Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) fsb1000 válasza //Crouch// (#1450) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én a célzásgyorsítót vagy a stabilizátort tenném fel esetleg a javítóókészletet játékstílústól függően, de az első kettő - amit írtál - az a legfontosabb.

WoT loggerrel tudod megnézni a kiosztott sebzéseket.
Esetleg ha van replay, akkor az ahhoz fejlesztett repley statisztikázó programmal, de a WotLogger egyszerübb... okosabb... (szerintem)

(#1452) vhw válasza tytyty (#1447) üzenetére


vhw
addikt

Erre csak a free xp a megoldás (váltasz goldért vagy gyűjtöd szép lassan - tőled függ...).
Sz*r ágyúra TD-n nincs jó taktika, ezen a lassú vackon meg főleg.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1453) Arpee78 válasza tytyty (#1447) üzenetére


Arpee78
senior tag

– Free xp a lánchoz

– Csak a duplázókat menni a jobb láncig.

– Arra indulni, ahol a vékonyabb páncélú ellenfelek várhatók. Pl Ensk-en a menj a mezőre a város helyett.

– Úgy helyezkedni, hogy az ellenfél oldalát lőhesd.

– Toolbox és optika(súlytalan) az alap láncra is rámegy.

– Legalább akkora távolság legyen az ellenféltől, hogy ne tudja a weakspotjaid lőni. A nagy távolság egyébként is a jó tűzgyorsaságú ágyúknak kedvezőbb, szerintem.

– Valamivel több HE lőszert vigyél a szokásosnál.

[ Szerkesztve ]

(#1454) csaabz válasza //Crouch// (#1450) üzenetére


csaabz
őstag

Álca háló, vagy Coated Optics (10%al messzebbre nézel) vagy az a modul, amivel 10%al gyorsabban szűkül a célkereszt.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1455) Antonius1978 válasza Iron Funeral (#1441) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat, volt hogy messzirol (kb 200-300 m-rol) el tudtam talalni a kupolajat a JT-vel, ki is nyirtam, az utolso lovesem szerencsevel vegzett a T95-el Sand River-en.
A masik T95-t is meglottem 2x oldalrol, azt mas vegezte ki.
Kozelrol pedig ott lent lovom, nem a kupolat altalaban, de ha ott nem megy at, akkor lovom kovetkezoleg a kupolat.
Erdekes, mar a 175 atutesu loveg is atviszi ? Ezt nem tudtam, mondjuk azzal a loveggel ha tier 10-be rak, akkor nem nagyon hoskodom :)

(#1456) Malachi


Malachi
addikt

de az milyen már, hogy beállok egy bokorba a sziklafal tövébe, a marha meg odaáll mellém úgy, hogy teljesen kilóg és gyakorlatilag rászorít a falra, hogy moccanni se tudok? 50 másodpercig tartott a csata, mert a zseni kilövette magát, a roncsától pedig nem tudtam mozdulni.

megígérem, hogy nem járok majd ide nyafogni, de most nagyon felhúztam magam. ennyi volt a napi első csatám. 50mp. 0xp*2. hurrá.

(#1457) tytyty válasza Arpee78 (#1453) üzenetére


tytyty
tag

Köszönöm a válaszokat.Összefoglalva a javaslatokat: marad a cumi.
//Crouch//: szerintem stabilizátor, de ha legénységnek nincs javítása akkor esetleg szerszámos láda.

(#1458) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Egy tanacsot szeretnek kerni : kikutattam a Panther 2-t, T44-et, King Tigert, az IS-3 meg varat magara (kb 17 ezer TP kell, de par nap alatt megvan ha raallok).
A 4 jargany kozul melyiket javasolnatok hogy megvegyem eloszor ?
1,2 millam van, ezek olyan 2 milla korul vannak ha jol emlekszem, sebaj, eladom kb 700 ezerert a Panthert, es mar mindjart megvan a penz.

