Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30351) Orlin válasza D.Orion (#30341) üzenetére


Orlin
addikt

Nem voltam még bent garázsban ma :B :DDD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#30352) Napfénysüti válasza Djuree (#30348) üzenetére

Az előbb meglett T-43-al is a Tank Ász. :DDD

Més que un club!

(#30353) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Az ellenségnél lévő lor.155 épp átakart gázolni rajtam amikor a társa őt kapta telibe helyettem TD-vel :DDD
Ha csak egy pillanattal később lő a TD akkor végem.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#30354) CptMisi válasza diegho (#30283) üzenetére


CptMisi
őstag

Lépj be egybe, és megtudod!

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30355) Zolee_70 válasza Patrick76496 (#30332) üzenetére


Zolee_70
senior tag

"Papír a T1, mint az M6 is"

Nézd meg mennyi az M6 frontja a 8.2 óta és vesd össze a KV-1S frontjával. Meg fogsz lepődni...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#30356) Linkin


Linkin
senior tag

Van vagy 2000 szabad tapasztalatom de nem tudom átváltani ez miért van?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#30357) D.Orion


D.Orion
veterán

T1E6-nál az Ace tankerhez 986xp kellett platoon társamnak. Nekem 748xp-vel még csak 1st Class.

(#30358) CptMisi válasza virkir (#30291) üzenetére


CptMisi
őstag

Én kérek elnézést, hogy egy hete landingeltünk be, miután 4 klán ellen már nem bírtuk és nem is akartuk magunkat tovább tartani Olaszországban.
Azóta egy CW-t vesztettünk és nem rossz ellenfelek ellen.
Egy időben 15>3-ra megvertük a BIA-t és 15>4re a SRSLY-t (Abbey-n, persze ez itt semmit nem mond, gondolom), előző nap kiraktuk a QV-t.
De teljesen igazad van, South Coastot és Province-ot elsőre elvettük, Himmelsdorfot szintúgy.
Ez valóban elég szégyenteljes teljesítmény. Igaz, hogy még a Best of Clanwars-on is fent vagyunk, 6. hely elfoglalt területek számát tekintve !Európában!, de most, hogy így mondod, ez valóban semmi. A napi bevételt tekintve 9. a klán, mögöttünk van a nagy MUMMY, a két OM, a NOB, 1PADX, EPIC, és még lehetne sorolni nem egy nagy klánt...(ezek közül utóbbi 2-3 klán az, akit ténylegesen említésre méltónak tartok, az első 2-t csak azért, mert ismertebbek...)

Nem akarok flamewart indítani, de azért van egy határ...

Még egy kis adalék, amikor miénk volt Lazió, pár nap után mentünk tovább, hogy harcoljunk... Nem farmolni jöttünk, hanem harcolni...

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30359) homeless09


homeless09
őstag

Ennél az M4A3E2-nél nagyobb OP tank nincs.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#30360) Fel


Fel
addikt

Karácsony alkalmából megleptem magam egy SU-122-44-el :) 3. csatára meg is lett az Ace Tanker:

Victory! Map: Redshire 2012. december 24. 12:35:42
Vehicle: SU-122-44
Exp: 1 237 + Credits: 70 862
Achievements: : Top Gun, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay

Nagyon jó cucc :)

(#30361) virkir válasza CptMisi (#30358) üzenetére


virkir
veterán

Távol álljon tőlem, hogy bárkit is sértsek önérzetében de ez nagyon tetszik.
Nem farmolni jöttünk, hanem harcolni... ez azért vastagon a LOL kategória
Akiket meg felhoztál azok tudomásom szerint "árnyékuk" önmaguknak réges-régen gyakorlatilag szétestek MUMMY, OM.
A kérdés az volt, hogy magyar klánok hogy állnak a rendszeres zsoldosztással.
Erre írtam a véleményemet, hogy amennyire tudom nincs igazán tartósan jelen magyar klán a térképen jelentős aranyat adó területtel.
Az eredményeitek szépek de arra nem elegek, hogy tartósan tudjatok zsoldot adni a tagoknak, talán a "kemény mag" aki profitál a CW-ből, nem tudom ebbe nem látok bele, meg ez lényegében a klán magánügye.
Lehet szerinted van egy határ de az igazság az, hogy a magyar klánok mint olyan sehol nincsenek a CW-n úgy általában.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30362) virkir válasza Linkin (#30356) üzenetére


