Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42451) emre válasza kekegsm (#42450) üzenetére


emre
veterán

indítsátok .exe fájlal

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42452) virkir válasza Cingáriusz (#42444) üzenetére


virkir
veterán

Soha nem volt erős a type csak a MM besorolása meg a béna játékosok rinyálása tette annak látszó tárggyá.
Anno csináltunk teszteket, hogy már a ZIS-6-al is lőhető szemből a 175-ös átütésű ágyúktól felfelé meg nem is beszélve.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42453) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Malinovka pályán hogy tudja két párduc végigsebezni az egész csapatot a csata indulása után pár másodperccel? Olyan gyorsan lehetetlen hogy pozícióba kerüljön egy ellenséges spotter tank. Vagy lehetséges, hogy akkora a hatótávja a rádiójuknak (+skill)?

Volt egy VK2801 náluk, az képes lehet erre?

Azért furcsállom, mert nem az első eset, hogy párducoktól ilyet látok. Meg akarom tanulni a trükköt. :)

(#42454) CactuS válasza virkir (#42452) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Anno szerintem csak túl sokan lőtték meg csukott szemmel "tankközépre" célozva, aztán meg ment a rinya, hogy mi a f@sz? Lepattan egy mediumról?

Igazából az elején én is rühheltem, mert ha nem pont szemben állt, akkor - az akkori tankjaimmal- pattogtam. Aztán megtanultam lelőni a lánctalpát és így beforgatni.

Ha jól emlékszem, akkor legutóbb talán Tiger Iel sikerült a tornyot szemből átlőni. Az azért már eléggé vicces dolog. A T20asommal azért még szenvedek velük. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42455) ollie válasza CactuS (#42454) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ja, de a T20 tier 7-es med, azzal jó, hogy szenvedsz velük. A legtöbb tier 7-es heavy-vel viszont már fel lehet venni a küzdelmet a Type ellen.

***

(#42456) bozont


bozont
veterán

Ez de fa***a volt, 10 lövésből 8 találat a VK3601-gyel egy KV3 oldalába, és ebből 8/8 penetration+0dmg kombó. Aztán ammorackkel kilőttek. :(

(#42457) _seth_ válasza _seth_ (#42447) üzenetére


_seth_
veterán

Folytatódik:

Győzelem!
Csata: Fisherman's Bay 2012. április 13. 12:18:46
Jármű: T34
Szerzett tapasztalat: 6 665 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 85 645

3 kill, sok más sebzés :)

Type témához: fürge, jó lövege van és nagyon pici lapos, ha hirtelen csak rálő valaki szerintem többnyire a tornyot találja el ahonnan valóban lepattan, oldalát, orrát lőve viszont 10-ől 9x sebzi más hasonló vagy akár gyengébb tank is.

T20-at pár napja vettem, már csak a max motor hiányzik róla de eddig nem tetszik :( Ha már med akkor a 13 90 sokkal jobb (arról pedig a max ágyú hiányzik már csak).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#42458) homeless09


homeless09
őstag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy megy a játék 50FPS körül, és 2 perc után fogja magát, és leesik 18-20FPS körüli értékre?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42459) Murder3 válasza KaLeun (#42417) üzenetére


Murder3
addikt

nagyon érdekes pl amx40-et ha jó csatába rakja vagyis nem olyanba ahol utolsó hanem tierjébe rakja érezhető a heavy érzés(az mondjuk light-bnak van írva de az heavy tank)
kv3-ba szintén és ott már az ágyú olyan h egy t8-al fél az ember nekimenni főleg ha pl kevéske élete van(400), az h ha kv3-at tierbe rakja onnan mitől kéne félnie nem tudom mert iszonyatosan pattint mindent és nagyon nem könnyű átütni, kv hát az mégbrutálisabb ott t5-ön 300-aakt üt nagyon jó rof-al és olyan penne ami t8-ig mindent visz szemből is akár...