(#1459) diegho válasza Antonius1978 (#1455) üzenetére


diegho
nagyúr

175 is átviszi, ha felfelé dobja a randomot a gép. 167-el még nem lőttem át, nem is használok egyik tankon sem már 107mm-est, de KV-1S-el már lőttem át szemből T95öt és E-100at is, persze ehhez kell a nagy random felfelé. T95 amúgy szerintem a leghaszontalanabb tank a játékban. Egyik oldalról szeret égni, másikról blow up-olni, annyira lassú, hogy ha elindulsz még ensk-en sem érsz vissza védeni, ha meg nem indulsz el és nyer a csapat simán, akkor nem kapsz xp-t, ha pedig felmorzsolják a csapatodat simán bedarálnak, mert lassan lősz, lassan mozogsz. A himmelsdorfos utcai mészárlás is csak legenda, mert simán kilőnek szemből, a legviccesebb, amikor egy 50B odaáll és 1 tárból végez, majd szépen odébbáll.

Panther2-t vedd meg.

[ Szerkesztve ]

(#1460) Paul119 válasza Antonius1978 (#1414) üzenetére


Paul119
addikt

nekem nagyon tetszett a játék 9 euróért bőven meg éri, modról nem tudok sajna

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1461) //Crouch//


//Crouch//
tag

Köszi a javaslatokat!

(#1462) Napfénysüti

Meglett a JagdPanther végre. Szerintetek mit érdemes rá szerelni?

Tegnap mókás volt mikor beállt mellém egy Stug III és írta hogy my big brother. Jót nevettem rajta. :)

Més que un club!

(#1463) Rém válasza Antonius1978 (#1458) üzenetére


Rém
tag

Ha fekszik a med harcmodor akkor a T44 jó választás, az egyik legjobb med a játékban, de "élvezeti faktorban" a játék egyik legjobb tankja. Gyors, úgy fordul, mint egy gokart a tornya meg majdnem olyan gyorsan forog, ahogy az egérrel forgatni tudod. A legjobb ágyuja már elég jó, persze a nagy nehéztankokat kerülni kell.
A párduc 2 is jó tank, de akkora, hogy az ellenfél nem tudja nem eltalálni. Az ágyuja viszont a legjobbak közé tartozik tierjében.
A tigris 2-is jó tank, de én valamiért nem kedveltem meg nagyon, az is 3 jobban feküdt.

[ Szerkesztve ]

(#1464) Timyyy válasza Napfénysüti (#1462) üzenetére


Timyyy
őstag

Az nagyon jó tank lesz a full löveggel :K és szerintem minden tulajdonsága teljesen optimális, sőt, inkább jobb mint a társainak, ezért spéci dolog nem kell rá, töltés gyorsító, célzásgyorsító, venti. Ezek is szinte hasztalanok mert mind2 alap értéke jó, szóval csak a jót teszi mégjobbá. :)

(#1465) fsb1000 válasza Napfénysüti (#1462) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nálam minden TD-n volt/van venti és töltésgyorsító, mint szinte minden tankomon.
A németek elég jól szűkítik a célzókört, de az is mehet rá, ha van rá keret, bár szerintem a 25%-os gukker (periszkóp) jobban használható.
Talán az álcaháló sem megvetendő 3. helyre, bár többen írták, hogy nem sokat számít. AMig nincs pénz másra addig én csak dobok rá egy felesleges álcahálót, ami mindig van a raktárban

(#1466) Fel


Fel
addikt

Valami nagyon nincs rendben...

