Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1752) Fel válasza erikke17 (#1749) üzenetére


Fel
addikt

Éppen ez az, hogy nem. De most már tudod :)

Na még egy kicsit belevau-vau... Ha ezek még csak az első másodlagos skillek, akkor mindenképpen érdemes lett volna minden tagnak Repair-t adni. Sokkal több hasznát veszed a javításnak egy IS-3-mon (meg szinte minden tankon) elsőként, mint egy-egy specifikus skillnek/perknek. Ezek jöhetnek majd 2., vagy 3. másodlagosnak.

(#1753) Patrick76496 válasza fsb1000 (#1748) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszönöm szépen! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1754) erikke17 válasza virkir (#1750) üzenetére


erikke17
őstag

Már tiszta.. :D :K

Fel - Igen már tudom.. :D
Nyugodtan belevau-vau :D Meghallgatom mások tippjeit trükkjeit tanácsait szivesen.. :) Még levehetem Skilleket és át tehetem Repair-ra, ugyanis 17%-on vannak az nem sok.. Pár csata..

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1755) diegho


diegho
nagyúr

Látom megint jó témák vannak. Én pl teljesen véletlen találtam a játékra, youtube-on kerestem valamire ami world-el kezdődik és felajánlotta a world of tanks-ot na mondom megnézem mi ez, megnéztem egy videót, megtetszett, leszedtem, kipróbáltam, majd pár nap után megnéztem 1-2 fórumot elsődlegesen a gold, free xp, prémium tankokkal kapcsolatban, azóta nem nagyon kérdezgettem semmit, én minden játékban minden menüpontot végig szoktam nézni, elolvasom a help-et. Most, ha érdekel valami, felmegyek youtube-ra, vagy hivatalos fórumra és nézek replay-t

(#1756) homeless09 válasza diegho (#1755) üzenetére


homeless09
őstag

Én a topik címét láttam, rákerestem youtube-on, és gondoltam miért ne...:)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1757) tytyty válasza homeless09 (#1756) üzenetére


tytyty
tag

Nekem meg Lajos mutatta. Tudta,hogy tank buzi vagyok. Még a kilencvenes évek elején megépítettem a tigrist, tigris 2öt, pz4et, jagtigert, és még párat. Szépen ki is festettem ,mint ahogy az agyszívó, drow elf, ork,stb figuráimat. Kiskoromban a Kelly Hősei és a 4 páncélos és kutya volt rám nagy hatással. Amúgy javaslom mindkettőt annak aki nem látta. 4 páncélos baromi komcsi propaganda,de elég jó szerintem.

(#1758) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Murovanka 2012. május 30. 22:47:15
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 177
Credits received: 81 402
Battle Achievements:Top Gun, Steel Wall, Sniper

így szépen sorban :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1759) Plokijuma válasza diegho (#1755) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Még tavaly tavasz vége felé nyaggatott pár ismerősöm, hogy próbáljam ki a WoT-t. Megnéztem pár videót és a videók alapján nem tetszett, nem kaptam kedvet hozzá, fel se raktam.

Később (kb. félévvel ezután) egy őszi esős napon véletlen eszembe jutott a játék, és adtam neki egy esélyt. Kár volt. Azóta is rajta függők :D

Mindent magam tapasztaltam ki, szépen, lassan. Nagy ritkán megnéztem a leírásokat, de leginkább saját magam jöttem rá az egyes dolgokra. (Lusta voltam a dolgoknak utánanézni) Gondolom részben ennek is köszönhető, hogy az első pár ezer csatám statja finoman szólva se volt a legjobb

(#1760) homeless09 válasza Plokijuma (#1759) üzenetére


homeless09
őstag

Engem is nagyon magába szippantott, tanulás helyett is játszok az a baj.... :(

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1761) homeless09


homeless09
őstag

Wolverine-al, 10 kill, T5ös csata.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1762) tank1 válasza homeless09 (#1761) üzenetére


tank1
tag

Ugyan, ilyen köröket bárki tud. Az imént Jgpantherrel 14 azaz tizennégy kreditet értem el. Na, ez a valami. :)

(#1763) homeless09 válasza tank1 (#1762) üzenetére


homeless09
őstag

Azt mind? Hogy sikerült?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1768) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Nem olyan rég volt pár komment 1 másik játékról.
A WoT készítői csinálnak vmi hasonló gamet, csak épp repülőkkel (nem tudom a nevét :B )
Arról van valami hír? Hogy mikor lesz belőle valami? :U

(#1769) #56230144 válasza forras2 (#1768) üzenetére


#56230144
törölt tag

Jovore szerintem.Am world of warplanes

[ Szerkesztve ]

(#1770) Plasticbomb válasza Paul119 (#1766) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Őőőő..... A 100as ágyúval simán lőhető szerintem a tigris 2....Bárhol.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#1771) Fel válasza forras2 (#1768) üzenetére


Fel
addikt

Worl of Warplanes
Ph-s topik

A mai napon indul a WoWp zárt béta tesztje. Úgyhogy akik korábban jelentkeztek alfára, de nem kaptak meghívót, nagy valószínűség szerint most majd kapnak.

