Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Sk8erPeter válasza Relevance007 (#8044) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Maga mindent kétszer mond kétszer mond? ;]

Sk8erPeter

(#8052) Jazz válasza Sk8erPeter (#8002) üzenetére


Jazz
veterán

"(#8002) Sk8erPeter válasza Biga123 (#7998) üzenetére
Olvass vissza, megtalálod a választ (előbb-utóbb :D).
Látom egyre több embert foglalkoztat ez a 4GB-tal kapcsolatos probléma... Mi történt, mindenki bővítette a RAM-tartalékait?"

Túltermelés és visz. kereslet hiány következtében baromi Occsó lett.
Biga123 XP 32b, 4GB-ot enged csak címezni. Ebbe benn van: Ram, VGA Ram, Virtuális Ram...
1 felhasználó alkalmazás számára max. 2GB-ot enged. /3GB kapcsolót ha beszúrod boot.ini-be, akkor 3-at enged, ez a max. lehetőség.
Tehát ha van 4-ed, 512 a Vid. karin, meg 512 Virt. mem (meg egyéb...), akkor marad ~3 a fizikaira.
32-es XP-alatt sose fogsz tudni 4Gb fizikait kihasználni egy alakalmazásra (ha csak Microsoft bele nem rakja azt az AWE-t mondjuk SP3-ba, ami nem fog bekövetkezni). Én ezért rakom fel a Win Server 2003-at :D

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#8053) Sk8erPeter válasza @lbert (#8041) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Elég érdekes jelenség... Biztos vagy benne, hogy engedélyezve van a rejtett/system fájlok megjelenítése?
A Windows saját fájlkezelőjében elérhető így is a rejtett fájlok megjelenítése: Vezérlőpult - Mappabeállítások - Nézet - Rejtett fájlok és mappák - megjelenítése. XP Home esetén - mint azt korábban egy kolléga már leírta - csak csökkentett módban látszik ez a menüpont, ha minden igaz.

Ettől függetlenül viszont látszania kéne a Fonts mappának, mivel kipróbáltam, és függetlenül attól, hogy a rejtett fájlok el vannak-e tényleg rejtve, vagy nincsenek, a Windows Intézőben megjelenik a Fonts mappa! De lehet, hogy nálad valamilyen oknál fogva rejtettre van állítva ez a system mappa.
Total Commanderben: ha nem jelennek meg a rejtett/system fájlok, akkor nem jelenik meg ez a mappa sem. (Szemben az Intézővel, ott megjelenik akkor is, ha a rejtett fájlokat nem jeleníti meg.)

Legalább csinálj már egy képet (Hypersnappel vagy simán Print Screennel Paintbe, aztán töltsd fel vhova a képet) a Windows mappa azon részéről, ahol lennie kéne a Fonts mappának, mert nehéz elhinni, hogy nincs ott. Ha egyáltalán nem lenne ott, akkor nem lenne pl. a Wordben SEMMILYEN betűtípus. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#8054) @lbert válasza Sk8erPeter (#8053) üzenetére


@lbert
tag

Az némi időt vesz igénybe mert akkor tárhelyet kell létrehoznom, és feltöltemi.
Totálcommanderben beállítottam hogy látszon a rejtett/system fájl/mappa.
Bemásoltam a betűtipusokat.
Aztán a javasoltak alapján megynyitottam az intézőt.
De nem csak a font mappa nem látszik hanem több sem aminek kellene.
De majd töltök fel képet.
De nem adom fel, próbálkozok még, meg htha tud valaki valami konkrétat.
Egyébbként XP professional v editional ??? SP2 az op redszerem. Ja és full update.

????

(#8055) @lbert


@lbert
tag

AKKORA BAROM VAGYOK, HOGY AGYON KELLENE LŐNI!!!!

