Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Abbey 2012. május 24. 16:39:42
Vehicle: Type 59
Experience received: 986
Credits received: 64 452
nem értem miért csak ennyit kaptam,kv5 1650 életről én végeztem ki , t34et szintén,mondjuk kaptam tőle pár csúnya puszit de sikerült fel gyújtani és robbant a lőszeres rekesze , t32t is sikerült hátulról meglepni igaz azt csak 600 életről lőttem szét,az elején a mg weak spot zseniálisan jó,lehet lőni 300-400méterről és maxos dmget kap a szerencsétlen :C

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#802) Sontir Fel válasza diegho (#800) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Akkor egy kicsit gyurjanak a tuzgyorsasagra. Bosszant hogy a t29es agyuja van csak rajta, lehete egy gyorsabb mint az IS3nal is megoldottak. Ami vicces, hogy ugyanaz az agyu mashogy nez ki a ket tankon :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#803) Fel válasza Sontir Fel (#802) üzenetére


Fel
addikt

Már a T29-en sem egyezik a kialakítása ugyanannak a 105-ös lövegnek. Ha az alap toronyban van, akkor van "muzzle break", ha a fülesben, akkor nincs.

----------------------------------------------
Ha már amcsi tankok... T26E4... Jajdeszép, jajdeszép... :))

[ Szerkesztve ]

(#804) Sontir Fel válasza Fel (#803) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Na, azt meg nem is neztem :DDD

---

Ez lesz, volt ??

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#805) Simulacrum válasza #21346560 (#732) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Mentem kettőt a Chaffee-val és azt hittem ilyen nincs. Láttam már rossz csapatokat, de ilyet, hogy kb. az egész ellenfél spottolva volt és nem lőnek ki egyetlen egy tankot sem, még soha. IS-3-ak és nem találnak el álló tankot, nem tudják hol kell meglőni a gyenge helyeket. Az, hogy Chaffee-val nekem kell sebezni a Type-ot, mert ők képtelenek hát hihetetlen volt. Két kör egymás után ilyen csapattal le is tettem gyorsan a kicsikét. Koradélután nagyon veszélyes a WoT. Ezt már többször megállapítottam.

(#806) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Van valakinek most T-34-85? :D Hogy keres? Az új kávéféléket már eladtam, azokkal elvileg jól lehet keresni, de nagyok között 0 játékélmény, na meg lassúak is...

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#807) emre válasza Patrick76496 (#806) üzenetére


emre
veterán

Ha ügyes vagy akkor egész jól, de semmi kiemelkedőre ne számíts.

Mondjuk már egy ideje nem használom, de eladni nem fogom az biztos.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#808) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok

Győzelem!
CsataWestfield 2012. május 24. 17:05:59
JárműJagdPz IV
Szerzett tapasztalat: 2 152 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 29 671
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász :C

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#809) diegho válasza Sontir Fel (#802) üzenetére


diegho
nagyúr

8,97sec a töltési ideje, nem rossz az szerintem, T29-en már nem tudom mennyi volt, de lassabb.

(#810) Patrick76496 válasza emre (#807) üzenetére


Patrick76496
őstag

Sokat nem várok tőle, pl hogy 40-et hozzon csatánként. :) Ha mindent levonva (lőszer, javítás, fogyó cikkeket meg nem használok, mert drágák) kijön csatánként legalább 10k kredit, akkor már boldog vagyok. :K Látom volt pár killed a csatában, ráadásul vesztettetek is, mégis rendesen hozott. Viszont gondolom prémiumos kör volt, az pedig úgy kb -33% nélküle.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#811) Sontir Fel válasza diegho (#809) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Gondolom ott is lehet ezt produkalni megfelelo legenyseggel, toltest gyorsitoval es ventivel. Nem 100as a legenysegem, es nincs venti a tankon, igy 11 sec korul tolt most a t29.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#812) diegho válasza Sontir Fel (#811) üzenetére


diegho
nagyúr

Kb 1 másodperc a különbség a két tank között.

(#813) emre válasza Patrick76496 (#810) üzenetére


emre
veterán

Igen ez prémiumos kör volt.
A statom T-34/85-el:

164 csatám volt vele, 55% win, és 27% a túlélt
Átlag xp: 554
Max xp: 1711
Átlag sebzés: 821
Találati arány: 74%
Kill: 160
Eff: 1574,4

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#814) Sontir Fel válasza diegho (#812) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Nem baj, legyen akkor is gyorsabb, es kesz :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#815) Bingisz


Bingisz
addikt

Sziasztok!

Akinek van felesleges invite code-ja elküldené nekem privátban?