[ Szerkesztve ]

(#1772) sutyi^ válasza Plasticbomb (#1770) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nope.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#1773) Plasticbomb válasza sutyi^ (#1772) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Igen. Igazad van, összekevertem a Tiger 1 és a Tiger P-kkel.. a Tiger II előlről AP lőszerrel nem lőhető át.:(

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#1774) Zeratul válasza Plasticbomb (#1770) üzenetére


Zeratul
addikt

A döntött frontpáncélhoz azért kell némi papaver somniferum

(#1775) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Az OFF hányadot kéretik lejjebb venni! Maradjatok a topik témájánál, és ne folyton egymással legyetek elfoglalva!

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1776) Simulacrum válasza diegho (#1755) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Már nem emlékszem, hogy TV-s műsorban vagy élőben hallottam valamelyik Showder klubostól, ha jól tudom Aranyosi Peti nagy WoT rajongó. Én utána kerestem rá erre a névre és nagyon megtetszett. :)

(#1777) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Reggeli kis top gun :D



[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1778) diegho


diegho
nagyúr

Megtaláltam a legkitartóbb balféket a játékban. (most nagyon enyhén fogalmaztam) Ugye ismerjük a 9-es tankkal 3-4000 csatával HE-vel lövöldöző állatfajt? Na most ugyanezt képzeljétek el 26ezer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! csatával: íme E-75el állt egy másik E-75 mögött és HE-vel lőtte 37 volt a legnagyobb sebzése, természetesen az én csapatomban volt, top tank volt, de szerencsére ST-I-vel voltam, így nem volt nagy gond belőle. Mondjuk érdekes, hogy 26k kör kellett neki, hogy elérje az E-75öt, ez az egyetlen 9-es tankja, de minek?

(#1779) vhw válasza diegho (#1778) üzenetére


vhw
addikt

Ő is "tanul" játék közben... fejlődik... csak reménytelenül lassan...
Naponta hozzávetőlegesen 70 csata a kezdés óta...

(Egyébként ha észrevetted, ott figyel a játszott tankok között az E4, szal hacsak nem cserélt gazdát az account, akkor ő bizony egy zárt bétás veterán! Grat neki!)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1780) diegho válasza vhw (#1779) üzenetére


diegho
nagyúr

Mondjuk arra kíváncsi lennék, ha valaki 26ezer csata alatt ennyire képes "fel" fejlődni, akkor az az életben hogy a fenébe tudja egyáltalán bekapcsolni a számítógépet? Ez az élőlény eddig kb 150 napot töltött a játékban, egyszerűen hihetetlen mennyire kitartó és egyben mennyire szánalmas.

(#1781) Atlantis válasza Plokijuma (#1759) üzenetére


Atlantis
veterán

Én is ezt az elvet követem, magamtól próbálnék rájönni a dolgokra. Ha ide linkelnek replay-t, azt meg szoktam nézni, de youtube-on videókat keresgélni meg szelektálni, melyiket érdemes megnézni nincs kedvem. Pedig jó lenne jó anyagokat találni, mert az autodidakta módszer nem biztos, hogy mindig jó.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1782) Timyyy válasza diegho (#1778) üzenetére


Timyyy
őstag

HE-t lő és csak 22%-ban találja el az ellenfelet? :DDD Szép darab....

(#1783) tank1 válasza homeless09 (#1763) üzenetére


tank1
tag

Egyetlen lövést eresztettem el a csata alatt, azt is az elém hirtelen betolató csapattag E75 testébe. Természetesen átütötte és max értéket sebzett. Ezt követően kilőtt az ellenség tüzérsége egy lövéssel. Naná, hogy engem lő, nem az e75-öt.
Így nehezen lesz meg a tankász plecsni. :D

[ Szerkesztve ]

(#1784) BloodRay válasza diegho (#1778) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem az ilyennek valami baja lehet. De most komolyan.
A prémium tankokból nézve pénzt is áldozott a játékra, valószínű prémiummal is mehetett és ilyen eredményre volt képes??
Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy 5 évesen kezdte a bétát.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1785) diegho válasza BloodRay (#1784) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez már szerintem is beteges szint. 5 évesen nem tudott volna regelni, nem lenne klánban. Ezt ki kéne deríteni, hogy kicsoda.

