Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) whatnot válasza Arpee78 (#96) üzenetére


whatnot
őstag

Használható statisztikához több játékos sokkal nagyobb csataszámú mintája kell.
Könnyen meglehet, hogy az illető egész egyszerűen jobban ráérez a Löwére, mint a T34re, tehát az egyéni dolgok erősen torzíthatják a statisztikát.

(#102) Arpee78 válasza fsb1000 (#100) üzenetére


Arpee78
senior tag

Valamikor réges régen, egy Wannsee nevű városban hoztak egy "renccert". A renccer eldöntötte ki lészen kék és a kékek bannolhatók, lőhetők. Te akkor is ugyanígy gondolkodtál volna?

(#101) whatnot Lehet, nem sok csatát ment vele az illető. De ettől függetlenül az a majd 25%-os többlet jobb kredit termelőnek engedi sejtetni a Löwe-t.

[ Szerkesztve ]

(#103) Gyuri27 válasza fsb1000 (#100) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ilyenkor hogy véded a wg-t.
Amikor meg megszüntették az olcsó t127+gold kombót te voltál a legjobban felháborodva.

Arról nem is beszélek mikor az artykat szidod. Fogadd meg a saját tanácsodat.
Ez a rendszer és ne ágálj ellene.

Az itt a baj, hogy a tk-nak van nyoma. Az afk, stopolo hülyegyerekeknek meg nincs.
Az is érdekes, ha kis tierü tank neked megy a büntit te kapod.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#104) whatnot válasza Arpee78 (#102) üzenetére


whatnot
őstag

Én nem számoltam, de 40k-nál tuti többet kerestem T34gyel átlagban.

(#105) #21346560 válasza Gyuri27 (#103) üzenetére


#21346560
törölt tag

No ez nagyon jó volt!!!! :C

Amúgy én speciel pont a minap nem lőttem le egy kék társamat, és milyen jól tettem, kilőtt 2 ellenséget és valszeg miatta is nyertünk...

(#106) .mf válasza fsb1000 (#92) üzenetére


.mf
veterán

Nem. A bekéküléshez elég egyetlen TK is, csak elegen jelentsenek (sztem 3 db jelentő kell, de lehet, hogy több).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#107) Plokijuma válasza fsb1000 (#100) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Kedves FSB, én egy szóval se vitattam a jelenlegi rendszer miért nem szubjektív. Csak írtam, hogy bizony a legjobb szándék ellenére is előfordulhat véletlen bekékülés (az esetek kis részében).

Viszont én a kékeket nem lövöm ki, addig míg nem egyértelmű, hogy teamkiller-e vagy véletlen kékülésről van szó. (Volt már, hogy az kékült be előbb, akire már háromszor rápuffantatok, viszont önvédelemből visszalőtt.)

Látom nagyon érzékeny pontod ez. TK-zok mindig is voltak, mindig is lesznek. El kell fogadni. Ameddig korlátlanul bármennyi accountot csinálhatsz, addig nincs tartós megoldás a problémára. (tehát BAN se ultimate megoldás)

(#108) D.Orion


D.Orion
veterán

Simon megmondja: TROLLOK

[ Szerkesztve ]

(#109) Gyuri27 válasza #21346560 (#105) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha nem látom mi történt nem lövök kékre.
Van itt aki akkora erkölcsi pódiumon áll, hogy deres a haja. A kékeket meg se szó, se beszéd lövi. Én ha látom mi történt eldöntöm, hogy kell-e shotolni a kéket. Ha nem látom megkérdezem mi történt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#110) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#100) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Bizonyára nehéz megértened ugye amit írni akartam, na jó még egyszer, egy követ is megtanítottam már ugatni, hátha sikerül újra. Szóval én egyetértek veled abban, hogy a szándékos tkzókat büntetni kell. Aki kék az is megkapja a büntetését úgyis. De nincs fekete és fehér eset mindig, ha így lenne nem lenne szükség bíróságokra sem, bárki ítélkezhetne józan ész alapján, vagy a törvényekben leírtak alapján. Szóval a te sarkos véleményed is csak szimplán önbíráskodás, helytelen álláspont, majdnem annyira rossz mint azoké a trolloké akik direkt elrontják mások játékát.

