Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) CptMisi válasza Paul119 (#449) üzenetére


CptMisi
őstag

Na valaki mondana még valami biztatót? :DDD :R

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#452) diegho válasza tytyty (#447) üzenetére


diegho
nagyúr

Hol istenítettem magam? Teljesen átlagos játékos vagyok, magamat tartom az átlagnak, ezt mondom mindig, ez nem istenítés, ez tény. A második részére csak annyit, hogy ha szerinted nem jó a modorom, hát ne olvasd el amit írok ;)

Gyuri: ha tudnád mennyire, el sem hinnéd.

[ Szerkesztve ]

(#453) Iron Funeral válasza CptMisi (#451) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Egy 140 tonnás sz*rhatár a tank. Remélem ez biztató volt :D
Nemrég visszavettem én is, ez a 15cm ágyú úgy hulladék ahogy van, IS-7 első láncgörgőjéről lepattant(!) úgy, hogy ennél jobb szögben rá sem lőhettem volna, a haspáncél ugyanúgy fika mint volt(E-75>E-100) de legalább az új ágyúk könnyen átlövik a tornyodat ha nincs beforgatva (E-75>E-100). A HE meg röhejes 250-290 sebzést tol ki magából... 15.x sec reload mellett.
Igazi fubar tank, talán goldammoval CW-re.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#454) KaLeun válasza Gyuri27 (#450) üzenetére


KaLeun
senior tag

7.2-es bétája óta tudnak róla és arra adtak is ki egy fixet ami megoldotta a problémát. De a 7.2 ismét hibásán jött ki, tehát nem építették bele. Erre is jött egy folt, de a 7.3 megint hibásan látta meg a napvilágot és most kaptunk egy javítást a 7.3-hoz.

Egyébként csak az előző javításokkal tudtam csak játszani idáig.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#455) whatnot válasza diegho (#385) üzenetére


whatnot
őstag

A type-ok miatt torzul.
Persze ha nem pakolni állandóan egy oldalra őket, akkor lehetne tartani az egyensúlyt, de nem, hónapok óta nem hoznak új mm-et.

(#456) fsb1000 válasza CptMisi (#446) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat az E100-hoz! Kiváncsi leszek melyik löveggel használod majd.

Sokan mondják hogy gyuladékony. Biztos így van, de nálam elég ritka.. talán 10-ből 1 csatában az utóbbi dőben, korábban meg szinte alig. Azt hiszem még sosem kellet 2x használni a tűzoltást.
Nem tudom mi az oka... talán korán halok és a fineszes játékosig nem jutok el, talán mert főleg artyk áldozata leszek... pasz.

Én is lövőm az e100-akat ott ahol elvileg váltó/motor lenne, de ritkán gyújtom be.
Kár hogy nincs stat a modulsérülésekről, meg a kigyulladásokról, mert akkor nem csak szubjektíven itélnénk meg ezt a dolgot.

Szerk: 1200 csatánál többet mentem E100-al, és még mindig a kevencem... ha számít ez valamit.

(#455) whatnot : Szerintem nincs azzal az MM-el semmi gond. Úgy működik ahogy kell, legfeljebb sokaknak nem tetszik, mert nem TOP tankok vagy mitom én miért. A matek az stimmel az MM-nél.

[ Szerkesztve ]

(#457) Paul119 válasza Iron Funeral (#453) üzenetére


Paul119
addikt

heat lőszer szeret pattogni, mintha apval lövöldöznék, hátulról heat ammoval meg kínáltam a maus(véletlenül az maradt be töltve) bounced off, jó meg anyád, máskor meg sima ap lőszerrel keresztül lőttem a tornyát szemből :DDD vicces ez a tank, mintha bl10el lövöldöznék

oje 2%ot javult a találati arányom, mennyit számít egy combosabb gép :DD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#458) sanya67 válasza diegho (#452) üzenetére


sanya67
tag

Ahham...

Tehát az átlagos játékos 1,5 ellent lő ki csatánként, 74% a találati aránya, 800xp-t szakít meccsenként és 1.700 sebzést oszt ki.

Ne idegejjé bammeg... :DDD

Na most én ezt kikérem magamnak, hogy ennyivel szarabb lennék mint az átlag!
Vagy csak így akarod kiprovokálni az " Ááááá, ne hülyéskedj diegho, kurva jó vagy" hsz-eket? Nemá' baszod! :DD

(#459) #56230144 válasza KaLeun (#444) üzenetére


#56230144
törölt tag

404 not found :U

(#460) Iron Funeral válasza Paul119 (#457) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Persze, mivel HEAT és nem kap semmiféle normalizációt, ha döntött páncélra lősz akkor ugyanolyan semmitérő mint a 235 AP pen., olyan célpontok jók neki mint a Maus/E-100 torony, E-100/E-75/IS-7/Maus LFP, IS-4 hatch T110 kupola(remélhetőleg el is találod).

