Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Plasticbomb válasza Zeratul (#1551) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én ezt a kettőt használom: WoT Warhammer 40.000 voice mods by Capricorn
NoblePlatoon's Music and Voice Mods - Warhammer 40K music

Így már élvezettel kapcsolom be a hangfalakat....:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#1602) Plasticbomb válasza CptMisi (#1576) üzenetére


Plasticbomb
addikt

http://worldoftanks.eu/community/accounts/500097414-nypeti/

Ez az a lol...........................................

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#1603) #56230144 válasza virkir (#1555) üzenetére


#56230144
törölt tag

Eleg jol teljesitek a SU val,szal szerintem nem pocsekoltam

(#1604) Zeratul válasza Patrick76496 (#1564) üzenetére


Zeratul
addikt

7.3 óta szignifikánsan gyakoribb az ammo rack robbanás mint előtte.

(#1605) emre válasza fsb1000 (#1582) üzenetére


emre
veterán

Ismétlem: marhaság, akkor miért nem lesz mindenkiből atomfizikus, vagy agysebész? :U

Az ember /homo sapiens/ semmit (az az SEMMIT!!!) nem fejlődött az elmúlt 2-3000 év alatt, csak a technologia lett összetettebb.

És ha megkérhetlek ne sértegess hogy a gondolkozásra képtelen kőagyú átlagos wot játékos hasonlítsz. Illetve roppant módon örülnék ha hozzám hasonló hozzáállású emberekkel többet találkoznék a játékban.

Az elméleteddel mindössze egy baj van:
Az hogy az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag azonban van.

Egyébként qrvára unom hogy megint a semmiről téped a szádat, a zavaros elméleteiddel amiknek semmi közök a valósághoz szóval részemről befejeztem, még ha reagálnál is rá....

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1606) Viper26 válasza Csucsu88 (#1598) üzenetére


Viper26
nagyúr

Gyökerek... :U

iPhone 14 | FR955

(#1607) Antonius1978 válasza [HUN]Dani (#1600) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem akarok marhasagot mondani neked, pontosan nem tudnam meghatarozni, mennyire lehet penzt gyujteni az IS-el, foleg loveg tekinteteben.
Ha kiszamoljuk, akkor valamekkora osszeget meg lehet takaritani a 100mm loszer aran.
Mondjuk a 122essel losz 5-ot 2000 sebzest okozva, a 100assal meg 10 lovest kell leadj ugyanannyi sebzesert. 5x1000 = 5000, 10x 250(ugy emlekszem ennyi a 100as loszer ara, lehet tevedek) = 2500.Tehat ha ez igy igaz, akkor mint latod az adott esetben megtakaritottal 2500 penzt.Ezert is mondtam, hogyha penzhianyod van, akkor picitt segit ha a 100mm-est hasznalod.Viszont ha a 100mm-est hasznalod, szembe kell nezz azzal, hogy kulonbozo tankok nem fognak tartani toled :)
Nem mindegy hogy mondjuk egy VK3601-be losz egy 180-200at, vagy pedig egy 400-450-est :), mert akkor gyakorlatilag a masodik lovessel ki tudod vegezni a 122-essel, mig a 100mm-essel kell meg loj legalabb 3at, es azalatt o is bevisz neked 3 talalatot es oda a tankod fel elete.Gondolom erheto.

UI : elfelejtettem, hogy a tankoknak van ugynevezett penzszorzojuk.Az IS-e gondolom olyan 0.68-0.69 (ilyesmi, pontosabban is meg lehet nezni, de most nem talalom a hivatkozast).
Nem tudom a pontos osszefuggeseket, hogy ez a szorzo mit szoroz (gondolom a sebzest talan, de lehet hogy osszetettebb a dolog es mas dolgokat is figyelembe vesz), most vegyuk ugy, hogy sebzed azt a bizonyos 2000-et, ez szorzodik 0.7-el durvan = 14.000 penz.
Egy olyan tank eseteben, amelynek a szorzoja 1, annal 2000x1 = 20.000 penz.
Remelem ertheto ez is.
Tegnap ejjel pl a KV-13-al 3100-at sebeztem es nyertunk foglalassal (1 KV-3 maradt eletben az ellennel), a 3100 sebzesert,6 kilott tankert, es mondjuk 30-40% foglalasert adott 37 ezret.Gondolom a KV-13 szorzoja legalabb 0.8-0.9 szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1608) Plasticbomb válasza Viper26 (#1606) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Franc essen bele a sok marhába. Egyedül T-34-85el hogy nyírjak ki 2 Type 59-et és egy SU-152-őt? És közben mellettem a sziklafal másik oldalán ott alszik az ISU-152 és a PZIV.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#1609) OberMotz válasza #56230144 (#1505) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Szvsz. a SU-85 az egyik legjobb tank. Saját tier-jében a 107-es ágyúval OP - nekem speciel a kedvencem.