virkir
veterán

Nekem meg 200k és én sem.
Talán mert nincs aranyunk ami kéne hozzá?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30363) vbbb válasza Fel (#30360) üzenetére


vbbb
őstag

Mákosok! Engem mindig 9-es csatákba dobál be! :((

:)

(#30364) Linkin válasza virkir (#30362) üzenetére


Linkin
senior tag

és azt csak venni lehet?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#30365) virkir válasza Linkin (#30364) üzenetére


virkir
veterán

Leginkább.
Vannak egyéb lehetőségek lásd mint fent, ESL, CW egy klánnal, régebben promóciós kódok (de ezek már jó egy éve nem voltak) de ehhez elég pro gémernek kell lenni komoly tankállománnyal. Amik a meglévő free xp-d alapján még nem valószínű, hogy meglennének.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30366) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Nagy nehezen sikerült eljutnom a KV-1 hez.Melyik löveget ajánljátok hozzá?Elég batár egy tank ez.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#30367) kanyipicske


kanyipicske
tag

jó ez a tank:)
Főleg mikor próbálják azt a nyomorult kis kettest:D ;]

Replay persze ha valikt érdekel

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#30368) CptMisi válasza virkir (#30361) üzenetére


CptMisi
őstag

Vastagon lol kategória vagy nem, de amikor az ICE RR páros kilépett a szövetségből, felajánlották, hogy bevesznek minket is a buliba, és még most is ott ülnénk Lazión. Ahogy már mondtam, kb 1 hetet voltunk Lazión, megkérdezheted akármelyik MSZH-st, ők ültek (többek között) Lazión, mi pedig mentünk az 1SBP-4SBP páros ellen.
Az EPIC például nem jó? Egyedül tartotta magát 3 topklán ellen a végjátékban.

Na a második fele az érdekes, mert van zsoldosztás.... De még álcára is kapnak az emberek pénzt, prémium(tank)hoz, ha hiányzik; modul leszerelésre, ESL-en elhasznált aranyas fogyócikkekre, amíg nem volt kredites prémium lőszer, addig arra is lett osztva (ESL-re).

Az, hogy általában hol vannak, meg az, hogy minket lehúzol, szerintem két külön dolog... Azt is elfogadom, amit mondtál, nincs három 4000es területünk, és most tértünk vissza a térképre, de szerintem ennek nem sok köze van ahhoz, hogy melyik jó klán, és melyik nem. Ott volt az ODV, jók voltak, aztán leültek farmolni, nyáron annyira voltak aktívak, hogy csata nélkül vették el a 1x területüket, és azóta SEM tudtak visszajönni.

Ha a te érvelésedet elfogadjuk, akkor az -ICE- jobb klán, mint az 1SBP, a JNA, az EPIC, az 1PADX... Pedig közelükben sincsen.

Miért lett gyenge az OM-Mummy meg a többi OM-C-s klán? Mert 240 napig 1 csatájuk volt naponta egy landingen, ahol még a BWO-ra sem jött össze egy fullos csapat a landingelőknek.

