálni, ennyi játékostól nem tud Victor Kislyi annyit legombolni, hogy ne parizeren kelljen neki élni. :N

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42544) D.Orion válasza vhw (#42543) üzenetére


D.Orion
veterán

Most akkor ezzel mit is akartál tulajdonképpen mondani? :F

(#42545) Remus389 válasza CPT.Pirk (#42541) üzenetére


Remus389
veterán

viszont ez a StuG-ra még inkább igaz volt, kategóriájában erős volt ugyan az ágyúja, de sokkal gyengébb volt a páncélja

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#42546) alpihun válasza bozont (#42522) üzenetére


alpihun
senior tag

Kösz a tanácsot.
És még egy dolog:
50k kredit körül (pluszminusz 15k) melyik a legjobb pénzfarmoló tank, amelyikkek könnyen lehet sok kreditet szerezni?
BT-7 jó, de folyton csak a tanklista aljára dob, sokszor én vagyok a legkisebb tank és örökké lőnek ki. Valami nagyobb pusztító után néznék. Ezért kéne a cradit farmoló tank.

Viper26
Kezdésnek az LTractor tank a legjobb szerintem (szerintem).

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#42547) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az előbb olyan szép csapatmunka volt, hogy elfeledtette velem az egész napos szívást. Egyszerűen mindenki tette a dolgát és még össze is dolgoztunk, pedig csak random csata volt szakasz nélkül.

Győzelem!
CsataSteppes 2012. április 13. 19:20:21
JárműPzKpfw VI Tiger
Szerzett tapasztalat: 970
Szerzett kredit: 30 808
Csatában elért Achievement: Acélfal, Mesterlövész

Normális társakkal jobban ki tud bontakozni az ember és élvezetesebbek a csaták is.

(#42548) vhw válasza D.Orion (#42544) üzenetére


vhw
addikt

Hogy soha az életben nem fogják IQ teszthez kötni a regisztrációt...
(mellesleg mindig ugyanazzal a 2-3 ezer illetővel játszani nem feltétlen tenne jót az MM-nek sem, ha már 100k játékosnál se erőlteti meg magát, hogy fair csapatok jöjjenek össze)

Inkább a továbbjutást kellene valahogy intelligenciafüggővé is tenni.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42549) CPT.Pirk válasza Remus389 (#42545) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Stugot még nem gyújtottam fel, de JP-t már néhányszor igen.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#42550) Remus389 válasza CPT.Pirk (#42549) üzenetére


Remus389
veterán

igen azt csak simán kilőtted ;]

most pl az ellenség beszorított egy helyre, hát ha stuggal lettem volna már 3* meghaltam volna, annyiszor eltaláltak

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.