:W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#8056) Sk8erPeter válasza Jazz (#8052) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tudom, hogy olcsó lett. Én is szívesen vennék, de jelenleg nem áll rendelkezésre keret egy új gép vásárlására (mert új RAM-ot csak új gépbe lenne érdemes vennem, ebbe a csotrogányba, ami nekem van, már nem is megy bele több, meg egyébként is csak sima DDR-t támogat az alaplapom).
Csak azon voltam meglepődve, hogy ilyen sokan ennyire drasztikusan megnövelték a RAM-jaikat.
Ezt a hozzászólást inkább Biga123-nak kellett volna címezned, hiszen neki van problémás esete!

Sk8erPeter

(#8057) cucclee


cucclee
tag

Hello. Van egy kis problémám. Van úgy hogy amikor az egyiok felhasználónevemen beindítom a winampot vagy az itunest az explorer lefagy. Iagzából lehet más is de nem az egész win. Egyszerűen mozog a kurzor és nem tudo semmire kattintani ,a start megnyomására regál ,de csak felugrik többre nem képes. A proci 50%-os terhelésen van ,de a másik felhasználóneven semmi ilyen nincs.

Létezik épeszű magyarázat?

(#8058) Hasaggymeg válasza CactuS (#8029) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

:R

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#8059) roPHka válasza Sk8erPeter (#8050) üzenetére


roPHka
senior tag

Eddig hibátlan volt, de majd megnézem.

Sorry, valóban kissé furcsán lett megfogalmazva :)

Amúgy az előző kolléga kérdésére a válasz, egy nem hivatalos "sp3" van fent, január elejéig az összes frissítés fent van a gépen.

(#8060) ferrari83


ferrari83
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó topikba írok-e, de végülis windows probléma, szóval remélem nagyot nem tévedek!
XP-t szeretnék újra telepíteni! Egy 120-as merevlemez 10 gigás partíciója jelenleg a C meghajtóm! Van egy 80-as D, és egy 30-as E!
A lényeg, hogy amikor bootolok a CD-ről, szépen elindul a vizsgálgatás, majd amikor kiírja, hogy válasszam ki, hova szeretnék telepíteni, az első sorban a 10 gigás előtt egy D betű van, és a 80-as előtt van a C!
Gondolom az MBR-rel kellene valamit mókolni, de segítség nélkül nem nagyon merek semmihez hozzányúlni!
Aki találkozott már ilyennel...kérem segítsen! Köszi!!!

(#8061) Tosee válasza ferrari83 (#8060) üzenetére


Tosee
őstag

elméletileg mindegy, hogy a telepítő a partíciókat milyen betűjellel jelöli, a windows-ban az lesz a C:\ partíció amelyiken a win található.

Remélem nem tévedek...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#8062) cucclee


cucclee
tag

Hi! MI miatt lehet hogy akármilyen média anyag lejátszásakor videó ,zene ,akármi (akár powerdvd-vel ,winamp.al ,win médiával) a rendszer megbénul ,az explorer lefagy ,van egér de nem regál semmire. Most már minden felhasználónéven és mindig. Valamilyen szolgltatást letiltottam?

(#8063) KMT válasza ferrari83 (#8060) üzenetére


KMT
addikt

Lehet, hogy a mostani (régi) windows-odban voltak átnevezve a meghajtók?! A lényeg, hogy az első partícióra telepítsd, hogy később ne legyen gond vele.

(#8064) Sk8erPeter válasza @lbert (#8055) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

:)) Ilyen jó kis önkritikával is ritkán találkozik az ember, minden elismerésem... :DD :DDD

Na, de oszd már meg velünk is, mi a gondod! Csak nem rájöttél, hol van a Fonts mappa? :Y

Sk8erPeter

(#8065) Sk8erPeter válasza @lbert (#8054) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem kell tárhelyet létrehoznod azért, hogy feltölts egy (vagy akár több) képet.
Itt van egy link, nesze. Itt feltölthetsz a gépről akármilyen képet, és ha megadod az e-mail címed, akkor egyből meg is kapod a linket hozzá (ahol el tudod érni).