Elismerem, hogy nem vagyunk top klán, de nyár óta ott vagyunk a cw térképen. A szövetség azt mondta, menjünk Spanyolba, mentünk, megtettük, amit kértek. Egy hétre rá azt mondták, menjünk Olaszba, hogy a BIA ne tudja védeni az 1SBP-t... Ennek az lett a vége, hogy kiraktuk a BIA-t, aztán kiestünk a térképről, mert a szövetség azt mondta, hogy mi essünk ki, ne pedig a másik klán, mert simán vissza tudunk menni. Most új szövetségben vagyunk, azt mondták az előző CW leállás előtt, hogy menjünk Spanyolba, hogy megzavarjuk az ottani klánokat, és ne tudjanak felfele támadni, odamentünk, azóta 1 klánt kiküldtek, hogy vegye vissza a landinget, 1et pedig kiraktunk. És ha most azt mondanák, hogy kilandingeltetnek, és menjünk ide, akkor mennénk. Ez ilyen egyszerű. De például a TAC is mindig ezt csinálja.

Ott vagyunk a szürke kapituláció képen az első sorban pl., szóval azért nem vagyunk ismeretlenek...

És igazad van, mert kevés magyar klán tud egyáltalán valamit felmutatni, akár Európában, akár Afrikában. De ezen lehet változtatni könnyedén, csak a mentalitás nem jó...

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#30369) Dobi 562 válasza homeless09 (#30359) üzenetére


Dobi 562
addikt

6-os szinten például a VK3601H + Konisch löveg + gold ammo:

225mm átlag átütés, 165 átlagsebzéssel és 11,76 lövés/perc. Mindehhez 0,34-es pontosság és 2,3 mp célzási idő...

(#30370) aknaakna


aknaakna
tag

Tegnap kezdtem újra játszani, 2 hónapos kihagyás után.Most akkor mikor jönnek a kínai tankok?Nem úgy volt, hogy 8.2-ben?

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#30371) homeless09 válasza Dobi 562 (#30369) üzenetére


homeless09
őstag

Főképp a páncéljára gondoltam. 175pennel nehogy már ne tudjam 40méterről átlőni, pláne oldalt

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#30372) Enzolord


Enzolord
addikt

Minden kedves fórumtársnak kívánok ammorack lövésben és Top Gunban gazdag Zéró damages penetration
tól mentes Boldog Karácsonyt!!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30373) myckey


myckey
veterán

no el is adtam gyorsan ezt a prém akármit
mentem vele 2 kört,2 kegyetlenül nagy bukás :D
elég is volt.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#30374) D.Orion


D.Orion
veterán

Hali tomi0703! Szépen haladsz.
Kérésed meghallgattatik, kép törölve. :DDD

devilkil[-2MP]: Grat az IS8-hoz 5600csata/540eff. Top tankként 0dmg-t kiosztva elmenekülsz középen és beállsz capelni, de ahhoz is béna vagy, hogy fedezékbe húzódj így kétszeresen is miattad bukjuk a csatát. Grat, megérte eddig játszani.

[ Szerkesztve ]

(#30375) Sontir Fel válasza D.Orion (#30374) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Kegyetlenek vagytok, nem szeretnem itt latni a statomat :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#30376) L-e-f-i-e válasza aknaakna (#30370) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Elhalasztották a kiadásukat, egyenlőre csak az amcsik jöttek.

=^-^=

(#30377) myckey válasza D.Orion (#30374) üzenetére


myckey
veterán

mi örömét leli egy ember abban,ha lejárathat egy másik embert? :F
engem már szidtak mint a bokrot,fel is idegesítettek kegyetlenül...lerendeztem privátban.

meg aztán ez nem offolás?

na jól van,ünnep van,nem kötekedem :N

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#30378) Dobi 562 válasza homeless09 (#30371) üzenetére


Dobi 562
addikt

"Ennél az M4A3E2-nél nagyobb OP tank nincs."

Oké. Ne haragudj, hogy ebből nem szűrtem le, hogy a páncéljára gondolsz. Az meg eszembe sem jutott, hogy te mindig csak oldalról támadsz és 40 méterről...

Mondjuk az legalább kiderül az előző hozzászólásodból, hogy a 76mm-es ágyúval használod, annak van 175 körüli átlag átütése (pontosan 177).

