Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) homeless09 válasza Dryman (#900) üzenetére


homeless09
őstag

A legegyszerűbb megoldás az, ha feladatkezelőben bezárod a WoT.exe-t, és újra bejelentkezel a játékba.

AMD-vel(ATi) hál'Isten nincsenek ilyen gondok :)) Most elkezdhetnék valamit az Nvidia-ról, de nem indítok flame war-t. ;]

fsb1000: A mellékelt patch-hez oda volt írva, hogy nem javítja a redscreen bugot.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#902) fsb1000 válasza Dryman (#900) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez valószinűleg memória elfogyási hiba.
Meg kéne nézni milyen op. rendszered van, mennyi a játéknak kiosztható szabad memória, stb.

Másoknál is jelentkezik a hiba (főleg 32bites rendszeren) és van rá valami javítócsomag is amit már linkeltek.

[ Szerkesztve ]

(#903) Timyyy válasza Dryman (#900) üzenetére


Timyyy
őstag

VÖRÖS KÉPERNYŐ FIX:

The 3Gb switch is often used to fix memory problems in 32bit windows environments (increases the program memory allocation).

Enable the 3GB switch on Windows Vista and Windows 7 (32-bit)
• Right-click Command Prompt in the Accessories program group of the Start menu. Click Run as Administrator.
• At the command prompt, enter "bcdedit /set IncreaseUserVa 3072"
• Restart the computer.

Magyarul, ha a fentit nem érted:
Start menü - parancssor (jobb klikk futtatás rendszergazdaként)
Ezt gépeld be: bcdedit /set IncreaseUserVa 3072
Bezár, gép újraindít.

(#904) jozefgucci1 válasza Timyyy (#898) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Van benne igazság persze ,de ebben nem folyik vér és nem hullanak az emberek.Ennyi erővel roncsderbizni sem lehet engedni a gyereket.Inkább mert ez csapatjáték és egy 7-10 éves gyerek ezt még nem éri fel ésszel. Nekem is szeretne a kisfiam játszani ezzel , de nem engedem több okból sem.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#905) Dryman válasza Timyyy (#903) üzenetére


Dryman
aktív tag

valóban ez lesz! nagyon-nagyon köszönöm!
erre nem is gondoltam.....win7 de csak 32bit.....emiatt valóban a memória lesz a gond...és bizony a 4GB ram is kb akkor került a gépbe, amióta a probléma is jelentkezett!
Köszönöm Srácok!
Sokat segítettetek! estére megcsinálom a javasolt módosítást!

(#906) Timyyy válasza Dryman (#905) üzenetére


Timyyy
őstag

Nekem pl mióta ezt megcsináltam, nem adott vörös képernyőt, de azthiszem volt itt olyan, akinek ez után is. Arra már nincs tippem, de reméljük ez elég lesz.

(#907) Fel válasza Iron Funeral (#884) üzenetére


Fel
addikt

E-50-en is 120mm a LFP?? Én ezt valahogy nem vettem észre... E-75-nél még csak-csak lehet egy kis beforgatással trükközni, viszont a duci medet úgy lövik szét alul, hogy csak na..

------------------------

Mcray: A mostani akcióban nem is szerepel különleges bónusz szorzó az első győzelemre. Néhány közepes tank féláras, féláras rájuk a festés. Féláras a skill reset.
És valószínű ezt nézik be sokan:
"In addition, the experience rate for crew members has been doubled for the duration of the special!" -- Magyarán a legénység fejlődési tempója van megduplázva.

[ Szerkesztve ]

(#908) sanya67 válasza Timyyy (#906) üzenetére


sanya67
tag

Miután újra megcsináltam, megszünt a probléma. ....kopp-kopp...
Vagy elbaxtam elsőre a címsort, vagy nemtommijaf@szt csináltam. :DDD
2 hete nem jött elő!