(#1786) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Lehet 20 fps-e van régi géppel... Vagy nyugdíjas éveit tengeti és a keletnémet hadseregben szerzett emlékeit próbálja újraélni.

Nem értem miért zavar benneteket a gyengébb játékosok jelenléte a játékban.
- ha ellenfélnél van kilövöd és mész tovább
- ha csapatodban van elviseled, mert tudod egy "igazi" háborúban se mindenki hozzád hasonló profi.

Holnap esik az eső, rossz filmet adnak a mozikban és megellik a kecske. Ezek ellen sem tehetsz semmit, együtt élünk olyan jelenségekkel amelyek csökkentik konfortérzetünket.
A WoT-ban több ilyen dolog is van, ki hogy éli meg...

Kikéne deríteni ki az? És akkor mi van ha megtudjuk XY a polgári neve és Düsseldorfban pedellus? Kitiltatjuk a WoT-ból, mert gyengébben játszik mint mi?
Vagy megtanítjuk játszani időt és fáradságot nem kimélve?

ejh.... inkább játszatok.

(#1787) diegho válasza fsb1000 (#1786) üzenetére


diegho
nagyúr

Valahogy éreztem, hogy nem bírod ki, hogy megvédd az überbalfaszt.

Engem azért zavar a gyenge, mert:
- ha az ellenfélnél van, nincs kihívás, kihívás nélkül pedig unalmas a játék
- ha a csapatomban van és még az MM is kitol velünk, ráadásul top tank eme csodálatos elme, akkor rajta elmehet a csata

Tanítani pedig nem fogok senkit, mindenki tanuljon meg maga játszani.

(#1788) vhw válasza fsb1000 (#1786) üzenetére


vhw
addikt

Csak kíváncsiság mi késztet ilyesmire valakit...
Ha nekem nem menne a gépemen legalább minimum grafon egy játék 25 fps-el, akkor nem sokáig húzná nálam. Ez az illető több mint egy éve nyúzná ezt diavetítésben? És még pénzt is adna ki, két nem éppen olcsó prem tankra? Akkor csak telne gépre is neki.

Ugyanakkor, ha valamiért nem menne nekem egy játék, akkor a kezdeti varázs, meg "arconcsapások" után szép lassan találnék valami mást amiben több örömöt lelek. Ennyi csata lejátszásához már fanatizmus kell. Tankbuzinak kell lenni hozzá. Egy tankbuzi pedig szerintem tisztában van, vagy legalábbis halványan sejt alap taktikákat, hogy használhatja ki a terepadottságokat, merre találkozhat ellenségekkel stb. És ezek olyan dolgok amiknek még mindig semmi közé a tankok sajátos tulajdonságaihoz, a játék HP rendszerű játékmenetéhez, a randomfaktorokhoz és egyébekhez.
Ha a józan esze megvan hozzá, akkor jönnek az apróságok, kis trükkök, tulajdonságok, gyengepontok amik megismeréséhez sok száz, ezer csaták kellenek.
Ő már túl van pár ezren, mégis... ilyen statot egy jobb képességű újonc is összehoz 500 csata után is akár.

Nincs vele baj, hogy játszik, kit érdekel arra az egy csatára míg összesorsol vele, ki se akarnám tiltani, csak jó lenne tudni és megérteni mi a motivációja... Szemmel láthatóan nem a játékbeli sikerek és a győzelem hajszolása. És elnézve a legtöbbet játszott tankokat, nem is egy-egy legendás, haborúban is részt vett típus utáni rajongás.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1789) BloodRay válasza fsb1000 (#1786) üzenetére


BloodRay
veterán

Az ilyen engem csak a kíváncsiság miatt érdekel, hogy miféle szerzet lehet. Hogy feloldja a döbbenetem és a hitetlenséget amit az eredményei okoztak.
22% hit ratio pl?? Az hogy jöhet össze fel nem fogom?? Még csak arty-s játékkal esetleg, de egyébként ha csak becsukja az ember a szemét el lehet érni hasonlót.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1790) fsb1000 válasza diegho (#1787) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Vedd lazán...
Ha hiányzik a kihívás, akkor legyen az az igazi kihívás, hogy a te csapatodban van... mintha eggyel kevesebben lennétek.

Én nem védek senkit, hiszen nem ismerem ezt a játékost, nem is érdekel a sorsa, sokkal inkább az "überbalfaszozó-pellengérreállító' jelenség okán írtam meg a hsz-em.

---
Nézd meg virkirt... ideírta a fórumra, hogy a 24 éves lánya is játszik a WoT-al, nem túl kiemelkedő eredményekkel. Ha agyhalottazunk, balfaszozunk, retardáltozunk, akkor az ő lánya is az, meg az enyém is, meg XY apukája, bátyja, öccse és így tovább.
Pedig lehet, hogy ezek a lebalfaszozott népek (főleg a lányaink) értelmes, okos és vidám teremtések.