(#108) D.Orion: ez nagyon jó :DDD

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#111) .mf válasza Paul119 (#86) üzenetére


.mf
veterán

Nem tudom, nekem nincs bajom Malinovkával.
Mostanában leggyakrabban IS3-mal megyek, s akkor hegy. A bázison úgyis mindig marad elég kempelő, a hegy legalább izgalmasabb, megküzdeni a hegyért, majd utána a hegyről lefelé is. S szerintem azon a mapon a hegy a kulcsmomentum (na jó, persze nem olyan extrém mértékben, hogy üresen hagyni a bázist).

Én viszont a South Coast-ot utálom, de nagyon. Heavyvel egyszerűen túl nagy a mérete és a szintkülönbsége. Ha már félúton vagy az ellen bázisa felé, és elkezdik foglalni a tiéteket, nem érsz vissza. Volt már, hogy kilőtt tankok arányában nagyon jól álltunk, utána viszont végignézhettük, ahogy egy-két gyors kis tank szépen kilövi az artyt és befoglalja a bázisunk, pont mire visszaértünk volna...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#112) Chris0321


Chris0321
addikt

A bejelentkező képernyőt meg lehet változtatni? Kipróbáltam nem egyet, de nem működtek.
Kék halál nincs valakinek ötlete? Ma alig játszottam, mégis kétszer előfordult. Csak a játék alatt fordul elő. :(

(#113) #56230144 válasza fsb1000 (#100) üzenetére


#56230144
törölt tag

Azért nem mind1,hogy miért TK zott.Speciel multkor egy Panthert meglőtt egy Löwét,erre a Löwe kilőtte.Szerintem jogos volt,szóval békénhagytam. :)

(#114) Paul119


Paul119
addikt


nem prémiumos
csóri maus azt hitte kemény legény lesz :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#115) #56230144 válasza Paul119 (#114) üzenetére


#56230144
törölt tag

Szép eredmény,főleg prém nélkül.

(#116) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#110) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Saját magad cáfolod meg.
Az érvelésed azért hibás, mert épp az zárja ki a játékon belüli önbiráskodást, hogy a játékosoktól független metódus dönti el ki lesz kék, azaz ki büntethető.
Az lenne az önbíráskodás ha mindenki maga döntené el ki a szándéskos TK-zó.

Ezen kívűl fogalmi zavarokkal is érzékelhetők az írásodban, mivel egy vélemény nem lehet önmagában önbíráskodás. Javaslom mielőtt ezeket a közkeletű kifejezéseket használod, győzödj meg azok helyes értelmezéséről.

---

(#113) Danielssss: Az én véleményem szerint nincs a játékban "jogos" TK-zás, ahogy a világszemléletemben sem fér bele a "jogos" önbíráskodás.

[ Szerkesztve ]

(#117) #56230144 válasza fsb1000 (#116) üzenetére


#56230144
törölt tag

A való életben tényleg nem helyes az önbiráskodás (Mondom ezt majd magamnak,ha ne adj isten valamelyik barátomat stb például megverik,de mégse tudom megálni,hogy ne "bosszuljam" meg. )Viszont ez egy játék,nem veszélyeztetünk ember életeket,ha önbiráskodunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#118) Paul119 válasza #56230144 (#115) üzenetére


Paul119
addikt

köszi, az volt a mázlim hogy a barom maus 3 pattanó ap lövés után fel adta és heval kezdett el lölvöldözni :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#119) #56230144 válasza Paul119 (#118) üzenetére


#56230144
törölt tag

Jahj... :DDD Maus-al illene tudni,hogy bizonyos tankoknak hova kell lőni :)

(#120) fsb1000 válasza #56230144 (#117) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Így van... innen már csak egy lépés elfogadni azt, hogy a játékát se csesszük el szándékosan egy másik embernek (csapattársnak), mert úgy gondoljuk jogunk van kilőni.