Defeat
Battle: Mines 2012. május 29. 12:50:57
Vehicle: T34
Experience received: 679
Credits received: 69 024
Battle Achievements: Sniper

3943 sebzés kiosztva (15 lövés, 14 találat, 1 pattant)
A végére magam maradtam 6 ellennel (4 tank + 2 arti). Először azt kérdeztem magamban, hogy hová lettek a többiek? Majd azt, hogy mitől fél az ellen? Szépen körbe voltam kerítve, mégsem támadtak... Replay

(#1467) Attici válasza Memphis79 (#1437) üzenetére


Attici
őstag

Úgy könnyű! Szenvedés nélkül! :Y
Hogy csináltál annyi free XP-t?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#1468) Paul119 válasza Napfénysüti (#1462) üzenetére


Paul119
addikt

farmolásra is jó kis tank, csak akkor majd ne a 105 használd hozzá hanem a 88ast, olcsó hozzá a skuló és nagyobb a penje is:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1469) Timyyy válasza Paul119 (#1468) üzenetére


Timyyy
őstag

Hülyeség ezen a tankon kisebb ágyút használni... egy dolog mi az adat papíron, az meg másik dolog hogy mit teljesít. Maxos ágyú kell rá és pont.

(#1470) Antonius1978 válasza diegho (#1459) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, akkor azt hiszem lemondok a T95-rol :)
Akkor mar inkabb az Obj704, mert gondolom annak is van olyan jo lovege, mint a T95-nek, es sokkal gyorsabb, amugy is az amcsi TD agon csak tier 5-ig juttam el SZTP-vel, McRay vette eszre hogy par ezerert ki lehet fejleszteni valamelyik TD-t.

Rem es Diegho : akkor most ingadozok a P2 es T44 kozott.Annyit tudok, hogy T44-nek 2szer lottem loszerrekesz robbanast, a P2 pedig gondolom olyan mint a P, ha elolrol meglonek meghal a motor meg ilyenek.
Talan eloszor megis inkabb a P2-t valasztom, mert van mar masodlagos kepzettsege a P legenysegnek,a T43 legenysege 100% de nincs masodlagos kepzettseguk,most az SU100-ban vannak (micsoda marhasag - atkepzes nelkul, de gyul a TP a masodlagos kepzettseghez - habar nincs meg valasztva, de a TP oda fog menni mivel 100%-ot elertek).
Baj van azzal, hogy nincs tankhelyem, meg a barakkban is csak 4 ures hely van, szoval kell tegyem vegyem a legenyseget.

(#1471) emre válasza Timyyy (#1469) üzenetére


emre
veterán

Pedig jobb a 88-as, a 105-ös sokat pattog arról is amit elvileg át kellene vinnie, lassabban tölt, és pontatlanabb.

De mindenképp ki kell fejleszteni a ferdihez,viszont jp-n a 88-as a tuti. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1472) Paul119 válasza Timyyy (#1469) üzenetére


Paul119
addikt

farmolásra mondtam :W, igen a 105ös nagyon pattog de ha be talál sokszor nyomat maxos 400 as puszikat, én ferdin is míg nem lett meg a 128as csak a 88assal mentem

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1473) diegho válasza Attici (#1467) üzenetére


diegho
nagyúr

Én az új orosz ág bevezetése óta kb 300ezer free xp-t költöttem el, ebből 1 sem volt goldért váltva (az ág megjelenésekor volt 255 ezer). Pár hónap alatt összejött. Tegnap este pl 0 volt, most 3300, de lesz belőle még 5000 is ma estére.

Antonius1978 Azért P2, mert megvan már rá a löveged a Tiger-ről, a motorod a Tiger-ről, ráteszed a tornyot, máris nagy az átütésed, pontos a löveged, jól is sebez (ha nem pakolod tele kiegészítőkkel, akkor felmegy lánc nélkül a torony és az L/71, ha jól tudom, de számold ki). T-44re kell a lánc, torony, motor, LB-1, hogy igazán jó legyen, ez már több, mint 75ezer xp és még a top motort nem is számoltam.

[ Szerkesztve ]

(#1474) Antonius1978 válasza emre (#1471) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, en pont ezt tapasztaltam annak idejen amit te itt leirtal :)
Igaz, akkor meg nem igazan tudtam, hogy a tankoknak vannak gyenge pontjaik ( :DD ),
igy kb mindig a kozepere lottem :W , de sokkal tobbet pattogott mint a hosszu 88as, az teny.

