Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) diegho


diegho
nagyúr

Engem utóbbi napokban T32-vel tesz olyan csapatokba, ahol nincs 1000eff feletti játékos, vagy több, mint fele stock, esetleg mindkettő egyben.

(#702) diegho


diegho
nagyúr

Most valaki beírta a csatában, hogy kevesebb, mint 1% esélyt jósol a mod, pedig nálunk voltak a jobb tankok! Igaza volt a mod-nak, HE-vel lőtt minden top tankunk.

(#703) Dryman válasza jozefgucci1 (#700) üzenetére


Dryman
aktív tag

T20 védelmére....tanulgatni kell vele a harcmodort....annak ellenére hogy tier 7-es nem szabad nehéztank módon nekirontani az ellenfélnek....Ez egy "kétcsíkos" tank, sebessége megvan ahhoz hogy tudj menni vele egy-két felderítő kört, de csak akkor ha kapsz némi támogatást hátulról...ha felderítenek és többen lőnek rád egyszerre akkor olyan érzés mint egy papírdobozban lenni....előszeretettel lövik a tornyot, az ágyút és a lőszerrekeszt..... az ágyú sérülése kicsit durva, előfordul hogy egy lövésből pirosra lövik, ez esetben elmegy a javítás az ágyúra, pedig biztos hogy láncozni is kell majd a kicsikét....a közepes repeszpáncél hatásos, nem bántam meg hogy felraktam....természetesen töltésgyorsító, és stabilizátor is kellett rá...menet közben is lehet vele pontosan durrogtatni....én szeretem ezt a kis dögöt! :)
Egy-kétszer előfordult már velem, kicsit visszahúzódva, fedezékből csipegetve, vagy szárnysegédként egy nehéz tank mellett szépen amortizálódik a vasam, aztán a csata végkifejletére már csak néhány nehéz tank marad, meg talán egy arty, és az én T20-am....
ekkor sokszor kapom azt az utasítást hogy go-go csináljak spot-ot a nehéztankoknak, vagy éppen az arty-nak....na itt kezdődik a csapatmunka, szívesen beáldozom a kis T20-at ha kapok érte egy kis támogatást hátulról....

(#704) jozefgucci1 válasza Dryman (#703) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem is megyek vele nehéztankként inkább úgy mint Typ-al .Sajna tényleg sérülékeny az ágyú tegnap egy körben háromszor lőtték pirosra az ágyúm az azért nem volt olyan vicces. Azért csalódás picit mert a T29-en ez az ágyá nagyon jó volt , de itt úgy érzem alig sebez és sokszor pattanok is vele. Próbálkozom mindenestre , de köszi a tanácsokat . Stabilizátor , töltésgyorsító tuti felmegy rá .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#705) Sanya válasza stark4 (#656) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem tudom, de számomra is az a tank az, amit meg akarok szerezni :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#706) fsb1000 válasza Dryman (#703) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Báldozni...
Tegnap Aladárral mentem a középmezőnyben, med nem volt, de 4 arty igen.
Senki nem ment fel a hegyre... de az artyk engem unszoltak menjek spottolni.
Végül rászántam magam, bár 100% volt hogy belehalok hiszen engem is felszpottolnak és 4 arty néz szemből..

Na.. felmentem félig, illetve addig jutottam. Négy t9-t10 hevy spottolódot be. Mozogtam, menekültem, de kb fél perc alatt kilőttek. A mi 4 artynknak egyetlen találata sem volt.... full HP-val jöttek le a hegyről a TOP hevyk.
Úgy gondolom, legközelebb kivárom míg lejönnek maguktól és talán 2-3 sebző találtot be tudok vinni. Így is... úgy is vereség, de legalább az átlagom nem romlik 0 dmg-vel.
Az artyk meg húzzák meg a botom... Vidámság és rakenroll.

