Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41151) Paul119 válasza GrooveHero (#41150) üzenetére


Paul119
addikt

blablabla védem blablabla, látni akarjuk az in game nevét,inkább azt linkeld be

más: hh csak ennyi pénzt kapok mikor két 70%os m103at ammo rackoltam? :(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41152) homeless09


homeless09
őstag

Nem egyszerű játék gyerekek :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#41153) bullseye válasza GrooveHero (#41150) üzenetére


bullseye
addikt

Én spec. hiszek neked, sőt átérzem a problémát, én is voltam már postás több topikban is. De örülök, hogy még mosolyogsz a dolgon, én egy ideje már nem szeretem más szemetét takarítani.

Szóval, ha barát, ha klántárs, megtehetne érted annyit, hogy vagy megadja az adatait (aztán max. nevet vált, ha terhes neki hogy ráköszönnek néha), vagy megpróbál egy kicsit empatikusabban fogalmazni - netán távol tartja magát a topiktól.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#41154) GrooveHero válasza Paul119 (#41151) üzenetére


GrooveHero
addikt

Látni akarod?:DD
Lool miért ki vagy te? Max csak szeretnéd nem?:DD
Na jó, mára befejeztem. Az, hogy ő nem akarja megadni a nevét, az az ő dolga, én tiszteletben tartom a kérését.
Na joccakát, és húzzatok bele, ha utol akarjátok érni a titokzatos Mr. X-et:DD
Végignézve a játékosok listáját...van hova fejlődnötök:DD
Na jóéjt. És Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#41155) Bobyjack válasza GrooveHero (#41150) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ha minden álításod igaz akkor ő lenne az a bizonyos titokzatos egyén: Rewiag

549 csata IS4-el.
Bat-Chat, IS7, Obj704, T92, T34, T50-2 a garázsban. Az eddigi információk alapján minden klappol. Az, hogy miért lépett ki az ELIT-ből azt nem tudom, de 9 napja még a tagja volt.

Lehet, hogy Groove mester túl sok árulkodó információt megadott. Nehogy már kiderüljön gyorsan kilépett? :F

(#41156) Bobyjack válasza intercell (#41133) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Gyorsan néztem végig, de nem vettem észre olyan dolgot amit teljesen másként csináltam volna.

Amikor egyedül maradtál a majdnem fullos Löwével és a kis HP-s VK4502A-val akkor egyerűen nem tudtam elképzelni 600 HP-val ezt hogy lehet lehozni... Hát köztünk szólva is 0-hoz konvergált a nyerési esélyed. :)

Aztán leesett... Wallet Warrior volt a Löwé-s HE-vel lőtt a hülyéje :DD De a VK4502A is xD. Aztán meg beírja, hogy lucker ;] A nap poénja.

(#41157) -vitya-


-vitya-
őstag

Aztaqrvaszarok bele. azt hittem, hogy ismerem a legjobb magyar játékost... szar érzés, hogy kiderül, hogy nem.

my dear, MCGaiwer , senki sem fogja elhinni neked, hogy király csávó vagy, ha nem adsz valami konkrétumot. Mondjuk nekem mind1, tőlem az isten is lehetsz, abban pl. nem hiszek.

Én tudom, hogy nem vagyok a legjobb, de legalább azt is tudom, hogy nem is vagyok a legrosszabb, ezt felvállalom. Az arcom nagy, mert nyugodt vagyok, ha ilyen netes közösségben beszólok valakinek, az ritkán tud pofán vágni. Szóval, egy nyuszi kis nyálas csiga, az vagyok én, asszem :P Viszont jól lövök, és a stratégiai és taktikai érzékem igen jó.

megj.: én eddig abban a hitben éltem, hogy diegho jobb itt mindenkinél :P , én meg jobb vagyok nála, mert többet tudok inni.... :PPPPP

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#41158) Bobyjack válasza -vitya- (#41157) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Visszakerestem, Groove említette az AMX50-100at és a T110et is. Mindkettő megvan neki. Tehát már majdnem 100%, hogy a 3 hozzászólással feljebb említett REWIAG néven játszik McGaiwer.