tank testekről itt ejtsünk szót mert kv-val pl előfordult épp a hajnali meccsemen ahol épp játszottam 1-2 kv-val h tigris P az l/71-ből 3 lövésből 0-at sebzett lánctal,kukucska,nem tudom mi de midne átütött és nulla sebzés én persze 3-ból midn 300+-al leamortizáltam--és neki nem is teljesen az oldlal látszott hanem csak egy kis rész a frontja és az oldala közt...
ő teljesen rámlátott.
és ez igen gyakori eset sőt odáig megyek h lényegébe olyan h egy kv-t(vagy kv3-at) úgy kilőj h ne nyeljen el lövést nem lehet...

de újabb szemléltető példa pl kis szögbe ráláttam egy vk45a(löwe,tiger2..midn1) oldalára province mapon eggyik fensíktól a másikig ugye...és is vk-val voltam vagy tigris p-vel nem tudom de midn2 kb ugyan annyi pennetrationos ágyúval van...rálőttem és sorozatba mint kés a vajon ment és sebzett, na most ha ott egy kv3 van tudod mi fog történni?
oldalára rálösz, átviszed de nem sebzed..ha a frontjára?pattnasz!!
és ha megpróbálod a hullt vhogy na akkor tuti kb 3-ból ha egy ott kapja el mert az eggyik rövid lesz a másik meg 1-2 m-ert elfog húzni jobbra vagy balra majd a 3. talán el is kapja de az meg ha "szerencsés" vagy 0 sebzés lesz...mezei t6...

de nézzük a t1ht-t mert igen ott is ott van az embernek h heavy vagyok..-jó persze nem akkor ha ilyen ultra op kv-k vannak amiknek véletlen se olyan ágyúja van ami lehetőséget adna a pattanásra...
de bizony ha ilyen normális t5-ös tankok ra vagy t6-ra tesz akkor bizony tud az is olyan pattintott kő parádét rendezni h ihaj(tudom mert pár kevéske csatám alatt bizony átéltem pár ilyet!!)

de nem ezzel van a baj mert ok ezért heavyk, de akkor egy vk45a,tiger2,tigris és tigrisp-nél miért nem érzem ezt?
jó tigerp-nél még előfordul de azt is eggyre gyakrabban szaggatják már szét...
Tigris2-vel se soha úgy állok neki h na akkor ide-oda bátran mert tudom h lényegébe t5-től kezdve átlőnek fronton és pl t5-ös kv adott esetbe már nagyobbakat visz be mint én egy kv3,is,kv1s,leendő új tankok t6-on és t8-on már 400+-okat lőhetnek de 350 szinte midnig és minimum 300-at míg nálam kb rendre átlag alatt lő az ágyú....

egyszerűen az a baj h a német heavyk azok nem heavyk..
nekem ezt a sniperes baromságot meg ne modnja senki egy heavy tank az heavy legyen ne egy ilyen papíron heavy de valójában meg kb csak az nem lövi át aki nem akarja...
meg arra ott vannak a td-k vagy nem?akkor a td-k mire is vannak?eleve akkor mienk medium emg heavy meg ilyen baromság rakják az összes németet td-nek és kész mert ezek szerint mind arra jó h snipolgass vagy akkor meg ne legyen már nekik td nemde?
hisz td-zésre ott vannak a tankok.

de bezzeg mikor az összes heavy(meg löewe) meg tank kempel a bázison az már baj...

(#42460) Blom válasza homeless09 (#42458) üzenetére


Blom
aktív tag

nem lehet, hogy melegszik valami a gépedben, proci vagy kari vagy netán a ram?

(#42461) Murder3 válasza vhw (#42425) üzenetére


Murder3
addikt

"mész egy mákos kört a T1-el, az meg micsoda király tank már... Az ész megáll..."

vagy hülye vagy értetlen vagy vagy mind2....

hol írtam h király?amúgy jó tank lenne csak olyan mint a pz3/4 ha nem a jó t5-ös csatába rakja akkor nem sokra mész vele.

mert mit modnjak arra amivel kb a patch óta 1 rendes kört nem lehet menni..
azóta már duplázni se duplázom amikor rászánom magam kell 6 kör minimum,volt olyan időszaak h minden lövés criticalt lett, de azóta ez csökkent de a program hetek óta érezteti velem ne menjek vele mert nem rak győztes csatába.