(#1475) Timyyy


Timyyy
őstag

Nekem nem pattogott - na vajon ki céloz hülye helyre és fogja mindezt a lövegre? :U

(#1476) #56230144 válasza diegho (#1473) üzenetére


#56230144
törölt tag

annyi free xp neked hogy jött össze??? :Y

(#1477) Memphis79 válasza Attici (#1467) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Jaja valamivel fölösleges szívni-persze ha van más amivel kitermeled.
Az elején persze nem könnyű :)
Elit járgányok termelik az xpt,még most is van vagy fél milla csak nincs kedvem átváltani annyit :)

Origin:Memphis79HUN

(#1478) diegho válasza #56230144 (#1476) üzenetére


diegho
nagyúr

Számolj napi 40-45 csatával átlagban, azt hiszem ennyi az átlagom, ebből 20 kb a duplázás (bár volt amikor az összes tankot bedupláztam, manapság már nem duplázok sokat, mert nem kell a free), egyszerűen számold ki mennyi jön kb egy nap. A végeredmény valahol 5000 körül lesz, ha 5x event van, akkor ennél jóval több.

(#1479) Zeratul válasza diegho (#1478) üzenetére


Zeratul
addikt

Bah, így könnyű! Nekem a napi 10 csata is jónak számít.

(#1480) #56230144 válasza diegho (#1478) üzenetére


#56230144
törölt tag

nekem 45 csatával,prémium nélkül kemény 300 free xp és 10k sima xp jönne :D volt már rá példa... :((

(#1481) Arpee78


Arpee78
senior tag

Manőverek a korszerű harcban. Hátha valakit érdekel.

(#1482) Sanya válasza csaabz (#1449) üzenetére


Sanya
nagyúr

Igen, azt az egyet nem vettem figyelembe. az 4502A gyengébb páncélban, kb ugyanannyit lő át, kb ugyanannyit sebez, viszont gyorsabb. (bár szerintem mindkét tankot megveszem, még akkor is, ha a ratingem 700-as :D )

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1483) diegho válasza Sanya (#1482) üzenetére


diegho
nagyúr

A VKA nem gyengébb páncélban. KV-4 merőleges szinte mindenhol vagyis a hasznos páncélzata annyi, amennyit látsz kiírva, az Aladár meg döntött, tehát jóval több a hasznos, mint amit látsz. A látótávja is jóval nagyobb, mozgékonyság összehasonlíthatatlan, ha KV-4el szakaszban toltuk, mindig be szoktam mondani, ha megfordultam, mert annyi időt vesz igénybe, hogy az egy említésre méltó momentum a csatában. És persze nem utolsó sorban gyorsabban lő az Aladár ágyúja.

[ Szerkesztve ]

(#1484) #56230144


#56230144
törölt tag

 
Győzelem!
Csata: Dragon Ridge 2012. május 29. 14:24:33
Jármű: T-25
Szerzett tapasztalat: 1 476 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 24 694
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

Szerintem nem rossz :B

(#1485) Gyuri27 válasza diegho (#1438) üzenetére


Gyuri27
félisten

Melyik német tank vagy td az amelyiknek van ekkora penje t6-n? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1486) diegho válasza Gyuri27 (#1485) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem értem ezt a kérdést. Tier6-on már 212pen is van, az hogy a németeknél nincs, az egy dolog.

(#1487) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez a gusztustalan az MM-ben , hogy balansz címszóval eldönt egy csatát már kezdéskor. Simán áttörteke a gyors medek bal oldalon ahol én is álltam és legyaláztak mindenkit. Sikerült kiosztanom három nyolcázas puszit és ennyi .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1488) Gyuri27 válasza diegho (#1486) üzenetére


Gyuri27
félisten

De azért marhára nem mindegy ezt lásd be. Nem akarok Murdeert játszani, csak ez az apró wg malőr nekem is szúrja a szemem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1489) Arpee78 válasza Gyuri27 (#1488) üzenetére


Arpee78
senior tag

Mindegyik tanknak vannak előnyei és hátrányai. A kicsi németeknek az alacsony pen jutott hátrányként, a többinek meg más. Az előnyök dettó. Ezek úgy ahogy kiegyenlítik egymást.