Szerk: Most esik le így fél három fele: GAIWER-REWIAG. Visszafelé van. Gondolom foglalt volt már a név... :D

[ Szerkesztve ]

(#41159) bullseye válasza Bobyjack (#41158) üzenetére


bullseye
addikt

és a rewiag név visszafelé...

mégoffabb
de hogy találtál rá, ha már kilépett?

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#41160) fsb1000 válasza intercell (#41148) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bizony! Ez egy csodatank. Nekem is a kedvencem.
Mentem vele vagy 700 csatát... kár hogy 400-ig nem tettem rá álcát meg távcsövet.
Ha valami, akkor ez igazi OP ott, ahova beteszi. Mindig TOP tank, és távolról szinte sebezhetetlen. Nem kell közel engedni a tetracsokat meg van még pár ami elég nagy pennel rendelkezik, hogy közelről átüsse.
Funny tank és kill stat javító. Kár hogy kredit termelésben nem jeleskedik.

(#41161) jahrn


jahrn
senior tag

7.3 TREJLER

[ Szerkesztve ]

(#41162) Bobyjack válasza bullseye (#41159) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Van egy oldal, ahol klánonkénti leosztásban meg lehet nézni kinek van pl IS4-e. ELIT-esek közül megnéztem az 550 csata körülieket és rá illettek a már meglévő infók. A wot oldalán furcsáltam, hogy nem rakja a neve mellé az ELITet, de aztán kiderült, hogy azon a bizonyos oldalon nem up to date-ek az információk így még ELIT-esként volt feltüntetve. Konkrétan róla 9 napja készült jelentés van fent.

Amúgy remélem nem ezért léptették ki egy időre, mert igazán kár volt... ;)

[ Szerkesztve ]

(#41163) fsb1000 válasza Bobyjack (#41162) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha tényleg Ő az, akkor nem tudom minek rejtegeti a nickjét.
Nincs a statján szégyelni való, az adatai kb azonosak az enyémmel, átlagos játékosnak mondható ez alapján: [link]
Csak azért magasabb az eff értékem, mert többet foglalok.

(#41164) Flatron710


Flatron710
tag

Nemrég az arctic map-on kilőtt a T28-ból egy IS-7 tankban ülő "kedves" csapattársam... :W
A történet a következő: F9 szektorban tartottuk a feljárót páran. Egyik szakasztársam a D8-at zárta a felszivárgó MED-ek elől. Másik társam tüzér volt.

Kb. kétszeres túlerőt tartottunk fel és öltünk le. 2-3 megölés is volt fejenként. Amikor az éppen aktuális töltök-lövök-tüzelőállást veszek fel művelet után kilőttem az őt "learctámadó" utolsó tankot (IS-4-et) visszafordultam a bázis irányába, mert oda is kellett fedezőtűz a tüzéreinknek. Erre az állatja az éppen csak még élő T28-at - hátulról - kilőtte alólam... :F Ezután vége is lett a csatának. Nyertünk, csak éppen nem éltem túl. ( kaptam 600 kredit kárpótlást és nulla tp-t,de ez most mellékes!)

Felnyomtuk mindannyian és remélem pár napig agyalhat a tettén. ( persze tudom, hogy ez csak játék)

Konklúzió: aki egy - nem csak - TOP tankban ülve nem viseli el, hogy valaki segítségből, csapatérdekből előbb tüzel és kilövi előle a célpontot és ezt baráti tűzzel viszonozza, az emberileg is NULLA! Az életben is erőszakhoz folyamodna ha megsérted a vélt vagy valós érdekeit! Nem tud különbséget tenni a játék és valóság között. Milyen alapon hiszi azt, hogy neki joga van a teamkill-hez? Mert IS-7-ben ül? (Ha nem fedezem a seggét, akkor nem húzza ki a meccs végéig.) Nekem is van kicsi és top tankom is, de egyszer sem lőttem - szándékos(!!!) - lövést egy csapattársra. Mindegy hogy milyen volt, vagy éppen szándékosan meglőtt. Az értékrendembe ez nem fér bele!
A való életben is egyre gyakoribb, hogy sokan mások felé helyezik magukat. Azt hiszik, hogy mindent megtehetnek. Ez tökéletesen előjön a WoT-ban is...