(#121) Arpee78 válasza Chris0321 (#112) üzenetére


Arpee78
senior tag

Ebben a mappába: Program Files\World_of_Tanks\res_mods\0.7.3\gui\maps\login\

Tegyél ilyen nevű és formátumú képeket:
back_1_without_sparks.png
back_2_without_sparks.png
...
back_12_without_sparks.png

12 féle képet cserélget, ha mindig ugyanazt akarod másold be a képet 12-szer.

(#122) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#116) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Látszik hogy nem megy az értelmezés, de az vicces hogy azt hiszed hogy igen.... :N

Bár sejtem, hogy lételemed a kötözködés, minden szóba belekötsz amibe csak tudsz, de a lényeget, a mondanivalót, nem tudod felfogni, ez annyira szánalmas mint aki egy elgépelt szóba köt bele, arra hivatkozva, hogy az illető nem tud helyesen írni....ezt esetedben sajnos nehéz orvosolni de Simon megmondta, biztos csak szeretethiányod van :D

=^-^=

(#123) Dobi 562 válasza Murder3 (#36) üzenetére


Dobi 562
addikt

"tehát vissza a panther témához igenis egy csalódás és semmire nem jó tank és maximálisan nem tükrözi azt amire amúgy létrejött."

Elfelejted, hogy a történelmi Párduc tank az nem egyenlő a WoT Párducával. A WoT-os Párduccal másképpen kell játszani, mint egy tipikus meddel, legalábbis a 75-ös szívószállal felszerelve.

Én nem akarlak győzködni, mert ha neked nem tetszik ez a tank, akkor nem tetszik. Mi meg, akiknek tetszik, 250 csata után 60% körüli win ratio-t produkálunk vele.

Mondjuk én nem foglalkozok vele a többi tier 7 med ágyúja mit tud. Majd ha elérek odáig és kipróbáltam mindet, akkor kiderül melyik jön be jobban. Addig is marad a Párduc és a sznájperkedés. :)

[ Szerkesztve ]

(#124) Atlantis


Atlantis
veterán

Nekem tetszett a Panther, 7,5-es szívószállal használtam. Tegnap vettem meg helyette a P2-t, no azt egyenlőre nem értem...hol a fejlődés a Panther-hez képest?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#125) Dobi 562 válasza Atlantis (#124) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jobban gyorsul, nagyobb a végsebessége és mintha a lövege kitéríthetősége is nagyobb lenne.

(#126) Atlantis válasza Dobi 562 (#125) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, de az T8-ban nem nagy előrelépés. Egy örökkévalóság lesz 160k XP-t összehozni vele az E50-ért.

Mondjuk erre rámegy a Tiger 8.8-as ágyúja, mintha az Panther-nek nem lenne. Melyikkel célszerű használni?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#127) Chris0321 válasza Arpee78 (#121) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, kipróbálom.

(#128) Arpee78 válasza Dobi 562 (#125) üzenetére


Arpee78
senior tag

Mindkét Panther-nek, az összes löveggel és toronnyal azonos(-6°/+17°) a kitéríthetősége. A WOT Wiki-ben ezek az adatok is benn vannak.

(#129) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

Érdekes a WoT logikája. Fadin kitüntetés akkor jár, ha utolsó lövedékkel ölöd meg az utolsó ellenfelet, mivel az annyira "epikus" befejezés.