Párhuzamosan húztam/húzom a német és orosz tier 6-os TD-ket. Érdekes módon majdnem ugyanannyi a dmg/battle arányom mindkettővel.

Jagdpz
+magas dpm
+pontos, gyors ágyú
+jó camo
+jó gyorsulás, fordulékonyság
- alacsony pen
- alacsony dmg

Su-100
+jó pen
+nagy sebzés(122-es ágyúval)
-pontatlan, lassú ágyú
-kissé lassú fordulás

(#1490) Zadia válasza Sanya (#1482) üzenetére


Zadia
senior tag

A KV4-ről nem tudok nyilatkozni,viszont a VK4502A nagyon bejön.
Igaz még hiányzik a legnagyobb motor,de így is lépést tudok tartani a medekkel. 10,5 löveggel eléggé sűrűn lövök 400hp-s találatokat.

(#1491) Malachi válasza jozefgucci1 (#1487) üzenetére


Malachi
addikt

hehe, épp kérdezni akartam, mi az általános vélemény a balansz rendszerről, mert azért nem hiszem el, hogy 10 csatából tényleg 9-ben egy rakás 6-os, pár hetes és néhány 8-9-es szintű ellenféllel kell szembeszállnom a 4-es rollerral. így elég lassan lesz meg a szintlépés...

amúgy tetszik a játék, még most is. igazi fun, a statot rég nem nézem, mert ilyen balansszal értelmetlen. majd ha lesz egy rendes tankom, kb. fél év múlva. :D

(#1492) Zeratul válasza diegho (#1486) üzenetére


Zeratul
addikt

Tier6-on már 212pen is van, az hogy a németeknél nincs, az egy dolog.

Szépek a francia lövegek paraméterei papíron, amit gyakorlatban nem igazán hozznak.

[ Szerkesztve ]

(#1493) vhw válasza jozefgucci1 (#1487) üzenetére


vhw
addikt

Talán azt kellett volna megérdeklődni, miért volt középen annyi tankotok feleslegesen.
Nem az ellenség egyébiránt agyhalott medjeit "hibáztatni", akik mozgékony tank létükre mégis az ingoványban támadtak.

4 ekkora TD bucira lőhette volna őket, ahogy átbuknak a dombon.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1494) jozefgucci1 válasza Malachi (#1491) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amit linkeltem az inkább kirívó eset mintsem a normális. Amúgy 80%-ban normálisan rak össze a rendszer . Igen előbb meg kell ismerni a mapokat a tankot amivel játszol és utána lehet nézni a statot. Amúgy ez a normális tank dolog nem igazán úgy van . Amint az előbb felsorolt dolgokat eléred azaz már " rutinos " vagy akkor akár milyen tierben és tankal lehetsz sikeres. Na jó vannak kevésbé jók ,de ez a anyg általánosság. Nekem mai napig a Bt2 a kedvencem és a SU85. Szóval hajrá.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1495) #56230144


#56230144
törölt tag

nem hiszem el,egy cseh féreg beál elém,és őt lövöm ki :W

(#1496) OberMotz válasza Zadia (#1436) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Kinek a pap, kinek a papné. Nekem speciel az egyik kedvencem a T-40 (a Marder és a SU-85 mellett).

(#1497) fsb1000 válasza Malachi (#1491) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az MM balancot mindig szidják.
Általában azok akik úgy gondolják nekik nem kedvez.Szerintem nem helytelen logika azt gondolni, ha egy adott csatában az egyik csapatnak nem kedvez, akkor a másiknak igen. Azaz ha valaki nagy számú csatát játszik akkor kiegyenlítődik az MM képzelt vagy valós "hibája".
Ha mégis sikerül 46% alá vinni a győzelmni arányt, akkor ott az user errornak nagyobb szerepe van mint az MM-nek és a béna/hülye/retardáltnak kikiáltott csapattársaknak.