Most nem leszek depressziós... :) Az életben nap mint nap sokkal nagyobb állatokkal találkozom, csak a jelenségről szerettem volna írni.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#41165) Djuree válasza Flatron710 (#41164) üzenetére


Djuree
félisten

ez olyan aranyos, főleg hogy nem a kill számít. nem értem ezeket a "elvetted a fragemet" tipusú embereket. milyen fragedet? neved rajta volt? nem? akkor? nekem is "elveszik a fragemet" sokszor, és aztán mi van, lője ki valaki azt kész, ha én vagyok az akkor jó, ha nem akkor is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41166) Djuree válasza Mcray (#41125) üzenetére


Djuree
félisten

hehe, ennyit nekem hoz a sima KV is prémmel. körönként kb. 25k, de többször 30k :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41167) virkir válasza GrooveHero (#41150) üzenetére


virkir
veterán

Tegnap nem akartam nagyon belemerülni de fenntartom amíg nem bizonyít addig nettó nagyotmondás, hogy finoman fogalmazzak ami itt állít és te meg megpróbálod megerősíteni.
Ha valóban rátaláltunk akkor meg tényleg semmi alapja arra, hogy megkérdőjelezhetetlenként állítsa be magát az asszisztálásoddal.
Ha eljut egy diegho körüli szintre, na akkor esetleg fogok adni a véleményére de még akkor sem biztos, hogy meg is fog egyezni amit tapasztalunk.
Tehát vagy bizonyít vagy kussoljon de legalábbis vegyen kissé vissza az arcából.
És akkor még arra nem is tértem ki, hogy az ELIT-ben nincs igazán egy játékos se akire azt lehetne mondani, hogy mérvadó a játékbeli tudása.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41168) virkir


virkir
veterán

0.7.3 trailer
Tetszenek az új T9-es tankok ha jó ágyúik lesznek, kellenek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41169) Simulacrum válasza Flatron710 (#41164) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Lehet én vagyok retardált, de én külön örülök is az ilyen segítségnek. Egyrészt nem kell a 1000 credit vagy afeletti lőszert rááldoznom egy alacsony hp-ra, másrészt még azt is megúszhatom, hogy búcsúzóul rámlőjön az ellenfél így. Szóval aki velem találkozik nyugodtan lője ki az alacsony hp-sakat előlem. :)

Nem tudom más már számolta-e, de egy vetni 6,2%-ot csökkent a töltési időn (érdekes módon egy és két töltő esetén is). Nemsokára meglesz a BiA képesség egy tankomon, majd annak is beírom a pontos %-át ha valakit érdekel. És persze tesztelem majd, hogy bármelyik kezelő kilövése esetén elveszik-e a BiA.

A 7.3 trailerben levő két új map szerintem gyönyörű lesz. Az, hogy mennyire játszható majd a teszt eldönti. A 7.2-ben jött két új nekem bejön. A Live Oaks nagyon a Province pedig meddel és lighttal tetszik, igazi spotbánya. :)

[ Szerkesztve ]

(#41170) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tegnap összeraktam az új számítógépemet, ma pedig kipróbálhattam végre a wot-ot max grafikai beállításokon. Egyszerűen hihetetlen a különbség, nem is gondoltam hogy milyen részletes a tankok kidolgozottsága és azok az effektek sniper módban! Nagyon tetszik!

Viszlát tömörített textúra csomag, viszlát wot tweaker! :)

(#41171) Napfénysüti válasza homeless09 (#41152) üzenetére

Te is most kezdted? :D

Bobyjack: te vagy Sherlock Holmes bakker. :R Amúgy nem értem ha ez az a srác innen miért volt ennyire titkos a neve? Fájt volna megadnia? Ha belinkeli hogy igen ez én vagyok szerintem mindenki elfogadta volna hogy tényleg letett már valamit az asztalra.
Így meg hiteltelen maradt. :U
Amúgy én meg Lionel Messi ikertesója vagyok de nem mutatok videót magamról. :D :P

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#41172) Djuree válasza Dobi 562 (#41170) üzenetére


Djuree
félisten

hálisten nekem egyből fullon ment :C milyen gép?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41173) Dobi 562 válasza Djuree (#41172) üzenetére