(#707) Dryman válasza jozefgucci1 (#704) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ha tehetem okosan célzom és megvárom míg teljesen beszűkül a célkereszt, főleg addig míg a legénység nem 100-as....a menet közbeni lövések java része sajnos alig sebez, viszont próbálj meg vele görgő magasságban motorteret célozni az ellenséges tankon...meglepően nagyot tud sebezni.....kivéve az orosz nehéztankokat, azok valahogy ott is erősek.....KV3-at sokszor csak leláncolom, de legalább addig is tudnak rá lőni a csapattársak....:)
a mérete sem mindegy a kis aranyosnak, sok helyre be tudsz vele úgy állni hogy az arty-k csak melléd lőve tudnak sebezni, erre meg ott van a repeszpáncél.....lassan elérem a következő szintet...de azon gondolkozom, eladom inkább a tigrist, és abból fejlesztem tovább ezt a vonalat...ezt a T20-at meg megtartom farmtanknak....

(#708) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#706) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

"Végül rászántam magam" - na ez az , akkor gondolom már régen késő volt mire te felcammogtál, ők már felértek, ha jól veszem ki a szavaidból.... Ergo hátrányban voltál, kb 0 értelme volt így, késve felmenni mint ahogy írtad is. Ilyenkor vagy felmész normálisan és akkor az artynak is lesz elég ideje lőni, célozni, vagy lent maradsz és megvárod amíg ők jönnek le...

=^-^=

(#709) Dryman válasza fsb1000 (#706) üzenetére


Dryman
aktív tag

Én sem ugrándozom addig míg nem jelzik felém....de öröm és bódóttá az az érzés, hogy valaki azért otthon van a játékban, és figyel a kisebb vasakra is, számol velük, és mikor eljön az ideje hogy spot-olni kell, akkor ott a kis gyors vas. Ezek azok a csaták, amiért játszom, nem pedig a magányos hódítót tolom tekintet nélkül a többiekre.....
Az Arty-kat már az elején érdemes tudatosítani....kérj tőlük támogatást, de ne csak általánosságban, én előre szoktam üzengetni nekik......pláne akkor ha látom hogy arty-party van kialakulóban az MM mókás kedve miatt mondjuk 5-5 artyval az adott pályán.....
Bosszantó tud lenni hogy a saját arty nem adja a támogatást, hanem ágyúját égbe emelve csak azt kémleli melyik ellenséges arty-t tudná megsemmisíteni....:)

(#710) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#708) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem értek veled egyet.
----
(#709) Dryman: Az én véleményem szerint az artyk elsődleges feladata, hogy az ellenséges artykat kilője. Persze ehhez kell spotter is.

[ Szerkesztve ]

(#711) -vitya- válasza bullseye (#643) üzenetére


-vitya-
őstag

egy kis off belefér, ha már a dióval is szétoffolták a topicot, aminek van is sajátja... ennek meg nincs. Szóval pár dolog a Naval War Artic Circleről:

Ez a véleményem róla, 5-6 küldetés végigjátszása után:

Az F-22-t tényleg rohadt nehéz észrevenni, de ha
észreveszem is, még nehezebb lelőni… Az utóbbi időben a PAK-FA géppár
teljes rakéta javadalmazását ellövöm a raptorra, ha valahogy
kiszúrom;-), akkor talán le is esik. (amúgy meg kiszúrni akkor szoktam,
mikor az már indított valamire rakétát, elötte szinte sosem… – genyó
egy masina…)

Az F-35 és a PAK-FA játék motor szerint hasonló rejtőzködési
jellemzőkkel bír – a T-50-nek egy pici előnye van, hogy komoly 22
tengeri mérföld az IR felderítési távolsága…

Eurofighter, Grippen, SU-35, MiG-29, SU-27 meg megy a levesbe – a legtöbb
küldetésben csak második vonalbeli szolgálatra lehet őket használni
;-)

/mondjuk amíg F-22 van a pályán, addig minden igazából második
vonalbeli szolgálatra alkalmas /

Oroszoknak van egy óriási előnyük a játékban, amit úgy hívnak, hogy
SOK Tu-95, megpakolva Kh-555-el 3000 km-ről el lehet lőni, azaz,
felszállok a bombázókkal, még a saját repterem felett ellövöm a teljes
javadalmazást, majd leszállok, és már pakolják is fel a következő
adagot… Egy 4 gépből álló bombázó raj, 48 ilyen rakétát köp ki, ami
minden esetben gallyra tesz egy repteret, bármelyiket… Onnantól az
F-22-k nem szállnak fel. Ez mondjuk csak repterek ellen jó. Meg a
flotta csoportok helyének felderítésére – kilősz egy csomót, csak úgy
irányba, amerre hiszed, hogy ott van a flotta, azok meg elkezdik
köpködni az SM2-ket, és így könnyű detektálni a csoportot… - Ez utóbbi
dolog ismerős lehet azoknak, akik olvasták a Vörös Vihar c. remekművet
Tom Clancy előadásában .