[ Szerkesztve ]

(#909) virkir válasza jozefgucci1 (#904) üzenetére


virkir
veterán

Ezzel egy gond van.
Az EULA-ban benne van a 12 éves korhatár ha jól tudom.
Ami nem zárja ki, hogy ne játsszon vele fiatalabb csimota de bassza meg, legalább az apja nézze már meg, hogy megy-e neki vagy csak elcseszi a többi jó esetben csak félhüjje játékát.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#910) Paul119 válasza virkir (#909) üzenetére


Paul119
addikt

előbb össze futottam egy zseniális is4el aki elkezdett mindenkire lőni a csapatársai körül a játék kezdetekor , és azt írja hogy bocsi azt hitte mindenki mindenki ellen játék... utána abba hagyta be campelt a pálya legvégén,majd ki jelentette hogy ez egy uncsi szar és ki lépett :W

Fel: jut eszembe e50nek kb olyan vastag a has páncélja mint a tigris 2nél

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#911) Iron Funeral válasza Fel (#907) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Alul-fölül ugyanannyi a páncélja, azért lövik alul szét mert mindenki meg a kutyája odalő nem a homlokára :P Egyébként változik, hogy hova érdemes lőni, alacsonyabb tankoknak jobban megéri a hasára célozni, de mondjuk egy KT/E-50 magasságú gépnek jobban megéri a homlokra célozni, de igazából ~220 pen átlövi szemből ha nincs beforgatva, ~200pen.-ig jól véd, a többi a forgatáson múlik.
Ami azt illeti én bátran megmutatom az elejét a többi 9es mednek kis segítséggel azokat is lepattintja akár az LFP akár az UFP, ugyanúgy, mint a T-54.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#912) hemaka válasza Iron Funeral (#911) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én akárhogy forgattam eddig az E-75-öt mindig átlőtték. Egyszer felröhögtem, amikor ~25°-os szögben is felszántották a hasát. Kb. olyan sérülés volt rajta, mint anno a Titanic-on. :DDD

Fel
AMX 50 Foch annyira nem fos, azzal a 180-as döntött fronttal. :K Csak mindenki a tetején lévő radarállomást fogja lőni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#913) Fel válasza Iron Funeral (#911) üzenetére


Fel
addikt

Hmm.. Akkor ezt majd lecsekkolom. Próbálok majd E-50-re vadászni.

-----------------------------------------------

Elősző hsz-ből kimaradt, mert megszakadt a netem...

Képeken a 7.4-ben érkező francia artik és TD-k. Valamint mellettük az adatlapjuk is. (Spoilerek alatt)

ARL V39 ;]
A top TD-knek egész jó a frontpáncélja, de a tetejük tele weakspottal. A kialakítás miatt (kombi TD), az artik kedvenc célpontjai lehetnek majd... Az AMX 50 Foch-nál elég durva a RoF.. És ugye nincs autoloader, ezért nem kell fél perces hatásszüneteket tartani.
A top artiknak, ahogy sejthető volt a 155-ös kaliberből, 1250 az átlagsebzése, és emellé a Bat. Chat-nél 2,82-ös RoF van (autoloader). Ez a sebzés nem lesz valami acélos egy T8-as artitól..

[ Szerkesztve ]

(#914) Iron Funeral válasza hemaka (#912) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Attól függ mi lő rád, forgatás nélkül belövi már a 8.8cm L/71 is (hasonló sikerrel mint az E-50 páncélját, ideális távolság 70-80m), BL-9-10.5cm L/68 pattintásához már be kell forgatnod a tankot mindenképpen, a 12.8cm L/55 nem nagyon akar pattogni csak akkor ha nagyon be van forgatva a tank ÉS gyenge penrollt fogott ki a támadó, 260+ átütéstől fogva meg gyakorlatilag nem pattan semmi.

(#913) Fel: inkább menj vele ;)
Jól látom, hogy a 6os TD a DCA45-féle löveget fogja használni? Jagdpanzer IV-ről meg sajnálnak egy ~150 átütésű löveget :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#915) vhw válasza homeless09 (#901) üzenetére


vhw
addikt

Nekem Ati 5670-em van, és nálam is csinálja ezt. Egy pályán jön elő, Dragon ridge-en (főleg ha megy játék mellett a böngésző is 10 ablakkal), ha nem indítom újra a játékot, úgy vettem észre viszi tovább a következő pályára is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#916) hemaka válasza Iron Funeral (#914) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azóta sem tudom mi lőtt rám, mert a parádés spot rendszernek hála a semmiből jött a lövés. :D