Nagyon szépen köszönöm :R

Bingisz

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#816) homeless09 válasza diegho (#812) üzenetére


homeless09
őstag

1 másodperc bizony sokszor sokat számít az eddigi tapasztalatok alapján :K

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#817) BinLaden


BinLaden
tag

a rosseb megeszi, hogy nem tudta beadni azt az 1 hp-t

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#818) Fel válasza Sontir Fel (#804) üzenetére


Fel
addikt

Lesz. Gondolom a 7.5-ös végleges verzióban lehet majd megvenni.

(#819) Patrick76496 válasza emre (#813) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem rossz. :)
Én statjaim a kicsikével:
200 csata, 54% win, 23% túlélt
Átlag xp: 348
Max xp: 1524 (bónusz kód prémium)
Átlag sebzés: 420,82
Találati arány: 57%
Kill: 79
Kicsit szégyellem magam... :((( Csak 2 napig mentem vele prémiumot, amikor volt 7.3-nál a gift code, akkor 2 napra megadta nekem.

7.5 lesz a végleges verzió? :Y

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#820) Sontir Fel válasza Fel (#818) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Kerdes, hogy minek a helyere jon majd :F

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#821) homeless09


homeless09
őstag

Borzasztó rossz a T1 HT stock lövege.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#822) Paul119 válasza homeless09 (#821) üzenetére


Paul119
addikt

stocként minden tank szar :P

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#823) homeless09 válasza Paul119 (#822) üzenetére


homeless09
őstag

T5 ös tankokat nem viszi át :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#824) Paul119 válasza homeless09 (#823) üzenetére


Paul119
addikt

addig örülj amíg jtvel nem pattansz 2x az amx 13-75ről :DDD
hihetetlen, arty spalsheket folyamatosan kaptam mert a gyökért ferdi ott mozgott mellettem jobbra balra :W

5 lövésem meg eltűnt a semmibe a kb 20 méterre lévő m103 meg jön tovább tisztán oda lőttem a lőszeres rekeszhez erre se földben robbanás se semmi,profi m6os meg be állt mögém és mozdulni sem tudtam:(

Fel: 7.4 teszt mikorra várható?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#825) homeless09 válasza Paul119 (#824) üzenetére


homeless09
őstag

Az derék :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#826) Fel válasza Sontir Fel (#820) üzenetére


Fel
addikt

Jaa.. Semmit nem vált. Tier 8 prémium tank lesz. Játszópajtás a Type-nek.

patrikgtaivs: Ööö... Nem. Úgy gondoltam, hogy mikor kikerül a normál szerverekre a 7.5 update (tehát az lesz végleges, nem a wot utolsó frissitése a 7.5...), akkor lehet majd megvenni. Előtte a 7.5 teszten próbálhatjuk majd ki, mint földi halandók, de a szupertesztreknek már a mostani 7.4 szuper és public teszten is elérhető /lesz.

[ Szerkesztve ]

(#827) krisss93 válasza diegho (#800) üzenetére


krisss93
aktív tag

Én tegnap pattantam T32 kevéspenű lövegével a pz38 na-ról, aztán meg a VK 3601 frontjáról és végul de nem utolsó sorban egy IS--3 seggéről és oldaláról 3 alkalommal. Egy meccsen belül.
Meg már 3 napja szopóágon vagyok szóval pihentetem.
De legalább megvan a fejlesztett torony rá, hálistennek.

(#828) Patrick76496 válasza Fel (#826) üzenetére


Patrick76496
őstag

Értem :K És mi mikor lesz 7.4 test szerver? :)

Homeless09: Először tényleg ratyi, de aztán kurvajó lesz. :C Nekem minden ki van fejlesztve M6 kivételével, és eszméletlen gyors az a tank. :B Múltkor egyedül bántam el 2 T-25-tel, meg egy stug 3-mal, úgy hogy a csata végére 26 találatot kaptam, és azoknak több mint a fele pattant. :DDD Persze ez nem mindig van így, valszeg csak nagy szerencsém volt, hogy így álltam be. ;] Gondolom fogta a fejét a két ötös prémium. :P

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#829) Fel válasza Patrick76496 (#828) üzenetére


Fel
addikt

Nem tudom.
A szuperteszt már javában megy: [link]. Úgyhogy valószínű jövő hét vége felé, vagy az után.