(#42462) Murder3 válasza whatnot (#42433) üzenetére


Murder3
addikt

fura de arról sokan pattognak nem tudom hogy mert én tényleg szinten midig átlövöm...(vagyis tudom sokan no célzás...kb ennyi)

(#42463) homeless09 válasza Blom (#42460) üzenetére


homeless09
őstag

Hát laptopon nyomom (AMD Phenom 2 X4,ATi HD6650M, 2x2Gb DDR3), minden játéknál okádja a meleget magából, de lehet h túl melegedne valami is vissza veszi a teljesítményét?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42464) Blom válasza homeless09 (#42463) üzenetére


Blom
aktív tag

lehetséges a túlmelegedés, futtass le néhány tesztet.
vagy vedd vissza a felbontást és kapcsolj ki néhány felesleges memória zabáló effektet.

[ Szerkesztve ]

(#42465) homeless09 válasza Blom (#42464) üzenetére


homeless09
őstag

rendben :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42466) Bobyjack válasza homeless09 (#42465) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Keress egy programot, amivel figyelhetet a videókártya és a processzor hőmérsékletét. A felsorolt hibajeleségeid jellemzőek a túlmelegedésre. A videókártya egy bizonyos hőmérséklet felett csak úgy tud védekezni, hogy visszaveszi az órajelet vagy/és a feszültséget, ami az FPS csökkenését eredményezi.

Esetleg emeld meg a laptopodat, hogy jobban szellőzzön az alja.

(#42467) homeless09 válasza Bobyjack (#42466) üzenetére


homeless09
őstag

A hátulját egy vastagabb könyvre támasztottam, így jobb a szellőzése, de így is jelentkezik a hiba. Igen én is monitorozó programra gondoltam.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42468) Napfénysüti válasza homeless09 (#42467) üzenetére

Lehet elkéne egy hűtőpad a géped alá. Én is laposról tolom, nálam sem repkednek az fps-ek és akkor még nem is úgy néz ki a grafika mint amiről itt sokan képeket posztolnak. :D

Més que un club!

(#42469) homeless09 válasza Napfénysüti (#42468) üzenetére


homeless09
őstag

Már gondolkoztam laptophűtő vételén, de először RAM-ot akarok bele (2x4Gb, na jó, lehet veszek mellé hűtőpadot is :D ). Ja nekem is vissza van húzva a grafika, mert ha magasabbon használom még jobban megcsappannak az FPS-eim egy idő után, és úgy teljesen játszhatatlan az egész.

Ja a kedvencem a játékban amúgy, hogy a PZ38nA-mat, ami 4-es szintű könnyű tank, összerakja !11-12es! szintű nehéz tankokkal. Mellém lőnek is darabokra hullik a tankom, és néha kicsit elegem lesz a játékból ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42470) pocok28


pocok28
tag

Online tank kalkulátor nem működik:
http://www.wotdb.info/

Sehol nem találom. :O

Valaki tudna segíteni?

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#42471) Bobyjack válasza homeless09 (#42469) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nálam is volt ilyen. Eltömődött a hűtőborda. Szétszedtem és egy perzsaszőnyeggé összeállt porcica volt a bordán. Kitisztítottam, utána megint minden príma volt.

(#42472) kekegsm


kekegsm
őstag

Hogy a fenébe csináltok ti itt 30-40-50-60-70 ezres köröket? Nekem a maximum volt 21e, amikor T20-al 9 ellenséges tankot nyírtam ki, köztük két TigerII-őt és két IS3-at...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#42473) Iron Funeral válasza homeless09 (#42463) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Packard Bell? Az enyém Mass Effect 1-2-3 alatt csak simán lekapcsolt a túlmelegedés miatt :D Előtte kicsit akadozik(throttling). Vettem alá hűtőt azóta pöpecül megy minden, cpu -7c° vga -15C° ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42474) bozont válasza kekegsm (#42472) üzenetére


bozont
veterán

Prémiummal és/vagy prémium tankkal.

(#42475) Napfénysüti válasza homeless09 (#42469) üzenetére

Szerintem 4Gb ram fölött annyira a játékban nem éreznéd az fps növekedést annak más korlátja lesz (GPU - CPU).

Més que un club!