BL-10 meg teljesen más kategória, ha talál akkor odab*sz, erről ez nem mondható el.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#461) KaLeun válasza #56230144 (#459) üzenetére


KaLeun
senior tag

Párral feljebb van a teljes link, itt meg tördelve van... :U

[link]

[ Szerkesztve ]

Cila

(#462) whatnot válasza Sontir Fel (#427) üzenetére


whatnot
őstag

Elvileg lenne, ugyanis az elméleti látótáv lehet 500m felett.
Ebből az elméleti látótávból számol visszafele, amikor camo-t és hasonlóakat számol a szerver.
A max. 500m az a view range, azaz max. 500m-ig láthatsz tankot. Ez viszont nem a spot range! Fórumon azt olvastam, hogy a view range akkor jön szóba, amikor egy társad látja a másik tankot. A view range-en múlik, hogy te látod-e a tankot szinten vagy csak a térképen látod. (Hozzátenném, ebben nem vagyok biztos, mert emlékeim szerint azért én láttam már 500m-nél távolabb levő tankot.)
Spot range: max. 445m.

szerk.: és ahogy közben megírták, nem stack-elődnek.

[ Szerkesztve ]

(#463) CptMisi válasza Iron Funeral (#453) üzenetére


CptMisi
őstag

Talán goldammoval CW-re. Igen, ez a terv. :DDD

fsb1000: használod ezt a Preventative Maintenance vagy Megelőző karbantartás (magyarul valahogy így hívják, azt hiszem) perket? Vagy bárki másnak van véleménye róla? Használ valamit?
Visszakanyarodva: 150-es ágyúval fogom használni, leginkább CW-re és néha századozásra. Remélhetőleg prémium lőszerre is futja majd.
Amúgy igazából 2 okból fejlesztettem ki:
1. Legyen, ha minden más tankom kifagyna.
2. Ha van E100-am, akkor jobban fogom majd tudni vezetni őket csatákban.

Más: leteszteltem a Mentort(100%) T34-en-> Remek vesztes csatában prémium nélkül 389 xp-t kaptam. A legénység minden tagja, kivéve a parancsnokot, 427 xp-t kapott.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#464) #56230144 válasza KaLeun (#461) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszi :)

(#465) fsb1000 válasza whatnot (#462) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze hogy lehet látni tankot 500m felett, még rá is lövök német tankkal.

(#463) CptMisi : Nem nagyon használom azt a perket. Általában kis jelentőséget tulajdonítok a perkeknek, a javítás és BIA mellett szinte mind jelentéktelen egy tankokon. Talán a soförnek osztottam ki a kuplung égetőt, E100-on off-roadot. Lövésznek a forgás közbeni perket... kisérleteztem majdnem minddel, de igazi hatást nem látok, még a BIA is nehezen érzékelhető.... talán statisztikailag kimutatható a hatása.

Biztos van aki okosan kihasználja a perkeket, de azért nem túl gyakori, hogy a 3. skill is 100%-on legyen.
Nálam 92% 1200 csata után és nem nagyon megy már feljebb....

[ Szerkesztve ]

(#466) whatnot válasza fsb1000 (#456) üzenetére


whatnot
őstag

Pedig nem működik az jól.
Sokszor fordul elő, hogy a második legmagasabb tier-ben levő torzulást az alacsonyabb tier-eknél próbálja korrigálni.
Pl. mindkét csapat 2 tier10, de egyik csapat 4 tier9, másik csapat csak 2. És hol kompenzál? Tier7 szinten.
Sok mindennek lehet ezt mondani, jónak viszont nem.

(#467) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Azért az nagyon dúrva , hogy van map mikor egy arty sincs a következőben pedig hat oldalanként .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#468) Murder3 válasza virkir (#377) üzenetére


Murder3
addikt

az zavar, hülyének nézel folyamtason, beelmagyarázol oylan dolgokat amiket én nem említek.