Dobi 562
addikt

Athlon 64+ X2 5200, nivida 8600Gt 256 mb, 2gb ddr2 ram, ezt cseréltem Intel core i5 2300, radeon 6870, ddr3 8Gb + SSD-re. :)

(#41174) Napfénysüti válasza Djuree (#41172) üzenetére

De jó neked. :)
Azt néztem hogy aki teheti és fullon játszik kicsit más élményt kap. Na mindegy nekem marad lebutítva a laptopon. Ráadásul kb 12-13 colos méreten kell játszanom mert nem teszi ki teljes képernyőre (be van állítva de nem natív felbontáson megy). :DDD

Més que un club!

(#41175) KaLeun válasza Flatron710 (#41164) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tegnap AMX50 100-al kaptam egy lövést mindjárt a kezdés után. Elindul a csata mennék előre és ép azon gondolkodom, hogy még nem találkoztam ellenfélként M110E5-tel és most itt az alkalom. Erre egy KV-3 úgy gondolta, hogy belém ereszt egyet, ezután közöltem a csapattal, hogy kiszálltam és köszönjék meg a kedves csapattársnak a dolgot...

Mondjuk már benne voltam a fail sorozatban, akárcsak ma reggel 8 csata 8 fail, még 2 csatát megpróbálok és ha fail akkor hanyagolom a dolgot...

Cila

(#41176) Djuree válasza Dobi 562 (#41173) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, ráfért már a csere. 8giga ram :C

Napfénysüti: hát laptopon nem teljes az élmény az biztos. de ha nincs más.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41177) Napfénysüti válasza Djuree (#41176) üzenetére

Nincs mert én már PC-re nem fogok áldozni az tuti. :N Most egy T400-as Thinkpaden tolom: P8600, 4Gb DDR3, ATI HD3470. Háát mit ne mondjak nem igazán WoT-ra tervezték. Öcsém új Asusán biztos jobban menne. ;]

Més que un club!

(#41178) macipajti


macipajti
tag

Végre csapatmunka :DD
Tegnap El-Haluf-on II-es pontrol jobbra indult 4 KV 3 107-es (köztük én is) és egy troll.
Át a szélső dombon sehol ellen, tovább fel az emelkedőn még mindig senki, ott kempingeztek a kezdőkörön. :C

Ketten mentünk elől, tehát mindig miénk volt az első lövés, a másik kettő meg mindig befejezte. Nekünk 1-1 kill jutott nekik meg 4-4, és nem volt f*ck és társai, mindenki tudta a dolgát.
Sokkal-sokkal több ilyet szeretnék :)

Az utolsó Biston-ra egyszerre lőttünk szép látvány volt mint egy hadihajó :)
A szerver meg belaggolt egy picit mire kiszámolta ki is nyírta ki szerencsétlent

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#41179) virkir válasza KaLeun (#41175) üzenetére


virkir
veterán

Hehe...
Akkor nem csak nálam van a szopó kapcsoló ON-ban.
Tegnap 14 körből komoly 3 nyert volt, mondjuk jobb mint a szerda, 21,4%-os win-el mert az parádés 16,6% volt. Úgy látszik fejlődök.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41180) Flatron710 válasza virkir (#41179) üzenetére


Flatron710
tag

Jaja... Tegnap óta nem tudok nyertes kört produkálni a T95-el. ( sajnos még csak a 120-as löveg van rajta )
Igaz a Top tankok nem igazán random csatába valók, de én szeretek minden tankommal játszani. ( elvégre azért fejlesztettem ki. :) )
Tegnap 2 olyan alkalom volt a sima bukó meccseken kívül, amikor nyerhettem volna vele, de mind a kettő x lett... Nah ez a méreg, nem a cián!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#41181) intercell válasza Bobyjack (#41156) üzenetére


intercell
csendes tag

Akkor már értem, tényleg HE lehetett mert azért gyanús volt, hogy akkora mázlista nem lehetek, hogy 80-90-eket lő belém, Tigrisben ülve, a Löwe 20m-ről, még ha próbáltam is úgy forogni, hogy telibe ne tudjon kapni... :)