Azt hittem majd adatokat/statokat, tapasztalatot fogunk cserélni, melyik tank miért OP a 6-osok között, de tévedtem. :)

[ Szerkesztve ]

(#30379) homeless09 válasza Dobi 562 (#30378) üzenetére


homeless09
őstag

Ellenfél volt az M4A3E2, én pedig KV-1S-el 1v1-eztem vele jóformán, és rohadt idegesítő volt, hogy mindenhonnan pattogtam. Hiányos volt a megfogalmazásom, elnézést :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#30380) myckey válasza Dobi 562 (#30378) üzenetére


myckey
veterán

a hatos német,még nagyobb buli,mint az E2? :F

na akkor most melyiket vegyem vissza/meg. :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#30381) Patrick76496 válasza Zolee_70 (#30355) üzenetére


Patrick76496
őstag

Már megbocsáss, de az M6 front páncélja 8.2-ben is ugyanúgy 102 mm, mint előtte. Gond nélkül be lehet lőni még a tornyát is, egyedül a Churchill 3-ban gyűlt meg vele a bajom, persze az kisebb szintű tank + gyenge az átütése. Nekem is volt M6-om, még 8.2-ben is mentem vele századozni, és egyáltalán nem volt pattogós. Ezt leszámítva kegyetlen jó tank, élmény vele a játék.

myckey: Majd visszasírod te azt még később. :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#30382) szucsinka


szucsinka
őstag

sziasztok
a T54 (ruszki) - tankra melyik IX-es ágyút válasszam érddekelne a véleményetek (tapasztalati) :R

(#30383) bullseye válasza szucsinka (#30382) üzenetére


bullseye
addikt

Diegho az új darabot ajánlotta, és én hiszek neki :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30384) myckey válasza Patrick76496 (#30381) üzenetére


myckey
veterán

hogy mit sírok vissza?
az ajándék prém tankot?

kizárt :D

sztm a bt-2 körberöhögi,abban a tr-ben

vagy a t18,amcsi TD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#30385) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Kedvelem az ilyen csatákat. 6885 sebzés és kikapunk.

(#30386) emre válasza szucsinka (#30382) üzenetére


emre
veterán

Attól függ hogy használod a tankot, sniperkedni szeretnél vele vagy flankelni?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30387) Tomi0703 válasza D.Orion (#30374) üzenetére


Tomi0703
őstag

Üdv, na én vagyok az. :DDD Köszi szépen, próbálom magamhoz képest a legjobbat hozni. Még 3-4k csata aztán talán már jó is lesz. :DDD ENSK-en jó kis csapatod volt... :D
Láttam már a legelején, hogy az az IS-8 inkább a csapatod kárára fog válni. Valaki be is írta chat-be úgy a meccs negyédénél, hogy micsoda értékekkel rendelkezik...

Más / Sírás ON: Hihetetlen egyébként, hogy mennyi olyan ember a játszik aki azt se tudja milyen rendezvényen van... Ilyenek vannak, hogy Tigrisben ülve (6k csatával) oda áll mellé egy enemy és lövi oldalról az meg odafordítja a tornyát majd vissza az ellenkező irányba ahonnan egy másik Tigris jött. Sokáig nem idegesítettek dolgok, de most már több csatával a hátam mögött idegesítenek dolgok, amik most már számomra is nyilvánvalóak de van, hogy és ez az idegesítő egy 6-7-8k csatával rendelkező embernek nem... Ez miért van így? Ennyire hülyék lennének ehhez a játékoz?
Bocsánat, de ezt ki kellet, hogy adjam hisz most folyamatosan (most KV3-at húzom) 2500-3000 felett sebzek és sima vereségek. Már értem miért játszik valaki úgy, hogy ha van egy társa. Ezekben a csatákban csak egy-két másik ember kellett volna aki sebez legalább 1500-2000-et és meg is lett volna a meccs. Legutóbbiban 3800 jött össze (top tier voltam), a második pedig 1000-et se, na ilyenkor jött volna jól még valaki aki képes 1500-2000 körül sebezni és akkor máris megnyertük volna... És felidegesít a játék (most először mióta játszok vele, tényleg idegesítő ha az ember szinte a saját hp-ja 3-szorosát sebzi a csapat többi tagja pedig a sajátjának a felét sem, már értem miért akadnak ki itt oly sokszor páran), a szeretet ünnepén :DDD
Na de befejezem a sírást. Köszönöm, hogy meghallgattatok. :)
Sírás OFF