(#1610) Balesz1899 válasza #56230144 (#1603) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

De, mert azon a tankon nem azt az ágyút kell használni :)

(#1611) diegho


diegho
nagyúr

Na én is dicsekedek egyet:
Victory!
Battle: Mines 2012. május 30. 9:25:44
Vehicle: ST-I
Experience received: 4 622 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 81 105
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Master Gunner

Ha védeni kell ez a tank felülmúlhatatlan.

(#1612) [HUN]Dani válasza Antonius1978 (#1607) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nos, mivel én inkább a nagy sebzésért vagyok oda, így a 100mm ágyút meg sem fogom venni. Az a pár ezer kredit nem fog a padlóra küldeni.

magyarsrac

(#1613) CptMisi válasza zoszt (#1587) üzenetére


CptMisi
őstag

:(((
Bocs, beszélek vele. :R

patrikgtaivs: -HHR- nem HHR, valamint nem bekebeleztek, inkább betársultunk. :U
Egy TK-ért (nem volt jogos) nem lesz valaki szégyen tag, persze megdicsérve sem lesz... :N

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1614) virkir válasza #56230144 (#1603) üzenetére


virkir
veterán

Minden relatív.
Nekem 1,47 a kill/battle 61% win-el 774 átlagsebzéssel és úgy érzem, hogy elég béna vagyok vele.
És de, elpocsékoltál mert annyival később fogod elérni a ZIS-6S-t amitől a SU-85 az ami.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1615) jozefgucci1 válasza CptMisi (#1613) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szégyen tag ne is legyen , de egy utolsó paraszt a viselkedése és a gondolkodás módja miatt mindenképp . POnt az ilyenek miatt is szar ez a játék . Persze azt le kell szögezni ez nem a klán hibája és nem is azé aki felvette.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1616) hemaka válasza CptMisi (#1576) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ennyiért, sőt még a feléért is bármikor oda adom az accountom bárkinek... :DDD

(#1617) Antonius1978 válasza [HUN]Dani (#1612) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, akkor remelem minden kerdesedre megkaptad a valaszt :)
Nekem is jobban fekszik a nagyobb sebzes :)
Regebb pl KT oldalaba 400, T44 oldalaba 450 sebzes amit megjegyeztem :)

Amugy hasznalhato a 100mm-es a T-34/85-on, felteve ha van.Megfigyeltem, hogy 1000 sebzesert regebb adott kb 15 ezret es 500 TP-t.Most meg kb 12 ezret ad ugyanannyi TP mellett, szoval csokkentettek a T-34/85 penzszorzojat.

(#1618) Drenadar válasza marked one94 (#1558) üzenetére


Drenadar
veterán

Csak nekem jön be nagyon az is8? én biztos nem adnám el egy tigerII-ért...
gyors, erős ágyúja van és jól fordul...

(#1619) Sanya válasza fsb1000 (#1563) üzenetére


Sanya
nagyúr

tegnapról mára 972-ről 973.85-re nőtt az eff ratingem!!! :)
15 körnél nem mentem többet :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1620) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Helló.
Keresnék olyan oldalt.. ha létezik egyáltalán ahol a tankokat elölről oldalról s hátulról mutatja vázlatszerűen páncélvastagságuk szerint ábrázolva. valaki tud ilyet?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#1621) CptMisi válasza jozefgucci1 (#1615) üzenetére


CptMisi
őstag

Maradjunk ennyiben! ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1622) hemaka válasza Drenadar (#1618) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem is bejött, csak T9-es H tank semmire nem jó(bajnokba nagy, CW-re kicsi), de jó sok pénzt kaptam érte, abból megvettem a GWTigert. :K

(#1623) fsb1000 válasza emre (#1605) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Komoly értékrendi zavarnak vélném, ha a WoT-hoz szükséges kvalításákot atomfizikusi vagy agysebészi szinthez mérnénk.
Ez csak egy játék.... amely könnyen megtanulható, semmilyen különleges képésséget vagy átlagtól eltérő inetellektuális teljesítményt nem igényel a használata.
Sajnálom, ha ezen véleményem többeket sért vagy önértékelési diszfunkciót okoz még a megvítatása is.