Ezt egész egyszerűen nem tudom értelmezni: "Totálcommanderben beállítottam hogy látszon a rejtett/system fájl/mappa. Bemásoltam a betűtipusokat."
Most mi van?? Hova másoltad be a betűtípusokat??

"Egyébbként XP professional v editional ??? SP2 az op redszerem"
Hát, XP Editional-ről még nem hallottam... ;] :DDD
Miért van az, hogy a hozzászólók nagy része egyszerűen nem tudja normálisan (ordító helyesírási és nyelvtani hibák nélkül) leírni a mondanivalóját??? :W

Sk8erPeter

(#8066) raskolnikoff válasza Sk8erPeter (#8065) üzenetére


raskolnikoff
őstag

De ezt egyszerűbben is meg lehet oldani. Vezérlőpult, betűtípusok. Bemásolni, kész.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#8067) Jazz válasza Sk8erPeter (#8056) üzenetére


Jazz
veterán

Nono! Csotrogááány???
Nagyon jó az a DDR. Lehet hogy nem olyan nagy az elérhető külső sávszélesség (nagy cucc), de sokkal jobbak az időzítései... Én is gondolkodtam: kéne mem., DDR2 olcsóbb-->új lap-->akkor már 64bit-es proci hogy 4Gb felett is kihasználjam-->lóf@szt:) Supertalent DDR1-es memókat újítottam Ősembernél, nagyon jó áron. Legjobb döntésem volt:) 2.5Gigával hasít a Prescott 3.6-om, Abit AG8 3rdEye-al, tökéletes gyors mindenre elég, semmi különbség egy P35-Duo pároshoz képest (eltekintve az extrém mérési eredményektől), játékokban aztán meg vékgépp semmi. A 160ezres videókártyánál már megmutatkozik pár% többlet a Duo javára. Húha. Fenyeget a veszély hogy egyszer ilyen kártyám lesz, és ha hozzám is vágnak, akkor is felkötöm magam hogy 70helyett 60-al fps-el megy.:) Továbbá ha meg újítanál P35-Dou-ba, buktad, már itt az egyenlőre megfizethetetlen DDR3-X38-Quad, mire észbe kapsz, új lap, új foglalat, már megint nem megy bele a DDR4:K Kinek kell ez? :C

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#8068) Jazz válasza Sk8erPeter (#8056) üzenetére


Jazz
veterán

Hát, ha jobban megnézed, vastag betűvel ki van emelve a neve. :U Ha jobban megnézed neked csak 1 mondatot írtam, hogy: "occsó". ;)

free your mind

(#8069) ferrari83


ferrari83
csendes tag

Sajnos nincs igazatok! Először én is azzal próbálkoztam, hogy feltelepítem, nem gond, hogy D-meghajtónak látja a telepítő! De sajnos ez a win indítás után is megmarad, sőt ott már az "új" C-meghajtó (a 80gigás) után is van a listában! Ez azért is kellemetlen, mert a C van megszokva, másrészt vannak programok, amelyek alapból a C-re települnek, kérdés nélkül! Így két meghajtón is lesz pl. Program Files könyvtár!
Egyszer már volt ilyen gondom, akkor állítottam valamit, csak nem emlékszem hogy hol (cilindereket, meg track-eket kellett állítni)!

(#8070) lúzer válasza ferrari83 (#8069) üzenetére


lúzer
veterán

Van rajta adat ami fontos?
Ha nincs particionáld újra

Ha van akkor is megteheted, csak pl. pqmagiccal

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8071) ferrari83 válasza lúzer (#8070) üzenetére


ferrari83
csendes tag

A 80 gigásra gondolsz? Azon van:)! A 10 gigásat meg hiába particionálom, attól nyilván a 80 gigás ugyanúgy megmarad C meghajtó! Az egész vinyó particionálása segítene, de nem tudom hova lemásolni az adatokat....