Nos, ezt is sikerült túlteljesítenem. Már utolsó lövedék is elfogyott, ezért belerongyoltam az utolsó ellenfélbe, így pusztítottam el. (Sajnos erre nem jár Fadin medál, pedig a 0 kevesebb, mint az 1 :P )

A ráadás az egészben, hogy ezzel az "epikus" koccolással lett meg a TopGun. :DD
Victory!
Battle: Dragon Ridge 2012. május 20. 18:57:34
Vehicle: Type 59
Experience received: 3 723 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 83 133
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun

[ Szerkesztve ]

(#130) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#122) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nézd.. felőlem személyeskedhetsz, meg mások is... nem túlzottan érdekel én csak a leírt hsz-ek tartalmára koncentrálok, nem a fórumtársak légbőlkapott jellemzésére.

Szóval nyugodtan személyesdkedj... attól még nem változik meg a véleményem, sem az hogy logikailag hibás volt amit írtál és fogalmi zavarok érződnek ki az írásaidból.

[ Szerkesztve ]

(#131) emre válasza diegho (#70) üzenetére


emre
veterán

Bocs, kicsit későn vettelek észre, de örülök hogy hozzájárulhattam a confederate érmedhez. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#132) marked one94 válasza Atlantis (#126) üzenetére


marked one94
őstag

Panther-nél 1000x jobb!!! Elitként piszok jó tank lesz ;) és a Tigris hosszú 88mm ágyúval használd. Nekem a kedvenc t8as med-em.

You'll Never Walk Alone

(#133) Paul119 válasza marked one94 (#132) üzenetére


Paul119
addikt

és mi van az m26al? ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#134) Dobi 562 válasza Atlantis (#126) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is azzal a 8,8-assal használom.

(#128) Arpee78 : Tévedtem, bocs.

(#135) marked one94 válasza Paul119 (#133) üzenetére


marked one94
őstag

Ha vissza venném biztos ő lenne a kedvenc :P :)) Meg várom a prémium m26ot lehet majd az lesz ;)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#136) .mf válasza Plokijuma (#129) üzenetére


.mf
veterán

Nemrég nekem is volt egy olyan, hogy IS3-mal közvetlen közelről lepattant kétszer is, így míg újratöltött volna, inkább rameltem - Top Gunból 2 ramelés volt, mondtam is, hogy ezért inkább Top Ram járna :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#137) Paul119 válasza marked one94 (#135) üzenetére


Paul119
addikt

gondoltam :P , meglátjuk milyen lesz az m26a4, lehet búcsúztatom szegény typeot ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#138) Plasticbomb válasza whatnot (#104) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Bukó körben álltalában 20 k minimum. Nyertes kör általában 40-60 között. Kiemelkedő nyertes 80-90.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#139) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ma kár volt elindítanom a játékot.

-Nem tudok eltalálni senkit.
-Ha véletlenül találok, az 0 dmg critical.
-Ha napi első nyerő csata, akkor abban a csatában nem sebeztem.

(#140) Atlantis válasza marked one94 (#132) üzenetére


Atlantis
veterán

Meglátjuk, ugyan még nincs meg, de a Pershing jobbnak tűnik.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#141) babferi válasza Dobi 562 (#139) üzenetére


babferi
tag

Kicsit jo latni , hogy massal is van ilyen , nemcsak velem ;] Nah jo csak hujeskedek , tudom mirol beszelsz , hajnalban engem is meglepett a jatek kellemes dolgokkal .
Komolyan en mar felek oldalrol meglonni akarmit is , az esetek tobb mint feleben vagy 0 dmg , vagy jobbesetben lelancolas ( ugy , hogy nem is a lancra celzok ) ! Pl. hajnalban volt olyan , hogy en 13 75-ben voltam es egy T-50-2 szetszopatott . Forgolodott korulottem , piszkosul nehezen tudtam becelozni es 3 lovesembol 3 0 dmg lett az oldalara ugy , hogy se detrack se semmi , ki is lott engem !

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#142) CptMisi


CptMisi
őstag

hmm...
Na múltkor kiakadtam az E75-re... Összességében nem rossz tank, de:
1. Oldalról minden átlövi.
2. Oldalról folyamatosan ellövik az ammoracket.
3. Szemből 2 nagy weakspot van: kupola, amit meglőve a parancsnok hajlamos meghalni, illetve az alja, amit meglőve nagy eséllyel kiszedik a vezetőt és/vagy a rádióst.
4. Artyt nem bírja túl jól.
5. Löveg átütése hagy kívánni valót maga után.

