Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41701) D.Orion válasza Paul119 (#41697) üzenetére


D.Orion
veterán

Leszámítva 1db T10es heavy tankot. :DDD De igaz, a legtöbbet igen.

Ui.: Nekiugrok a ruszki képnek.

[ Szerkesztve ]

(#41702) Paul119 válasza Gyuri27 (#41700) üzenetére


Paul119
addikt

hát bl10, jt 2. 128 as ,stb stb rendszeresen át lő még tornyon át,arról ne is beszéljünk hogy e50 is 400at pofoz rám,amcsi medekkel még csak csak el boldogulok de ha e50 vagy t54 ugrik nekem akkor tutira végem, és rendszeresen ilyen csatákba dob

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41703) Cooper911 válasza D.Orion (#41590) üzenetére


Cooper911
senior tag

Oké ez már megy fél éve, hogy ez lesz meg a techtree is megvan, de valamelyik kérdezz felelekben volt, hogy az eddigi tervek ellenére a KV nem két T5-re válik szét hanem a KV2 az T6 lesz. Aztán azóta erről csönd van. Persze lehet meggondolták magukat.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#41704) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem lehet valahogy a garázsban lévő tankok piktogramját kicsinyíteni? Csak hogy egyben lássam az egészet, ne kelljen lapozgatni. :B

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41705) ollie válasza Atlantis (#41704) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Gondolj bele, hogy van akinek több tucat tank van a garázsában, annak milyen kicsi lenne már a képernyőn.

***

(#41706) Atlantis válasza ollie (#41705) üzenetére


Atlantis
veterán

Akkor lehetne több soros, egymás alatt...no mindegy, gondolom nagyobb felbontásnál több fér ki, mint 9...
Ha már garázs, a kiválasztási szűrőnél a legalsó (sárga ferde sáv) mi alapján akar szűrni?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41707) D.Orion válasza Cooper911 (#41703) üzenetére


D.Orion
veterán

Ne keverd már a kulimászt, az lesz ami ide is be lett linkelve kép. És kész pont, ennyi nincs mit keverni rajta!

(#41708) Tüzi

Tapasztalataimat írtam le, ami ~450 meccs eredménye. Lehet néha nagyon feeling köröket menni P2vel, csak aztán jön pár szopatós meccs, és el is ment a kedved tőle.
Nekem ez a tapasztalatom a P2-vel.
Nem is játszom vele.

mod: valszeg ha prém user lennék, és 10körből 7 nem deficites lenne (8-10kval) másképp állnék a dologhoz...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#41709) Gyuri27 válasza Paul119 (#41702) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bl9-l úgy pattogok mint ha muszáj lenne.
Annak azért örülök, hogy a bl10 átüti. :U
Az, hogy mostanában magas tierbe dob egy dolog. Sima párducot majd mindig ilyenbe dobta.

Amd - Radeon - Ryzen

(#41710) tank1


tank1
tag

Nem megyek mégsem német med vonalon. Inkább Amx13 90-re gyűjtök.

(#41711) Paul119 válasza Gyuri27 (#41709) üzenetére


Paul119
addikt

jaja jagpantherrel is 5 mecsből 4 tier 9es, 1ben tier 8max vagy én vagyok a top tank

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41712) Peat;) válasza ollie (#41687) üzenetére


Peat;)
veterán

Érdekes, ha én meglátom hogy van type 59 akkor már hervad az örömöm általában, kívülről nagyon jónak tűntek. Igaz általában csak a tabella felsőbb részében látni őket...ilyen alapon minden cucc jó lenne ha MM így sorolná be. Gondolom a goldos tankokat valamivel kedvezőbben sorolja a csatákba a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#41713) virkir válasza Atlantis (#41706) üzenetére


virkir
veterán

Csak a primary tankokat jeleníti meg a többit elrejti.
A többsoros ötleted sem lenne jó nálam 3 sort foglalna 9 tank/sorral ami elvenné a harmad képernyőt és még nincs minden megvéve ami kéne a garázsba.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41714) Atlantis válasza virkir (#41713) üzenetére


Atlantis
veterán

Mitől lesz "primary" egy tank?