Azok a legviccesebb csaták, ahol mindkét oldalról benyögik, hogy fail MM, fu MM.
(az is fura, hogy a panaszkodók többségénél mindig a saját csapatban vannak a retardáltak, ebből én csak arra tudok következtetni, hogy az ilyen jellemzésű játékosokat mindig egy helyre rakja az MM. Természetesen az őket noobozó, retardáltozó panaszkodóval együtt. Nyilván a közös jellemzőik miatt, hacsaknem hiszünk a kakukktojás elméletben, vagyhogy kell egy félhülye a hülyék közé könnyítésnek... mittomén ezek az orosz fejlesztők nagyon rafkósak, IQ teszt nélkül is tudják az ilyesmiket szervezni.)

-----
Visszatérve a tankbesorolásra:
Az én megfigyelésem az, hogy t9 tankszint alatt és t7 TD szint alatt, kb egyenlő arányban kerülünk a tabella alsó/középső/felső harmadába. Aki nem hiszi nézze vissza a replayokat és készítsen egy kimutatást erről. Statisztikailag értekelhető csataszám tank tipusonként 100.
(természetesen az artyk és a felderítők kivételek, ők magasabbra sorolódnak)

[ Szerkesztve ]

(#1498) Zadia válasza OberMotz (#1496) üzenetére


Zadia
senior tag

MarderII nekem is bejött.Viszont s StugIII álom még ahoz is.

(#1499) Malachi válasza fsb1000 (#1497) üzenetére


Malachi
addikt

figyelj, 2 nap játék után nem várom, hogy minden körben ász legyek, de nem tudom, miért nem lehet megoldani, hogy legyen mondjuk egy 2-5-ös "ág", meg egy 5-10-es. vagy ha mondjuk 4-es szinten vagyok, akkor 2-6-osokkal tegyen össze. szóval fel is, le is 2-2 szint eltérés legyen a max. nekem nem veszi el a kedvem a játéktól az, hogy majdnem minden csatában a háznyi tankvadászok elől bújkálok és ülök a seggemen, de nem túl izgalmas, hogy már az elején, ahogy ránézek a csapatokra, látom, hogy ha megmoccannok, vagy szembe jön velem BÁRKI akkor majdnem tuti, hogy végem.

na mindegy, hát ez van.

nekem ez az egész műfaj annyira új, hogy tényleg csak azokat merem hülyézni, akik szándékosan elrontják a játékomat. mint az előbb valaki, akinek az volt a szórakozása, hogy mindenhova követett és folyton nekem jött, akadályozott. de az ilyeneket is csak magamban. :)

(#1500) fsb1000 válasza jozefgucci1 (#1494) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen előbb meg kell ismerni a mapokat a tankot amivel játszol és utána lehet nézni a statot.

Ez szerintem mostanra rendkívül nehéz lett egy kezdő játékos számára.
Főleg olyannak aki nem olvas fórumot, beszámolókat, nem tud feltenni sehol kérdéseket, nem tagja klánnak, csak.... játszik. Magányosan, ahogy szerintem a játékosok többsége.

Persze a játék kezdetben segít, mert csak 3-4 mapra pakol kicsi tankokkal, de vajon hány csatát kéne menni egy mappon, ha gyakorlóban nem vezet végig valaki a megismerésre kijelölt helyeken? 10-et? 30-at? Oldalanként 10-et 30-at?

15-20 maphoz hány csata kell, hogy már zsigerből tudjuk mi merre? És hány csatát kell menni naponta, hogy minden mapra felkerüljünk egyszer egy héten, nehogy elfeledjük?
Szerintem túl lett bonyolítva a WoT. Sok map, sok tank.... sosem érhető el az összes tank, még 1 nemzet kihúzása is hónapokba telhet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.