A flották totál esélytelenek, ha nincs hordozó a csoportban, a legerősebb
fegyver meg a tengeralattjárók torpedói, az ellen a legnehezebb a védekezés.
Az AI persze béna, mert ezt nem használja ki teljesen, hanem hajlamos arra,
hogy a SUB-okon fellelhető rakétákkal támadjon először, amit a légvédelem le
is szed, és a tengeralattjáró helyét meg ezzel meg is tudtad - mehet helikopter
oda. Általában annyi szonárbólyát terítek, hogy át lehetne száraz lábbal
sétálni rajtuk Angliába ;-).

NATO oldal előnye a sok felderítő gép. Az AI egy ökölszabályt viszont mindig
követ: ahol aktív radart észlel az ellen küldi a vadászokat, vagy amije van.
Ezt kihasználva igencsak lehet ritkítani a vadászait. Állt. felküldök pár helikoptert,
mert az fogyó áru, és radarozok velük, és védem őket passzív PAK-FA-kkal,
sokkal. Ezek az aktív radarforrások jól meg lesznek támadva - a támadó repülők
meg jól le lesznek lőve ;-). Ezzel a taktikával szoktam nyerni. Áll. ;-)

-=Витя=-

(#712) Dryman válasza L-e-f-i-e (#708) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ez hasonlított az öreg bika vicchez...:
gyerek bika öreg bika beszélgetnek a domb lábánál....
édesapám ott az a sok tehén fenn a dombtetőn....siessünk fel és ßa....uk meg mind...
nem-nem fiam, megvárjuk míg lejönnek.....

(#713) Dryman válasza fsb1000 (#710) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ez biztosan így van? nem vitatkozni akarok, de nem valóságszerű hogy csak ez a szerep volt nekik szánva.....most hogy mondod lehet a játékban viszont ez az elsődleges......elgondolkodtató....van egy Hummelem, de nem éltem még direktbe ezzel a lehetőséggel.....viszont van benne igazság mert a várakozás a csapattársakra ablaknál többször láttam azt a tanácsot hogy az ellenséges spg nyomjelzős lövedékének vonala megadhatja az spg tüzelési pozicióját, így célozható az adott önjáró löveg akkor is ha nincsen spottolva.... :R

(#714) vhw válasza fsb1000 (#706) üzenetére


vhw
addikt

"...a sikertelen játékosok önigazolása az effajta hamis vélekedés, hasonló tőről fakad mint a vereségek csapattársakra hárítása."

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#715) #21346560 válasza Dryman (#712) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tovább fejlesztett verzió, hogy 4-en vannak (vén bika is ott van) s az utolsó megszólalás:
-meneküljünk, ezek elindultak felénk.....

(#716) emre válasza Dryman (#713) üzenetére


emre
veterán

Csatától függ.
Volt olyan hogy az első két lövésemmel kiszedtem az ellen két arty-ját,mert ráéreztem hogy hol lesznek.
De az is előfordult hogy nem találtam tracert, így a támadást vagy a védekezést segítettem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#717) homeless09


homeless09
őstag

Amúgy a patchel miért csak a KV-t "bontották szét" KV-1 KV-2re? Tudomásom szerint az ISből is volt IS-1 IS-2.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#718) #21346560 válasza homeless09 (#717) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az IS-ből már így is van 5 fajta, fölös lett volna még aprózni....