Aha, nekem csak 12-nek kéne elférnie egy képernyőn.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41715) Orlin válasza Atlantis (#41714) üzenetére


Orlin
addikt

Kemény 300 Tapasztalatot kaptam,pedig megsemisítettem egy KV-t Shearman-el :P és győztünk is nagy teamwork volt pedig...
Kicsit elszomorító,h ilyen lassan gyűlik...:(

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#41716) Djuree


Djuree
félisten

na megint kinyitott a diliház. feltartok 3 tankot, többiek gondolom törnek előre, erre mit látok?: 3-10 :W :O miért ezzel játszik a sok fogyatékos gyökér. ma kb. 70% vereség IS-3-mal, a top tankok bírják 2 percig rendszerint mert rusholnak :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41717) Orlin válasza Orlin (#41715) üzenetére


Orlin
addikt

nem válasznak szántam sorry :B

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#41718) virkir válasza Atlantis (#41714) üzenetére


virkir
veterán

Jobb gomb az ikonon és te kijelölöd annak.
Akkor az lesz az első a sorban nemzet, tier és heavy/med/stb szerint megmarad a sorrend.
Tehát ha van mondjuk 2 med-ed de elől csak az egyik kell akkor az legyen a primary a másik meg megy a sor végére.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41719) Fel válasza Atlantis (#41706) üzenetére


Fel
addikt

1900x1200-as felbontás mellett 10 db slot látható.
A sárga ferde sáv az "Elsődleges" tankok szűrője - szerintem erre gondolhatsz. A tank ikonján jobb klikk, majd a legalsó opció az "Elsődlegesként kiválasztani" / "Set as Primary". Majd ha bekattintod oldalt a négyzetet, akkor csak a kiválasztottak fognak látszani.

Ha több tankod van, mint amennyi kiférhet az alsó sávban, akkor lehet majd
- nemzetenként: Pl.: nálam U.S.A. / U.S.S.R. és
- osztályonként is szűrni. Pl.: Heavy / TD

(#41720) jimmy74


jimmy74
őstag

A prémium számla vásárlása csak 1 kiválasztott járműre érvényes ugye?Vagyis ha veszek 1 napot az 1 tankra érvényes?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#41721) Remus389 válasza Djuree (#41716) üzenetére


Remus389
veterán

ezért kéne egy klánt alapítani

PH! klánt

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41722) Djuree válasza jimmy74 (#41720) üzenetére


Djuree
félisten

dehogyis! mindre!

Remusz911: már van, a PHE. csak ugye nem lehet mindig századozni. meg t8 század nagyon ritka, t6 szokott lenni, de én azokat már kinőttem, már csak pénzszerzésre használok t6-ot. persze szivesen játszok t6-al is pár jó menetet.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41723) Fel válasza jimmy74 (#41720) üzenetére


Fel
addikt

Nem. Az a teljes accountodra vonatkozik. Mindennel 1,5x szorzót kapsz kreditre és xp-re.

Remusz911: Nem kell! Már van: PHE

[ Szerkesztve ]

(#41724) jimmy74 válasza Fel (#41723) üzenetére


jimmy74
őstag

:R

WoT:jimmbo

(#41725) Remus389 válasza Fel (#41723) üzenetére


Remus389
veterán

mi a kritérium? sajnos a statjaim nem olyan jók köszönhetően a P-38(t)nA-nak, annyira utáltam hogy csak belerobogtam az ellenségbe

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41726) CptMisi válasza Remus389 (#41721) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem kell ám mindig klánt alapítani. Ezért nincs igazán ütőképes magyar klán sem. :)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#41727) Multikiller


Multikiller
tag

Nem tudjátok véletlenül, ha vettem aranyért folyamatos álcafestést egy tankomra és a megjelenítés menüben kiikszelem (jelenlegi álcafestés törlése), akkor az megmarad és felrakhatom másik tankra, vagy buktam az aranyat és a festést is?
Az orosz t34 mennyire ütőképes kredit és xp szerzésben? Jobb mint a kv?

(#41728) Remus389


Remus389
veterán

tényleg ezt az álcafestéket nem lehet meghekkelni?

valami skint lecserélek, úgyis csak nekem kell hogy tetszen :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41729) Paul119 válasza Tüzi (#41708) üzenetére


Paul119
addikt

• . . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41730) Fel válasza Multikiller (#41727) üzenetére


Fel
addikt

"Megjelenés" menü lesz az ;)
Egyébként nem marad meg. Ez nem modul, vagy felszerelés. Ez egy festés. Ha letörlöd, vagy átfested, akkor nem tudod elővarázsolni a régit.

(#41731) Tüzi válasza Paul119 (#41729) üzenetére

köszi :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#41732) Multikiller válasza Fel (#41730) üzenetére


Multikiller
tag

Köszönöm a helyreigazítást, valóban megjelenés menü. ;)
Már csak az érdekel érdemes-e lecserélni a szeretett kv-m egy t34-esre. Elég jól tejelő kis masina, rosszabbért nem adnám oda, viszont pénz szűkében vagyok + erősen spórolok a kv 4-re :DD .