(#830) Patrick76496 válasza Fel (#829) üzenetére


Patrick76496
őstag

Rendben, köszi! :) Jól látom, hogy egy bázisos módot szeretnének bevezetni? :P Na így legalább nem fog campelni egyik noob sem... :W

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#831) Attici válasza Patrick76496 (#830) üzenetére


Attici
őstag

Biztos, hogy ez így jobb lesz? :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#832) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

KV-1S el eddig coptam mint állat. Végre kifarmoltam rá a 122 mm D-2-5T-t, és így egyből valami nagyon állat lett! Eddig örültem, ha a hpja kétharmadát összelőttem, most egyből sikerült vele a hpja dupláját összelőni!:) Eddig minél hamarabb túl akartam lépni rajta, mert annyira szarnak éreztem, de így már használható!:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#833) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Előző csatámban láttam valami nagyon durvát, Kv1S úgy lőtte kis Malinovkán a hegyen keresztül az e-75-öt, hogy csak néztem, ez hogy lehetséges egyáltalán?
Nem téveszthettem el mert végjáték volt és a kv1S messze a hegy túloldalán volt...

=^-^=

(#834) Patrick76496 válasza Attici (#831) üzenetére


Patrick76496
őstag

Hát nem tudom. :F Én elsőre jót sejtek, mindig is olyan csatákban szerettem volna részt venni, mint pár klánwar-os videóban láttam, na meg az egyik update trailer-ében, amikor swamp-en harcolnak. :K Szeretném megtapasztalni, hogy milyen, ha kb 10-10 tank egymás ellen harcol, alig pár méterre egymástól, mindenkinek 1-1. Nem úgy mint most, hogy csak camp-elve várnak a másikra. :( Jó mondjuk az se jó ha előrerohansz, és kilőnek a picsába, de pl ha Malinovka-n vagyok 3. helyen a csapatban, hívok magammal 2-3 gyors med tank-ot fel a hegyre, a map sarkába, és ott jogos, hogy senki sem mer megmozdulni, mivel ha kimennek, akkor nekik annyi. Na de a baj ott kezdődik, hogy az ellenség is ugyanezt csinálja, csak éppen az erdőből várnak ránk, ők sem mernek kijönni, és ez így már kurvára nem fun... Közben az artyk is lövöldöznek, az meg a másik. Ez a map még semmi, Province-ot utálom a legjobban, mást inkább nem mondanék róla. Néha az ember legszívesebben sírva fakadna, annyi noob balfa...fék van, hogy az már fáj. Amikor az ember egy huzamban lenyom 10 vereséget, akkor azért már felforr az agyvíz. De van olyan is amikor ugyanennyi van, csak győzelemből, na akkor ilyen képet vágok. :C

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#835) diegho válasza krisss93 (#827) üzenetére


diegho
nagyúr

Én lőttem BL-10el 38NA-ra could not penetrate thier armor-t, nem is egyszer már, szóval van amikor nem adja.

(#836) Attici válasza Patrick76496 (#834) üzenetére


Attici
őstag

Lehet, hogy egy kicsit pörgősebb lesz a játékmenet, de én mindig félek a változásoktól. :B

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#837) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#833) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tegyél fel replayt... valamit benézhettél.

(#834) patrikgtaivs: Szerintem ehhez be kell lépjél egy olyan klánba ahol rusholtatnak az FC-k. Egyébként nagy élmény amit leírtál, de nekem se volt benne túl soxor részem.
Sajnos a replay vagy a videó nem adja vissza azt a hangulatot, mikor "igazi" tankcsata zajlik és közben kommunikálnak a résztvevők, de főleg a vezető.
Ha jó az FC, akkor szinte folyamatosan osztja a poarancsokat kit kell löni, ki hogy mozogjon, stb... igazi csapatmunka.

[ Szerkesztve ]

(#838) Timyyy


Timyyy
őstag

Mai termés SU-152 trollgunnal: -800 hp T20 frontjára, T25 AT full életről (850 asszem) oneshot, 3 db PZ4 oneshot, M6 oneshot, E8 sherman oneshot, azthiszem hirtelen ennyi így ~10 kör alatt. :)) :C

(#839) Patrick76496 válasza Attici (#836) üzenetére


Patrick76496
őstag

Van benne igazság. ;] Néha jobb, ha nem újítanak semmit. Na az mm-re már ráférne egy óriási update, gondolom abban te is egyet értesz. :P Amúgy a játékon a bugosságon kívül nincs nagyon semmi baj, egyes játékosokra kéne egy bazinagy patch. :C

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#840) psycroptic válasza Timyyy (#838) üzenetére


psycroptic
őstag

Nem Te szidtad véletlenül azt az alaplöveget, hogy nem röpködnek a nagy számok vele? :DDD Ezek szerint csak nem olyan rossz, mint gondoltad elsőre?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#841) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Huh! Ilyen izgalmas csatát rég mentem! A végén egyedül maradtam egy M4A3E2 sherman ellen. A sherman előtte a parancsnokom, a lőszerrekeszem és csipegette le az életem, én meg pattogtam róla (javítókészlet+elsősegély cucc elhasználódott előtte)... 90 életem maradt, leszedett rólam vagy 800-at!