(#42476) homeless09 válasza Bobyjack (#42471) üzenetére


homeless09
őstag

Megpróbálkozom a tisztítással, köszönöm :R

r1E3S3E7T: Igen, PB :D Nálam a kikapcsolás dolog NFS-ezés közben volt :D

Napfénysüti:Szimulátorozni hidd el még a 8Gb is kevés. :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42477) CptMisi válasza pocok28 (#42470) üzenetére


CptMisi
őstag

Mi nem működik rajta? :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#42478) Paul119 válasza Napfénysüti (#42468) üzenetére


Paul119
addikt

Noti melle kotelezo hutopad,hosszu tavon megkimeli a gepet n53sn nekem is ontja a meleget bf3alatt de a hutopad sokat jelentett szinte csak hideget fuj ,igaz 10rugo vol de megerte

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42479) forras2 válasza homeless09 (#42469) üzenetére


forras2
őstag

Szia!

2 dolog okozhatja. Egyik a túlmelegedés. Bár ezt ebben az esetben nem igazán hiszem, mert akkor a teljesítményt vissza veszi majd hogy 0-ra, és akkor nagyjából 1-2 fps-el döcögne a game, ugyan ez volt a dell d600-as laptopommal is. Ha túl melegedett még az age of empires 1 sem ment többel 2-3 fps-nél.
A másik amire tudok gondolni, az meg a töltő. Mert ha nincs töltőn, akkor vissza veszi a laptop a teljesítményét, hogy ne fogyasszon annyi áramot, és tovább bírja az aksi.
Próbáld meg azt, hogy a biosban állítsd feljebb a hőfok szabályzót, hogy ne 75 foknál szabályozzon vissza, hanem 85 foknál. Ettől baja nem lesz. Ha így tovább bírja, akkor tényleg a túlmelegedés a baja, ha viszont ugyan úgy vissza esik az fps ugyan annyi idő alatt, akkor nem a túlmelegedés a baja.

(#42480) Paul119 válasza forras2 (#42479) üzenetére


Paul119
addikt

Acer 6935gmmel jartam igy t9600 es 9700m gt ult benne aksirol erdejes modon nem csinalta,de ha halozaton volt akkor az nfs shift 40fpsrol le esett 5-10koze:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42481) Napfénysüti válasza Paul119 (#42478) üzenetére

Üzleti noti mellé ritkán szoktak (az árában benne van a jó hűtés) igaz ez nem is játékra való, én is csak a WoT-ot tolom rajta. :DDD

Amúgy az általatok említett notebookokon van valami power manager szerű program amivel belőhető hogy mikor mit csináljon és mennyivel a gép (AC/akksi mód)? Mert ha igen azt is meg kellene nézni hogy ott mi van beállítva.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#42482) Zadia


Zadia
senior tag

Így kell egy Leopard-al bánni. :D :D

Győzelem!
Csata: Province 2012. április 13. 13:15:55
Jármű: VK 1602 Leopard
Szerzett tapasztalat: 7 110 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 30 627
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Felderítő, Acélfal

[ Szerkesztve ]

(#42483) homeless09 válasza forras2 (#42479) üzenetére


homeless09
őstag

Szia! Hát a laptop szétszedésében meg is akadtam, a VGA bemenetnél egyszerűen nem tudom leszedni a billentyűzetet róla, pedig minden szükséges csavart eltávolítottam. Játszani csakis töltőről játszok, de a BIOS-os dolgot megnézem, köszi! :R

Nos a BIOS elég fapados (gyári), semmi ilyen beállítási lehetőséget nem találtam :F

Napfénysüti: A windows-on bellül teljesítménycentrikusra van állítva a gép tápról, minden maxon pörög.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42484) homeless09


homeless09
őstag

Volt telepítve valamiféle Packard Bell Power Managemant, amiről indtító ikont nem találtam, töröltem is, hátha bekavart valamit a Windows alóli beállításokba.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42485) vhw válasza Murder3 (#42461) üzenetére


vhw
addikt

"mert mit modnjak arra amivel kb a patch óta 1 rendes kört nem lehet menni.."