(#917) homeless09 válasza vhw (#915) üzenetére


homeless09
őstag

Nekem HD4870-el és HD6650M-el sem volt még ilyen gondom, ez alapján mondtam, de akkor ezekszerint mégis előjön amd esetén is. De a srácok fenn felvázolták már, hogy memória "hiba", mintsem vga :)

hemaka: Olyankor össze tudnám törni a gépet :D :DDD

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#918) tank1 válasza Iron Funeral (#914) üzenetére


tank1
tag

Nem rémlik olyan eset, hogy tigris szemből átlőtte volna az E75-öm.
Persze nem túl jó a memóriám. :D

(#919) diegho válasza tank1 (#918) üzenetére


diegho
nagyúr

T29-el, sőt KV-3al is lőttem már át szemből E-75öt +-25% sokat számít, simán átütheti még egy D10T is.

(#920) Iron Funeral válasza tank1 (#918) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én nem egyszer beleztem ki E-75öt az említett ágyúval meg a rövid 10.5cm-el is ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#921) Flatron710


Flatron710
tag

Így kell teljesen ész nélkül játszani TOP tankokkal és ez a legjobb taktika Ensk map-ra. ( én a T29-el csak a sereghajtókat erősítettem )

Az ellenfélnél egy rakás erős MED, két perc alatt befoglalták a bázist. Egy szerencsétlen Jagdtiger maradt hátul, de amire odafordultam már szét is kapták... Nekem a T29-el csak löveg hibát, kigyulladást és motor megállást sikerült összeszednem. Azelőtt, hogy megöltek volna már el is foglalták a bázist. ( így éltem túl ) :W

Félek új meccset indítani... :O

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#922) Paul119 válasza Flatron710 (#921) üzenetére


Paul119
addikt

én is így szoktam járni jtvel 2 med rám mászik hiába kérek segítséged semmi:(

Camouflage paint for your tanks (gold and credits) will be reduced by 30%
Premium shells will be reduced by 58%
50% discount for the following tanks:
AMX 40
AMX 12t
AMX 13 75
AMX 13 90
ez igen ez ám az event :W

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#923) fsb1000 válasza Flatron710 (#921) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Most képzeld! Ha az MM teljesen kiegyensúllyozott lenne, ilyen eset nem fordulhatna elő. A csaták kimenetelét már 10 meccs után meg lehetne saccolni. Nem lenne se MM szidás, se izgalom.

(#924) Iron Funeral válasza fsb1000 (#923) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az MM-nek mi köze van az izgalomhoz? Frusztráltsághoz talán van köze, de nekem nem nagyon fokozta eddig az adrenalintermelést az MM.

(#925) tank1: NEM a tankokat, hanem a playereket kellene különböző csatákba rakni, akár efficiency alapján, bár ez abszolút semmit mondó stat.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#925) tank1 válasza fsb1000 (#923) üzenetére


tank1
tag

Mennyivel jobb lenne 15db TigerII az egyik oldalon és 15db a másik oldalon. Persze akkor azért menne a sírás, hogy inkább a másik csapatba szeretett volna kerülni, mert ott van a Józsi, a köztudottan legjobb játékos.

#920: Azért nem az az általános. Ha tier7-tel vagyok, igyekszem elkerülni a szemből közeledő e75-öt. :)

[ Szerkesztve ]

(#926) xLt` válasza fsb1000 (#878) üzenetére


xLt`
tag

Micsoda? Nem lehet majd jàtéktípust vàlasztani???

(#927) xLt` válasza Timyyy (#838) üzenetére


xLt`
tag

Undorító az az ágyú :>

(#928) fsb1000 válasza Iron Funeral (#924) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Remélem akiket frusztrál ez a játék azok mihamarabb törlik, hogy ne itt kelljen olvasni a panaszaikat.

(#929) Mcray: én is, de szerintem a megunás faktor előbb fog jelentkezni..