Ismerjük a német tankokról alkotott véleményidet de ettől azok még messze nem fedik a valóságot.
miért melyik t6-os heavynek esik nehezére szemből célzás nélkül szétlőni a tigrist mondjuk?:D

kezdjük ezzel a "Az, hogy te nem tudod átlőni még nem jelenti azt, hogy nem csontozza ki már egy sima 150 pen körüli ágyú."

szép,hangzatos de a témához aligha kapcsolódik.

meg midnig feljön ez a német tank szindróma..hát na msot akkor nyilván én csak noob német tank játékosokkal találkozok és mondjuk történik meg az, hogy hát valahogy löwe,kt..tankokkat nem gyűlik meg velük a bajom, messzirős is simán sebzem szemből.

na nem mintha egy kv-3-at nem tudnék sebezni csak az aktívan zérózik...azzal nem tudok mit kezdeni főleg akkor mikor elvileg ott lövöm ahol át üthetném mert máshonann pattnan ellövöm 3X eggyik sem sebzi.

van kv-3-am arra nicsn szó milyen 0dmg,pattanó áradatoakt élek abba át mikor játszok vele vagy az is-ben...
tigris meg nem abba annak is örülök ha egy csatába a rám leadott lövésekből van legalább 1! pattanó.

úgyhogy ezek tükrébe te engem ne nézz hülyének, főleg mert már az orosz tankokkal is metnem eleget és nem csak ellenük és láss csodát valahogy ott is azt élem át mint ellenük csak fordítva.
de csak hogy egy jó példát mondjak beállt szembe a kv1 úgy láttam rá, hogy a frontról pattant de az oldalát is láttam 3-at lőttem rá zsinórba mind 0dmg

attól, hogy te mentél már mindennel, ne akarj már mindent jobban tudni..
leszűrök vmit a saját tapasztalataim alapján a 6000 csatám alatt, attól h neked dupla ennyi van meg több tankal játszottál pusztán ezzel nem győzöl meg mert a tapasztalataim nem tükrözik azt.

(#469) Iron Funeral válasza CptMisi (#463) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha nem futja prem puffogóra akkor elég kellemetlen lesz vele menni mivel pl. IS-7et nem tudod szemből átlőni vele, az IS-7 meg nem a legritkább tank, de T110 esetén is meg kell feszülni, hogy egyáltalán eltaláld a gyenge pontokat mert kb. 5x mozgékonyabb tank mint az E-100.

AMX 50B ellen viszont egész hatásos, pláne ha oldalba tudod vágni egy HE lövéssel.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#470) fsb1000 válasza whatnot (#466) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az nem feltétel az MM kiosztásban, hogy minden tier azonos számú tankkal szerepeljen.
Persze a csatában lehet negatív/pozítiv hatással az alsó felső osztály kiegyensúllyozatlansága, de szinte lehetetlen lenne teljesen kibalanszírozva csapatokat összeállítani kisebb játékosszámnál, és szerintem uncsi is lenne.

Egyébként nem mindegy... a játékosok skillje és a szerencse + WG-randomfaktor sokkal nagyobb súllyal számít bele a csata végkimenetelébe mint a tank tierek minimális eltérése.
Azt a megfoghatatlan (írányított)randomfaktort kéne szidni.... kiszámíthatatlanná teszi a játékot, ami bizonyos szint felett már az ember kedvét szegi.

--

(#467) jozefgucci1 : hehe.. látom folytatódik a pech széria. Én gyorsan abba is hagytam... hadd nyugodjon le a randomfaktor.

[ Szerkesztve ]

(#471) Paul119 válasza Iron Funeral (#469) üzenetére


Paul119
addikt

annyi mázlija lehet hogy az e100 oldala szereti el nyelni a lövéseket t110nek meg konkrétan oda tettek egy kályha vasat a hátuljára aztán had menjen,már a 130+ pen elég hogy át lődd oldalt meg hátul

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#472) Iron Funeral válasza Paul119 (#471) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Elégnek elég, más kérdés, hogy nem nagyon fogsz az oldalába kerülni mivel sokkal mozgékonyabb a T110, persze ha afk a T110 akkor meg lehet oldani ;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#473) CptMisi válasza Iron Funeral (#469) üzenetére


CptMisi
őstag

Igazából van az E100on kívül IS-7, IS-4, T110, 50B, T92.
E100at nagyrészt akkor fogom használni, ha a többi tankom már ki van fagyva, ami azért remélhetőleg nem úgy fog összejönni, hogy egymás után 5 napig bukunk landinget területbirtokos ellen. :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#474) jozefgucci1 válasza fsb1000 (#470) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen át is álltam AMX13-90 re és próbálom írtani az Arty-kat több-kevesebb sikerrel :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#475) virkir válasza Murder3 (#468) üzenetére


virkir
veterán

Nagyon nem merülnék bele csak annyit...
miért melyik t6-os heavynek esik nehezére szemből célzás nélkül szétlőni a tigrist mondjuk?
Jesszasz!! ha még mindig itt tartasz akkor nálad vannak a bajok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#476) babferi


babferi
tag

Mi lett most , WG-nel piszkaltak megint valamit :D De most komolyan , az elmult 2 napban tobb " Blow-up " -ot lattam (meg kigyuladast is ) mint maskor egy honap alatt :U !