(#8072) lúzer válasza ferrari83 (#8071) üzenetére


lúzer
veterán

Furcsállom egyébként, mert én is úgy tudtam, az lesz a C.
Dehát próbáltad, ez van.

Én arra gondoltaam, hogy pqmagic - és resize!
a 80-asból csinálsz 10-est, az adatokat az átmozgatja a növelt partícióra
Például

vagy összevonod a 80-at a 10-el, és utána felszabadítasz 10 giga helyet az új 90 gigás partíció előtt, és formattálod

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8073) Jadro


Jadro
veterán

Registry buherálásban jártas szakemberekhez szólnaa kérdésem. Adott egy Xp, amiben az egyik usernek le van tiltva az IE internet beállítások menüpontja. Ez valami tweak progival lett megoldva anno, ha jól tévedek Tweaksec.

A programmal ha most újra felteszem, nem tudom visszavonni ezt az opciót. Registryben nézelődtem. Google megmutatja a megoldást elvileg. A "NoBrowserOptions"=dword:00000001 az én barátom és ha az értékét nullára állítom, működnie kellene. Természetesen ugyanúgy tiltva van, pedig az adatbázisban az összes hasonló érték nullán van.

Lényeg a lényeg, sehogy sem tudom újra engedélyezni, pedig kezdőlapot szeretnék hozzáadni. Enélkül azonban nem tudok. Valakinek van tippje a megoldásra?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8074) ferrari83 válasza lúzer (#8072) üzenetére


ferrari83
csendes tag

ezzel meg az a gáz, hogy most a windows rendesen látja a partíciókat (hisz, mivel a winCD-ről bootoláskor láttam, hogy felcseréli, inkább el sem kezdtem a telepítést)! De ha a windowst rendesen elindítom, akkor ott a sajátgép jól mutatja! Ezért gondolom, hogy az MBR-rel kellene vmit mókolni!

(#8075) lúzer válasza ferrari83 (#8074) üzenetére


lúzer
veterán

Lehet hogy megoldja: Fixboot D:

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8076) ballington válasza ferrari83 (#8074) üzenetére


ballington
addikt

és ha telepítés után az első dolog az lenne, hogy win alatt átírod a meghajtók betűjelét?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#8077) lúzer válasza ballington (#8076) üzenetére


lúzer
veterán

Valszeg a saját partícióját nem hagyja.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8078) ferrari83 válasza ballington (#8076) üzenetére


ferrari83
csendes tag

az a betűjel módosítás nem ugyan az, mint a valódi, a boot rekord által tartalmazott betűjel! Legalábbis nem minden esetben! Te átírhatod akár Z meghajtóra is, akár a partitionmagic-kel is, attól az még ugyanúgy E, vagy D, stb meghajtó marad (csak Te az általad beállítottnak fogod látni, ami lehet megkönnyíti a dolgod)!
Én így tudom..... :B

(#8079) lukacr


lukacr
tag

A kérdésem az lenne, hogy a winxp hol tárolja el a proxy beállításokat.
A gond, hogy a vinyóról nem indul az oprendszer, viszont egy másik gépben tudom olvasni.
konkrétan a proxy kivételekre lennék kíváncsi.
Kössz előre is.

(#8080) lúzer válasza rlazol (#7900) üzenetére


lúzer
veterán

Megoldódott?
Moonman honlapján találtam egy reg szerkesztést:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
"PowerdownAfterShutdown"="1"

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8081) Grass


Grass
aktív tag

Sziasztok!
Hogy tudom beállítani, hogy egy fáj linkjére rákattintva ne kezdődjön meg a letöltés automatikusan (gondolom valamelyik windows ideiglenes mappába menne rögtön a fájl), hanem dobja fel az ablakot, hogy kiválaszthassam szeretném e letölteni avagy mégsem, és ha a letöltésre kattintok akkkor kiválaszthassam az útvonalat ahova menteni szeretném.
Ez volt az alapbeállítás, de véletelnül ki vagy bepipáltam a kis dobozt, hogy ne dobja fel többet ezt az üzenetet.
Előre is köszönöm a segítséget.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#8082) Kernel válasza ferrari83 (#8078) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nagyon egyszerű, minden DOS és Windows telepítőprogram az aktív partíciót tekinti C: meghajtónak.