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#30388) Patrick76496 válasza szucsinka (#30382) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én az újabbat ajánlom, a régi célzási ideje szánalmas egy med tankon. Valakitől azt hallottam, hogy amit az új nem visz át, azt a régi sem. Szerintem van benne valami igazság. Németeken kívül az összes 9-es heavy-t át tudod lőni szemből vele, talán még a bélát is, de abban nem vagyok biztos. A skúló ára mindkettőbe 1230, tehát spórolni nem fogsz.

myckey: te tudod... :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#30389) myckey válasza Patrick76496 (#30388) üzenetére


myckey
veterán

ja!
meg aztán nem is nagyon megyek oda le :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#30390) virkir válasza CptMisi (#30368) üzenetére


virkir
veterán

Szép hosszan válaszoltál, ne haragudj én nem fogok mert annyira hidegen hagy az egész klánosdi, hogy el se hiszed.
Az, hogy általában hol vannak, meg az, hogy minket lehúzol, szerintem két külön dolog...
Nem húztalak le titeket csak tényeket állapítottam meg abban a hozzászólásban, hogy miért tartom úgy, hogy nincsenek nagy magyar klánok sok CW területtel.
Komolyabb aranymennyiséget adó területe van 3 napja. nincs
Területet is összesen egyet birtokol egy hétnél régebben. igen
Az ok okozat összefüggését igaz nem tudom, de nem is érdekel.
Erre a Nem farmolni jöttünk, hanem harcolni... kijelentésre meg tartom a véleményemet mert különben mi értelme az egész CW-nek ha nem a goldbevétel.
Dicsőség... ugyanmár.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30391) virkir válasza Dobi 562 (#30369) üzenetére


virkir
veterán

Azt azért megnézném aki etetni tudja még prémiummal is.
Az szvsz nem OP legfeljebb csíter mert inged gatyád rámegy az M4L23-al meg még vastagon profitot is lehet termelni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30392) virkir válasza szucsinka (#30382) üzenetére


virkir
veterán

Én a D-10T2S-őt raktam rá mert nem sietek és meg vagyok vele elégedve.
Amit szemből ezzel nem lősz át azt a D-54 sem fogja meg van ugye a tankba pár prémium lőszer is.

emre
A D-10T2S jó mindkettőre a D-54 viszont leginkább csak az utóbbira.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30393) vbbb


vbbb
őstag

Lehet én emlékszem rosszul, de a Hummel-nek nem 713-1188 volt a sebzése ugye?

(#30394) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na ez derék volt :D most szerványoltam a pz4 et és 15 meccs után tank ász... IS el meg közel 700 meccs után sincs meg... :D

(#30395) Timyyy válasza vbbb (#30393) üzenetére


Timyyy
őstag

Az intervallum aljára nem emlékszem, de a maximuma tuti ennyi volt.
Persze aztán ilyen a mesékben sincs, hogy az ember minden találó lövésnél ennyit csapkodjon vele, de mindegy. :)

(#30396) virkir válasza SoulReaver (#30394) üzenetére


virkir
veterán

Igazából csak szerencséd volt mert ezek szerint az utóbbi hét napban a babuin horda ment leginkább vele.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30397) Djuree


Djuree
félisten


:)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30398) Timyyy válasza Djuree (#30397) üzenetére


Timyyy
őstag

Ezt tavaly én tettem be :P

(#30399) Djuree válasza Timyyy (#30398) üzenetére


Djuree
félisten

akkor arról lemaradtam. ill. nem, mert januárban kezdtem csak a tankpusztítást :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30400) Joe.36


Joe.36
addikt

Nem tud valaki valamilyen karácsonyi bonus codot ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.