---

Ja igen.... több mint 2 hét után megérkezett a másoddikként vásárolt T127-ért járó gold.
Viszont a garázsszám nem növekedett hanem eggyel csökkent.
De már nem írok ticketet, nem reklamálok, jobb elkerülni a support egyes tagjaival a levelezgetést. A mellébeszélés és semmit mondás nemzetközi jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#929) Mcray válasza fsb1000 (#928) üzenetére


Mcray
senior tag

Úgy fogok eljárni. De azért elköszönök itt majd ha eljön az idő :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#930) .mf válasza Fel (#913) üzenetére


.mf
veterán

Hmmm...
Akkor kérném német T10 tanknak a Leopard 2-t.

Na ne szórakozzunk már, német vonal 1944-45-ös tervezésű tankokkal véget ér, francia pedig javarészt csak ott kezdődik, s rengeteg 50-es évekbeli tank van...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#931) fsb1000 válasza xLt` (#926) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én így olvastam ki a leírásból. Remélem tévedek, vagy megváltoztatják.

(#932) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Győzelem!
CsataSiegfried Line 2012. május 25. 14:59:31
JárműPzKpfw VI Tiger (P)
Szerzett tapasztalat: 4 034 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 56 778
Csatában elért Achievement: Acélfal, Mesterlövész

Prémiumos, 4000 sebzés kiosztva.

Sajnos gyenge képességű játékostársak kellenek hozzá, hogy a Tiger P-vel plecsniket termeljek. A csapattársak, akik többszöri segítségkérésemre sem jöttek be a városba segíteni (így meghagyták nekem a sok sebzést), valamint az ellenfél játékosai akik 5-en vagy 6-an nem mertek előjönni a sarok mögül, ahonnan magányosan lövöldözgettem. Azért ahhoz nem kell képzett katonának lenni, hogy egy szemből tűz alatt tartott ellenfélre oldalról rámanőverezzek... Főleg, hogy szemből nem tudták hová lőjenek nekem.

(#934) tank1 válasza .mf (#930) üzenetére


tank1
tag

Az E100-zal tényleg csinálhatnának valamit.
Habár, ha reklamálnánk, még rosszabb lenne. Kapna egy kis nerfet. :D

(#935) Flatron710 válasza fsb1000 (#923) üzenetére


Flatron710
tag

Nem írtam megjegyzést az MM-re. Ez felhasználói szintű "hiba"... ;)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#936) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na, egyre "érdekesebb" csapattársakkal találkozok. Tier 6-9 csata. 2-2 tier 9-el oldalanként. Az egy szem arty-nk, véletlenül sem az együtt támadó E-75, IS-3 párost támadja, akikre egyébként tudna is lőni, hanem a tier 6 medeket szedegeti azon az oldalon, ahol a csapatunk jó része is támad...

Majd amikor írom neki, hogy az E-75 a legfontosabb cél szerintem, megkapom tőle, hogy "noob" vagyok, hiszen neki 3 kill-je van, míg nekem csak 1. :C

(#937) fsb1000 válasza Flatron710 (#935) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egyetértünk! Én csak vázoltam sokak álmát egy steril és jól kiegyensúlyozott MM-ről.

(#938) Arpee78 válasza fsb1000 (#937) üzenetére


Arpee78
senior tag

Egy jól kiegyensúlyozott MM rossz lenne?

(#939) fsb1000 válasza Arpee78 (#938) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem igen.

(#940) stark4


stark4
tag

Ha valakit érdekel klán irjon PÜ-t :)

[ Szerkesztve ]

(#941) .mf


.mf
veterán

Nem tudom, mi van most, de AMX13-75-tel most 8-ból 7 csatát nyertem. Ilyen is már hetek óta nem volt, sőt, globálisan inkább az ellenkezője szokott lenni :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#942) Paul119


Paul119
addikt

Battle: Prokhorovka 2012. május 25. 16:45:50
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 1352
Credits received: 50 478
nem prémiumos kör... 2 is4et lőttem le 2400 életről, 1 isut, sebeztem még is8 at meg pár kisebb kretént, és még így is képesek vagyunk ki kapni :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#943) Simulacrum válasza fsb1000 (#878) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nem gondoltam volna, hogy nem lehet az új típusok között választani, de gondolom ennek a logikus magyarázata, hogy úgy akár nagyon rossz eloszlások is lehetnének, ha valamelyik nagy kedvenc lenne gyorsan a játékosok között a másikat meg senki nem játszaná.
Mindenképp színesíteni fogja a játékot, remélem gyorsan hozzászokik majd mindenki és lehet jó csatákat játszani az új módokkal.