A poén tényleg az, hogy már majdnem hátradőltem és feladtam, amikor a full HP-s König Tiger, a 80%-os Löwe, meg az 5%-os VK4502A jött rám (600HP) és a pár %-on lévő bajtársra a sima mezőn, fedezék nélkül...milyen jó, hogy nem tettem :)

(#41182) intercell válasza fsb1000 (#41163) üzenetére


intercell
csendes tag

Szia,

ezen az orosz oldalon mit lehet pontosan megnézni? nem nagyon tudok eligazodni rajta, meg tudnád nekem nézni, hogy milyenek a statjaim? "vanitron" néven játszok. Az "eff" értéket mi szerint számolja és mi számít jónak/átlagosnak?

Bocs, hogy téged bombázlak, de olyan segítőkésznek tűnsz, ahogy a fórumot olvasgatom mostanában. :)

(#41183) KaLeun


KaLeun
senior tag

Na megvolt az utolsó két köröm is. Egyikben sikerült nyernem de sokkal jobb eredményem lett volna ha a T-54 és az IS-3 segített volna és nem csak nézik amíg lerendezem a lórit meg a vka-t. VKA 800 hp-n maradt, elfogyott a tár...

Aztán mentem egy kört a M110-el, Komarinon........ :U Sikerült a szikla mögé beállnom az egyik hídnál, kapásból kiszedtem egy T20-at meg kiosztottam egy T34-et és még 4 másikat. Erre egy agyalágyult T32 beáll mögém amikor éppen kint voltam kicsit a takarásból... :/ Szép szóból nem értett kapott egy lövést , de újra beállt mögém és ekkor kaptam vagy egy tucat lövést (100 hp) és erre utolsó szóbeli figyelmeztetésben részesítettem... Nem érdekelte a dolog, akárcsak engem.. Puff T32 elfüstöl, köszönöm Neno...akármi...

Megyek takarítani, a gépemet is meg még egy win reinstall is aktuális, mert már lassan 2,5 éves és már megvan hülyülve.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#41184) Antonius1978 válasza whatnot (#40972) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, Emre jol mondja, en is igy ertettem.
A hosszu 88-ast hasznaltam rajta, nem a 105-t, mert a 105-os pattogott es pontatlan volt (igaz akkor nem tudtam ennyire jatszani mint most, azaz nem ismertem hozzavetoleg a tankok gyenge pontjait)
A hosszu 88as elonye az volt hogy eleg jo atutessel rendelkezett (203 ugy emlekszem), viszont gyorsan toltott, azert kedveltem...1 105 loves = 320, de 2x88 = 440 (akkor) sebzes.
Es igen, a loszer hozza 250 korul volt.
Amig egyszer egy IS7 mas tankkal harcolt, en lottem le rola vagy 50%-ot.Vegul ki is lottem.
Ez jo elmeny volt a JP-vel :)

(#41185) Atlantis válasza intercell (#41182) üzenetére


Atlantis
veterán

Az "EU Server" részt ha lenyitod, ott teljesen egyértelműen, angolul van, mit is lehet megnézni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41186) Antonius1978 válasza Gyuri27 (#40987) üzenetére


Antonius1978
addikt

Haha, nekem epp kapora jon a T-28 :)
Eladtam a francia kis traktort 0 penzert, helyette veszek majd T-28-at, es kifejlesztem a KV-t, majd eladom a T-28-at es megveszem a KV-t :)

Emre : imadkozom, hogy megvedd a KV-13-at, ki szeretnem probalni 3-as szakaszban a kicsiket.Ugy ertem, hogy mind a 3 ember KV-13-al jon.
Tegnap altalaban vesztes csatakat mentem, aztan vegre bejott egy jo csata ami tetszett.
KV-13-al kb 4-5 voltam, a Top Tank Tigris volt mindket oldalon.
Kilottem a Tigrist kb 80%-rol, bealltam az oldalaba, seggebe es allandoan lottem...5 killt szedtem ossze, a 6-ikat lelottem 13%-ra es a tuzer kiszedte elolem, igy nem kaptam Top Gunt, de lettem Acelfal es Tankasz.28 ezer volt a bevetel, kereken 20 ezer volt a nyereseg :)

(#41187) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A KV-t nagyon szeretem mióta megvan a 107-es ágyú hozzá, előtte csak a napi duplázókat mentem le vele, de azóta rengeteget játszottam vele. Ha top tanknak rak be, akkor nagyon "funny" dolgokat lehet vele mívelni.