Kivétel, mikor valaki Windowson belül indítja a telepítőt, ilyenkor az átveszi a rendszerben már meglévő betűjeleket.

Tehát meg lehet csinálni például azt, hogy Futtatás: diskmgmt.msc

Első partícióra jobbklikk, megjelölés aktívként. Ha ezután újraindítjuk a gépet, a Windows bootolhatatlan lesz, de ez ilyenkor nem probléma, mivel a telepítő CD-vel bootolunk, újratelepítünk.

Gond lehet, ha az első partíció nem elsődleges, hanem logikai. Logikai meghajtó nem jelölhető meg aktívként. Ez a probléma akkor szokott előállni, amikor valaki régebben törölte az első partíciót és a telepítő átdobta az aktív jelet a következő primary partícióra. Az ismét létrehozott első partíció pedig kiterjesztett/logikai típusú lesz.

Ilyenkor ezt az áldatlan állapotot természetesen meg kell szüntetni.

...az a betűjel módosítás nem ugyan az, mint a valódi, a boot rekord által tartalmazott betűjel!

A Master Boot Record nem tartalmaz betűjelet, de még a bootszektor sem. Betűjelek a registryben vannak tárolva:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices

Rendszermeghajó betűjelét itt ugyan lehet módosítani (ezt csinálja a Partition Magic, emiatt felesleges is használni), de ebből problémák is adódhatnak. Ráadásul a bootpartíció ettől még ugyanaz marad.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#8083) @lbert válasza Sk8erPeter (#8064) üzenetére


@lbert
tag

Á, gyerekek ez kritikán aluli és az orvosi egyetemen, pszhichologia vagy más neurológiai tanszéken, mint ritka, de annál súllyosabb megnevezni sem tudom minek, mint precedensnek tanitani kellene!
A probléna annyira bagatel hogy kikapcsoltam a gépet és elvonúltam más csinálni mert:

EKKORA BAROM NEM LEHETEK!

De sajnos mégis!

Az eset/diagnózis a következő:
-a hülye nemnormális barom álatja -mert minek ül az ilyen gép elé ha már értelmezni sem tudja a látottakat - egy könyvtárral fentebb volt!!!!!!!!!
Mert hogy is lenne a C:\ -ban fonts mappa!
AZ EGY KÖNYVTÁRRAL LENTEBB VAN A WINDOWSBAN!!!
jÓHÖGY A HÜLY NEMNORMÁLIS ÖKÖR ÁLLATJA NEM LÁTJA, HISZAMI NINCS AZ NEM LÁTSZIK!!!

Persze hogy a jó helyen a művelet jó eredménnyel járt.
Legyen ez tanúlságul mindenkinek! Az ember esendő! Na de ennyire???
:W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

Azt hiszem a hsz lábszöveg épp ide vág!

jogos a taps

(#8084) @lbert válasza Sk8erPeter (#8065) üzenetére


@lbert
tag

Egyébbkén meg volot a fonts mapa, csak az intézőben nem leltem. De azt már közöltem miért!

(#8085) lúzer válasza @lbert (#8083) üzenetére


lúzer
veterán

nem semmi vagy! ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8086) lúzer válasza Kernel (#8082) üzenetére


lúzer
veterán

köszi tőlem is, ez jó tipp ilyen esetre!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8087) lúzer válasza Grass (#8081) üzenetére


lúzer
veterán

míg nincs más: linken jobb klatty, cél mentése más néven

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8088) ballington válasza ferrari83 (#8078) üzenetére


ballington
addikt

véleményem szerint keresd meg moonman-t, ő a nagy win zseni, Ő biztos tudna neked segíteni, mi csak találgatunk...írj neki privátüzenetet.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#8089) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Helo all

