Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Arctic Region 2012. május 28. 22:54:26
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 538
Credits received: 84 968
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun
nem prémiumos :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1402) Paul119 válasza Paul119 (#1401) üzenetére


Paul119
addikt

[link]
sok lőszerem nem maradt már a végére :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1403) fsb1000


fsb1000
nagyúr


Első köröm M2 LT-vel

(#1405) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Győzelem!
Csata: Fisherman's Bay 2012. május 29. 0:13:07
Jármű: KV-3
Szerzett tapasztalat: 986
Szerzett kredit: 29 984
Csatában elért Achievement: Mesterlövész
Sebzés: kb. 2300 dmg

Mondhatnánk úgy is, hogy 2 részre voltunk osztva ebben a csatában. Volt az előcsapat (JT, 50B, és T28Prot., én), akik mentek a városba, és előkészítették az ellenséges csapatot. A másik fél a buzi camperek csapata, akik felmentek a templom környékére a hegyre, és végig ültek a szarukon. Szívesen adtam volna egy óriási pofont a Tigris P-nek, meg a másik KV-3-nak, akik a csata utolsó perceiben hagyták el helyeiket, természetesen full HP-val. :W A moron Tiger P, még lőtt is egyet fel a levegőbe. :F Ott már nem tudom milyen bajok vannak. :C Sebeztem a kék tízes papírba 900-at, egy Königbe kb 1000-ret, és egy Tiger P-be (nem a miénkbe :D ) pedig 300-at. A végén, amikor a KT-val szembe kerültem, azt kiszedte nekem az 50B-nk, és amikor az ellen ötvenbéjével kezdtem hacolni, ő belémbaszott a kereszteződés bal oldaláről 2 lövést, egy IS-8 pedig megadta jobbról a kegyelem döfést. :((( Legalább nyertünk, én a mesterlövés achi-kat gyűjtöm (33), nem a top gun-okat (4). :(

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1406) Paul119


Paul119
addikt

[link] nem kutya :C

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1407) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Micsoda játékossal hozott össze a sors: 16k csata, 600 eff, 43% win. Tudom, nem szép dolog valakit pellengérre állítani, de vele (sajnos) már többször is összefutottam és hihetetlenül óvatos (béna) játékos. Westfield-en mindkét csapatban 1-1 tier 9, nálunk ő JagdTiger-rel, ellenfélnél E-75. Ő fogta magát, lement a völgybe, kempelt az arty-k mellett, hiába hívtuk segíteni. Szerintem egyet nem lőtt a csata alatt...
A tankonkénti statjai is nagyon érdekesek:

Na, ahhoz hogy valaki 16000 csata után ennyire rosszul játsszon, ahhoz minimum betépve vagy részegen kell végigtolni a csatákat, nem?

[ Szerkesztve ]

(#1408) #56230144 válasza Dobi 562 (#1407) üzenetére


#56230144
törölt tag

Lehet hogy minden csatájába csak bent volt azt afk-zott,és várta a sült galambot

(#1409) psycroptic válasza Multikiller (#1396) üzenetére


psycroptic
őstag

Én sem rakok WAR-t a type-ra. Ha ammorackolnak akkor valamit nagyon elszabtam. Az alatt a pár csata alatt amit lenyomtam vele talán 10-er ha egylövéseztek ammorack találattal.

PSNID: Tomy83PS

(#1410) KBjunior


KBjunior
tag

Őőőő.... Valakíj nem tudja, hogy mikor lesz az új pötch? :F Állírtólag lesznek új játék módok, nem csak Random Battle vagy rosszul tudom?

http://youtube.com/KBjuni0r

(#1411) emre válasza KBjunior (#1410) üzenetére


emre
veterán

Az új játék is random lesz. ;]

Állítólag már megy a 7.4-es szuper teszt.

itt van pár kép az angol tankokról

google translate

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1412) Attici válasza Memphis79 (#1380) üzenetére


Attici
őstag

Egyre jobban imádom! Nagyon szép köröket megy és gyorsan fejlődik.
Az AMX40 után leányálom! :K
Tegnap valahogy csak evvel és a KV-val tudtam rendesen játszani.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#1413) Attici válasza emre (#1411) üzenetére


Attici
őstag

Én már a magyar tankokat várom nagyon! :B

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#1414) Antonius1978 válasza Paul119 (#1071) üzenetére


Antonius1978
addikt

Milyen a Red Orchestra 2 jatek ? ugy tudom valami magyar mod is van hozza, magyar jarganyokkal es katonakkal, legalabbis valami ilyesmit lattam volt regebb a youtubon.