Győzelem!
CsataEnsk 2012. április 6. 9:16:46
JárműKV
Szerzett tapasztalat: 1 141
Szerzett kredit: 28 060
Csatában elért Achievement: Pusztító, Acélfal, Mesterlövész, Top Gun

[link]

[ Szerkesztve ]

(#41188) emre válasza Antonius1978 (#41186) üzenetére


emre
veterán

Hát nem tudom összejön-e, mert még 3 milla hiányzik az IS7-hez.
Szóval ha most megveszem a 13-ast és ez miatt nem lesz pénzem, akkor agyvérzést kapok. Eladni meg nem akarok semmit. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41189) Dobi 562 válasza Paul119 (#41151) üzenetére


Dobi 562
addikt

Előre is bocs a láma kérdésért! Hogyan lehet képet úgy beszúrni fórumon, hogy ne az eredeti felbontásába rakja be, hanem kisebbe? Mint itt a te hozzászólásodban. Megnéztem a súgót is, de ott nem ír az átméretezésről.

[ Szerkesztve ]

(#41190) D.Orion


D.Orion
veterán

Volt már itt linkelve egy oldal amin a tankok modelljei láthatóak és meg van jelölve, hogy melyikben mi hol található. Ezt be tudná valaki dobni megint? :B

(#41191) emre válasza Dobi 562 (#41189) üzenetére


emre
veterán

Használd a ph képfeltöltőjét.

(#41190) D.Orion

Állítólag fizetős lett, azért tűnt el, de ez talán jó lesz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41192) virkir válasza emre (#41188) üzenetére


virkir
veterán

Hova sietsz?
Az IS-7-ért nem kapunk semmit az IS-8/ST-I meg úgy is olyan állapotban lesz mint az IS-4 volt tehát nem lesz gond azzal farmolni az xp-t. Szvsz még könnyebb is lesz mert általában az új tankok mindig kicsit OP-ok, meg az IS-7 alatti ugye a mozgékony ágon lesz ami az IS-4-nek nem igazán jelzője.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41193) CptMisi válasza D.Orion (#41190) üzenetére


CptMisi
őstag

[link]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#41194) Dobi 562 válasza emre (#41191) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszönöm!

(#41195) virkir válasza CptMisi (#41193) üzenetére


virkir
veterán

Csak egy baj van vele, hogy ez szint felett már csak fizető ügyfelek férnek hozzá.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41196) emre válasza virkir (#41192) üzenetére


emre
veterán

Ja, csak megint bukok 20k xp-t, mert az előző peccsel is többe került a hetes. :U :DDD

Egyébként én attól tartok hogy az új tankok most a legkevésbé sem lesznek olyan jövedelmezőek mint ahogy az US vonal sikerült.
Szóval én pár hét cumira számítok a 7.3 után, de ne legyen igazam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41197) Napfénysüti válasza Dobi 562 (#41187) üzenetére

Nekem már csak a 107-es hiányzik róla. De a 122-est addig megvettem rá hogy legyen valamennyi tűzerőm. :)
Top tankként egy csatában tényleg jópofa de mikor T8-9-esek mellé kerülök akkor csak lapíthatok mellettük. :D

Més que un club!

(#41198) Blom válasza CptMisi (#41193) üzenetére


Blom
aktív tag

You should pay 3$ for full access to gamemodels3d.com. You can do it by PayPal to master@gamemodels3d.com

If it is not suitable for you, you can suggest another payment way. Contact us.

fizetni kell érte?

(#41199) emre


emre
veterán

Ha valaki még nem tudná mire számíthat a 7.3-ban

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41200) madstunt válasza Dobi 562 (#41187) üzenetére


madstunt
addikt

ó pedig a 152-essel is jó pofonokat lehet osztani, csak meg kell vele tanulni játszani meg kérni a medeket hogy pár menjen veled

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.