Egyébként nézz utána... a mai ember nem "Homo Sapiens", mert olyan már nem él, kihalt. A mai ember szabatos megnevezése "Homo Sapiens Sapiens", ahogy tegnap írtam.

(#1624) Paul119 válasza marked one94 (#1558) üzenetére


Paul119
addikt

háhá én is így csináltam :DDD
oh most látom hogy elő léptettek:B

Drenadar: tigris 2ezek szerint nem csak nekem nyújt több élvezetet mint az is8:)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1626) virkir válasza Drenadar (#1618) üzenetére


virkir
veterán

Csak neked :D
gyors, erős ágyúja van és jól fordul... minden átlövi bárhonnan, med-nek lomha heavy-nek átlagosan mozgékony, a jól fordul meg a gyors is enyhe túlzás. Mire elérné a végsebességét Himmelsdorf-on átérek az ellen bázisára. Ja az el ne felejtsem, hogy gun depression mint olyan, na az nincs neki, de legalább felfelé se valami sok a kitéríthetőség.
Nálam is csak azért van még meg mert duplázgatva ki akarom fejleszteni az IS-7-et.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1627) fsb1000 válasza Sanya (#1619) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért az sok mindentől függ, hogy mennyire extrém kics/nagy ez a növekedés.
Ha 8-10K-nál több csatát mentél már, akkor elég nagynak mondható.
Ha mondjuk alacsony a védelmi rátád és ebben a 15 körben volt két 100%-os védésed (capelés resetelése), akkor viszont átlagosnak mondható az 1.85-ös emelkedés.
Az is lehet probléma, hogy az oldal [link] adatbázisa megszünt "online" lenni és naponta csak párszor frissül. Mivel a csataszámot nem írja ki, nem tudjuk mikori állapotot mutatja.

Én úgy gondolom a WoT-ot elsősorban a játék élvezetéért, az izgalomért, a győzelemért és killekért járó pozítiv visszacsatolásért játszuk. Addiktív mechnizmus.
A stat nézegetése és ápolgatása csak másodlagos visszacsatolás, de segíthet a fejlődésben, mert eredményesebb játékstílusra szoktathat.

(#1628) homeless09


homeless09
őstag

Úgy döntöttem, hogy többet nem használok a játékba orosz tankot. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1629) vhw válasza homeless09 (#1628) üzenetére


vhw
addikt

Pár napja még abba akartad hagyni a játékot...

Kíváncsian várom a legközelebbi szovjet tankos csata-eredményed posztolásának dátumát... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1630) fsb1000 válasza homeless09 (#1628) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Meglepő fordulat! Mi erre az okod?
Tényleg érdekel, mert az orosz tankok többségével könnyű sikeresnek lenni a WoT-ban.
A német tankokat inkább a történelmi kötődések miatt választják a játékosok, vagy a legendák miatt.

(#1631) homeless09 válasza vhw (#1629) üzenetére


homeless09
őstag

Az hirtelen felindulás volt, illetve a géppel nem volt oké valami, azóta az a probléma megszűnt hálaisten. A garázsomban sincs szovjet tank, mióta eladtam a KV-3at azóta nem is volt. Egyszerűen azért született ez a döntés, mert minden csata tele van ruszki tankal, és kezd nagyon sablon lenni a játék, hogy csak orosz tankokat kell lőni.

De ha tovább szeretnél kötni nyugodtan ülj le a nagymama mellé és vele folytathatod ;)

fsb1000: A német tankos rész rám is igaz, hiába erősebb egy adott szinten egy orosz tank(ami a valóságban abszolút nem biztos, hogy úgy volt).

Illetve még annyi, hogy számomra,legalábbis az előző peccsel, azóta nem próbáltam KV-3on kívül oroszt, unalmas volt a játék,mert például KV-val is mentem előre, aztán azt lőttem szét akit akartam, mert engem csak szökőévente tudtak sebezni. Nem kellett vele semmit csinálni csak menni meg lőni(persze nem T8-as csatákra gondolok).