(#41733) Paul119 válasza Tüzi (#41731) üzenetére


Paul119
addikt

máskor is :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41734) Tüzi válasza Paul119 (#41733) üzenetére

valszeg a TD vonal van nekem kitalálva, folyamat 3-6 fragelek a stug-al...

cimbim kérdezi jó-e a laptop :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#41735) Tüzi válasza Fel (#41719) üzenetére

az milyen felbontás?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#41736) Fel válasza Tüzi (#41686) üzenetére


Fel
addikt

Azonos tieren, és azonos osztályon belül mindig ABC sorrendben sorolódnak a tankok. Nincs semmi ez jobb annál, ezért feljebb van a listán.
Kivételek persze vannak ez alól, a "különleges" MM besorolású gépek. A T5 scoutok (Chaffe, VK2801, T-50-2) és az AMX 13-asok, amelyeknél tierjükhöz képest komolyabb az MM spread.

@#41735: Vágott képek. nem akartam csak emiatt 1920x1200-as képeket feltölteni. Vagy az 1900x1200? Lemaradt egy 20-as :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41737) Paul119 válasza Tüzi (#41734) üzenetére


Paul119
addikt

nagyon vagány skyrim csak úgy suhan rajta full hdban highon :D i7 sandy proci sokat lök rajta
most szemezek egyel amiben x9300 as proci van 4gb rammal meg fx3700m( gtx280m), kíváncsi vagyok mennyivel lenne erősebb mint a gt550m

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41738) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jó menet volt:

Defeat
Battle: Ruinberg 2012. április 9. 22:27:04
Vehicle: T30
Experience received: 171 (fine for causing damage to allies: 54)
Credits received: 0

Hármat lőttem; első penetration, nulla damage, második elém hátrált az ally IS-4 pont, amikor lőttem, harmadik meg szépen sebzett egy ellenfelet.

***

(#41739) Tüzi válasza Fel (#41736) üzenetére

csak húzlak xD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#41740) Fandango válasza ollie (#41738) üzenetére


Fandango
veterán

:DD :C

(#41741) ollie válasza Orlin (#41715) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha jó a csapatod, nem sok XP-t fogsz kapni, mert elviszik a többiek. Akkor a legjobb, ha te vagy a legjobbak között a csatatéren.

***

(#41742) madstunt válasza L-e-f-i-e (#41690) üzenetére


madstunt
addikt

en ugyanezt vettem eszre a KV-kkal. lehet erzeki csalodas de mintha gyorsabban tancolnanak a celkeresztem elott mikor tavolrol szopatom oket 88-assal :D

(#41743) Paul119 válasza ollie (#41738) üzenetére


Paul119
addikt

ez igen :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41744) pimpi00 válasza ollie (#41738) üzenetére


pimpi00
csendes tag

gratulálok.nekem volt IS-3 2x 14tp 0 kredit

(#41745) stork13 válasza vhw (#41695) üzenetére


stork13
aktív tag

"A P2 az egyik legélvezetesebb tank német ágon, az ágyúja a legjobb a szintjén (és nem is árt megszeretni, mert free xp nélkül elég sokáig fog jegyben járni vele az ember, míg összeszedi magát az E50)"

A legjobb ágyú t8 medek közül a Lorrain-nek van (mindkettő a fejlesztett már). 203 vs 212 és 232 pen, az a 0,02 pontosság meg nem mérvadó, DPM meg kb egál.
A csíter fhanszia sz@rok megjelenéséig volt igaz ez.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#41746) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Egy kis "dicsekvés":
2 heti gyakorlás, és néhány probálkozás után sikerült partraszállni a klánommal.
Egy kis szépséghiba az első landingomban, hogy 3 laza CW csata után technikai győzelem hozta a sikert. Jelentéktelen terület, de ezzel a győzelemmel egy újabb magyar klánt jegyeznek a térképen.

Clan Wars: Souss-Massa-Draâ, landing, battle with owner
Kész: 2012. április 9. 22:35:04
[OGRE] Old Guard Reborn vs. [HUNS] MAGYAROK
Technikai Győzelem!

(#41747) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, alakul a T34-gyel:

Victory!
Battle: Ensk 2012. április 9. 23:04:55
Vehicle: T34
Experience received: 1 746
Credits received: 114 720

***

(#41748) Paul119 válasza ollie (#41747) üzenetére


Paul119
addikt

csak nekem tűnik úgy hogy elég sűrűn gyullad fel a t34 meg az is3?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41749) Iron Funeral válasza Paul119 (#41748) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem még nem gyulladt ki, ellenben egy bénább vagyok vele :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#41750) Paul119 válasza Iron Funeral (#41749) üzenetére


Paul119
addikt

pedig nem rossz vas, tesztet tetszett 110k körüli kört mentem vele ,bár 12k goldot nem ér

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.