IS-4-el mentem ma 3-at randomban. 1-1-1 mindenből, vereség, győzelem, döntetlen. A véleményem, hogy ésszel használva nem rossz tank. De egyértelműen nem randomra való. Himmelsdorfon a halálutcában egyedül álltam be. A következők jöttek szemben együtt: Maus, T95, Ferdi. Persze végem lett, de a hármasból a Ferdi nem jutott tovább, a Maus 10%-on ment el, a T95-re nem volt időm. :)
Nagyon pattogtak rólam, szépen rejtettem amíg tudtam az elejét a tanknak.

[ Szerkesztve ]

(#944) Csucsu88


Csucsu88
tag

Sziasztok! Szerintetek én csinálok valami rosszul, hogy alig tudok kilőni tankokat? Február 15 óta játszom, ezalatt 663 csatát nyomtam le. Most végre megszereztem a KV-1 tankot, itt számítottam arra, hogy talán másképp lesz, mert előtte gagyi tankjaim voltak, a Hetzer volt talán az egyetlen, amivel úgy ahogy tudtam aratni. Egy csatáért kapok kb. 5-6K creditet (KV-1-el), és 300-400 xp-t, ha túlélem és nem lövök szét senkit. Ez így nagyon kevés. Ha nem élem túl, akkor kb 2-3K credit és kb 50 xp. Mit tanácsolnátok nekem? Ha egy csatában sikerülne 2-3 tankor kilőni már jobban tudnék fejlődni. De ez ritka. A KV-1 tankkal már ilyen IS-3-asok ellen rak be, semmi esélyem.

(#945) Csucsu88


Csucsu88
tag

Pl. most egy ilyet nyomtam:
Defeat
Battle: Arctic Region 2012. május 25. 17:17:00
Vehicle: KV-1
Experience received: 124
Credits received: 5 348

Nem lőttek ki, csak megsérültem, 1 tankot kilőttem, viszont az ellenfél elfoglalta a bázisunkat.

(#946) Mcray válasza Csucsu88 (#944) üzenetére


Mcray
senior tag

Tanulj meg nagyobb ellenfeleket messzire elkerülni úgy, hogy mégis figyelsz rájuk. Sosem tudod, mikor melyik fordít neked oldalt vagy hátat. Akkor jössz te a képbe, amig tudod őket sebezni addig osztod őket, utána meg elbújsz vagy keresel hozzád hasonló méretű célt akit szemből is tudsz sebezni.

NEM a kilövésekkel hanem az összesen bevitt sebzésért kapsz pénzt is és tapasztalatot is.

Ha csak segítesz másoknak valakit megnyomorítani, de sosem te szeded, ki sok esetben többet kapsz, mint az aki kilövi.

Azért is jár tapasztalat, ha felderítesz olyan ellenséget akik a csapatod meg is tud támadni. Ilyenkor a bevitt sebzésért járó tapasztalat 50%-át is ingyen megkapod (lövést sem kellett leadnod érte)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#947) .mf válasza Csucsu88 (#944) üzenetére


.mf
veterán

Sztem nézz meg néhány oktató videót, hogyan is érdemes egy-egy tanktípust használni...
Ha angolul értesz, akkor youtube-on riisingsun wot tips sorozat sztem kiváló.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#948) fsb1000


fsb1000
nagyúr


A kis minimaussal mostanában nem tudtam túl jó köröket menni, volt olyan csata ahol 3 vs 3 volt ebbből a kiváló prémtankból és képtelen voltam kilöni az ellen PZ38H735-öket.
... de végre megint 10kill-es csata

(#949) Csucsu88 válasza Mcray (#946) üzenetére


Csucsu88
tag

Köszi a segítséget! :)

Ezek közül melyiket érmes majd megvenni?

(#950) fsb1000 válasza Csucsu88 (#949) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem az F-30-at

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.