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1632) diegho


diegho
nagyúr

IS-8 az első pár napban nagyon jónak tűnt, azóta viszont nem tetszik. PZIV átlövi szemből. A tornyát már egy T29 is átlövi szemből. Nincs gun depression, ezért minden kis bukkanón át kell menni, hogy lőni lehessen. Igazából még nem próbáltam, de szerintem szemből a troll gun KV-2 is át tudja ütni alul.

Jelenleg az a helyzet, hogy az oroszoknál nincs igazán jó tier9 heavy. Az egyik egy med féleség, de a T-54 jobban páncélozott nála, gyorsabban mozog. A másik pedig egy lomha dög, aminek nagyon kemény a tornya, de a lassan célzó ágyú és a lassú töltés miatt nem lehet vele azt csinálni, amit a régi IS-4el: menni előre és törni az utat. Igazából erre a tankra az S-70 kellene, akkor lenne az igazi.

Mondjuk érdekelne, hogy melyik orosz tankkal könnyű eredményesnek lenni, mert szerintem jelenleg az amerikai tankok erősebbek.

[ Szerkesztve ]

(#1633) Sanya válasza fsb1000 (#1627) üzenetére


Sanya
nagyúr

számomra is a játékélmény a fontos, nem az, hogy én lőjjem ki a másik tankot, ne a társam. :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1634) vhw válasza diegho (#1632) üzenetére


vhw
addikt

Még jó, hogy nem lehet vele azt csinálni mint anno az IS4-el, ezért volt az egész tech tree változás. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1635) fsb1000 válasza diegho (#1632) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egyetértek ismét veled.
Én azt tapasztalom, hogy az E75 és az M103 is nagyobb "harcértékkel" rendelkezik mint az orosz t9-ek. (értsd erősebb ellenfelek, vagy könnyebb velük játszani, mint IS-8-al) Francia t9-em nincs, de azokat egyre ritkábban látom csatákban.

Amikkel utóbbi időben jó és a megitélesem szerint eredményes volt játszani orosz vonalon:
T-150, KV-2, IS-3, IS-7, BT-2.

--

(#1633) Sanya: Jogos, de szerintem kellenek a killek is, mert annélkül nehéz nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#1636) bimbilla09


bimbilla09
tag

undorító egy arti ez a Priest...

Vereség
Csata: Himmelsdorf 2012. május 30. 12:20:47
Jármű: M7 Priest
Szerzett tapasztalat: 1
Szerzett kredit: 2 509

(#1637) Garold válasza bimbilla09 (#1636) üzenetére


Garold
senior tag

MI történt? Egyből kiszedett egy scout vagy arty?

"Szerzett tapasztalat: 1" - ez még a 2 éves kislányom teljesítményét is alulmúlja!
Mondjuk Ő a "régi" KV-3-al ment egy kört amíg telefonáltam, ha jól emlékszem 6 vagy 8 tp-vel zárta a csatát, és még lőtt is kettőt. :DDD - persze nem talált el semmit :DDD

Szerk.: Ezt természetesen nem sértésnek szántam!

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1638) homeless09


homeless09
őstag

Mai második csata T1 HT-val:

5 kill:T-150,Hummel,A-20.M3 Lee,M7

Ja, és 660/600-as életerővel zártam a játékot, csupán egy sérült jobb lánctalpam volt :D Imádom ezt a tankot.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1639) diegho


diegho
nagyúr

Szerintem jelenleg az orosz ág a legjobban kiegyensúlyozott. Vannak benne kicsit erősebb és gyengébb tankok is, de egyik sem emelkedik ki a mezőnyből, mondjuk még mindig az IS-4 a legjobb orosz tank.

(#1640) Paul119 válasza diegho (#1639) üzenetére


Paul119
addikt

hát nem tudom én az is7ről vélem ugyan ezt:), bár mindenkinek más tank fekszik

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1641) diegho válasza Paul119 (#1640) üzenetére


diegho
nagyúr

IS-7: 2755 dmg/battle
IS-4: 3464 dmg/battle

Ennyi nekem elég, hogy eldöntsem melyik a jobb.