(#719) Paul119 válasza diegho (#702) üzenetére


Paul119
addikt

ma össze futottam én is egy platon is4el akik heval lőttek minket , azt hittem le esek a székről :DDD

vhw: dont feed the trolls

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#720) homeless09 válasza #21346560 (#718) üzenetére


homeless09
őstag

Szerintem még raknak be, mert a ruszkik IS-10 ig mentek :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#721) diegho válasza Paul119 (#719) üzenetére


diegho
nagyúr

Én ma már 4szer futottam össze ilyen IS-4el a csapatomban. Az egyik 30m-ről 3szor lőtt mellé egy E-100nak, majd ráment facehug-ra és az upper front plate-et lőtte végig rajta. 1 sebzést sem vitt be neki, pedig top ágyúval volt. Következő csatában IS-4 10m-ről lőtt kétszer a T34 alá, az meg vígan kinyírta. Nem kellett volna ingyen 10-es tankot adni...

(#722) Fel válasza homeless09 (#717) üzenetére


Fel
addikt

IS-1 és IS--2 között a különbség, hogy a 2-esre felrakták a 122mm-es D-25T löveget. Ebben a formájában van bent a játékban is (IS-85 = IS-1 ; IS-122 = IS-2), és illeszkedik is a helyére. Tier különbséget nincs értelme tenni köztük és új ágat sem akartak indítani egyiktől sem.

A régi KV megoldás viszont nem volt a legjobb. A KV-2 toronnyal és legfőbbképpen az abba rakható lövegekkel túl erős volt, így inkább szétszedték a két típusra és külön tierbe kerültek.

[ Szerkesztve ]

(#723) csaabz


csaabz
őstag

Nem tudja valaki, kapni fog a KV-4 buffot? :F

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#724) diegho


diegho
nagyúr

2 type platoon-ban és együtt nincs 200 eff-jük :Y ezeket honnan ásták elő ma délelőttre?

(#725) Paul119 válasza diegho (#721) üzenetére


Paul119
addikt

hát nem,teli van idiótákkal,jagdtigerrel állok a dombon hirtelen fel tűnk a semmiből egy is4 és vagy 6x mellém lőtt vagy le pattant, és aztán láttam hogy stock löveg volt rajta,micsoda élvezet lehet :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#726) homeless09 válasza Fel (#722) üzenetére


homeless09
őstag

Az IS-1 teste is különbözött kicsit az IS-2től.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#727) virkir válasza diegho (#724) üzenetére


virkir
veterán

Lehet odaki pünkösdi szünet van.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#728) fsb1000 válasza Dryman (#713) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Randomban általában nem így van, mert ott mindenki magának süti a gesztenyét, de század szintű játéknál, ahol a győzelem a cél (nem az XP/kredit szerzés) és biztosan van 2-4 arty a csapatban általában az a csapat kerül döntő fölénybe amely már a játék első szakaszában képes az ellenfél artyjait megsemmísiteni.
Innentől arty főlényben van a csapat és nincs más dolga, mint az ellenfél tankjait olyan helyre kicsalni ahol nem védettek az artyktól. Szépen fogy az ellen és mikor már a tankok is erőfölényben vannak, akkor jön a hentelés vagy foglalás.

Pályától főggően a taktikák 90%-a az artykra épül, nagyobb a szerepük mint más "tankosztályoknak".

Az artyknak spottolunk. Elsősorban artyt, majd késöbb tankot
Az artykat védjük - nem úgy hogy mellé állunk, hanem olyan köríven áll fel a védelem, hogy az ellenség képtelen legyen beszpottolni öket.
Ha marad arty a végjátékra ővé a főszerep a foglalás reszetelésében is.
Ha a csapat elveszti az artyjait, akkor nagyon nehéz helyzetbe kerül, ellenben 3-4 hevy elvesztése még nem jelent vereséget.
----
Nem tudom milyen szerepet szántak az artyknak a fejlesztők, de az én tapasztalatom szerint ez a mostani helyzet. Valahogy így alakult, és mig a tankosok 60-70%-ban azt csinálják amit kell az artysták messze nem jól működnek randomban.

[ Szerkesztve ]

(#729) diegho válasza virkir (#727) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom, de ez borzasztó, még mindig nem volt 1000eff feletti a csapatomban! Hihetetlen, komolyan mondom.