Teccik érteni?

(#1791) Paul119


Paul119
addikt

"(fine for causing damage to allies: 1 080)" én ezt nem fogom meg érteni... állok egy helyben tiger2vel mikor a saját t50-2 bele dönget a seggembe , de tőle nem von le akkor tőlem miért?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1792) BloodRay válasza Paul119 (#1791) üzenetére


BloodRay
veterán

Biztos nagyon alattomosan álltál ott azzal a Tiger-el. Még a szemed sem állt jól tuti. :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1793) Napfénysüti válasza vhw (#1788) üzenetére

Nekem bokor mögött állva bizony minden trükkel együtt is leesik olykor 10-15 fps-re a sebesség mégis játszom. Persze ha tehetem próbálok úgy menni hogy ne kelljen diavetítést átélnem, így például utálok kempelni is. :D
Szerencsére normál körülmények között azért általában megvan a 25 fps. :)

Més que un club!

(#1794) Paul119 válasza BloodRay (#1792) üzenetére


Paul119
addikt

lehet ;] ,még ráztam a seggem is a t50nek hogy ide gyere cica :DDD

ennél többet nem tudok 5v1ben ki hozni, aztán persze mikor 1 megdöglött jött a másik :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1795) diegho válasza fsb1000 (#1790) üzenetére


diegho
nagyúr

Más dolog pár ezer csatával nem túl eredményes lenni, mint egy 1 év ~2 hónapos account-al legalább 150 napot (értsd 150*24 órát) eltölteni egy játék előtt, rákölteni egy rakás pénzt és brutálisan átlagon aluli eredményt elérni, de továbbra is kitartóan játszani. A kettő között óriási különbség van. Mert a pár ezer csatás nem túl eredményes nem veszi ezt komolyan, csak néha leül szórakozni, de a napi ~70 átlag csatás az már nem csak néha ül le, az már több, mint egy műszakot letol előtte minden nap és továbbra is az alsó 1%-ban marad.

(#1796) BloodRay válasza Paul119 (#1794) üzenetére


BloodRay
veterán

Tudtam én, hogy így volt igazából.
Szerettem ezt a Tiger II-t én is. Tegnap adtam el, ma meg kezdem az E75 tesztelését, de bár meglenne már rá a legnagyobb ágyú... :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1797) Paul119 válasza BloodRay (#1796) üzenetére


Paul119
addikt

imádni fogod,jó kis tank:), de kaptam én utána lévő csatában is hacker gold ammo nuubot az is4től mikor szemből is át lőttem meg oda jött hogy majd facehuggal császár lesz ,aztán át lövöldöztem a tetejét akkor is meg hogy majd küldi a screenshotot a csalásomról :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1798) Napfénysüti válasza BloodRay (#1796) üzenetére

Pont tegnap fejlesztettem ki a Tiger II-t csak még nincs rá pnzem. Kellene vagy 2M kredit rá. Gondolkodom hogy esetleg eladjam valamelyik tankomat hogy közelebb kerüljek hozzá.

Més que un club!

(#1799) Paul119


Paul119
addikt

Battle: Prokhorovka 2012. május 31. 11:18:51
Vehicle: PzKpfw VIB Tiger II
Experience received: 1 898 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 41 781
Battle Achievements: Confederate, Sniper (21 lövés 20 találat)
prémium nélkül de nehéz:(

Napfénysüti: nem fogod meg bánni fullosan bitang jó vas :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1800) fsb1000 válasza diegho (#1795) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt hiszem az inkriminált játékostól kéne megérdeklődni a motivációit.
Kétlem, hogy kényszer hatására nyomna napi 70 csatát.
Én max. azt tartanám elitélendőnek, ha AFK-zni küldi be a tankjait, vagy valakivel bérbe csatáztat.

Egyébként nézd meg azt a klánt... a többségük ilyen teljesítményű fazonokból áll. Találkoztam már hasonlóval, csak azok már Maus/E100-nál tartottak.
Lehet nem nézik a statot, csak szakazoznak vagy századoznak együtt.
--
Múltkor voltam olyan t6 században, ahol zsinórban bukták a csatákat. (már nem tudom milyen magyar klán adta a gerincét), nem nagyon érdekelte őket.
A 3. csatába megkérdeztem, hogy mindig ezt a kempelős taktikát játszák?, de azt is csak azért mert lecsesztek, hogy hevivel mentem felderíteni utasítás ellenére. Meguntam az álldigálást, mert gyak arról szólt a játék hogy az ellen scoutja átjött, beszpottolta az artykat, azokat kilötték az ellen artyjai, aztán szépen egy helyben elfogytunk..

Van ilyen is... és jó nekik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.