Az volna a kérdésem hogy Xp-hez hogyan tudok fonts-okat adni mert van egy ttf fájlom és szeretném azt használni köszi

PSN:BiZzare_0 ️

(#8090) akaido válasza @rglaaf (#8089) üzenetére


akaido
addikt

Néhány éve telepítettem így: Vezérlőpult\Betűtípusok\Fájl\Új betűkészlet telepítése

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#8091) @rglaaf válasza akaido (#8090) üzenetére


@rglaaf
veterán

köszi igy müködött :R

PSN:BiZzare_0 ️

(#8092) akaido válasza @rglaaf (#8091) üzenetére


akaido
addikt

Nincs mit!
Van aki esküszik rá, hogy ha bemásolja a Windows\Fonts mappába az is műxik, de nekem még így nem jött össze.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#8093) rdi


rdi
veterán

Üdv,

az volna a kérdésem, hogy hogyan tudnám ellenőrizni milyen szoftverhiba okozhatja, hogy egy directX 9 képes integrált grafikus kártya mellett nem megy a diretc 3D ?
Már ujratelepítettem a directx -et, az inteles hardver meghajtót (többször is).
Régebben ment a 3D tudom, most meg nem...
win xp prof hivatalos vezrió sp2.

Fej! Tor! Potroh!

(#8094) lúzer válasza rdi (#8093) üzenetére


lúzer
veterán

dxdiag fülein kiírja valahol hogy hiba?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8095) Dagaddt


Dagaddt
aktív tag

Sziasztok!

Megtudnátok nekem mondani, hogy a :

Dokuments and Settings\"Felhasználónév:)"\Local Settings\Temp

Mappából nyugodtan bármit kitörölhetek????
VAgy az okozhat gondot??? Mámint a Tempből!

Csak mert azt gondoltam nyugottan üríthetem de van itt dll is meg egykét olyan file ami ránézésre kelleht de én nem értek hozzá eléggé!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

D°°ci

(#8096) Dagaddt


Dagaddt
aktív tag

ÉS a Documents and Settings\-||-\Local Settings\Application Data\Microsoft
Mappából????? :F

:))

:B Kell a hely!!!!

[ Szerkesztve ]

D°°ci

(#8097) Jazz


Jazz
veterán

Hali!

Nem tudom win probléma-e, én arra gyanakszom:
Jelenség:
- Komolyabb játékot elindítva, pl. TibWars: 5 mp-ig fut aztán lefagy csak egér mozog->az se elsötétül a kép->kikapcsol a monitorom->és áll a gép. Se CtrlAltDel se semmi, csak reset megy.
- Ugyan ezt csinálja Stalkernél, csak ott a főmenüben. (régebben sose fordult elő ilyen) Egyszerűbb game-nél mint CS ott semmi.
Más:
- Úgy 10-20mp-ként megakad a gépem. Értsd: egy pillanatra megakad, még a tapsoló :C gif animáció is.
- Feladatkezelőben semmi gyanús, CPU néha 1%-on, viszont ilyen érdekes csúcsok vannak

2.5Gb ram, spyware, nod, kerio, spy bot, hy jack...mi van ennyi sem elég?? :( Várom a help-et.
És még néha olyat csinál, hogy game felbontásától függően az asztal is annyi lesz, és szépen összeugrasztja az ikonokat 640x480-ba. Nem lehet elmenteni a desktopot vagy valami hogy ne kelljen mindig újra rendezni az ikonokat?

free your mind

(#8098) ANT válasza Jazz (#8097) üzenetére


ANT
őstag

Utolsó kérdésedre: Asztal tulajdonságok / Témák fülön el tudod menteni a beállított témát, aztán szükség esetén onnan vissza is állíthatod.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#8099) lúzer válasza Dagaddt (#8095) üzenetére


lúzer
veterán

igen

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8100) lúzer válasza Dagaddt (#8096) üzenetére


lúzer
veterán

nem

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.