T32-vel végig 10-es csatákat kapok, ritkán vagyok 9-esek között, de amit a top tankok művelnek, az borzalmas. Tegnap óta 7%-ot csökkent vele a win rátám, 200-at az átlag xp-m és az átlag sebzésem is 2400 alatt van már jóval, mert 10-es tankokat kéne ölnöm ahhoz, hogy egy kis esélyünk legyen.

[ Szerkesztve ]

(#730) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#710) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Mégis melyik részével nem? A mondandóm nagy részének lényege ugyanaz amit írtál, már ha sikerült elkapnod.... :N

Dryman: :D

=^-^=

(#731) Sanya


Sanya
nagyúr

PzIV Hydro-t hogy tudom megszerezni?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#732) #21346560


#21346560
törölt tag

Hát én sem tudom ma mi az isten van.... 2 féle játékban vettem ma részt, vagy nyertünk 15 - 4 -re, vagy kikaptunk ugyanennyire....
15 játékból 2 nyerésem van.... volt hogy 5-öt öltem én, a többiek meg semennyit és kikaptunk... 3 óra játék után 2 tankomon van meg a 2x-es szorzó :(((

(#733) Sanya válasza #21346560 (#732) üzenetére


Sanya
nagyúr

tegnap gwpantherrel öltem 2db scoutot, hogy megvédjem magam. 15:3-ra kaptunk ki, még a másik arty lőtt ki 1 tankot.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#734) homeless09 válasza #21346560 (#732) üzenetére


homeless09
őstag

Ma nekem sem akar menni a szekér, pedig csak ~2k tp kellene az új tankhoz, de csak nem akar összejönni... :F

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#735) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem mondanám hogy vígasztal hgy ti is szopó ágon vagytok :DDD
Úgy tűnik ma egy ilyen nap van....

(#736) Timyyy válasza Sanya (#731) üzenetére


Timyyy
őstag

Sehogy. Tudtommal már nem osztják dobozos verziós wot-hoz sem.

(#737) vhw válasza Timyyy (#736) üzenetére


vhw
addikt

Osztották hozzá valamikor?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#738) virkir válasza vhw (#737) üzenetére


virkir
veterán

Szerintem soha. Az is csak fejlesztőknek elérhető vagy mi.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#739) CptMisi


CptMisi
őstag

Victory!
Battle: Fisherman's Bay 2012. május 24. 13:20:45
Vehicle: T20
Experience received: 2 790 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 34 672
Battle Achievements: Confederate, Top Gun

Végre egyszer jól sikerült a duplázóm... Igaz ezzel csak a legénységet fejlesztem, mert már elit, de jól lehet vele játszani. Amúgy prémium nélküli eredmény.
Sniper nem jött össze, 18ból 17 talált. :)

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#740) Napfénysüti válasza #21346560 (#735) üzenetére

Nekem nagyobb szívás van, ma húzták ki egy fogam. Azt hittem megszülök. :D

Este majd persze tolok WoT-ot. :K

Més que un club!

(#741) Timyyy válasza virkir (#738) üzenetére


Timyyy
őstag

Rosszul emlékeznék? :F Lehet... akkor csak belsősöknek elérhető. :)

(#742) fsb1000


fsb1000
nagyúr


Megfutottam eddigi legjobb körömet VK2801-el.
5 kill, 2113 Hp sebzés, és természetesen végig HE.

[ Szerkesztve ]

(#743) Met válasza fsb1000 (#742) üzenetére


Met
nagyúr

Nem szar "egyedül"?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#744) fsb1000 válasza Met (#743) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De...
És amint erősen hiányolni fogom a CW-t meg a t10 századozást, keresek magamnak egy klánt, most kicsit pihenek... napi 10-20 csata... hébe-hóba.. elég laza.

(#745) Dryman


Dryman
aktív tag

fsb1000-nek
ez most miért kellett:) fekveröhögősszmájli :))
"World of Tanks petició: 15 perc töltési időt az önjáró lövegeknek!"
ezek szerint ha ez a kérésed meghallgatásra találna, akkor a jóöreg Hummelemet kitolhatnám a "kisebbségnek" értékesítésre...:):):)

(#746) fsb1000 válasza Dryman (#745) üzenetére


fsb1000
nagyúr

...reméljük lesz benne elég virtuális nemesfém.