(#1642) #56230144 válasza Balesz1899 (#1610) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nekem nagyon tetszik.Majd a 107mm est is kifejlesztem

(#1643) Malachi


Malachi
addikt

Hetzer, 105mm-es ágyúval. valaki mondja meg, mit és hol lőjek vele, hogy legalább sebezzek valamit, mert ott tartok, hogy uninstall. egyszerűen LEPATTAN mindenhonnan, tökmindegy mit lövök, lánctalpat, tornyot, akármit. engem persze 1 lövésből bárki, még egy 4-es is.

mai mérleg, 5 meccsből 5 vereség úgy, hogy még csak nem is sebeztem semmit. nem értem. azt hittem, ez egy tank destroyer.

nem rohanok, megvárom, amíg elém ér az ellen, lövök és...ding. ennyi a maximum. persze az újratöltés meg csigalassú, csak úgy lenne esélyem, ha elsőre kiszedném az ellenfelet. de teljesen, totálisan esélytelen.

más is ennyit szenvedett az elején, vagy csak én vagyok ennyire béna?

(#1644) virkir válasza Malachi (#1643) üzenetére


virkir
veterán

Mintha írtam volna némi alapózót, hogy olvasgasd át, nem?
Nagykaliberű, rövidcsövű ágyút HE lőszerrel használjuk az nem pattog. Mit vársz egy 63mm-es átütésű ágyútól?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1645) Malachi válasza virkir (#1644) üzenetére


Malachi
addikt

figyelj csak, nagyon kérlek, hogy ha hozzám szólsz akkor vagy próbáld meg normális hangnemben, vagy hanyagolj oké? nem vagyok az inasod, se a haverod.

másnak eddig fura módon sikerült.

a linkedet - amit köszönök amúgy - elsőre is elolvastam, sőt, képzeld, azóta még vagy 3 Hetzer és Wot FAQ-ot is meg videókat is néztem. de hadd tegyem hozzá, hogy nekem ez nem vallás, csak szeretnék néha egy jót játszani és eddig nem nagyon sikerül.

ha zavarnak a kérdéseim, megkérlek, hogy a jövőben hagyd figyelmen kívül őket. segíteni igazán úgysem akarsz, a linket meg - még egyszer KÖSZÖNÖM - már tegnapelőtt is átolvastam és fel is fogtam.

fsb1000 - tudom is én, általában pár szinttel erősebbel. :D gondolom ez a baj. de mit csináljak, lassú vagyok, nem is mozgok sokat. a könnyű prédákat kiszedik előttem, nekem megmarad a nagyja, ami nem lenne baj, ha legalább sebezném valamelyiket. mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#1646) fsb1000 válasza Malachi (#1643) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az attól függ milyen tankkal találkozol.
Tényleg nem értem mi lehet a gond nálad.. ha este is játszol, mehetnénk pár kört szakaszban

(#1647) #56230144 válasza Taktoj (#1620) üzenetére


#56230144
törölt tag

Szia,írd be a google-be hogy WoT armory,ott vannak cikkek ide vonatkozólag.

(#1648) fsb1000 válasza Malachi (#1645) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Konkrét tank tipus kéne, hogy meg lehessen mondani hol lödd.
Általában oldalról/hátúlról gyengébb a páncélzat, de TD-vel nem könnyű becserkészni.

A mappokon jó helyet kell találni és "érezni" a csapat mozgását, és kalkulálni az ellen merről jöhet. Neked kéne elsőként llöni aztán fedezékbe vonulni.
EZt háromszor megcsinálod már többet sebeztél azzalk az ágyúval mint a saját HP-d.

Veszek egy Hetzert... rég mentem vele.

(#1649) #56230144 válasza fsb1000 (#1648) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem fogod megbánni,nagyon jó tank,nála már csak a Suzi 85 a jobb :)

(#1650) fsb1000 válasza #56230144 (#1649) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bétában sokat mentem vele, de akkoriban jól lehetet HE-vel használni a legnagyobb löveget.
Most nem tudom mi a helyzet, de mindjárt megnézem...
Ha nem oké a HE, akkor a legnagyobb penetrációjut kéne rárakni.,

Khmm.. hát az első csatában engem is elég hamar elpukkantottak... 1 lövésem volt.
Kicsit óvatosabban ezzel a 270 HP-val.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.