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#477) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezeket eléggé tisztába raktam. [link] :DDD

Jármű: Jagdtiger
Szerzett tapasztalat: 3 450 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 70 243
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Boelter Kitüntetés, Top Gun

[ Szerkesztve ]

(#478) Paul119 válasza Murder3 (#468) üzenetére


Paul119
addikt

őszintén neked van olyan tank ami tetszik?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#479) Patrick76496 válasza Simulacrum (#373) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor majd mehetünk szakaszba :K Nekem még csak rádió, meg a 85-ös löveg van rajta, most a lánctalpra gyúrok, több mint 9000 szabad tp ment el erre a tankra a T-43-ból való kifejlesztéskor. Én élmény szintjén még így stock-on is imádom, hát még milyen lesz, ha fullosra megcsinálom. :D Szerintem gyönyörű ez a tank, mostantól ezt nyilvánítom a játék legszebbjének. :K

(#375) smisa: Hát lehet, de összességében jó lett a videó, de a legnagyobb rész még mindig az, hogy ur a noob you realise. :) Melyik az új top löveg? A D-25-44, vagy az LB-1? Mert amúgy LB-1 van rajta, mert írta a kommentekben, és a D-25-44, csak 3-mat lőne percenként...

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#480) Arpee78 válasza whatnot (#455) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nem a type-ok miatt torzul. Baloldalt sokkal több heavy van, plusz az ISU-nak is az extra(1,45-ös) szorzója van, jobboldalt nincs annyi extra szorzós. Ezt egyenlíti ki az MM. Hogy ezt az 1,45-öt honnan szedték, mennyire pontosan lőtték be, na az jó kérdés.

Semmi értelme tier szerint nézni az MM-et, meg az is baromság amikor az egy sorban lévők közti különbségen siránkoznak.

(#481) Paul119 válasza CptMisi (#451) üzenetére


Paul119
addikt

szar löveg gagyi páncél egyéb biztatás megteszi? :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#482) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Szerintem a játékot át kéne keresztelni World of 'Tards-nak a sok noob miatt, akik mindig elbaltázzák a csatát. :C

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#483) Iron Funeral válasza babferi (#476) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mintha tényleg sokat rotyogna még az E-75 is, mondjuk az enyém még szobatiszta. (kopp-kopp)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#484) Paul119 válasza Iron Funeral (#483) üzenetére


Paul119
addikt

le sz@rhatom? ;] :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#485) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Az mégis mi a fenétől van, hogy egész nap tökéletesen működik a wot, de most amikor elakarom indítani a launcherrel akkor csak annyit ír, hogy frissítések keresése, aztán nem történik semmi vagy pedig error üzenetet kapok. Nem megy ezen kívül a metin2 launcherje sem, a yahoo messenger sem illetve a hivatalos oldala sem jön be.. Valakinek valami ötlet esetleg, hogy mitől lehetséges ez?

magyarsrac

(#486) D.Orion


D.Orion
veterán

Hopsz, nem ide. WoWP topikba. :B

[ Szerkesztve ]

(#487) emre válasza [HUN]Dani (#485) üzenetére


emre
veterán

Hogy mitől van azt nem tudom, de ilyenkor indítsad wot.exe-vel.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#488) #56230144 válasza [HUN]Dani (#485) üzenetére


#56230144
törölt tag

A gépedet megszálták a world of tanks fejlesztői,és mostmár nem csak a játékban,de már a saját gépeden is szopatnak. :DDD

(#489) jahrn válasza Murder3 (#468) üzenetére


jahrn
senior tag

"miért melyik t6-os heavynek esik nehezére szemből célzás nélkül szétlőni a tigrist mondjuk?"

Szerintem forditsuk meg a kerdest. Mi az amit a Tiger H nem tud atloni? Pl az IS-nek nagyobb problemai vannak pen teren (celzas idorol ne is beszeljunk). Az teny h a Tiger H harmatos, de idonkent latok olyan jatekosokat akik komoly dolgokra kepesek vele. Minden tanknak vannak problemai, orosz/francia/pirez tankba ulni nem egyenlo WIN-nel.
Most olvastam hivatalos forumon egy threadot ahol jatekosok sirnak h mennyire szar a VK45A. Utana megneztem ocsemnek mennyi az eff-je vele - allandoan aradozik arrol h mennyire fasza a VK45A. Meg az E-75nel is jobban nyomja, mert 1878-at osszehoz azzal a sokak altal lehordott tankkal. Talan nem a tankkal van a baj hanem a jatekstilussal?