(#747) #21346560 válasza Dryman (#745) üzenetére


#21346560
törölt tag

Idéznék a 728-as HSZ-ből:
"Az artyknak spottolunk. Elsősorban artyt, majd késöbb tankot
Az artykat védjük - nem úgy hogy mellé állunk, hanem olyan köríven áll fel a védelem, hogy az ellenség képtelen legyen beszpottolni öket.
Ha marad arty a végjátékra ővé a főszerep a foglalás reszetelésében is.
Ha a csapat elveszti az artyjait, akkor nagyon nehéz helyzetbe kerül, ellenben 3-4 hevy elvesztése még nem jelent vereséget."
;]

Szerintetek mi történik, ha a KV-2-es troll ágyúm elé berássol a saját társam a lövés pillanatában?! Még jó hogy nem kékültem be :DDD
Győzelem!
Csata: Ruinberg 2012. május 24. 14:05:36
Jármű: KV-2
Szerzett tapasztalat: 1 267 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 76)
Szerzett kredit: 23 431 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 6 270)

(#748) L-e-f-i-e válasza Dryman (#745) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Már régóta ki van írva neki, próbál vicces lenni :N

Néha tényleg lehangoló a sok arty, de az is csak egy eszköz, aki nem tud vele játszani ugyanolyan mintha tankkal bénázna, ha meg jó vele, akkor tankkal is szétszedne...attól függ ki mivel, miben jó. Van aki a beképzelt E100 tulajokat nem komázza :D

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#749) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Látom sokan dicsértétek a T-44-et, meg kell hagyni tényleg jó tank, élménydús csatákat lehet vele menni. :K Viszont hiába rak fel vele kb. 3. helyre a csapatból, ha én vagyok az egyetlen medium, egyedül szart se érek magyarán. Sajnos nem érzem, hogy több XP-t keresne, mint a T-43, viszont pénzből sokkal kevesebb jön, a javításról meg ne is beszéljünk, nem értem miért kell lehúzni ilyen rosszul keresőre a nagy tankokat. Vissza fogom venni a T-34-85-öt, nem mintha sírtam volna érte, de azért kicsit hiányzott. :K Most pont jól jön a féláras akció majd. :P Szvsz T6-ra nagyon jól van a 175mm pen, meg a 200 sebzés is, a gyorsasággal sincs nagyon gond semmi téren. Talán kicsit papír, bár hiába lenne 120 mm páncélzata mindenhol, akkor is lazán át lehetne ütni, még a Maus páncélját is sok tank átüti, ha szerencséje van, de legtöbb esetben csak annyit hall a vezető, hogy ding-ding-ding. :D Visszatérve a 6-os medhez, szerintem fénynévekkel jobb, mint a 2 vk (a 3001h-t nem nagyon ismerem) de a P-nek, meg a 3601h-nak szerintem kevés az a 135 mm (nekem P van). :( A 34-85 Farmolós lesz, a T1-est meg eladom, mert ha nagyon közé rak be, nem tudok mit kezdeni, a kis ruszkival meg csak annyi, hogy rakok be egy kevés HE lőszert. A 44-esnél is így csinálom, 144 pen-je van a jelenlegi lövegnek, sűrűn használok robbanósat, mivel kevés lenne ennyi átütés, de van hogy még ez sem sebez semmit. Anno T-43-mal volt olyan korszakom, amikor U-11-gyel jártam (de a D10T már ősidők óta megvolt) és még a Maus-ból is leszedtem komoly 80 hp-t! ;] Az is rohadt jó kis tank volt, múltkor egy E-75 meg is köszönte, hogy segítettem neki, mert amúgy lazán kiszedték volna, asszem afk volt az egyik top tank, de a végére nyertünk, és maradt vagy 10% hp-m. :C

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#750) KaLeun válasza diegho (#721) üzenetére


KaLeun
senior tag

Napokban töltés közben a 700hp-s 50B-m hátába került egy T-54. Letámadtam (facehug) és egy háznak szorítottam, erre kétségbeesetten a parancsnoki kupolát akarta lőni.... Betöltöttem és kilőttem, sérülés nélkül megúsztam a dolgot.

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.