Helyesbítek, te nem tudsz menni.
Azt hiszem nincs még egy olyan ember itt ph-n aki többet panaszkodna a német tankokra mint te. Egyszerű a megoldás, ha nem fekszik a stílus amit igényelnek, akkor odébb kell(ene) állni, hátha mással megy.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42486) Skyhunter válasza kekegsm (#42472) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Prémium fiókkal és prémium tankkal (KV-5, T59, Löwe) linkelgettünk már itt 180-190k-s köröket is, olvass csak vissza....:)

2-3 hete volt itt vkinek Type-al egy 189k-s köre, Swamp-en, a replay-t érdemes végignézni, hogy is kell ezt csinálni...:)

Én sajna csak középszerű tankász vok, de Löwével már jutottam 132k-ig. :DD

(#42487) D.Orion válasza Dobi 562 (#42453) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha a házaktól indul egy jó spotter, akkor elég két kockányit kimenni a házakon túlra és már átlát. Ugyanez a másik oldalról nézve a sánc és a bokor között szintén igaz.

VK2801H simán képes erre. Párduc még akkor is képes széjjel lőni azon a pályán mindenkit ha nem L100 van rajta.

(#42488) Skyhunter válasza Zadia (#42482) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Hmmmm.....Acélfal-hoz nem legkevesebb 1000 hp bekapott sebzés kell? Mert egy Leopard-nak összesen nincs annyi élete....

(#42489) vhw válasza Skyhunter (#42488) üzenetére


vhw
addikt

Nem a bekapott sebzés számít, hanem a téged érő áthatoló és a lepattanó találatok potenciális sebzése. (szóval a lepattanó találatokat is beleszámolja abba az 1000 dmg-be)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42490) Bobyjack válasza homeless09 (#42483) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Youtube-on keress videókat a szétszedésről. "disassemble" a kulcsszó.

(#42491) D.Orion


D.Orion
veterán

APA KEZDŐDIK! T34 első kör: Poénból vagy véletlenül az arty kezdéskör elküldi 1400hp-mat, igen a saját... Majd pár perc múlva meg is halok. X5 round 830xp! :W

jimmy74: Csak azok vannak. :DDD Hivatalos álláspont szerint a játékban sehogy sme lehet csalni. Én is inkább úgy nevezném őket, hogy kétes módosításokkal élők.

[ Szerkesztve ]

(#42492) jimmy74


jimmy74
őstag

vannak cheaterek csalók a játékban?

WoT:jimmbo

(#42493) Napfénysüti válasza D.Orion (#42491) üzenetére

Neked mi a WoT nicked?

Més que un club!

(#42494) D.Orion válasza Napfénysüti (#42493) üzenetére


D.Orion
veterán

Ne akard tudni, én vagyok az unofficial troll. :DDD Egyébként: pHeetR

(#42495) Balesz1899 válasza homeless09 (#42469) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Milyen az a !11-12es! szintű tank?

A játékban össz-vissz 10 Tier van :))

(#42496) Dobi 562 válasza D.Orion (#42487) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi a választ! Valószínű tényleg a VK 2801 volt a "bűnös". Lehet mégiscsak ráveszem magam a leopard-ra és kifejlesztem a 2801-et, kipróbálom ezt a spottolós-scoutolós játékstílust.

(#42497) D.Orion válasza homeless09 (#42469) üzenetére


D.Orion
veterán

Pz38NA SCOUT TANK!!!! És csak a meccsek 1%-ban szerepel T9 vagy T10-ben.

(#42498) Balesz1899 válasza D.Orion (#42497) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ettől függetlenül én nagyon utáltam, alig vártam, hogy meglegyen a PzIV :)

(#42499) -vitya-


-vitya-
őstag

IS-3 teszt :D

-=Витя=-

(#42500) bozont válasza D.Orion (#42497) üzenetére


bozont
veterán

Mer aztán a t7-8 ellen sokkal jobb játszani vele (engem az esetek 95%-ban ilyenek közé tett be), jó persze scout, de ha csak megkarcolnak már attól is elpukkan ez a kis tank. Köszönhetően az 5x xp-nek és egy-két szerencsés körnek gyorsan összeszedtem a maradék 6k xp-t a PzIV-re és el is adtam a fenébe.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.