Btw, az IS-8 kinek mennyire gyulekony? En nem vettem eszre rajta h az lenne, es tervezem is h porolto helyett beteszek benyat vagy removed speed govenor-t. Viszont az elmult 1-2 hetben nem is nagyon jatszottam, szal jo lenne ha masok megosztanak a tapasztalataikat.

[ Szerkesztve ]

(#490) whatnot válasza fsb1000 (#470) üzenetére


whatnot
őstag

+2 tier9 minimális tier eltérés?
Az más kérdés, hogy az említett random faktor is beszól, azt viszont nehezebb megfogni és bizonyítani. MM-nél meg ott van a tény az orrod előtt.

(#491) Patrick76496 válasza #56230144 (#488) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nekem sem jött be tegnap este a pl fórum, 504-et írt, olyan 3 óra lehetett... valami gameboosterrel megb*szogattam a játékot, na annyi is lett neki, csak azzal indult. Újraraktam, persze a letöltés is ingadozott akár bt-vel, akár chrome-mal szedtem. Végül bt-vel lejött szépen 20 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#492) fsb1000 válasza whatnot (#490) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem nézz utána az MM számítási rendszernek.
De segítek ha megmutatod a konkrét példát. Kiszámoljuk és eldöntjük, hogy értékhatáron belüli az eltérés vagy sem.

(#493) Arpee78 válasza fsb1000 (#492) üzenetére


Arpee78
senior tag

Itt, picit lejjebb görgetve ott van a diegho féle szörnyű MM számolása.

(#494) [HUN]Dani válasza emre (#487) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Igen, így valóban elindul, de a probléma továbbra is fenn áll és most már kicsit idegesít, szóval ha valakinek van valami ötlete az írjon. :U

magyarsrac

(#495) Patrick76496 válasza [HUN]Dani (#494) üzenetére


Patrick76496
őstag

Rakd újra, nekem nagyjából megoldotta, bár még így is bugos volt ma első indításra.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#496) -vitya- válasza fsb1000 (#402) üzenetére


-vitya-
őstag

:P

ez még régi, de megy ez, ha valaki tolja a segged alulról... ;-)

(itt diegho konkrétan szólt, hogy lőjek xy-ra először, hogy a top gun meglegyen, aztán, mikor beálltunk foglalni, előrébb voltam, így mondta, hogy majd 90%-nál áll be, hogy az invader is meglegyen ;-) )

a steel wall és a sniper jogos volt

de ezt azért raktam be, mert itt a melóban nem találom azokat a képeket, mikor hasonlóan egymást segítve csináltunk defendert és invadert, lassú, nagy tankokkal is akár ;-)

Szóval megy ez, csak piszkosul össze kell dolgozni. Akkor meg könnyű;-).

/itt is volt base defence rendesen, dieghonak és nekem is volt 10-20 %-unk (hamarabb haltak, mint ahogy a % meg lett volna :D, majd elsétáltunk foglalni - nyugisan, senki sem sietett ;-) .../

(wazz, kell nekem egy mappában tárolni a dolgokat, majdnem a volt csajom meztelen képei közül illesztettem ide egyet... :D )

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#497) Patrick76496 válasza -vitya- (#496) üzenetére


Patrick76496
őstag

Azzal az egymappás dologgal kapcsolatban nem gondolod meg magad? :DDD Amúgy szép csata, grat érte! :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#498) -vitya- válasza -vitya- (#496) üzenetére


-vitya-
őstag

a legjobb példa, hogyha egy béna játékos kezét fogják (ez lennék én ;-) ) - és olyan segíti, aki tudja is, hogy mit mikor és hogyan, akkor az is tud csinálni minden szép és jóságot ;-)

-=Витя=-

(#499) #21346560


#21346560
törölt tag

Le kellett volna fényképezni... csávó berongyol közénk amx 13 75-el, ugyebár ahányan voltunk annyian lőttük... elég hamar meghalt, erre mit ír?!
NOOBS, 5 VS 1 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#500) -vitya- válasza Patrick76496 (#497) üzenetére


-vitya-
őstag

ja, és azt is át kéne gondolnom, hogy a céges gépen kell-e vajon ezt tárolni, vagy sem? :D

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.