Győzelem!
CsataMalinovka 2012. május 24. 20:27:03
JárműPzKpfw VI Tiger (P)
Szerzett tapasztalat: 2 434
Szerzett kredit: 65 163
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Kiváló Lövész, Elit lövész, Boelter Kitüntetés, Acélfal, Mesterlövész, Top Gun

Prémiumos. 5400 sebzés kiosztva. :)

[ Szerkesztve ]

(#842) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#837) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ehh borsó, hegy túloldalán volt, lent a víznél, mi pedig a város közepén, onnan egyszerűen lehetetlen lőni, nemhogy lőni, de belátni sem, tessék megérteni. Csak furcsa volt, de valószínűleg valami bug lehetett, , hogy rosszul írta ki a kilövést.

=^-^=

(#843) Paul119


Paul119
addikt

vicces fiú ez az mm :DDD

mellesleg össze futottam 3 magyarral megint, egyre többen vannak az usa szerveren :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#844) Timyyy válasza psycroptic (#840) üzenetére


Timyyy
őstag

Valahogy ma minden összejött. Eddig nemigazán röpködtek ilyesmik. :U

(#845) vhw


vhw
addikt

Na ezt a csatát én sem hittem, hogy lehozom (replay)
A végén a Patton kissé megilletődött.

Victory!
Battle: South Coast 2012. május 24. 20:26:34
Vehicle: E-50
Experience received: 2 352 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 44 134
Battle Achievements: Kolobanov's Medal, Invader, Top Gun

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#846) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#837) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Most nézem, Malinovkát írtam, pedig Mines-t akartam, ezért lehetett valszeg nehezen megérteni amit írtam ugye.. :)

=^-^=

(#847) psycroptic válasza Timyyy (#844) üzenetére


psycroptic
őstag

Mindenesetre nem lehetetlen.

PSNID: Tomy83PS

(#848) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Az M26 Pershing irányába megéri menni, vagy inkább orosz/német nehéz tankokat nyomassam? Még egyelőre csak az M4 Shermannál járok.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#849) Fel válasza Patrick76496 (#830) üzenetére


Fel
addikt

Két új játékmód lesz. Mindkettő a "Random" játékmódon belül.
Mindkettőben közös még, hogy két spawn pont lesz, de csak egy foglalókör.
Az egyik módban egy csapat támad, a másik védekezik. Ekkor a védő csapat alapból megkapja a "bázis" és az a dolga, hogy az ellen foglalási szándékát letörje. A bázis emiatt a védő csapat spawn pontjához közel van.
A másik módban a foglalókör semleges, mindkét spawnponttól távolabb. Az nyer aki előbb elfoglalja. Ha jól vettem ki a videóból, akkor is resetelődik az ellen foglalása, ha csak bemegy valaki a saját csapatból a körbe, nem kell lőni. Amolyan "King of the Hill" mód.

Így látatlanban azért meg nehéz eldönteni, hogy jók lesznek-e vagy sem.
Annyi viszont megjósolható, hogy az első mód éppen a kempfesztnek fog kedvezni (Legalábbis a védő csapat részéről z lesz az alapvető taktika). A második már inkább ilyen ereszd el a hajam! csetepaté lesz (lehet).
Az eddigi célok gyk. változatlanok maradnak: vagy bázisfoglalás, vagy minden tank kilövése. Egy-két csavar lesz az eddig megszokott mókához képest, majd meglátjuk hoz-e ez a két mód valami lényegi változást..

Azt biztosra veszem, hogy a live verzió érkezése után káosz lesz ezeknél az új módoknál, mert ugye EU szerverről alig vannak teszten.. Majd sokan fognak nézni, hogy most akkor mit és hogy?!

-------------------------------------------
Cucuska2: Igen. Mind a Pershing, mind a Patton nagyon jó tankok :K . Mindkettővel nagyon élvezetesen lehet játsszani.

[ Szerkesztve ]

(#850) kisküzdő


kisküzdő
tag

Vereség
CsataRedshire 2012. május 24. 20:52:19
JárműJagdpanther
Szerzett tapasztalat: 527
Szerzett kredit: 23 957

4 kill volt mégis kikaptunk :(((

Úgy tűnik jobban fekszik nekem a TD Már csak a nagy löveg hiányzik.

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.