Cserébe:
1. Nagyon jól fordul helyben.
2. Sebzése rendben van, de inkább az átlag alatt szokott sebezni.
3. Beforgatva szépen pattog, bár az alját így is átlövik.

2 dolog kéne szerintem ennek a tanknak: Oldalpáncél erősítés és nagyobb átütés. Vagy ha ezek nem, akkor az alsó lemez megerősítése. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#143) Paul119 válasza CptMisi (#142) üzenetére


Paul119
addikt

ammo rackot nem sikerült vele sokat össze szedni(hála égnek) de a legénység hajlamos meghalni 246os pen tényleg karcsú a többi 9es tankhoz viszonyítva

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#144) Dobi 562 válasza babferi (#141) üzenetére


Dobi 562
addikt

Előbb én: Ferdi 128-as löveggel. T34 4% HP-n, oldalról lövöm. 1. lövés lepattan (itt én bénáztam és véletlenül a frontját lőttem hülye szögből). 2. lövés (oldalára céloztam), leláncolja 0 dmg. 3. lövés 0dmg kritikus ugyanide. 4. lövés torony oldalról, kivégezte.

Olyan baromságokat művelek a pályákon, hogy nem ismerek magamra. A mai első 3-4 csatámban én voltam az első elhalálozott. Azóta kicsit kezdek belejönni, de nem az igazi. Ez egy ilyen nap. :)

(#145) CptMisi válasza Paul119 (#143) üzenetére


CptMisi
őstag

Na nekem ez az ammorack dolog a meglepő. Mindig azt hallottam, hogy szinte soha nem kap ammoracket. Szerintem valamit átvariáltak a hitboxon, és azóta lehet ez. :U Ma például Hellcat első lövéssel ammorack. Egy másik csatában Tigris 2 első lövés ammorack, megjavítottam, megint ellőtte. :W

Zadia: [link] Nem érdemes komolyan venni. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#146) Zadia


Zadia
senior tag

Segítsetek egy kicsit.
Miként tudom megnézni a neten,hogy mennyire vagyok jó v. rossz a játékban?

(#147) Paul119 válasza CptMisi (#145) üzenetére


Paul119
addikt

7.2 után nem játszottam vele, szóval lehet babráltak vele valamit mint a typeal, egyre lassabban gyorsul :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#148) erikke17


erikke17
őstag

Egyszerűen ez a 0dmg ma őrületbe kerget.. 6x egymás után KV1-el KV1 oldalába... De azért hetedikre kilőttem..
Meg sikerült egy jó kört mennem 7 kill. 31k hozott a konyhára úgy hogy kivontam belőle már a javitást meg a lőszert.. jaj ha ez prémmel lett volna.. :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#149) BoB válasza CptMisi (#52) üzenetére


BoB
veterán

Felesleges TK-ról ticketet küldeni, és ez nem tévhit amit a TK-zók terjesztenek.

Idézek: "Due to the introduction of an automated system of violations tracking (teamdamage, teamkill), the administration draws your attention to the following information - with the introduction of this system, users’ complaints about the above mentioned violations will not be considered."

https://support.worldoftanks.com/

Szerk.: és ez már elég régóta így van. Complain-olni játék közben lehet de a ticket-el nem foglalkoznak.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#150) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#130) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Attól hogy 20x leírod még nem válik igazzá a hülyeséged :N

Ez is azt bizonyítja hogy nem érted meg hogy nem a személyednek szól, korábban is amikor gratuláltam egy eredményedhez, egyből támadtál és személyeskedtél, hogy is van ez?
Költői kérdés..khm talán tudod mi az ..;)

(meg kellene fogadjam Simon tanácsát, : Dont feed this troll ;] )

[ Szerkesztve ]

=^-^=

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.