(#1415) emre válasza Attici (#1413) üzenetére


emre
veterán

Én meg a lottó 5-öst. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1416) Jamboo529 válasza emre (#1415) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Majd küldök róla fényképet, ha megkaptam.:)

(#1417) Timyyy válasza emre (#1411) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi a képeket, még nem is láttam 1 képet sem róluk. Valami alfa/béta tech tree nincs valahol sunyiba róluk? :)

(#1418) emre válasza Timyyy (#1417) üzenetére


emre
veterán

tessék :)

a hozzá tartozó wot topik

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1419) virkir válasza Timyyy (#1417) üzenetére


virkir
veterán

Itt van egy. Nem tudom mennyire hivatalos meg elég gyengén is látszik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1420) Dante


Dante
csendes tag

XWM modnál valaki leírná nekem, hogy mi mit jelent? Pl.: 3k 800 48%
Köszönöm! :R

(#1421) diegho válasza Dante (#1420) üzenetére


diegho
nagyúr

3k csata, 800eff, 48% win rate

(#1422) Timyyy


Timyyy
őstag

Köszi, ahogy nézegetem nagyjából átfedés is van a 2 között, na majd meglássuk :DDD bár lassíthatnának is a sok új tankkal mert már így is 20 ágat viszek egyszerre, nem akarok még többet :DDD így sosem végzek ezekkel. :)

(#1423) emre válasza Timyyy (#1422) üzenetére


emre
veterán

Annak meg mi értelme van hogy annyi féle tankot húzol? (nincs is annyi höhöhöhö ;] )

Nekem max 3 volt a legtöbb amit egyszerre fejlesztettem, de az is épp elég.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1424) Sanya válasza csaabz (#1331) üzenetére


Sanya
nagyúr

A KV-4 miért szenvedős?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1425) diegho válasza Sanya (#1424) üzenetére


diegho
nagyúr

mert gyenge minden tekintetben.

(#1426) Antonius1978 válasza HungAryan (#1167) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szia. Te a fordito csapat tagja vagy, irtam a Forditasi hibak forumba, de senki nem szolt ott hozza, igy ide is beirom amit oda.
Ime :

Üdv.
Végigolvastam a fórumot, és gondoltam én is hozzászólok.

Sharpshooter - Céllövő (valaki itt javasolta, szerintem valóban jól hangzik)
Master Gunner - a leírás alapján én Páncéltörő-t javasolnék.(beszurom hogy P.Lovesz)
Top Gun - mivel kiemelkedőt alkotunk az ellenséges járművek elpusztítása terén, én Főlövész-t javasolnék.
Sniper - Mesterlövész, ,Orvlövész, Kiváló Lövész - lehet hogy erre is talalunk jobb szot.
Master Tanker - ezen még gondolkodom. Hogy hangzik az Elsőrendű Harckocsizó ?

(#1427) Dante válasza diegho (#1421) üzenetére


Dante
csendes tag

Köszi!

(#1428) Timyyy válasza emre (#1423) üzenetére


Timyyy
őstag

Hát értelme semmi :DDD amit régen kezdtem már 8-as szinten áll (német tree-n mindegyik ág), amiket utána azok 6-7-8 között, egy 9-esem és egy 10-esem van. Mostmár inkább próbálok áttérni arra hogy kiválasztok közülük egyet és akkor azon az ágon előrenyomulok akár a végéig (így lett is4-em is). :)

(#1429) Sanya válasza diegho (#1425) üzenetére


Sanya
nagyúr

lassú, alacson rate of fire, alacsony pen, drága skúló, gyenge páncél, rossz besorolás, kicsi sebzés?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1430) diegho válasza Sanya (#1429) üzenetére


diegho
nagyúr

lassú
magas
nincs páncél
szemből is ég
drága töltény
legkevesebb dpm
nincs gun depression sem uplift
kis alpha dmg
ST-I-re nem ad BL-9et

ennyi negatívum elég?

(#1431) Sanya válasza diegho (#1430) üzenetére


Sanya
nagyúr

akkor hogy lesz IS-4-em???? :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1432) diegho válasza Sanya (#1431) üzenetére


diegho
nagyúr

Attól, hogy gyenge még használható, de eléggé oda kell tenni magad, ha 9-es 10-es tankok közé kerülsz.

(#1433) Antonius1978 válasza Kelvin (#1269) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem van kedvem, a jatekbeli nevem ugyanez mint itt.
Van E8 Shermanom, T-34/85 es VK3601.

(#1434) csaabz válasza Sanya (#1424) üzenetére


csaabz
őstag

Rendkivül lassú, lassan fordul, BÁRHOL átlőhető a páncélja, a top ágyú pedig egy kalap sz@r. Egyik másikkal sem szenvedtem még ennyit. De látom, más is, mert buffolva lesz!! :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1435) Antonius1978 válasza Zadia (#1348) üzenetére


Antonius1978
addikt

En JT-vel at tudom loni, de nem biztos hogy minden esetben at is megy, pl Ferdivel nem emlekszem hogy talalkoztam-e vele, arra gondolok,hogy nem tudom a 246 mm atutesu agyu atuti-e ott ahol a JT lovege at tudja.
Szoval en vagy a parancsnoki kupolat a tetejen, vagy pedig alul a lanctalp es a panceltest talalkozasanal levo reszt szoktam loni.

(#1436) Zadia válasza Antonius1978 (#1435) üzenetére


Zadia
senior tag

Legutóbb VK4502A val voltam és a 10,5-es ágyúval lőttem,de csak pattogott.

csaabz: azért a Hetzer + T40 is nagyon szenvedős gépcsoda.A JagdPzIV-ről nem is beszélve.
Igaz nem heavy tank.

[ Szerkesztve ]

(#1437) Memphis79 válasza Attici (#1412) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Én a 40-et ki is hagytam free xp böl rögtön a 13-al kezdtem valahogy éreztem,hogy az kell nekem :)

Origin:Memphis79HUN

(#1438) diegho válasza Zadia (#1348) üzenetére


diegho
nagyúr

Szinte minden valamire való ágyúval át lehet lőni 3 helyen. 175pen is át tudja ütni szemből, az pedig már tier6-tól van.

(#1439) CptMisi


CptMisi
őstag

Karelia, T20... 2en mentünk a dombos részre, az egyikünk egyből meghalt, engem meg egy lövéssel 400hp alá levitt egy grille+3 emberem kilőtte. Help, Help, Help, mert ott volt 6 vagy 7 tankjuk, erre 5 perccel kezdés után a kv1s-ünk beírja, hogy túl messze vagyok... Kilőttek, nézem foglalunk. Talán 4 100%-os tankunk ott állt a körben, mire beírtam, hogy micsoda hősök lehettek, hogy 100%-kal eljutottak az ellenfél bázisára, erre az egyik nagyon okos, klánból ítélve magyar gyerek beírta, hogy "just like me".

Nem baj, biztos pezsgőt bontott a 20xp-jéhez.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1440) Zadia válasza diegho (#1438) üzenetére


Zadia
senior tag

Általában lánc környékén szoktam lőni.

(#1441) Iron Funeral válasza Antonius1978 (#1435) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az L/55 csak a kupolát meg a "hasát" tudja átlőni, de érdemesebb a kupolát lőni, arról kevésbé pattog :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1442) diegho válasza Zadia (#1440) üzenetére


diegho
nagyúr

nem ott kell

(#1443) Sanya válasza csaabz (#1434) üzenetére


Sanya
nagyúr

megnéztem, a vk4503A gyengébb a KV-4-nél.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1444) Zeratul válasza Zadia (#1436) üzenetére


Zeratul
addikt

(#1445) Zeratul válasza Sanya (#1443) üzenetére


Zeratul
addikt

De jóval fürgébb, mert az Aladár subheavy és medként kell vele játszani.

(#1446) diegho válasza Sanya (#1443) üzenetére


diegho
nagyúr

És mi alapján döntötted ezt el? Mert szerintem az Aladár lényegesen jobb tank.

(#1447) tytyty


tytyty
tag

Tanácsot szeretnék kérni t95el kapcsolatban. Minden ki volt már rá fejlesztve a lánctalp kivételével ,de alap lánccal csak alapágyú megy rá. Borzalmasan szenvedek a t25at ágyúval ezen a szinten. Lassú mint a tetű,szerintem a páncélja se ér semmit. Valami taktikai tanácsot szeretnék,hogy mi a bánatot csináljak vele. Összes többi t9 td megvan azokkal nem volt gondom,de ez végtelenül szar. Természetesen a +10% teherbírást sem lehet rá megvenni. Maus egy igazi verseny gép ehhez képest.Próbáltam bázison kempelést is,de vagy semmit nem tudok csinálni, vagy megjön 2-3 tank és szétkap. Fing ágyúval jó esetben leadok 2x350hp sebzést ,aztán vége. Várom az ötleteket.

(#1448) CptMisi


CptMisi
őstag

Na a reggeli termés: tizenakárhány meccsen 1 győzelem. Azért voltak itt ma is gyöngyszemek: Mines-Tigerp... Egyedül megyek a hegy alá, pedig az elején már bespottolták az odatartó 2 e75öt is. Ezek közül egyet arty segítséggel kilőttem, de a csodás kb 5 tankból álló bázisvédelmünk nem tudta megállítani a T50-2t, így a másik már nem kapott az artytól.. :U :)) Elég is volt, majd délután talán folytatom ezt a pazar szériát.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1449) csaabz válasza Sanya (#1443) üzenetére


csaabz
őstag

Mint ahogy Zeratul is irta a 4502A sokkal fürgébb. A KV-4-nek nincs egyetlen emlitésre méltó jó tulajdonsága sem... :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1450) //Crouch//


//Crouch//
tag

Üdv!
Tiger II-re van töltésgyorsítóm, lesz ventim... kérdés h mi legyen a 3. felszerelhető modul?
Milyen moddal tudom megnézni h 1 csata alatt mennyit sebeztem?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.